Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu GLOBALYST, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
GLOBALYST, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: glo...
http://www.globalyst.sk
Adresa:
Hlavná 68
Košice I - Staré Mesto
04001
Nájdených 7 novostavieb
Unikátny 4 izbový byt s výmerou 118 m2, v centre mesta len 200 m od Hlavnej ulice

Unikátny 4 izbový byt s výmerou 118 m2, v centre mesta len 200 m od Hlavnej ulice

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 118 m²

Ponúkame na predaj unikátny 4 izbový byt s výmerou 118 m2, v centre mesta len 200 m od Hlavnej ulice. Jedná sa o novostavbu bytu, ktorá vznikla nadstavením tehlového objektu. Dispozičnou zmenou historickej budovy a jej prestavbou, bolo vytvorených 21 bytov a 10 nebytových priestorov. Bytový komplex je trojpodlažný, disponuje 4 novými výťahmi, rozľahlým dvorom dvorom , ktorý je uzavretý, zabezpečuje tak maximálne súkromie jeho obyvateľom. V predajne cene klient dostane : rozmiestnenie vnútorných priečok, rozvody vody, odpadu, elektriny, kúrenia, vrátane kondenzačného kotla so zásobníkom na vodu, drevené okná s izolačným dvojsklom, protipožiarne vchodové dvere so zárubňou, zásuvky a vypínače, omietky a podkladová vrsstva v bielej farbe. Byty aj nebytové priestory sa predávajú v štádiu holobytu s možnosťou dokončenia podľa požiadaviek nového majiteľa. V prípade záujmu má klient možnosť dokúpenia parkovacieho miesta a pivnice. Koncepcia polyfunkčného využitia domu je definovaná na využitie prízemia - pre lekárov, notárov, kancelárií, alebo reštaurácií. Na 1. poschodí sú exkluzívne byty s veľkorysými výmerami, dispozíciou a vysokými stropmi. V podkroví sú situované štýlové, staromestské, podkrovné byty.. Realitný servis je vrátane všetkých poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti a bezplatným finančným poradenstvom pri výbere hypotéky.

239 304 €
2 028 €/m²

GLOBALYST, s.r.o.
Priestranný dom v tichej lokalite aj na podnikanie

Priestranný dom v tichej lokalite aj na podnikanie

Lokalita: Vranov nad Topľou (Vranov nad Topľou)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 350 m²

Ponúkame na predaj priestranný, dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite. Situovaný je na rovinatom pozemku s výmerou, takmer : 1250 m2. Dom je čiastočne podpivničený, funkčne rozdelený na dve časti, ktoré sú aj samostatne užívateľné. Má 10 samostatných izieb, 3 kuchyne, 4 x kúpeľňa, 4 x WC. Kúrenie a výroba teplej vody sú zabezpečené kotlom na plyn. Doplnkový ohrev vody elektrickým bojlerom. Okná sú plastové, podlahové krytiny -plávajúce podlahy, na chodbách, v kúpeľni a WC, keramická dlažba. Na 1.poschodí domu, orientovanom do záhrady je loggia. Strešná krytina na dome je z pálenej škridly. Dom je zateplený. Pozemok je situovaný v slepej uličke, je kompletne oplotený, v susedstve sú prevažne rodinné domy, protiľahlá strana ulice je bez akejkoľvek zástavby. Dom svojou veľkosťou a vnútorným priestorom je vodný na bývanie, ale aj podnikanie, prestavbu na penzión, alebo na sídlo firmy s dostatočne veľkým dvorom. Pri rýchlom jednaní cena nehnuteľnosti : dohodou s možnosťou pokračovania v hypotekárnom úvere.

