Novostavby.sk

Inzeráty predajcu House reality, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
House reality, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.housereality.sk
Popis:
Nájdených 21 novostavieb
1 2
Predaj 2 izbový byt s garážovým státím, Muchovo námestie, Bratislava V. Petržalka

Predaj 2 izbový byt s garážovým státím, Muchovo námestie, Bratislava V. Petržalka

Lokalita: Muchovo námestie, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj zariadený 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava V. Petržalka, na ulici Muchovo námestie. Byt sa nachádza na 1/7 poschodí bytového domu s výťahom. Plocha bytu je 42 m2 spolu s pivničnou kobkou 2 m2. Výmera balkónu je 6m2. K bytu prináleží aj garážové státie nachádzajúce sa v podzemnej garáži pod bytovým domom. STAV BYTU: Vstupná chodba je zariadená vstavanou skriňou. Obývacia izba je spojená s jedálňou a kuchyňou, v ktorá je kompletne vybavená zabudovanými spotrebičmi (varná doska, teplovzdušná rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, digestor). Obývacia izba má východ na balkón. V samostatnej spálni sa nachádza vstavaná skriňa, manželská posteľ a nočné stolíky. Kúpeľňa je spojená s WC, vybavená pračkou a vaňou. Cena zahŕňa nehnuteľnosť vrátane kopky a parkovacieho státia. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Električka ktorá Vás za 5 minút odvezie priamo do centra mesta. Ak máte chuť na prechádzku po starom mocte, v centre ste za 15 minút. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy. K CENE BUDE PRIPOČÍTANÁ PROVÍZIA PRE REALITNÚ KANCELÁRIU V SUME 5.000,- EUR. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

238 000 €
5 666,67 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom veľký 3 izbový byt v NOVOSTAVBE s garážovým státím, Zámocká ulica, Bratislava I. Staré Mest

Prenájom veľký 3 izbový byt v NOVOSTAVBE s garážovým státím, Zámocká ulica, Bratislava I. Staré Mest

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný veľký 3 izbový byt v novostavbe pri Bratislavskom hrade, Bratislava I. Staré Mesto, Zámocká ulica. Byt sa nachádza na 2/6 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 100 m2, patrí k nemu balkón o rozlohe 7 m2 + možnosť prenájmu garážové státie. STAV BYTU: Byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Byt je vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, TV, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. Dispozícia bytu: predsieň, obývacia izba, spálňa, pracovňa, kúpeľňa, WC, balkón. Možnosť prenájmu garážové státie v podzemí domu 120,-€. Byt je voľný ihneď. Cena za prenájom je 1500,- € KTV a internet + 100,-€ elektrická energia. PLATBY: Depozit - 1600,-€, nájom - 1600,-€ , provízia RK - 750,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

1 500 €/mes.
15 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt v objekte Boria s garážovým státím, Drieňová ulica, Bratislava II. Ružinov

Prenájom 2 izbový byt v objekte Boria s garážovým státím, Drieňová ulica, Bratislava II. Ružinov

Lokalita: Drieňová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v bytovom komplexe BORIA, Bratislava II. Ružinov, Drieňová ulica. Byt sa nachádza na 7/9 poschodí. Výmera je 65 m2 + 4 m2 balkón. K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYTU: Dispozícia bytu: vstupná chodba, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským kútom, nepriechodná spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, balkón dostupný z obývacej izby aj spálne. Byt je svetlý a slnečný s juhovýchodnou orientáciou. Byt je kompletne moderne zariadený nábytkom a vybavený elektrospotrebičmi, k štandardu bytu patria plastové okná s vonkajšími žalúziami, klimatizácia, priestranná vstavaná skriňa v chodbe a spálni, v kúpeľni automatická práčka, kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi (varná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra), internet, káblová televízia. V bytovom dome sú dva výťahy, zabezpečená 24 hod. strážna služba, kamerový systém, vstup do domu pomocou čipovej karty a v bytoch je videovrátnik. K bytu prislúcha garážové státie. Mesačné nájomné 900,- € vrátane energií, KTV a internetu. Byt je voľný od 1.2.. PLATBY: Depozit - podľa dohody, nájom - 900,-€, provízia RK - 400,-€ LOKALITA: Súčasťou areálu Boria je uzavretý dvor s detským ihriskom, pieskoviskami, oddychovou zónou s altánkom, krbom a parkovou úpravou. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, nemocnica, poliklinika, sieť MHD, zimný štadión) a výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta, na diaľnicu, obchvat BA a ďalšie hlavné dopravné ťahy. V tesnej blízkosti je nákupné centrum BILLA, verejné detské ihrisko a Štrkovecké jazero s oddychovo - zábavnou zónou, ktoré poskytuje možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v širšom centre Bratislavy.

