Novostavby.sk

Inzeráty predajcu GRAVITAS a. s.

Predajca

Názov predajcu:
GRAVITAS a. s.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: off...
http://www.gravitas.sk
Adresa:
Budyšínska 36
Bratislava III - Nové Mesto
83102
Nájdených 34 novostavieb
1 2
2-izbový byt s balkónom, Mierová ulica, Veľký Krtíš - KOLAUDUJEME!

2-izbový byt s balkónom, Mierová ulica, Veľký Krtíš - KOLAUDUJEME!

Lokalita: Mierová, Veľký Krtíš (Veľký Krtíš)
Druh: 2 izbový byt

PRÁVE KOLAUDUJEME! Nepremeškajte si rezervovať byt v nižších cenách! Od roku 2022 zmena cenníka. Ponúkame na predaj zaujímavo dispozične riešený 2-izbový byt č.2 o výmere 45,18m2 s balkónom (2,18m2) v kompletne zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza na Mierovej ulici, priamo v centre mesta Veľký Krtíš. Výmera 2-izbových bytov je 45,18 m2. Ceny jednotlivých bytov sa pohybujú od 59.539 € do 60.166€. K bytu prislúcha aj pivnica a 1 parkovacie státie, ktoré sú zahrnuté v cene. Predpokladané mesačné náklady sa pohybujú na úrovni cca 100 € pre 2-izbové byty a 150 € pre 3-izbové byty. Ponúkaný byt sa predáva v sume 59.539 €. V rámci bytového domu sú k dispozícií 3 nebytové priestory od 29,92 m2 - 48,12 m2. Ceny nebytových priestorov sú od 30.928 - 47.308 €. Kompletné info a cenník si môžete pozrieť na tomto linku: http: www.flatbook.sk byty velky-krtis bytovy-dom 1736 byty-mierova-velky-krtis Štvorpodlažný bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je tehlový a zateplený polystyrénom hr. 15 cm. V bytovom dome nie je výťah. Byty sú predávané v kvalitnom štandarde, ktorý zahŕňa bezpečnostné vstupné dvere, osadené plastové okná s izolačným trojsklom, laminátové podlahy, interiérové dvere. V kúpeľni a WC budú keramické obklady, dlažba a sanita, radiátory. Každý klient má možnosť výberu farebného prevedenia zo štandardu od investora. Na balkóne bude nerezové zábradlie. V každej izbe je štruktúrovaná kabeláž na TV a internet. Predpokladaný termín kolaudácie je máj 2021. Lokalita: Bytový dom sa nachádza v slepej uličke priamo v centre mesta Veľký Krtíš, čím poskytuje pre budúcich vlastníkov pokojné bývanie s dostatkom súkromia. Daná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú školy, škôlky, nemocnica, potraviny, pošta, úrady, obchody – LIDL, BILLA, Kaufland, banky a reštaurácie. V pešej dostupnosti do 10 minút sa nachádza autobusová stanica.Ponúkame na predaj zaujímavo dispozične riešený 2-izbový byt č.2 o výmere 45,18m2 s balkónom (2,18m2) v kompletne zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza na Mierovej ulici, priamo v centre mesta Veľký Krtíš.

59 539 €

GRAVITAS a. s.
3,5-izbový byt s balkónom, Mierová ulica, Veľký Krtíš - KOLAUDUJEME!

3,5-izbový byt s balkónom, Mierová ulica, Veľký Krtíš - KOLAUDUJEME!

Lokalita: Mierová, Veľký Krtíš (Veľký Krtíš)
Druh: 3 izbový byt

PRÁVE KOLAUDUJEME! Nepremeškajte si rezervovať byt v nižších cenách! Od roku 2022 zmena cenníka. Ponúkame na predaj zaujímavo dispozične riešený 3,5-izbový byt č.3 o výmere 75,55m2 s balkónom (2,18m2) v kompletne zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza na Mierovej ulici, priamo v centre mesta Veľký Krtíš. Výmera 2-izbových bytov je 45,18 m2, výmera 3-izbových od 53 m2 do 75,55 m2. Ceny jednotlivých bytov sa pohybujú od 92.946 € do 95.432 €. K bytu prislúcha aj pivnica a 1 parkovacie státie, ktoré sú zahrnuté v cene. Predpokladané mesačné náklady sa pohybujú na úrovni cca 150 € pre 3-izbové byty. Ponúkaný byt sa predáva v sume 95.432 €. V rámci bytového domu sú k dispozícií 3 nebytové priestory od 29,92 m2 - 48,12 m2. Ceny nebytových priestorov sú od 30 928 - 47 308 €. Kompletné info a cenník si môžete pozrieť na tomto linku: http: www.flatbook.sk byty velky-krtis bytovy-dom 1736 byty-mierova-velky-krtis Štvorpodlažný bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je tehlový a zateplený polystyrénom hr. 15 cm. V bytovom dome nie je výťah. Byty sú predávané v kvalitnom štandarde, ktorý zahŕňa bezpečnostné vstupné dvere, osadené plastové okná s izolačným trojsklom, laminátové podlahy, interiérové dvere. V kúpeľni a WC budú keramické obklady, dlažba a sanita, radiátory. Každý klient má možnosť výberu farebného prevedenia zo štandardu od investora. Na balkóne bude nerezové zábradlie. V každej izbe je štruktúrovaná kabeláž na TV a internet. Predpokladaný termín kolaudácie je máj 2021. Lokalita: Bytový dom sa nachádza v slepej uličke priamo v centre mesta Veľký Krtíš, čím poskytuje pre budúcich vlastníkov pokojné bývanie s dostatkom súkromia. Daná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú školy, škôlky, nemocnica, potraviny, pošta, úrady, obchody – LIDL, BILLA, Kaufland, banky a reštaurácie. V pešej dostupnosti do 10 minút sa nachádza autobusová stanica.

