Novostavby.sk

Inzeráty predajcu HALO reality s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
HALO reality s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rea...
https://www.haloreality.sk
Adresa:
Gustava Švéniho 8 8
Prievidza
97101
Nájdených 135 novostavieb
1 2 3 4 5 6 7
Predaj, rodinný dom Vlčkovce - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Vlčkovce - NOVOSTAVBA

Lokalita: Vlčkovce (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na predaj novostavbu inteligentného rodinného domu vo Vlčkovciach. Dom v radovej zástavbe na pozemku s rozlohou 309m2. Nízkoenergetický dom trieda A, 126m2 užitkovej plochy, predáva sa aj so všetkým zariadením. Veľmi nízke náklady, dom v tichej slepej uličke na konci s potôčikom. Dom je kompletne ovládaný mobilnou aplikáciou vrátane osvetlenia, kúrenia, zástrčiek.... Kúrenie podlahové (prízemie kúpelka), ohrev teplej vody elektrický bojler. Predpríprava na krb v obývačke. Dispozícia: Prízemie - obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, WC sprchový kút, technická miestnosť s priestorom pre práčku Poschodie - 3x izba, kúpeľňa (sprchový kút vaňa WC) Podlahy, dlažby a obklady, interiérové dvere a zárubne, komplet sanita (2 x sprchový kút, vaňa, 2 x toalety, umývadlá a batérie), kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi. V exteriéri je terasa s dlažbou, 2 medzisteny kvôli súkromiu od susedov, parkovacie státie zo zámkovej dlažby pre 4 automobily ! Dom je k dispozícii ihneď! Okolie Úplná občianska vybavenosť, slepá ulica a prekrásna obrovská záhrada Reštaurácie ESO. S tromi diaľničnými napojeniami na R1, vynikajúca dostupnosť - Trnava, Nitra, Bratislava. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 530 509 alebo na milossilny@haloreality.sk. ID ponuky: TT-61027 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

308 000 €
2 444,44 €/m²

HALO reality Trnava
Predaj, dvojizbový byt Prešov, Solivar - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Prešov, Solivar - NOVOSTAVBA

Lokalita: Prešov (Prešov)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Hľadáte priestranný dvojizbový byt? V tichom prostredí v Prešove-Solivare? S bezproblémovým parkovaním? Blahoželám Vám, lebo ste ho práve našli ! Ponúkame Vám na predaj 2i byt (apartmán) v Prešove na Solivare. Byt s orientáciou na východ, o výmere 65 m2 sa nachádza na druhom podlaží z dvoch. Samotná budova je novostavba z roku 2015. V byte sú všade položené plávajúce podlahy, na stenách omietky, v kúpeľni dlažba. V blízkosti všetka občianska vybavenosť, škola, škôlka, detské ihriská, obchody, pošta, ... K bytu patria 2 parkovacie miesta. Odporúčam !!!! Energetická trieda C. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 750 107 alebo na stefanpall@haloreality.sk. ID ponuky: PO-61022 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

97 490 €
1 499,85 €/m²

HALO reality Prešov
Predaj, dvojizbový byt Prešov, Solivar - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Prešov, Solivar - NOVOSTAVBA

Lokalita: Prešov (Prešov)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Hľadáte útulný nový dvojizbový byt? V tichom prostredí v Prešove-Solivare? S bezproblémovým parkovaním? Blahoželám Vám, lebo ste ho práve našli ! Ponúkame Vám na predaj 2i byt (apartmán) v Prešove na Solivare. Byt s orientáciou východ, o výmere 45 m2 sa nachádza na druhom podlaží z dvoch. Samotná budova je novostavba z roku 2015. V byte sú všade položené plávajúce podlahy, na stenách omietky, v kúpeľni dlažba. V blízkosti všetka občianska vybavenosť, škola, škôlka, detské ihriská, obchody, pošta, ... K bytu patria 2 parkovacie miesta. Odporúčam !!!! Energetická trieda C. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 750 107 alebo na stefanpall@haloreality.sk. ID ponuky: PO-61019 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

67 490 €
1 499,78 €/m²

HALO reality Prešov
Predaj, jednoizbový byt Prešov, Solivar - NOVOSTAVBA

Predaj, jednoizbový byt Prešov, Solivar - NOVOSTAVBA

Lokalita: Prešov (Prešov)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

Hľadáte útulný nový jednoizbový byt? V tichom prostredí v Prešove-Solivare? S bezproblémovým parkovaním? Blahoželám Vám, lebo ste ho práve našli ! Ponúkame Vám na predaj 1i byt (apartmán) v Prešove na Solivare. Byt s orientáciou východ, o výmere 38 m2 sa nachádza na druhom podlaží z dvoch. Samotná budova je novostavba z roku 2015. V byte sú položené plávajúce podlahy, na stenách omietky, v kúpeľni dlažba. V blízkosti všetka občianska vybavenosť, škola, škôlka, detské ihriská, obchody, pošta, ... K bytu patria 2 parkovacie miesta. Odporúčam !!!! Energetická trieda C. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 750 107 alebo na stefanpall@haloreality.sk. ID ponuky: PO-61018 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

56 990 €
1 499,74 €/m²

HALO reality Prešov
Predaj, štvorizbový byt Prešov,  - NOVOSTAVBA

Predaj, štvorizbový byt Prešov, - NOVOSTAVBA

Lokalita: Prešov (Prešov)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 160 m²

Hľadáte útulný štvorizbový byt? V tichom prostredí v Prešove-Solivare? S bezproblémovým parkovaním? Blahoželám Vám, lebo ste ho práve našli ! Ponúkame Vám na predaj 4i byt (apartmán) v Prešove na Solivare. Byt s orientáciou východ - západ, o výmere 160 m2 sa nachádza na druhom podlaží z dvoch. Samotná budova je novostavba z roku 2015. V byte sú všade položené plávajúce podlahy, na stenách omietky, v kúpeľni dlažba. V blízkosti všetka občianska vybavenosť, škola, škôlka, detské ihriská, obchody, pošta, ... K bytu patria 2 parkovacie miesta. Odporúčam !!!! Energetická trieda C. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 750 107 alebo na stefanpall@haloreality.sk. ID ponuky: PO-61017 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

