Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu INFOREAL PLUS s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
INFOREAL PLUS s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: kov...
http://www.inforeal.sk
Adresa:
Vodná 3
Košice I - Staré Mesto
04001
Nájdených 10 novostavieb
DOM KOŠICE - TERASA, KARLOVARSKÁ UL., POZEMOK 548 M2

DOM KOŠICE - TERASA, KARLOVARSKÁ UL., POZEMOK 548 M2

Lokalita: Karlovarská, Košice II - Západ (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 487 m²

Túto nehnuteľnosť Vám vieme sprístupniť za najvyšších hygienických opatrení pri tejto situácii, t.j. odovzdáme Vám kľúče pred domom a obhliadku si urobíte vo vlastnej réžii. Dom vo vyhľadávanej lokalite Košice - Terasa, Karlovarská ul., veľkorysá úž. plocha domu 487 m2 je pre najnáročnejšieho klienta, pozemok o výmere 548 m2. Výnimočný dom s podlahovou plochou pre luxusné bývanie, vrátane výhod bazénu, sauny, obrovskej garaže s možnosťou parkovania viacerých motorových vozidiel, prípadne motoriek a iných odkladacích priestorov. Rozostavaný rodinný dom je samostatne stojaci. Dom je osadený vo svahu so sklonom na juhozápad. Dom má jedno podzemné podlažie, dve nadzemné podlažia a jedno podkrovné podlažie. Strecha je sedlová. V podzemnom podlaží sú garáže s dvoma vjazdmi a schody do prvého nadzemného podlažia. V prvom nadzemnom podlaži je bazénova hala, sauna, kotolňa, technická miestnosť, WC, chodba so schodiskom. V druhom nadzemnom podlaží je vstupné zádverie, chodba so schodiskom, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, komora, WC, pracovňa, šatnik, a balkón. V podkrovnom podlaži sú štyri izby, dve kúpeľne, 2x WC, chodba a balkón. Vykurovanie domu je ústredné teplovodné. Zdrojom je plynový kotol aj s ohrevom teplej úžitkovej vody. V dome je svetelná a motorická elektroinštalácia, slaboprúdové rozvody, rozvody studenej a teplej vody, plynu a vnútornej kanalizácie. Zásobovanie vodou je pripojkou z verejného vodovodu. K domu patria, terasy, spevnené plochy, vonkajšie schody a oporné múry. Dom nie je dokončený od roku 2010, teda nie je obyvaný, iba čiastočne udržiavany. Z tohto dôvodu je potrebné vonkajšie povrchové úrpravy stien, fasády, balkónov a terás rekonštruovať. UPOZORNENIE: Nakoľko Vám odovzdáme kľúče od nehnuteľnosti, prosíme Vás aby ste dodržali tak isto prísne hygienické opatrenia, teda prebrali kľúče od makléra a absolvovali obhliadku s rúškom a v rukaviciach. V prípade, že nedodržíte tieto pokyny, maklér môže obhliadku odmietnuť. Ďakujeme za pochopenie. -Správame sa zodpovedne.- V prípade záujmu o nehnuteľnosť vieme zabezpečiť kompletné služby prevodu, od zloženia zábezpeky na účet, znaleckého posudku a vybavovania hypotéky bez Vašej účasti(telefonicky, mailom...) a samozrejme za najvyšších hygienických opatrení vo vzniknutej situácii s COVID-19. Čo sa týka podpisovania tlačív a žiadostí pre banku a pod., je už podmienené samostatnými opatreniami s ktorými Vám radi pomôžeme. Možnosť hypotekárneho úveru priamo u Nás, všetko vybavíme za Vás. Viac informácií INFOREAL PLUS s.r.o., Vodná 3, Košice, mail: kovalcik@inforeal.sk, tel.: 0915 715 115. Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