95 432 €

GRAVITAS a. s.
Na predaj priestranný 5 izbový byt v obľúbenej lokalite, Šusteková ul.

Na predaj priestranný 5 izbový byt v obľúbenej lokalite, Šusteková ul.

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt

Ponúkame na predaj 5 izbový byt v obľúbenej lokalite na Šustekovej ul. Byt ma celkovú výmeru 93,09 m2 a nachádza sa na 2 podlaží v 7 podlažnom bytovom dome. Orientácia bytu je na východ západ. Dispozícia : Byt pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá je uprostred bytu. Oproti vchodovým dverám sa nachádza kúpeľňa spojená s WC. Na ľavej strane sa nachádzajú 3 izby z toho 2 nepriechodné. Priechodná izba je vhodná ako pracovňa alebo oddychová miestnosť. V pravej časti bytu sa nachádza priestranná obývacia miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou. Z obývacej izby sa vchádza do spálne. Vybavenie : Byt je možné kúpiť zariadený. V kuchyni sa nachádzajú zabudované spotrebiče ( sklo keramická varná doska, el. rúra, umývačka riadu, chladnička ). Podlaha je pokrytá dlažbou až na jednu izbu kde je podlahové vykurovanie a laminátová podlaha. V celkom byte sú plastové okná s vnútornými žalúziami a sieťkami. Lokalita: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, kaderníctvo, poliklinika, lekáreň, plavecká akadémia atď. Všetko je dostupné do 5 minút pešej chôdze. Neďaleko od domu je tiež, pekáreň, Lidl, trhovisko a v neposlednom rade je tu množstvo zelene a detských ihrísk.

310 000 €
vrátane energií
GRAVITAS a. s.
Rodinný dom v dvojdome, Fándlyho ulica, Stupava

Rodinný dom v dvojdome, Fándlyho ulica, Stupava

Lokalita: Fándlyho, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj priestranný 3 - izbový rodinný dom v dvojdome s peknou záhradou, v obľúbenej časti Stupavy na Fándlyho ulici. Celková úžitková plocha RD je 110 m2, zastavaná plocha je 65 m2. Južne orientovaný RD ponúka veľmi pekne upravenú záhradu o veľkosti 167 m2. Dispozícia: Hlavný vstup do domu je situovaný zo zadnej, severnej strany. Rodinný dom pozostáva z jedného nadzemného poschodia a podkrovia. 1.NP pozostáva zo zádveria, samostatného WC, priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou, špajze, schodiska a terasy, na ktorú je prístup z obývacej izby. Podkrovie pozostáva z dvoch spálni, priestrannej kúpeľne, schodiska a chodby na ktorej je šatník. Vybavenie: Rodinný dom aktuálne prešiel rekonštrukciou kde v celom dome boli vysprávene sadrové omietky a maľovky, nová fasáda a ploty. V rodinnom dome sú plastové okná, vinylové podlahy na 1.NP, laminátové podlahy v podkroví, obklady, dlažby, sanita, kuchynská linka so spotrebičmi, drevené schodisko, vstavané skrine. Vykurovanie rodinného domu je elektrické dvojfázové s priamo vykurovacími elektrickými infra - panelmi v podkroví a podlahové elektrické kúrenie na 1.NP. V kúpeľní je rebríkový radiátor. V dome je inštalovaná predpríprava na tepelné čerpadlo, na streche sa nachádzajú solárne panely na ohrev vody. Rodinný dom je napojený na inžinierske siete (voda, kanalizácia, T-com, elektrika) okrem plynu. V rodinnom dome je komín s možnosťou dobudovanie krbu alebo kachľovej pece. Parkovanie je možné pre dve auta na pozemku s možnosťou dostavby garáže, alebo sa dá parkovať priamo na ulici. Lokalita: RD je situovaný v západnej časti mesta Stupava. Stupava je najbližšie situované mesto pri Bratislave. Do mestských častí Záhorská Bystrica a Devínska Nová Ves je to len na skok a do centra mesta je to zhruba 15 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Výhodou mesta je kompletná občianska vybavenosť. V meste sa nachádza základná škola, materská škola, umelecká škola, zdravotné stredisko (ambulancie – pre deti a dorast, pre dospelých, interné, neurológia, očná, zubár,...), lekáreň, potraviny Billa, drogérie (DM, 101), pošta, banky (SLSP, Tatra Banka, VÚB), kaviarne, reštaurácie, módne butiky a ostatné služby.

