Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Ing. Miroslav Bernáth - Omnireal

Predajca

Názov predajcu:
Ing. Miroslav Bernáth - Omnireal
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
www.omnireal.sk
Adresa:
Vansovej 4
Bratislava
81103
Nájdených 35 novostavieb
1 2
Priestranný 2 izb. byt, Nobelova ul., 63 m2, v novostavbe s park.státim

Priestranný 2 izb. byt, Nobelova ul., 63 m2, v novostavbe s park.státim

Lokalita: Nobelova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Nobelovej ul. v  Bratislava-Nové Mesto. Byt o úžitkovej ploche 63 m2 sa nachádza na 4. poschodí z 8 s výťahom v novostavbe bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, WC a kúpeľne,  spálne a priestrannej obývacej izby s kuchyňou, z ktorej je výstup na loggiu. Byt sa predáva čiastočne zariadený: svetlohnedá laminátová podlaha, vstavané skrine, plastové okná, veľká vaňa a podlahové kúrenie v kúpeľni, čiastočne oddelené WC, zasklená loggia. Spolu s bytom sa predáva aj podzemné garážové státie hneď vedľa výťahu. V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť.  Nobelova ulica sa nachádza v mestskej časti Nové mesto a je spojnicou medzi Račianskou a Vajnorskou ulicou. Neďaleko domu sa nachádza zastávka autobusu MHD a v pešej dostupnosti je aj električka a vlaková stanica Vinohrady a Predmestie. Lokalita je obľúbená vďaka tichému  prostrediu, detské ihrisko pod bytovým domom, škola, škôlka, supermarket. V Krasňanoch alebo na Račianskej je LIDL, Kraj, Billa, 5 min. autom je OC Vivo (bývalý Polus),  Kuchajda, Karpaty.  Cena 164 000 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

164 000 €
2 603,17 €/m²

Omnireal
Garážové parkovacie státie, Vyšehradská ul., 12 m2 - novostavba Pegas

Garážové parkovacie státie, Vyšehradská ul., 12 m2 - novostavba Pegas

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na predaj garážové státie na Vyšehradskej ul. v  Bratislava-Petržalka. Parkovacie státie o veľkosti 12 m2 sa nachádza v objekte Pegas na -1PP, je hneď pri výťahoch. Vstup do garáží je cez 2 dvere na diaľkové ovládanie, garáž je monitorová kamerovým systémom a kontrolované vrátnikom. Správcovské poplatky: cca 17 e/mesačne Cena státia je 16 500 € PROVÍZIA PRE RK: 750,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS  MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

16 500 €
1 375 €/m²

Omnireal
Garážové státie - Rozadol, Mliekarenská ul. - Ružová dolina

Garážové státie - Rozadol, Mliekarenská ul. - Ružová dolina

Lokalita: Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom parkovacie miesto v hromadnej garáži - Rozadol na Mliekarenskej ul. Garážové parkovacie státie č. 130 o veľkosti 13 m2 sa nachádza -1PP. Vhodná pre ulice Ružová dolina, Mliekárenská, Trenčianska. Volné od 1.2.2020.  Cena nájmu je 90 €/mesiac V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 700 451 / email: cocherova@omnireal.sk Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu.

90 €/mes.
6,92 €/m²/mes.

Omnireal
Pekný 4 izb. rodinný domček, Bernolákovo, 82 m2, 2 podlažia, 407 m2 pozemok, studňa

Pekný 4 izb. rodinný domček, Bernolákovo, 82 m2, 2 podlažia, 407 m2 pozemok, studňa

Lokalita: Bernolákovská, Bernolákovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 82 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný domček v záhradkarskej oblasti v Bernolákove pri Bernolákovskej ul. Dom o zastavanej ploche 51 m2 má 2 podlažia, pričom obytná plocha je 82 m2. Nachádza sa na pozemku o veľkosti 407 m2. Na prízemí je obývačka s kuchyňou, spálňa, chodba a kúpeľňa s WC . Na poschodí sú dve spálne. Ide o 5 ročnú novostavbu s elektrickým kúrením v kombinácii s krbom obojživelníkom. Obývačka a spálňa je samostatne klimatizovaná. K domu patrí menší dvor so záhradnou chatkou, externou miestnosťou na drevo a náradie, s vlastnou studňou a septikom. Dom je zabezpečený kamerovým a bezpečnostným systémom. V blízkej dostupnosti je Billa, Lidl, škola, škôlka, autobusová zastávka a vlaková stanica. Nízke mesačné náklady len 50€. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve Cena domu s pozemkom je  155 000 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

