Novostavby.sk
Nájdených 13 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Obchodné priestory v Galante

GALANTA/CENTRUM - obchodný priestor na 1.p s parkovaním

GALANTA/CENTRUM - obchodný priestor na 1.p s parkovaním

Lokalita: Hlavná, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 212.9 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodný priestor v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v Galante. Priestor sa nachádza v centre mesta je dobre viditeľný z Hlavnej ulice v polyfunkčnom objekte GALAXIA z roku 2008. Priestor je určený na rôzne využitie ako obchodná prevádzka (predajňa, priestory pre služby). V minulosti slúžil ako predajňa elektroniky a nábytku. DISPOZÍCIA: Výmera: 212,9m2 + balkón - nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží. Priestor dispozične pozostáva z 3 miestnosti + rožný balkón do Hlavnej ulice. 2 miestnosti slúžia ako zázemie hlavnej predajnej časti, nachádza sa v nich kuchynka a kancelária. Priestor má výklad do obchodnej galérie a je presvetlený z dvoch strán veľkými oknami. Cena za nebytový priestor o výmere 212,9m2 vrátane 1 parkovacieho státia: 199.061,50€ Záchody k priestoru sú k dispozícii na rovnakom podlaží pre všetky nebytové priestory na poschodí. MOŽNOSŤ ROZŠÍRENIA: V prípade záujmu je možné dokúpiť aj vedlajší priestor, ktorý je je prístupný cez obchodnú galériu, pozostáva z jednej miestnosti a balkónu do Hlavnej ulice, má tvar obdĺžnika, výklad po celej šírke do obchodnej galérie a je presvetlený veľkými oknami z Hlavnej ulice. V súčasnosti je tento priestor o výmere 87,4m2 prepojený s ponúkaným priestorom. Spoločne tieto priestory majú súvislú úžitkovú plochu o výmere 307,3m2. Takisto je možné rozšírenie o ďalší skladovo/obchodný priestor na rovnakom podlaží s výmerou 36,85m2. Priestor je prístupný dverami z obchodnej galérie, v súčasnosti nemá výklad do obchodnej galérie. Je prirodzené presvetlenný a odvetraný oknami. Priestor je ideálny ako sklad, eshop, menšia predajňa alebo kancelária. LOKALITA: Obchodné centrum GALAXIA, Hlavná 6, Galanta v nákupnej zóne, v blízkosti množstvo obchodov, služieb, dobrá dopravná prístupnosť do obchodného centra. PARKOVANIE: Parkovanie pre zákazníkov je zabezpečené bezplatne v garážovom dome v suteréne obchodného domu. Súčasťou ceny je aj (1) jedno vyhradené parkovacie státie o celkovej výmere viac ako 34m2 (vo výmere je zarátaný aj podiel na spoločných chodbách, komunikáciach) NAŠE SLUŽBY Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. *text aj fotografie sú vlastníctvom spoločnosti Domy pre ľudi.

199 061,50 €
935 €/m²

Domy pre ľudí s.r.o.
GALANTA/CENTRUM - menší obchodný priestor ideálny na eshop/kanceláriu

