Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Ing. Miroslav Bernáth - Omnireal

Predajca

Názov predajcu:
Ing. Miroslav Bernáth - Omnireal
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
www.omnireal.sk
Adresa:
Vansovej 4
Bratislava I - Staré Mesto
81103
Nájdených 17 novostavieb
Nebytový priestor, Matejkova - 110m2

Nebytový priestor, Matejkova - 110m2

Lokalita: Matejkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor Bratislava-Karlova Ves, Matejkova. Plocha: úžitková 110m2.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Priestory sú vhodné ako: kancelárske priestory, ambulancia pre 2 lekárov a pod. Dispozícia pozostáva zo 6 miestností /možnosť zmeniť dispozíciu/. Vykurovanie priestorov je zabezpečené vlastným plynovým kotlom. V priestoroch sa nachádza WC, sprchovací kút, kuchynská linka. Sú zabezpečené bezpečnostným alarmom. Priestory sa nachádzajú v tehlovom bytovom dome postavenom v r.1999. Vchod do priestorov je bezbariérový z ulice resp. z pešej zóny. Podrobný pôdorys na požiadanie v RK.  Cena 135 000 € -  PROVÍZIA PRE RK+ 2% KU KÚPNEJ CENE. KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta) 

135 000 €
1 227,27 €/m²

Omnireal
Garážové parkovacie státie - novostavba Tammi pri OC Dúbrawa

Garážové parkovacie státie - novostavba Tammi pri OC Dúbrawa

Lokalita: Pri Hrubej lúke, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: Garáž   Úžítková plocha: 13 m²

Ponúkame Vám na prenájom garážové parkovacie státie na ul. Pri Hrubej lúke v Bratislava-Dúbravka. Parkovacie státie sa nachádza v bytovom komplexe Tammi (zelené balkóny) na prízemí priamo za vstupom cez garážovú bránu (parkovacie státie č. 11). Vstup do garáží je na diaľkové ovládanie, iba pre rezidentov. Tammi sa nachádzajú hneď vedľa OC Dúbrawa a novej bytovej zástavby Dúbravy, neďaleko konečnej zastávky Pri kríži. Voľné a obhliadky možné od 1.3.2021. Cena 60 €/mesiac Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 700 451 / email: cocherova@omnireal.sk

60 €/mes.
4,62 €/m²/mes.
vrátane energií
Omnireal
Garážové státie,  - Kazanská - 17 m2

Garážové státie, - Kazanská - 17 m2

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na predaj garážové státie, Bratislava - Podunajské Biskupice, Kazanská. Parkovacie státie sa nachádza v novostavbe, na - 2 poschodí v byt. dome o veľkosti 17m2. Prístup ku garážovému státiu len pre rezidentov, majiteľov bytov a garážových státi,  bránou na diaľkové ovládanie, ako aj vstupnými dverami domu. Novostavba je na sídlisku, oproti reštaurácii Motorest NON-STOP RACING - Bratislava, výborná lokalita s bezkonkurenčnou cenou. Ihneď voľné. Cena : 13 000 € PROVÍZIA PRE RK: 500,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

13 000 €
764,71 €/m²

Omnireal
Predaj komerčného priestoru, Kazanská ul., 226 m2, novostavba - holopriestor

Predaj komerčného priestoru, Kazanská ul., 226 m2, novostavba - holopriestor

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 226 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor na Kazanskej ul. v Bratislava-Podunajské Biskupice. Nebytový priestor sa predáva ako holopriestor, so sociálnym zázemím v štandarde (obklad, dlažba, WC, umývadlo) a je naprojektovaný tak, aby mohol byť majiteľom následne doriešený a optimalizovaný, podľa určenia typu užívania obchodného priestoru.   Priestor B1.1-2 o výmere 226,12 m2 - má slnečnú juhovýchodnú orientáciu s veľkorozmernou južnou výkladnou stenou orientovanou do frekventovaného priestoru Kazanskej a Krajinskej ulice, ako aj východnou výkladnou stenou orientovanou na parkovisko na križovatke Kazanskej a Borekovej ulice. Veľké sklenené plochy zabezpečia výborné svetlotechnické vlastnosti ale splnia aj prezentačnú funkciu obchodných priestorov. Vstup do priestoru je orientovaný na juh, priamo do Kazanskej ulice. Servisný vchod do zázemia obchodného priestoru je riešený do obytnej časti bytového domu, cez ktoré je možné dostať sa po interiérovom schodisku do suterénu budovy, kde sa nachádzajú garážové státia. V cene nebytového priestoru sú 2 parkovacie státia na parkovisku pri nebytových priestoroch. Priestor je vhodný na komerčné a obchodné využitie.  Cena priestoru 358 180 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

