Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu House reality, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
House reality, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.housereality.sk
Adresa:
Fedinova 1083/16
Bratislava V - Petržalka
851 01
Popis:
Nájdených 35 novostavieb
1 2
Predaj 2izbový byt s terasou, Zámocká ulica, Bratislava I, Staré Mesto

Predaj 2izbový byt s terasou, Zámocká ulica, Bratislava I, Staré Mesto

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj 2-izbový byt, Zámocká ulica, Bratislava I, Staré Mesto. Rozloha bytu je 70 m2 plus terasa 15 m2, otočený je do dvora. Nachádza sa na 1.poschodí, v tehlovom dome s výťahom. Pod bytom sú kancelárske priestory. Obývacia izba je spojená s kuchyňou, spálňa je samostatná. V kúpeľni je sprchový kút. STAV BYTU: Byt je v novostavbe, čiastočne prerobený- plastové okná, dlažba, plávajúce podlahy v izbách, v kúpeľni je sprchový kút, bidet a toaleta. LOKALITA: Centrum mesta poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť /obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, MHD, škola, škôlka, detské ihrisko /. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality v Bratislave.

259 900 €
3 712,86 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom pekný 3 izbový byt, Budatínska ulica, Bratislava V. Petržalka

Prenájom pekný 3 izbový byt, Budatínska ulica, Bratislava V. Petržalka

Lokalita: Budatínska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný slnečný 3 izbový byt v novostavbe na ulici Budatínska, Bratislava V. Petržalka. Nachádza sa na 1/10 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 80 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza 15 ročnej novostavbe, sú v ňom plastové okná, krásna plávajúca podlaha vo všetkých izbách, dlažba na chodbe, vo WC a v kúpeľni, bezpečnostné dvere, krásna kuchynská linka na mieru (mikrovlnná rúra, elektrická rúra, plynová varná doska). Byt je moderne riešený a je tu možnosť jeho prenájmu so zariadením ktoré je na fotografiách alebo bez zariadenia. Všetko závisí na potrebe budúceho nájomníka. DISPOZÍCIA BYTU: Po vstupe do bytu sa dostaneme do priestrannej chodby. Na pravej strane od vstupu sú situované dve obytné izby s orientáciou na východnú stranu. V strede chodby sa dostaneme do priestrannej samostatnej kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Na ľavej strane je pekná veľká obývacia izba spojená s kuchynským kútom a pomyslenou jedálenskou časťou, táto miestnosť je orientovaná na západnú stranu. Byt je voľný ihneď. Cena prenájmu 690,- €/ mesiac/. Cena je vrátane energií. PLATBY: Depozit - 690,- €, nájom - 690,- €, provízia RK - 345,- € LOKALITA: Lokalita mestskej časti Petržalka poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchod TESCO, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky po hrádzi. Vďaka týmto výhodám patrí Petržalka medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

690 €/mes.
8,63 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt Perla Ružinova, Mierová ulica, BA II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt Perla Ružinova, Mierová ulica, BA II Ružinov

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE - Perla Ružinova, Bratislava II Ružinov, Mierová ulica. Nachádza sa na 13/17 poschodí domu s výťahom. Výmera je 47 m2, balkón 5 m2. K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYTU: Prenajíma sa kompletne moderne zariadený vrátane elektrospotrebičov – elektrická rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, kanvica, chladnička s mrazničkou, digestor, pračka, TV, klimatizácia. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s vaňou spolu s WC, balkón. Byt je voľný od 1.5. Vhodný pre 2 osoby, bez zvierat. Cena 700,- € energie, KTV, internet, garážové státie. PLATBY: Depozit - 700,-€, nájom - 700,-€ , provízia RK - 600,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

700 €
vrátane energií
House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA 1,5 izbový byt,Geologická ulica, BA II Podunajské Biskupice

