Novostavby.sk

Inzeráty predajcu House reality, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
House reality, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.housereality.sk
Adresa:
Fedinova 1083/16
Bratislava V - Petržalka
851 01
Popis:
Nájdených 39 novostavieb
1 2
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt s klimatizáciou, Bosákova ulica, Bratislava V Petržalka

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt s klimatizáciou, Bosákova ulica, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Bosákova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe na ulici Bosákova, Bratislava V Petržalka. Nachádza sa na 9/18 poschodí s výťahom. Výmera je 55 m2 + balkón. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV, klimatizácia. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa a WC, balkón. Voľný je od 1.10., vhodný je pre 2 osoby. Cena nájmu 500,- € + 200,-€ energie, KTV a internet. Bytový dom disponuje kamerovým systémom a k dispozícii je vrátnik 24 h denne. Okolie domu je nadštandardné udržiavané, na nádvorí je fontána vo vstupnej hale krásne akvárium. Parkovanie je monitorované kamerovým systémom. PLATBY: Depozit - 700,- €, nájomné 700,-€, provízia pre RK 500,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €/mes.
9,09 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt s klimatizáciou a parkovaním v NOVOSTAVBE Ružinovská ul.,Bratislava II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt s klimatizáciou a parkovaním v NOVOSTAVBE Ružinovská ul.,Bratislava II Ružinov

Lokalita: Ružinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

OPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava II. Ružinov, Ružinovská ulica. Nachádza sa na 8/8 poschodí. Výmera je 38 m2 + balkón. Prislúcha k nemu parkovacie státie priamo pri bytovom dome. STAV BYTU: Byt je kompletne moderne zariadený nábytkom a vybavený elektrospotrebičmi, k štandardu bytu patria plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere. Vybavenie spotrebičmi - sporák, chladnička s mrazničkou, práčka, TV, klimatizácia. Dispozičné riešenie: vchádzame do vstupnej haly, kde sa po pravej strane nachádza kúpeľňa s vaňou a toaletou, oproti vchodu je spálňa a po ľavej strane bytu sa nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou s prístupom na balkón. K bytu prislúcha parkovacie státie za rampou priamo pri bytovom dome. Mesačné nájomné 480,- € + 120,-€ energie a parkovacieho státia. Voľný je ihneď. PLATBY: Depozit: 600,- € nájom : 600,- €, provízia RK : 450,- € LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

480 €/mes.
12,63 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt s parkovaním a balkónom, Jurská ulica, Bratislava III Nové Mesto

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt s parkovaním a balkónom, Jurská ulica, Bratislava III Nové Mesto

Lokalita: Jurská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe Bratislava III Nové Mesto, Jurská ulica. Nachádza sa na 7/7 poschodí tehlového domu s výťahom. Výmera je 52 m2 + balkón, pivnica. K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie miesto alebo možnosť garážového státia. STAV BYTU: Nachádza sa v novostavbe, sú v ňom plastové okná, bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, TV, klimatizácia. DISPOZÍCIA BYTU: Byt má kuchyňu spojenú s obývacou izbou, spálňu, kúpeľňu, WC, balkón. K dispozícii je ihneď. Cena 500,- € + 100,-€ energie, internet, vonkajšie parkovacie miesto alebo možnosť garážového státia 50,-€. PLATBY: Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí prvé nájomné 600,- €, depozit 600,- € a provízia pre RK 500,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €/mes.
9,62 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Predaj garsónka v NOVOSTAVBE, Banšelova ulica, Bratislava II Ružinov

Predaj garsónka v NOVOSTAVBE, Banšelova ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Banšelova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 34 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj garsónku v Bratislava II Ružinov - Trnávka, Banšelova ulica. Nachádza sa na 1/2 poschodí bez výťahu. Výmera je 34 m2, z toho balkón 2,6 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe z roku 2007 - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka na mieru, kúpeľňa s vaňou, bezpečnostné dvere, vlastné plynové kúrenie. Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie - plynový kotol Protherm, kuchynská linka vrátane zabudovanej chladničky s mrazničkou Zanussi, elektrickej varnej dosky Zanussi a podlinkového odsávača pár Whirlpool, vstavané skrine na chodbe a v obývacej miestnosti. Dispozícia bytu, vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, balkón. Náklady na správu sú cca 50,-€ + plyn a elektrina. Byt je kúpou voľný. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