900 €/mes.
13,85 €/m²/mes.
vrátane energií
House reality, s.r.o.
Prenájom novostavba 2 izb byt s garážovým a vonkajším státím, Opavská ulica, Bratislava III. Kramáre

Prenájom novostavba 2 izb byt s garážovým a vonkajším státím, Opavská ulica, Bratislava III. Kramáre

Lokalita: Opavská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom slnečný, moderný 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava III. Nové Mesto - Kramáre, Opavská ulica. Nachádza sa na 3/3 poschodí zatepleného bytového domu. Výmera je 60 m2, parí k nemu terasa o rozlohe 36 m2 + garážové miesto a 1 vonkajšie parkovacie miesto. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. - orientácia bytu je južná, spálňa je na juhovýchodnej strane, obývačka je na juhozápadnej strane. Okolo bytu vedie priestranná terasa s hlavnou plochou pred obývacou časťou s orientáciou na juhovýchod. Terasa ma výhľad na Horský park, Slavín. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a plnohodnotne nadštandardne vybavený - vstavaná teplovzdušná rúra, indukčná varná doska, digestor s priamym napojením na komín, umývačka riadu, vstavaná chladnička s mrazničkou, príbory, poháre, základné riady a ostatné potreby na varenie, práčka. Dispozícia bytu: pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky moderne prepojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne s vaňou a WC, terasa Spolu s bytom sa dajú prenajať aj dve parkovacie miesta - jedno v podzemnej garáži, druhé vonkajšie pred vchodom do garáže a úložný priestor v kobke. Byt je voľný ihneď. Cena nájmu 800,-€ +190,-€ energie +30,-€ parkovanie. Vhodný je pre 2 osoby bez zvierat. PLATBY: Depozit - 1600,- €, nájom - 1020,- €, provízia RK - 800,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

800 €/mes.
13,33 €/m²/mes.
+ 190 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Pekný 2 izbový byt NOVOSTAVBA s garážovým státím, Vlárska ulica, Bratislava III. Kramáre

Pekný 2 izbový byt NOVOSTAVBA s garážovým státím, Vlárska ulica, Bratislava III. Kramáre

Lokalita: Vlárska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava III. Nové Mesto - Kramáre, ulica Vlárska. Nachádza sa v tehlovom dome na 4/5 poschodí s výťahom. Výmera je 55 m2, patrí k nemu balkón + garážové miesto. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa kompletne moderne zariadený nábytkom a je vybavený nasledovnými spotrebičmi: chladnička, práčka, sporák, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka. Voľný ihneď, vhodný pre max. 2 osoby, bez zvierat, nefajčiari. Cena nájmu je 675,-€ + 175,-€ energie, KTV a internet, garážové státie. PLATBY: Depozit - 850,-€, nájom - 850,-€, provízia RK - 675,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

675 €/mes.
12,27 €/m²/mes.
+ 175 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt v KOLOSEO s garážovým státím, Tomášikova ulica, Bratislava III. Nové Mesto

Prenájom 2 izbový byt v KOLOSEO s garážovým státím, Tomášikova ulica, Bratislava III. Nové Mesto