NOVOSTAVBA 1,5 izbový byt,Geologická ulica, BA II Podunajské Biskupice

Lokalita: Geologická, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 1,5 izbový byt v 10 ročnej novostavbe, Bratislava II Podunajské Biskupice, Geologická ulica. Nachádza sa na 2/6 poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome s výťahom. Má rozlohou 42 m2, patrí k nemu lodžia o výmere 8 m2. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - varná doska, chladnička, mikrovlnná rúra, práčka. DISPOZÍCIA: Kuchyňa a obývacia izba je spojená, spací kút je oddelený priečkou, kúpeľňa s WC, lodžia. Voľný je ihneď. Cena nájmu 440,-€ + 30,-€ energie, internet, bez domácich zvierat. PLATBY: Depozit - 440,-€,-, nájom - 470,- €, provízia RK -200,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

440 €
10,48 €/m²
+ 30 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom slnečný útulný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Heyrovského ulica, Bratislava IV Lamač

Prenájom slnečný útulný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Heyrovského ulica, Bratislava IV Lamač

Lokalita: Heyrovského, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný slnečný a útulný 2 izbový byt na ulici Heyrovského s garážovým státím v lokalite Bratislava IV Lamač. Nachádza sa v novostavbe na 4/7 poschodí s výťahmi. Celková rozloha bytu je 68 m2 s balkónom 3 m2 a s pivnicou 2 m2. STAV BYTU: Byt ponúka komfortné bývanie, aký novostavba môže poskytnúť. Má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, peknú kuchynskú linku na mieru s elektrospotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, plynový sporák, elektrická rúra, umývačka riadu, kuchynské vybavenie). V priestrannej kúpeľni je vaňa, sprchovací kút a práčka. Byt je pekne riešený, vkusne a útulne zariadený nábytkom a spotrebičmi. DISPOZÍCIA BYTU: Kuchyňa je prepojená s obývacou miestnosťou, spálňa, kúpeľňa, samostatné WC a 2 komory. Voľný je ihneď, vhodný je na dlhodobý prenájom maximálne pre 3 osoby, môže byť aj mladá rodina s malým dieťaťom, alebo malé zvieratko. Cena nájmu je 700,- € spolu s energiami, KTV, internet a s garážovým státím. PLATBY: Depozit -700,- €, nájom - 700,-€, provízia RK - 250,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

700 €/mes.
10,29 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 1- izbový byt, Nová Rožňavská ulica, Bratislava III Nové Mesto

Prenájom NOVOSTAVBA 1- izbový byt, Nová Rožňavská ulica, Bratislava III Nové Mesto

Lokalita: Nová Rožňavská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 36 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1- izbový byt v novostavbe, na nová Rožňavská ulica v Bratislava III Nové Mesto. Nachádza sa na 5/8 posch. bytového domu s výťahom. Výmera je 36 m2 + balkón 5 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe. Sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, TV. Je voľný ihneď. Cena prenájmu je 500,-€ vrátane energii, KTV a internetu. Je vhodný pre 1 až 2 osoby, bez zvierat. PLATBY: Depozit- 500,-€, nájom - 500,-€, provízia pre RK - 400,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €/mes.
13,89 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA  2 izbový byt, Kopčianska ulica, Bratislava V Petržalka

NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Kopčianska ulica, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Kopčianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľmi pekný, priestranný a zariadený 2-izbový byt v novostavbe Wiena gate, v lokalite Bratislava - Petržalka na ulici Kopčianska. Plocha je 80 m2, nachádza sa na 6/25 poschodí bytovom dome. K bytu prislúcha garážové parkovacie miesto v suteréne domu, klimatizácia. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV. Je voľný ihneď a je vhodný pre 2 osoby. PLATBA: Depozit, nájom - 720,- € vrátane energií, internetu, parkovania, provízia RK - 400,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

720 €/mes.
9 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Predaj krásny 3 izbový byt s terasou v NOVOSTAVBE, Zámocká ulica, Bratislava I Staré Mesto

Predaj krásny 3 izbový byt s terasou v NOVOSTAVBE, Zámocká ulica, Bratislava I Staré Mesto

