Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Ing. Laura Ružičková

Predajca

Názov predajcu:
Ing. Laura Ružičková
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: lau...
http://www.lauranna.sk
Adresa:
Ul. Biskupa Kondého 18
Dunajská Streda
92901
Popis:
Nájdených 8 novostavieb
Trojizbové byty v štvorbytovke, na prízemí so záhradkou, Trstená na Ostrove

Trojizbové byty v štvorbytovke, na prízemí so záhradkou, Trstená na Ostrove

Lokalita: Trstená na Ostrove, Trstená na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 71 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj trojizbové byty v štvorbytovkách, Štvorbytovky sa nachádzajú v romantickom prostredí neďaleko od hrádze,   Dve byty sú na prízemí, a  dve byty sú na prvom poschodí, Každý byt má svoj vlastný vchod, Ku každému bytu patria dve parkovacie miesta pred bytovkou, Byty sa odovzdávajú dokončené - podlahy, dvere, zárubne, sanita, batérie, bojler....., okrem kuchynskej linky Plocha bytu na prízemí: 71 m2 + terasa a záhradka, Dispozícia: kuchyňa spolu s obývačkou, 2x izba, technická miestnosť, kúpelňa, WC, predsieň, chodba, Kúrenie: elektrické podlahové s možnosťou regulácie teploty v každej izbe samostatne, Stavba je zateplená, energetická hospodárnosť budovy A IS: Elektrina, voda, predpríprava na kanalizáciu, zatiaľ žumpa Na okolí prídu na svoje rybári, rekreační korčuliari, cyklisti a tí čo majú radi prírodu. Ceny sú vrátane provízie RK, poskytujeme kompletné služby. Pomôžeme Vám aj s vybavením úveru.

89 900 €
1 266,20 €/m²

Ing. Laura Ružičková
Trojizbové byty v štvorbytovke, dokončené, na poschodí, Trstená na Ostrove

Trojizbové byty v štvorbytovke, dokončené, na poschodí, Trstená na Ostrove

Lokalita: Trstená na Ostrove, Trstená na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 83 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj trojizbové byty v štvorbytovkách Štvorbytovky sa nachádzajú v romantickom prostredí neďaleko od hrádze,   Dve byty sú na prízemí, a  dve byty sú na prvom poschodí, Každý byt má svoj vlastný vchod, Ku každému bytu patria dve parkovacie miesta pred bytovkou, Byty sa odovzdávajú dokončené - podlahy, dvere, zárubne, sanita, batérie, bojler....., okrem kuchynskej linky Plocha bytu na poschodí: 83 m2 (vrátane schodištia 10 m2+ balkón 4,4 m2), Dispozícia: kuchyňa spolu s obývačkou, 2x izba, technická miestnosť, kúpelňa, WC, predsieň, chodba, Kúrenie: elektrické podlahové s možnosťou regulácie teploty v každej izbe samostatne, Stavba je zateplená, energetická hospodárnosť budovy A, IS: Elektrina, voda, predpríprava na kanalizáciu, zatiaľ žumpa, Na okolí prídu na svoje rybári, rekreační korčuliari, cyklisti a tí čo majú radi prírodu. Ceny sú vrátane provízie RK, poskytujeme kompletné služby. Pomôžeme Vám aj s vybavením úveru.

78 900 €
950,60 €/m²

Ing. Laura Ružičková
Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám nové rodinné domy v Trstenej na Ostrove

Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám nové rodinné domy v Trstenej na Ostrove

Lokalita: Trstená, Trstená na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 73 m²

Rodinné dvojdomy vo výstavbe v novovytvorenej ulici obce Trstená na Ostrove, 13 km od Dunajskej Stredy , Aktuálne si môžete zarezervovať/kúpiť rodinné domy / dvojdomy vo výstavbe, alebo skolaudované, Veľkosť pozemku: 375 m2/na jeden dom z dvojdomu, so zastavanosťou 86 m2, Úžitková plocha jedného domu: 73 m2 + terasa 18 m2 , Stavebný materiál: tehly (Heluz 30 cm) + 15 cm vonkajšia izolácia obvodových múrov, Dispozícia: kuchyňa spolu s obývačkou, 2 x spálňa, 1 x samostatné WC, 1 x kúpeľňa s vaňou, umývadlom a s WC, predsieň, chodba – vid. pôdorys, Kúrenie: Elektrické podlahové, sytém DEVI Energetické ohodnotenie: A IS: elektrina, voda zo siete, verejná kanalizácia sa pripravuje, zatiaľ sa odkanalizuje do žumpy, Domy sa odovzdávajú v stave holodom, na požiadanie staviteľ dodá dokončovacie práce a stavebné súčasti – podľa dohody. Ceny sú vrátane provízie RK, poskytujeme kompletné služby. Pomôžeme Vám aj s vybavením úveru

103 800 €
1 421,92 €/m²

Ing. Laura Ružičková
Dvojizbové byty s balkónom v novostavbe

Dvojizbové byty s balkónom v novostavbe

Lokalita: Pannónsky háj, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj: Moderné dvojizbové byty v novostavbe na východnej časti Dunajskej Stredy, v obytnom parku Pannónsky háj, Dokončenie stavby je plánovaná na leto 2021, ododvzdanie do užívania: cca. sept. 2021, Každý jeden byt je jedinečný, všade sú iné stavebné súčasti, ako kachličky, dlaždice, sanita, Byty sa predávajú dokončené, bez kuchynskej linky, Kúrenie: ústredné kúrenie s vlastným plynovým kotlom obytného domu, v byte sú radiátory, na vetranie slúži rekuperátor, Okolie bytoviek s terénnou úpravou, K bytu možno dokúpiť parkovacie státie, alebo garáž v suteréne, Úžitková plocha interiéru 51,4 m2 + lodžia 4,7 m2, Cena: 85.500,-

