Novostavby.sk

Inzeráty predajcu HALO reality s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
HALO reality s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rea...
https://www.haloreality.sk
Adresa:
Gustava Švéniho 8 8
Prievidza
97101
Nájdených 116 novostavieb
1 2 3 4 5 6
Prenájom, kancelársky priestor Bratislava Nové Mesto, Račianska ul. EXKLUZÍVNY OPEN SPACE - NOVOSTAV

Prenájom, kancelársky priestor Bratislava Nové Mesto, Račianska ul. EXKLUZÍVNY OPEN SPACE - NOVOSTAV

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 138 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny reprezentačný administratívny priestor - OPEN SPACE s panoramatickým výhľadom na okolie. Priestor o výmere 138 m2 je situovaný na 4 NP (nadzemnom podlaží) v objekte s obchodnými, administratívnymi a skladovými priestormi. Súčasná dispozícia priestoru je rozdelená na 3 časti jedná veľká a dve menšie kancelárie (jedna so skladom) možnosť využívať ako rokovaciu miestnosť. Súčasťou priestoru je kuchynka a sociálne zázemie. V objekte je aj výťah. Priečky sú sadrokartónové, čiže dispozíciu si môže nový nájomník meniť podľa vlastných predstáv. Akékoľvek úpravy a ich realizáciu znáša nájomca. VYBAVENIE: - Všetky priestory sú plne klimatizované a prepojene cez server kompletnou štruktúrovanou kabelážou pre PC sieť. - Možnosť objednať si buď štandardný internet ale aj vysoko-rýchlostný internet s opticky´m vláknom a vlastnou IP adresou. - Stravovanie je priamo pred budovou v 2 zariadeniach systém menu. - K dispozícii máme voľných 9 miest na parkovanie priamo pred budovou alebo 8 miest krytých v podzemnej garáži. - Priestory ako aj parkovacie miesta sú monitorované kamerovým systémom, každé podlažie má vlastný systém alarmu a nočnú službu. - K dispozícii máme aj vlastné pútače, Bilbordy a Megaboardy na našom pozemku. Je možné si ich aj dlhodobo prenajať. Cena za nájom vrátane prevádzkových nákladov a energií (PNaE) za celý priestor s plochou 138 m2 je 1932 € (9,50 €/m2 4,50 €/m2 PNaE). Cena parkovacieho boxu 85 €/ 1 státie Energetická trieda B. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 341 366 alebo na dusanpozgay@haloreality.sk. ID ponuky: BA-59658 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

1 932 €/mes.
14 €/m²/mes.

HALO reality Bratislava
Predaj, dvojizbový byt Vysoké Tatry, Starý Smokovec, Luxný apartmán Hrebienok Resort - 74 m2 - NOVOS

Predaj, dvojizbový byt Vysoké Tatry, Starý Smokovec, Luxný apartmán Hrebienok Resort - 74 m2 - NOVOS

Lokalita: Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový zariadený luxusný apartmán v srdci Tatier v Apartmánovom hoteli Hrebienok Resort, ktorý patrí k najmodernejším komplexom v Starom Smokovci, kde sa spája luxus, kompletné služby a relax na jednom mieste. Luxusne a moderné zariadený apartmán s názvom KOMFORT v budove HR2 s kategorizáciou 4 hviezdičiek s rozlohou 57 m2 plus 17 m2 terasa je vhodný pre rodiny s deťmi, alebo pre náročnejšiu dvojicu hostí. Apartmán je možné využívať súkromne, ale aj investične s možnosťou prenájmu priamo cez hotelový rezervačný systém . Zariadený apartmán ponúka priestrannú obývaciu izbu s TV a internetovým pripojením, spojenú s kuchynským kútom, s jedálenským sedením a samostatnú spálňovú časť. Súčasťou apartmánu je predsieň so šatníkovou skriňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Terasa s posedením je oproti bazénu na prízemí a prístup k nej je so spálne a z obývacej izby. Parkovacie miesto v podzemnej garáži je možné si dokúpiť. Cena apartmánu je 374 833 € DPH. Možný odpočet DPH. Súčasťou resortu je Wellness centrum, ktoré obsahuje vonkajší rekreačný bazén, v zime klzisko, fínska sauna, infra sauna, parná bylinková sauna, vírivá vaňa, thajská masáž a taktiež veľmi dobre vybavené fitness centrum. Resort tiež ponúka viac druhov gastroprevádzok, kaviarní, piváreň. Poloha tohto resortu je vynikajúca, len 2 minúty k pozemnej lanovke, ktorá vedie na Hrebienok. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 149 617 alebo na janhoroba@haloreality.sk. ID ponuky: PP-58206 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

449 800 €
7 891,23 €/m²

HALO reality  s. r. o.
Prenájom, administratívny priestor Šaľa, Veča,   ul. Nitrianska - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALI

Prenájom, administratívny priestor Šaľa, Veča, ul. Nitrianska - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALI

Lokalita: Šaľa (Šaľa)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 450 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o rozlohe 32,41 m2, na druhom poschodí v novostavbe polyfunkčnej budovy na ul. Nitrianskej v Šali, mestskej časti Veča. Budova dispozične pozostáva zo vstupnej haly, schodiska a troch podlaží, pričom na každom podlaží sa nachádzajú administratívne alebo obchodné priestory v rozlohe ( 22m3 až 45m3 ), s možnosťou prepojenia. Sociálne zariadenia sú umiestnené na každom poschodí. Každý kancelársky a obchodný priestor má internetovú prípojku a dá sa prispôsobiť podla požiadaviek nájomcu. Vstup do budovy je možný hlavným vchodom s prednej časti alebo zadným vchodom kde je k dispozícii bezplatné parkovisko. Budova s obchodnými a administratívnymi priestormi sa nachádza na dobre viditeľnom a neprehliadnuteľnom mieste pri hlavnom ťahu Nitra, Galanta, Bratislava. Centrum mesta, ktoré je vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou je vzdialené pár minút od budovy. Pokiaľ hľadáte priestor pre váš obchod alebo kanceláriu a potrebujete byť na viditeľnom a ľahko dostupnom mieste, tak ste ho práve našli. Mesačný nájom je vo výške 300,-€/mes. zálohovo za energie 20,-€/mes. K nájmu požadujeme a dvojmesačný depozit pri podpise zmluvy. Minimálna doba nájmu je jeden rok. Energetická trieda B. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 636 900 alebo na jozefbozenik@haloreality.sk. ID ponuky: SA-55966 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

300 €/mes.
0,67 €/m²/mes.