358 180 €
1 584,87 €/m²

Omnireal
Garážové státie, Kazanská ul., 15 m2

Garážové státie, Kazanská ul., 15 m2

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie v novostavbe na Kazanskej ul., Bratislava- Podunajské Biskupice. Garážové státie o veľkosti 15 m2 - širšie miesto pre zdravotne znevýhodnené osoby, sa nachádza na - 2 podlaží. Prístup ku garážovému státiu len pre rezidentov, majiteľov bytov a garážových státí bránou na diaľkové ovládanie, ako aj vstupnými dverami  do bytového domu. Novostavba  Malý Dunaj je na sídlisku, oproti reštraurácii Motorest NON-STOP RACING - Bratislava, výborná lokalita. Cena: 75 €/mesiac                                Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 100 €. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku garáže, právny a poradenský servis, právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania garáže vrátane odovzdávacieho protokolu.

75 €/mes.
5,77 €/m²/mes.
vrátane energií
Omnireal
Predaj NOVOSTAVBA  rod. dom Čunovo v súkromnej štvrti.

Predaj NOVOSTAVBA rod. dom Čunovo v súkromnej štvrti.

Lokalita: Bratislava V - Čunovo (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 298 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 podlažný dom Novostavbu Bratislava-Čunovo,  Stav objektu: novostavba / hrubá stavba s možnosťou vlastnej realizácie a predstav. pre bližšie informácie ma kontaktujte tel. číslo: 0902 195 590/ email: marsovsky@omnireal.sk cena 360 000,-  PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

360 000 €
1 208,05 €/m²

Omnireal
Vnútorné garážové státie, Sliačská/Teplická

Vnútorné garážové státie, Sliačská/Teplická

Lokalita: Sliačska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Garáž   Úžítková plocha: 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom vnútorné garážové státie na Sliačskej ul. (roh Sliačská/Teplická ulica) v  Bratislava-Nové Mesto. Státie o veľkosti 14 m2 sa nachádza v podzemnej garáži na -1PP  v novostavbe bytového domu. Vstup do objektu je zabezpečený bránou na diaľkové ovládanie. Výškové obmedzenie pri vstupe 2,1 m. Cena za prenájom garáže je 70 €/mesiac (v prípade vážneho a dlhodobého záujmu možnosť dohody) K dispozícii ihneď. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0948 192 844 / email: bodriova@omnireal.sk Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu.

70 €/mes.
5 €/m²/mes.
vrátane energií
Omnireal
2 izbový apartmán v PEGAS na Vyšehradskej cena dohodou

2 izbový apartmán v PEGAS na Vyšehradskej cena dohodou

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 apartmán Bratislava-Petržalka, Vyšehradská.  2 izbový apartmán s balkónom a terasou na Vyšehradskej ulici, Izby sú po 27m2. Z toho 1izba je obývacia s kuchyňou a balkónom. Druhá izba je priestranná spálňa s loggiou.  situovaný na 2 strany 1 izba do dvora s terasou , 1 na panónsku so zaskleným balkónom.  Byt sa nachádza v novostavbe PEGAS V blízkosti sa nachádza jazero Draždiak, Tesco, LIDl, škola a priamo pred bytovkou je zastávka MHD (93)   Cena 222 700 € V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0902 195 590/ email: marsovsky@omnireal.sk.  Kúpa možná aj na hypotekárny úver. V prípade bezplatného využitia nášho hypotekárneho poradcu u nás ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA. PROVÍZIA RK V CENE : KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO  