155 000 €
1 890,24 €/m²

Omnireal
4 izbový rodinný dom - holodom, Hamuliakovo, 454 m2,2 parkovacie státia, pivnica, krytá terasa

4 izbový rodinný dom - holodom, Hamuliakovo, 454 m2,2 parkovacie státia, pivnica, krytá terasa

Lokalita: Kormoránia, Hamuliakovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na ul. Kormoránia v obci Hamuliakovo, okres Senec. 4 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 100 m2 sa nachádza na pozemku o veľkosti 500 m2. Dom má 4 izby – veľkú obývaciu izbu s kuchyňou, tri spálne, kúpeľňu a WC, veľkú krytú terasu, 2 parkovacie státia, pivnicu. Dom sa predáva v stave – holodom. Cena domu je 149 900 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

149 900 €
1 499 €/m²

Omnireal
Garážové parkovacie státie - Na križovatkách, 12 m2

Garážové parkovacie státie - Na križovatkách, 12 m2

Lokalita: Na Križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na predaj  garážové parkovacie státie Na križovatkách v  Bratislava-Ružinov, časť Trnávka. Parkovacie státie o veľkosti 12 m2 sa nachádza pod bytovým domom v 2 ročnej novostavbe. Vstup do garáží je na diaľkové ovládanie. Výhodu je lokalizácia pri stene, s možnosťou zaparkovania aj motorky. Mesačné náklady za správu cca 10 eur. Cena parkovacieho státia je 12 000 € PROVÍZIA PRE RK: 500,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS  MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

12 000 €
1 000 €/m²

Omnireal
Nezvyčajné garážové parkovanie pre dve autá, Rusovská cesta č. 48, - novostavba - Petržalka City 2

Nezvyčajné garážové parkovanie pre dve autá, Rusovská cesta č. 48, - novostavba - Petržalka City 2

Lokalita: Rusovská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie č. 91-92 na Rusovskej ceste v Bratislava-Petržalka. Garážové státie sa nachádza na začiatku garáže v novostavbe - v objekte Petržalka City 2 a má celkovú rozlohu 23 m2. Toto netradičné státie je vhodné pre dve autá  - tzv. zakladač, kde pohodlne zaparkujete dve autá. Maximálna prípustná výška vozidiel je : 1,6 m na vrchu a 1,8 na spodnej časti zakladača Rozmer státia: šxd 2,4 m x 5,3 m Výška vstupnej brány do garážového domu : 2,1 m Cena prenájmu je 130 €/mesiac Voľné: ihneď V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 700 451 / email: cocherova@omnireal.sk Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu.

130 €/mes.
5,65 €/m²/mes.

Omnireal
Novostavba 2 izbový byt Drotárska cesta, zariadený s veľkou terasou.

Novostavba 2 izbový byt Drotárska cesta, zariadený s veľkou terasou.

Lokalita: Drotárska cesta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt Na Drotárskej ceste - lokalita Machnáč v Starom Meste. Jedná sa o 2-izbový byt na 1.poschodí.  Má veľkú 30 m2 terasu. Rozloha bytu  62 m2 + Terasa 30 m2. Byt je zariadený.  Parkovacie miesto vonku v cene. Uzamknuteľná pivnica Rok kolaudácie domu 2014. Cena 720 €/mesiac vrátane energií. byt je vhodný pre pár, alebo pre jednu osobu. Bez zvierat, nefajčiar. V prípade záujmu kontaktujte na. 0918 479 756, alebo na bernath@omnireal.sk Provízia pre RK vo výške 1 mesačného nájmu.

720 €/mes.
11,61 €/m²/mes.