239 900 €
1 499,38 €/m²

HALO reality Prešov
Predaj, jednoizbový byt Bratislava Petržalka, Betliarska  - NOVOSTAVBA

Predaj, jednoizbový byt Bratislava Petržalka, Betliarska - NOVOSTAVBA

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 23 m²

Ponúkame vám na predaj veľmi pekný 1 izbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka, na Betliarskej ulici Celková plocha bytu je 23 m2, nachádza sa na 2/4 poschodí bytového domu skolaudovaného roku 2012. DISPOZÍCIA BYTU: Zo vstupnej chodby s možnosťou umiestnenia odkladacieho priestoru, z ktorej sa viete dostať do kúpeľne spojenej s toaletou vchádzame do priestrannej izby už s vopred umiestnenou kuchynskou linkou. Izbu si viete následne zariadiť podľa vašich potrieb pre pohodlné bývanie a maximálny komfort. Z chodby bytovky sa viete dostať na vonkajšiu terasu pre všetkých obyvateľov, kde sa môžete vyvetrať a posedieť si sa čerstvom vzduchu. Výhodou pre nových majiteľov je možnosť dokúpenia parkovacieho miesta priamo v suteréne v podzemnej garáži bytovky. STAV NEHNUTEĽNOSTI: Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kde sa montovala nová kuchynská linka, maľovali sa steny, vymieňala sa podlaha a inštalovala sa nová toaleta. NA LISTE VLASTNÍCTVA JE NEHNUTEĽNOSŤ DEFINOVANÁ AKO NEBYTOVÝ PRIESTOR. LOKALITA: Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, v blízkosti sa nachádza nákupné stredisko, Lidl, nemocnica. Výhodou pre prepravu je aj dostupnosť blízkej zastávky MHD. Lokalita veľmi vhodná pre mladého dynamického človeka alebo pár, ktorý má rád veci po ruke. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 192 940 alebo na jakubgerer@haloreality.sk. ID ponuky: BA-61025 K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie, v ktorej sú zahrnuté kompletné realitné a právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

118 500 €
5 152,17 €/m²

HALO reality  s. r. o.
Predaj, mezonetový byt Stupava - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, mezonetový byt Stupava - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 127 m²

Ponúkame na predaj výnimočný zariadený štvorizbový mezonetový byt v tichej časti Stupavy, ktorý vytvára zaujímavý koncept bývania, s dvomi terasami, dvomi samostatnými loggiami a s dvomi vyhradenými parkovacími miestami. Mezonet s celkovou výmerou 127 m2 (podlahová plocha 91,4 m2 loggie s terasami 35,84m2) sa nachádza na treťom poschodí v tehlovom zateplenom bytovom dome bez výťahu. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2016. Vchod je zabezpečený el. vrátnikom - vstup s čipom. Orientácia bytu: obývačka- západ, izby - východ. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej predsiene z ktorej sa vchádza do obývačky prepojenej s modernou kuchyňou a jedálenskou časťou s východom na loggiu, spálne s loggiou, kúpeľne s vaňou a WC na prvom podlaží. Prízemnú časť bytu s poschodím spája murované schodisko s nerezovým zábradlím. Druhé podlažie pozostáva z kúpeľne so sprchovým kútom a WC, z dvoch samostatných nepriechodných izieb, ktorých súčasť tvoria dve terasy. Medzi významnejšie prednosti patria: vlastné elektrické podlahové kúrenie a priestranná terasa s výmerou 18,6 m2 s pergolou a vonkajším sedením. Mezonetové riešenie nehnuteľnosti ponúka veľký priestor, ktorý je možné využiť na prvom podlaží a dokonalé súkromie na druhom podlaží. K bytu prislúcha aj technická miestnosť s rozlohou 4 m2, nachádza sa na rovnakom poschodí a spoločné priestory na prízemí. Byt je útulný priestranný a pekne zariadený. V byte zostávajú moderná kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, vstavané skrine v predsieni a v dvoch izbách, podschodiskový úložný priestor, jedálenský stôl so stoličkami, knižnica, poschodová posteľ, okrem sedacej súpravy a manželskej postele. Všetok nábytok, vybavenie a dekor boli navrhnuté a vyrobené na mieru, aby sa navzájom dopĺňali a vytvárali nezameniteľnú atmosféru. VÝHODY: - nízke mesačne náklady pre 4 člennú rodinu 170€ - nájom 45 €, elektrika 124 € - vlastné podlahové vykurovanie, čo majiteľovi dovoľuje regulovať náklady podľa vlastných potrieb, - svojou dispozíciou a lokalitou je ako stvorený pre mladú rodinu, - blízkosť centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou, - vyhradené 2 parkovacie miesta, s možnosťou dokúpenia tretieho - tiché a kľudné bývanie. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, zdravotné stredisko, park, potraviny, pizzerie, reštaurácie, kaviarne, detské ihriská, lekárne, banky, pošta, kostol. Stupava je od Bratislavy vzdialená 18 km. V prípade rýchleho jednania menšia dohoda na cene možná. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 332 839 alebo na romanaianosteac@haloreality.sk. ID ponuky: MA-60986 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

314 000 €
2 472,44 €/m²

HALO reality  s. r. o.
Predaj, dvojizbový byt Piešťany, Teplická - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Piešťany, Teplická - NOVOSTAVBA

