Novostavby.sk

Inzeráty predajcu GRAVITAS a. s.

Predajca

Názov predajcu:
GRAVITAS a. s.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: off...
http://www.gravitas.sk
Nájdených 34 novostavieb
1 2
Na predaj 1.5 izbový byt s balkónom, Stupava

Na predaj 1.5 izbový byt s balkónom, Stupava

Lokalita: Bočná, Stupava (Malacky)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 36.45 m²

Ponúkame na predaj 1,5 izbový byt s balkónom o celkovej výmere 36,45 m2. Byt sa nachádza na Bočnej ul. v Stupave. K bytu prislúcha murovaná pivnica nachádzajúca sa na -1 podlaží. Bytový dom nedisponuje výťahom a byt sa nachádza na 1 podlaží. Dom predstavuje ideálne bývanie pre 1 -2 osoby, ktorým ponúka naozaj dostupné a pokojné bývanie v tichej a bezpečnej lokalite s nízkymi mesačnými nákladmi. Dispozícia: Byt pozostáva zo vstupne priestrannej chodby, kúpeľne spojenej s WC, kuchyne spojenej s obývacou izbou, spálne a balkónom. Vybavenie : Byt sa predáva zariadený v zmysle foto-dokumentácie. V byte sú plastové okná, kuchynská linka, nová laminátová podlaha, interiérové dvere. Byt je čerstvo vymaľovaný. Lokalita: Mesto Stupava patrí v súčasnosti k vyhľadávaným lokalitám v okolí hlavného mesta Bratislava. Do centra mesta je to zhruba 15 km. V meste je kompletná občianska vybavenosť -základná škola, umelecká škola, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny (BILLA), drogéria (DM, 101), pošta, banky (SLSP, Tatra Banka, VÚB), kaviarne, reštaurácie, módne butiky … Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené, čo prispieva k atraktívnosti tejto lokality. V auguste 2011 bol otvorený nový diaľničný navádzač na diaľnicu D2 čo podstatne zlepšilo dopravnú dostupnosť do hlavného mesta.

119 000 €
3 264,75 €/m²

GRAVITAS a. s.
Na predaj zariadený 3i rod. Dom so záhradou - Lúčna ul. Rovinka

Na predaj zariadený 3i rod. Dom so záhradou - Lúčna ul. Rovinka

Lokalita: Lúčna, Rovinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 82.4 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom na Lúčnej ulici v Rovinke o výmere 82,40 m2 + záhrada o výmere 188 m2. K domu prislúchajú 2 parkovacie státia pred bytovým domom. V rodinnom dome sú dve bytové jednotky. Byt sa nachádza v tichej lokalite, v zástavbe rodinných domov. Dom bol kolaudovaný v roku 2016. Viedeoobhliadku si môžete pozrieť tu : https://my.matterport.com/show/?m=DXydfkTDwS1 Dispozícia a vybavenie : Dom je veľmi dobré dispozične riešený. Pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti ( práčka, samostatné Wc ), kúpeľne spojenej s WC ( vaňa, sprchový kút, Wc ) dvoch spálni a šatníka, obývacej izby spojenej s kuchyňou, priestrannej terasy, na ktorú je prístup z každej izby vrátane obývačky. K domu prislúchajú dve parkovacie miesta. Nehnuteľnosť sa predáva zariadená, plastové okná, kuchynská linku vrátane spotrebičov, elektroinštalácia, plynový kotol, v celom byte je podlahové kúrenie. Na spálni sú vonkajšie hliníkové žalúzie, predpríprava na alarm. V záhrade je inštalovaná nová automatická závlaha, ktorá je napojená na studňu. Sú tu vysadené ovocné a okrasné stromy, ktoré vytvárajú príjemný chládok počas horúcich dní. Terasa je kompletne zastrešená ale ponúka dostatok denného svetla. Lokalita : Rovinka ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu škola, škôlka, obchody, reštaurácie, kaviarne.

275 000 €
3 337,38 €/m²

GRAVITAS a. s.
Priestranný 3-izbový byt v štandarde

Priestranný 3-izbový byt v štandarde

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vyhotovený v štandarde s kuchynskou linkou v rodinnom dvojdome s balkónom a dvoma parkovacími státiami v novostavbe na Hradskej ulici vo Vrakuni. Rodinný dvojdom ponúka súkromie a pokojné bývanie v uzatvorenom areáli spoločne s ďalším radovým rodinným domom v blízkosti Vrakuňského lesoparku. Byt, s celkovou výmerou dispozície A 93,1m2, sa nachádzajú na 2.np. Byt je priestranný a dispozične dobre riešený. Byt má veľký balkón o výmere 5,3m2 a vedľa domu sa nachádzajú dve vonkajšie parkovacie státia. Vo vchode sa nachádzajú tri byty, každý na samostatnom podlaží. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, dvojumývadlom a samostatného wc, otvoreného priestoru kuchyne s obývacou izbou, dvoch spální a priestranného balkóna. Každý byt má svoj zdroj vykurovania (elektrokotol) a podlahové kúrenie v celom byte. K bytom prislúcha spoločný priestor (sklad) na odkladanie bicyklov. Stavba je dokončená a skolaudovaná. Byt sa predáva v stave štandard s kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi v cene 279.000eur. V cene sú zahrnuté aj dve parkovacie státia v uzatvorenom dvore. Technické vybavenie rodinného domu: Stavba je vyhotovená z kvalitných stavebných materiálov. Obvodové nosné murivo je z tehál Porotherm 30T Profy Dryfix hr.30cm zateplené hrúbkou 20cm polystyrénom. Vnútorné nosné murivo z Porotherm 30 Profy a deliace medzi bytové murivo dvojitá stena z Porotherm 25 AKU. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. Z ďalšieho technického vybavenia je v bytoch predpríprava na klimatizáciu, videovrátnik a predpríprava na alarm. Lokalita ponúka dobrú občiansku vybavenosť. V okolí bytového domu sa nachádza autobusová zastávka, základná občianska vybavenosť (obchody, reštaurácia, služby), základná škola, materská škola a dostatok zelene – Vrakuňský lesopark, cyklotrasa, rameno Malého Dunaja. Dostupnosť do centra mesta je 10 min. autom.