HALO reality Šaľa
Predaj, rodinný dom Krškany, nadštandardná novostavba - VO VÝSTAVBE

Predaj, rodinný dom Krškany, nadštandardná novostavba - VO VÝSTAVBE

Lokalita: Krškany (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 220 m²

Ponúkame vám na predaj krásny, priestranný a slnečný pozemok s luxusnou novostavbou vo výstavbe v pokojnej a tichej lokalite v obci Krškany, okr. Levice. Pozemok vedený ako parcela registra C charakterizovaný ako zastavaná plocha a nádvorie je mierne kaskádovitý, zatrávnený a slnečný s celkovou výmerou 1323 m2 (s rozmermi 24 x 53 m2). Nespevnená vlastná prístupová cesta k pozemku má šírku 3,16 m a umožňuje bezproblémový prístup k pozemku. Vo výstavbe je spevnená komunikácia k nehnuteľnosti, ktorá bude súčasťou ceny nehnuteľnosti v prislúchajúcom podiele. Súčasťou predaja budúcej novostavby je platné stavebné povolenie a kompletná projektová dokumentácia ku stavbe. IS - aktuálne vo výstavbe elektrická prípojka, plynová prípojka, prípojka obecného vodovodu, vrátane spevnenej hlavnej cesty k prístupovej ceste pozemku, žumpa (12 m3). Novostavba, ktorá je aktuálne vo výstavbe, bude luxusným rodinným domom s obytnou plochou 136 m2, zastavanou plochou 220 m2. Dispozične bude pozostávať z 3 spální, obývacej izby, kuchyne s jedálenskou časťou, šatníka, komory, priestrannej vstupnej chodby a 2 kúpeľní s toaletou. Priestranná krytá terasa uvíta hostí ako z obývacej izby, tak aj z jedálenskej časti a prekryje aj vstup do domu. Stavba bude zhotovená z pálenej tehly Winerberger, izolovaná vatou Nobasil (15 cm), okná nízkoenergetické Salamander s trojsklom, vykurovanie podlahové s kvalitným kondenzačným kotlom zn. Baxi, žalúzie lamelové s elektrickým pohonom. Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnou ťarchou a pre predaj bude k dispozícii po dohode s novým majiteľom, vo verzii holodomu od 5/2023. Vzhľadom na lukratívnu, vyhľadávanú lokalitu len 6 minút od mesta Levice, pokojné a tiché prostredie obklopené zeleňou, príjemnú rozlohu pozemku a benefit vlastnej prístupovej cesty k pozemku mimo rušnej hlavnej komunikácie túto nehnuteľnosť rozhodne odporúčam. Jedná sa o luxusnú nehnuteľnosť s bezkonkurenčnými vlastnosťami. Na vaše ďalšie prípadné otázky Vám rada odpoviem pri osobnom stretnutí. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 037 834 alebo na juditajanickova@haloreality.sk. ID ponuky: LV-59287 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

228 900 €
1 040,45 €/m²

HALO reality  s. r. o.
REZERVOVANÉ - Prenájom, dvojizbový byt Dunajská Streda, Ulica Kráľa Žigmunda - NOVOSTAVBA

REZERVOVANÉ - Prenájom, dvojizbový byt Dunajská Streda, Ulica Kráľa Žigmunda - NOVOSTAVBA

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2. izbový byt v meste Dunajská Streda, Ulica Kráľa Žigmunda. Nachádza sa na 2. poschodí (2/3) panelového domu s výťahom. Celková rozloha bytu je 57 m2 a lodžia 2 m2. Dispozícia: priestranná vstupná chodba, z ktorej je vstup do dvoch samostatných izieb, kuchyňa, kúpelňa s vaňou a toaletou . Z obývacej izby sa vychádza na lodžiu. Byt sa prenajíma bez zariadenia. Je vybavený v kuchyni kuchynskou linkou. V kúpeľni - umývadlo, vaňa, skrinka, zrkadlo. Okná sú plastové, v každej miestnosti v byte je osvetlenie. Byt má samostatný plynový kotol na ohrev teplej vody, kúrenie je možné v byte regulovať podľa vlastnej potreby. Mesačné nájomné aj s energiami je 500 eur/mesiac. Byt je možné prenajať najviac 3 osobám. Domáce zvieratá nie sú povolené. Preferuje sa prenájom na obdobie min. 1 roka. Pri podpise rezervácie sa hradí 500 eur rezervačný poplatok, pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1 mesačné nájomné vopred a deposit vo výške 1 mesačného nájmu. Byt je ihneď k dispozícii. Srdečne pozývam na obhliadku. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 623 651 alebo na katarinaszaboova@haloreality.sk. ID ponuky: DS-59951 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

500 €/mes.
8,77 €/m²/mes.