350 000 €
718,69 €/m²

INFOREAL PLUS s.r.o.
NOVOSTAVBA 108 M2 ÚŽ. PL., S TERASOU, KOŠICE - KVP

NOVOSTAVBA 108 M2 ÚŽ. PL., S TERASOU, KOŠICE - KVP

Lokalita: Klimkovičova, Košice II - Sídlisko KVP (Košice)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 108 m²

Túto nehnuteľnosť Vám vieme sprístupniť za najvyšších hygienických opatrení pri tejto situácii, t.j. odovzdáme Vám kľúče pred bytovým domom a obhliadku si urobíte vo vlastnej réžii. 3 izbový byt vybavený systémom inteligentný domou v novostavbe, kolaudovaný v r. 2019, nachádzajúci sa na sídlisku KVP v Košiciach. Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží. Celková úžitková plocha 108 m2, byt 82 m2, terasa 26 m2. K bytu prislúcha skladový priestor na chodbe pri byte. Byt je kompletne dokončený a zariadený v nadštandardnom prevedení, ešte neobývaný. Kuchyňa komplet vstavané spotrebiče, v kúpeľni sprchový kút aj vaňa, podlahové kúrenie, vonkajšie hliníkové žalúzie, centrálny vysávač. V bytovom dome sú inštalované tepelné čerpadlá, nízke réžijné náklady do 100 €. Vstup do bytového domu je na príslušný kód. Možnosť dokúpenia parkovacích miest(17.000,-€ jedno) po dohode, nachádzajúce sa pod bytovým domom v podzemnej garáži. Výborná občianska vybavenosť vrámci mestskej časti Košice - KVP. Možnosť hypotekárneho úveru priamo u Nás, všetko vybavíme za Vás. UPOZORNENIE: Nakoľko Vám odovzdáme kľúče od nehnuteľnosti, prosíme Vás aby ste dodržali tak isto prísne hygienické opatrenia, teda prebrali kľúče od makléra a absolvovali obhliadku s rúškom a v rukaviciach. V prípade, že nedodržíte tieto pokyny, maklér môže obhliadku odmietnuť. Ďakujeme za pochopenie. -Správame sa zodpovedne.- V prípade záujmu o nehnuteľnosť vieme zabezpečiť kompletné služby prevodu, od zloženia zábezpeky na účet, znaleckého posudku a vybavovania hypotéky bez Vašej účasti(telefonicky, mailom...) a samozrejme za najvyšších hygienických opatrení vo vzniknutej situácii s COVID-19. Čo sa týka podpisovania tlačív a žiadostí pre banku a pod., je už podmienené samostatnými opatreniami s ktorými Vám radi pomôžeme. Viac informácií v kancelárii INFOREAL PLUS s.r.o., Vodná 3, Košice, viac foto na inforeal.sk, mail: kovalcik@inforeal.sk, tel.. 0915 715 115. Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

235 000 €
2 175,93 €/m²

INFOREAL PLUS s.r.o.
NA PREDAJ DOM KOŠICE-ZÁPAD POZEMOK 433 M2

NA PREDAJ DOM KOŠICE-ZÁPAD POZEMOK 433 M2

Lokalita: Československého odboja , Košice II - Západ (Košice)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame tehlový rodinný dom s pozemkom a garážou pre dve autá. Nehnuteľnosť je situovaná v lokalite Košice-Západ na ulici Československého odboja. Pozemok je s celkovou výmerou 433 m2, z toho 163 m2 je zastavaná časť pod rodinným domom. Príjazd na pozemok je po asfaltovej ceste. Celý pozemok oplotený. 