289 000 €
3 107,53 €/m²

GRAVITAS a. s.
Predaj 4izb. bytu v dvojdome, Stupava

Predaj 4izb. bytu v dvojdome, Stupava

Lokalita: Sama Tomášika, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj priestranný veľmi dobre dispozične riešený 4 izbový byt so záhradou v dvojdome v novovybudovanej časti Stupavy na ulici Sama Tomášika. Dom s modernou architektúrou predstavuje ideálne bývanie pre mladé rodiny s deťmi, ktorým ponúka naozaj dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi. Predpokladané mesačné náklady sú max. 120 Eur. Výhodou je celoročne slnečná južne orientovaná záhrada a 2 parkovacie miesta pred domom v cene. Výmera a dispozícia: Zastavaná plocha RD je 61 m2. Úžitková plocha bytu je 104 m2 a veľkosť balkóna je 4,92 m2. Výmera záhrady je 198 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, schodisko, technická miestnosť pod schodiskom, kúpeľňa s WC, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou. Poschodie pozostáva z chodby, technickej miestnosti, kúpeľne s WC, 3 spálni a balkóna, na ktorý je prístup z dvoch spálni. Prevedenie: Byt sa predáva v prevedení holobyt. Prevedenie holodomu zahŕňa: vstupné vchodové dvere, plastové okná s izolačným troj - sklom zn. Gealan(Nem.), príprava na exterierové žalúzie, potery, sádrové omietky, maľovka, podlahové kúrenie, plynový kotol so zásobnikom na TUV, prípravu pre kuchynskú linku, kompletné elektrické rozvody - vypínače, zásuvky, rozvody vody, kanalizácie, vonkajšia fasáda, predpríprava na klimatizáciu vo všetkých obytných miestnostiach, oplotenie, zámková dlažba parkovacie miesta a napojenie na všetky IS. Lokalita: Stupava je najbližšie situované mesto pri Bratislave a do jej centra je to okolo 15 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Výhodou mesta je kompletná občianska vybavenosť, ktorá tiež napomáha atraktivite tejto lokality. V meste je základná škola, umelecká škola, zdravotné stredisko (ambulancie – pre deti a dorast, pre dospelých, interné, neurológia, očná, zubár…), lekáreň, potraviny (Billa, Bala), drogéria (DM, 101), pošta, banky (SLSP, Tatra Banka, VÚB), kaviarne, reštaurácie, módne butiky …

320 000 €
2 935,78 €/m²

GRAVITAS a. s.
Na predaj zariadený 3i byt v rod. Dome so záhradou - Lúčna ul. Rovinka

Na predaj zariadený 3i byt v rod. Dome so záhradou - Lúčna ul. Rovinka

Lokalita: Lúčna, Rovinka (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82.4 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v rodinnom dome na Lúčnej ulici v Rovinke o výmere 82,40 m2 + záhrada o výmere 188 m2. K bytu prislúchajú 2 parkovacie státia pred bytovým domom. V rodinnom dome sú dve bytové jednotky. Byt sa nachádza v tichej lokalite, v zástavbe rodinných domov. Dom bol kolaudovaný v roku 2016. Videoobhliadku si môžete pozrieť tu : https://my.matterport.com/show/?m=DXydfkTDwS1 Dispozícia a vybavenie : Byt je veľmi dobré dispozične riešený. Pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti ( práčka, samostatné Wc ), kúpeľne spojenej s WC ( vaňa, sprchový kút, Wc ) dvoch spálni a šatníka, obývacej izby spojenej s kuchyňou, priestrannej terasy, na ktorú je prístup z každej izby vrátane obývačky. K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta. Nehnuteľnosť sa predáva zariadená, plastové okná, kuchynská linku vrátane spotrebičov, elektroinštalácia, plynový kotol, v celom byte je podlahové kúrenie. Na spálni sú vonkajšie hliníkové žalúzie, predpríprava na alarm. V záhrade je inštalovaná nová automatická závlaha, ktorá je napojená na studňu. Sú tu vysadené ovocné a okrasné stromy, ktoré vytvárajú príjemný chládok počas horúcich dní. Terasa je kompletne zastrešená ale ponúka dostatok denného svetla. Lokalita : Rovinka ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu škola, škôlka, obchody, reštaurácie, kaviarne.

