Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Ing. Miroslav Bernáth - Omnireal

Predajca

Názov predajcu:
Ing. Miroslav Bernáth - Omnireal
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
www.omnireal.sk
Adresa:
Vansovej 4
Bratislava
81103
Nájdených 23 novostavieb
1 2
3 izb. byt, Panónska cesta, 5/8, balkón, 2 pivnice, garážové státie v cene

3 izb. byt, Panónska cesta, 5/8, balkón, 2 pivnice, garážové státie v cene

Lokalita: Panónska cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 66 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt  na Panónskej ceste v Bratislava-Petržalka. Byt o úžitkovej ploche 66 m2 sa nachádza na 5. poschodí z 8 s výťahom v novostavbe bytového domu Panónka. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou,2  samostatné nepriechodnej izby, kúpeľne s vaňou, samostatného WC.  K bytu prislúchajú 2 pivnice na poschodí. V byte je plávajúca podlaha a dlažba, plastové okná, sieťky, žalúzie, elektrina. Byt je kompletne zariadený s nábytkom aj spotrebičmi. Bytový dom je novostavba z r. 9/2018, na streche sú 2 spoločné terasy pre obyvateľov domu (1 terasa pre dospelých, druhá pre deti). Garážové státie je na -1 PP. Byt je kompletne zariadený s nábytkom aj spotrebičmi. Cena bytu vrátane 2 pivníc a garážového státia je 200 000 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

200 000 €
3 030,30 €/m²

Omnireal
Priestranný 2 izb. apartmán, Viena Gate, 9/22, 83 m2, zariadený - možnosť prerobiť na 3 izb.

Priestranný 2 izb. apartmán, Viena Gate, 9/22, 83 m2, zariadený - možnosť prerobiť na 3 izb.

Lokalita: Kopčianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 83 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Kopčianskej ul. v  Bratislava-Petržalka. Apartmán o veľkosti 83 m2 sa nachádza na 9 poschodí z 22 s výťahom v novostavbe polyfunkčného komplexu Viena Gate. Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, na ktorej je vstavaná skriňa, kúpeľne s vaňou a WC, priestrannej obývacej izby, kuchyne so zabudovanými spotrebičmi, spálne so šatníkom. Apartmán je priestranný, klimatizovaný, svetlý vďaka francúzskym oknám. Predáva sa zariadený. Vďaka veľkorysej rozlohe je možnosť prerobenia na 3 izbový byt. Vienna gate je moderná nákupná galéria, ktorá zabezpečuje komplexné služby pre obyvateľov - obchod, fit. centrum, mäsiarstvo, drogéria DM, lekáreň, obvodný lekár, zubná ambulancia,joga, pizzeria, banky a pod. Budova je 24h zabezpečená strážnou službou + cez deň recepcia. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži pre verejnosť s možnosťou prenájmu parkovacieho miesta. Financovanie je možné aj cez hypoúver s možnosťou prihlásiť sa na trvalý pobyt. Cena bytu vrátane zariadenia je 189 900 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

189 900 €
2 287,95 €/m²

Omnireal
Predaj komerčného priestoru, Kazanská ul., 74,42 m2, novostavba - holopriestor

Predaj komerčného priestoru, Kazanská ul., 74,42 m2, novostavba - holopriestor

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 74 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor na Kazanskej ul. v Bratislava-Podunajské Biskupice. Nebytový priestor sa predáva ako holopriestor, so sociálnym zázemím v štandarde (obklad, dlažba, WC, umývadlo) a je naprojektovaný tak, aby mohol byť majiteľom následne doriešený a optimalizovaný, podľa určenia typu užívania obchodného priestoru.   Priestor B1.1-1 o veľkosti 74,42 m2 má slnečnú juhozápadnú orientáciu s veľkorozmernou južnou výkladnou stenou orientovanou do frekventovaného priestoru Kazanskej a Krajinskej ulice, ako aj západnú výkladnú stenu orientovanú do priestoru oddychovej parkovej zóny bytového komplexu Malý Dunaj III., medzi budovami Kazanská 1A a 1B, resp. v smere križovatky Kazanskej a Popradskej ulice. Vstup do priestoru je orientovaný na východ do priestoru parkovej zóny. Veľké sklenené plochy zabezpečia výborné svetlotechnické vlastnosti ale splnia aj prezentačnú funkciu obchodných priestorov. Ako bonus ponúkneme záujemcom za symbolickú cenu parkovacie státia na parkovisku pri nebytových priestoroch, alebo v podzemných garážach bytového domu. Susediaci priestor o veľkosti  226,12 m2 je taktiež na predaj. Nakoľko priestory priamo susedia a deliaci múr nie je nosnou konštrukciou, je možné ich pomerne jednoducho spojiť. Priestor je vhodný na komerčné a obchodné využitie. Cena priestoru 129 490 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