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 158 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj veľký, priestranný, 3 izbový byt v staršej novostavbe v dobrej lokalite Bratislava I Staré Mesto - CENTRUM MESTA, Zámocká ulica. Nachádza sa na 2/5 poschodí domu s výťahom. Výmera je 158 m2, z toho má terasa 59 m2. Izby sú nepriechodné, kúpeľňa aj toaleta, kuchyňa je prepojená s priestrannou obývacou izbou. Byt je kúpou voľný pripravený k nasťahovaniu po odovzdaní. Možnosť si prikúpiť aj parkovacie státie v suteréne domu v cene 27 tis.€. Dom sa nachádza oproti Pálffyho palácu v centre cca 200 m od Bratislavského hradu. Platba je možná iba prevodom na účet, nie HU. STAV BYTU: Byt v novostavbe - plastové okná, dlažba, vstupné bezpečnostné dvere, kuchynská linka je so vstavanými spotrebičmi, kúpeľňa, vaňa, sprchovací kút, toaleta. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je obchod s potravinami, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

310 000 €
1 962,03 €/m²

House reality, s.r.o.
1 izbový byt s garážou, Podunajská ulica, BA II Podunajské Biskupice

1 izbový byt s garážou, Podunajská ulica, BA II Podunajské Biskupice

Lokalita: Podunajská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný moderný 1 izbový byt v novostavbe, v lokalite Bratislava II Podunajské Biskupice, na ulici Podunajská. Plocha je 33 m2, je s balkónom. Nachádza sa na 2/6 poschodí v bytovom dome s výťahom. K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYTU: Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a je vybavený nasledovnými spotrebičmi - práčka, mikrovlnná rúra, TV, chladnička, elektrická varná platňa. V izbách je plávajúca podlaha, dlažba, plastové okná, bezpečnostné dvere. DISPOZÍCIA BYTU: Pozostáva zo vstupnej chodby, otvorenej obývacej izby s kuchynským kútom, kúpeľne spolu s WC, balkóna. Prislúcha k nemu parkovacie státie v podzemnej garáži. Cena nájmu je 450,€- vrátane energií. Je vhodný pre 1-2 osoby, nefajčiari. PLATBY: Depozit - 450,- €, nájom - 450,- €, provízia RK - 350,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

450 €/mes.
13,64 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom nový zariadený 2 izbový byt, Pastierska ulica, Stupava

Prenájom nový zariadený 2 izbový byt, Pastierska ulica, Stupava

Lokalita: Pastierska, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

POPPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe na ulici Pastierska, Stupava. Nachádza sa na 1.poschodí s vlastným schodiskom bez výťahu. K bytu je patrí jedno parkovacie miesto hneď pri schodisku. Výmera je 65m2, skladá sa z dvoch samostatných izieb : - obývacia izba + kuchyňa+ jedalensky kút, spálňa + pracovňa. STAV BYTU: Byt je úplne nový,kompletne zariadený: - vlastný kotol, podlahové kúrenie, francúzske okná,bez balkónu, s vlastnou pavlačou s možnosťou sedenia alebo skladu na bicykle alebo kočík - kuchynská linka, vrátane indukčnej varnej dosky, rúra, chladnička a digestor - automatická práčka, sprchovaci kút - manželská posteľ, šatník - bezpečnostné dvere PLATBY: 600 € za mesiac, vrátane 50 € na energie pre jednu osobu, kaucia 2 mesiace, internet optika magio v cene (od 1.12.2020) Ideálne pre 1 alebo 2 osoby. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti v Stupave, v blízkosti výrobnej haly závodu VW. Kúsok od domu sa nachádza zastávka MHD a aj kyvadlovej dopravy do VW. V blízkosti je les a veľa možnosti na trávenie voľného času.