275 000 €
3 337,38 €/m²

GRAVITAS a. s.
3-izbový byt s balkónom, Mierová ulica, Veľký Krtíš

3-izbový byt s balkónom, Mierová ulica, Veľký Krtíš

Lokalita: Mierová, Veľký Krtíš (Veľký Krtíš)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame na prenájom zaujímavo dispozične riešený 3 izbový byt s balkónom v kompletne zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza na Mierovej ulici, priamo v centre mesta Veľký Krtíš. Výmera 3-izbového bytu je 53,37 m2. Cena nájmu je 360,- EUR na mesiac plus energie 100,- EUR a vyhradené parkovacie miesto 20,- EUR. Cena spolu je 480,- EUR na mesiac. K bytu prislúcha pivnica. Byt sa prenajíma v štandarde vrátane kuchynskej linky. Vybavenie bytu plus pripojenie na internet a TV si klienti musia zaobstarať sami. Štvorpodlažný bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je tehlový a zateplený polystyrénom hr. 15 cm. V bytovom dome nie je výťah. Na balkóne je nerezové zábradlie. V každej izbe je štruktúrovaná kabeláž na TV a internet. Lokalita: Bytový dom sa nachádza v slepej uličke priamo v centre mesta Veľký Krtíš, čím poskytuje pre budúcich vlastníkov pokojné bývanie s dostatkom súkromia. Daná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú školy, škôlky, nemocnica, potraviny, pošta, úrady, obchody – LIDL, BILLA, Kaufland, banky a reštaurácie. V pešej dostupnosti do 10 minút sa nachádza autobusová stanica.

360 €/mes.
6,79 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
GRAVITAS a. s.
2-izbový byt s balkónom, Mierová ulica, Veľký Krtíš

2-izbový byt s balkónom, Mierová ulica, Veľký Krtíš

Lokalita: Mierová, Veľký Krtíš (Veľký Krtíš)
Druh: 2 izbový byt

Ponúkame na prenájom zaujímavo dispozične riešený 2izb. byt s balkónom v kompletne zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza na Mierovej ulici, priamo v centre mesta Veľký Krtíš. Výmera 2-izbového bytu je 45,18 m2. Cena nájmu je 330,- EUR na mesiac plus energie 80,- EUR a vyhradené parkovacie miesto 20,- EUR. Cena spolu je 430,- EUR na mesiac. K bytu prislúcha pivnica. Štvorpodlažný bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je tehlový a zateplený polystyrénom hr. 15 cm. V bytovom dome nie je výťah. Na balkóne je nerezové zábradlie. V každej izbe je štruktúrovaná kabeláž na TV a internet. Byt sa prenajíma v štandarde vrátane kuchynskej linky. Vybavenie bytu plus pripojenie na internet a TV si klienti musia zaobstarať sami. Lokalita: Bytový dom sa nachádza v slepej uličke priamo v centre mesta Veľký Krtíš, čím poskytuje pre budúcich vlastníkov pokojné bývanie s dostatkom súkromia. Daná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú školy, škôlky, nemocnica, potraviny, pošta, úrady, obchody – LIDL, BILLA, Kaufland, banky a reštaurácie. V pešej dostupnosti do 10 minút sa nachádza autobusová stanica.

330 €/mes.
7,33 €/m²/mes.
+ 80 €/mes. energie
GRAVITAS a. s.
3,5-izbový byt s balkónom, Mierová ulica, Veľký Krtíš

3,5-izbový byt s balkónom, Mierová ulica, Veľký Krtíš

Lokalita: Mierová, Veľký Krtíš (Veľký Krtíš)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame na prenájom zaujímavo dispozične riešený 3 izbový byt s balkónom v kompletne zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza na Mierovej ulici, priamo v centre mesta Veľký Krtíš. Výmera 3,5-izbového bytu je 73,37 m2. Cena nájmu je 400,- EUR na mesiac plus energie 120,- EUR a vyhradené parkovacie miesto 20,- EUR. Cena spolu je 540,- EUR na mesiac. K bytu prislúcha pivnica. Štvorpodlažný bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je tehlový a zateplený polystyrénom hr. 15 cm. V bytovom dome nie je výťah. Na balkóne je nerezové zábradlie. V každej izbe je štruktúrovaná kabeláž na TV a internet. Byt sa prenajíma v štandarde vrátane kuchynskej linky. Vybavenie bytu plus pripojenie na internet a TV si klienti musia zaobstarať sami. Lokalita: Bytový dom sa nachádza v slepej uličke priamo v centre mesta Veľký Krtíš, čím poskytuje pre budúcich vlastníkov pokojné bývanie s dostatkom súkromia. Daná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú školy, škôlky, nemocnica, potraviny, pošta, úrady, obchody – LIDL, BILLA, Kaufland, banky a reštaurácie. V pešej dostupnosti do 10 minút sa nachádza autobusová stanica.