HALO reality Dunajská Streda
Prenájom, priestor Rimavská Sobota - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, priestor Rimavská Sobota - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 3132 m²

Ponúkame na prenájom priestory v centre mesta Rimavskej Soboty v novo otvorenom obchodnom centre. V ponuke máme viacej priesotorov. Cena prenájmu je 10 EUR/m2 bez DPH. Momentálne sú k dispozícii: Priestor A1 - 228 m2 Priestor A2 - 202 m2 Priestor A3 - 120 m2 Priestor A4 - 40 m2 Priestor B1 - 40 m2 Priestor B2 - 120 m2 Priestor B3 - 90 m2 Priestor C1 - 100 m2 Vo fotkách nájdete pôdorys kde je presné rozloženie priestorov. Priestory sa nachádzajú na prvom poschodí. Obchodný dom má k dispozícii 2 výťahy ( bude aj 3 výťah ). V centre sú dva schodiská za vyťahmi po stranách budovy a dva hlavné v strede budovy. Budova je plne klimatizovaná. Ponúka takmer 60 parkovacích miest v podzemnej garáži. Má kompletné sociálne zariadenia. Priestory sú vhodné na všetky typy podnikania. Ak by ste mali akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať a všetko si preberieme. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 435 862 alebo na michalkamensky@haloreality.sk. ID ponuky: RI-55964 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

31 320 €/mes.
10 €/m²/mes.

HALO reality Rimavská Sobota
Predaj, trojizbový byt Štrba, Tatranská Štrba - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Štrba, Tatranská Štrba - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Štrba (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj príjemný trojizbový byt s loggiou v čarovnom prostredí uprostred nádhernej prírody Vysokých Tatier v Tatranskej Štrbe. Plocha bytu vrátane loggie je 67 m2. Nachádza sa v nadstavbe v zrekonštruovanom bytovom dome, poschodie 5/5. Bytový dom je zateplený, má vymenené stúpacie rozvody, nový výťah. K bytu prislúcha spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu, na príslušenstve a spoluvlastnícky podiel k pozemku v podiele 4538/126555. ------ DISPOZÍCIA: Vstupná predsieň, samostatná kuchyňa s komorou, obývacia izba s výstupom na priestrannú loggiu (4 m2), detská izba, spálňa, kúpeľňa s vaňou a WC. Byt je orientovaný na severozápad/juhovýchod, je príjemný, teplý, svetlý. ------ STAV A ZARIADENIE: Byt bol skolaudovaný v roku 2010. Postupne prešiel rekonštrukciou od laminátových podláh v izbách a kuchyni, dlažby o obklady v kúpeľni a WC, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, kuchynská linka vyrobená na mieru, v izbe vstavaná skriňa na mieru, zasklená loggia. ------ NÁKLADY: Náklady pre 3-člennú rodinu: spoločenstvu vlastníkov bytov: 100€/mesačne (teplá voda, kúrenie, osvetlenie, fond opráv a správa), plyn: 11€, elektrina: 12€. Spolu náklady pre 3 osoby: 123€/mesačne. ------ LOKALITA: Bytový dom sa nachádza vo veľmi kľudnej a tichej lokalite v tesnom dotyku s tatranskou prírodou. Lokalita ponúka plné športové vyžitie a relax v lete aj v zime – turistické chodníky, cyklotrasy, tenisové kurty, lyžiarske stredisko Štrbské Pleso. Má dobrú dostupnosť z diaľnice D1, neďaleko je aj medzinárodné letisko Poprad - Tatry. ------ CELKOVÉ HODNOTENIE: Príjemný byt ladený do sviežich farieb, čiastočne zariadený, len sa nasťahovať. Je vhodný pre mladých ľudí, ale aj na investičné účely na prenajímanie cez ubytovacie portály. Veľkou výhodou je poloha blízko lesa, tiché prostredie a blízkosť zastávky ozubnicovej železnice tzv. zubačky na Štrbské Pleso. Okrem prostredia v ktorom sa byt nachádza, je možnosť bezproblémového parkovania pred bytovým domom. V prípade seriózneho a vážneho záujmu dohoda na cene možná. ------ BONUS: Vážení klienti, rád Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie, vrátane poskytovania BEZPLATNEJ pomoci pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého finančného sprostredkovateľa. Srdečne Vás pozývam na obhliadku. Energetická trieda C. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 498 271 alebo na frantisekspisak@haloreality.sk. ID ponuky: PP-60077 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

279 000 €
4 428,57 €/m²

HALO reality Spišská Nová Ves
Predaj, dvojizbový byt Topoľnica - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Topoľnica - NOVOSTAVBA

Lokalita: Topoľnica (Galanta)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojizbové a trojizbové byty v novostavbe na začiatku obce Topoľnica, okres Galanta. Výmera bytov sa pohybuje v rozmedzí od 54,19 m2 do 65,24 m2 v závislosti od polohy a počtu izieb a cenovo sa nachádzame na úrovni od 110.000 EUR do 125.000 EUR. Čo sa týka bytových domov jedná sa o šesťbytovky s jedným poschodím, pričom z dvoch bočných strán sa nachádzajú trojizbové a v strede dvojizbové bytové jednotky. Ku bytom na prízemí patrí aj pozemok o rozlohe od 28,58 m2 do 133,32 m2 zároveň k bytom na poschodí patria veľké balkóny. Parkovacie miesto je samozrejmosťou. Kúrenie bude teplovodné podlahové s núteným obehom vykurovacej vody, kondenzačný plynový kotol na ohrev vody a plastové okná s izolačným trojsklom. Dokončenie sa odhaduje na leto až jeseň, ale rezervácie vzhľadom na vyšší záujem sú možné už aj teraz. Celkovo bude k dispozícii len 24 bytov takže sa to oplatí riešiť čo najskôr. Poloha obce je ideálne situovaná medzi dvoma mestami - Galanta a Šaľa. V blízkosti je veľmi rozvinutý priemysel a stredne veľké podniky. Cez obec vedie hlavná železničná trať Štúrovo – Bratislava. V obci sa nachádza ako materská tak aj základná škola. Rozloha bytov a dispozičné riešenie: 1.nadzemné podlažie BYT A (3-izbový byt) s výmerou 64,93 m2 so záhradkou o rozlohe 100m2 BYT B (2-izbový byt) s výmerou 54,19 m2 so záhradkou o rozlohe 28m2 a terasou 15m2 BYT C (3-izbový byt) s výmerou 65,24m2 so záhradkou o rozlohe 100m2 2.nadzemné podlažie BYT D (3-izbový byt) s výmerou 64,93 m2, s prislúchajúcim balkónom o rozlohe 4,20 m2 BYT E (2-izbový byt) s výmerou 54,19 m2, s prislúchajúcim balkónom o rozlohe 15,93 m2 BYT F (3-izbový byt) s výmerou 65,22 m2, s prislúchajúcim balkónom o rozlohe 4,20 m2 2-izbové byty pozostávajú: chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa spojená s obývačkou z ktorej je východ na balkón, terasu alebo záhradku. 3-izbové byty pozostávajú: chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa spojená s obývačkou z ktorej je východ na balkón, terasu alebo záhradku a detská izba. Ceny bytov podľa veľkosti a umiestnenia: - 2-izbový vrchný byt s balkónom - 110 000€ - 2-izbový spodný byt so záhradou - 115 000€ - 3-izbový vrchný byt s balkónom - 120 000€ - 3-izbový spodný byt so záhradou 125 000 € Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 688 298 alebo na patrikjozsa@haloreality.sk. ID ponuky: GA-57571 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