129 490 €
1 749,86 €/m²

Omnireal
Predaj komerčného priestoru, Kazanská ul., 226 m2, novostavba - holopriestor

Predaj komerčného priestoru, Kazanská ul., 226 m2, novostavba - holopriestor

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 226 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor na Kazanskej ul. v Bratislava-Podunajské Biskupice. Nebytový priestor sa predáva ako holopriestor, so sociálnym zázemím v štandarde (obklad, dlažba, WC, umývadlo) a je naprojektovaný tak, aby mohol byť majiteľom následne doriešený a optimalizovaný, podľa určenia typu užívania obchodného priestoru.   Priestor B1.1-2 o výmere 226,12 m2 - má slnečnú juhovýchodnú orientáciu s veľkorozmernou južnou výkladnou stenou orientovanou do frekventovaného priestoru Kazanskej a Krajinskej ulice, ako aj východnou výkladnou stenou orientovanou na parkovisko na križovatke Kazanskej a Borekovej ulice. Veľké sklenené plochy zabezpečia výborné svetlotechnické vlastnosti ale splnia aj prezentačnú funkciu obchodných priestorov. Vstup do priestoru je orientovaný na juh, priamo do Kazanskej ulice. Servisný vchod do zázemia obchodného priestoru je riešený do obytnej časti bytového domu, cez ktoré je možné dostať sa po interiérovom schodisku do suterénu budovy, kde sa nachádzajú garážové státia. Ako bonus ponúkneme záujemcom za symbolickú cenu parkovacie státia na parkovisku pri nebytových priestoroch, alebo v podzemných garážach bytového domu. Susediaci priestor o veľkosti  74,42 m2 je taktiež na predaj. Nakoľko priestory priamo susedia a deliaci múr nie je nosnou konštrukciou, je možné ich pomerne jednoducho spojiť. Priestor je vhodný na komerčné a obchodné využitie.  Cena priestoru 358 180 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

358 180 €
1 584,87 €/m²

Omnireal
Garážové státie, Kazanská ul., 18 m2 - bezkonkurenčná cena, možnosť odpočtu DPH

Garážové státie, Kazanská ul., 18 m2 - bezkonkurenčná cena, možnosť odpočtu DPH

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na predaj garážové státie na Kazanskej ul. v Bratislave - Podunajské Biskupice. Parkovacie státie sa nachádza v novostavbe bytového domu o veľkosti 18 m2. Prístup ku garážovému státiu len pre rezidentov, majiteľov bytov a garážových státí,  bránou na diaľkové ovládanie, ako aj vstupnými dverami domu. Novostavba je na sídlisku, oproti reštaurácii Motorest NON-STOP RACING - Bratislava, výborná lokalita s bezkonkurenčnou cenou. Nakoľko je vlastníctvo firemné je možnosť odpočtu DPH. Ihneď voľné. V ponuke je viac garážových státí. Cena jedného státia je 7 500 € (vrátane DPH) Poplatok za správu je 8-10 eur/mesačne PROVÍZIA PRE RK: 500,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

7 500 €
416,67 €/m²

Omnireal
Dvojgarzoniéra, Závodná ul, 7/10, kompletne zariadený -vhodná investícia