400 €/mes.
5,48 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
GRAVITAS a. s.
Na predaj 6izb. rodinný dom, Dúbravka, Bratislava

Na predaj 6izb. rodinný dom, Dúbravka, Bratislava

Lokalita: Pod záhradami, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám moderný 6-izbový samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom v projekte Kondomínium v centrálnej časti Dúbravky na ulici Pod záhradami. V predmetnej lokalite je vo výstavbe 5 rodinných domov s úžitkovou plochou domu 150m2 (dom typu A1 až A4) a 155m2 (dom typu B) a troma parkovacími státiami. Celková plocha pozemku je 2.252m2 a plocha prislúchajúca jednotlivým RD je od 300m2 do 400m2. Cena rodinného domu v stave holodom vrátane parkovacích státi je 649.000eur. Stavba bola zahájená. Popis domu: Jedná sa o klasickú murovanú dvojpodlažnú stavbu so sedlovou strechou a napojením na všetky inžinierske siete. Dispozične sa na 1.np nachádza denná časť, a to: otvorená obývacia izba prepojená s kuchyňou, jedna spálňa, sociálne zariadenie, vstupná predsieň so schodiskom a skladom pod schodiskom. Na 2.np sa nachádzajú štyri spálne a kúpeľňa, samostatné wc a balkón. V kondomíniu je vyčlenená plocha na parkovanie troch áut pre každý rodinný dom. Technické prevedenie domu: základy-monolitický železobetón, obvodové steny-hr.25cm tehla Porotherm, zateplenie-20cm minerálna vlna, strecha-drevený krov, krytina Bramac, protipožiarny sadrokartón, podlaha-betónový poter, exteriérové vstupné dvere-bezpečnostné hliníkové, okná-plastové s trojskokom, omietky interiéru-sadrové. Vykurovanie a zdravotechnika-plynový kotol, teplovodné podlahové vykurovanie, zásobník teplej vody, rozvody teplej a studenej vody vrátane odkanalizovania domu. Ďalšie technické vybavenie-decentralizovaná rekuperácia, video vrátnik, príprava na alarm, predpríprava na klimatizáciu, príprava na vonkajšie elektrické žalúzie. Možnosť dokončenia rodinného domu „ NA KĽÚČ“ na základe vlastného výberu. Lokalita: Kondomínium Dúbravka – nová lokalita rodinných domov na ulici Pod záhradami v centrálnej časti Dúbravky. Dobré dopravné napojenie, blízkosť prírody a tiché prostredie. V blízkosti sa nachádza Lidl a kompletná občianska vybavenosť-MHD, obchody a kaviarne, škola, materská škôlka, detské ihrisko, atď..

649 000 €
4 326,67 €/m²

GRAVITAS a. s.
Na predaj 2- izb. byt + garážové státie na ul. Gercenova, Petržalka

Na predaj 2- izb. byt + garážové státie na ul. Gercenova, Petržalka

Lokalita: Gercenova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.6 m²

Gravitas ponúka na predaj 2- izbový byt s balkónom orientovaný do tichého súkromného dvora v polyfunkčnom dome na Gercenovej ulici v Petržalke. Byt s celkovou výmerou 55,6 m2 sa nachádza na 2. poschodí má k dispozícii aj garážové miesto a komoru na poschodí. Veľkou výhodou sú kaviarne, reštaurácie, obchody, potraviny ale aj cyklotrasa priamo v areáli. Celková výmera 55,6 m² z toho: byt 46,3 m2, balkón 4,3 m2, komora na poschodí 2,1m2 a pivnica 2,9m2. - nachádza sa na 2. poschodí z 5 v dome s výťahom - Východná orientácia do tichého dvora prístupného len pre obyvateľov - 18- ročný polyfunkčný dom - Vlastný plynový kotol- nižšie mesačné náklady, do 120€ na dve osoby vrátane elektriny - laminátové podlahy, bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, - predáva sa čiastočne zariadený - rolldor v spálni, obývačková zostava - kuchynská linka s barovým pultom a stoličkami so zabudovanými spotrebičmi K bytu sa predáva garážové parkovacie státie za 23.500 EUR. Lokalita: Hlavnou výhodou bývania na Gercenovej je výborná dopravná dostupnosť do centra, na diaľnicu, ale aj vlakom do Rakúska. Obchody, reštaurácie a kaviarne a ďalšie služby sú priamo v okolí domu. Pešo dostupný do 20 min. je aj Aupark, alebo do 5 min. Vienna Gate s obchodnou pasážou.

199 000 €
3 579,14 €/m²

GRAVITAS a. s.
Predaj 3i. bytu s veľkou terasou, 2 parkovacími miestami

Predaj 3i. bytu s veľkou terasou, 2 parkovacími miestami

Lokalita: Sama Tomášika, Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt

Vianočná zľava 3000,- EUR. Z pôvodnej ceny 222.500,- EUR. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v rodinnom dome s veľkou terasou a dvomi parkovacími miestami na ulici Sama Tomašíka v Stupave. V rodinnom dome sú tri bytové jednotky. Byt sa nachádza v tichej lokalite, v zástavbe rodinných domov. Byt je veľmi dobré dispozične riešený. Pozostáva zo vstupnej haly, schodiska, technickej miestnosti pod schodami, kúpeľne spojenej s WC, technickej miestnosti (pračovne), dvoch spálni, obývacej izby spojenej s kuchyňou, priestrannej terasy, na ktorú je prístup z obývacej izby. Celková úžitková plocha bytu je 75,18 m2, výmera terasy je 16,17 m2. K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta. Nehnuteľnosť sa predáva v prevedení HOLOBYT vchodové bezpečnostné dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, maľovka, potery, príprava pre kuchynskú linku, príprava WC a kúpeľne, elektroinštalácia, plynový kotol, v celom byte je podlahové kúrenie. V cene bytu sú k dispozícií dve vonkajšie parkovacie miesta, ktoré sú situované na spoločnom pozemku. Fotky sú použité z identického domu, ktorý bol dokončený minulý rok. Jedná sa o rovnakú stavbu. Rodinný dom je situovaný v západnej časti mesta Stupava. Stupava je najbližšie situované mesto pri Bratislave. Do mestských častí Záhorská Bystrica a Devínska Nová Ves je to len na skok a do centra mesta je to zhruba 15 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie Výhodou mesta je kompletná občianska vybavenosť. V meste sa nachádza základná škola, materská škola, umelecká škola, zdravotné stredisko (ambulancie – pre deti a dorast, pre dospelých, interné, neurológia, očná, zubár,...), lekáreň, potraviny Billa, Bala), drogérie (DM, 101), pošta, banky (SLSP, Tatra Banka, VÚB), kaviarne, reštaurácie, módne butiky a ostatné služby.