600 €/mes.
9,23 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom nový 2 izbový byt, Jarabinková ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom nový 2 izbový byt, Jarabinková ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe City Park Ružinov (kolaudácia 2019) , v lokalite Bratislava II Ružinov, na ulici Jarabinková. Celková plocha bytu je 47 m2 s balkónom 5 m2. Nachádza sa v bytovom dome na 6 /22 poschodí s 3 výťahmi. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie, aké novostavba môže poskytnúť. Má vstupné bezpečnostné dvere, hliníkové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, peknú kuchynskú linku na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - indukčná varná platňa, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, práčka. DISPOZÍCIA BYTU : Vstupná chodba, v ktorej je vstavaný šatník, obývačka s balkónom je prepojená s kuchynským kútom, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a s WC. K bytu je možné si prenajať aj parkovacie státie v podzemnej garáži pod domom. Byt je voľný ihneď, je vhodný na dlhodobý prenájom pre jednotlivca maximálne pre pár, nefajčiari, bez zvierat. Cena prenájmu: 480,-€ + 100,-€ energie / pre 1 osobu spolu s internetom a KTV. Pre 2 osoby - 150.-€. PLATBY: Nájom : 580/ 630,-€, Depozit : 580/ 630,-€, Provízia pre RK: 300,-€ LOKALITA: Výborná lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je celé staré centrum mesta, ktoré poskytuje rôznorodé možnosti na kultúrne, športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €/mes.
10,64 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt UNIVERSO, Ružová dolina, Bratislava II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt UNIVERSO, Ružová dolina, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 70 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový mezonetzový byt v novostavbe UNIVERSO v lokalite Bratislava II Ružinov, Ružová dolina. Nachádza sa na 19/20 poschodí v dome s 3 výťahmi. Výmera je 70 m2, je bez balkóna. Garážové státie. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka so sušičkou, mikrovlnná rúra, TV. Dispozícia bytu: predsieň, obývacia izba s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa, WC. Voľný je ihneď. Cena nájmu je 550,-€ + 220,-€ energie, internet + 80,-€ garážové miesto. Vhodný pre 1-2 osoby, bez zvierat, nefajčiar. PLATBY: Depozit - 770,- €, nájom - 850,-€, provízia RK - 250,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

550 €/mes.
7,86 €/m²/mes.
+ 220 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Vyšehradská ulica, Bratislava V Petržalka

NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Vyšehradská ulica, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľký 1 izbový byt v novostavbe, Vyšehradská ulica v Bratislava V mestská časť Petržalka. Nachádza sa na 6/10 poschodí bytového domu s výťahom. Výmera je 37 m2 + lodžia. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - (chladnička, sporák, práčka, TV). Voľný je od 1.6. Cena nájmu 450,- € vrátane energií, KTV a internet. PLATBY: Depozit - 450,-€, nájom - 450,-€, provízia RK - 350,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

450 €/mes.
12,16 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Priestranný 3 izbový byt,3 Veže, Bajkalská ulica, Bratislava III Nové Mesto

Priestranný 3 izbový byt,3 Veže, Bajkalská ulica, Bratislava III Nové Mesto

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt s prekrásnym výhľadom na Bratislavu v NOVOSTAVBE III Veže, na ulici Bajkalská, v lokalite Bratislava III Nové Mesto. Plocha bytu je 82 m2 s balkónom 4,5m2. Nachádza sa na 9/22 poschodí v obytnom dome, v ktorom je nepretržitá strážna služba a 24 hod. recepcia. Na 4. poschodí je k dispozícií zdarma fitnescentrum pre majiteľov a nájomcov bytov a family room pre 50 ľudí s výstupom na terasu s upravenou zeleňou a sedením. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie, aké táto novostavba môže poskytnúť. Okrem štandardného vybavenia (plávajúce podlahy, dlažba) má klimatizáciu. Prenajíma sa kompletne zariadený vkusným nábytkom spolu s elektrospotrebičmi (práčka, chladnička, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, televízor). K bytu patrí aj 1 parkovacie miesto v garáži, ktorá je súčasťou novostavby. DISPOZĆIA BYTU: Skladá sa z priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou, balkónom, 2 samostatnými izbami so vstavanými skriňami a tromi posteľami, kúpeľne s vaňou a samostatné WC. Voľný je ihneď, vhodný je na dlhodobý prenájom pre pár, maximálne pre 3 dospelé osoby, mladú rodinu, nefajčiari, bez zvierat. Cena nájmu je 630,-€ s garážovým parkovaním + 220.-€ energie, bez internetu a KTV. PLATBY: Depozit - 850,-€, nájom - 850 ,-€, provízia pre RK - 315,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti sú obchodné centrá Polus či Centrál. Prírodné kúpalisko Kuchajda či jazero Štrkovec s množstvom aktivít je vzdialené len 5 minút. Plaváreň, verejné kúpalisko, zimný štadión, tenisové centrum či futbalový národný štadión sú vzdialené cca do 3. minút. V okolí sa nachádza Billa, Samoška, Kaufland, OC VIVO a množstvo reštaurácií a barov. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

