Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu House reality, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
House reality, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.housereality.sk
Adresa:
Fedinova 1083/16
Bratislava V - Petržalka
851 01
Popis:
Nájdených 47 novostavieb
1 2 3
Prenájom slnečný 2 izbový byt  Ružinovská ul., Bratislava II. Ružinov

Prenájom slnečný 2 izbový byt Ružinovská ul., Bratislava II. Ružinov

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný slnečný 2 izbový byt v Bratislave II. Ružinov, na konci ulici Ružinovská pri obratisku električiek. Nachádza sa v novostavbe (r.2014) na 7/10 poschodí s dvoma výťahmi. Celková výmera bytu je 62 m2 s lóggiou 10 m2 a s garážovým miestom v suteréne domu. STAV BYTU: Byt sa prenajíma kompletne, moderne zariadený nábytkom a vybavený elektrospotrebičmi. K štandardu bytu patria plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere. Vybavenie spotrebičmi - sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, práčka. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, obývačky spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne a dlhej lóggie cez obývačku a spálňu. K bytu je k dispozícii aj jedno garážové miesto v suteréne obytného domu. Voľný je ihneď, vhodný na dlhodobý prenájom pre jednotlivca alebo pár, bez zvierat. Mesačné nájomné je 700,- € vrátane energií, KTV, internetu a garážového státia. PLATBY: Depozit: 700,- € nájom : 700,- €, provízia pre RK : 300,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum LIDL, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

700 €
13,46 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom 3 izbový byt, Šustekova ulica, Bratislava V Petržalka

Prenájom 3 izbový byt, Šustekova ulica, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom útulný 3 izbový byt v lokalite Bratislava V Petržalka, na Šustekovej ulici. Nachádza sa v zateplenom panelovom bytovom dome na 7/12 poschodí s 2 výťahmi. Celková výmera je 72 m2 spolu s lodžiou (vstup z obývačky) 6 m2. K bytu patrí aj pivničná kobka 1,6 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt je po rekonštrukcii, má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy, dlažbu, peknú kuchynskú linku so spotrebičmi (chladničku s mrazničkou, plynovú varnú platňu, elektrickú rúru, umývačku riadu, mikrovlnnú rúru). Prenajíma sa zariadený nábytkom spolu so spotrebičmi (bez práčky). DISPOZÍCIA: Pozostáva : vstupná chodba , 3 samostatné nepriechodné izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou , samostatné WC. Voľný je od 01.10.2020, vhodný je na dlhodobý prenájom maximálne pre 3 pracujúce osoby, rodinu, študenti, bez zvierat. Cena prenájmu : 750,- € / spolu s energiami, internetom a KTV . PLATBY: Depozit: 750,-€, nájom : 750,-€ , provízia pre RK : 500,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V blízkosti je VŠ Ekonomická, Lidl. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v blízkosti centra Bratislavy.

750 €/mes.
11,36 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Predaj obchodný priestor v novostavbe Čerešňová ulica, Čierna Voda

Predaj obchodný priestor v novostavbe Čerešňová ulica, Čierna Voda

Lokalita: Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 63 m²

POPIS PRIESTORU: Ponúkame na predaj pekný svetlý obchodný priestor v novostavbe, Čerešňová ulica, Čierna Voda, Chorvátsky Grob. Priestor má rozlohu 63,97 m2, je rozdelený na 2 miestnosti, vchod s chodbou, 2 x toalety /pani, dámy/, kuchynka kompletne zariadená spotrebičmi. Priestor je zabezpečený prostredníctvom alarmu a kamerového systému. STAV PRIESTORU: Priestor je ihneď voľný. Momentálne je evidovaný vo firemnom vlastníctve, takže v cene je započítaná DPH v zákonnej výške. Náklady: 99,- EUR záloha na elektrinu + 100 EUR správa priestoru – je to záloha na vykurovanie, teplá voda a smeti /vždy je preplatok vo všetkom/. LOKALITA: Priestor sa nachádza v perspektívnej stále sa zväčšujúcej lokalite neďaleko Bratislavy. V okolí je veľká občianska zastavanosť a pohyb ľudí (hotel Camila a Terno).. CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

69 000 €
1 095,24 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom 1 izbový byt NOVOSTAVBA Suché mýto, Bratislava I Staré Mesto