Lokalita: Tomášikova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný klimatizovaný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE - Koloseo, Bratislava III. Nové Mesto, Tomášikova ulica. Byt sa nachádza na 9/10 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 65 m2 + lodžia. K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Členený je na obývaciu izbu spojenú s kuchynským kútom so vstupom na lodžiu, spálňa, kúpeľňa a WC. Byt je kompletne zariadený nábytkom a elektrospotrebičmi (klimatizácia, TV, chladnička, práčka, varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra.). Cena prenájmu je 850,-€ - v cene sú energie, internet, KTV, garážové státie. Byt je voľný ihneď. PLATBY: Depozit: 850,-€, nájom : 850,-€, provízia RK : 400,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

850 €/mes.
13,08 €/m²/mes.
vrátane energií
House reality, s.r.o.
Prenájom novostavba 3 izbový byt, Bosákova ulica, Bratislava V. Petržalka

Prenájom novostavba 3 izbový byt, Bosákova ulica, Bratislava V. Petržalka

Lokalita: Bosákova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný moderný 3 izbový byt v novostavbe, lokalita Bratislava V. Petržalka, na ulici Bosákova. Byt sa nachádza na 2/18 poschodí panelového domu s výťahom. Výmera bytu je 85 m2, byt má balkón. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka na mieru, bezpečnostné dvere. Byt sa prenajíma vkusne zariadený nábytkom a je vybavený spotrebičmi - sporák, TV, mikrovlnka, umývačka riadu, TV, chladnička, práčka. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, detská izby, kúpelňa, WC, balkón. Voľný 15.2., vhodný pre 3 osoby, bez domácich zvierat, nefajčiari. Cena nájmu 850,-€ + 220,- € energie, KTV, internet. Bytový dom disponuje kamerovým systémom a k dispozícii je vrátnik 24 h denne. Okolie domu je nadštandardné udržiavané, na nádvorí je fontána vo vstupnej hale krásne akvárium. Parkovanie je taktiež monitorované kamerovým systémom. Priamo v bytovke sú potraviny Malina, kaderníctvo, vinotéka, príjemná kaviareň. PLATBY: Prvé nájomné 1070,- €, depozit 1070,-€ a províziu pre RK 850,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

850 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 220 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA s lodžiou a parkovaním, ulica Dona Sandtnera, Pezinok

Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA s lodžiou a parkovaním, ulica Dona Sandtnera, Pezinok

Lokalita: Dona Sandtnera, Pezinok (Pezinok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný, kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Pezinku, na ulici Dona Sandtnera. Nachádza sa v zateplenom, novom bytovom dome na 2/3 poschodí s výťahom. Podlahová plocha bytu je 55 m2, lodžia je cez obidve izby o výmere 8 m2. Má vlastný plynový kotol a súčasťou je aj vyhradené parkovacie státie priamo pri dome. Je voľný ihneď a je vhodný pre 2 osoby, prípadne aj malé dieťa, najlepšie bez zvierat. STAV BYTU: Ponúkaný byt je v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka so spotrebičmi - chladnička, práčka, veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou, v chodbe je priestranný šatník. PLATBY: 540 € vrátane energií, internetu, TV signálu a parkovacieho státia, depozit, provízia pre realitnú kanceláriu je 300 €. LOKALITA: Výborná a pokojná lokalita, blízko do centra, poskytuje občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD), veľa zelene, dostatok parkovacích miest, s výborným prístupom do Bratislavy bez rannej dopravnej špičky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v Pezinku.

540 €/mes.
9,82 €/m²/mes.
vrátane energií
House reality, s.r.o.
Novostavba Fuxova krásny 1 izbový byt, Bosákova ulica, Bratislava V. Petržalka