Omnireal
Garážové státie Koloseo, Tomášikova ul., 12 m2

Garážové státie Koloseo, Tomášikova ul., 12 m2

Lokalita: Tomášikova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na predaj vnútorné garážové státie na Tomášikovej ul. v  Bratislava-Nové Mesto. Státie o veľkosti 12 m2 sa nachádza v podzemnej garáži na -1PP  v bytovom komplexe Koloseo. Nachádza sa vo väčšej garáži pod átriom objektu v blízkosti vchodov C a D. Vstup do objektu je zabezpečený bránou na diaľkové ovládanie, je strážený strážnou službou. Výškové obmedzenie na vstupe 2,1 m. Nachádza v prestížnej lokalite, hneď vedľa rekreačnej zóny KUCHAJDA a FRESH MARKETU. Neďaleko je OC POLUS. V okolí je plná občianska vybavenosť: reštaurácie, kaviarne, potraviny, banky, pošta, detské ihrisko. Cena garáže je 15 500 € Mesačné poplatky 25,- Eur vrátane SBS PROVÍZIA PRE RK: 750,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS  MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

15 500 €
1 291,67 €/m²

Omnireal
Garáž Bazová - Gaudí dom, 16 m 2

Garáž Bazová - Gaudí dom, 16 m 2

Lokalita: Kvačalova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom samostatnú garáž v polyfunkčnom objekte dom GAUDI na Bazovej ul. v Bratislava - Ružinove. Garáž o výmere 16 m2 sa nachádza na - 2 podlaží v objekte Gaudí dom. Vstup do garáže je z Kvačalovej ulice, vedľa Wagner Cafe. Vstupná brána do objektu garáží aj garážová brána je na diaľkové ovládanie. Výškové obmedzenie vjazdu 2,1 m. Cena 150 € Províziu RK vo výške 120 € hradí nájomca. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku garáže, právny a poradenský servis, vypracovanie zmlúv, zabezpečenie odovzdania garáže (vrátane odovzdávacieho protokolu).

150 €/mes.
9,38 €/m²/mes.

Omnireal
Pekný 1 izb. apartmán, Vyšehradská ul., 51 m2, 1/11 s balkónom

Pekný 1 izb. apartmán, Vyšehradská ul., 51 m2, 1/11 s balkónom

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán  na Vyšehradskej ul. v Bratislava-Petržalka. Apartmán o celkovej úžitkovej ploche 51 m2 sa nachádza na 1. poschodí zo 7 s výťahom v novostavbe bytového domu (z r. 2010). Pozostáva z priestrannej haly, obývacej izby  s kuchynským kútom, samostatného WC a kúpeľne a balkónu o výmere 5 m2. Obývacia izba je priestranná, nachádza sa v nej veľká 5 m dlhá rolldoor skriňa. Bytový dom je zateplený a nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite Petržalky s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou MHD aj autom. V okolí sú obchody, ZŠ, MŠ, Stredné školy, pošta, ihriská, knižnica, kaderníctvo, potraviny, kostol, LIDL, nemocnice a polikliniky, reštaurácie a všetky ostatné služby. Cena apartmánu je 110 000 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)        

110 000 €
2 391,30 €/m²

Omnireal
3 izb.byt, Opletalova 2/5 - loggia, 2x pivnica, 1 park. miesto

3 izb.byt, Opletalova 2/5 - loggia, 2x pivnica, 1 park. miesto

Lokalita: Opletalova, Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt, v 10 ročnej novostavbe, na ulici Opletalova v Bratislave-Devínska Nová Ves. Úžitková plocha bytu je 76,89 m2 + loggia 7,52 m2 +1,29 m2 pivnica č. 1 + 1,67 m2 pivnica č. 2, spolu 87,37 m2. Byt sa nachádza sa na 2. poschodí z 5 s výťahom.  V byte sa nachádza plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi, ktorá je spojená s obývačkou. Ďalej sa tu nachádzajú 2 samostatné spálne, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Predáva sa kompletne zariadený vrátane nábytku ( okrem manželskej postele a práčky ). Mesačné náklady správca cca 140€ / 2 osoby. V cene bytu je komora priamo pri byte, pivnica na prízemí a vonkajšie parkovacie miesto priamo pred domom. Byt je volný po dohode. Možnosť čerpania HU.  Obhliadky možné od 9.12.2019  Cena 174 000 €, vrátane zariadenia, pivníc a parkovacieho státia. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk PROVÍZIA PRE RK: +2000,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

174 000 €
2 071,43 €/m²

Omnireal
Garážové parkovacie státie - III. Veže, Bajkalská ul., + miesto pre motorku príp. bicykel

Garážové parkovacie státie - III. Veže, Bajkalská ul., + miesto pre motorku príp. bicykel

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom  garážové parkovacie státie na Bajkalskej ul. v  Bratislava-Nové Mesto. Parkovacie státie o veľkosti  14 m2 sa nachádza na 1 poschodí v novostavbe komplexu III. Veže. Vedľa státia je možné ešte zaparkovať skúter prip. bicykel. Vstup do garáže je cez bránu na diaľkové ovládanie, s obmedzením výšky vstupu 2,1 m. Ihneď voľné. Cena prenájmu je 90 €/mesiac. Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 700 451 / email: cocherova@omnireal.sk  

90 €/mes.
6,43 €/m²/mes.