219 500 €
2 926,67 €/m²

GRAVITAS a. s.
Predaj 4izb. bytu v dvojdome, Stupava

Predaj 4izb. bytu v dvojdome, Stupava

Lokalita: Sama Tomášika, Stupava (Malacky)
Druh: 4 izbový byt

Ponúkame na predaj priestranný veľmi dobre dispozične riešený 4 izbový byt so záhradou v dvojdome v novovybudovanej časti Stupavy na ulici Sama Tomášika. Dom s modernou architektúrou predstavuje ideálne bývanie pre mladé rodiny s deťmi, ktorým ponúka naozaj dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi. Predpokladané mesačné náklady sú max. 120 Eur. Výhodou je celoročne slnečná južne orientovaná záhrada a 2 parkovacie miesta pred domom v cene. Výmera a dispozícia: Zastavaná plocha RD je 61 m2. Úžitková plocha bytu je 104 m2 a veľkosť balkóna je 4,92 m2. Výmera záhrady je 198 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, schodisko, technická miestnosť pod schodiskom, kúpeľňa s WC, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou. Poschodie pozostáva z chodby, technickej miestnosti, kúpeľne s WC, 3 spálni a balkóna, na ktorý je prístup z dvoch spálni. Prevedenie: Byt sa predáva v prevedení holobyt. Prevedenie holodomu zahŕňa: vstupné vchodové dvere, plastové okná s izolačným troj - sklom zn. Gealan(Nem.), príprava na exterierové žalúzie, potery, sádrové omietky, maľovka, podlahové kúrenie, plynový kotol so zásobnikom na TUV, prípravu pre kuchynskú linku, kompletné elektrické rozvody - vypínače, zásuvky, rozvody vody, kanalizácie, vonkajšia fasáda, predpríprava na klimatizáciu vo všetkých obytných miestnostiach, oplotenie, zámková dlažba parkovacie miesta a napojenie na všetky IS. Lokalita: Stupava je najbližšie situované mesto pri Bratislave a do jej centra je to okolo 15 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Výhodou mesta je kompletná občianska vybavenosť, ktorá tiež napomáha atraktivite tejto lokality. V meste je základná škola, umelecká škola, zdravotné stredisko (ambulancie – pre deti a dorast, pre dospelých, interné, neurológia, očná, zubár…), lekáreň, potraviny (Billa, Bala), drogéria (DM, 101), pošta, banky (SLSP, Tatra Banka, VÚB), kaviarne, reštaurácie, módne butiky …

320 000 €
2 935,78 €/m²

GRAVITAS a. s.
4 izbový rodinný dom, Brezová ulica, Stupava

4 izbový rodinný dom, Brezová ulica, Stupava

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 145 m²

Ponúkame na predaj priestranný veľmi dobre dispozične riešený dvojposchodový 4 izbový rodinný dom, ktorý bol skolaudovaný v roku 2016, na Brezovej ulici v Stupave. Dom je postavený na pozemku o celkovej výmere 283 m2. Úžitková plocha rodinného domu je 145 m2. Zastavaná plocha RD vrátane garáže je 113 m2. Dom je tehlový vo výbornom technickom stave, predáva sa kompletne zariadený. DISPOZÍCIA: Dispozícia domu pozostáva z dvoch poschodí. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, schodiska, kúpeľne s technickou miestnosťou, obývacej izby spojenej s jedálňou, samostatnej kuchyne a priestrannej terasy, na ktorú je prístup z obývacej izby. Poschodie pozostáva z chodby, kúpeľne, spálne a 2 detských izieb. Z exteriéru je prístupná garáž. TECHNICKÉ RIEŠENIE: Rodinný dom je vo veľmi dobrom technickom stave. Predáva sa kompletne zariadený. V dome je klimatizácia, rekuperácia, na streche sú osadené solárne panely, kúrenie je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením, prípadne krbom. V dome je zavedený internet ( RadioLAN ). Mesačné náklady: 150€,-/5 osôb. Dom má vlastnú studňu a vlastnú čističku odpadových vôd. Na pozemku sa nachádza záhradný domček. LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza v slepej ulici s priamym napojením na cyklochodník Biofarma - Stupava. Stupava je najbližšie situované mesto pri Bratislave a do jej centra je to zhruba 15 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Výhodou mesta je kompletná občianska vybavenosť, ktorá tiež napomáha atraktivite tejto lokality. V meste je základná škola, umelecká škola, zdravotné stredisko (ambulancie – pre deti a dorast, pre dospelých, interné, neurológia, očná, zubár…), lekáreň, potraviny (Billa, Bala), drogéria (DM, 101), pošta, banky (SLSP, Tatra Banka, VÚB), kaviarne, reštaurácie, módne butiky …