Rodinný dom bol postavený v roku 2005 a následne v decembri 2006 kolaudovaný. 
Dispozícia domu (viď pôdorys) pozostáva z : 1NP: vstupná chodba, technická miestnosť s WC, 1x izba a kúpeľňa, obývacia izba prepojená s kuchyňou a východom na prestrešenú terasu. Celková obytná plocha 1.NP je 95 m2 2NP: 4 obytné miestností, 2x kúpeľňa s WC. Celková obytná plocha 2.NP je 95 m2 . 
Základy domu sú betónové pásové prevedenie betónu B15,. Nadzemné podlažia sú z tehál Porotherm 30 P+D zatepľovací systém Baumit Nobasil TFL 100 mm. Nosné murivo je Porotherm 25 P+D a nenosne Porotherm 11,5 P+D. Komín je z tvárnic SCHIEDEL UNI 20. Stropné konštrukcie sú montované, železobetónové- filigranové stropy. Strešnú konštrukciu tvorí drevený krov zo svorníkových väzníkov. Zateplenie podkrovia je v rovine dolného pásu väzníka.

Inžinierske siete:
- voda z verejného vodovodu
- kanalizácia zvedená do verejnej kanalizácie
- elektrika z verejnej siete
- plyn je pritiahnutý do domu, prípojka s hodinami pri dome

Možnosť financovanie aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

399 000 €

INFOREAL PLUS s.r.o.
NOVOSTAVBA RADOVÝ DOM, 165 M2 KOŠICE-GROT

NOVOSTAVBA RADOVÝ DOM, 165 M2 KOŠICE-GROT

Lokalita: Levická, Košice II - Západ (Košice)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj radové domy lokalita GROT- KOŠICE -ZÁPAD. Ponúkame aj možnosť dokončenia domu v stave holodom. Viac informácii najdete na www.rezidenciagrot.sk Od začiatku sme tento projekt podriadili jedinej myšlienke a to ponúknuť moderné bývanie s veľkou úžitkovou plochou pre Vás a Vašu rodinu. Každý rodinný dom má úžitkovú plochu 165 m2 a vlastný pozemok vo veľkosti od 245 do 536 m2.

Navrhovaná zástavba 27 rodinných domov sa nachádza v centre Obytnej skupiny Grot IV, Košice, ohraničenej ulicami Levická, Tvrdošínska a Topoľčianska.

Celá zástavba je navrhovaná v troch blokoch, ktoré sú rovnobežné s okolitými ulicami. Vstup na parcely je z týchto ulíc. Samotné rodinné domy sú dvojpodlažné, vstup je zo strany ulice a chodníka, oddychová zóna je v zadnej záhradnej časti.

Domy z vnútornej strany vnútrobloku susedia záhradami. Z architektonického hľadiska ide o dvojpodlažné radové rodinné domy s plochou strechou. Samotný rodinný dom má pôdorysný rozmer 8x12,5 m a od hrany komunikácie je vzdialený 9 metrov. Z uvedených 9 m je chodník široký 2 m a 7 m tvorí predpolie rodinného domu, kde sú umiestnené dve parkovacie miesta. V prednej časti sa nachádza miesto na uskladnenie komunálneho odpadu a merače spotreby inžinierskych médií. Za rodinným domom je záhradná časť s terasou. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Denná časť je na prízemí a je tvorená kuchyňou s obývacou izbou so stolovaním, hygienickým zariadením, priestorom vstupu a skladom prístupným z vonkajšej strany domu. V nočnej časti na poschodí sú navrhnuté tri spálne, hygienické zariadenia a šatník.

199 800 €

INFOREAL PLUS s.r.o.
DOM ĎURKOV, POZEMOK 645 M2

DOM ĎURKOV, POZEMOK 645 M2

Lokalita: Ďurkov (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 220 m²

Rodinný dom v obci Ďurkov, Košice - okolie, 18 km od KE postavený v r. 2006, s úžitkovou plochou 220 m2. Pozemok je veľký s rozlohou 645 m2. Pri dome dvoj garáž o výmere 50 m2. Čistá obytná plocha 190 m2, dom je dvojpodlažný, na prízemí kuchyňa, obývačka s jedálňou, WC, skladový priestor, na poschodí kúpeľňa s WC, 4x izba( z jednej vytvorený priestranný šatník). Dom je z polovice podpivničený. Pri dome veľká zastrešená terasa. Strecha je Bramac. Postavený z Porotherm 38, zateplenie 10cm. Dom má kompletné rozvody elektriny, vody, kanalizácie a kúrenia. IS: elektrina, vodovod, plyn, internet - všetko zavedené do domu. Kanalizácia formou žumpy 25 m2. Viac informácií INFOREAL PLUS s.r.o., Vodná 3, Košice, mail: kovalcik@inforeal.sk, tel.: 0915 715 115. Možnosť hypotekárneho úveru priamo u Nás, všetko vybavíme za Vás. Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