Omnireal
2 izbový byt VIENNA GATE Kopčianska ul., Bratislava-Petržalka

2 izbový byt VIENNA GATE Kopčianska ul., Bratislava-Petržalka

Lokalita: Kopčianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový klimatizovaný apartmán so šatníkom v novostavbe VIENNA GATE, Kopčianska ul., Bratislava-Petržalka. Úžitková plocha je 94,6 m2. Byt sa nachádza na 8. poschodí. Byt pozostáva z haly, WC a kúpeľne, priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom, priestranná spálňa so šatníkom a loggia o veľkosti 5 m2. Obrovskou výhodou bytu sú priestranné okná, ktoré vytvárajú moderný a vzdušný dojem z bývania. Rovnako uvítate i množstvo odkladacieho priestoru, ktorý sa v byte nachádza – šatník v spálni a na mieru vstavané skrine – v chodbe. Byt sa predáva zariadený. Boli použité kvalitné materiály (obklady a dlažby), taktiež kuchynská linka s pultom, bez potreby investície.  V bytovom dome sa nachádza recepcia so strážnou službou, ktorá sídli na prízemí. V byte sa nachádza požiarny hlásič ako i stropný hasiaci systém. Čo určite oceníte je občianska dostupnosť a vybavenosť v okolí. Priamo v bytovom dome máte TESCO Express, kvalitné mäsiarstvo, drogériu, reštaurácie, fitnescentrum, lekáreň, zubnú ambulanciu, ambulancie všeobecných lekárov, jogu, kaderníctvo a iné. Do 5 min. autom máte obchodný dom Aupark, hypermarket Tesco, Kaufland, kde máte k dispozícii takmer všetky služby. Rovnako v tesnej blízkosti sa nachádza petržalské korzo, železničná stanica Petržalka, zastávky MHD s priamym pripojením do centra Bratislavy, diaľničný obchvat. Športovci isto uvítajú blízkosť hrádze, kde sa môžu korčuľovať či bicyklovať. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0902195590 / email: marsovsky@omnireal.sk Cena bytu je 170 000 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

170 000 €
1 789,47 €/m²

Omnireal
Predaj 4 izbový rodinný dom Hrubá Borša

Predaj 4 izbový rodinný dom Hrubá Borša

Lokalita: Hrubá Borša, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám  na predaj krásny, priestranný, slnečný 4 izb. rodinný dom, v obci Hrubá Borša, okr. Senec.  Rodinný dom sa nachádza v zastavanej „starej“ časti  obce a bol skolaudovaný v roku 2007.   ZÁKLADNE PARAMETRE DOMU, TECHNICKÉ VYBAVENIE: Celková výmera pozemku na ktorom je  dom postavený, je 531 m2,  zastavaná plocha je 140 m2 a obytná plocha rodinného domu bez terasy je 110 m2.   Rodinný dom zodpovedá dnešným nárokom na moderné a pohodlné bývanie a pri stavbe boli použité kvalitné materiály vrátane interiéru. Bol postavený z pálenej tehly o hrúbke 50 cm, striekané omietky, na ktorých sú naukladané holandské lícne tehly „Rusticle“. Strešná krytina je od Bramacu. Dom je napojený na obecnú vodu, čističku a studnu.  Vykurovanie je možné plynom, alebo tuhým palivom. V celom dome sa nachádza podlahové kúrenie. K domu bola pristavená technická miestnosť, ktorá sa nachádza za domom.  DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Po vstupe zo závetria rodinného domu sa ocitnete v predsieni a následne z nej vstúpite do komfortne priestrannej dennej časti domu, kde sa nachádza obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchynskou časťou.  Z obývacej časti je možný výstup na terasu. V nočnej časti domu sa nachádzajú tri priestranné izby, kúpeľňa a samostatná toaleta.  Na chodbe je vstup na plnohodnotnú povalu. VYBAVENIE DOMU:  Pri zariaďovaní exteriéru boli použité kvalitné materiály, zárubne, nerezové kovania a kľučky, kvalitné interiérové dvere, laminátové podlahy, v dennej časti je na podlahe použitý leštený mramor, sanita v kúpeľni a na WC. Rodinný dom sa predáva aj so zaradením , v každej izbe sa nachádzajú priestranné vstavané skrine, kuchynská linka, kombinovaný sporák, umývačka riadu, manželské postele, svietidlá. V kúpeľni sa nachádza vaňa aj murovaný sprchový kút. Na všetkých Euro oknách sú žalúzie a samozrejmosťou sú bezpečnostné dvere. EXTERIER DOMU: Exteriér domu je veľmi pekne upravený, trávnik, okrasné dreviny, zámková dlažba a kvalitný kovaný plot.  Na záhrada je spravené automatické zavlažovanie.  Nie sú potrebné žiadne ďalšie úpravy . LOKALITA: Dom sa nachádza pôvodnej časti obce Hrúbá Borša. V blízkosti nájdete potraviny, škôlku, reštauráciu, fitnes centrum, športový areál, golfové ihrisko, jazdecká školu. Je to výborná lokalita s občianskou vybavenosťou blízko Bratislavy a ešte bližšie k Sencu.   Mesačné náklady: 75,- € elektrina, 85 ,- € plyn na/ 4 osoby CENA RODINNÉHO DOMU: 198.900,- € vrátene provízie pre RK. V PRÍPADE ZÁUJMU PROSÍM KONTAKTOVAŤ  NA 0948 192 844, ALEBO bodriova@omnireal.sk. ĎAKUJEM PROVÍZIA  JE VRÁTANE KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO/sprostredkovanie úverov + poistenie/