445 000 €
3 068,97 €/m²

GRAVITAS a. s.
Prenájom 4-izbový rodinný dom, Okružná ul.-Senec

Prenájom 4-izbový rodinný dom, Okružná ul.-Senec

Lokalita: Okružná, Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na prenájom 4 izbový rodinný na Okružnej ulici v Senci. Dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite na okraji Senca s dobrou náväznosťou na dialnicu ako aj Seneckú cestu (Mlynský klin). Tichá lokalita a priaznivá poloha prispievajú ku komfortu bývania. Cena nájmu jedného domu je 1.380€ vrátane energií - nájom 1.180€ a 200€ energie (plyn, voda, elektr. energia). Dom sa ponúkajú na prenájom zariadený. K dispozícii je od 1.februára 2023. Dispozícia a popis domu: Celková výmera domu je 144m2. Zastavaná plocha 72m2 a plocha záhrady 248m2. Dispozičné riešenie pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí sa nachádza denná časť: vstupná chodba z ktorej je vstup do otvorenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou, samostatného wc a technickej miestnosti. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so zabudovanými (kompletnými) spotrebiči a prislúcha k nej aj komora. Z obývacej časti je výstup na terasu a do dvora. Terasa je pojednaná bioklimatickou lamelovou pergolou s osvetlením – solisystém. Schodiskom z dennej časti je prístupné poschodie kde sa nachádza nočná časť domu: tri spálne, z toho jedna so samostatným šatníkom a priestranná kúpeľňa. Vybavenie bytu: Dom sa prenajíma zariadený v rozsahu ako je zachytený na fotodokumentácii. V dome je kuchynská linka vrátane všetkých spotrebičov, jedálenský stôl so stoličkami, dve spálne sú vybavené úložným priestorom (skrine) a rozťahovacím gaučom, hlavná spálňa manželskou posteľou a samostatným zabudovaným šatníkom. Kúpeľňa je vybavená vaňou, sprchovacím kútom, dvoj-umývadlom a toaletou. Všetko vybavenie je vo vyššom štandarde. V izbách je plávajúca podlaha, v kúpeľni keramický obklad, dlažba. Dom je klimatizovaný a vybavený zabezpečovacím systémom-alarmom. Ku každému z domov patrí aj samostatná garáž a taktiež dve parkovacie státia pred domom. Jedná sa o novostavbu kolaudovanú v r.2019. Lokalita: Dobrá poloha v tichej novovybudovanej časti medzi rodinnými domami s dobrým napojením na diaľnicu a starú seneckú cestu. Materská škôlka a detské ihrisko v blízkosti domov, základná škola a ostatná občianska vybavenosť dostupná v okolí. Vlaková zastávka Veľký Biel (3,5km).

1 380 €/mes.
9,58 €/m²/mes.

GRAVITAS a. s.
REZERVOVANÉ_Prenájom slnečného 2izbového bytu na Račianskej ulici

REZERVOVANÉ_Prenájom slnečného 2izbového bytu na Račianskej ulici

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt v bytovom dome na Račianskej ulici č.38, mestská časti Nové Mesto. Byt sa nachádza v nadstavbe a kompletnej rekonštrukcii bytového domu, na 5.NP s výťahom. Priaznivá poloha blízko centra a dobrá občianska vybavenosť prispievajú ku komfortu bývania. Cena nájmu bytu je 640€ vrátane energií /TV+internet/ a 50 € cena samostatnej garáže. Cena celkom s garážou 690€. Byt sa ponúka na prenájom zariadený vrátane TV a internetu. Voľný od 1.1.2023. Dispozícia bytu: Celková výmera bytu bez balkóna je 50,48 m2 a 4,76m2 balkón. Juhovýchodná orientácia bytu. Dispozičné riešenie pozostáva zo vstupnej chody, otvorenej obývacej izby s kuchyňou, samostatnej izby – spálne. Z chodby je vstup do kúpeľne s WC. Vybavenie bytu: Byt sa prenajíma zariadený a ihneď obývateľný. V byte je kuchynská linka vrátane spotrebičov a ostatné kompletné zariadenie. V izbách je plávajúca podlaha, v kúpeľni a WC keramický obklad, dlažba a sanita. Jedná sa o byt v novostavbe pripravený ihneď k nasťahovaniu. K bytu patrí aj pivničný priestor. Bytový dom má vlastnú kotolňu a ohrev vody – kondenzačný kotol so zásobníkom. Bytový dom je vybavený audio vrátnikom a novým výťahom. Dvor je oplotený a uzavretý bránou. Parkovanie je bezproblémové. Výborná poloha v širšom centre mesta s dobrou dostupnosťou a napojením MHD do centra. Komplexná občianska vybavenosť- Billa, OD Slimák, nemocnica, školy a ostatná vybavenosť. V dostupnosti 20 minút pešou chôdzou OC Polus, plaváreň Pasienky, NTC, futbalový štadión, športová hala, zimný štadión či jazero Kuchajda. Možnosť relaxu v prírode – Ahoj, Koliba či Kamzík.

640 €/mes.
12,80 €/m²/mes.