197 000 €
895,45 €/m²

INFOREAL PLUS s.r.o.
DOM KRASNA NA HORE I, BENEDIKTÍNSKA UL., 183 M2 ÚŽ. PLOCHA, 891 M2 POZEMOK, TEPELNÉ ČERPADLO

DOM KRASNA NA HORE I, BENEDIKTÍNSKA UL., 183 M2 ÚŽ. PLOCHA, 891 M2 POZEMOK, TEPELNÉ ČERPADLO

Lokalita: Benediktínska, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 183 m²

Túto nehnuteľnosť Vám vieme sprístupniť za najvyšších hygienických opatrení pri tejto situácii, t.j. odovzdáme Vám kľúče pred domom a obhliadku si urobíte vo vlastnej réžii. Novostavba 5. izbového rodinného domu s garážou v stave holodom, úž. plocha 183 m2 + terasa a balkón na poschodí v lokalite Košice – Krásna – Na hore I, Benediktínska ulica. Pozemok je veľký s rozlohou 891 m2 s kompletnými terénnymi úpravami(zavlažovanie, výsev trávy), vstupnou bránou a čiastočným oplotením. Dom je kompletne dokončený v interiérovej a exteriérovej omietke, pripojený na všetky IS, vykurovanie zabezpečuje teplovodné podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom(nízke náklady). Dom je dispozične rozdelený na prízemí: garáž ,predsieň, technickú miestnosť, kúpeľňa s WC, otvorenú obývačku s kuchyňou a hosťovská izba. Vrchné poschodie: 3 x spálňa, kúpelňa s WC. Z obývačky a kúchyne je výstup na krytú terasu cez posúvny HS portál. Dom disponuje predprípravou na vonkajšie žalúzie vrátane el. prívodu. UPOZORNENIE: Nakoľko Vám odovzdáme kľúče od nehnuteľnosti, prosíme Vás aby ste dodržali tak isto prísne hygienické opatrenia, teda prebrali kľúče od makléra a absolvovali obhliadku s rúškom a v rukaviciach. V prípade, že nedodržíte tieto pokyny, maklér môže obhliadku odmietnuť. Ďakujeme za pochopenie. -Správame sa zodpovedne.- V prípade záujmu o nehnuteľnosť vieme zabezpečiť kompletné služby prevodu, od zloženia zábezpeky na účet, znaleckého posudku a vybavovania hypotéky bez Vašej účasti(telefonicky, mailom...) a samozrejme za najvyšších hygienických opatrení vo vzniknutej situácii s COVID-19. Čo sa týka podpisovania tlačív a žiadostí pre banku a pod., je už podmienené samostatnými opatreniami s ktorými Vám radi pomôžeme. Cena 380.000,- € je vrátane DPH. Viac informácií INFOREAL PLUS s.r.o., Vodná 3, Košice, mail: varga@inforeal.sk, tel.: 0915 362 165. Možnosť hypotekárneho úveru priamo u Nás, všetko vybavíme za Vás. Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