Novostavba Fuxova krásny 1 izbový byt, Bosákova ulica, Bratislava V. Petržalka

Lokalita: Bosákova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 34 m²

PREDAJ BYTU: Ponúkame na predaj 1 izbový byt v novostavbe Fuxova s pešou dostupnosťou cez most do centra mesta, prípadne električkou jednu zastávku. Byt je 1 izbový vo vyhľadávanej lokalite v Bratislava V. Petržalka na ulici Bosákova. Nehnuteľnosť sa nachádza na 22/23 poschodí zatepleného bytového domu s krásnym výhľadom na mesto a hrad. Celková podlahová plocha bytu je 34 m2, z toho má lodžia 3,5 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom, obývačky s kuchyňou a loggiou a pivnicou. V kuchyni sa nachádza na mieru robená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (chladnička, umývačka riadu, varná doska, digestor). Byt disponuje bohatým úložným priestorom. Vyhľadávaný projekt Fuxova poskytuje 24/7 recepciu s SBS, garáž s možnosťou garážového státia. STAV BYTU: Byt sa nachádza v novostavbe, plastové okná so žalúziami, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi - chladnička, umývačka, varná doska, digestor, kúpeľňa je so sprchovacím kútom, toaleta, bezpečnostné dvere. LOKALITA : Výnimočná lokalita v pešej dostupnosti do centra mesta s bohatou občianskou vybavenosťou. Pri projekte sa nachádza zastávka električky (do centra mesta 2 zastávky), Billa, Tesco, TPD, lekáreň, Relaxx, reštaurácie, škola, škôlka, zdravotné stredisko ... K CENE BUDE PRIPOČÍTANÁ PROVÍZIA V SUME 3000 EURO, ZAHŔŇAJÚCA KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov.

174 000 €
5 117,65 €/m²

House reality, s.r.o.
Zariadený 3 izbový klimatizovaný byt NOVOSTAVBA, Šustekova ulica, Bratislava V. Petržalka

Zariadený 3 izbový klimatizovaný byt NOVOSTAVBA, Šustekova ulica, Bratislava V. Petržalka

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný, zariadený 3 izbový byt v novostavbe, lokalita Bratislava V. Petržalka, na ulici Šustekova. Byt sa nachádza na 1/6 poschodí panelového domu s výťahom. Výmera je 62 m2, súčasťou je malý balkónik. Voľný je ihneď a je vhodný pre max. 4 osoby, ideálne pre dve dospelé osoby. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v 15 r. novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka na mieru, bezpečnostné dvere. Byt sa prenajíma vkusne zariadený nábytkom a je vybavený spotrebičmi - sporák, TV, mikrovlnka, TV, chladnička, práčka, výhodou je aj klimatizácia. PLATBY: Prvé nájomné 600 + 230,- € s internetom/2 osoby, depozit- mesačný a províziu pre RK 600,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

600 €/mes.
9,68 €/m²/mes.
+ 230 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový klimatizovaný byt, Kazanská ulica, Bratislava II. P. Biskupice

Prenájom 2 izbový klimatizovaný byt, Kazanská ulica, Bratislava II. P. Biskupice

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava II. Podunajské Biskupice, Kazanská ulica. Byt sa nachádza na 4/7 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 45 m2 + balkón. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v 14 ročnej novostavbe, súčasťou sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Byt je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnka, klimatizácia. Dispozícia bytu: predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom, spálňa, kúpelňa, balkón. Byt je voľný. Cena za prenájom je 500,-€ + 150,-€ energie, internet. PLATBY: Depozit - 650,- €, nájom - 650,-€, provízia RK - 500,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

500 €/mes.
11,36 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom veľký 4 izbový byt s 3 parkovacími státiami, Saratovská ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Prenájom veľký 4 izbový byt s 3 parkovacími státiami, Saratovská ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 167 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 4-izbový byt na ulici Saratovská, Bratislava IV Dúbravka. Veľkometrážny byt má 167 m2 podlahovej plochy, plus balkón 3,93 m2, a terasu o rozlohe 47,43 m2 s krásnym výhľadom na všetky svetové strany. Nachádza sa na 10/14 poschodí, v 10- ročnej novostavbe s výťahom.K bytu patria 3 parkovacie miesta na -2 poschodí bytového domu. STAV BYTU: Byt sa prenajíma kompletne zariadený, vrátane spotrebičov /chladnička s mrazničkou, práčka/. Obývacia izba je spojená s kuchynskou časťou, 3 izby sú samostatné. V byte sú 2 kúpeľne - v jednej je vaňa, v druhej sprchový kút. LOKALITA: Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, pri dome Billa, zastávka MHD, blízko medzinárodná škola, škôlka, drogéria, fitness.