GALANTA/CENTRUM - menší obchodný priestor ideálny na eshop/kanceláriu

Lokalita: Hlavná, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 36.85 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodný priestor v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v Galante. Priestor sa nachádza v centre mesta je dobre viditeľný z Hlavnej ulice v polyfunkčnom objekte GALAXIA z roku 2008. Priestor je určený na rôzne využitie ako obchodná prevádzka (predajňa, priestory pre služby). V minulosti slúžil ako predajňa elektroniky a nábytku. DISPOZÍCIA: Výmera: 36,85m2 - nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží. Priestor je prístupný dverami z obchodnej galérie, v súčasnosti nemá výklad do obchodnej galérie. Je prirodzené presvetlenný a odvetraný oknami. Priestor je ideálny ako sklad, eshop, menšia predajňa alebo kancelária. Cena za nebytový priestor o výmere 36,85m2 vrátane 1 parkovacieho státia: 29.480€ Záchody k priestoru sú k dispozícii na rovnakom podlaží pre všetky nebytové priestory na poschodí. MOŽNOSŤ ROZŠÍRENIA: V prípade záujmu je možné prikúpiť ďalšie priestory na rovnakom podlaží o výmere viac ako 300m2. Viac info o ponuke v RK LOKALITA: Obchodné centrum GALAXIA, Hlavná 6, Galanta v nákupnej zóne, v blízkosti množstvo obchodov, služieb, dobrá dopravná prístupnosť do obchodného centra. PARKOVANIE: Parkovanie pre zákazníkov je zabezpečené bezplatne v garážovom dome v suteréne obchodného domu. Súčasťou ceny je aj (1) jedno vyhradené parkovacie státie o celkovej výmere viac ako 34m2 (vo výmere je zarátaný aj podiel na spoločných chodbách, komunikáciach) NAŠE SLUŽBY Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. *text aj fotografie sú vlastníctvom spoločnosti Domy pre ľudi.

29 480 €
800 €/m²

Domy pre ľudí s.r.o.
GALANTA/CENTRUM - obchodný priestor s balkónom v OC GALAXIA

GALANTA/CENTRUM - obchodný priestor s balkónom v OC GALAXIA

Lokalita: Hlavná, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 87.4 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodný priestor v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v Galante. Priestor sa nachádza v centre mesta je dobre viditeľný z Hlavnej ulice v polyfunkčnom objekte GALAXIA z roku 2008. Priestor je určený na rôzne využitie ako obchodná prevádzka (predajňa, priestory pre služby). V minulosti slúžil ako predajňa elektroniky a nábytku. DISPOZÍCIA: Výmera: 87,40m2 + balkón - nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží. Priestor je prístupný cez obchodnú galériu, pozostáva z jednej miestnosti a balkónu do Hlavnej ulice, má tvar obdĺžnika, výklad po celej šírke do obchodnej galérie a je presvetlený veľkými oknami z Hlavnej ulice. Cena za nebytový priestor o výmere 87,4m2 vrátane 1 parkovacieho státia: 81.719€ Záchody k priestoru sú k dispozícii na rovnakom podlaží pre všetky nebytové priestory na poschodí. MOŽNOSŤ ROZŠÍRENIA: V prípade záujmu je možné prikúpiť aj vedlajší priestor (v súčasnosti prepojený s ponúkaným priestorom o výmere 212,9m2. Priestor dispozične pozostáva z 3 miestnosti + balkón do Hlavnej ulice. 2 miestnosti slúžia ako zázemie hlavnej predajnej časti, nachádza sa v nich kuchynka a kancelária. Priestor má výklad do obchodnej galérie a je presvetlený z dvoch strán veľkými oknami. Takisto je možné rozšírenie o ďalší skladovo/obchodný priestor na rovnakom podlaží s výmerou 36,85m2. Priestor je prístupný dverami z obchodnej galérie, v súčasnosti nemá výklad do obchodnej galérie. Je prirodzené presvetlenný a odvetraný oknami. Priestor je ideálny ako sklad, eshop, menšia predajňa alebo kancelária. LOKALITA: Obchodné centrum GALAXIA, Hlavná 6, Galanta v nákupnej zóne, v blízkosti množstvo obchodov, služieb, dobrá dopravná prístupnosť do obchodného centra. PARKOVANIE: Parkovanie pre zákazníkov je zabezpečené bezplatne v garážovom dome v suteréne obchodného domu. Súčasťou ceny je aj (1) jedno vyhradené parkovacie státie o celkovej výmere viac ako 34m2 (vo výmere je zarátaný aj podiel na spoločných chodbách, komunikáciach) NAŠE SLUŽBY Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. *text aj fotografie sú vlastníctvom spoločnosti Domy pre ľudi.