110 000 €
2 000 €/m²

HALO reality Galanta
Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Šaľa, Veča, ul. Nitrianska - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R

Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Šaľa, Veča, ul. Nitrianska - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R

Lokalita: Šaľa (Šaľa)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 450 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o rozlohe 44,5m2, na prvom poschodí v novostavbe polyfunkčnej budovy na ul. Nitrianskej v Šali, mestskej časti Veča. Budova dispozične pozostáva zo vstupnej haly, schodiska a troch podlaží, pričom na každom podlaží sa nachádzajú administratívne alebo obchodné priestory v rozlohe ( 22m3 až 45m3 ), s možnosťou prepojenia. Sociálne zariadenia sú umiestnené na každom poschodí. Každý kancelársky a obchodný priestor má internetovú prípojku a dá sa prispôsobiť podla požiadaviek nájomcu. Vstup do budovy je možný hlavným vchodom s prednej časti alebo zadným vchodom kde je k dispozícii bezplatné parkovisko. Budova s obchodnými a administratívnymi priestormi sa nachádza na dobre viditeľnom a neprehliadnuteľnom mieste pri hlavnom ťahu Nitra, Galanta, Bratislava. Centrum mesta, ktoré je vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou je vzdialené pár minút od budovy. Pokiaľ hľadáte priestor pre váš obchod alebo kanceláriu a potrebujete byť na viditeľnom a ľahko dostupnom mieste, tak ste ho práve našli. Mesačný nájom je vo výške 412,-€/mes. zálohovo za energie 23,-€/mes. K nájmu požadujeme a dvojmesačný depozit pri podpise zmluvy. Minimálna doba nájmu je jeden rok. Energetická trieda B. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 636 900 alebo na jozefbozenik@haloreality.sk. ID ponuky: SA-55891 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

412 €/mes.
0,92 €/m²/mes.

HALO reality Šaľa
Predaj, dvojizbový byt Trnava, Arbória - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Trnava, Arbória - NOVOSTAVBA

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový byt v Arborii, ul. Veterná Trnava na 2./7. poschodí, s rozlohou 46m2 (byt 41,25 m2, loggia 4,85 m2) za 154.000 €. Dispozícia: vstupná časť, obývačka s loggiou a otvorenou dispozíciou kuchyne, spálňa, priestrannej kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom a WC. V celom neutrálne farebne zladenom byte je laminátová podlaha, v kúpelni dlažba, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami vo farbe vchodových dverí a plastové okná s izolačným 3-sklom. Mesačné náklady na byt sú okolo 100 €. V cene bytu je kobka - skladový priestor, ktorý je umiestnený na rovnakom podlaží ako byt. V lokalite je rozsiahly zelený park, kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, detské ihriská, športoviská, nákupné a biznis centrá, Arkadia, Mobelix, Tesco, MHD zástavka, rýchle napojenie na obchvat a dialnicu. K bytu sa predáva podzemné garážové parkovacie státie blízko pri výťahu za 14.000 €. Cena spolu: 168.000 €. Možný odpočet DPH. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 530 509 alebo na milossilny@haloreality.sk. ID ponuky: TT-59756 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

154 000 €
3 347,83 €/m²

HALO reality Trnava
Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Agátova - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Agátova - NOVOSTAVBA

Lokalita: Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový apartmán na prízemí novostavby. Nachádza sa na prízemí 10 ročného obytného domu. Celková plocha je 56,75 m2. Priestor pozostáva z troch obytných miestností, z čoho jedna obsahuje kuchyňu, kúpeľne so sprchou a WC. Je orientovaný na dve svetové strany, sever a juh. Vstup je zo severnej strany. Byt je zatiaľ vedený ako nebytový. Je v procese zmeny na apartmán. DISPOZÍCIA BYTU: Cez vstupné plastové dvere sa vchádza hneď do jednej z miestností. Z tejto miestnosti sa dá prejsť jednými dverami do kúpeľne a WC alebo druhými dverami ďalej do kuchyne spojenej s obývačkou a ďalšej miestnosti. VYBAVENIE BYTU: Byt má plastové okná, v celom byte sú plávajúce laminátové podlahy, v kúpeľni a WC je dlažba. Interiérové dvere sú drevené – presklené. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, umývadlom so skrinkou a zrkadlom. Kúrenie je vlastné riešené plynovým kotlom zaveseným v obývačke pri dverách. Radiátory sú vybavené štandardne termostatickými hlavicami. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou s elektrickou varnou doskou, ktorá je však prasknutá. BYTOVÝ DOM: Bytový dom je zateplená 10 ročná novostavba. Parkovanie pri bytovom dome sa dá zakúpiť. Tiež disponuje garážou s možnosťou zakúpiť parkovacie miesto. V blízkosti domu sa nachádza obchodné centrum Dubrawa, Tesco, detské ihrisko. Mestská časť Dúbravka poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, sieť obchodov, poštu, zdravotnícke stredisko, škôlky, školy. Rýchla dostupnosť autom na diaľnicu. VÝHODY: - v dobrej lokalite - vhodný aj na prenájom - skvelá občianska vybavenosť - les v blízkosti, turistika, cykloturistika, vyhliadka na Devínskej Kobyle Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 494 130 alebo na adriankiripolsky@haloreality.sk. ID ponuky: BA-57558 K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie, v ktorej sú zahrnuté kompletné realitné a právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