175 000 €
500 €/m²

GLOBALYST, s.r.o.
Unikátny 4 izbový byt v historickom centre

Unikátny 4 izbový byt v historickom centre

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 111 m²

Ponúkame na predaj unikátny 4. izbový, podkrovný byt - výmera : 111 m2, v historickom centre, blízko Hlavnej ulice. Jedná sa o novostavbu bytu, ktorá vznikla úpravou tehlového domu. Dispozičnou zmenou historickej budovy a jej prestavbou, bolo vytvorených 21 bytov a 10 nebytových priestorov. Bytový komplex je trojpodlažný, disponuje 4 novými výťahmi, rozľahlým dvorom dvorom , ktorý je uzavretý, zabezpečuje tak maximálne súkromie jeho obyvateľom. V predajne cene klient dostane : rozmiestnenie vnútorných priečok, rozvody vody, odpadu, elektriny, kúrenia, vrátane kondenzačného kotla so zásobníkom na vodu, drevené okná s izolačným dvojsklom, protipožiarne vchodové dvere so zárubňou, zásuvky a vypínače, omietky a podkladová vrstva v bielej farbe. Byty aj nebytové priestory sa predávajú v štádiu holobytu s možnosťou dokončenia podľa požiadaviek nového majiteľa. V prípade záujmu má klient možnosť dokúpenia parkovacieho miesta a pivnice. Koncepcia polyfunkčného využitia domu je definovaná na využitie prízemia - pre lekárov, notárov, kancelárií, alebo reštaurácií. Na 1. poschodí sú exkluzívne byty s veľkorysými výmerami, dispozíciou a vysokými stropmi. V podkroví sú situované štýlové, staromestské, podkrovné byty. Cena bytu je vrátane DPH. Realitný servis je vrátane všetkých poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti a bezplatným finančným poradenstvom pri výbere hypotéky.

225 108 €
2 028 €/m²

GLOBALYST, s.r.o.
Rezidencia v časti Kestel ponúka aktivity ako 5* hotel

Rezidencia v časti Kestel ponúka aktivity ako 5* hotel

Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 35 m²

Ponúkame na predaj atraktívne štúdiá a apartmány v lokalite : Alanya - Kestel. Druh nehnuteľnosti : Studio, Počet izieb: 1 Stav nehnuteľnosti: novostavba Kúpelňa : 1 Úžitková plocha: od 35 m 2 Balkón Okná: plastové Na pláž : 800 m Do mesta : 300 m Výhľad: more, Turské pohorie, bazén Rok výstavby : 2018 Vybavenie nehnuteľnosti : Rozvod káblovej TV, prípojka internet otvorená kuchyňa, sprchový kút, klimatizácia, kuchynská linka bezpečnostné dvere, video, vrátnik Špecifikácia komplexu : správca, TV_SAT, fitness, sauna, turecké kúpele Hammam, vnútorný bazén, vonkajší bazén, tenisový kurt 24/7 bezpečnostná služba, generátor, občianska vybavenosť, autobusová zastávka, potraviny, supermarket, lekáreň, banka, bankomat, kaviareň, reštaurácie, fast food. Cena : od 42000 Eur

42 000 €
1 200 €/m²

GLOBALYST, s.r.o.
Unikátny 4 izbový podkrovný byt v centre mesta

Unikátny 4 izbový podkrovný byt v centre mesta

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na predaj unikátny 4. izbový, podkrovný byt - výmera : 126 m2, v historickom centre, blízko Hlavnej ulice. Jedná sa o novostavbu bytu, ktorá vznikla nadstavením tehlového objektu. Dispozičnou zmenou historickej budovy a jej prestavbou, bolo vytvorených 21 bytov a 10 nebytových priestorov. Bytový komplex je trojpodlažný, disponuje 4 novými výťahmi, rozľahlým dvorom dvorom , ktorý je uzavretý, zabezpečuje tak maximálne súkromie jeho obyvateľom. V predajne cene klient dostane : rozmiestnenie vnútorných priečok, rozvody vody, odpadu, elektriny, kúrenia, vrátane kondenzačného kotla so zásobníkom na vodu, drevené okná s izolačným dvojsklom, protipožiarne vchodové dvere so zárubňou, zásuvky a vypínače, omietky a podkladová vrstva v bielej farbe. Byty aj nebytové priestory sa predávajú v štádiu holobytu s možnosťou dokončenia podľa požiadaviek nového majiteľa. V prípade záujmu má klient možnosť dokúpenia parkovacieho miesta a pivnice. Koncepcia polyfunkčného využitia domu je definovaná na využitie prízemia - pre lekárov, notárov, kancelárií, alebo reštaurácií. Na 1. poschodí sú exkluzívne byty s veľkorysými výmerami, dispozíciou a vysokými stropmi. V podkroví sú situované štýlové, staromestské, podkrovné byty. Realitný servis je vrátane všetkých poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti a bezplatným finančným poradenstvom pri výbere hypotéky.