81 719 €
935 €/m²

Domy pre ľudí s.r.o.
GALANTA/CENTRUM - obchodné priestory v OC GALAXIA

GALANTA/CENTRUM - obchodné priestory v OC GALAXIA

Lokalita: Hlavná, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 337.15 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodné priestory v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v Galante. Priestory sa nachádzajú v centre mesta, dobre viditeľné z Hlavnej ulici v polyfunkčnom objekte z roku 2008. DISPOZÍCIA: Priestor dispozične pozostáva z 3 priestorov. Priestory sú určené na rôzne využitie ako obchodná prevádzka (predajňa, priestory pre služby). V minulosti slúžili ako predajňa elektroniky a nábytku. Špecifikácie nebytových priestorov: nebytový priestor č.1: s výmerou 87,40m2 - nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží. Priestor je prístupný cez obchodnú galériu, pozostáva z jednej miestnosti a balkónu do Hlavnej ulice, má tvar obdĺžnika, výklad po celej šírke do obchodnej galérie a je presvetlený veľkými oknami z Hlavnej ulice. Vedlajší priestor (v súčasnosti prepojený s priestorom č.1.) je nebytový priestor č. 2 s výmerou 212,9m2. Priestor dispozične pozostáva z 3 miestnosti + balkón do Hlavnej ulice. 2 miestnosti služia ako zázemie hlavnej predajnej časti, nachádza sa v nich kuchynka a kancelária. Priestor má výklad do obchodnej galérie a je presvetlený z dvoch strán veľkými oknami. nebytový priestor č.3 s výmerou 36,85m2 sa nachádza na 1 nadzemnom podlaží. Priestor je prístupný dverami z obchodnej galérie, v súčasnosti nemá výklad do obchodnej galérie. Je prirodzené presvetlenný a odvetraný oknami. Priestor je ideálny ako sklad, eshop, menšia predajňa alebo kancelária. V prípade záujmu je možné kúpiť jednotlivé priestory aj samostatne, prosím kontaktovať RK. Celková výmera nebytových priestorov: 337,15m2 + balkóny Cena za nebytové priestory vrátane 3 parkovacích státi: 316.260,50€ Záchody k priestorom sú k dispozícii na rovnakom podlaží pre všetky nebytové priestory na poschodí. LOKALITA: Obchodné centrum GALAXIA, Hlavná 6, Galanta v nákupnej zóne, v blízkosti množstvo obchodov, služieb, dobrá dopravná prístupnosť do obchodného centra. PARKOVANIE: Parkovanie pre zákazníkov je zabezpečené bezplatne v garážovom dome v suteréne obchodného domu. Súčasťou ceny sú aj (3) tri vyhradené parkovacie státie o celkovej výmere viac ako 102m2 (vo výmere je zarátaný aj podiel na spoločných chodbách, komunikáciach) NAŠE SLUŽBY Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. *text aj fotografie sú vlastníctvom spoločnosti Domy pre ľudi.

316 260,50 €
938,04 €/m²

Domy pre ľudí s.r.o.
Prenájom  priestoru na obchod, služby, 60,50 m², Galanta

Prenájom priestoru na obchod, služby, 60,50 m², Galanta

Lokalita: Galanta, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na prenájom nebytové, komerčné priestory, vytvorené na rôzne podnikateľské účely v centre mesta Galanta. Nové priestory s dvomi vchodmi, s úžitkovou plochou 60,50 m². Kúrenie v budove-infra panely stropné (ovládanie v každej predajni samostatne) Osvetlenie LED Priestory sa vytvorili rešpektovaním maximálneho komfortu zákazníka: - bezbariérového vstupu - bezplatné parkovanie pre veľký počet vozidiel - zelené plochy pre oddych s dôrazom na dizajn a splnením požiadaviek mesta Galanta. Hlavné nájomné: 827,11Eur bez DPH spoločné priestory 103,34m² = 12,2% = (103,34 x 10Eur/m²)x 0,122 = 126,08Eur Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás a zabezpečíme vám všetko pod jednou strechou: - kúpa, predaj, prenájom, Home Staging, • kompletný právny a katastrálny servis • autorizáciu a vybavenie zmlúv, prepisy energií • finančné poradenstvo – úverovanie a poistenie nehnuteľností Kontakty: Mgr. Edita Vörösová – IntExReal Edita Vörösová, Mgr. Certifikovaný realitný poradca, home stager mobil: 0911 557 822 +421 902 625 115, 0902 625 115 e - mail: info@intexreal.sk web: reality.intexreal.sk web: www.intexreal.sk Facebook: http://www.facebook.com/IntExReal

827,11 €/mes.
13,79 €/m²/mes.