112 000 €
3 294,12 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom nový 2 izbový byt, Jarabinková ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom nový 2 izbový byt, Jarabinková ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe City Park Ružinov (kolaudácia 2019) , v lokalite Bratislava II Ružinov, na ulici Jarabinková. Celková plocha bytu je 47 m2 s balkónom 5 m2. Nachádza sa v bytovom dome na 6 /22 poschodí s 3 výťahmi. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie, aké novostavba môže poskytnúť. Má vstupné bezpečnostné dvere, hliníkové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, peknú kuchynskú linku na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - indukčná varná platňa, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, práčka. DISPOZÍCIA BYTU : Vstupná chodba, v ktorej je vstavaný šatník, obývačka s balkónom je prepojená s kuchynským kútom, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a s WC. K bytu je možné si prenajať aj parkovacie státie v podzemnej garáži pod domom. Byt je voľný ihneď, je vhodný na dlhodobý prenájom pre jednotlivca maximálne pre pár, nefajčiari, bez zvierat. Cena prenájmu: 480,-€ + 100,-€ energie / pre 1 osobu spolu s internetom a KTV. Pre 2 osoby - 150.-€. PLATBY: Nájom : 580/ 630,-€, Depozit : 580/ 630,-€, Provízia pre RK: 300,-€ LOKALITA: Výborná lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je celé staré centrum mesta, ktoré poskytuje rôznorodé možnosti na kultúrne, športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €/mes.
10,64 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Staré grunty, BA IV Karlova Ves

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Staré grunty, BA IV Karlova Ves

Lokalita: Staré Grunty, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľmi pekný 2 izbový byt v novostavbe CUBICON, Bratislava IV Karlova Ves, na ulici Staré grunty. Nachádza sa v tehlovom dome na 4/7 poschodí s výťahom. Výmera je 60 m2 s lodžiou. K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom hlinníkové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu. DISPOZÍCIA BYTU: Predsieň, kuchyňa spojená s obývačkou, samostatná spálňa, kúpeľňa, WC, lodžia. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto v garáži. Je voľný, cena nájmu 550,- € + 160,- € energie, KTV a internet. PLATBY: Depozit -710,-€, nájom - 710,-€, provízia RK - 550,- € LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum. Veľmi rýchly prístup do mesta na pešiu zónu. Dobrá dostupnosť čo sa týka MHD aj auta do všetkých častí mesta.

550 €/mes.
9,17 €/m²/mes.
+ 160 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom pekný 2 izbový klimatizovaný byt, ulica Pod záhradami, Bratislava IV Dúbravka

Prenájom pekný 2 izbový klimatizovaný byt, ulica Pod záhradami, Bratislava IV Dúbravka

Lokalita: Pod záhradami, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt Bratislave IV Dúbravka, Pod záhradami ulica. Nachádza sa na 2/8 poschodí panelového domu s výťahom. Výmera je 47 m2, prináleží k nemu balkón. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v starej novostavbe, sú v ňom plastové okná, parkety, koberec, pekná kuchynská linka, bezpečnostné dvere, zrekonštruovaná kúpeľňa. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby a kuchyne, spálne, kúpeľne a WC, balkón. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, klimatizácia. K dispozícii je ihneď. Cena - 500,- € vrátane energií. PLATBY: Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí prvé nájomné 500,- €, depozit 500,-€, provízia pre RK 400,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €/mes.
10,64 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom štýlový 1 izbový byt s parkovacím státím v NOVOSTAVBE, Polianky, BA IV. Dúbravka

Prenájom štýlový 1 izbový byt s parkovacím státím v NOVOSTAVBE, Polianky, BA IV. Dúbravka

Lokalita: Polianky, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s vlastným parkovaním v novostavbe, ulica Polianky, Bratislava IV. Dúbravka. Byt sa nachádza na 3/8 poschodí bytového domu s výťahom. Plocha bytu je 31 m2, patrí k nemu balkón 4 m2, pivnica a parkovacie státie. STAV BYTU: Byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, žalúzie, plávajúce podlahy, dlažba, kúpeľňa s vaňou, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Ponúkaný byt sa prenajíma zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra. DISPOZÍCIA BYTU: Byt je členený na chodbu, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, kúpeľňu s WC, balkón. Voľný je ihneď. Vhodný je pre 1 osobu, bez domácich zvierat, nefajčiara. Cena nájmu 430,-€, energie sú v cene. K bytu prislúcha pivnica a parkovacie miesto! PLATBY: Depozit - 430,-€, nájom - 430,-€, provízia RK - 300,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