222 700 €
3 093,06 €/m²

Omnireal
Predaj 3 izb. byt. ul.Široká, Bratislava-Vajnory s parkovacím státím

Predaj 3 izb. byt. ul.Široká, Bratislava-Vajnory s parkovacím státím

Lokalita: Široká, Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 112 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný priestranný 3 izbový byt na ul. Široká, Bratislava  - Vajnory.  na  Celková rozloha bytu je  112, 90 m2 (plocha bytu 70,4 m2, zobytnené podkrovie 40 m2, pivnica 2,5 m2) + plocha loggie 2,9 m2. K bytu prislúcha garážové státie, ktoré sa nachádza v podzemnej garáži. Byt sa nachádza na 3. NP v tehlovom bytovom dome (staršia novostavba), bez výťahu je svetlý a slnečný. Nízke energetické náklady nakoľko bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu DISPOZÍCIA - byt má vstupnú chodbu s botníkom, následne sa dostanete do priestrannej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou orientovanou na JZ – s výstupom na balkón. Byt má dve izby orientované na SV každá s dvomi bežnými a dvomi strešnými oknami. V byte je samostatné WC a kúpeľňa. K bytu patrí podkrovie, ktoré je kompletne zateplené, zobytnené a presvetlené dvomi strešnými okani o rozlohe 40m2. Kvôli nižším stropom vhodné ako detské izby alebo odkladací priestor. V cene bytu je súkromné parkovacie miesto v podzemnej garáži! LOKALITA – byt sa nachádza na „DEDINE“ v meste – lokalita Vajnory. Byt je vhodný pre rodinu i, alebo ako investícia s možnosťou prenájmu. V blízkosti železničná zástavka (5 min.), Vajnorské jazero (5 min.), zástavky MHD (2 min.) Cyklotrasa JURAVA, prepojenie do Rače, vlakové spojenie na Hlavnú stanicu (5 min), občianska vybavenosť – školy, škôlky, obchody, pošta, zdravotnícke zariadenie Doprava – MHD, diaľničný obchvat. Byt je vhodný pre rodinu, alebo ako investícia s možnosťou prenájmu. PARKOVANIE – v podzemnej garáži + v okolí bytového domu nie je problém s parkovaním MESAČNÉ NÁKLADY: 110 EUR/mes. + elektrika/3 osoby CENA: 209.000,-€ (v cene bytu je zahrnuté súkromné parkovacie státie v podzemnej garáži) V PRÍPADE ZÁUJMU O ĎALŠIE INFORMÁCIE PROSÍM KONTAKTOVAŤ NA 0948 192 844, ALEBO bodriova@omnireal.sk. Kúpa možná aj na hypotekárny úver. V prípade bezplatného využitia našej hypotekárnej poradkyne u nás ZNALECKÝ POSUDOK –ZDARMA. PROVÍZIA PRE RK JE ZAHRNUTÁ V KÚPNEJ CENE.  PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) 

209 000 €
1 866,07 €/m²

Omnireal
3-izbový byt, Nevädzova – RETRO 5/7, loggia

3-izbový byt, Nevädzova – RETRO 5/7, loggia

Lokalita: Nevädzová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na Nevädzovej ulici v komplexe RETRO v Bratislave - Ružinove. Byt o výmere 95 m2, vrátane loggie 7 m2, je na 5. poschodí novostavby bytového komplexu Retro, na poschodí sú len dva byty. Slnečný byt je orientovaný na juh a východ –  pozostáva z predsiene, obývacej izby riešenej formou otvoreného konceptu s kuchyňou, 2 izieb, kúpeľne s vaňou a WC, samostatného WC, špajzy. V byte je klimatizácia, na podlahách nové parkety. K bytu je možné zakúpiť garážové státie. Byt je súčasťou polyfunkčného objektu s obchodným centrom s rôznymi obchodnými prevádzkami, službami – reštaurácie, kaviarne, banky, pošta, zdravotnícke zariadenia, športoviská - fitnes, wellness, tenisový kurt, squash. V blízkosti je  škola, škôlka, detské ihrisko, lokalita má dostatok zelene – neďaleko je  park Andreja Hlinku, nemocnica, kostol. Výborné spojene MHD do centra a rýchla dostupnosť na diaľničný obchvat. Cena: 315 000 € byt, 15000 € garážové státie Kúpa možná aj na hypotekárny úver. V prípade bezplatného využitia nášho hypotekárneho poradcu u nás ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA. PROVÍZIA PRE RK: 2% ku kúpnej cene. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO. V prípade záujmu kontaktujte tel: 0948 772221, e-mail: sorbicka@omnireal.sk

315 000 €
3 315,79 €/m²

Omnireal
Parkovanie pre dve autá súčasne, Rusovská cesta č. 48, - novostavba - Petržalka City 2

Parkovanie pre dve autá súčasne, Rusovská cesta č. 48, - novostavba - Petržalka City 2

Lokalita: Rusovská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garáž   Úžítková plocha: 23 m²

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie č. 73-74 na Rusovskej ceste v Bratislava-Petržalka. Garážové státie sa nachádza na začiatku garáže v novostavbe - v objekte Petržalka City 2 a má celkovú rozlohu 23 m2. Toto netradičné státie je vhodné pre dve autá  - tzv. zakladač, kde pohodlne zaparkujete dve autá. Maximálna prípustná výška vozidiel je : 1,6 m na vrchu a 1,8 na spodnej časti zakladača Rozmer státia: šxd 2,4 m x 5,3 m Výška vstupnej brány do garážového domu : 2,1 m Cena prenájmu pre dve autá je 110 €/mesiac V prípade záujmu o parkovanie jedného auta je cena 70 €/mesiac Voľné: ihneď V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 700 451 / email: cocherova@omnireal.sk Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu.