Dvojgarzoniéra, Závodná ul, 7/10, kompletne zariadený -vhodná investícia

Lokalita: Závodná, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 36 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgarzoniéru na Závodnej ul. v Bratislava-Podunajské Biskupice. Byt o rozlohe 35,5 m2 sa nachádza na 7. poschodí z 10 s výťahom v novostavbe bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej predsiene so vstavanou skriňou, spálne, obývacej izby s kuchynským kútom, samostatného WC a kúpeľne. K bytu prislúcha francúzsky balkón. Izby sú nepriechodné, orientácia na západ zabezpečuje dostatok svetla. Byt sa predáva kompletne zariadený nábytkom vrátane spotrebičov (práčka, chladnička, sporák). Bytový dom prešiel úplnou rekonštrukciou. Pôvodný je iba skelet, čiže budova má charakter novostavby - nové spoločné priestory - podlaha, elektrická vstupná brána, 2 výťahy z toho jeden nákladný. Spoločné ako i vonkajšie priestory okolo domu sú zabezpečené kamerovým systémom. Byt sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí, z bytu je pekný výhľad na zeleň a hradný kopec. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – MHD, Kaufland, školy, škôlky. Možnosť dokúpiť parkovacie miesto. Byt je vhodný aj ako investícia na dlhodobý podnájom Cena bytu je 82 000 € Mesačné náklady: cca 100 EUR PROVÍZIA PRE RK: 2000,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

82 000 €
2 277,78 €/m²

Omnireal
Parkovacie státie, Zuzany Chalupovej, -2P,  Slnečnice byt. dom A1

Parkovacie státie, Zuzany Chalupovej, -2P, Slnečnice byt. dom A1

Lokalita: Zuzany Chalupovej, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na predaj  garážové státie na ul. Zuzany Chalupovej v  Bratislava-Petržalka. Garážové státie o veľkosti 10,8 m2 sa nachádza v novostavbe bytového domu A1 v Slnečniciach na -2 podlaží. Cena parkovacieho státia je 14 000 € Správcovské poplatky: 14,- EUR (mesačne) PROVÍZIA PRE RK: 500,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS  MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

14 000 €
1 272,73 €/m²

Omnireal
Pekný 2 izbový byt v novostavbe URBAN REZIDENCE, Račianska ul., kompletne zariadený, orientované do

Pekný 2 izbový byt v novostavbe URBAN REZIDENCE, Račianska ul., kompletne zariadený, orientované do

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe URBAN REZIDENCE na Račianskej ulici. Byt pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou a spálne, chodby/predsiene, kúpeľne, WC, šatníka/komory. Nachádza sa na 3/6 poschodí. Celková podlahová plocha 58 m2 z toho loggia o výmere 7 m2.  Byt je tichý, orientovaný do vnútrobloku na opačnú stranu od ulice.  Byt je kompletne zariadený. Kuchyňa je spojená s obývačkou. Kuchynská linka na mieru sa ide montovať v priebehu 10 dní. Kuchynská linka bude vybavená kvalitnými spotrebičmi - Gorenje a Bosch. V kúpelni bude osadená práčka. WC je samostatné. Obývačka bude zariadená koženou sedačku a obývačkovou zostavou. V spálni je veľká skriňa, manželská postel. Východ na loggiu je aj zo spálne, aj z obývačky. Byt má orientáciu na východnú stranu. Cena 700 €/mesiac vrátane energií bez káblovej televízie a internetu. Byt je voľný od 1.9.2019, alebo 1.10.2019. byt sa momentálne dozariaďuje a akonáhle bude osadená kuchynská linka je možné sa nasťahovať. Byt je vhodný pre jednu osobu, alebo pár, bez detí, alebo domácich zvierat.  Fajčenie, len občasné na balkóne. Pre obhliadku, alebo bližšie informácie kontaktovať - Ing. Miroslav Bernáth - 0918 479 756, Omnireal Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

700 €/mes.
12,07 €/m²/mes.