Lokalita: Piešťany (Piešťany)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Ponúkame na predaj krásny dvojizbový byt v centre mesta Piešťany na Teplickej ulici s loggiou, kôlňou a pivnicou. Predáva sa kompletne zariadený s nábytkom na mieru, spotrebičmi a klimatizáciou. BYT: Byt sa nachádza na 2. poschodí dvojpodlažného zatepleného bytového domu. Nachádza sa v pristavenom poschodí, ktoré bolo postavené v roku 2017. Byt je o rozlohe 65,3m2 a k nemu prislúcha loggia s výmerou 6,13m2 a pivnica s výmerou 3,35m2. Za bytovým domom sa nachádza spoločná záhrada pre obyvateľov bytového domu, na záhrade sa nachádza terasa a jedna spoločná otvorená miestnosť. DISPOZÍCIA Vstupná chodba Samostatné WC Obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a východom na francúzsky balkón Kúpeľňa s dvomi umývadlami Technická miestnosť Spálňa s východom na loggiu VYBAVENIE: Klimatizácia Práčka Sušička Bezpečnostné dvere Plastové okná Laminátové podlahy Priznané drevené trámy na strope Nábytok na mieru Podlahové kúrenie LOKALITA Kompletná občianska vybavenosť Blízko k centru (10 min. pešo) Cyklotrasa Detské ihrisko Mesačné náklady sú cca 180€. V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na cene. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 071 875 alebo na petersuchan@haloreality.sk. ID ponuky: PN-60931 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

215 000 €
3 307,69 €/m²

HALO reality  s. r. o.
Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Lúky, Budatínska ulica - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Lúky, Budatínska ulica - NOVOSTAVBA

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v 16 ročnej NOVOSTAVBE, mestská časť Petržalka - Lúky, Budatínska ulica. Byt je v zateplenom dome na 1/10 poschodí s 2 výťahmi. Má príjemnú severovýchodnú a severo západnú orientáciu. Celková plocha bytu je 79,89 m2. TV, OPTICKÝ internet od firmy Telekom. Mesačné náklady: 160 eur pre tri osoby. DISPOZÍCIA: - 3 izby - kuchyňa s obývacou časťou - spálňa / nepriechodná - detská izba / nepriechodná - predsieň - kúpelňa s vaňou - samostatné WC - komora VYBAVENIE A ZARIADENIE: - plastové okná s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu - podlahy-plávajúce parkety, dlažba - obklady - vstavané šatníky na mieru v spálni a detskej izbe - bezpečnostné dvere - kuchynská linka na mieru s kvalitnými spotrebičmi - v r. 2021 kompletnou rekonštrukciou vrátane dispozičného riešenia -pôvodne bol byt 2 izbový - odhlučnené izby - elektrospotrebiče je možné vymeniť za plynové - byt má výmenník tepla - ekonomický spôsob vykurovania (Termostat-kde sa dá nastaviť teplota) BYTOVÝ DOM: - zateplený - kombinácia železo-betónového skeletu s tehlovou výplňou - vstupná brána na elektronický kľúč - 2 x výťah - vlastné vykurovanie je riešené domovou kotolňou - spoločný priestor na odkladanie bicyklov, kočíkov.... PARKOVANIE: - v okolí domu - parkovanie pre rezidentov - parkovacie miesto sa dá dokúpiť OKOLIE: - kompetná občianska vybavenosť v blízkosti domu, rýchla dostupnosť do centra mesta a na diaľničný obchvat - poliklinika, nemocnica, ihrisko, škôlka, základná škola, reštaurácia, kaviarne, cukráreň, tenisové kurty, futbalové ihrisko, Draždiak, TESCO, Danubia, Galéria Petržalka, Lidl, Kaufland - 15 minút od domu OC Aupark - v blízkosti zastávka MHD VÝHODY: - v blízkosti jazero Draždiak, Petržalské lesy, k hrádzi a lužným lesom je to pár minút (ideálne pre aktívny život, či už na korčuliach, bicykli alebo na prechádzky) - v okolí sú široké možnosti športového a kultúrneho vyžitia pre ľudí v každom veku Byt je vhodný na bývanie alebo aj ako investícia. Energetická trieda B. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 379 150 alebo na ivetamolnarova@haloreality.sk. ID ponuky: BA-60471 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

242 500 €
3 031,25 €/m²

HALO reality Bratislava
Predaj, jednoizbový byt Štiavnické Bane - NOVOSTAVBA

Predaj, jednoizbový byt Štiavnické Bane - NOVOSTAVBA

Lokalita: Štiavnické Bane (Banská Štiavnica)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Ponúkame na predaj novostavbu jednoizbového bytu o výmere 63 m2 v Štiavnických Baniach. Podkrovný byt je vkusne zrekonštruovaný. Tvorí ho kuchyňa prepojená s obývačkou, menšej vedľajšia miestnosť (spálňa) a kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Strešné okná Velux. Plávajúce podlahy v celom byte. Kúrenie: elektrické konvektory. Cena bytu je s kompletným dokončením elektrických zásuviek, osadenia sanity. Na dome je nová strecha so zateplením, naďalej prebieha rekonštrukcia spoločných priestorov a fasády. Vyhľadávaná lokalita s množstvom tajchov a nádhernou okolitou prírodou. Do centra Banskej Štiavnice cca 10 minút autom. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 576 645 alebo na katarinadenkova@haloreality.sk. ID ponuky: BS-60507 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

75 000 €
1 190,48 €/m²

HALO reality Banská Štiavnica
Predaj, dvojizbový byt Malacky - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, dvojizbový byt Malacky - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

