Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu GOMCo, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
GOMCo, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: gom...
http://gomco.living.sk
Adresa:
Bajkalská 25
Bratislava
827 18
Nájdených 5 novostavieb
1 izbový zariadený byt s balkónom v novostavbe  s garážovým parkovacím státím

1 izbový zariadený byt s balkónom v novostavbe s garážovým parkovacím státím

Lokalita: Šliačska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 26 m²

Ponúkame na prenájom 1 iz. byt v NOVOSTAVBE AHOJ, ul. Šliačska , Bratislava Nové Mesto vo výbornej lokalite len 10 min električkou do centra mesta, 26 m2, priestranný balkón 6 m2 , byt je úplne nový a kompletne zariadený. Lokalita: výborná poloha vzhľadom rýchlu dostupnosť do centra s výborným dopravným spojením: električky aj autobusy.. v okolí komplet vybavenosť, reštaurácie, lekáreň, zdravotné stredisko, obchody. Nájom je 460,-eur vrátane energií + 50,-eur prenájom garážového parkovacieho státia. K podpisu zmluvy záujemca hradí nájomné, depozit a províziu RK 1/2 nájmu. Vhodný pre nefajčiara bez dom. zvierat. Byt je k dispozícií IHNEĎ!

460 €/mes.
17,69 €/m²/mes.
vrátane energií
GOMCo, s.r.o.
2 izb. byt v širšom centre, terasa,wifi, krásny výhľad na Bratislavu!

2 izb. byt v širšom centre, terasa,wifi, krásny výhľad na Bratislavu!

Lokalita: Matúškova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s terasou na ul. Matúškova- hranica Nového a Starého mesta, vo výbornej lokalite len 15 min. peši do centra, 2 p. Byt je nový, priestranná skriňa, posteľ, nové spotrebiče, jedálenský stôl so stoličkami, práčka, priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta. Voľný ihned! Výborná lokalita- v okolí lesopark Koliba, Kramáre, Staré Mesto, Hlavná vlaková stanica. Z terasy bytu je krásny panoramaticky výhľad na Bratislavu. Vhodný len pre 1 - 2 osoby bez zvierat, nefajčiar. Nájom 520,- plus 130 ,- energie, internet a ktv je v cene najmu. Nájomca hradí k podpisu zmluvy: nájomné, depozit a províziu RK. For Rent a flat in a new building, only 15 minutes walk to the center. The apartment is new, with a new apliances, spacious wardrobe, bed.... Great location-near Old Town, Central Train station. For 1-2 persons ... non smokers. Rent, internet and TV 520,- plus utilities 130,- one month deposit and commission for agency are required

520 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
GOMCo, s.r.o.
Moderná priestranná garzónka vo Vrakuni v novostavbe

Moderná priestranná garzónka vo Vrakuni v novostavbe

Lokalita: Majerská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Garsónka

Ponúkame na prenájom kompletne zariadenú garzónku v novostavbe, ul. Majerská, Vrakuňa, 26 m2, na 1. poschodí, garzónka je úplne nová, ešte neobývaná, nové spotrebiče, nový nabytok. Lokalita: nakoľko je byt sa nachádza cca 10 min. chôdze od zástavky autobusu, prenájom je vhodný pre klienta s autom. Nájomné je 420 eur s energiami K podpisu zmluvy záujemca hradí nájomné, depozit a províziu RK.

420 €/mes.

GOMCo, s.r.o.
Na prenájom 2 garáž v širšom centre

Na prenájom 2 garáž v širšom centre

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame na prenájom DVOJGARÁŽ v širšom centre neďaleko hlavnej vlakovej stanice v novostavbe so vstupom priamo z ulice, 13 m2. Rozmery: výška stropu 2,65 m...šírka 4,92 m ...dĺžka 5,95 m. Brána na diaľkové ovládanie. V garáži je el. zásuvka. Nájom je 200 eur / mesiac. Viac info v RK na tel 0905730462.

200 €/mes.

GOMCo, s.r.o.
KRÁTKODOBÝ prenájom 2 izbového bytu v novostavbe!

KRÁTKODOBÝ prenájom 2 izbového bytu v novostavbe!

Lokalita: Prievozská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Ponúkame na KRÁTKODOBÝ prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt v modernom bytovom dome na ulici Prievozská 10 v Ružinove. Byt je pekne zariadený, umývačka riadu, Tv, Byt pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou a samostatnej spálne. Lokalita: príjemná lokalita s rýchlym dosahom na diaľničný obchvat. Centrum je vzdialené len 5 min. autom. Cena nájmu je podľa počtu nocí: V cene sú zahrnuté energie aj internet. 2-4 noci: 50 eur za noc 5-9 nocí: 40 eur za noc 10-19 nocí: 35 eur za noc 20-29 nocí: 30 eur za noc Mesiac: 800 eur Pri prenájme nad 6 mesiacov 750 eur/ mesiac Viac info Vám radi poskytneme na tel. 0905730462.

cena dohodou
vrátane energií
GOMCo, s.r.o.