Omnireal
2,5  izbový byt 87,75 m2, Vrútocká 5/5

2,5  izbový byt 87,75 m2, Vrútocká 5/5

Lokalita: Vrútocká, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2,5 izbový byt v tichej lokalite na Vrútockej ul. v Bratislave – Trnávke. Byt na 5. poschodí 9-ročnej novostavby  5- poschodového tehlového bytového domu má podlahovú plochu 82,16 m2, k bytu prislúcha pivnica o výmere 5,6 m2. Je orientovaný na dve svetové strany – obývačka s polizbou na severozápad do tichej ulice s rodinnými domami, spálňa, kuchyňa a kúpeľňa na juhovýchod do dvora. Vo vstupnej predsieni s priestrannou chodbou sú vstavané skrine na mieru, samostatná kuchyňa je vybavená rohovou kuchynskou linkou a pracovným ostrovčekom so sklokeramickou varnou doskou a veľkou elektrickou rúrou. Veľká obývačka je prepojená s polizbou s možnosťou jednoduchého stavebného oddelenia priestoru. Spálňa má samostatný vstup z  predsiene, v kúpeľni s hydromasážnou vaňou je strešné drevené eurookn, samostatné WC s umývadlom. Nízkoenergetický byt je vybavený vo vysokom štandarde – v celom byte sú drevené parkety, v kúpeľni a WC dlažba, plastové okná s vnútornými žalúziami, drevené interiérové posuvné dvere, bezpečnostné vchodové dvere. Bytový dom má vlastnú kotolňu, s možnosťou regulácie spotreby tepla. Bytový dom je v lokalite zastavanej rodinnými domami, v tichej jednosmernej ulici, byt je jediný na poschodí, nemá žiadnych susedov, takže je veľmi tichý. Lokalita má dobrú občiansku vybavenosť obchody, služby, škola, škôlka, ihriská, neďaleko je obchodné centrum Avion, v blízkosti zastávka MHD.  K bytu sa predáva aj parkovacie státie pred vchodom do bytového domu Cena bytu: 178.000 € Parkovacie státie: 12.000 € PROVÍZIA PRE RK 2 % k cene. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE

178 000 €
2 045,98 €/m²

Omnireal
Prenájom kancelárskeho priestoru, 130 m2 - 2 parkovacie státia v cene, zariadené, klimatizácia

Prenájom kancelárskeho priestoru, 130 m2 - 2 parkovacie státia v cene, zariadené, klimatizácia

Lokalita: Na vrátkach, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave Dúbravke. Kancelárie tvoria jedno celé poschodie o veľkosti 130 m2, nachádzajú sa v novostavbe. Kancelárie sú klimatizované a zariadené nábytkom. Dve parkovacie miesta v areáli objektu v cene nájmu, ďalšie za príplatok a možnosť aj garážovania. Cena prenájmu je 1100,-eur + energie cca 100,-eur/mesiac. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu (klienta) je požadovaná: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestorov (vrátane odovzdávacieho protokolu).

1 100 €/mes.
8,46 €/m²/mes.

Omnireal
Parkovacie miesto - novostavba Tammi

Parkovacie miesto - novostavba Tammi

Lokalita: Pri Hrubej lúke, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom parkovacie státia na ul. Pri Hrubej lúke v  Bratislava-Dúbravka. Parkovacie státie sa nachádzajú v byt. komp. Tammi. Garážové státie sa nachádza na prízemí priamo za vstupom cez garážovú bránu na diaľkové ovládanie (parkovacie státie č. 4, 5). Ihneď volné  Cena 50 €/mesiac za jedno parkovacie státie. Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 700 451 / email: cocherova@omnireal.sk

50 €/mes.
3,85 €/m²/mes.