 Mgr. Edita Vörösová  IntExReal
Na prenájom obchodný  priestor, kancelária Galanta centrum

Na prenájom obchodný priestor, kancelária Galanta centrum

Lokalita: Mierové námestie, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 76 m²

Ponúkame na prenájom obchodne priestory v centre mesta Galanta s výhľadom na námestie a hlavnú ulicu. Priestory sú na 1 poschodí bytového domu s výťahom. Miestnosť je klimatizovaná, je v nej zavedená prípojka na teplú a studenú vodu, odpad, elektrina. WC na chodbe. Celková výmera 80,5 m2. Cena mesačného nájomného 60 eur za m2 + energie. Ihneď k dispozícií. Kontakt: 0915207907

4 560 €/mes.
60 €/m²/mes.

VESTAREAL, s.r.o.
Obchodný  priestor priamo v CENTRE na prenájom

Obchodný priestor priamo v CENTRE na prenájom

Lokalita: Vajanského, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor priamo v srdci mesta Galanta. Budova sa nachádza priamo v centre, blízko mestského kultúrneho strediska. V blízkosti nájdete : -mestský úrad -banku, notársky úrad, poštu -reštaurácie a bary -námestie Výhodou priestoru je predovšetkým lokalita – priamo centrum, veľmi dobrá OV, rýchli prístup na diaľnicu. Centrum a veľká frekventovanosť ľudí, VŠADE NA SKOK! -klimatizovaný priestor -parkovanie -sociálne zariadenie -priestor pre Vašu reklamu priamo na budove. Kancelársky priestor: 36m2, Spoločne priestory: 36m2 Cena mesačného prenájmu: DOHODOU Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať nemeth@xpertreality.sk , alebo na 0911 044 850

537,50 €/mes.
vrátane energií
Xpert Reality s.r.o.
iInvestičný obchodný priestor s vlastným parkovacím miestom v centre Galanty na predaj

iInvestičný obchodný priestor s vlastným parkovacím miestom v centre Galanty na predaj

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 33 m²

Investičný prisetor v centre mesta RK Allrisk Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný priestor v centre Galanty v polyfunkčnom dome OC Galaxia s 24 hodinovou strážnou službou. Priestor sa nachádza na 1. poschodí s priemyselným výťahom. Rozmer: 33m2 + vlastné parkovacie miesto v podzemnej garáži 14 m2 Cena 27 000 eur Možný odpočet Dph. Priestor je vhodný ako butik, predajňa, pre kozmetické, skrášlovacie a rôzne služby alebo ako kancelária pre firmu. Momentálne sa využíva ako skladový priestor. V priestore je vzduchoteknika, vodovod, odtok, elektrika, kanalizácia. V prípade rýchleho jednania dohoda možná. Obhliadky: 0908810912

27 000 €
818,18 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
Obchodný priestor 80 m2 v centre mesta Galanta, novostavba JAS PARK – 1.poschodie. 447,- €

Obchodný priestor 80 m2 v centre mesta Galanta, novostavba JAS PARK – 1.poschodie. 447,- €