85 500 €
1 526,79 €/m²

Ing. Laura Ružičková
Dvojizbové byty s balkónom, v novostavbe

Dvojizbové byty s balkónom, v novostavbe

Lokalita: Pannonsky háj, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj: Moderné dvojizbové byty v novostavbe na východnej časti Dunajskej Stredy, v obytnom parku Pannónsky háj , Každý jeden byt je jedinečný, všade sú iné stavebné súčasti, ako kachličky, dlaždice, sanita, Kolaudácia stavby: leto 2021, možné prevzatie bytu: september 2021 Byty sa predávajú dokončené, bez kuchynskej linky, Kúrenie: ústredné kúrenie s vlastným plynovým kotlom obytného domu, v byte sú radiátory, na vetranie slúži rekuperátor, Okolie bytoviek s terénnou úpravou, K bytu možno dokúpiť parkovacie státie, alebo garáž v suteréne, Úžitková plocha interiéru 59,4 m2 + lodžia 4,7 m2

90 500 €
1 392,31 €/m²

Ing. Laura Ružičková
Trojizbové byty s balkónom v novostavbe

Trojizbové byty s balkónom v novostavbe

Lokalita: Pannónsky háj, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 79 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj: Moderné trojizbové byty v novostavbe na východnej časti Dunajskej Stredy, v obytnom parku Pannónsky háj , Dokončenie stavby je plánovaná na leto 2021, odovzdanie do užívania: cca. sept. 2021, Každý jeden byt je jedinečný, všade sú iné stavebné súčasti, ako kachličky, dlaždice, sanita, Byty sa predávajú dokončené, bez kuchynskej linky, Kúrenie: ústredné kúrenie s vlastným plynovým kotlom obytného domu, v byte sú radiátory, na vetranie slúži rekuperátor, Okolie bytoviek s terénnou úpravou, K bytu možno dokúpiť parkovacie státie, alebo garáž v suteréne, Úžitková plocha interiéru 79,1 m2 + lodžia 4,7 m2, Ceny sú vrátane provízie RK, poskytujeme kompletné služby. Pomôžeme Vám aj s vybavením úveru.

105 800 €
1 339,24 €/m²

Ing. Laura Ružičková
Ďalší rodinný dom energetickej triedy A0,  v novej štvrti Dunajskej Stredy

Ďalší rodinný dom energetickej triedy A0, v novej štvrti Dunajskej Stredy

Lokalita: Gabčíkovská Cesta, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 172 m²

Trieda A0 znamená energetickú úroveň budovy s takmer nulovou spotrebou. V tomto dome si oceníte pohodlne veľké priestory, v ktorých budete mať dosť priestoru pre zariadenie, aj pre život Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj: rodinný dom (dvojdom) s garážou Moderná novostavba postavená z kvalitných materiálov, odlišne od bežných novostavieb s nadštandardne veľkými priestormi Veľkosť pozemku pre jeden dom: 360 m2 Úžitková plocha domu je 172 m2, z toho garáž 20 m2, Domy sú spojené s garážami na prízemí a na poschodí susediace izby dvojdomu sú odizolované od seba so špeciálnym izolačným sádrokartónom, Na prízemí je kuchyňa s obývačkou – so vstupom na terasu, chodba, špajza, WC a garáž Na poschodí sú tri izby s gardróbom resp. s miestom pre vstavanú skriňu, chodba a veľká kúpeľňa, kde sa našlo miesto aj pre vaňu, aj pre sprchový kút, a WC IS: Dom je napojený na verejnú sieť elektriny, vody, kanalizácie +optický kábel Tepelné čerpadlo na kúrenie a izolácie hrúbky 18 cm vonkajšej fasády zabezpečujú nízku energetickú náročnosť domu Podlahové kúrenie, Dom sa predáva vo variante A/ dokončený , okrem podláh, zárubní, interiérových dverí a kuchynskej linky, k tomu terénna úprava a oplotenie, alebo  variant B/ dokončený v nadštandarde  (okrem kuchynskej linky). Cena za variant A/: 178 990 €. Cena za variant B/: 188 990 €.

178 990 €
1 040,64 €/m²

Ing. Laura Ružičková
Zarezervované: Trojizbový byt, čiastočne zariadený, v tehlovej novostavbe

Zarezervované: Trojizbový byt, čiastočne zariadený, v tehlovej novostavbe

Lokalita: Pannonský háj, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe V Dunajskej Strede na novom sídlisku Panónsky háj, Plocha bytu: 72 m2 + 5 m2 balkón Na prízemí V byte sú 3 izby, pričom kuchyňa je spojená s obývačkou. V kúpeľni je aj vaňa, aj sprchovací kút + WC Plastové okná, moderné stavebné súčasti, sanita, kachličky a dlaždice podľa nových trendov. V predsieni je veľká vstavaná skriňa, Byt sa predáva spolu so zariadením, kuchynská linka je vybavená so zabudovanými spotrebičmi (varná doska, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, digestor, myčka riadu), obývačka je vybavená s klímou Ostatné zariadenie ako nábytok, televízor tiež ostanú v byte, Kúrenie s radiátormi, meranie spotreby tepla s digitálnymi meračmi.

104 990 €
1 458,19 €/m²

Ing. Laura Ružičková