Lokalita: Malacky (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v novovybudovanej časti Malaciek. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2017. Byt sa nachádza na prízemí novostavby bez výťahu. Pre väčšiu bezpečnosť je k dispozícii elektronický vrátnik s vstup na čip. Nachádza sa tu tiež spoločný priestor na kočíky príp. na bicykle. K bytu prislúcha v zadnej časti terasa (predzáhradka). Pri bytovom dome je jedno vonkajšie parkovacie státie. Byt sa predáva zariadený, tak ako je na fotkách a je teda vhodný na okamžité nasťahovanie alebo prenájom. DISPOZÍCIA BYTU: Pozostáva zo vstupnej predsiene, v ktorej je umiestnený vešiak a regál na odkladanie topánok, samostatného WC, priestrannej kúpeľne s vaňou, modernej kuchyne spojenej s priestrannou obývačkou. Z obývačky je východ na terasu. Ďalej sa tu nachádza jedna nepriechodná izba - spálňa alebo detská izba. Celková plocha bytu je 58,92 m2, plocha terasy je 30 m2. Byt sa nachádza na prízemí novostavby, od cestnej komunikácie je oddelený pevným nepriehľadným plotom, ktorý má zároveň protihlukovú funkciu. STAV NEHNUTEĽNOSTI: Byt je nový. Predáva sa so spotrebičmi a zariadením. V kuchyni, ktorá je zároveň aj jedálňou je dostatok miesta. V kuchynskej linke sú vstavené spotrebiče, chladnička s mrazničkou, rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, indukčná varná doska. Vo všetkých izbách sú plávajúce podlahy a plastové okná s roletami. V kúpeľni a na WC je dlažba. Súčasťou spálne sú veľké skrine, ktoré ponúkajú dostatok odkladacieho priestoru. Mesačné náklady pre dve osoby sú cca 140 €: nájom 105 €, elektrika 35 € Byt je vykurovaný ústredným plynovým kúrením, ktoré je spoločné pre všetky bytové domy v tejto novej lokalite. Je tu zriadený optický internetový rozvod. BYTOVÝ DOM: Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2017. Je kompletne zateplený, postavený z tehly. Vchod do bytového domu je zabezpečený el. vrátnikom Vedľa bytového domu sa nachádza detské ihrisko. LOKALITA: Nachádza sa na okraji mesta Malacky s výbornou dostupnosťou na diaľnicu Kúty – Bratislava. Malacky a ako aj jeho okolie ponúkajú kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, nemocnica, veľký park, v pešej dostupnosti supermarket, nákupné centrum Malavia, kaviareň. V centre mesta sú ďalšie potraviny, pizzerie, reštaurácie, kaviarne, lekárne, banky. Malacky majú priame autobusové a vlakové spojenie do Bratislavy. Vo vzdialenosti 17 km od Malaciek sa nachádza Pezinská Baba, ktorá cez zimu ponúka možnosť lyžovania a bežkovania. Malé Karpaty v blízkosti majú širokú možnosť využitia. Počas celého roka sa môžete dobre zabaviť či už na turistike alebo na cykloturistike. VÝHODY: - v novej lokalite - ako stvorený pre mladú rodinku - zakúpené parkovacie miesto - skvelá občianska vybavenosť - les v blízkosti, turistika, cykloturistika, športové aktivity v neďalekých Malých Karpatoch Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 494 130 alebo na adriankiripolsky@haloreality.sk. ID ponuky: MA-60533 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

153 900 €
2 608,47 €/m²

HALO reality Bratislava
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Prievidza (Prievidza)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny trojizbový - mezonetový byt na Starom sídlisku v Prievidzi v bytom dome LUX. Byt je v osobnom vlastníctve o rozlohe 120 m2, 2 poschodie z 3, orientácia východ. K bytu patrí terasa o rozlohe 17 m2, na ktorú je vstup z priestrannej a svetlej obývacej izby, ktorá je spojená s kuchyňou. Terasa vám poskytne relax v každom ročnom období. V byte je aj francúzske okno v izbe a veľký balkón. Parkovanie je garážové pre 1 auto a je priamo v bytovom dome, odkiaľ sa pohodlne dostanete s výťahom do bytu. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Voľný ihneď. Možnosť financovania aj cez HÚ. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 762 935 alebo na alexandrabernatova@haloreality.sk. ID ponuky: PD-60642 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

249 000 €
2 075 €/m²

HALO reality  s. r. o.
Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň, Nová Radvaň - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň, Nová Radvaň - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

Ponúkame na na predaj 1,5-izbový byt s loggiou v mestskej časti Nová Radvaň. Samotný byt o výmere 29,97 m2 sa nachádza na 2. poschodí kompletne zrekonštruovaného bytového domu. Dispozične pozostáva z izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne so sprchovým kútom spolu s WC a priestrannej loggie 4,58 m2 z ktorej je vstup z obydvoch izieb.Nízke mesačné náklady na bývanie. Byt je predajom voľný. Je vhodný ako štartovací byt alebo aj ako investícia. Vhodný aj na krátkodobý prenájom typu airbnb alebo dlhodobý prenájom. Vedľa bytu je vonkajšie parkovacie miesto o výmere 12 m2, ktoré je monitorované kamerovým systémom je možné prikúpiť za 3900 Eur predáva sa spolu s bytom. Lokalita bytového domu ponúka všetku potrebnú občiansku vybavenosť: obchody - Tesco, COOP Jednota, drogérie, čerpacie stanice, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, škola, škôlka, zastávky MHD, vlaková stanica, rýchly výjazd na R1, dobrá dostupnosť do mesta autom aj pešo. Energetický certifikát triedy B. Predajná cena nehnuteľnosti je vrátane kompletného právneho servisu a poplatku za vklad do katastra. BEZPLATNÝ SERVIS PRE KLIENTOV: Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania. Výhody: 1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk. 2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania. 3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom. 4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku. 5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri. 6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis. Energetická trieda B. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 309 380 alebo na martinaklibaniova@haloreality.sk. ID ponuky: BB-60592 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