Omnireal
3 izb. byt, Opletalova ul, 5/5, terasa 33,18 m2, novostavba, parkovacie státie v cene

3 izb. byt, Opletalova ul, 5/5, terasa 33,18 m2, novostavba, parkovacie státie v cene

Lokalita: Opletalova, Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Opletalovej ul. v Bratislava-Devínska Nová Ves.  Byt o celkovej podlahovej ploche 72,12 m2 (okrem terasy) sa nachádza na 5. NP z 5 s výťahom v tehlovom bytovom dome v 9 ročnej novostavbe. Byt pozostáva z 3 izieb, vstupnej chodby, kúpeľne, WC, kuchynského kútu. Terasa o celkovej výmere 33,18 m2 je prakticky okolo celého bytu a prístupná je so všetkých troch izieb.K bytu prislúcha aj komora o výmere 1,98 m2 a pivničná kobka o výmere 1,98m2.  Rovnako k bytu prislúcha aj vonkajšie parkovacie státie pred domom o výmere 13 m2. Bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu. V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, zastávka MHD, reštaurácia, potraviny. Lokalita ponúka aktívny relax v okolí Sandbergu, Devínskej Kobyly, cyklotrasa na hrad Devín a okolie Moravy, cyklomost do rakuského Schlosshofu. Bezproblémové napojenie na diaľnicu D2. Vo vzdialenosti 5 km sa nachádza nákupno-zábavné cetrum Bory Mall. Cena bytu vrátane parkovacieho státia 171 000 €   cena parkovacieho státia je 8 000 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

171 000 €
2 375 €/m²

Omnireal
Prenájom 4 izb. byt, 143 m2, Dunajská ul., 2 balkóny, výhľad do parku

Prenájom 4 izb. byt, 143 m2, Dunajská ul., 2 balkóny, výhľad do parku

Lokalita: Dunajská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 143 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny slnečný 4 izbový byt na Dunajskej ul. v  Bratislava-Staré Mesto. Byt o úžitkovej ploche 143 m2 sa nachádza na 3. poschodí zo 6 s výťahom v novostavbe v budove s „uchom“ v absolútnom centre mesta. Byt pozostáva z obývacej izby s presklenou celou stenou so žalúziami, tá je spojená s kuchyňou, 3 samostatné  spálne, jedna z nich so šatníkom, 1 kúpeľňa s WC, bidetom, vaňou, sprchovacím kútom a dvomi umývadlami. Druhé samostatné WC s predsienkou a umývadlom, šatníkova miestnosť a zvlášť práčovňa s práčkou a sušičkou. V kuchyni je kompletná kuchynská linka so sporákom, digestorom, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou. Byt ma 2 balkóny s výhľadom do parku. Byt má vysoký štandard, výťahom sa dostanete do bytu priamo z garáže, možnosť prenajať parkovacie miesto, bytový dom má exkluzívnu domovú recepciu so službou. Byt je momentálne čiastočne zariadený, po dohode možnosť do-zariadenia. Voľný ihneď. Cena 1 700 €/mesiac + energie 300 €/mesiac Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).          

1 700 €/mes.
11,89 €/m²/mes.

Omnireal
2. izb. mezonet, Hrachová ul., novostavba, predzáhradka, parkovacie státie v cene

2. izb. mezonet, Hrachová ul., novostavba, predzáhradka, parkovacie státie v cene

Lokalita: Hrachová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 57 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2 izbový mezonet na Hrachovej ul. Bratislava-Ružinov. Byt o veľkosti 57 m2 sa nachádza v novostavbe bytového domu v tichej lokalite, v uzavretom areáli, vstup je cez automatickú bránu. Na prízemí sa nachádza predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, na prvom poschodí je chodba a kúpeľňa s WC, na druhom poschodí (v podkroví) je spálňa. V byte je inštalovaná klimatizácia.  K bytu patrí jedno parkovacie miesto nachádzajúce sa priamo pred bytovým domom a predzáhradka so širokým využitím. Vykurovanie je elektrické, byt nemá plyn. V okolí domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosti, tiché prostredie. Cena bytu 129 000 € Nízke mesačné náklady: cca 100,- EUR PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

129 000 €
2 263,16 €/m²

Omnireal
Garážové státie, Tranovského ul., 12 m2

Garážové státie, Tranovského ul., 12 m2

Lokalita: Tranovského, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na predaj garážové státie na Tranovského ul v Bratislave  Dúbravke. Státie o výmere 12m2 sa nachádza na prízemí bytového domu. Vstup a aj výstup je zabezpečený bránou na diaľkové ovládanie. Elektrika je spoločná pre všetky garážové státia. Cena garážového státia je 9 500 € Mesačné náklady na správu : cca 20,- Eur PROVÍZIA PRE RK: 500,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS  MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