110 €/mes.
4,78 €/m²/mes.
vrátane energií
Omnireal
kancelárske priestory, Šustekova ul.

kancelárske priestory, Šustekova ul.

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Šustekovej ulici, Bratislava-Petržalka. Úžitková plocha kancelárie je 73m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 6 s výťahom. Kancelária disponuje 2 vstupmi - jeden priamy a druhým sa vchádza cez spoločný priestor 17 m2, ktorý je využiteľný ako vstupná hala či čakáreň pre klientov. Budova poskytuje spoločnú recepciu na prízemí pri vstupe do budovy a je pod dohľadom kamerového systému. Parkovanie je možné bezplatne pred budovou, v prípade je možnosť prenájmu aj garáže.  Výborná lokalita pre Vašich klientov aj zamestnancov. Vynikajúci prístup na obchvat na všetky strany a mosty a do mesta to netrvá dlhšie ako 10 min. Taktiež je tu výborná občianska vybavenosť od polikliniky, reštaurácií po potraviny. Kancelária je k dispozícii ihneď. Cena 230 000 €/mesiac (vrátane energií) V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0902 195 590/ email: marsovsky@omnireal.sk Kúpa možná aj na hypotekárny úver. V prípade bezplatného využitia nášho hypotekárneho poradcu u nás ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA. PROVÍZIA RK VO VÝŠKE 2% z kúpnej ceny Provízia zahrna : KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO

230 000 €/mes.
3 150,68 €/m²/mes.

Omnireal
1i byt na prenájom Hálkova - Letná Residence 10/11 - balkón

1i byt na prenájom Hálkova - Letná Residence 10/11 - balkón

Lokalita: Letná, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt v novostavbe Letná Residence na rohu Hálkovej a Letnej ul. v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Moderne zariadený byt s plochou 45,67 m2 je na 10. poschodí 11-poschodového nového bytového domu. Priestranná izba je prepojená s kuchynskou časťou, v ktorej je kompletne vybavená kuchynská linka so spotrebičmi, v obývacej časti je sedacia súprava, dve lôžka, v predsieni sú skrine s dostatočným úložným priestorom. V kúpeľni je vaňa, WC je samostatné, v byte je oddelená murovaná komora. Z balkóna je panoramatický výhľad na okolie.   K bytu prislúcha parkovacie miesto v garáži pod bytovým domom. Byt je vhodný pre 1 až 2  osoby, v byte sa nesmie fajčiť, domáce zvieratá nie sú povolené. Byt je voľný od 1.3.2021. Minimálna doba prenájmu 1 rok Lokalita má dobrú občiansku vybavenosť, v blízkosti sú školy, škôlky, obchody, nákupné centrum Slimák, Polus City Center,  poliklinika, športoviská a štadióny - futbalový štadión, Národné tenisové centrum,  zimný štadión, plaváreň Pasienky, kúpalisko.  Výhodou  je aj  dobré dopravné spojenie MHD – električky, autobusy a prístup na diaľničný obchvat Cena: mesačný nájom  550 €/mesiac vrátane energií a parkovacieho miesta, internet a TV na náklady nájomcu Pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + kauciu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za prvý mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

550 €/mes.
12,22 €/m²/mes.
vrátane energií
Omnireal
Prenájom, parkovacie státie - Stavbárska 19B

Prenájom, parkovacie státie - Stavbárska 19B

Lokalita: Stavbárska, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom parkovacie státie na Stavbárskej 19B v Bratislava-Vrakuňa. Parkovacie státie č. 12 o veľkosti 11 m2 sa nachádza pod bytovým domom, vstup do objektu je cez dve brány na diaľkové ovládanie. Vstup je možný iba pre rezidentov bytového domu. Ihneď voľná Cena: 60 €/mesiac Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 700 451 / email: cocherova@omnireal.sk

60 €/mes.
5,45 €/m²/mes.
vrátane energií
Omnireal
velkometrážny, zariadený 1 izbový byt na Heyrovského ulici v Lamači, Bratislava

velkometrážny, zariadený 1 izbový byt na Heyrovského ulici v Lamači, Bratislava

Lokalita: Heyrovského, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Bratislava-Lamač, Heyrovského.  Rozloha bytu je 48 m2, nachádza sa na zvýšenom prízemí, bez balkóna.  Cena 130 000 € V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0902 195 590/ email: marsovsky@omnireal.sk PROVÍZIA PRE RK: 2000,€  PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta).

