Novostavby.sk
Nájdených 3 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

2 izbové byty v Ivanke pri Dunaji

Predaj 2 a 3 izbové nové byty

Predaj 2 a 3 izbové nové byty

Lokalita: Hlavná, Ivanka pri Dunaji (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48.68 m²

Leaders & Partners pobočka Senec Vám ponúka na predaj nové byty v centre Ivanka pri Dunaji. V novostavbe je spolu 8 bytov, voľné sú ešte 3 byty : - 2 izbový byt 38,65m2+pivnica+jedno parkovacie miesto v garáži v cene - 2 izbový byt 48,68m2 + pivnica + jedno parkovacie miesto v garáži v cene - 3 izbový byt 77,15m2 + pivnica + jedno parkovacie miesto v garáži v cene - 3 izbový byt 88,95m2 + pivnica + jedno parkovacie miesto v garáži a jedno verejné parkovacie miesto Byty sa predávajú ako HOLOBYT čiže v cene je parkovacie miesto v garáži, plynový kotol, maľba, vypínače, zástrčky, vchodové dvere, predpríprava na tepelné čerpadlo. Prvé a druhé poschodie sú identické, okrem bytu s výmerou 89m2 na 2.poschodí nie sú priečky. Kolaudácia približne v decembri, nasťahovať sa bude možné budúci rok cca Február - Marec. Cena za m2 = 3250 eur Občianská vybavenosť: autobusová zástavka 3 minúty, vlaková stanica, vedľa kaviáreň Štefánik, škola, škôlka, obchody K cene treba pripočítať províziu pre realitnú kanceláriu 3%. V prípade záujmu o obhliadku volajte: Katarína Tóthová 0919/140 967

158 210 €
3 250 €/m²

Leaders&Partners  s.r.o. Pobočka Senec
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 2 izbového bytu s balkónom a parkovacím státim v centre obce Ivanka pr

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 2 izbového bytu s balkónom a parkovacím státim v centre obce Ivanka pr

Lokalita: Centrum IpD, Ivanka pri Dunaji (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 2 izbového bytu v centre obce Ivanka pri Dunaji. *Stav objektu a bytu: novostavba. *vyhotovenie bytu: holobyt(bez zariadovacich predmetov. *Úžitková plocha bytu:49m2. *Balkón:3,70m2. *Pivnica:3m2 na chodbe vedĺa bytu *Kryté vyhradené parkovanie vo dvore. Dispozícia bytu: Vstupna chodba, kúpeľňa s toaletou-vaňou, a umývadlom,kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou s výstupom na balkón,spálňa. ***fotky bytu sú vizualizácia*** *zvislé nosné konštrukcie tehlové (250 mm) * polystyrénové zateplenie (200 mm) * rovná strecha * napojenie na elektrinu, mestskú vodu, kanalizáciu * podlahové elektrické kúrenie * ohrev TÚV kotlom so zásobníkom vody * možnosť pripojenia na optický internet ******************************* V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

159 250 €
3 250 €/m²

Sothis, s.r.o.
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU  2 izbového bytu s balkónom a parkovacím státim v centre obce Ivanka p

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 2 izbového bytu s balkónom a parkovacím státim v centre obce Ivanka p

Lokalita: Ivanka pri Dunaji (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 39 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 2 izbového bytu v centre obce Ivanka pri Dunaji. *Stav objektu a bytu: novostavba. *vyhotovenie bytu: holobyt(bez zariadovacich predmetov. *Úžitková plocha bytu:39m2. *Balkón:3,70m2. *Pivnica:3m2 na chodbe vedĺa bytu *Vyhradené parkovanie vo dvore. Dispozícia bytu: Vstupna chodba, kúpeľňa s toaletou-vaňou, a umývadlom,kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou s výstupom na balkón,spálňa. ***fotky bytu sú vizualizácia*** *zvislé nosné konštrukcie tehlové (250 mm) * polystyrénové zateplenie (200 mm) * rovná strecha * napojenie na elektrinu, mestskú vodu, kanalizáciu * podlahové elektrické kúrenie * ohrev TÚV kotlom so zásobníkom vody * možnosť pripojenia na optický internet ******************************* V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

130 750 €
3 352,56 €/m²

Sothis, s.r.o.