9 500 €
791,67 €/m²

Omnireal
Garážové státie, Kazanská ul., 13 m2

Garážové státie, Kazanská ul., 13 m2

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie v novostavbe na Kazanskej ul., Bratislava- Podunajské Biskupice. Garážové státie o veľkosti 13 m2 sa nachádza na - 2 poschodí. Prístup ku garážovému státiu len pre rezidentov, majiteľov bytov a garážových státí bránou na diaľkové ovládanie, ako aj vstupnými dverami domu. Novostavba je na sídlisku, oproti reštraurácii Motorest NON-STOP RACING - Bratislava, výborná lokalita. Cena: 50 €                                Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 100 €. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku garáže, právny a poradenský servis, právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania garáže (vrátane odovzdávacieho protokolu).

50 €/mes.
3,85 €/m²/mes.

Omnireal
Prenájom obchodného priestoru, Muchovo nám., 80 m2, skolaudovaný

Prenájom obchodného priestoru, Muchovo nám., 80 m2, skolaudovaný

Lokalita: Muchovo námestie, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v novostavbe v polyfunkčnom objekte na Muchovom nám. v Bratislave –Petržalke. Priestor o rozlohe 80 m2 je zariadený v štandarde, má dve toalety, malú kuchyňu, podlaha zatiaľ nie je uložená (typ podlahy podľa želania,  po dohode s majiteľom), výklad. Cena priestoru 1 000 €/mesiac + spoločné náklady. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku objektu. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).  

1 000 €/mes.
12,50 €/m²/mes.

Omnireal
Garážové státie,  - Kazanská - 17 m2

Garážové státie, - Kazanská - 17 m2

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na predaj garážové státie, Bratislava - Podunajské Biskupice, Kazanská. Parkovacie státie sa nachádza v novostavbe, na  2 poschodí v byt. dome o veľkosti 17m2. Prístup ku garážovému státiu len pre rezidentov, majiteľov bytov a garážových státi,  bránou na diaľkové ovládanie, ako aj vstupnými dverami domu. Novostavba je na sídlisku, oproti reštaurácii Motorest NON-STOP RACING - Bratislava, výborná lokalita s bezkonkurenčnou cenou. Ihneď voľné. Cena : 13 000 € PROVÍZIA PRE RK: 500,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

13 000 €
764,71 €/m²

Omnireal
Garážové státie, Stavbárska ul. - novostavba - 11 m2, vstup len pre obyvateľov bytového domu

Garážové státie, Stavbárska ul. - novostavba - 11 m2, vstup len pre obyvateľov bytového domu

Lokalita: Stavbárska, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na predaj garážové státie na Stavbárskej 19B v  Bratislava-Vrakuňa. Parkovacie státie č. 3 o veľkosti 11 m2 sa nachádza pod bytovým domom, vstup do objektu je cez dve brány na diaľkové ovládanie. Vstup je možný iba pre rezidentov bytového domu. Možnosť zamurovať garážové státie a vytvoriť funkčnú garáž s garážovou bránou. Je tiež vhodná ako investícia na dlhodobý prenájom. Cena garážového státia je 6 000 € PROVÍZIA PRE RK: 500,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta) 

6 000 €
545,45 €/m²

Omnireal
Garážové státie, Rusovská cesta - Petržalka City

Garážové státie, Rusovská cesta - Petržalka City

Lokalita: Rusovská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie č. 56 na Rusovskej ceste v Bratislava-Petržalka. Garážové státie sa nachádza na začiatku garáže v novostavbe - v objekte Petržalka City a má rozlohu 12 m2. Rozmer státia: šxd 2,4 m x 5,3 m Výška vstupnej brány do garážového domu : 2,1 m Cena 80 €/mesiac Voľné: ihneď V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 700 451 / email: cocherova@omnireal.sk Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu.

80 €/mes.
6,67 €/m²/mes.

Omnireal
1 2