430 €/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom krásny 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Jégého ulica, Bratislava II. Ružinov

Prenájom krásny 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Jégého ulica, Bratislava II. Ružinov

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe na Jégého ulici, Bratislava II Ružinov. Nachádza sa na 7/22 poschodí tehlového bytového domu s výťahom. Výmera je 55 m2 + balkón o výmere 5 m2. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnka, umývačka riadu, TV. Byt je členený na chodbu, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, spálňu, kúpeľňu s WC, balkón. Voľný je ihneď. Je vhodný pre mladý bezdetný pár, nefajčiarov a bez zvierat. Cena nájmu 550,-€ + 100,-€ energie. PLATBA: Depozit - 550,-€, nájom - 650,-€, provízia RK - 500,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

550 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom pekný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s 2 balkónmi, Súmračná ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom pekný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s 2 balkónmi, Súmračná ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Súmračná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

OPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE lokalite Bratislava II Ružinov, Súmračná ulica. Plocha je 65 m2, 2x balkón. Nachádza sa na 5/6 poschodí s výťahom. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe (plastové okná, bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka na mieru). Prenajíma sa kompletne vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, TV, umývačka riadu. Je členený na chodbu, kúpeľňu, WC, obývaciu izbu spolu s kuchyňou, 2x balkón, spálňu. Voľný je od 1.10. Vhodný pre 2 osoby, bez domácich zvierat. Cena nájmu je 540,-€ + 160,-€ energie a internet. PLATBY: Depozit - 700,-€, nájom - 700,-€, provízia RK - 500,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

540 €/mes.
8,31 €/m²/mes.
+ 160 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom pekný moderný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE v CENTRE mesta Suché mýto, Bratislava I Staré Mesto

Prenájom pekný moderný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE v CENTRE mesta Suché mýto, Bratislava I Staré Mesto

Lokalita: Suché mýto, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe - Modrá guľa, Bratislava I Staré Mesto, Suché mýto. Nachádza sa na 5/5 poschodí bytového domu s výťahom. Výmera je 54 m2, je bez balkóna. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom hlinkové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa a WC. Je voľný ihneď. Cena nájmu je 700,-€ vrátane energie, KTV a internetu. Vhodný je pre 1-2 osoby, bez zvierat. PLATBA: Depozit - 700,-€, nájom - 700,-€, provízia RK 400,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

700 €/mes.
12,96 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom zariadený 1 izbový byt v NOVOSTAVBE s internetom , Nejedlého ulica, Bratislava IV Dúbravka

Prenájom zariadený 1 izbový byt v NOVOSTAVBE s internetom , Nejedlého ulica, Bratislava IV Dúbravka

Lokalita: Nejedlého, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 35 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v NOVOSTAVBE, Bratislava IV Dúbravka, Nejedlého ulica. Nachádza sa na 5/12 poschodí panelového bytového domu. Jeho výmera je 35 m2, patrí k nemu balkón 5 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, bezpečnostné dvere, kuchynská linka, dlažba. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, otvoreného obytného priestoru - kuchynský kút, obývacia časť a spací kút, kúpeľne a samostatného WC, balkóna. Cena nájmu je 490,- € vrátane energií a internetu . Je vhodný pre 2 osoby. Voľný je ihneď. PLATBY: Depozit - 490,-€, nájom - 490,-€, provízia RK - 300,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

490 €/mes.
14 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Útulný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, ulica Štefana Králika, BA IV DNV

Útulný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, ulica Štefana Králika, BA IV DNV