117 100 €
3 903,33 €/m²

HALO reality Banská Bystrica
Predaj, dvojizbový byt Poprad, ul. Štefánikova   - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Poprad, ul. Štefánikova - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Poprad (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj nadštandardný nový dvojizbový byt s balkónom v TOP lokalite v blízkosti centra Popradu. Byt sa nachádza v novostavbe bytového domu EDEN na ul. Štefánikova vzdialené cca 500 m od Aquacity Poprad. Byt je situovaný na východ a nachádza sa n 5/11 poschodí. Celková plocha bytu je 48 m2 3 m2 balkón a 1,5 m2 pivnica vedľa bytu na poschodí. K bytu prislúcha spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach, spoločných zariadeniach a spoluvlastnícky podiel k pozemku o veľkosti 4803/443702. K bytu prináleží vyhradené parkovacie miesto za závorou, ktoré je monitorované kamerovým systémom. DISPOZÍCIA BYTU: Otvorená vstupná chodba, po ľavej strane sa nachádza kúpeľná s toaletou, spálňa z ktorej je prístup na balkón . Po pravej strane sa nachádza veľká šatníková skriňa so zrkadlami. Stred chodby je otvorený priestor z ktorej je prístup do obývacej izby s kuchyňou a taktiež prístup na balkón. Byt je prijemne útulný , slnečný, teplý a presvetlený. Z balkóna je vidieť okraj Vysokých Tatier a časť mesta. STAV BYTU: Byt je moderne a vkusne zariadení. V celom byte je laminátová podlaha okrem kúpeľne, kde je keramická dlažba a obklad. V kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo, toaleta a miesto na pračku. Kuchynská linka na mieru so zabudovanými elektrospotrebičmi - keramická varná doska, elektrická teplovzdušná rúra, mikrovlna rúra, umývačka riadu, chladnička, digestor. Okná sú trojkomorové plastové so žalúziami. Bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere so zárubňami. Kúrenie s centrálnym zdrojom, cez panelové radiátory s individuálnou reguláciou a presným meraním spotreby. NÁKLADY: Náklady pre 2-člennú rodinu sú 120 eur, (teplá voda, kúrenie, osvetlenie, fond opráv a upratovanie) STAV BYTOVÉHO DOMU: Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2020 , ma 11 poschodí, 2 výťahy a 43 parkovacích miest s suteréne domu. Vonkajšie parkovisko ktoré je výhradne len pre obyvateľov bytového domu je prístupne cez závoru, ovládané cez mobilnú aplikáciu a celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom. Vstup do bytového domu je cez dva vchody a ovládaný audio vrátnikom. Základný stavebný materiál je monolit panel, ktorý je zateplený minerálnou vlnou 20cm. Priečky v bytovom dome sú stavané z tehly porotherm. Upratovanie spoločných priestorov je zabezpečené upratovacou firmou. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza na super mieste, v blízkosti centra mesta a termálneho kúpaliska Aquacity Poprad. Vedľa bytového domu je cyklistický chodník a rieka Poprad. Okresné mesto Poprad ma kompletnú občiansku vybavenosť a na okraji mesta je aj letisko. CELKOVÉ HODNOTENIE: Príjemný, moderný a presvetlený byt v novostavbe je vhodný na trvale bývanie, pripadne na rekreáciu, alebo do prenájmu. Najväčšou výhodou je, že až na pár výnimiek sa predáva kompletne zariadený. BONUS: Vážení klienti, rád Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie, vrátane poskytovania BEZPLATNEJ pomoci pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého sprostredkovateľa. Srdečne Vás pozývam na obhliadku. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 149 617 alebo na janhoroba@haloreality.sk. ID ponuky: PP-60587 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

239 000 €
4 979,17 €/m²

HALO reality  s. r. o.
Predaj, apartmán Valča - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, apartmán Valča - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Valča (Martin)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 22 m²

Ponúkame na predaj investičný apartmán v obci Valča cca 200 metrov od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina. Apartmánový dom bol kolaudovaný v roku 2020. Rozloha apartmánu je 22 m2, ku ktorému patrí aj terasa o rozlohe 19 m2. Predáva sa zariadený moderným a vkusným vybavením na mieru. Súčasťou je chladnička, mikrovlnná rúra ale aj Smart TV. Bezproblémové parkovanie a lyžiareň je samozrejmosťou. V areáli apartmánu sa nachádza detské ihrisko, v lete jump park a veľa kultúrnych podujatí. V okolí ubytovania sa môžete venovať pešej turistike, lyžovaniu ale aj cyklistike. Apartmán je možné prenajímať a spravovať aj správcom objektu. V blízkosti sa taktiež nachádzajú reštauračné zariadenia, takže hlad vás trápiť nebude. Wellness si užijete v neďalekom hoteli. Voľný ihneď. Nepremeškajte investičnú príležitosť a zároveň možnosť relaxovať vo svojom. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 762 935 alebo na alexandrabernatova@haloreality.sk. ID ponuky: MT-60703 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

94 000 €
4 272,73 €/m²

HALO reality  s. r. o.
Predaj, dvojizbový byt Dunajská Streda, CENTRUM HNEĎ ZA ROHOM - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Dunajská Streda, CENTRUM HNEĎ ZA ROHOM - NOVOSTAVBA

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový byt s výmerou 60 m2 a s terasou 17 m2 v okresnom meste Dunajská Streda - CENTRUM JE HNEĎ ZA ROHOM. Bývať v novom byte, mať centrum mesta na dosah a k tomu ešte možnosť parkovať v podzemí bytového domu, tak to je vysoký štandard bývania, ktorý len tak nenájdete. Byt je orientovaný JZ a nachádza sa na druhom poschodí zo štyroch s výťahom. Dispozícia bytu: predsieň, 1 izba, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a s výstupom na terasu, kúpeľňa so sprchou a s možnosťou namontovať aj vaňu a samostatná toaleta. V kúpeľni je predpríprava pre práčku. V obývačke je predpríprava pre klimatizáciu a internet a TV je od UPC. V rámci štandardu je ešte možnosť vybrať si zárubne podľa portfólia dodávateľa. K bytu je možné dokúpiť komoru v hodnote 5.000 eur, ktorá sa nachádza hneď vedľa bytu (viď pôdorys). Taktiež je možné dokúpiť podzemné parkovacie státie v hodnote 15.000 eur. Jedná sa o zateplený bytový dom z roku 2022. Kúrenie aj ohrev vody zabezpečuje vlastný kombinovaný plynový kotol, ktorý sa nachádza vo vedľajšej miestnosti mimo bytu. Video prezentáciu si môžete pozrieť na webovej stránke: https:// haloreality.sk/dunajska-streda/predaj-dvojizbovy-byt-dunajska-streda-centrum-hned-za-rohom---novostavba/60801?vw=1 Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú rôzne obchody a služby, ako napr.: lekáreň, bankomaty a banky, potraviny, pekáreň, kaviarne a podniky, reštaurácie, barber, obchody s oblečením. a ďalšie služby - VŠETKO ČO PONÚKA CENTRUM MESTA. Len 5 minút v pešej dostupnosti sa nachádza autobusová stanica s priamym spojom do hlavného mesta Bratislava a aj do krajského mesta Trnava. Železničná stanica sa nachádza hneď vedľa autobusovej stanice s priamym spojom do hlavného mesta Bratislava a smer Komárno. 15 minút v pešej dostupnosti je termálne kúpalisko THERMALPARK Dunajská Streda. Ďalej sa v meste nachádzajú viaceré materské a základné školy aj s VJM, základné umelecké školy, stredné školy, obchody ako Lidl, Tesco, Kaufland, Billa, reštaurácie, pošta, poliklinika. Predajná cena je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO reality spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti. Maklér odporúča prehliadku. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0917 255 056 alebo na stefanszikela@haloreality.sk. ID ponuky: DS-60801 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