130 000 €
2 765,96 €/m²

Omnireal
Prenájom 2i byt, Trnavská cesta, DOMINO,Bratislava-Ružinov, parkovacie státie

Prenájom 2i byt, Trnavská cesta, DOMINO,Bratislava-Ružinov, parkovacie státie

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím státím v polyfunkčnom komplexe, v tehlovej novostavbe DOMINO skolaudovanej v roku 2009, s vlastným uzatvoreným nádvorím. Byt sa nachádza na 3/9  poschodí s výťahom. ZÁKLADNE PARAMETRE BYTU: Celková úžitková plocha bytu  je 60,60 m2, + balkón 5 m2. (pivnica má 2,30 m2). DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Byt zodpovedá dnešným nárokom na moderné a pohodlné bývanie. Byt je nadštandardne zariadený a samozrejmosťou sú použité kvalitné materiály. Po vstupe do bytu sa ocitnete v predsieni, v ktorej sa nachádza  šatníková skriňa s množstvom ukladacieho miesta. Následné vstúpite do komfortne priestrannej obývacej izby, ktorá je spojená  s kuchynskou časťou.  Kuchyňa je plne vybavená  kvalitnými vstavanými spotrebičmi. Z obývacej časti sa vstupuje do kúpeľne a priestrannej spálne z ktorej je vstup na loggiu. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút spojený s toaletou. VYBAVENIE BYTU: Byt je kompletne zariadený kvalitným nábytkom a spotrebičmi, stačí sa len nasťahovať - kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, rohová sedacia súprava, obývacia skrinková zostava, vstavaná skriňa, TV LCD, manželská posteľ s matracmi, komoda, barové stoličky svietidlá, vybavenie kúpeľne – skrinky, práčka. V byte sa nachádza „vyšší štandard“, drevené zárubne, nerezové kovania a kľučky, kvalitné interiérové dvere a podlahy, dlažba, kvalitná sanita v kúpeľni a na WC. Plastové okná s vnútornými. a vonkajšími elektrickými žalúziami, klimatizácia.  Vchodové dvere sú bezpečnostné + video vrátnik. Byt je orientovaný na Teslovú ulicu, nie na rušnú časť Trnavskej cesty. Súčasťou bytu je aj  pivničná kobka. Bytový dom má vlastný uzatvorený komplex, s 24_hodinovú recepciou a je strážený kamerovým systémom. (celý bytový komplex je uzatvorený od  23:00 do 6:00). Bytový komplex je súčasťou hotela s reštauráciou a skvelým wellness centrom na oddych a zrelaxovanie.  Objekt má príjemný vnútroblok s oddychovou zónou, fitness, kaviareň, administratívne priestory i iné služby. Vynikajúca občianska vybavenosť v tesnej blízkosti (školy, škôlky, obchody, reštaurácie, banky, športoviská, jazerá Štrkovec a Kuchajda, Klientské centrum, Fresh market, Kaufland.....) PARKOVANIE: Možnosť prenajatia garážového státia v suteréne domu o rozlohe 15 m2. Cena nájmu: 800,- (vrátene energii, internetu a káblovej TV) Voľný ihneď V PRÍPADE ZÁUJMU PROSÍM KONTAKTOVAŤ  NA 0948 192 844, ALEBO bodriova@omnireal.sk. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

800 €/mes.
13,11 €/m²/mes.
vrátane energií
Omnireal
Obchodný priestor, Zámocká ulica, 78 m2

Obchodný priestor, Zámocká ulica, 78 m2

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor na Zámockej ulici. Obchodný priestor pozostáva z predsienky, z jednej veľkej miestonsti o veľkosti 58 m2, jednej kancelárie o veľkosti 16 m2 a WC. V minulosti sa tu nachádzalo kozmetické štúdio, vináreň.  Priestor je vhodný na využitie ako obchod, kaviareň, alebo iné. S priestorom sa prenajíma v cene aj jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži. Cena 750 €/mesiac + DPH + správcovské poplatky 70 €/mesiac + elektrina podľa spotreby. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadka bytu Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

750 €/mes.
9,62 €/m²/mes.
vrátane energií
Omnireal