Lokalita: Galanta, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame na prenájom Obchodný priestor v OC JASPARK v centre mesta Galanta, ulica Hodská. Nachádza sa na 1.poschodí, prístup pomocou schodiska alebo 2 výťahov. Výmera úžitkovej plochy 80 m2. Priestor má presklenný výklad do átria a okno, skladá sa z 1 miestnosti (možnosť predelenia), je tu dovedená voda. Vhodné na služby, obchod, kanceláriu, showroom, fyzioterapeutické centrum, masáže. Je tu kazetový strop, osvetlenie, hliníkové okná, presklenné okná, dlažba Gres, protipožiarne zabezpečenie. WC sa nachádza na každom podlaží (samostatné pre zamestnancov, zákazníkov ženy a muži). Množstvo parkovacích miest pri budove s rampou. Vstup do OC je možný aj mimo otváracích hodín i počas víkendu, po dohode s SBS. Obchodné centrum JAS PARK je plne využité. Na prízemí sú obchody: 101 drogéria, reštaurácia Spoon, 365 banka aj bankomat, cestovná kancelária CK Real, obchod IN-DOM, PS Computer. Na 1.poschodí je obchod TATIANA, obchod s oblečením pre dámy aj pánov, obchod s detským oblečením Tatiana Kids, kuchynské štúdio INTERTREND, kozmetický salón, hypotekárne centrum, advokát, Moonlight okuliare, finančné plánovanie. Na 2.poschodí je Klíma Doma, Partners Group SK, Alfemo Slovakia - showroom nábytku, DPD SK. Voľný ihneď. Cena: 447,- € /mesiac + DPH + energie a prevádzkové náklady (cca.270 €+DPH). Majiteľovi je potrebné pri podpise ročnej nájomnej zmluvy zložiť depozit vo výške 2580 €. Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

447 €/mes.
5,59 €/m²/mes.

TOP REALITY - realitná spoločnosť, s.r.o.
Nebytový priestor do prenájmýu vhodný na ambulanciu a iné...

Nebytový priestor do prenájmýu vhodný na ambulanciu a iné...

Lokalita: Hodská, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 58 m²

Realitná kancelária JOYEL REALITY Vám ponúka na prenájom krásne úplne nové priestory , ktoré sa nachádzajú na prízemí v meste Galanta v novovybudovanom bytovom dome na Hodskej ulici . Táto nehnuteľnosť má výbornú lokalitu a parkovanie hneď za bytovým domom.Prízemné podlažie sa využíva ako nebytové priestori,ktoré môžete využiť ako napr.: rôzne lekárske ambulancie,lekáreň,veterinár, obchody rôzneho zamerania, kancelárie, kaderníctvo, kozmetika, masáže, solárium a iné.... Dispozičné riešenie: Vchod - miestnosť č.1 , vstup do bezbariérového WC napr. pacienti, miestnosť pre výlevku - upratovacie potreby, denná miestnosť - miestnosť č.2, miestnosť č.3 , ďalšie WC. Lokalita: Nebytový priestor sa nachádza na Hodskej ulici pri sídlisku West hneď oproti nemocnici Sv.Lukasa - Svet Zdravia Galanta. V okolí bývajú tisíce obyvateľov v okolitých bytových domoch. Obchodný priestor je blízko aj k obchvatu mesta Galanta , ktorý je napojený na rýchlostnú cestu R1 cca (10 km) smer Sereď, Trnava , Nitra, čo znamená že vaša prevádzka bude ľahko dostupná aj ľuďom z okolitých dedín a miest. Bezproblémové parkovanie vašich zákazníkov aj zamestnancov priamo za nebytovými priestormi a v okolí. Cena: - nájom 600,- eur na mesiac + DPH, 2x mesačný depozit pri podpise zmluvy - energie v cene nájmu - majiteľ preferuje dlhodobý nájom V cene nehnuteľnosti je provízia pre RK. Pre obhliadku a viac informácií prosím kontaktujte makléra: Eva Kováčová, tel.č. 0905 231 329 , e-mail:eva.kovacova@joyelreality.sk, Lucia Kanišová, tel.č.0948 368 364, e-mail: lucia.kanisova@joyelreality.sk

650 €/mes.
11,21 €/m²/mes.

JOYEL s.r.o.
Priestory na prenájom vhodné na ambulanciu a iné...

Priestory na prenájom vhodné na ambulanciu a iné...