260 000 €
2 363,64 €/m²
vrátane energií
GRAVITAS a. s.
Na predaj 3 izbový byt v novostavbe, Ružinov-Nivy, Jarabinková ul

Na predaj 3 izbový byt v novostavbe, Ružinov-Nivy, Jarabinková ul

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

Ponúkame na predaj veľmi dobre dispozične riešený 3 izbový byt v novostavbe na Jarabinkovej ul. v Ružinove -Nivy. Byt sa nachádza na 5. poschodí z 15. Orientácia bytu je na juh a západ. Bytový dom je zateplený. V bytovom dome je výťah. K bytu prislúcha vnútorné parkovacie miesto v podzemnej garáži. Úžitková plocha bytu je 87,35 m2. K bytu patrí 2 x balkón (5 m2) a pivničná kobka 3,8 m2. Dispozícia: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch spální, obývačky spojenej s kuchyňou, chodby, samostatného WC, samostatnej kúpeľne a dvoch balkónov. Vstupy na balkóny sú z kuchyne a zo spálne. Mesačné náklady za byt pre 2 os. sú vo výške cca 180 Eur vrátane elektriny. Vybavenie: Byt sa predáva ako holobyt v štandarde bez kuchyne. Vo vybavení bytu sú zahrnuté bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere, plávajúce podlahy, plastové okná, obklad, dlažba, sanita, videovrátnik. Lokalita: Jarabinky majú atraktívnu lokalitu, z ktorej máte všade blízko. V okolí nájdete menšie obchody s potravinami, ale aj veľké nákupné centrum s obchodmi s oblečením či elektronikou. Či už sa rozhodnete tráviť voľný čas v znamení kultúry v SND, alebo prechádzkou po promenáde pozdĺž Dunaja, oboje sú vzdialené len pár minút autom. Obchody, kaviarne, reštaurácie a ďalšie zariadenia sú a budú aj súčasťou nákupnej promenády priamo v Jarabinkách. Na prízemí bytového domu sa nachádza zubná ambulancia a zubná pohotovosť. Rýchle napojenie na obchvat a diaľnicu.

350 000 €
4 022,99 €/m²

GRAVITAS a. s.
1-izb.byt, Grosslingova ul., Bratislava - Staré mesto

1-izb.byt, Grosslingova ul., Bratislava - Staré mesto

Lokalita: Grösslingova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1 izbový byt s priestrannou terasou na Grosslingovej ulici v lokalite Bratislava - Staré Mesto. Celková úžitková plocha bytu je 33,8 m2 + 16 m2 terasa. Severo - západne orientovaný byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kúpelne spojenej s WC, čiastočne oddelennej kuchyne, veľmi pekne zariadenej izby, v ktorej sú dve vstavané skrine a rozkladací gauč, ktorý slúži aj ako posteľ na spanie. Byt sa nachádza na šiestom poschodí. V bytovom dome je výťah. Cena prenájmu je 440 € mesiac + Energie ktoré sú vo výške 130 €. V cene prenájmu je aj internet. Byt je po kompletnej rekonštrukcii a prenajíma sa kompletne zariadený. Vo vybavení bytu sú zahrnuté bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere, plávajúce podlahy, plastové okná, obklad, dlažba, sanita, klimatizácia, kuchynská linka so vstávanými spotrebičmi, vstavané skrine, komody, rozkladací gauč, jedálenský stôl so stoličkami. Prenájom je dostupný ASAP! Byt sa nachádza v úplnom centre Bratislavy. Výborná adresa ponúka výbornú občiansku vybavenosť. V blízkosti sú potraviny, škôlka, škôlka, reštaurácie, bankomat, zdravotné zariadenie.

440 €

GRAVITAS a. s.
Hľadám pre nášho klienta rodinný dom- Pezinok, Svätý Jur

Hľadám pre nášho klienta rodinný dom- Pezinok, Svätý Jur

Lokalita: Svätý Jur (Pezinok)
Druh: Rodinný dom

GRAVITAS hľadá pre seriózneho klienta rodinný dom (novostavba alebo po rekonštrukcii) v Pezinku, Svätom Jure. Cena do 280 000- 300 000 eur. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0910 413 256 alebo e-mail lassakova@gravitas.sk

300 000 €

GRAVITAS a. s.
Nový obchodný priestor o výmere 142,73 m2 na predaj, Senec

Nový obchodný priestor o výmere 142,73 m2 na predaj, Senec

Lokalita: Vtáčia, Senec (Senec)
Druh: Obchodné priestory

Obchodný priestor je umiestnený na prízemí bytového domu v novo vybudovanej lokalite Nová Tehelňa v Senci. Je vhodný na akýkoľvek obchodný účel. Predáva sa ako holopriestor. Vchod je priamo z ulice. Parkovanie: 2 parkovacie státia pred priestorom (25m2) Lokalita: Projekt „Nová Tehelňa“ ponúka ideálne podmienky pre bývanie. Spája požiadavky tichej lokality a ľahkej dostupnosti do centra mesta. Stačí 10 minút chôdze a k dispozícii sú obchody, banky, reštaurácie, alebo miestne kultúrne centrum. Po ruke sú školy, škôlky aj zdravotnícke zariadenia. Diaľničný privádzač zo Senca umožňuje rýchly presun do väčších miest: Bratislava 32 km (28 minút autom), Trnava 25 km. Dobrá dostupnosť lokality v rámci Senca nahráva cyklistom aj peším. Chôdzou je do centra mesta Senec (1 km), do prevádzok Kaufland (300 m) a Lidl ( 600 m). Cena: Info v RK