133 000 €
2 216,67 €/m²

HALO reality Dunajská Streda
Predaj, dvojizbový byt Senec, Senec-mesto, NOVOSTAVBA na Ul. Holubia - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - E

Predaj, dvojizbový byt Senec, Senec-mesto, NOVOSTAVBA na Ul. Holubia - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - E

Lokalita: Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Ponúkame na predaj príťažlivý 2 KK byt o rozlohe 51, 08 m2 s veľkou zasklenou lodžiou o výmere 7,23 m2 na 2. poschodí trojposchodového bytového domu, ktorý je súčasťou atraktívneho moderného komplexu novostavieb ERIN na Ul. Holubia v Senci iba na skok od výpadovky na Bratislavu, v ktorej ste za pohodlných 20 minút, práve vďaka lokalite, v ktorej sa Váš budúci domov nachádza. Tento byt datuje svoju kolaudáciu na rok 2016. Nakoľko je jej prvý majiteľ natoľko pracovne vyťažený, byt ešte vonia novotou a nedotknutosťou novo postavených bytových jednotiek. Už pri prvotnom vstupe Vás omámi závan precíznosti detailov prác a luxusu kvalitných prírodných materiálov lesklej kamennej podlahy v predsieni, na chodbe či kúpeľni. Pre tých, ktorí vedia, čo chcú Keď som prvý raz vstúpila do bytu, prvé , čo ma napadlo, že si jej mladý majiteľ išiel nekompromisne za svojou víziou bez ohľadu na cenu použitých materiálov, na ktorých sa v žiadnom aspekte nešetrilo. Potvrdil môj pocit, keď mi prezradil, že iba zariadenie a použité materiály ho stáli 18 000eur. Kvalita materiálov, spracovanie do najmenších detailov, skvelá dispozícia intímneho charakteru a využitie potenciálu tohto bytu, Vám môže odovzdať priestor na život, po akom túžite. Už pri vstupe do bytu ucítite vôňu kvality, vzdušnosti a dispozíciu, ktorá vám dopraje priestor na odpočinok, prácu a trávenie voľného času tak, ako to máte radi. Tento byt rozhodne svedčí niekomu, kto má svoje životné ciele jasne vymedzené, nastavené priority a štandardy a ktorých vynútené kompromisy len tak nezlomia. Technické parametre bytu: -Výmera: 51,08m2 -Poschodie: 2/3 -Parkovanie v cene: ÁNO ( parkovacie miesto má samostatný List vlastníctva) POZOR!- jeho kúpa nie je podmienkou a keď sa rozhodnete, že parkovanie nepotrebujete alebo, že si ho budete radšej prenajímať, cena nehnuteľnosti sa zníži o 4000eur / 160 800 eur bez parkovacieho miesta/ -Zariadenie spolu so spotrebičmi v hodnote 18 000 eur v cene: ÁNO -Mesačné náklady: 100eur/ 2 osoby ( správa, upratovanie, nájom, studená-teplá voda, elektrika) -Orientácia bytu: spálňa/obývacia časť: ZÁPAD Kuchyňa: VÝCHOD -Kúrenie: podlahové, regulované termostatom v každej miestnosti zvlášť -Plyn: NIE -Internet: optický -Správca: Contesta sro -Energetický trieda: B A teraz to najdôležitejšie. Tento mimoriadne príťažlivý byt v NOVOSTAVBE sa predáva kompletne zariadený s takmer nedotknutými vstavanými aj voľne stojacimi spotrebičmi ( práčka, elektrická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, mikrovlnka) kuchyňou navrhnutou na mieru, obývacou stenou, gaučom, jedálenským stolom, zariadenou spálňou ai. Vitajte a cíťte sa tu ako doma: Hneď pri vstupe do bytu Vás do tanga pozve tá správna kombinácia emócií a luxusu. Priestranná chodba zdobená lesklým prémiovým kameňom hrejivých farieb Vás láka vstúpiť hlbšie do Vášho budúceho kráľovstva, kde sa dokonale ukryjete pred chladom a problémami sveta. Moderný štýl obývacej izby dokonale sekunduje s jedálenským setom v hodnote 1600 eur a priestranným kuchynským kútom navrhnutom a vyrobenom v Prahe v nadčasovom dizajne. Poskytne Vám dostatok priestoru na relax pri obľúbenom filme či príjemné chvíle strávené prípravou lahodnej večere v intímnom rozhovore s partnerom či partnerkou pri poháriku obľúbeného vína a hudby v pozadí. Vzdušný a bohatý priestor dokonale umocní skutočnosť vstupu do útulne zariadenej lodžie ako z obývacej časti bytu, tak aj zo spálne. Z kuchynskej časti je situované okno, z ktorého máte výhľad do uličky a dokonale Vám zabezpečí príjemnú dávku denného svetla počas celého dňa. Kúpeľňa Vás svojím vkusne elegantným prevedením pohladí na duši. V nej sa dokonale zrelaxujete a nádych prémiového dizajnu Vás doslova prevedie do iného sveta z každodennej šedi povinností, ktoré v tomto byte rozhodne môžete nechať za vchodovými dverami. Zároveň je praktická a dispozične dobre riešená v srdci bytu s jednoduchým dosahom z ktorejkoľvek časti bytového priestoru. Spálňa je ideálna svojou veľkosťou ako aj svojou orientáciou, vďaka ktorej si môžete vychutnať krásy západov Slnka. Skvelým riešením je vstup do zimnej záhrady, ktorý Vám poskytne pokojný spánok, dokonalý relax, pocit súkromia a intimity. Na prostredí záleží 1. Developerský projekt ERIN vytvorilo veľké sídlisko NOVOSTAVIEB rodinných a bytových domov, ktorých kombinácia vytvára skvelé podmienky pre prémiový a bezpečný život 2. Potraviny ŽABKA, kde nájdete všetko, čo Vám práve chýba doma 3. Príjemná štýlová kaviareň a zmzlináreň KOPČEKOVO iba 100 m od Vášho nového domova 4. Výpadovka smer Bratislava hneď za „bránami“ komplexu a tak môžete bezpečne zabudnúť na nepríjemné kolóny v centre mesta a užívať i krátku a rýchlu jazdu do hlavného mesta na neďalekej diaľnici 5. Jazero v srdci sídliska pre príjemné chvíle relaxu s deťmi, pri pikniku s priateľmi alebo príjemnej prechádzke 6. Supermarkety KAUFLAND a LIDL pre väčšie víkendové nákupy len 1,5 minúty cesty autom TIP makléra: Tento príťažlivý byt by sme odporučili pre: 1. Mladý pár, ktorý by rád posunul svoj vzťah na vyšší level prvým spoločným bývaním v tomto krásnom byte, kde stačí naozaj len prísť a bývať 2. Single ľudí, ktorí cítia, že by sa radi osamostatnili a už ich nebaví platiť cudziemu človeku za nájom či bývať v detskej izbe u rodičov 3. Ľudí po náročnej životnej situácii, ktorí potrebujú dôstojné bývanie a vlastný priestor 4. Bratislavčanov, ktorým pri aktuálnych podmienkach nevychádza hypotéka na 1 izbové byty v Bratislave a radi by mali za rovnakú hodnotu v novostavbe iba na skok od hlavného mesta Budem sa na Vás tešiť pri osobnej obhliadke tohto výnimočne príťažlivého a sympatického bytu. Dohodnite si tú svoju na tel. č. 0918 770 466 Energetická trieda B. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 770 466 alebo na dianadecsiova@haloreality.sk. ID ponuky: SC-60790 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