198 900 €
1 808,18 €/m²

Omnireal
Krásny mezonetový byt na Vajnorskej ulici, 59 m2, parkovanie v cene

Krásny mezonetový byt na Vajnorskej ulici, 59 m2, parkovanie v cene

Lokalita: Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový mezonet na Vajnorskej ul. v Bratislave - Nové Mesto. Mezonet sa nachádza v jednopodlažnej budove, má rozlohu 59 m2. Je priestranný a svetlý, tvorí ho obývacia časť s otvorenou kuchyňou a kúpeľnou, a podkrovie, ktoré predstavuje spaciu časť. Je zariadený úplne novým nábytkom a elektrospotrebičmi, má podlahové kúrenie a vlastný bojler v kúpeľni. Parkovacie státie je súkromné vo dvore, je v cene nájmu. Dobrá lokalita, ideálne pre mladé páry, študentov, rodiny, osoby s nižším rozpočtom, dostupná MHD. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť  Polus, Tesco. Cena nájmu bytu je 500 EUR/mesačne a energie vo výške 150 EUR/mesačne (zahŕňajú internet a KTV). Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).    

500 €/mes.
8,47 €/m²/mes.

Omnireal
RD, Ivanka pri Dunaji - pozemok 488 m2

RD, Ivanka pri Dunaji - pozemok 488 m2

Lokalita: Ružová, Ivanka pri Dunaji (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 133 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rodinný dom v tichej a príjemnej lokalite v Ivanke pri Dunaji, Ružová ul. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 488m2, na ktorej sa okrem domu nachádzajú aj dve záhrady ( okrasná a úžitková ), garáž o rozlohe 24m2. Dom má užitkovú plochu 133m2 a pozostáva z 4roch izieb, vstupná hala, kúpeľňa s sprchovým kútom a záchodom, priestranná a svetlá kuchyňa prepojená s dominantným schodiskom a obývačkou s krbom. Vrchné poschodie tvoria tri samostatné nepriechodné izby s vlastným vstupom na balkón a ďalšia vzdušná kúpelňa s vaňou a záchodom. V horúce dni je samozrejme k dispozícií aj klimatizácia. Z obývacej izby je východ aj na krytú terasu ( zimnú záhradu ), kde je možné tráviť aj neskoršie zimné večery. Pozdĺž domu je postavený aj samostatný prístrešok na náradie. K dispozícií je aj garáž, ktorá je podpivničená a aj má vlastné podkrovie. Pred domom sú ešte aj parkovacie miesta. Dom disponuje aj vlastnou studňou. Mesačné náklady sú 140€/ 2 osoby. Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2002 (2017 - bola vykonaná rekonštrukcia fasády). Dom je napojený na všetky inžinierske siete. List vlastníctva čistý -  bez záložných práv a vecných bremien. Uvoľnenie nehnuteľnosti je po dohode s majiteľom.  Cena 299 000 € V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk

299 000 €
2 248,12 €/m²

Omnireal
Garážové státie, Na Križovatkách - 17 m2

Garážové státie, Na Križovatkách - 17 m2

Lokalita: Na Križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na predaj garážové státie pod bytovým domom na ulici na Križovatkách 31 A, B, C v novostavbe o veľkosti 17 m2. Mestská časť Trnávka. Vchod zabezpečený diaľkovo ovládanou bránou. Foto ilustračné. Cena : 13.500,- Eur PROVÍZIA PRE RK: 500,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS. 

