Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 3 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Rodinné domy v Gbeľanoch

Predaj:  Novostavba 4-izbového RD v Gbeľanoch

Predaj: Novostavba 4-izbového RD v Gbeľanoch

Lokalita: Gbeľany (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

1.Reality Rent Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Gbeľany pri Žiline, v lokalite Slnečné terasy. Dom má úžitkovú plochu 120 m2, pozostáva zo vstupnej haly, dvoch kúpeľní s vaňou v každej z nich a v jednej ešte navyše aj sprchovací kút, 2 x WC, kuchyne prepojenej s obývacím priestorom, 3 samostatných spální, technickej miestnosti. Dom bol postavený v r.2016, použitý materiál tehla 30 cm, zateplený 10 cm polystyrén. Strecha rovná keramická, možnosť nadstavby ďalšieho podlažia.Okná plastové-dvojsklo. Dom je napojený na všetky IS,vrátane WIFI. Podlahové plynové kúrenie. Pred domom je parkovacie miesto na 1-2 autá. Nehnuteľnosť ponúka možnosť komfortného bývania s ľahkou dostupnosťou do Žiliny a tiež možnosť relaxovania na dostatočne veľkom pozemku s rozlohou 639 m2. Dom je zariadený, zabývaný. Energetický certifikát na nehnuteľnosť vypracovaný nebol. V prípade záujmu volajte: 0905/808 814

cena dohodou

1. Reality Rent, s.r.o.
Prenájom, Novostavba rodinného domu v Gbeľanoch, Reality

Prenájom, Novostavba rodinného domu v Gbeľanoch, Reality

Lokalita: Gbeľany (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na prenájom moderný štvorizbový novo postavený rodinný dom s terasou v Gbeľanoch pri Žiline. Dom sa prenajíma za 1250€/mesiac aj s energiami. Dispozične pozostáva z priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou, spálne a dvoch izieb. Súčasťou domu sú dve kúpeľne, hosťovské WC, priestranná terasa s južným výhľadom a prístupom zo spálne aj z obývačky. Dom sa prenajíma kompletne zariadený. K domu patrí vnútorné parkovisko pre 3 auta a ďalšie parkovacie miesta pri dome vedľa cesty. Výborné miesto pre rodinu, prípadne sídlo firmy. Výhodne aj ako investičná príležitosť napr. ubytovanie pre zamestnancov (súčastnosti prenajatý, jemožné kúpiť aj s nájomníkom). Výborná lokalita s dobrým prístupom, kompletnou občianskou vybavenosťou v neďalekej obci Gbeľany v bezprostrednej blízkosti priemyselného parku KIa Motors, Mobis a ostatných dodávateľských firiem.

1 250 €
10,42 €/m²

Reality IQ, s.r.o.
Predaj, Novostavba rodinného domu v Gbeľanoch, EXKLUZíVNE - Reality IQ

Predaj, Novostavba rodinného domu v Gbeľanoch, EXKLUZíVNE - Reality IQ

Lokalita: Gbeľany (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj moderný štvorizbový novo postavený rodinný dom s terasou v Gbeľanoch pri Žiline. Dom pozostáva z priestrannej obývačky spojenej opticky s kuchyňou a jedálňou, spálne a dvoch izieb. Súčasťou domu sú dve kúpeľne, hosťovské WC, priestranná terasa s južným výhľadom a prístupom zo spálne aj z obývačky. Dom sa predáva kompletne zariadený. K domu patrí vnútorné parkovisko pre 3 auta a ďalšie parkovacie miesta pri dome vedľa cesty. Výborné miesto pre rodinu, prípadne sídlo firmy. Výhodne aj ako investičná príležitosť napr. ubytovanie pre zamestnancov (súčastnosti prenajatý, jemožné kúpiť aj s nájomníkom). Výborná lokalita s dobrým prístupom, kompletnou občianskou vybavenosťou v neďalekej obci Gbeľany v bezprostrednej blízkosti priemyselného parku KIa Motors, Mobis a ostatných dodávateľských firiem.

239 900 €
1 999,17 €/m²

Reality IQ, s.r.o.