Prenájom 1 izbový byt NOVOSTAVBA Suché mýto, Bratislava I Staré Mesto

Lokalita: Suché mýto, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 1 izbový byt v novostavbe - Modrá guľa, Bratislava I Staré Mesto, Suché mýto. Nachádza sa na 5/6 poschodí bytového domu s výťahom. Výmera je 37 m2, je s balkónom 2 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom a spacím kútom, kúpeľňa s vaňou, balkón. Byt je voľný ihneď. Cena nájmu je 650,-€ vr. energie, KTV a internetu. Vhodný pre 1-2 osoby. PLATBA: Depozit - 650,-€, nájom - 650,-€, provízia RK 500,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

650 €
17,57 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom sklad 600 m2, Nádražná ulica, Ivanka pri Dunaji

Prenájom sklad 600 m2, Nádražná ulica, Ivanka pri Dunaji

Lokalita: Nádražná, Ivanka pri Dunaji (Senec)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 600 m²

POPIS : Ponúkame na prenájom sklad o rozlohe 600 m2, Ivanka pri Dunaji, okres Senec. Sklad sa nachádza v uzatvorenom stráženom areáli. Výška stropu cca 3,5 m, vchod pre dodávku. Má dve kancelárie, dve toalety a kuchynku. Je tam voda, elektrika. Voľný od 1.8. 2019. LOKALITA: Ivanka pri Dunaji je lokalita blízko Bratislavy, napojená na mosty a všetky smery, výborná dostupnosť. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

2 400 €/mes.
4 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Nobelova ulica, Bratislava III Nové Mesto

NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Nobelova ulica, Bratislava III Nové Mesto

Lokalita: Nobelova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe na ulici Nobelova, Bratislava III. Nové Mesto. Byt sa nachádza v tehlovom dome na 6/8 poschodí s výťahom. Výmera je 50 m2, patrí k nemu balkón 5 m2. STAV BYTU: Byt sa nachádza v novo skolaudovanej novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, nová kuchynská linka, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Je vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. DISPOZÍCIA BYTU: Predsieň, obývačka s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa, WC, lodžia. Voľný ihneď. Cena nájmu je 500,-€ + 100,-€ energie. PLATBY: Depozit - 600,-€, nájom - 600,-€, provízia RK - 500,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €
10 €/m²
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Veľký 4-izb. byt na prenájom, Saratovská ul., Bratislava IV Dúbravka

Veľký 4-izb. byt na prenájom, Saratovská ul., Bratislava IV Dúbravka

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 167 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 4-izbový byt na ulici Saratovská, Bratislava IV Dúbravka. Veľkometrážny byt má 167 m2 podlahovej plochy, plus balkón 3,93 m2, a terasu o rozlohe 47,43 m2 s krásnym výhľadom na všetky svetové strany. Nachádza sa na 10/14 poschodí, v 10- ročnej novostavbe s výťahom.K bytu patria 3 parkovacie miesta na -2 poschodí bytového domu. STAV BYTU: Byt sa prenajíma kompletne zariadený, vrátane spotrebičov /chladnička s mrazničkou, práčka/. Obývacia izba je spojená s kuchynskou časťou, 3 izby sú samostatné. V byte sú 2 kúpeľne - v jednej je vaňa, v druhej sprchový kút. LOKALITA: Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, pri dome Billa, zastávka MHD, blízko medzinárodná škola, škôlka, drogéria, fitness.

1 250 €/mes.
7,49 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA prenájom 2 izbový byt Tučkova ulica, Bratislava II Ružinov

NOVOSTAVBA prenájom 2 izbový byt Tučkova ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Tučkova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe na ulici Tučkova, Bratislava II Ružinov. Nachádza sa na 2/3 poschodí tehlového domu bez výťahu. Výmera je 55 m2 + balkón. K bytu prináleží aj vonkajšie parkovacie miesto. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. DISPOZÍCIA BYTU: Je členený na chodbu, obývacia izba je prepojená s kuchynskou a jedálenskou častou a vstupom na balkón, spálňa, kúpeľňa a WC sú samostatné. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu, TV. K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie miesto. Je voľný ihneď. Cena nájmu 630,- € vrátane energie. Vhodný pre 2 osoby, bez domácich zvierat. PLATBY: Depozit: - 630,- €, nájom - 630,- €, provízia RK - 450,- €. LOKALITA: Nachádza sa v nerušenom prostredí slepej ulice. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

630 €
11,45 €/m²
+ 140 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Veľký exkluzívny 4-izb. byt, Saratovska ul., Dúbravka, Bratislava IV