380 000 €
2 076,50 €/m²

INFOREAL PLUS s.r.o.
NOVOSTAVBA, KOŠICE OKOLIE - GEČA

NOVOSTAVBA, KOŠICE OKOLIE - GEČA

Lokalita: Geča (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Túto nehnuteľnosť Vám vieme sprístupniť za najvyšších hygienických opatrení pri tejto situácii, t.j. odovzdáme Vám kľúče pred domom a obhliadku si urobíte vo vlastnej réžii. Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izb. rodinného domu v obci Geča. Užitková plocha domu je 115m2,pozemok má rozlohu 512m2, k domu je prístup z obecnej komunikácie. Dom je v štádiu výstavby , možnosť dokončenia podľa vašich predstáv. Cena dokončeneho domu (INTERIER ,EXTERIER) bez terénnych úprav a kuchynskej linky 170 000 eur. UPOZORNENIE: Nakoľko Vám odovzdáme kľúče od nehnuteľnosti, prosíme Vás aby ste dodržali tak isto prísne hygienické opatrenia, teda prebrali kľúče od makléra a absolvovali obhliadku s rúškom a v rukaviciach. V prípade, že nedodržíte tieto pokyny, maklér môže obhliadku odmietnuť. Ďakujeme za pochopenie. -Správame sa zodpovedne.- V prípade záujmu o nehnuteľnosť vieme zabezpečiť kompletné služby prevodu, od zloženia zábezpeky na účet, znaleckého posudku a vybavovania hypotéky bez Vašej účasti(telefonicky, mailom...) a samozrejme za najvyšších hygienických opatrení vo vzniknutej situácii s COVID-19. Čo sa týka podpisovania tlačív a žiadostí pre banku a pod., je už podmienené samostatnými opatreniami s ktorými Vám radi pomôžeme. Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom dohody zastúpenia klienta. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Viac informácií v kancelárii INFOREAL PLUS s.r.o., Vodná ul. 3, Košice

170 000 €
1 478,26 €/m²

INFOREAL PLUS s.r.o.
NOVOSTAVBA , Košice-Krásna nad Hornádom.

NOVOSTAVBA , Košice-Krásna nad Hornádom.

Lokalita: Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame Vám na predaj Novostavbu v Mestskej časti Krásna Nad Hornádom . Dom disponuje 4 izbami , kýpelňou a samostatným WC. Dom sa predáva v štádiu HOLODOM. - úžítková plocha 100m2 (priestor v dome bez priečok) - zastavaná plocha domu 120 - steny ,tehla 38 mm - izolacia podlahy 150 mm podlah.polystyren - izolácia stechy 380 mm - strecha plechová strešná krytina zn. RUUKKI - pozemok 320 m2 interier: - omietky sadrové sadrokartonový strop, - plastove okná a dvere s izolačným trojsklom Mesačne naklady cca 100eur/mesiac. Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom dohody zastúpenia klienta. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Viac informácií v kancelárii INFOREAL PLUS s.r.o., Vodná ul. 3, Košice varga@inforeal.sk 0915362165 ŠPECIALIZUJEM SA NA PREDAJ A KÚPU RODINNÝCH DOMOV V KOŠICIACH A OKOLÍ.

168 000 €
1 680 €/m²

INFOREAL PLUS s.r.o.
Exkluzívne administratívne priestory v centre Košíc – DUETT II - od októbra 2019