1 500 €/mes.
8,98 €/m²/mes.
+ 300 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Predaj veľký exkluzívny 4 izbový byt s 3 parkovacími miestami, Saratovská ulica, Bratislava IV. Dúbr

Predaj veľký exkluzívny 4 izbový byt s 3 parkovacími miestami, Saratovská ulica, Bratislava IV. Dúbr

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 167 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj 4 izbový byt na ulici Saratovská, Bratislava IV. Dúbravka. Veľkometrážny byt má rozlohu 167 m2 podlahovej plochy, plus balkón 3,93 m2, a terasu o rozlohe 47,43 m2 s krásnym výhľadom na všetky svetové strany. Nachádza sa na 10/14 poschodí, v 12 ročnej novostavbe s výťahom. K bytu patria 3 parkovacie miesta na -2 poschodí bytového domu. STAV BYTU: Obývacia izba je spojená s kuchynskou časťou - všetko je vďaka svojej orientácii krásne presvetlené, 3 izby sú samostatné. V byte sú 2 kúpeľne - v jednej je vaňa, v druhej sprchovací kút, súčasťou sú aj 2 toalety. LOKALITA: Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, pri dome Billa, zastávka MHD, blízko medzinárodná škola, škôlka, drogéria, fitness. CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

510 000 €
3 053,89 €/m²

House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA 2 izbový byt s parkovacím státím, Martinčekova ulica, Bratislava II. Ružinov

NOVOSTAVBA 2 izbový byt s parkovacím státím, Martinčekova ulica, Bratislava II. Ružinov

Lokalita: Martinčekova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava II. Ružinov, Martinčekova ulica. Nachádza sa na 4/14 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 62 m2 + balkón 10 m2 + parkovacie miesto. STAV BYTU: Ponúkaný byt je moderne riešený - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV. Dispozícia bytu: Z chodby bytu je prístup do všetkých miestností, obývacia izba s výstupom na priestranný balkón a kuchyňa sú vzájomne prepojené, spálňa, kúpeľňa s vaňou. V cene prenájmu je konkrétne parkovacie miesto. Voľný je od 1.4. Cena za prenájom je 630,-€ + 170,-€ energie, KTV a internet. PLATBY: Depozit - 800,-€, nájom -800,-€, provízia RK - 600,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

630 €/mes.
10,16 €/m²/mes.
+ 170 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Predaj 3 izbový byt NOVOSTAVBA, Hodonínska ulica, Bratislava IV. Lamač

Predaj 3 izbový byt NOVOSTAVBA, Hodonínska ulica, Bratislava IV. Lamač

Lokalita: Hodonínska, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

PREDAJ BYTU: NOVOSTAVBA v štandarde v blízkosti lesa a zároveň aj v blízkosti nákupných možností Bory Mall - Jún/2023. Ponúkame na predaj - postúpenie 3 izbový byt s balkónom v projekte ELEMENT - Lamač s nepriechodnými izbami vo vyhľadávanej lokalite v Bratislava IV. Lamač, Hodonínska cesta s dobrou dostupnosťou do centra mesta ako aj na obchvat a diaľnicu smer Brno. Nehnuteľnosť sa nachádza na 7/9 nadzemnom podlaží s výťahom. Celková podlahová plocha bytu je 59 m2 vrátane balkóna a pivnice. Momentálny stav je viď. fotky - hrubá stavba, začnú sa osádzať plastové okná. Kúpeľňa bude so sprchovacím kútom, kuchynská linka je na samotnom majiteľovi v jeho réžii. Orientácia bytu je na S - V stranu do tichej časti k lesu. K bytu patrí aj parkovacie státie pri dome v sume + 10 000 euro. Pre viac informácií, otázok ma neváhajte kontaktovať! STAV BYTU, DOMU : Konštrukčný systém stavby : Stavba bude založená na železobetónovej základovej doske hrúbky 800mm. Stropné dosky /hr.200 mm/ budú železobetónové, monolitické s prievlakmi. Nosný systém stavby bude tvorený s monolitickými železobetónovými obvodovými /200 mm/ a vnútornými stenami /150 mm/. Obvodové steny budú zateplené minerálnou vlnou NOBASIL FKD S hr. 200 mm. Deliace priečky : Vnútorné nenosné steny budú vymurované z brúsených tvaroviek POROTHERM 11,5, 14 Profi hr. 115 a 140 mm. Vnútorné steny medzi jednotlivými bytmi budú postavené z akustických tvaroviek POROTHERM AKU 19 hr. 190 mm /Rw=54dB/. Vnútorné, železobetónové nosné steny /150 mm/ medzi bytmi, budú mať na každej strane zvukovú izoláciu so sadrokartónom o hr.50 mm. LOKALITA: Kompletná občianska vybavenosť je na dosah - len 5 minút vzdialené nákupné centrum Bory Mall poskytuje všetky služby, zábavu či relax. V blízkosti bytového domu sa nachádza hokejový a futbalový štadión, školy, škôlky, Lidl a množstvo obchodov s rozličným tovarom. V CENE JE ZAHRNUTÝ KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO.