Info v RK

GRAVITAS a. s.
Prenájom obchodných priestorov v nákupnom centre RGB Radvaň

Prenájom obchodných priestorov v nákupnom centre RGB Radvaň

Lokalita: Zvolenská cesta, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v nákupnom centre RGB Radvaň, ktoré je súčasťou obchodnej zóny Radvaň park v Banskej Bystrici, mestská časť Radvaň. Popis projektu: Obchodné centrum RGB Radvaň ponúka priestory 500m2 a 910m2 alebo prípadne dohromady 1410 m2. V súčasnosti sa tu priestory orientujú na predaj interiérových doplnkov, kompletného vybavenia kúpeľní, nábytku a kuchýň, ďalej oblečenie a potreby pre deti. Jednotlivé priestory sú navzájom od seba oddelené sadrokartónovými stenami a z vonkajšej strany skleneným výkladom. Každá obchodná jednotka má samostatný vchod do predajne z parkoviska. K vybaveniu patrí prívod elektriny a vlastné sociálne zázemie obsahujúce WC. V zóne je dostupných viac ako 450 bezplatných parkovacích miest pre návštevníkov obchodného domu RGB Radvaň, Moebelix a retail C. Lokalita: Obchodné centrum RGB Radvaň je ľahko dostupné po zjazde z R1 popri Hypermarkete Tesco v smere súbežne s R1 medzi Zvolenskou cestou a Sládkovičovou ulicou. Vstup do obchodnej zóny Radvaň park je hneď za predajňou Audi. Nákupné centrum je pohodlne prístupné i pre peších návštevníkov, MHD autobusom č. 22 alebo vlakom. Zoznam voľných jednotiek: OP 04 - 910m2 OP G1 - 500m2

Info v RK

GRAVITAS a. s.
Na prenájom samostatná kancelária s parkovacím státím, Lamačská cesta

Na prenájom samostatná kancelária s parkovacím státím, Lamačská cesta

Lokalita: Lamačská cesta, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 21 m²

Na prenájom kancelársky priestor na Lamačskej ceste o výmere 21,04 m2 a prislúcha k nemu jedno parkovacie státia vo dvore. Priestor je ihneď k dispozícii. Dispozícia: Priestor sa nachádza na 2 poschodí administratívnej budovy a je klimatizovaný. Na každom poschodí sú spoločné sociálne zariadenia. Do budovy je 24 hodinový prístup. Priestor je napojený na pult centrálnej ochrany. V serverovni je ukončené optické pripojenie a je tu možnosť výberu z viacerých poskytovateľov internetu. Miestnosti sú klimatizované a poskytujú komfort pre klientov počas celého roka. Budova je z tehly a je zateplená. Lokalita : Jedná sa o veľmi dobrú a frekventovanú lokalitu v Lamači. Kancelársky priestor je výborne dostupný mestskou hromadnou dopravou ako aj automobilom.

325,60 €/mes.
15,50 €/m²/mes.

GRAVITAS a. s.
Rodinný dom v dvojdome, Fándlyho ulica, Stupava

Rodinný dom v dvojdome, Fándlyho ulica, Stupava

Lokalita: Fándlyho, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 - izbový rodinný dom v dvojdome s peknou záhradou, v obľúbenej časti Stupavy na Fándlyho ulici. Celková úžitková plocha RD je 110 m2, zastavaná plocha je 65 m2. Južne orientovaný RD ponúka veľmi pekne upravenú záhradu o veľkosti 167 m2. Dispozícia: Hlavný vstup do domu je situovaný zo zadnej, severnej strany. Rodinný dom pozostáva z jedného nadzemného poschodia a podkrovia. 1.NP pozostáva zo zádveria, samostatného WC, priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou, špajze, schodiska a terasy, na ktorú je prístup z obývacej izby. Podkrovie pozostáva z dvoch spálni, priestrannej kúpeľne, schodiska a chodby na ktorej je šatník. Vybavenie: Rodinný dom aktuálne prešiel rekonštrukciou kde v celom dome boli vysprávene sadrové omietky a maľovky, nová fasáda a ploty. V rodinnom dome sú plastové okná, vinylové podlahy na 1.NP, laminátové podlahy v podkroví, obklady, dlažby, sanita, kuchynská linka so spotrebičmi, drevené schodisko, vstavané skrine. Vykurovanie rodinného domu je elektrické dvojfázové s priamo vykurovacími elektrickými infra - panelmi v podkroví a podlahové elektrické kúrenie na 1.NP. V kúpeľní je rebríkový radiátor. V dome je inštalovaná predpríprava na tepelné čerpadlo, na streche sa nachádzajú solárne panely na ohrev vody. Rodinný dom je napojený na inžinierske siete (voda, kanalizácia, T-com, elektrika) okrem plynu. V rodinnom dome je komín s možnosťou dobudovanie krbu alebo kachľovej pece. Parkovanie je možné pre dve auta na pozemku s možnosťou dostavby garáže, alebo sa dá parkovať priamo na ulici. Lokalita: RD je situovaný v západnej časti mesta Stupava. Stupava je najbližšie situované mesto pri Bratislave. Do mestských častí Záhorská Bystrica a Devínska Nová Ves je to len na skok a do centra mesta je to zhruba 15 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Výhodou mesta je kompletná občianska vybavenosť. V meste sa nachádza základná škola, materská škola, umelecká škola, zdravotné stredisko (ambulancie – pre deti a dorast, pre dospelých, interné, neurológia, očná, zubár,...), lekáreň, potraviny Billa, drogérie (DM, 101), pošta, banky (SLSP, Tatra Banka, VÚB), kaviarne, reštaurácie, módne butiky a ostatné služby.