GRAVITAS a. s.
Predaj 3 izb. bytu v projekte Eden Park, Drieňová ul., Ružinov

Predaj 3 izb. bytu v projekte Eden Park, Drieňová ul., Ružinov

Lokalita: Drieňová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 91.22 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj krásny 3 izbový byt s loggiou v Ružinove, Drieňová ulica. Projekt Eden Park je staršia novostavba v centre Bratislavy skolaudovaná v roku 2009, ktorá je dodnes považovaná za jeden z najlepších developerských projektov. Byt bol kúpený v roku 2011 súčasným majiteľom priamo od developera, nemal iného vlastníka. Nachádza sa na 2. poschodí z 16, pričom stavba má viaceré úrovne voči terénu, reálne preto ide o 3. poschodie. Orientácia bytu je JZ. V prízemí budovy je 24 hodinová služba recepcie. Dispozícia: Rozloha bytu je 91,22 m2, z toho loggia má 8,58 m2. Z predsiene a následnej centrálnej chodby je vstup do všetkých miestností bytu. Byt pozostáva z 3 obytných miestností: obývacej izby spojenej s kuchynskou linkou a jedálňou, 2 spální, 1 kúpeľne s vaňou, WC a miestom na práčku, výhodou je ďalšia samostatná toaleta s umývadlom. Zo všetkých 3 izieb je výstup na spoločnú loggiu. Jedna zo spální má k dispozícii veľkorysý uzavretý šatník. V celom byte boli použité zemité farby a hnedé tóny, ktoré vytvárajú harmonický celok. K bytu si majiteľ prenajíma garážové státie v suteréne budovy. K dispozícii na predaj bývajú aj voľné garážové státia, prípadne pivničná kobka. Vybavenie: Podľa vzájomnej dohody s majiteľom sa byt predáva čiastočne zariadený. V interiéri sú hliníkové okná s interiérovými žalúziami, plávajúce podlahy, v kúpeľniach a predsieni je dlažba, vstupné dvere sú bezpečnostné, optický kábel je samozrejmosť. Obytný dom disponuje 3 výťahmi, z toho jedným nákladným. Okolie: Bytový komplex Eden Park je vyhľadávaným miestom na bývanie pre jeho výbornú polohu v Bratislave. Nachádza sa priamo vedľa jazera Štrkovec, kde je možné venovať sa relaxu a športovým aktivitám. V pešej dostupnosti je park, supermarket Billa, zastávky MHD, reštaurácie, banky, školy. Na zábavu a šport slúži blízka Laser Aréna a fitness centrum. V blízkom okolí je nový futbalový štadión, Národné tenisové centrum, kde sa konajú rôzne zábavné a kultúrne podujatia, nemocnica s poliklinikou, zimný štadión, Lidl, a iné

429 000 €
4 702,92 €/m²

GRAVITAS a. s.
Na predaj 5izb. bungalov, Záhorská Bystrica, Bratislava

Na predaj 5izb. bungalov, Záhorská Bystrica, Bratislava

Lokalita: Trstínska, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 132 m²

Ponúkame na predaj priestranný veľmi dobre dispozične riešený 5 izbový bungalov so záhradou v novovybudovanej časti Záhorskej Bystrici na Trstínskej ulici. Dom s modernou architektúrou predstavuje ideálne bývanie pre rodiny s deťmi, ktorým ponúka naozaj dostupné a kvalitné bývanie v tesnej blízkosti Karpát. Predpokladané mesačné náklady sú max. 140 Eur. Výhodou je celoročne slnečná juhovýchodne orientovaná záhrada a 2 parkovacie miesta pred domom v cene. Výmera a dispozícia: Zastavaná plocha RD je 159 m2. Úžitková plocha domu je 132 m2 a veľkosť terasy je 42,6 m2. Celková výmera záhrady je 562 m2. Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, dvoch kúpeľni, samostatného WC, šatníka, štyroch izieb, priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou a priestrannej terasy, na ktorú je prístup z troch izieb a obyvačky. Prevedenie: Bungalov sa predáva v prevedení holobyt. Prevedenie holodomu zahŕňa: vstupné vchodové dvere, plastové okná s izolačným troj - sklom zn. Gealan(Nem.), príprava pre exterierové žalúzie, potery, sádrové omietky, maľovka, podlahové kúrenie, plynový kotol so zásobnikom na TUV, prípravu pre kuchynskú linku, kompletné elektrické rozvody - vypínače, zásuvky, rozvody vody, kanalizácie, vonkajšia fasáda, predpríprava na klimatizáciu, zámková dlažba chodníky a parkovacie miesta a napojenie na všetky IS. Lokalita: Záhorská Bystrica je jedna z najvyhľadavanejších lokalít pre bývanie v rodinnom dome. Do centra Bratislavy je to len 15 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Záhorská Bystrica ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá tiež napomáha atraktivite tejto lokality. V blízkosti je základná škola, detská škôlka, potraviny Tesco a Billa, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, banky, kaviarne, reštaurácie, len 5 km obchodné centrum BORY MAL. Pre milovníkov športu a relaxu je len 5 min. vzdialený vstup do lesoparku Západných Karpát.