630 €/mes.
7,68 €/m²/mes.
+ 220 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA Stein 2 izbový byt, Blumentálska ulica, Bratislava I Staré Mesto

Prenájom NOVOSTAVBA Stein 2 izbový byt, Blumentálska ulica, Bratislava I Staré Mesto

Lokalita: Blumentálska, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom nový 2 izbový byt v novostavbe Stein, Bratislava I Staré Mesto, Blumentálska ulica. Nachádza sa na 3/7 poschodí tehlového bytového domu s výťahom. Výmera je 53 m2, balkón. Prislúcha k nemu pivnica. K bytu patrí aj parkovacie státie v garáži. STAV BYTU: Je v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - indukčná varná doska, chladnička, práčka, sušička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV, klimatizácia. DISPOZÍCIA BYTU: Byt je členený na chodbu, obývaciu izbu spolu s kuchynským kútom, spálňu, kúpeľňu a WC, balkón. Voľný je ihneď. Vhodný je pre 2 osoby, bez zvierat, nefajčiari. Cena nájmu 620,-€ + 150,-€ energie, KTV a internet. K bytu možnosť parkovacie státie v garáži v cene 70,-€/mesiac. PLATBY: Depozit. 770,-€ nájom: 770,-€, provízia RK: 300,- € LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

620 €/mes.
11,70 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Predaj garsónka v 4 r. NOVOSTAVBE s parkovaním, Rovinka, Hlavná ulica

Predaj garsónka v 4 r. NOVOSTAVBE s parkovaním, Rovinka, Hlavná ulica

Lokalita: Hlavná, Rovinka (Senec)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 16 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj 4 ročnú garsónku v Rovinke, najbližšia obec pri Bratislave, vzdialenej iba 5 km od Bratislavy na Hlavnej ulici, v blízkosti nákupného centra. Nachádza sa na 2/2 poschodí bez výťahu. Výmera je 16 m2, pri vchode do domu je možnosť dokúpiť parkovacie státie v cene 2500 €. Pri kúpe je možné využiť iba hotovosť-prevod, bez HU. Byt je kúpou ihneď voľný na bývanie. STAV BYTU: Byt je v novostavbe - plastové okná so žalúziami, dlažba, plávajúca podlaha, kúpeľňa je so sprchovacím kútom a toaletou, kuchynská linka so spotrebičmi, kúrenie je vlastné-elektrické-podlahové, nízke prevádzkové náklady, nájomné cca 50 €/osoba. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

41 990 €
2 624,38 €/m²

House reality, s.r.o.
Predaj garsónka v NOVOSTAVBE, Banšelova ulica, Bratislava II Ružinov

Predaj garsónka v NOVOSTAVBE, Banšelova ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Banšelova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 34 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj garsónku v Bratislava II Ružinov - Trnávka, Banšelova ulica. Nachádza sa na 1/2 poschodí bez výťahu. Výmera je 34 m2, z toho balkón 2,6 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe z roku 2007 - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka na mieru, kúpeľňa s vaňou, bezpečnostné dvere, vlastné plynové kúrenie. Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie - plynový kotol Protherm, kuchynská linka vrátane zabudovanej chladničky s mrazničkou Zanussi, elektrickej varnej dosky Zanussi a podlinkového odsávača pár Whirlpool, vstavané skrine na chodbe a v obývacej miestnosti. Dispozícia bytu, vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, balkón. Náklady na správu sú cca 50,-€ + plyn a elektrina. Byt je kúpou voľný. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