260 000 €
2 363,64 €/m²

GRAVITAS a. s.
Prenájom 3-izb.bytu s balkónom, terasou s 2 parkovacími miestami

Prenájom 3-izb.bytu s balkónom, terasou s 2 parkovacími miestami

Lokalita: Na varte, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 88.4 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový 3-izbový byt o celkovej výmere 149,10m2 z toho výmera bytu je 88,4 m2 s 2 balkónmi (2,4m2 + 2,4m2), terasou (26,70m2) s záhradkou (29,20 m2) v novom rezidenčnom komplexe na tichej slepej ulici Na Varte, hneď na začiatku Koliby. Ponúkaný byt sa nachádza na druhom poschodí viladomu. Projekt predstavuje privátnejšie bývanie zložené zo 6 viladomov a v každom sú len 3 byty v prevedení nadštandard s priestrannými záhradami alebo terasami. Rezidencia ponúka pohodlné bývanie každému, kto chce mať prírodu na dosah ako napr. neďaleký Kamzík, ale zároveň bratislavské Staré Mesto dostupné do 5 minút autom. Cena prenájmu 3-izbového bytu vrátane 2 parkovacích státí je 1.100 EUR za mesiac + energie cca 230 EUR. Prevedenie bytu: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený s kvalitným štandardom. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné v oceľovej zárubni. V byte sú interiérové dvere, drevené parkety a hliníkové okná s izolačným troj-sklom, kuchynská linka so spotrebičmi, šatník. V kúpeľni a WC je dlažba a obklad a závesné WC, príprava na pripojenie práčky. V bytoch sú kompletne zrealizované klimatizačné rozvody(jednotky nie), televízny signál v digitálnej kvalite, vysokorýchlostný internet, IP telefón. Príprava TÚV je centrálne v kotolni – plynovým kotlom. Záhradka má vývody vody na polievanie. Na balkónoch a terasách je tropické drevo a oceľové priehľadné zábradlie. Byt má farebný domáci videotelefón s možnosťou komunikácie so vstupnou jednotkou umiestnenou pred vchodom na schodisko, samozrejmosťou je výťah. Lokalita: Táto novostavba zabezpečuje pokojné komornejšie bývanie v tichom prostredí len na skok od obľúbenej relaxačnej a športovej zóny. Nenáročné turistické chodníčky, cyklotrasy, svah na zimné športy, ako aj reštaurácie, základná a materská škola sú v pešej vzdialenosti od bytového domu. Výborná dostupnosť do centra mesta s ostatnou občianskou vybavenosťou je zabezpečená autom, alebo linkami MHD do 5 minút.

1 100 €/mes.
12,44 €/m²/mes.
+ 230 €/mes. energie
GRAVITAS a. s.
Prenájom 4-izbový rodinný dom, Okružná ul.-Senec