Lokalita: Štefana Králika, Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe v lokalite Bratislava IV Devínska Nová Ves, na ulici Š Králika situovaný na severozápad. Spálňa na sever, obývačka a kuchyňa na západ. V tom istom dome je spolu s bytom k dispozícii aj garáž s elektricky ovládanými vonkajšou a vnútornou branou, v dome je aj bazén. Nachádza sa na 6/8 poschodí tehlového domu s výťahom. Celková výmera je 40 m2, z toho má lodžia 3 m2. Voľný je ihneď a je vhodný pre max. 2 osoby, nefajčiarov, bez domácich zvierat. Garáž je cena + 100 €/mesiac. STAV BYTU: Ponúkaný byt je v novostavbe, plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa je s vaňou. PLATBY: Prvé nájomné 550 € vrátené energií, depozit, provízia je 400 €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

550 €/mes.
13,75 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Predaj 2izbový byt s terasou, Zámocká ulica, Bratislava I, Staré Mesto

Predaj 2izbový byt s terasou, Zámocká ulica, Bratislava I, Staré Mesto

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj 2-izbový byt, Zámocká ulica, Bratislava I, Staré Mesto. Rozloha bytu je 70 m2 plus terasa 15 m2, otočený je do dvora. Nachádza sa na 1.poschodí, v tehlovom dome s výťahom. Pod bytom sú kancelárske priestory. Obývacia izba je spojená s kuchyňou, spálňa je samostatná. V kúpeľni je sprchový kút. STAV BYTU: Byt je v novostavbe, čiastočne prerobený- plastové okná, dlažba, plávajúce podlahy v izbách, v kúpeľni je sprchový kút, bidet a toaleta. LOKALITA: Centrum mesta poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť /obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, MHD, škola, škôlka, detské ihrisko /. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality v Bratislave.

259 900 €
3 712,86 €/m²

House reality, s.r.o.
 Prenájom 1,5  izbový byt, Vienna Gate, Kopčianska ulica, BA V Petržalka

Prenájom 1,5 izbový byt, Vienna Gate, Kopčianska ulica, BA V Petržalka

Lokalita: Kopčianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom slnečný 1,5 izbový byt v novostavbe polyfunkčného bytového komplexu Vienna Gate na ulici Kopčianska, v lokalite Bratislava V - Petržalka. Jeho plocha je 48 m2 bez balkóna, nachádza sa na 5/16 poschodí s 3 výťahmi. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, priestranná izba s kuchynskou, obývacia časť, spací kút, kúpeľňa. STAV BYTU: Byt sa ponúka kompletne zariadený vrátane umývačky riadu, chladničky, sklokeramickej varnej dosky, umývačky riadu, práčky a smart TV. V byte je klimatizácia. Cena prenájmu je 520,-€ + 130,-€ energie. Parkovacie miesto za budovou je možné postúpiť za 40€/mesačne. Voľný je od 1.9. PLATBY: Depozit - 650,-€. nájom - 650,-€, provízia pre RK - 500,-€. LOKALITA: Lokalita s výbornou dostupnosťou do centra a s napojením na diaľničný obchvat. Komplex je prepojený s trojpodlažnou presklenou galériou pripomínajúcou korzo so spektrom obchodov a služieb pozostávajúcich z reštaurácie, kaviarne, banky, fitness centra a ďalších.

520 €/mes.
10,83 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, ulica Na križovatkách, Bratislava II Ružinov

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, ulica Na križovatkách, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Na Križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava II Ružinov - Trnávka, ulica Na križovatkách. Nachádza sa v tehlovom dome na 6/6 poschodí s výťahom. Výmera je 50 m2, balkón 5 m2 + garážové miesto. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa zariadený nábytkom a je vybavený nasledovnými spotrebičmi: chladnička, sporák, práčka, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa, WC, balkón. Voľný je ihneď. Cena nájmu je 570,-€ energie, KTV a internet, garážové miesto. PLATBY: Depozit -570,-€, nájom - 570,-€, provízia RK -300,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

570 €/mes.
11,40 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom štýlový 3 izbový byt, Mýtna ulica, Bratislava I Staré Mesto