155 000 €
2 719,30 €/m²

HALO reality Bratislava
Prenájom, obchodný priestor Šaľa, Veča,   ul. J. Hollého - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, obchodný priestor Šaľa, Veča, ul. J. Hollého - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Šaľa (Šaľa)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame na prenájom obchodno - administratívny priestor o rozlohe 50 m2, na prízemí novostavby polyfunkčnej budovy, na ul. J. Hollého v Šali, mestskej časti Veča. Priestor dispozične pozostáva z troch samostatných miestností z čoho najväčší tvorí predajňu (40,5 m2), ku ktorej prináleží sklad a sociálna miestnosť (9,5 m2). Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite video obhliadku: https://youtu.be/pfyZQbMckq0 Obchodno - kancelársky priestor so vstupom priamo z ulice je situovaný na frekventovanom mieste vedľa supermarketu Tesco a susediacim obchodom s dámskym a detským oblečením. Parkovanie je možné priamo pred obchodom. Pripojenie na internet, bezpečnostný kamerový systém a umiestnenie reklamy je možné podla osobitných potrieb nájomníka. Priestor spĺňa všetky požiadavky hygieny pre prevádzkovanie obchodu, služieb alebo kancelárie. Budova s obchodno - administratívnym priestorom sa nachádza na dobre viditeľnom mieste pri hlavnom ťahu Nitra, Galanta, Bratislava. Centrum mesta, ktoré je vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou je vzdialené pár minút od budovy s priestorom. Pokiaľ hľadáte moderný priestor pre váš obchod službu alebo kanceláriu a potrebujete byť na viditeľnom a ľahko dostupnom mieste, tak ste ho práve našli. Mesačný nájom je vo výške 600,-€/mes. zálohovo za energie. K nájmu požadujeme jednomesačný depozit pri podpise zmluvy. Minimálna doba nájmu je jeden rok. Energetická trieda B. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 636 900 alebo na jozefbozenik@haloreality.sk. ID ponuky: SA-56969 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

600 €/mes.
3 €/m²/mes.

HALO reality Šaľa
Predaj, rodinný dom Bellova Ves, PREDPREDAJ - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Bellova Ves, PREDPREDAJ - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Bellova Ves (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

PREDPREDAJ EXKLUZÍVNE v HALO reality za zvýhodnenú cenu do 31. 12. 2022. Ponúkame na predaj novostavbu štvorizbového rodinného domu v obci Bellova Ves, okres Dunajská Streda, ktorý bude novému majiteľovi odovzdaný v stave holodom. Dom bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou 552 m2, zastavaná plocha - 110,3 m2, úžitková plocha interiéru - 85 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej toalety, spoločenskej miestnosti spojenej s kuchyňou, kúpeľne s toaletou a troch samostatných izieb. Rodinný dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Vstup na zastrešenú terasu (15 m2) je zo spoločenskej miestnosti. Rozmery miestností: • zádverie 3,23 m2 • spoločenská miestnosť kuchyňa 36,09 m2 • toaleta technická miestnosť 2,57 m2 • spálňa 10,06 m2 • kúpeľňa 5,82 m2 • detská izba 13,55 m2 • detská izba 13,43 m2 • terasa 14,96 m2 Momentálne prebiehajú prípravné práce na realizáciu výstavby a plánované ukončenie je 8/2023. Stavba bude zhotovená z tehly (300 mm) s polystyrénovým zateplením (180 mm), energetický certifikát po dokončení bude triedy A, betónová strešná krytina, väzníkový krov s úložným priestorom, plastové okná s izolačným trojsklom, plastové vstupné dvere, betónový poter, vnútorné omietky, fasádna farba, 12 m3 žumpa so spevneným povrchom a bočné oplotenie. Kúrenie je teplovodné podlahové a príprava TÚV tepelným čerpadlom s nízkymi prevádzkovými nákladmi (cca 45 €/mesiac), ktoré bude spolu s parkovacím státím ako bonus v cene domu. Prístup k nehnuteľnosti je po betónovej účelovej komunikácii s verejným osvetlením. Plocha pozemku k rodinnému domu je 552 m2 podiel na príjazdovej ceste 74,5 m2. Na výber sú ďalšie tri rodinné domy s pozemkami 553 m2, 573 m2 a 703 m2. Obec Bellova Ves sa nachádza na území Podunajskej nížiny s výnimočne úrodnou pôdou. V blízkosti sa nachádza lovný rybník s názvom Štrkovisko Viten a približne 3 km vzdialený Malý Dunaj, či 16 km vzdialený Slovakia Ring a Malkia Park. Občianska vybavenosť sa nachádza v 6 km vzdialenej obci Lehnice (obchody, pošta, MŠ, ZŠ s vyučovacím jazykom slovenským aj maďarským). Obec poskytuje tiché, ničím nerušené bývanie a má vynikajúcu polohu vrátane dostupnosti do okolitých miest (Bratislava 29 km, Senec 19 km, Šamorín 20 km, Dunajská Streda 20 km). Veľkou výhodou v spojení s Bratislavou je napojenie D4/R7 a taktiež vlakové spojenie RegioJet z neďalekých Lehníc. Maklér odporúča. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0919 225 556 alebo na michaljediny@haloreality.sk. ID ponuky: DS-59952 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

210 000 €
2 470,59 €/m²

HALO reality Dunajská Streda
Predaj, rodinný dom Žihárec,   Dom s nízkymi nákladmi na bývanie - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REAL