225 288 €
1 788 €/m²

GLOBALYST, s.r.o.
Unikátny trojizbový byt v historickom centre mesta

Unikátny trojizbový byt v historickom centre mesta

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na predaj unikátny 3. izbový podkrovný byt - výmera : 126 m2, v historickom centre, blízko Hlavnej ulice. Jedná sa o novostavbu bytu, ktorá vznikla nadstavením tehlového objektu. Dispozičnou zmenou historickej budovy a jej prestavbou, bolo vytvorených 21 bytov a 10 nebytových priestorov. Bytový komplex je trojpodlažný, disponuje 4 novými výťahmi, rozľahlým dvorom dvorom , ktorý je uzavretý, zabezpečuje tak maximálne súkromie jeho obyvateľom. V predajne cene klient dostane : rozmiestnenie vnútorných priečok, rozvody vody, odpadu, elektriny, kúrenia, vrátane kondenzačného kotla so zásobníkom na vodu, drevené okná s izolačným dvojsklom, protipožiarne vchodové dvere so zárubňou, zásuvky a vypínače, omietky a podkladová vrstva v bielej farbe. Byty aj nebytové priestory sa predávajú v štádiu holobytu s možnosťou dokončenia podľa požiadaviek nového majiteľa. V prípade záujmu má klient možnosť dokúpenia parkovacieho miesta a pivnice. Koncepcia polyfunkčného využitia domu je definovaná na využitie prízemia - pre lekárov, notárov, kancelárií, alebo reštaurácií. Na 1. poschodí sú exkluzívne byty s veľkorysými výmerami, dispozíciou a vysokými stropmi. V podkroví sú situované štýlové, staromestské, podkrovné byty.. Realitný servis je vrátane všetkých poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti a bezplatným finančným poradenstvom pri výbere hypotéky.

240 408 €
1 908 €/m²

GLOBALYST, s.r.o.
Unikátny 3 izbový byt v historickom centre mesta

Unikátny 3 izbový byt v historickom centre mesta

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 116 m²

Ponúkame na predaj unikátny 3. izbový byt v podkroví, s výmerou : 116 m2, v historickom centre, blízko Hlavnej ulice. Jedná sa o novostavbu bytu, ktorá vznikla nadstavením tehlového objektu. Dispozičnou zmenou historickej budovy a jej prestavbou, bolo vytvorených 21 bytov a 10 nebytových priestorov. Bytový komplex je trojpodlažný, disponuje 4 novými výťahmi, rozľahlým dvorom dvorom , ktorý je uzavretý, zabezpečuje tak maximálne súkromie jeho obyvateľom. V predajne cene klient dostane : rozmiestnenie vnútorných priečok, rozvody vody, odpadu, elektriny, kúrenia, vrátane kondenzačného kotla so zásobníkom na vodu, drevené okná s izolačným dvojsklom, protipožiarne vchodové dvere so zárubňou, zásuvky a vypínače, omietky a podkladová vrstva v bielej farbe. Byty aj nebytové priestory sa predávajú v štádiu holobytu s možnosťou dokončenia podľa požiadaviek nového majiteľa. V prípade záujmu má klient možnosť dokúpenia parkovacieho miesta a pivnice. V ponuke sú aj nebytové priestory. Koncepcia polyfunkčného využitia domu je definovaná na využitie prízemia - pre lekárov, notárov, kancelárií, alebo reštaurácií. Na 1. poschodí sú exkluzívne byty s veľkorysými výmerami, dispozíciou a vysokými stropmi. V podkroví sú situované štýlové, staromestské, podkrovné byty. Cena bytu je konečná, vrátane DPH. Realitný servis je vrátane všetkých poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti a bezplatným finančným poradenstvom pri výbere hypotéky.

249 168 €
2 148 €/m²

GLOBALYST, s.r.o.