Veľký exkluzívny 4-izb. byt, Saratovska ul., Dúbravka, Bratislava IV

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 168 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj 4-izbový byt na ulici Saratovská, Bratislava IV Dúbravka. Veľkometrážny byt má 167 m2 podlahovej plochy, plus balkón 3,93 m2, a terasu o rozlohe 47,43 m2 s krásnym výhľadom na všetky svetové strany. Nachádza sa na 10/14 poschodí, v 10- ročnej novostavbe s výťahom.K bytu patria 3 parkovacie miesta na -2 poschodí bytového domu. STAV BYTU: Obývacia izba je spojená s kuchynskou časťou - všetko krásne presvetlené, 3 izby sú samostatné. V byte sú 2 kúpeľne - v jednej je vaňa, v druhej sprchový kút. LOKALITA: Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, pri dome Billa, zastávka MHD, blízko medzinárodná škola, škôlka, drogéria, fitness. CENA: 400.000.- EUR plus DPH, nakoľko vlastníkom je firma.

400 000 €
2 380,95 €/m²

House reality, s.r.o.
Predaj krásna NOVOSTAVBA zariadený 4 izbový rodinný dom, Rovinka

Predaj krásna NOVOSTAVBA zariadený 4 izbový rodinný dom, Rovinka

Lokalita: Narcisová, Rovinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

POPIS DOMU: Ponúkame na predaj veľmi peknú novostavbu 4 izbového rodinného domu mezonetového typu, ktorý je súčasťou modernej výstavby dvojdomu v obľúbenej lokalite obci Rovinka okres Senec, na ulici Narcisová. Rodinný dom je dvojpodlažný, s prístreškom s parkovacím státím pre dve autá s elektrickou bránou. Rok kolaudácie 2015. Pozemok má plochu 206 m2, zastavaná plocha je 80 m2, úžitková plocha je 120 m2. STAV DOMU: V rodinnom dome sú solárne kolektory, klimatizácia, podlahové vykurovanie s termostatom s reguláciu kúrenia v každej izbe, plastové okná s interiérovými žalúziami + hliníkové rolety na oknách orientovaných na ulicu, dlažby, parkety. Vo vstupnej chodbe a v izbách sú roldoor skrine, kuchynská linka je na mieru so všetkými vstavanými spotrebičmi (sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou). Krytá terasa so sedením, upravená záhrada s automatickou závlahou, záhradný domček, vlastná studňa. Dom sa predáva aj so zariadením. Mesačné náklady sú cca 120,-€/mesiac. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: Na prízemí je vstupná chodba, priestranná obývacia izba s krbom spojená s jedálenskou a kuchynskou časťou so vstupom na terasu, technická miestnosť v priestore pod schodiskom, toaleta. Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby, veľký šatník, kúpeľňa s dvomi umývadlami, s vaňou, so sprchovacím kútom a toaletou. LOKALITA: Obec Rovinka má kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dostupnosť, je vzdialená len 3 km od Bratislavy, vďaka čomu patrí k vyhľadávaným lokalitám pre bývanie. CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

230 000 €
1 916,67 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Saratovská ulica, BA IV Dúbravka

Prenájom NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Saratovská ulica, BA IV Dúbravka

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 1 izbový byt v novostavbe Rustika, Bratislava IV Dúbravka, Saratovská ulica. Nachádza sa v zateplenom dome s rozlohou 40 m2, má francúzske okno. Je na 2/13 poschodí, bytového domu s výťahom. Možnosť garážového miesta. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, TV, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. Voľný je od 1.8. Garážové miesto v cene 20,-€ Cena nájmu je 480,-€ vrátane energii, KTV, internetu pre 1 osobu, ďalšia osoba 20,-€. PLATBY: Depozit -480,-€, nájom - 480,-€, provízia RK - 400,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

480 €
12 €/m²

House reality, s.r.o.
Samostatne stojaci rodinný dom typu bungalow, Trnovec nad Váhom, Šaľa

Samostatne stojaci rodinný dom typu bungalow, Trnovec nad Váhom, Šaľa

Lokalita: Novozámocká, Trnovec nad Váhom (Šaľa)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 96 m²