599 000 €
4 537,88 €/m²

GRAVITAS a. s.
Hľadáme klienta- 3izb. byt Račany Bianco

Hľadáme klienta- 3izb. byt Račany Bianco

Lokalita: Sasinkova, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 90.1 m²

Hľadá sa klient pre 3izb. byt v novovybudovanom projekte- Račany Bianco na Sasinkovej ulici v Bratislave. Byt má veľkorysých 91m2 a dve samostatné loggie o výmere 9,4m2 a 8,3m2. Cena bytu je 450.000,-EUR. V cene bytu je aj pivničná kobka. Ku bytu je možnosť prikúpenia parkovacieho státia v hodnote 20.000,-EUR. Obhliadky na byte sú možné od 12.11.2022. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

450 000 €
4 994,45 €/m²

GRAVITAS a. s.
Predaj 2-izbového bytu, Kresánková ul.,BA-Karlova Ves

Predaj 2-izbového bytu, Kresánková ul.,BA-Karlova Ves

Lokalita: Kresánkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.52 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zariadený 2 - izbový byt na Kresánkovej ulici v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves. Byt sa nachádza na 1. poschodí zo 6. V bytovom dome je výťah. Nutnosť dokúpenia vlastného parkovacieho miesta v podzemnej garáži v sume 20 000 €. Poloha bytového domu zaručuje dobrú dostupnosť do centra, tiché prostredie plné zelene a komplexnú občiansku vybavenosť. Orientácia bytu je na juhozápad. Dispozícia: Byt s výmerou 55,52 m² sa nachádza na 1. poschodí. K bytu prislúcha balkón o celkovej výmere 3,83 m2, na ktorý je prístup zo spálne a obývacej izby. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, chodby, spojenej kúpeľne s WC, obývacej izby a spálne. K bytu prislúcha murovaná pivnica o výmere 4,32 m2 a vlastné parkovacie miesto v podzemnej garáži na -2. Vybavenie bytu: Byt sa predáva čiastočne zariadený. Výška energií je 180 € pre 2 osoby. Lokalita: Lokalita Karlova Ves- Dlhé Diely, časť Kaskády patrí medzi veľmi atraktívnu lokalitu a to vďaka voľnočasovým aktivitám a krásnym výhľadom. Neďaleko je významná prírodná a historická lokalita, hrad Devín a chránená krajinná oblasť Devínska Kobyla -obľúbená oddychová oblasť obyvateľov hlavného mesta. V blízkosti na sídlisku sa nachádzajú obchody, reštaurácie, pošta, lekáreň, palacinkáreň, oddychové a športové centrá, solárium a mnoho ďalších. Je tu kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti, základné školy s plavárňou , futbalové a atletické ihriská, materské školy, obchodný dom, potraviny Billa Lidl , mestský úrad, poliklinika , kostol, kino , banky atď... Dostupnosť MHD poskytuje niekoľko možností a pravidelnosť liniek počas pracovných dní ,víkendov aj sviatkov.

206 000 €
3 710,37 €/m²
+ 180 €/mes. energie
GRAVITAS a. s.
SKOLAUDOVANÉ - Byty na predaj, Mierová ulica, Veľký Krtíš

SKOLAUDOVANÉ - Byty na predaj, Mierová ulica, Veľký Krtíš

Lokalita: Mierová, Veľký Krtíš (Veľký Krtíš)
Druh: Pozemok pre bytovú výstavbu

PRÁVE SKOLAUDOVANÉ! Možnosť nasťahovania ihneď. Ponúkame na predaj posledné dva zaujímavo dispozične riešené 2 izbové byty s balkónom v kompletne zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza na Mierovej ulici, priamo v centre mesta Veľký Krtíš. Výmera 2-izbových bytov je 45,18 m2,. Ceny bytov sa pohybujú od 70.686€ do 71.484€. K bytu prislúcha pivnica. Parkovacie státie, nie je v cene bytu. Možnosť dokúpenia parkovacieho miesta, v sume 5000€. Predpokladané mesačné náklady sa pohybujú na úrovni cca 100€. Byt č. 2 sa nachádza na prvom poschodí. Plocha bytu je 45,18m2, výmera balkónu je 2,18m2 a výbera pivnice 3,13m2. Celková plocha bytu je 50,49m2. Cena bytu 70.686€. Byt č. 6 sa nachádza na druhom poschodí. Plocha bytu je 45,18m2, výmera balkónu 2,18 a výmera pivnice 3,70m2. Celková plocha bytu je 51,06m2. Cena bytu 71.484€. V rámci bytového domu sú k dispozícií 3 nebytové priestory od 29,92 m2 - 48,12 m2. Ceny nebytových priestorov sú od 33.480 - 54.720€. Štvorpodlažný bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je tehlový a zateplený polystyrénom hr. 15 cm. V bytovom dome nie je výťah. Byty sú predávané v kvalitnom štandarde, ktorý zahŕňa bezpečnostné vstupné dvere, osadené plastové okná s izolačným trojsklom, laminátové podlahy, interiérové dvere. V kúpeľni a WC budú keramické obklady, dlažba a sanita, radiátory. Každý klient má možnosť výberu farebného prevedenia zo štandardu od investora. Na balkóne bude nerezové zábradlie. V každej izbe je štruktúrovaná kabeláž na TV a internet. Lokalita: Bytový dom sa nachádza v slepej uličke priamo v centre mesta Veľký Krtíš, čím poskytuje pre budúcich vlastníkov pokojné bývanie s dostatkom súkromia. Daná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú školy, škôlky, nemocnica, potraviny, pošta, úrady, obchody – LIDL, BILLA, Kaufland, banky a reštaurácie. V pešej dostupnosti do 10 minút sa nachádza autobusová stanica.

70 686 €

GRAVITAS a. s.
1 2