Prenájom 4-izbový rodinný dom, Okružná ul.-Senec

Lokalita: Okružná, Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na prenájom 4 izbový rodinný na Okružnej ulici v Senci. Dom sa nachdza v novovybudovanej lokalite na okraji Senca s dobrou náväznosťou na dialnicu ako aj Seneckú cestu (Mlynský klin). Tichá lokalita a priaznivá poloha prispievajú ku komfortu bývania. Cena nájmu jedného domu je 1.300€ vrátane energií - nájom 1.150€ a 150€ energie (plyn, voda, elektr. energia). Dom sa ponúkajú na prenájom zariadený. K dispozícii je od 1.novembra 2021. Dispozícia a popis domu: Celková výmera domu je 144m2. Zastavaná plocha 72m2 a plocha záhrady 248m2. Dispozičné riešenie pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí sa nachádza denná časť: vstupná chodba z ktorej je vstup do otvorenej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou, samostatného wc a technickej miestnosti. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so zabudovanými (kompletnými) spotrebiči a prislúcha k nej aj komora. Z obývacej časti je výstup na terasu a do dvora. Terasa je pojednaná bioklimatickou lamelovou pergolou s osvetlením – solisystém. Schodiskom z dennej časti je prístupné poschodie kde sa nachádza nočná časť domu: tri spálne, z toho jedna so samostatným šatníkom a priestranná kúpeľňa. Vybavenie bytu: Dom sa prenajíma zariadený v rozsahu ako je zachytený na fotodokumentácii. V dome je kuchynská linka vrátane všetkých spotrebičov, jedálenský stôl so stoličkami, dve spálne sú vybavené úložným priestorom (skrine) a rozťahovacím gaučom, hlavná spálňa manželskou posteľou a samostatným zabudovaným šatníkom. Kúpeľňa je vybavená vaňou, sprchovacím kútom, dvoj-umývadlom a toaletou. Všetko vybavenie je vo vyššom štandarde. V izbách je plávajúca podlaha, v kúpeľni keramický obklad, dlažba. Dom je klimatizovaný a vybavený zabezpečovacím systémom-alarmom. Ku každému z domov patrí aj samostatná garáž a taktiež dve parkovacie státia pred domom. Jedná sa o novostavbu kolaudovanú v r.2019. Lokalita: Dobrá poloha v tichej novovybudovanej časti medzi rodinnými domami s dobrým napojením na diaľnicu a starú seneckú cestu. Materská škôlka a detské ihrisko v blízkosti domov, základná škola a ostatná občianska vybavenosť dostupná v okolí. Vlaková zastávka Veľký Biel (3,5km).

1 300 €/mes.
9,03 €/m²/mes.

GRAVITAS a. s.
3-izbové byty v dvojdome na Hradskej ulici

3-izbové byty v dvojdome na Hradskej ulici

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

Ponúkame na predaj 3-izbové byty v rodinnom dvojdome s terasou alebo balkónom a parkovacím státím v novostavbe na Hradskej ulici vo Vrakuni. Rodinný dvojdom ponúka súkromie a pokojné bývanie v uzatvorenom areáli spoločne s ďalším radovým rodinným domom s tromi 4-izbovými bytovými jednotkami v blízkosti Vrakuňského lesoparku. Byty, s celkovou výmerou dispozícia A 93,1m2 a výmerou dispozícia B 92,8m2 sa nachádzajú na 2.np a 3.np (podkrovie) a apartmány (nebytové priestory) s výmerou dispozícia A 79,5m2 a dispozícia B 79,8m2 sa nachádzajú na prízemí (1.np). Byty sú priestranné a dispozične dobre riešené. Každý byt má balkón o výmere 5,3m2 a nebytový priestor na prízemí terasu a vedľa domu dve vonkajšie parkovacie státia. Každý byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne a samostatného wc, otvoreného priestoru kuchyne s obývacou izbou a dvoch spální. Každý byt má svoj vlastný plynový kondenzačný kotol a podlahové kúrenie v celom byte. Kompletnú ponuku bytov nájdete tu: http: www.flatbook.sk byty bratislava-vrakuna 3-izbovy 1724 3-izbove-byty-v-dvojdome-na-hradskej-ulici Stavba bude dokončená v priebehu mesiaca júl august 2021. Byty sa predávajú v stave holobyt v cene 225.000eur s možnosťou dorobenia do štandardu. V cene sú zahrnuté dve parkovacie státia (pre byty). Cena štandardu je 25.000eur. Cena bytu v štandarde s dvoma parkovacími státiami je 250.000eur. Technické vybavenie rodinného domu: Stavba je vyhotovená z kvalitných stavebných materiálov. Obvodové nosné murivo je z tehál Porotherm 30T Profy Dryfix hr.30cm zateplené hrúbkou 20cm polystyrénom. Vnútorné nosné murivo z Porotherm 30 Profy a deliace medzi bytové murivo dvojitá stena z Porotherm 25 AKU. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. Z ďalšieho technického vybavenia je v bytoch predpríprava na klimatizáciu, videovrátnik a predpríprava na alarm. Lokalita ponúka dobrú občiansku vybavenosť. V okolí bytového domu sa nachádza autobusová, základná občianska vybavenosť (obchody, reštaurácia, služby), základná škola, materská škola a dostatok zelene – Vrakuňský lesopark, cyklotrasa, rameno Malého Dunaja. Dostupnosť do centra mesta je 10 min. autom.