POPIS DOMU: Ponúkame na predaj novostavbu pekného priestranného 4-izbového rodinného domu v obľúbenej lokalite obce Trnovec nad Váhom, okres Šaľa. Rodinný dom je prízemný, typu bungalow. Pozemok má plochu 494 m2, zastavaná plocha domu je 125 m2, úžitková plocha je 96,85 m2, bez plochy terasy (+ výmera 10,90 m2). Dom bude zateplený, s predprípravou na krb v obývacej izbe, bude mať plastové okná zvonka hnedo laminované, zvnútra biele s izolančným trojsklom, teplovodné podlahové kúrenie, vymaľovaný bude bielou farbou. Dom je napojený na nasledovné inžinierske siete - elektrina, voda, je tu zriadená aj predpríprava na alarm, žumpa. Terénne úpravy budú pripravené pre potreby výsadby trávnika. DISPOZÍCIA DOMU: Pri vstupe do domu sa nachádza pekná predsieň, z ktorej je prístup do samostatného WC, kúpeľne a dvoch oddychových izieb domu. Z predsiene sa na ľavej strane dostaneme do jednej spálne a dennej časti domu tvorenej kuchyňou spojenou so vzdušnou obývacou izbou s krbom s výstupom na terasu. Vedľa kuchyne je naplánovaná praktická špajza spojená s technickou miestnosťou. Izby sú vzdušné a poskytujú pre svojich obyvateľov dostatok úložného priestoru. LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza v zastavanej lokalite obce, nakoľko sú okolité nehnuteľnosti dokončené odpadá stavebný ruch. Obec Trnovec nad Váhom sa nachádza neďaleko mesta Šaľa, Nitry a Nových Zámkov vďaka čomu patrí k vyhľadávaným lokalitám pre bývanie.

134 900 €
1 405,21 €/m²

House reality, s.r.o.
Útulný 2 izb. byt s klimatizáciou, Žilinská, Bratislava I Staré Mesto

Útulný 2 izb. byt s klimatizáciou, Žilinská, Bratislava I Staré Mesto

Lokalita: Žilinská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom útulný 2 izbový byt v lokalite Bratislava I Staré Mesto, Žilinská ulica. Nachádza sa v novostavbe na 5/5 poschodí bytového domu s výťahom. Plocha je 60 m2 s lodžiou 6 m2 a s pivnicou 2 m2. K bytu patrí aj 1 parkovacie státie v garáži pod domom. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie so všetkými výhodami, ktoré k novostavbe patria. Sú v ňom veľké plastové okná, drevené parkety, dlažba, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa zariadený nábytkom a je vybavený spotrebičmi - plynový sporák, chladnička, umývačka riadu, práčka, mikrovlnná rúra, TV, klimatizácia. V byte je vlastný plynový kotol na ohrev teplej vody. DISPOZÍCIA BYTU: Kuchyňa je spojená s obývačkou so vstupom na lodžiu, spálňa, kúpeľňa a samostatné WC. Byt je ihneď, je vhodný na dlhodobý prenájom pre jednotlivca alebo pár, bez domácich zvierat. Cena prenájmu : 580,- € pre 1 osobu s energiami, internetom, bez KTV, pre 2 osoby : 630.-€ + 50.-€ garážové státie PLATBY: Depozit: 580/630.-€, nájom : 580/630,- € + 50.-€ garáž, provízia pre RK : 500,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je centrum mesta pri Úrade vlády a MF SR. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

580 €
10,74 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt SLNEČNICE, Zuzany Chalupovej, BA V Petržalka

Prenájom 2 izbový byt SLNEČNICE, Zuzany Chalupovej, BA V Petržalka

Lokalita: Zuzany Chalupovej, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe Slnečnice mesto, v lokalite Bratislava V Petržalka, Zuzany Chalupovej ulica. Plocha je 56 m2, lodžia 5 m2. Nachádza sa na 2/7 poschodí bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha jedno garážové parkovacie miesto. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novo skolaudovanej novostavbe - plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka. Ponúkaný byt ešte nebol obývaný čaká na Vás prvých nájomcov. DISPOZÍCIA BYTU: Predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, lodžia. Voľný je ihneď. Vhodný pre 2 osoby, bez domácich zvierat. Cena nájmu 750,-€ vrátane energií a garážového miesto. PLATBY: Depozit - 750,-€, nájom - 750,-€ energie, provízia RK - 350,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

750 €
13,39 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom garsónka NOVOSTAVBA, Bajkalská ulica, BA II Ružinov

Prenájom garsónka NOVOSTAVBA, Bajkalská ulica, BA II Ružinov

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 34 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom garsónku v bytovom komplexe Nový Ružinov, v lokalite Bratislava II Ružinov, Bajkalská ulica. Plocha je 34 m2, s lodžiou 5 m2 a parkovacím miestom. Nachádza sa na 2/4 poschodí bytového domu. STAV BYTU Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka. CENA: 430,-€ energie, KTV, internet, vonkajšie parkovacie miesto v cene 20,-€. Byt je vhodný pre 1 až 2 osoby. Zvieratá nie sú povolené. Voľný je ihneď. PLATBY: Depozit - 430,-€, nájom - 430,-€ , provízia RK - 400,- € LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