164 800 €
3 231,37 €/m²

HALO reality Senec
Predaj, dvojizbový byt Trenčín, Kubrá, Pred Poľom - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Trenčín, Kubrá, Pred Poľom - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

Ponúkame na predaj jednoizbový byt v Trenčíne, mestská časť Kubra. Byt o rozlohe 41,28 sa nachádza na 3. poschodí novostavby KOBER . Majiteľ bytu menšími stavebnými úpravami vytvoril dokonalú dispozíciu a tak z pôvodne jednoizbového bytu vznikol dvojizbový. S citom vyberané materiály, nábytok aj spotrebiče iba podčiarkli jeho exkluzívne riešenie. Pri vstupe do bytu nezabudli na zádverie a tak je tu dostatočný priestor na dobudovanie vstavanej šatníkovej zostavy už podľa predstáv a potrieb nového majiteľa. Pri vstupe do hlavnej miestnosti sa po ľavej strane nachádza kuchynský kút a vstup do samostatnej izby slúžiacej ako spálňa. Hlavný obývací priestor prepája s kuchyňou jedálenský kútik a pozvoľna končí východom na terasu. Kúpeľňa a toaleta sú samostatné. Sezónne a športové potreby je možné skladovať v pivnici/komore, ktorá sa nachádza na tom istom poschodí ako byt. V prípade záujmu je možné si zakúpiť aj parkovacie státie v garáži, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu. Každý majiteľ bytu môže využívať spoločné priestory kočíkárne a bicykliarne umiestnené v prízemí bytového domu. Odporúčam tento byt kúpiť! Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 505 484 alebo na andreasimoncikova@haloreality.sk. ID ponuky: TN-60878 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

154 900 €
3 778,05 €/m²

HALO reality Banská Bystrica
Predaj, jednoizbový byt Trenčín, Kubrá, Pred Poľom - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Trenčín, Kubrá, Pred Poľom - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

Ponúkame na predaj jednoizbový byt v Trenčíne, mestská časť Kubra. Byt o rozlohe 41,28 sa nachádza na 3. poschodí novostavby KOBER . Majiteľ bytu menšími stavebnými úpravami vytvoril dokonalú dispozíciu a tak z pôvodne jednoizbového bytu vznikol dvojizbový. S citom vyberané materiály, nábytok aj spotrebiče iba podčiarkli jeho exkluzívne riešenie. Pri vstupe do bytu nezabudli na zádverie a tak je tu dostatočný priestor na dobudovanie vstavanej šatníkovej zostavy už podľa predstáv a potrieb nového majiteľa. Pri vstupe do hlavnej miestnosti sa po ľavej strane nachádza kuchynský kút a vstup do samostatnej izby slúžiacej ako spálňa. Hlavný obývací priestor prepája s kuchyňou jedálenský kútik a pozvoľna končí východom na terasu. Kúpeľňa a toaleta sú samostatné. Sezónne a športové potreby je možné skladovať v pivnici/komore, ktorá sa nachádza na tom istom poschodí ako byt. V prípade záujmu je možné si zakúpiť aj parkovacie státie v garáži, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu. Každý majiteľ bytu môže využívať spoločné priestory kočíkárne a bicykliarne umiestnené v prízemí bytového domu. Odporúčam tento byt kúpiť! Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 505 484 alebo na andreasimoncikova@haloreality.sk. ID ponuky: TN-60872 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

154 900 €
3 778,05 €/m²

HALO reality Banská Bystrica
Predaj, rodinný dom Miloslavov - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Miloslavov - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 250 m²