Predaj, rodinný dom Žihárec, Dom s nízkymi nákladmi na bývanie - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REAL

Lokalita: Žihárec (Šaľa)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 95 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového, nízkoenergetického rodinného domu (bungalov), s úžitkovou plochou 95m2 v obci Žihárec, ktorý je postavený na pozemku s rozlohou 485m2. Vďaka kvalitným materiálom a modernej stavebnej technológii sú náklady na bývanie v tomto dome jedny z najnižších a preto je daný typ domu s energetickým certifikátom A1, najvyhľadávanejší na trhu. Jednopodlažný rodinný dom dispozične pozostáva so vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývacou izbou s východom na terasu, troch samostatných izieb, kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom a toaletou, jednej samostatnej toalety, technickej miestnosti a 2x parkovacím miestom pri dome. Pre lepšiu predstavu dispozície interiéru a exteriéru si pozrite videá v linku: https://youtu.be/jZSTlmI4DY4 https://youtu.be/06FXjkVsiTg Výstavba bola zahájená v 9/2021 a dokončená 04/2022. Dom je postavený z certifikovaných, sedvičových panelov (SIP) so super izolačným jadrom (Neoporu), ktoré sú z vonkajšej strany zateplené polystyrénom (10cm), plastové vstupné dvere so svetlíkom, plastové okná s izolačným trosklom a 6-komorovým profilom zn. (Salamander), elektrické podlahové kúrenie s termostatmi v každej izbe s kombináciou piatich rekuperačných zariadení na diaľkové ovládanie, vám zaručí dostatočné teplo aj v najchladnejších dňoch a počas letných mesiacov zabezpečí cirkuláciu vzduchy a zbavia dom nadmernej vlhkosti. V cene domu sú zahrnuté: morený väzníkový krov, hydroizolačná fólia, penetrované strešné laty, strešná krytina (King thyssen krupp) - škridlaplech so zábranami proti uvoľnenému snehu, odkvapový systém plastový (LINDAB), bleskozvod komplet vedenie zem – strecha, dvojfarebná vonkajšia fasáda, vonkajšie hliníkové a vnútorné plastové parapety, príprava na krb s murovaným šamotovým komínom so strieškou (Tuma), kompletná elektroinštalácia, montáž zásuviek, vypínačov, svietidiel, príprava na externé svietidlá, príprava na vonkajšie rolety alebo žalúzie, príprava na alarm, príprava na kabeláž na dodatočné zariadenia, kompletné vnútorné rozvody vody, kanalizácie, vodoinštalácia, tlakové skúšky, kompletná technologická, technická dokumentácia, kolaudačné rozhodnutie, revízna správa na vodoinštaláciu, tlakové skúšky, revízna správa na bleskozvod, revízna správa na elektroinštaláciu, energetický certifikát A0, oplotenie pozemku z troch strán, zámková dlažba na dve parkovacie miesta pri dome, terasu za domom, vstupný chodník a chodníky okolo celého domu, terénne úpravy a fľaša sektu :). Dom má právoplatnú kolaudáciu a pridelené súpisné číslo, predáva sa v stave holodom, v cene 159.990,-€ prípade požiadaviek klienta je možnosť interiér domu dokončiť do štandardu v cene 175.990,-€. Exteriér, terénne úpravy alebo iné úpravy podla individuálnych požiadaviek. Obec Žihárec má dobrú občiansku vybavenosť, potraviny, poštu, školu, škôlku, autobusovú zastávku a je vzdialená 12km od centra mesta Šaľa. Pokiaľ hľadáte novostavbu rodinného domu na bývanie, kde sa nemusíte báť že budete mať vysoké náklady na bývanie a dom máte postavený v modernom štýle v tichej lokalite, tak ste ju práve našli. V prípade záujmu Vám vieme sprostredkovať znalecký posudok, najvýhodnejšie podmienky a financovanie prostredníctvom banky. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 636 900 alebo na jozefbozenik@haloreality.sk. ID ponuky: SA-56281 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

159 990 €
1 684,11 €/m²

HALO reality Šaľa
Predaj, rodinný dom Čierny Balog, Medveďov - VO VÝSTAVBE

Predaj, rodinný dom Čierny Balog, Medveďov - VO VÝSTAVBE

Lokalita: Čierny Balog (Brezno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 265 m²