228 000 €
3 864,41 €/m²

House reality, s.r.o.
Novostavba 1,5 izbový byt, Nejedlého ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Novostavba 1,5 izbový byt, Nejedlého ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Lokalita: Nejedlého, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 1,5 izbový byt v novostavbe projekt MAMA PAPA, Bratislava IV. Dúbravka, Nejedlého ulica. Byt sa nachádza na 6/6 poschodí bytového domu s výťahom. Výmera je 40 m2, patrí k nemu lodžia 5 m2 a pivničná kopka. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novo skolaudovanej novostavbe komplexe Mama Papa - plastové okná, plávajúca podlaha, bezpečnostné dvere, kuchynská linka, dlažba. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnka,TV. DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, otvoreného obytného priestoru - kuchynský kút, obývacia časť a spací kút, kúpeľne, WC, lodžia. Cena nájmu je 570 €/mesiac vrátane energií, KTV a internetu. Byt je vhodný pre 1- 2 osoby. Voľný od 1.3. PLATBY: Depozit - 570,-€, nájom - 570,-€, provízia RK - 450,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

570 €/mes.
14,25 €/m²/mes.
vrátane energií
House reality, s.r.o.
Predaj zariadený 1 izbový byt s balkónom NOVOSTAVBA, ulica Na pasekách, Bratislava III. Rača

Predaj zariadený 1 izbový byt s balkónom NOVOSTAVBA, ulica Na pasekách, Bratislava III. Rača

Lokalita: Na pasekách, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj pekný 1 izbový byt s balkónom a pivnicou v novostavbe Bratislava III. Rača, ulica Na pasekách. Byt sa nachádza na 3/3 poschodí bytového domu bez výťahu. Výmera je 30 m2 z toho balkón 4 m2 a pivnica 1 m2. Predáva sa aj so zariadením. STAV BYTU: Byt v novostavbe obsahuje plastové okná, plávajúca podlaha, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaleta, kuchynský kútik, bezpečnostné dvere. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy. K CENE BUDE PRIPOČÍTANÁ PROVÍZIA PRE REALITNÚ KANCELÁRIU V SUME 3.000,- EUR. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

116 000 €
3 866,67 €/m²

House reality, s.r.o.
Predaj zariadený 2 izbový byt so státím NOVOSTAVBA, Bajkalská ulica, Bratislava II. Ružinov

Predaj zariadený 2 izbový byt so státím NOVOSTAVBA, Bajkalská ulica, Bratislava II. Ružinov