430 €
12,65 €/m²

House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA 2 izbový byt, ulica Na križovatkách, Bratislava II Ružinov

NOVOSTAVBA 2 izbový byt, ulica Na križovatkách, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava II Ružinov, ulica Na križovatkách. Nachádza sa v tehlovom dome na 1/6 poschodí s výťahom. Výmera je 65 m2, patrí k nemu balkón. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa zariadený nábytkom a je vybavený nasledovnými spotrebičmi: chladnička, sporák, umývačka riadu, TV, práčka. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa, spálňa, kúpeľňa, WC, balkón. Byt je voľný. Cena nájmu je 600,-€ vrátane energií, KTV a internet. PLATBY: Depozit -600,-€, nájom - 600,-€, provízia RK -250,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

600 €
9,23 €/m²

House reality, s.r.o.
Pekná NOVOSTAVBA priestranný 4 izbový rodinný dom, Most pri Bratislave

Pekná NOVOSTAVBA priestranný 4 izbový rodinný dom, Most pri Bratislave

Lokalita: Most pri Bratislave (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

POPIS DOMU: Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, novostavba r. 2020, holodom v novej lokalite v Moste pri Bratislave - Makové pole. Osobné vlastníctvo, zastavaná plocha 160 m2, úžitková plocha je 130 m2, pozemok 620 m2. Inžinierske siete - voda, elektrika, plyn a kanalizácia. Parkovanie na pozemku. Dom je postavený z kvalitných materiálov - obvodová tehla 30 cm, vnútorné priečky tehla, plastové okná Rehau od firmy Fenestra, vonkajšia strana farba antracit, vnútorná farba biela. Betónová strešná krytina vo farbe antracit zn. Terran Danubia, vnútorné fúkané hladké sadrové omietky, podlahové kúrenie v celom dome, poter na podlahe - šúchaný betón. Rozvody vody, elektriky, plynu a kanalizácie. Vonkajšie zateplenie + farebná fasádna omietka zn. Cemix. V celom dome je podlahové teplovodné kúrenie - plynové. Dažďová voda zo strechy je odvádzaná do trativodov (4x na každom rohu domu). Dom pozostáva zo zádveria 14m2, veľkej obývačky spojenej s kuchyňou 55m2, 3 x samostatnej izby, samostatného WC, chodby, veľkej kúpeľne 10m2 - vaňa, sprchovací kút, dvoj-umývadlo a WC. Dom sa predáva v stave holodom - bez kuchynskej linky, interiérových dverí, sanity, obkladov, plávajúcich podláh a kotla. Možnosť výberu z viacerých domov, v ponuke aj 5 izbové rodinné domy s rovnakou úžitkovou plochou 130 m2. LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza v tesnej blízkosti Bratislavy, Most pri Bratislave v novovznikajúcej zóne určenej na bývanie v rodinných domoch s pozemkami. Možnosť príjazdu do Bratislavy je buď novým obchvatom, alebo starou cestou, kde vyústenie je pri kruhovom objazde vo Vrakuni. V obci je materská škola, základná škola, autobusová doprava. PLATBA: Možnosť platby na HU aj prevodom, je len na vás. K CENE BUDE PRIPOČÍTANIA PROVÍZIA PRE REALITNÚ KANCELÁRIU V SUME 4 tisíc €. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

200 000 €
1 538,46 €/m²

House reality, s.r.o.
Priestranný 2 izbový byt, Lesná ulica, Miloslavov- časť Alžbetin dvor