225 000 €
2 419,35 €/m²

GRAVITAS a. s.
3-izbové podkrovné byty v dvojdome na Hradskej ulici

3-izbové podkrovné byty v dvojdome na Hradskej ulici

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

Ponúkame na predaj 3-izbové podkrovné byty v rodinnom dvojdome s balkónom a parkovacím státím v novostavbe na Hradskej ulici vo Vrakuni. Rodinný dvojdom ponúka súkromie a pokojné bývanie v uzatvorenom areáli spoločne s ďalším radovým rodinným domom s tromi 4-izbovými bytovými jednotkami v blízkosti Vrakuňského lesoparku. Byty, s celkovou výmerou dispozícia A 93,1m2 a výmerou dispozícia B 92,8m2 sa nachádzajú na 3.np (podkrovie) Byty sú priestranné a dispozične dobre riešené. Každý byt má balkón o výmere 5,3m2 a vedľa domu dve vonkajšie parkovacie státia. Každý byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne a samostatného wc, otvoreného priestoru kuchyne s obývacou izbou a dvoch spální. Každý byt má svoj vlastný plynový kondenzačný kotol a podlahové kúrenie v celom byte. Kompletnú ponuku bytov nájdete tu: http: www.flatbook.sk byty bratislava-vrakuna 3-izbovy 1724 3-izbove-byty-v-dvojdome-na-hradskej-ulici Stavba bude dokončená v priebehu mesiaca júl august 2021. Byty sa predávajú v stave holobyt v cene 225.000eur s možnosťou dorobenia do štandardu. V cene sú zahrnuté dve parkovacie státia (pre byty). Cena štandardu je 25.000eur. Cena bytu v štandarde s dvoma parkovacími státiami je 250.000eur. Technické vybavenie rodinného domu: Stavba je vyhotovená z kvalitných stavebných materiálov. Obvodové nosné murivo je z tehál Porotherm 30T Profy Dryfix hr.30cm zateplené hrúbkou 20cm polystyrénom. Vnútorné nosné murivo z Porotherm 30 Profy a deliace medzi bytové murivo dvojitá stena z Porotherm 25 AKU. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. Z ďalšieho technického vybavenia je v bytoch predpríprava na klimatizáciu, videovrátnik a predpríprava na alarm. Lokalita ponúka dobrú občiansku vybavenosť. V okolí bytového domu sa nachádza autobusová, základná občianska vybavenosť (obchody, reštaurácia, služby), základná škola, materská škola a dostatok zelene – Vrakuňský lesopark, cyklotrasa, rameno Malého Dunaja. Dostupnosť do centra mesta je 10 min. autom.

225 000 €
2 419,35 €/m²

GRAVITAS a. s.
5 izbová rodinná vila, Veľký Krtíš

5 izbová rodinná vila, Veľký Krtíš

Lokalita: Veľký Krtíš (Veľký Krtíš)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 380 m²

Táto pôvabná vila v stredomorskom štýle sa nachádza v južnej časti Slovenska, v okrese Veľký Krtíš, na krásnom južnom svahu v oblasti plnej viníc a pivníc. Rodinná vila má dych berúci výhľad na okolitú krajinu a z terasy sa naskytá 180-stupňový výhľad na kopce a údolia. Táto oblasť je veľmi čistá a pokojná. Je to jedna hodina od letiska z Budapešti, 2,5 hodiny od viedenského letiska. 2 hod od Bratislavy. Vila má rozlohu 380m2, 5 spální, 3 kúpeľne, veľkú obývaciu izbu 85m2, wellness miestnosť s vírivkou a infrasaunou, garáž pre 2 autá, špajza 12 m2, záhradný domček. Španielske strešné škridly vyrobené la Escandella. Vyhrievaný bazén o rozlohe 8m x 4m s automatizovaným systémom slanej vody. Bazén je krytý, preto je možné ho využívať od apríla do októbra. K dispozícii je detský kút a 3 terasy. Plocha pozemku je 5000m2 s 2 samostatnými vstupnými bránami. Vila má kombinované kúrenie: podlahové kúrenie na báze infračerveného žiarenia, klimatizácia s vykurovacím efektom a krb. Okná majú trojsklo vrátane vonkajších automatických žalúzií. Dom je vybavený poplašným systémom pripojeným k mobilnému zariadeniu. Kamerový systém s 8 kamerami schopný ovládať cez mobilné zariadenie. K dispozícii je tiež internet (wifi) a 2 samostatné satelitné systémy.

799 000 €
2 102,63 €/m²

GRAVITAS a. s.
2- izbový byt Čebovce, Veľký Krtíš

2- izbový byt Čebovce, Veľký Krtíš

Lokalita: Družstevná, Čebovce (Veľký Krtíš)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe v obci Čebovce okres Veľký Krtíš. Bytový dom sa nachádza na Družstevnej ulici. Bytový dom ponúka dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi. Byt má vlastné úsporné plynové kúrenie, ktoré sa využíva aj na ohrev vody. Ku bytu je plnohodnotná pivnica, v ktorej sa nachádza elektrická zásuvka na 220V. K 2 izbovému bytu patrí 1 parkovacie miesto. Predpokladané náklady sú 80 € ( v cene nákladov je plyn, elektrina, voda, správa a upratovanie spoločných priestorov). Výmera 2 izbových bytov vrátane pivnice je od 67,82 m2 - 72,10 m2. Cena dvojizbového bytu je 270 €. Byt nemá balkón ani terasu. K bytovému domu prislúcha záhrada o celkovej výmere 900 m2, ktorá je v spoločnom vlastníctve, užívať ju môže každý byt. Byty sú postavené systémom tehla Porotherm Profi Wienerberger 25 a kvalitne zateplené polystyrénom hr. 180 mm, pričom každý byt ma vlastný plynový kotol, podlahové kúrenie, termostat, káblové rozvody pre TV, internet, el. zvonček, predpríprava pre klímu. Byty sa prenajímajú v prevedení HOLOBYT, ktorý zahŕňa vstupné bezpečnostné vchodové dvere, 6 komorové plastové okná s izolačným trojsklom, predprípravu pre exteriérové žalúzie, potery, maľbu stien a stropov, sadrové vnútorné omietky, kompletnú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu, prípravu pre kuchynskú linku. Lokalita: Lokalita ponúka dobrú dostupnosťou do okresného mesta Veľký Krtíš iba 10km. Jedna sa o vinohradnícku oblasť. V blízkosti sa nachádzajú škola, škôlka, potraviny, reštaurácia, pošta. Okolie ponúka veľa lesov na trávenie voľného času prechádzkou.