Lokalita: Hodská, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 54 m²

Realitná kancelária JOYEL REALITY Vám ponúka na prenájom krásne úplne nové priestory , ktoré sa nachádzajú na prízemí v meste Galanta v novovybudovanom bytovom dome na Hodskej ulici . Táto nehnuteľnosť má výbornú lokalitu a parkovanie hneď za bytovým domom.Prízemné podlažie sa využíva ako nebytové priestori,ktoré môžete využiť ako napr.: rôzne lekárske ambulancie,lekáreň,veterinár, obchody rôzneho zamerania, kancelárie, kaderníctvo, kozmetika, masáže, solárium a iné.... Dispozičné riešenie: Vchod - miestnosť č.1 , vstup do bezbariérového WC napr. pacienti, miestnosť pre výlevku - upratovacie potreby, denná miestnosť - miestnosť č.2, miestnosť č.3 , ďalšie WC. Lokalita: Nebytový priestor sa nachádza na Hodskej ulici pri sídlisku West hneď oproti nemocnici Sv.Lukasa - Svet Zdravia Galanta. V okolí bývajú tisíce obyvateľov v okolitých bytových domoch. Obchodný priestor je blízko aj k obchvatu mesta Galanta , ktorý je napojený na rýchlostnú cestu R1 cca (10 km) smer Sereď, Trnava , Nitra, čo znamená že vaša prevádzka bude ľahko dostupná aj ľuďom z okolitých dedín a miest. Bezproblémové parkovanie vašich zákazníkov aj zamestnancov priamo za nebytovými priestormi a v okolí. Cena: - nájom 600,- eur na mesiac + DPH, 2x mesačný depozit pri podpise zmluvy - energie v cene nájmu - majiteľ preferuje dlhodobý nájom V cene nehnuteľnosti je provízia pre RK. Pre obhliadku a viac informácií prosím kontaktujte makléra: Eva Kováčová, tel.č. 0905 231 329 , e-mail:eva.kovacova@joyelreality.sk, Lucia Kanišová, tel.č.0948 368 364, e-mail: lucia.kanisova@joyelreality.sk

600 €/mes.
11,11 €/m²/mes.

JOYEL s.r.o.
Galanta Galaxia: Penájom nebyt. priestoru 44m2 pre obchod a služby

Galanta Galaxia: Penájom nebyt. priestoru 44m2 pre obchod a služby

Lokalita: Hlavná, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 44 m²

Galanta, centrum: Dáme do dlhodobého prenájmu nebytový priestor 44m2 na prízemí polyfunkčného domu, vhodný pre obchod, služby, kanceláriu a pod. Priestor je elegantný, moderne riešený, v priamom centre mesta, s možnosťou parkovania v suteréne a v okolí polyfunkčného domu. Novostavba kolaudovaná r. 2007. Príslušenstvo: Kancelária, toaleta (WC, umývadlo aj teplá voda), sklad. Stropné svetlá, protipožiarne snímače a rozvody vody, klimatizácia, káblové rozvody pre bezpč. zariadenie, prívod a odpad vody pre AP. Možnosť zapojenia internetu, káblovej TV, pevnej telf. linky. Výťah zo suterénu. 24h. strážna služba. K dispozícii ihneď.

400 €/mes.
9,09 €/m²/mes.

OB - REAL s.r.o.
Obchodný priestor na predaj 51m2 v centre Galanty

Obchodný priestor na predaj 51m2 v centre Galanty

Lokalita: Hlavná, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 51 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor s rozlohou 51m2 na podnikanie v polyfunkčnom dome v centre Galanty, na Hlavnej ulici s dobrou dostupnosťou, s parkovaním pred budovou aj v podzemnej garáži. Parkovanie v podzemnej garáži je súčasťou priestoru a je v cene. Priestor sa nachádza na 1.poschodí a skladá sa z jednej veľkej presklenej miestnosti. Je tam dlažba, kazetový strop, plastové okná. WC je v blízkosti priestoru a je samostatné pre zákazníkov aj zamestnancov. Priestor môže slúžiť na prevádzku predajne, obchodu či kancelárie. Predajná cena: 44.000 eur + DPH Je možný aj dlhodobý prenájom nehnuteľnosti. Cena prenájmu vrátane energií je 320 eur/mesiac. V prípade záujmu Vám vieme poskytnúť finančné poradenstvo a vybavíme najvýhodnejší hypotekárny úver. Andrea Gallo: 0903/351190 Ing. Hana Molnárová: 0908/541795

44 000 €
862,75 €/m²
+ 120 €/mes. energie
GAMO REAL s.r.o.