Máte záujem bývať na Urbanovom Vrchu v Čiernom Balogu, mať možnosť vybehnúť z dverí na lúky plné kvetov, vkročiť do blízkeho lesa nazbierať košík hríbov, sám si dopestovať zeleninu a ovocie, mať v tesnej blízkosti domu lyžiarske stredisko s kvalitnou reštauráciou, alebo len chcete mať rekreačný, dobre vybavený sebestačný dom ? Želáte si vidieť z okien a terasy krásne prírodné scenérie a z lúky nad domom veľkú časť hrebeňa Nízkych Tatier. Ponúkame Vám možnosť kúpiť si nehnuteľnosť, ktorá Vám takéto prianie vie premeniť na skutočnosť. V časti Medveďovo, v lukratívnej lokalite v blízkosti apartmánov a chát vysokého štandartu na južnej strane zastavanej časti obce Vám ponúkame takýto dom vo výstavbe. Dom je prístupný miestnou asfaltovou cestou, ktorá bude dobudovaná do tesnej blízkosti domu a udržiavaná obcou. Je postavený na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 1067 m2 , orientovaný na juhozápad, čo predpokladá dobré využitie tepelnej a svetelnej energie slnka pre túto novostavbu. Ide o jednopodlažný bungalov s veľkými výhľadovými oknami a možnosťou ho využiť, ako apartmánový dom. Jeho dispozícia v tvare L o veľkosti 265 m2 počíta zo vstupom zo severnej strany, zádverim, spojovacou chodbou, jedálňou spojenou s kuchyňou a obývačkou, ďalej troma izbami, 3x WC a kúpeľňa, technickou miestnosťou a veľkou terasou orientovanou na juhozápad. Na pozemku budú k dispozícií IS – vo výstavbe sú prípojky na kanalizáciu, vodu a elektriku. Kúrenie a výrobu teplej úžitkovej vody môžete pri dostavbe domu podľa vlastných predstáv riešiť nezávislými zdrojmi. Nehnuteľnosť sa kvalitným stavebným materiálom a rozumným moderným spôsobom výstavby dá dobudovať k energetickej nezávislosti, je len na rozhodnutí nového majiteľa, akým spôsobom sa rozhodne dom prevádzkovať. Čierny Balog je obec s krásnymi tradíciami a zvykmi, tvorí ju 13 osád, situovaných pozdĺž Čierneho Hrona a v priľahlých údoliach, sú obkolesené hustými lesmi Poľany a Veporských vrchov. Ponúka tu milovníkom prírody a aktívneho oddychu množstvo možností na relax. Najznámejšia je originálna Čiernohorská železnica, umožňuje odviesť sa na vláčikoch s parnou lokomotívou. V lete sa oplatí navštíviť Vydrovu dolinu s Lesníckym skanzenom a národnú prírodnú rezerváciu Dobročský prales. V zimnom období je možné lyžovať priamo pri nehnuteľnosti v lyžiarskom stredisku s 5 zjazdovkami. Blízkosť hôr v ktorom sa dom nachádza nie je narušené masívnym turistickým ruchom, ponúka však veľa možností na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, zber bylín a lesných plodov. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť a usporadúva množstvo kultúrnych a spoločenských podujatí. Túto ponuku je nutné vidieť a osobne si vychutnať možnosti oddychu v atmosfére tejto rázovitej horehronskej obce spojenej z folklórom a dobrými ľuďmi. Kto hľadá pokoj je táto nehnuteľnosť a jej možnosti využitia práve pre neho a jeho rodinu, dobre je to vidieť. Do Brezna na cestný privádzač do Banskej Bystrice je to 10 minút autom, na južnú stranu Chopku, do Krupovej a Tále 25 minút. Odpočet DPH je možný. Energetická trieda B. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 363 330 alebo na annanociarova@haloreality.sk. ID ponuky: BR-59725 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

154 900 €
584,53 €/m²

HALO reality Banská Bystrica
Predaj, rodinný dom Župčany - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Župčany - NOVOSTAVBA

Lokalita: Župčany (Prešov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, Bungalow, v Župčanoch v tichom prostredí iba 5 minút autom od Prešova. Tento rodinný dom je v osobnom vlastníctve, je pred dokončením, je murovaný, zateplený a má šikmú strecho. V dome sú štyri izby, kuchyňa a kúpeľňa. Úžitková plocha domu je 100 m2 a obytná plocha je 70 m2. Múry sú z kalibrovaných tehál porfix, s 12 cm tepelnou izoláciou zvonku, na streche betónová krytina. Vnútri strojové sádrové omietky. V dome je zavedená voda elektrina a kanál. Na streche je 2-kW fotovoltika, aj vďaka ktorej má dom výrazne nízke náklady. Obec Župčany je príjemná tichá obec bez problematických a neprispôsobivých občanov. Odporúčam !!! Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 750 107 alebo na stefanpall@haloreality.sk. ID ponuky: PO-59748 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

225 000 €
2 250 €/m²

HALO reality Prešov
Prenájom, trojizbový byt Zvolen - NOVOSTAVBA

Prenájom, trojizbový byt Zvolen - NOVOSTAVBA

Lokalita: Zvolen (Zvolen)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Ponúkame do prenájmu slnečný trojizbový byt o výmere 85m2 nachádzajúci sa vo vyhľadávanej novostavbe Rezidencia Hron vo Zvolene len pár minút pešo od centra mesta. Jedná sa o veľký trojizbový byt nachádzajúci sa na 5. poschodí. Byt sa prenajíma plne zariadený a ponúka komfortné bývanie. Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej predsiene so šatníkom, z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, z dvoch spální, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Byt disponuje všetkými domácimi spotrebičmi a je veľmi vkusne a nadčasovo zariadený a poskytuje príjemný výhľad a súkromie. Cena prenájmu je 850 EUR/ mesiac vrátane energií. V cene nájomného je zahrnutá platba za internet a TV. Vratný depozit 850 EUR. Nevratný rezervačný poplatok je vo výške 450 EUR. Vonkajšie parkovanie je bezproblémové. Vnútorné parkovanie v bytovom dome je možné si prenajať za 100,-EUR/ mesačne. Skvelá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou, len 5 minút pešo od SC Europa a centra mesta. Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 309 380 alebo na martinaklibaniova@haloreality.sk. ID ponuky: ZV-60062 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

900 €/mes.
10,59 €/m²/mes.

HALO reality Banská Bystrica
Predaj, dvojizbový byt Vysoké Tatry, Nový Smokovec, Apartmán A4 - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REAL

Predaj, dvojizbový byt Vysoké Tatry, Nový Smokovec, Apartmán A4 - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REAL