Ponúkame na predaj priestrannú, 4-ročnú, tehlovú novostavbu, ktorá je súčasťou dvoj-domu, v tichej novovybudovanej časti obce Miloslavov. Dom disponuje štyrmi spálňami a veľkorysou obývacou izbou s komfortne prepojenou kuchyňou, pričom sa ponúka kompletne zariadený. Dom je postavený na pozemku o celkovej výmere 493 m2, pričom jeho obytná plocha je 148 m2 a zastavaná plocha je 83 m2. Tento útulný dom Vás očarí jednak vhodne navrhnutým presvietením každej miestnosti, ako aj svojou úžitkovou plochou o výmere 250 m2, ktorá Vašu návštevu komfortne pohostí už hneď na začiatku po príchode parkovacím miestom. Dispozične rodinný dom pozostáva: - vstupná predsieň so vstavaným priestorom pre zavesenie odevu a uloženie obuvi - chodba, ktorá sa pýši dostatočným priestorom a zavedie Vás ako priamo do obývacej časti s kuchyňou, tak aj do spodnej spálne, spodnej kúpeľne so sprchovacím kútom a wc, do špajze a aj do technického priestoru - všetok priestor ako je špajza aj technický priestor s plynovým kotlom Protherm, má maximálne využitý priestor odkladnými policami a regálmi - priestranná obývacia izba s krbom s prieduchmi, komfortne prepojená kuchyňou so vstavanými elektrickými spotrebičmi, ktorá sa postará o nezabudnuteľné chvíle a zážitky s Vašimi najbližšími a priateľmi, ale aj o len tak nikým nerušené leňošenie s Vašou polovičkou na gauči - z obývacej miestnosti vystúpite posuvnými dverami na veľkú zastrešenú terasu, kde Vás opäť očakáva exteriérový nábytok na pohodlné posedenie a dostatočný priestor na relax pri kávičke či grilovanie s priateľmi počas teplých letných dní - z predsiene sa na vrchné podlažie, ktoré slúži ako nočná časť domu, dostaneme presvetleným schodiskom - na poschodí Vás už opäť očakáva priestranná chodba, ktorá Vás zavedie do troch spální a vrchnej kúpeľne s vaňou a wc - z dvoch spální máte k dispozícií výstup na priestranný balkón s krásnym zeleným výhľadom Záhrada a pozemok: - kompletne oplotený s prístupom na pozemok ako z prednej časti z ulice, tak aj zo zadnej časti pozemku, bránami - voľný prístup zo zadnej časti na pozemok z rozsiahlej parcely, ktorá je chránenou oblasťou a je zakázané na nej stavať, čo je obrovskou výhodou pre majiteľa domu - udržiavaný trávnik s automatickým závlahovým systémom - vlastná studňa - záhradný domček Duramax s certifikátom a veľkým odkladným priestorom s rozmerom 3,5x4 m, ktorý má vlastnú betónovú podstavu s terasovou podlahou - pred domom je okrasná záhradka z ulice, ktorá Vás chodníčkom a lavičkou zavedie do domu a rovnako aj na záhradu za domom - priestor pred domom disponuje veľkorysou výmerou pre minimálne tri veľké aj úžitkové autá, plus bezproblémové parkovanie na ulici a chodníku pred domom Technické údaje: - Inžinierske siete: elektrina, plyn, voda, kanalizácia, internet, studňa, - optický internet Telekom - stavebný materiál: keramická tvárnica 300 mm - tehla - podlahové kúrenie krb s prieduchmi - dom je kompletne zateplený - plynový kotol Protherm, ktorý slúži na podlahové vykurovanie a ohrev vody - parkovanie: minimálne pre tri veľké autá na pozemku na parkovacom státí - plastové okná izolačné 3-sklo - predpríprava na vonkajšie rolety - priemerné mesačné náklady pre trojčlennú rodinu cca 161 € /BVS 40€, ZSE 61€, SPP 60€,/ Lokalita: - obec vzdialená od Bratislavy cca 6 km - kompletná občianska vybavenosť - obchody, pohostinstvo, hotel, wellnes, bazén, pizzéria, škôlka, škola, lekáreň, zmrzlináreň, futbalové ihrisko - spojenie do Bratislavy zabezpečuje integrovaná autobusová doprava a vlakové spojenie Regio jet. - len 3 minúty autom Nové Košariská, ktoré sú známe najmä vďaka jazeru, ktoré sa v lete využíva na slnenie a kúpanie a vďaka čistej vode a dobrej viditeľnosti aj na potápanie. Potápačská základňa vybudovaná pri tomto jazere tu celoročne prevádzkuje bufet s občerstvením a konajú sa tu aj rôzne akcie a podujatia - len 18 minút autom je vzdialený multifunkčný rezort X-bionic Sphere v Šamoríne, ktorý okrem jazdeckého klubu ponúka široké možnosti relaxu a športu s olympijským vybavením na svetovej úrovni – pre profesionálov i amatérov, fitness, wellness, športové krúžky pre deti... Niekoľko detských, plaveckých aj relaxačných bazénov s toboganmi poskytuje relax pre celú rodinu. Okrem športového vyžitia sa tu konajú rôzne európske i svetové športové súťaže, kultúrne podujatia, k dispozícii je Tuli kino a na svoje si prídu aj gurmáni. - dostupnosť do centra mesta Bratislava - rýchlostná cesta R7 Vám zabezpečí bezproblémové napojenie na Bratislavu do 20 minút a rovnako aj diaľnica D4 kdekoľvek aj za Bratislavu do 25 minút Neváhajte ma kontaktovať v prípade záujmu o obhliadku, aby som Vás previedol možno Vašim budúcim kráľovstvom. Budem sa snažiť o Vašu maximálnu spokojnosť. Odporúčam vidieť. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 913 772 alebo na viliamsmerek@haloreality.sk. ID ponuky: SC-58026 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

369 000 €
1 476 €/m²

HALO reality Senec
1 2 3 4 5 6 7