Prenájom štýlový 3 izbový byt, Mýtna ulica, Bratislava I Staré Mesto

Lokalita: Mýtna, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný štýlový 3 izbový byt v nadstavbe, v lokalite Bratislava I Staré Mesto, Mýtna ulica. Nachádza sa na 6/6 poschodí s výťahom. Výmera je 75 m2, bez balkóna. STAV BYTU: Nadštandardne zariadený byt sa nachádza v nadstavbe s použitými kvalitnými materiálmi, sú vňom plastové okná so žalúziami, bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi na mieru (chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, teplovzdušná rúra, sporák s digestorom), obývacia izba s veľkoplošným televízorom, kúpeľňa so zariadením (aj automatická pračka a sušička), spálňa a obývacia izba s nábytkom na mieru, Byt má vysoké stropy, podlahové kúrenie, je klimatizovaný, má vlastné merače spotreby tepla, vody a elektrickej energie. Cena nájmu 850,-€ + 70,-€ energie. Voľný od 1.10. DISPOZÍCIA BYTU: V byte sa nachádza vstupná chodba so samostatným vstavaným šatníkom, priestranná obývacia izba, dve spalné, kuchyňa a jedáleň, kúpeľňa a samostatné WC. PLATBY: Depozit - 1000,- €, nájom - 850,- € + energie 70,- €, provízia RK - 400,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

850 €/mes.
11,33 €/m²/mes.
+ 70 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt s internetom, NOVOSTAVBA, Šustekova ulica, Bratislava V. Petržalka

Prenájom 2 izbový byt s internetom, NOVOSTAVBA, Šustekova ulica, Bratislava V. Petržalka

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt v novostavbe, Šustekova ulica, Bratislava V. Petržalka. Byt sa nachádza na 1/7 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 55 m2 + balkón 5 m2, STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka. Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne spojenej s obývacou izbou, spálne, kúpeľne, WC, balkón. Voľný je ihneď, vhodný pre 2 osoby alebo mladá rodina, bez zvierat. Cena za prenájom 600,-€ energie, KTV a internet. PLATBY: Depozit - 600,-€, nájom - 600,-€, provízia RK - 400,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

600 €/mes.
10,91 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom pekný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s 2 balkónmi, Fedinova ulica, Bratislava V Petržalka

Prenájom pekný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s 2 balkónmi, Fedinova ulica, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Fedinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v 7 ročnej novostavbe vo vyhľadávanej lokalite Bratislava V Petržalka, na ulici Fedinova. Má plochu 52 m2 + 2x balkón 6 m2. Nachádza sa na 13/13 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. STAV BYTU: Byt sa nachádza v 7 ročnej stavbe - plastové okná, žalúzie, plávajúce podlahy, interiérové dvere a zárubne, kúpeľňa s vaňou, kuchynská linka so spotrebičmi. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - chladnička, sporák, práčka. Je členený na chodbu, obývaciu izbu s kuchyňou, spálňu, kúpeľňu s WC, 2x balkón. Voľný je ihneď, vhodný pre pár, bez domácich zvierat. Cena nájmu 410 € +110€ energie. PLATBA: Depozit - 520,- €, nájom - 520,- €, provízia RK -400,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

410 €/mes.
7,88 €/m²/mes.
+ 110 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom nový zariadený 2 izbový byt, Pastierska ulica, Stupava

Prenájom nový zariadený 2 izbový byt, Pastierska ulica, Stupava

Lokalita: Pastierska, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

POPPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe na ulici Pastierska, Stupava. Nachádza sa na 1.poschodí s vlastným schodiskom bez výťahu. K bytu je patrí jedno parkovacie miesto hneď pri schodisku. Výmera je 65m2, skladá sa z dvoch samostatných izieb : - obývacia izba + kuchyňa+ jedalensky kút, spálňa + pracovňa. STAV BYTU: Byt je úplne nový,kompletne zariadený: - vlastný kotol, podlahové kúrenie, francúzske okná,bez balkónu, s vlastnou pavlačou s možnosťou sedenia alebo skladu na bicykle alebo kočík - kuchynská linka, vrátane indukčnej varnej dosky, rúra, chladnička a digestor - automatická práčka, sprchovaci kút - manželská posteľ, šatník - bezpečnostné dvere PLATBY: 600 € za mesiac, vrátane 50 € na energie pre jednu osobu, kaucia 2 mesiace, internet optika magio v cene (od 1.12.2020) Ideálne pre 1 alebo 2 osoby. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti v Stupave, v blízkosti výrobnej haly závodu VW. Kúsok od domu sa nachádza zastávka MHD a aj kyvadlovej dopravy do VW. V blízkosti je les a veľa možnosti na trávenie voľného času.

600 €/mes.
9,23 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
1 2