Exkluzívne administratívne priestory v centre Košíc – DUETT II - od októbra 2019

Lokalita: Námestie osloboditeľov 3/B, Košice IV - Juh (Košice)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame nové administratívne priestory na exkluzívnej adrese v centre mesta DUETT II - Business Residence, voľný od Október 2019. Administratívny priestor sa nachádza na 5 podlaží priestor č. 6. Celková plocha 98 m2 open space v stave holopriestoru s možnosťou dokončenia podľa požiadaviek klienta a predelenia priestoru priečkami. Štandardy priestoru: - Vstupné protipožiarne hliníkové dvere- Kontrolovaný vstup do budovy a kamerový systém cctv- Sklo-hliníková fasáda s bezpečnostným zasklením, otváravé okná- Regulovaný vykurovací systém – inteligentné kúrenie- Ventilácia priestorov- Svetlá výška stropu 2,75 m- Dutinová podlaha- Moderná inteligentná klimatizácia – sálavý systém bez prejavou prievanu (fancoilové), zónové nastavanie- Štruktúrovaná kabeláž- Napojenie na optickú sieť- Silové elektro rozvody- Príprava pre WC- Protipožiarny systém eps- Úsporné osvetlenie Orientácie je J/Z. Cena prenájmu: od 11 Eur / m2 / mes. (bez DPH) v prípade zmluvy o nájme na 5 rokov. Cena servisných nákladov: 1,8 Eur/m2/mes. (bez DPH) Cena energií: odhadovaná cena 2 Eur/mes./m2 (bez DPH) K nájmu sa zohľadňuje 4% ad on a ročná inflácia. Podmienka pri podpise zmluvy zloženie 3 mes. depozitu vopred. V prípade nižšej doby nájmu je cena dohodou. Parkovanie: Možnosť prenájmu parkovacích miest 10 miest (5 vnútorných parkovacích miest, 5 vonkajších parkovacích miest) za cenu 80 Eur / mes. (bez DPH). V priestoroch DUETT I. je pre návštevníkov pripravených 25 voľne dostupných parkovacích miest (45 min. zdarma). DUETT Business Residence ponúka: - Jedinečná lokalita v centre Košíc, so všetkými výhodami, ktoré ponúka- Elegantné architektonické riešenie s najmodernejšími technológiami a doplnkovými službami na najvyššej úrovni- Reprezentatívna vstupná lobby s recepciou- Recepciu hotelového typu 24 hod. Denne- 7 m vysokú vstupnú halu- Parkovanie pre bicykle- Park s rozlohou 1500 m2- Kaviareň BISTROT s lounge sedením- 3 rýchlovýťahy V prípade záujmu prosím prvotný kontakt mailom na adresu: ovak@inforeal.sk Pre viac informácií nás kontaktujte: INFOREAL PLUS s. r. o. Vodná 3,Košice Mobil: 0915 715 115 kovalcik@inforeal.sk

1 078 €/mes.
11 €/m²/mes.

INFOREAL PLUS s.r.o.
NOVOSTAVBA DOM BUNGALOV, KOŠICE - KRASNA - NA HORE III, 577 M2 POZEMOK.

NOVOSTAVBA DOM BUNGALOV, KOŠICE - KRASNA - NA HORE III, 577 M2 POZEMOK.

Lokalita: Na Hore III, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 111 m²

REZERVOVANÉ. Novostavba 4. izbového rodinného domu dokončená v r. 2019, typ bungalov, úž. plocha 112 m2 v lokalite Košice – Krásna – Na hore III. Pozemok je veľký s rozlohou 577 m2. Dom je kompletne zariadený v nadštandardnom prevedení, veľmi málo obývaný. Dom je dispozične rozdelený na predsieň, technickú miestnosť, špajzu, kúpeľňa s WC, samostatné WC s umývadlom, otvorenú obývačku s kuchyňou a tri izby. Z obývačky a spálne je vstup na krytú terasu. V obývačke je predpríprava na krbovú vložku. Pod strechou úložný priestor. Stav: dom je postavený z tehál Porotherm 30 cm, zateplený 10 cm polystyrén. Stropy sú sadrokartónové. Strecha je z betónovej škridle zn. Mediterran. Dom má kompletné rozvody elektriny, vody, kanalizácie a podlahového kúrenia. Omietky v interiéri a exteriéri. IS: elektrina, vodovod, kanalizácia, internet - všetko zavedené do domu. Kúrenie: elektrické podlahové, predpríprava na krbové kúrenie a predpríprava na radiátory. Viac informácií INFOREAL PLUS s.r.o., Vodná 3, Košice, mail: kovalcik@inforeal.sk, tel.: 0915 715 115. Možnosť hypotekárneho úveru priamo u Nás, všetko vybavíme za Vás. Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

225 000 €
2 027,03 €/m²

INFOREAL PLUS s.r.o.