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48.12 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt v novostavbe komplexu Nový Ružinov - Landora, v lokalite Bratislava II. Ružinov, Bajkalská ulica. Celková plocha bytu je 48,12 m2 (vrátane balkóna o rozlohe 8 m2), nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží v 4-poschodovej tehlovej novostavbe s výťahom. K bytu prislúcha aj vonkajšie parkovacie miesto priamo pri vchode do budovy. STAV BYTU Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, samozrejmosťou sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Predáva sa kompletne zariadený nábytkom (výhodou je aj veľká vstavaná skriňa v chodbe) a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka so sušičkou, klimatizácia. Stačí si len priniesť osobné veci. Nepotrebujete žiadne ďalšie investície. Dispozícia bytu – pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC a veľkého balkóna. K dispozícii je bicykláreň a kočikáreň. Mesačné náklady na správu 115,-€ + elektrina. Byt je kúpou voľný. Pre plný komfort je tu možnosť dokúpenia vlastného vonkajšieho parkovacieho miesta v cene 10000,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - O areál sa stará správcovská spoločnosť - závlahový systém, k dispozícii aj ihrisko, prvky na hranie pre deti, na cvičenie a grilovacie miesta. V tesnej blízkosti je nákupné centrum, pre milovníkov cyklistiky, perfektné napojenie na hrádzu a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy. V CENE JE ZAHRNUTÝ KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO.

189 000 €
3 927,68 €/m²
+ 115 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Predaj ešte neobývaný 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Sekvojova ulica, Miloslavov - Alžbetin Dvor, Senec

Predaj ešte neobývaný 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Sekvojova ulica, Miloslavov - Alžbetin Dvor, Senec

Lokalita: Sekvojova, Miloslavov (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj úplne nový, ešte nikým neobývaný 2 izbový byt v novostavbe (r. 2022) na Sekvojovej ulici v obci Miloslavov, v časti Alžbetin Dvor. Nachádza sa na 3/4 poschodí v bytovom dome s výťahom. Celková plocha bytu je 64 m2 spolu s balkónom 5,7 m2, s pivničnou kobkou 2 m2. Je orientovaný na dve svetové strany - juhovýchod a sever. STAV BYTU: Byt poskytuje príjemné bývanie, aké novostavba môže ponúknuť. Je vybavený v štandarde. Má vstupné bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy, dlažbu, plastové okná , podlahové kúrenie, modernú kuchynskú linku na mieru so zabudovanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, elektrická varná platňa, teplovzdušná rúra, umývačka riadu). V byte je rekuperačná jednotka na chladenie, optický internet. Byt sa predáva kompletne zariadený (okrem madracov na spanie), tak ako to vidíte na fotografiách. Stačí si doniesť len svoje osobné veci a môžete bývať. DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacia izba so vstupom na balkón je prepojená s kuchynskou časťou, samostatná spálňa, malá komora s práčkou a s elektrickým bojlerom, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Mesačné náklady sú asi 160.-€. LOKALITA: Tichá lokalita v blízkosti Bratislavy ponúka dobrú občiansku vybavenosť - kostol, škola, škôlky, dva obchody, futbalový štadión s detským ihriskom a malou reštauráciou, ktoré ponúkajú možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Dostupnosť do Bratislavy zabezpečujú pohodlné a rýchle vlaky spol. Regio-Jet premávajúce v intervaloch 30-60 min. a prímestské autobusy. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v okolí Bratislavy. K CENE BUDE PRIPOČÍTANÁ PROVÍZIA V SUME 4000,- EUR. CENA ZAHŔŇA KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov.

170 000 €
2 656,25 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím NOVOSTAVBA, Galvaniho ulica, Bratislava II. Ružinov

Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím NOVOSTAVBA, Galvaniho ulica, Bratislava II. Ružinov

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom nový 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Galvaniho dvory, Bratislava II Ružinov - Trnávka, ulica Galvaniho. Nachádza sa na 1/6 poschodí. Výmera je 51 m2, patrí k nemu balkón o výmere 5 m2 a garážové miesto. STAV BYTU: Nachádza sa v tehlovej novostavbe - má plastové okná, plávajúcu podlahu, dlažbu, bezpečnostné dvere, kuchynská linka je robená na mieru. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu, mikrovlnka, TV. Cena nájmu 650,-€ + 150,-€ energie a garážové miesto. Voľný od 15.2. DISPOZICIA: Vstupná chodba, obývacia izba spolu s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa a WC, balkón. PLATBY: Depozit: 650,-€, nájom - 800,-€, provízia RK - 650,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

650 €/mes.
12,75 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
1 2