112 000 €
3 294,12 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom 1 izbový byt NOVOSTAVBA Píniová ulica, Bratislava II Vrakuňa

Prenájom 1 izbový byt NOVOSTAVBA Píniová ulica, Bratislava II Vrakuňa

Lokalita: Píniová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt v novostavbe, v lokalite Bratislava II Vrakuňa, na ulici Píniová. Plocha je 39 m2, je bez balkóna. Nachádza sa na 4/4 poschodí v bytovom dome bez výťahu. STAV BYTU: Prenajíma sa kompletne zariadený vrátane spotrebičov - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnka. V izbách je plávajúca podlaha, dlažba, plastové okná. Je voľný ihneď. Cena nájmu bytu je 410 € (vrátane internetu a TV). Je vhodný pre 2 osoby, najlepšie nefajčiarov bez domácich zvierat. PLATBY: Depozit - 410,- €, nájom - 410,- €, provízia RK - 300,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

410 €/mes.
10,79 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom útulný 1,5 izbový byt, Cesta na Klanec, Bratislava IV Lamač

Prenájom útulný 1,5 izbový byt, Cesta na Klanec, Bratislava IV Lamač

Lokalita: Cesta na Klanec, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom útulný 1,5 izbový byt, v tichej lokalite neďaleko lesa v Bratislave IV Lamač, na ulici Cesta na Klanec. Nachádza sa v tehlovej novostavbe (r. 2006) na 1/4 poschodí bez výťahu. Podlahová plocha bytu je 36 m2, spolu s balkónom 3 m2 a francúzskym balkónom. STAV BYTU: Ponúkaný byt je veľmi dobre a prakticky riešený - má plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, vstupné bezpečnostné dvere, vlastné plynové kúrenie, peknú kuchynskú linku. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a je vybavený spotrebičmi - elektrický sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná predsieň, obývacia izba prepojená s kuchynským kútom, spálňa s balkónom, kúpeľňa má vlastné okno a je spojená s WC. Cena prenájmu je 450,-€ vrátane energií, internetu a KTV. Je voľný ihneď, vhodný na dlhodobý prenájom maximálne pre 2 osoby, bez zvierat, nefajčiari. Depozit - 600,-€, nájom - 450,-€, provízia RK - 400,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v Bratislave.

450 €/mes.
13,64 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom moderný 2 izbový byt, Kadnárova ulica, Bratislava III Rača

Prenájom moderný 2 izbový byt, Kadnárova ulica, Bratislava III Rača

Lokalita: Kadnárova, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novopostavenom komplexe Zlate krídlo, na Kadnárovej ulici, v lokalite Bratislava III - Rača. Nachádza sa na 2/5 poschodí s výťahom. Celková plocha bytu je 60 m2 spolu s balkónom 6 m2. K bytu patrí aj 1 parkovacie státie v garáži pod bytovým domom. STAV BYT: Byt ponúka príjemné bývanie, aké novostavba môže poskytnúť. Je v štandardnom vybavení - má vstupné bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy, plastové okná s elektrickými žalúziami, dlažbu, modernú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, elektrické varná doska s digestorom, elektrická rúra). Prenajíma sa kompletne zariadený moderným nábytkom spolu so spotrebičmi TV, práčka. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba so šatníkovou skriňou, obývačka prepojená s kuchynským kútom, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a práčkou, balkón. Byt je voľný od 1.6.2021, vhodný je na dlhodobý prenájom pre jednotlivca alebo pár, mladú rodinu s 1 dieťaťom, bez zvierat. Cena nájmu je 650,-€ spolu s parkovacím státím, s energiami, KTV a internetom. PLATBY: Depozit: 650,-€, nájom: 650,-€, provízia pre RK: 300,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v Bratislave.

650 €/mes.
10,83 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
1 2