13 500 €
794,12 €/m²

Omnireal
Predaj komerčného priestoru, Kazanská ul., 226 m2, novostavba - holopriestor

Predaj komerčného priestoru, Kazanská ul., 226 m2, novostavba - holopriestor

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 226 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor na Kazanskej ul. v Bratislava-Podunajské Biskupice. Nebytový priestor sa predáva ako holopriestor, so sociálnym zázemím v štandarde (obklad, dlažba, WC, umývadlo) a je naprojektovaný tak, aby mohol byť majiteľom následne doriešený a optimalizovaný, podľa určenia typu užívania obchodného priestoru.   Priestor B1.1-2 o výmere 226,12 m2 - má slnečnú juhovýchodnú orientáciu s veľkorozmernou južnou výkladnou stenou orientovanou do frekventovaného priestoru Kazanskej a Krajinskej ulice, ako aj východnou výkladnou stenou orientovanou na parkovisko na križovatke Kazanskej a Borekovej ulice. Veľké sklenené plochy zabezpečia výborné svetlotechnické vlastnosti ale splnia aj prezentačnú funkciu obchodných priestorov. Vstup do priestoru je orientovaný na juh, priamo do Kazanskej ulice. Servisný vchod do zázemia obchodného priestoru je riešený do obytnej časti bytového domu, cez ktoré je možné dostať sa po interiérovom schodisku do suterénu budovy, kde sa nachádzajú garážové státia. Ako bonus ponúkneme záujemcom za symbolickú cenu parkovacie státia na parkovisku pri nebytových priestoroch, alebo v podzemných garážach bytového domu. Susediaci priestor o veľkosti  74,42 m2 je taktiež na predaj. Nakoľko priestory priamo susedia a deliaci múr nie je nosnou konštrukciou, je možné ich pomerne jednoducho spojiť. Priestor je vhodný na komerčné a obchodné využitie.  Cena priestoru 358 180 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

358 180 €
1 584,87 €/m²

Omnireal
Predaj komerčného priestoru, Kazanská ul., 74,42 m2, novostavba - holopriestor

Predaj komerčného priestoru, Kazanská ul., 74,42 m2, novostavba - holopriestor

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 74 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor na Kazanskej ul. v Bratislava-Podunajské Biskupice. Nebytový priestor sa predáva ako holopriestor, so sociálnym zázemím v štandarde (obklad, dlažba, WC, umývadlo) a je naprojektovaný tak, aby mohol byť majiteľom následne doriešený a optimalizovaný, podľa určenia typu užívania obchodného priestoru.   Priestor B1.1-1 o veľkosti 74,42 m2 má slnečnú juhozápadnú orientáciu s veľkorozmernou južnou výkladnou stenou orientovanou do frekventovaného priestoru Kazanskej a Krajinskej ulice, ako aj západnú výkladnú stenu orientovanú do priestoru oddychovej parkovej zóny bytového komplexu Malý Dunaj III., medzi budovami Kazanská 1A a 1B, resp. v smere križovatky Kazanskej a Popradskej ulice. Vstup do priestoru je orientovaný na východ do priestoru parkovej zóny. Veľké sklenené plochy zabezpečia výborné svetlotechnické vlastnosti ale splnia aj prezentačnú funkciu obchodných priestorov. Ako bonus ponúkneme záujemcom za symbolickú cenu parkovacie státia na parkovisku pri nebytových priestoroch, alebo v podzemných garážach bytového domu. Susediaci priestor o veľkosti  226,12 m2 je taktiež na predaj. Nakoľko priestory priamo susedia a deliaci múr nie je nosnou konštrukciou, je možné ich pomerne jednoducho spojiť. Priestor je vhodný na komerčné a obchodné využitie. Cena priestoru 129 490 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

129 490 €
1 749,86 €/m²

Omnireal
1 2