Lokalita: Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 39 m²

Starý Smokovec - najstaršia tatranská osada sa za posledné roky stala turistickým a administratívnym centrom Vysokých Tatier. Vzhľadom na rozsah a polohu Vysokých Tatier je počet turistických aktivít značný a dokáže tak uspokojiť aj najnáročnejších návštevníkov. V lete priťahujú predovšetkým túry na tatranské štíty, prechádzky dolinami a po náučných chodníkoch či výlety k plesám a vodopádom. Zima patrí lyžovačke v strediskách v Tatranskej Lomnici, Štrbskom plese a Starom Smokovci. Príďte sa presvedčiť a užiť si aktívny oddych. Ceny nehnuteľností vo Vysokých Tatrách každoročne rastú, čo umožňuje zhodnotenie vašej investície a ochranu pred devalváciou. Apartmán A4 sa nachádza na 1. poschodí nebytovej budovy v časti Nový Smokovec, 10 minút pešo do centra Starého Smokovca. Má celkovú výmeru 39,2 m2 vrátane pivnice o ploche 1,7 m2. Pozostáva z obývacej časti s kuchyňou, samostatnou spálňou, kúpeľnou so sprchovým kútom, umývadlom, toaletou a priestorom na práčku a sušičku. Apartmán má samostatné meranie na vodu a elektrinu, 120 l elektrický zásobník na prípravu teplej úžitkovej vody, elektrické podlahové kúrenie s dotykovým WiFi termostatom v každej miestnosti, dve lokálne vetracie jednotky s rekuperáciou tepla, prípojka na TV a internet. Apartmán sa predáva v štandardnom prevedení interiéru - protipožiarne a interiérové dvere, vinylové vode odolné podlahy, zariaďovacie predmety, vodovodné batérie, vypínače. Apartmán sa predáva bez nábytku, kuchynskej linky a svietidiel. Trojpodlažná nebytová budova ponúka celkom 6 apartmánov, na každom podlaží 2 apartmány. Stavba je v súčasnosti v štádiu dokončovania interiéru a exteriéru. Ukončenie prác na stavbe je plánované do 12/2022. Plánovaný termín právoplatnosti kolaudácie a odovzdania apartmánov je 3-4Q/2023. Vhodná investícia pre firmy - využitie apartmánov pre zamestnancov na dovolenky s možnosťou odpočtu DPH. Stavbu financuje VÚB banka. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 693 639 alebo na dusandrozda@haloreality.sk. ID ponuky: PP-58718 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

315 800 €
8 097,44 €/m²

HALO reality Bratislava
Predaj, administratívny priestor Dunajská Streda, LUXUSNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY 12 €/m2/mesiac - NOV

Predaj, administratívny priestor Dunajská Streda, LUXUSNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY 12 €/m2/mesiac - NOV

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 212 m²

Ponúkame na predaj kancelárske priestory v administratívnej budove v centre mesta Dunajská Streda. Klimatizované priestory ponúkajú možnosť plošnej a dispozičnej variability. Priestory sú situované na 2/2 poschodí o celkovej výmere 212 m2, disponujú vlastnou kuchynkou, samostatnými toaletami a sprchvacím kútom. K dispozícii ihneď. Centrum mesta, ktoré je vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou je vzdialené pár minút od administratívnej budovy. Parkovanie je bezproblémové. Využitie v týchto priestorov je na administratívu, právnickú, realitnú, cestovnú a inú kanceláriu. Atraktivitu nehnuteľnosti zvyšujú aktuálne budované rýchlostné komunikácie, ktoré zabezpečia rýchly presun do Bratislavy. Predajná cena je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO REALITY spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti (vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie, poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, doručenie podkladov na kataster, ako aj asistenciu pri odovzdávaní nehnuteľnosti). Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 363 590 alebo na margitaagh@haloreality.sk. ID ponuky: DS-57744 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

299 900 €
1 414,62 €/m²

HALO reality Dunajská Streda
Predaj, dvojizbový byt Vysoké Tatry, Nový Smokovec, Apartmán A3 - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REAL

Predaj, dvojizbový byt Vysoké Tatry, Nový Smokovec, Apartmán A3 - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REAL

Lokalita: Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 39 m²

Starý Smokovec - najstaršia tatranská osada sa za posledné roky stala turistickým a administratívnym centrom Vysokých Tatier. Vzhľadom na rozsah a polohu Vysokých Tatier je počet turistických aktivít značný a dokáže tak uspokojiť aj najnáročnejších návštevníkov. V lete priťahujú predovšetkým túry na tatranské štíty, prechádzky dolinami a po náučných chodníkoch či výlety k plesám a vodopádom. Zima patrí lyžovačke v strediskách v Tatranskej Lomnici, Štrbskom plese a Starom Smokovci. Príďte sa presvedčiť a užiť si aktívny oddych. Ceny nehnuteľností vo Vysokých Tatrách každoročne rastú, čo umožňuje zhodnotenie vašej investície a ochranu pred devalváciou. Apartmán A3 sa nachádza na 1. poschodí nebytovej budovy v časti Nový Smokovec, 10 minút pešo do centra Starého Smokovca.. Má celkovú výmeru 39,4 m2 vrátane pivnice o ploche 1,7 m2, plus balkón o ploche 3,2 m2. Apartmán pozostáva z obývacej časti s kuchyňou, samostatnou spálňou, kúpeľnou so sprchovým kútom, umývadlom, toaletou, priestorom na práčku a sušičku. Apartmán má samostatné meranie na vodu a elektrinu, 120 l elektrický zásobník na prípravu teplej úžitkovej vody, elektrické podlahové kúrenie s dotykovým WiFi termostatom v každej miestnosti, dve lokálne vetracie jednotky s rekuperáciou tepla, prípojka na TV a internet. Apartmán sa predáva v štandardnom prevedení interiéru - protipožiarne a interiérové dvere, vinylové vode odolné podlahy, zariaďovacie predmety do kúpeľne, vodovodné batérie, vypínače.. Apartmán sa predáva bez nábytku, kuchynskej linky a svietidiel. Trojpodlažná nebytová budova ponúka celkom 6 apartmánov, na každom podlaží 2 apartmány. Nebytová stavba je v súčasnosti v štádiu dokončovania interiéru a exteriéru stavby. Ukončenie prác na stavbe je plánované do 12/2022. Predpokladaný termín právoplatnosti kolaudácie a odovzdania apartmánov je 3-4Q/2023. Vhodná investícia pre firmy - využitie apartmánov pre zamestnancov na dovolenky s možnosťou odpočtu DPH. Stavbu financuje VÚB banka. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 693 639 alebo na dusandrozda@haloreality.sk. ID ponuky: PP-58717 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

321 800 €
8 251,28 €/m²

HALO reality Bratislava
1 2 3 4 5 6