Priestranný 2 izbový byt, Lesná ulica, Miloslavov- časť Alžbetin dvor

Lokalita: Lesná, Miloslavov (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj moderný priestranný 2 izbový byt, ktorý vznikol spojením dvoch bytov, v novostavbe (r.2012) na Lesnej ulici v obci Miloslavov, v časti Alžbetin Dvor, okres Senec. Nachádza sa na prízemí /4 poschodí v bytovom dome bez výťahu. Celková plocha bytu je 81 m2 spolu s terasou 10 m2 a pivnicou 3 m2. Bytový dom sa skladá zo suterénu (garáže a pivnice), troch podlaží a podkrovia. K bytu patrí aj 1 parkovacie státie v garáži pod domom. STAV BYTU: Byt poskytuje príjemné bývanie, aké novostavba môže ponúknuť. Má vstupné bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy, dlažbu, peknú kuchynskú linku na mieru so zabudovanými spotrebičmi (plynová varná platňa, digestor, elektrická rúra, chladnička). V celom byte je wifi, opticky internet od T-COM + MAGIO TV. Je orientovaný na južnú stranu. Mesačné náklady sú pomerne nízke, približne 90,-€ /pre 2 osoby vzhľadom na to, že dom má vlastnú plynovú kotolňu na ohrev teplej vody a kúrenie. Predáva sa čiastočne zariadený,v cene bytu je kuchynská linka so spotrebičmi a kúpeľňová sanita. Ostatné zariadenie sú na dohode. DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyňa je prepojená s obývacou izbou, spálne, kúpeľne a samostatné WC. LOKALITA: Tichá lokalita v blízkosti Bratislavy ponúka dobrú občiansku vybavenosť - kostol, škola, škôlky, dva obchody, futbalový štadión s detským ihriskom a malou reštauráciou,ktoré ponúkajú možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. V dosahu 50m je hotel s wellness a fitness.Dostupnosť do Bratislavy zabezpečujú pohodlné a rýchle vlaky spol. Regio-Jet, ktoré premávajú v intervaloch 30-60 min. a prímestské autobusy. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v okolí Bratislavy. CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

117 500 €
1 727,94 €/m²

House reality, s.r.o.
Útulný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, ulica Štefana Králika, BA IV DNV

Útulný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, ulica Štefana Králika, BA IV DNV

Lokalita: Štefana Králika, Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe v lokalite Bratislava IV Devínska Nová Ves, na ulici Š Králika situovaný na severozápad. Spálňa na sever, obývačka a kuchyňa na západ. V tom istom dome je spolu s bytom k dispozícii aj garáž s elektricky ovládanými vonkajšou a vnútornou branou, v dome je aj bazén. Nachádza sa na 6/8 poschodí tehlového domu s výťahom. Celková výmera je 40 m2, z toho má lodžia 3 m2. Voľný je ihneď a je vhodný pre max. 2 osoby, nefajčiarov, bez domácich zvierat. Garáž je cena + 100 €/mesiac. STAV BYTU: Ponúkaný byt je v novostavbe, plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa je s vaňou. PLATBY: Prvé nájomné 550 € vrátené energií, depozit, provízia je 400 €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

550 €
13,75 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom 3 izbový byt v NOVOSTAVBE BORY HOME, Bratislava IV Lamač

Prenájom 3 izbový byt v NOVOSTAVBE BORY HOME, Bratislava IV Lamač

Lokalita: Hany Ponickej, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom nový, ešte nikým neobývaný, 3 izbový byt v Novostavbe – BORY HOME, na ulici Hany Ponickej, v lokalite Bratislava IV Lamač. Nachádza sa na 5/5 poschodí bytového domu, ktorý bol skolaudovaný v r. 2019, s výťahom. Výmera je 70 m2, patrí k nemu lodžia 6,62 m2, 1 vonkajšie parkovacie státie priamo pri dome a pivničná kobka 1,35 m2. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie, aké novostavba môže poskytnúť. Má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná, drevené podlahy, dlažbu, modernú kuchynskú linku na mieru so zabudovanými spotrebičmi. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - chladnička s mrazničkou, elektrická varná platňa, elektrická rúra, umývačka riadu, kávovar, mikrovlnná rúra, práčka, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, obývacia izba je prepojená spolu s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, 2. spálňa s jedným lôžkom, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, lodžia. Voľný je ihneď. Vhodný je maximálne pre 3 osoby alebo rodinu, bez zvierat, nefajčiari. Cena nájmu je 600,-€ spolu s parkovacím miestom + 150,- € energie, KTV a internet. PLATBY: Depozit 600,-€ , nájom 750.- €, provízia pre RK : 200,-€ LOKALITA: Exteriér nových bytových domov je veľmi pekne upravený s novým detským ihriskom s posilňovacími prvkami. Dobrá dostupnosť do centra Bratislavy – autom cca 12 min., MHD cca 15 min., novovzniknutá zastávka MHD 5min. V bezprostrednej blízkosti je nákupné centrum BORY MALL s rôznymi službami, kinami, reštauráciami. V budúcnosti v okolí pribudne škôlka, nemocnica.

600 €
8,57 €/m²
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
1 2 3