270 €/mes.
3,91 €/m²/mes.
+ 80 €/mes. energie
GRAVITAS a. s.
3- izbový byt Čebovce, Veľký Krtíš

3- izbový byt Čebovce, Veľký Krtíš

Lokalita: Družstevná, Čebovce (Veľký Krtíš)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 144 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt v novostavbe v obci Čebovce okres Veľký Krtíš. Bytový dom sa nachádza na Družstevnej ulici. Bytový dom ponúka dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi. Každý byt má vlastné úsporné plynové kúrenie, ktoré sa využíva aj na ohrev vody. Ku bytu je plnohodnotná pivnica, v ktorej sa nachádza elektrická zásuvka na 220V. K 3 izbovému bytu patria 2 parkovacie miesta. Predpokladané náklady pre 3 izbový byt sú 100 € ( v cene nákladov je plyn, elektrina, voda, správa a upratovanie spoločných priestorov). Výmera 3 izbového bytu vrátane pivnice je 144,82 m2.Cena bytu je 420 eur. Nehnuteľnosť nemá balkón ani terasu. K bytovému domu prislúcha záhrada o celkovej výmere 900 m2, ktorá je v spoločnom vlastníctve, užívať ju môže každý byt. Byty sú postavené systémom tehla Porotherm Profi Wienerberger 25 a kvalitne zateplené polystyrénom hr. 180 mm, pričom každý byt ma vlastný plynový kotol, podlahové kúrenie, termostat, káblové rozvody pre TV, internet, el. zvonček, predpríprava pre klímu. Byty sa prenajímajú v prevedení HOLOBYT, ktorý zahŕňa vstupné bezpečnostné vchodové dvere, 6 komorové plastové okná s izolačným trojsklom, predprípravu pre exteriérové žalúzie, potery, maľbu stien a stropov, sadrové vnútorné omietky, kompletnú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu, prípravu pre kuchynskú linku. Lokalita: Lokalita ponúka dobrú dostupnosťou do okresného mesta Veľký Krtíš iba 10km. Jedna sa o vinohradnícku oblasť. V blízkosti sa nachádzajú škola, škôlka, potraviny, reštaurácia, pošta. Okolie ponúka veľa lesov na trávenie voľného času prechádzkou.

420 €/mes.
2,92 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
GRAVITAS a. s.
Ponúkame na predaj  3-byt na Kadnárovej ulici, Rača

Ponúkame na predaj 3-byt na Kadnárovej ulici, Rača

Lokalita: Kadnárova, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame na predaj 3-byt na Kadnárovej ulici, Rača v zabývanej novostavbe Hroznový sad. Výmera bytu s loggiou a skladom je 75,07m². Byt sa nachádza na 5.poschodí v šesťposchodovom bytovom dome s výťahom. Bonusom k bytu je jeho poloha v obľúbenej lokalite Rače pod vinicami a lesom. Cena bytu je 249.900eur. K bytu je možné zakúpiť aj vonkajšie parkovacie miesto v cene 9.900eur. Výmera a dispozícia bytu: Byt pozostáva z troch obytných miestností s príslušenstvom. Celková podlahová plocha bytu je 75,07m², z čoho plocha bytu je 65,02m², plocha loggie 7,39m² a plocha skladu je 2,66m². Byt sa nachádza na 5.poschodí v zabývanom bytovom dome s výťahom. Pri vstupe sa nachádza menšia chodba a vstup do kúpeľne s vaňou, práčkou, umývadlom a wc a otvorená kuchyňa s obývacou izbou. Z menšej chodby je prístupná nočná časť bytu - dve spálne. Z jednej z izieb – spálne, je prístupná slnečná loggia. Orientácia bytu je SV a JV, čo zabezpečuje dostatok presvetlenia počas celého dňa. Vybavenie a zariadenie bytu: Byt sa predáva z väčšej časti zariadený. Zabudované zariadenie, kuchyňa, vstavané skrine zostávajú v byte. Zostávajúca časť zariadenia je na dohode s majiteľom. Nachádza sa tu kuchynská linka so spotrebičmi a nábytkom robeným na mieru. K dispozícii je chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, sklo-keramická varná doska a digestor. Ďalej veľký rolldor, posteľ a ostatné zariadenie, v kúpeľni je vaňa, umývadlo, wc a práčka. Lokalita: Ulica Kadnárova – Hroznový sad, je zabývanou lokalitou v blízkosti viníc a prírody. V pešej dostupnosti sa nachádza ZŠ a MŠ, zastávky MHD a ostatná kompletná občianska vybavenosť ako aj centrum starej Rača.

249 900 €

GRAVITAS a. s.
1 2