Novostavby.sk

Inzeráty predajcu FOUR SEASONS Real Estate

Predajca

Názov predajcu:
FOUR SEASONS Real Estate
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: fsr...
Adresa:
Seberíniho 9
Bratislava II - Ružinov
82103
Nájdených 3 novostavieb
Slnečný 3 izbový byt s balkónom, parkovacím státím v tehlovej novostavbe, blízko malého Dunaja

Slnečný 3 izbový byt s balkónom, parkovacím státím v tehlovej novostavbe, blízko malého Dunaja

Lokalita: Podunajská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

Exkluzívne na predaj krásny, slnečný 3 izbový byt 67m2 + 10m2 balkón s pridanou hodnotou, v tehlovej novostavbe /2009/, v blízkosti malého Dunaja na začiatku Podunajských Biskupíc - Podunajská ulica. Byt sa nachádza na 7 poschodí v 7 poschodovom tehlovom dome s výťahom /nad bytom časť terasy a časť susedného bytu/. Stav bytu - plastové okná, podlahy, dlažba, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, rolldoor, klimatizácia. Dispozičné riešenie bytu - byt bol pôvodne veľký priestranný 2 izbový /pôvodne kuchyňa prepojená s obývačkou so vstupom na balkón/ a pôvodne veľká vstupná chodba. Prešiel dispozičnou úpravou - v rámci chodby bol vytvorený šatník /odkladací priestor namiesto pivnice/, obývačko-kuchyňa sa rozdelila sadrokartónovými priečkami na samostatnú kuchyňu s oknom, vytvorila sa samostatná izba /pracovňa/ so vstupom na balkón a obývačka sa stala priechodnou /možnosť navrátiť späť dispozičné riešenie bytu/, spálňa je samostatná priestranná, kúpeľňa je priestranná s vaňou, samostatné wc. Pridaná hodnota bytu: - lokalita /tiché, slušné prostredie, športové vyžitie, na skok do centra/ - dispozičné riešenie bytu - svetlosť a orientácia bytu - veľký balkón - tehlový dom /len 4 byty na poschodí/ - nízke mesačné náklady /vlastná kotolňa v rámci domu - parkovacie státie - rodinné prostredie K bytu je možnosť dokúpiť parkovacie státie + 10.000 EUR. Orientácia bytu južná a západná. Cena je vrátane provízie pre RK, ktorá zahŕňa bezpečný prevod nehnuteľnosti, nastavenie celého procesu prevodu nehnuteľnosti, kompletný právny servis, až po odovzdanie domu. © COPYRIGHT FOUR SEASONS Real Estate s.r.o.,. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie FOUR SEASONS Real Estate.

224 990 €
3 358,06 €/m²
+ 110 €/mes. energie
FOUR SEASONS Real Estate
Krásny, priestranný 3 izbový byt s balkónom, s vlastným čarom, garážovým státím a pivnicou, v novost

Krásny, priestranný 3 izbový byt s balkónom, s vlastným čarom, garážovým státím a pivnicou, v novost

Lokalita: Pri Hrubej lúke, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

Exkluzívne na predaj krásny, priestranný byt s vlastným čarom s pocitom domova - 3 izbový byt 73 m2 + 3 m2 balkón v projekte TAMMI /2016/ v Dúbravke na ulici Pri Hrubej lúke, v tesnej blízkosti prírody – Dúbravský les, Devínska kobyla, cyklotrasa, obchodné centrum Dúbrawa, blízkosť MHD /električky, autobusy/. Byt sa nachádza na 1 poschodí /pod bytom je vykurovaný priestor/ v 5 poschodovom tehlovom dome s výťahom v projekte TAMMI z roku 2016. Nehnuteľnosť Vám ponúka množstvo benefitov ako moderné, komfortné, pokojné, bývanie rodinného charakteru a športového a relaxačného vyžitia (vlastná sauna a oddychová zóna pre majiteľov bytového domu priamo v dome), vďaka konceptu celého projektu. Dispozičné riešenie bytu je logické, vzdušné – vstupná priestranná chodba, dve veľké samostatné izby s orientáciou do spoločného dvora smerom na SZ, samostatné WC s umývadlom, priestranná kúpeľňa s vaňou a umývadlom a oknom, kuchyňa prepojená s obývačkou s vrchnými oknami a výstupom na balkón s orientáciou na JV a Z. Pridaná hodnota bytu: - Lokalita /tiché rodinné prostredie so športovým a relaxačným vyžitím s kompletnou občianskou vybavenosťou a blízkosťou MHD) - Príjemne vibrácie bytu s jeho dispozičným riešením a priestrannosťou - Tehlovým mladý dom - Orientácia na 3 svetové strany - Kúpeľňa s oknom - Vlastná kotolňa v bytovom dome - Relaxačná zóna v dome /sauna/ - Garážové parkovacie státie priamo v dome - Pivnica a kočikáreň - Predaj po prvom majiteľovi K bytu prislúcha garážové státie a pivnica. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa bezpečný prevod nehnuteľnosti, nastavenie celého procesu prevodu nehnuteľnosti, kompletný právny servis, až po odovzdanie domu. © COPYRIGHT FOUR SEASONS Real Estate s.r.o.,. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie FOUR SEASONS Real Estate.

310 000 €
4 246,58 €/m²

FOUR SEASONS Real Estate
VOĽNÝ IHNEĎ - Krásny 2 izbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe na skok do centra, Karlová  Ve

VOĽNÝ IHNEĎ - Krásny 2 izbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe na skok do centra, Karlová Ve

Lokalita: Hudecova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2 izbový byt 50m2 + 14m2 terasa, v malej Novostavbe na začiatku Karlovej Vsi na skok do centra, mimo hlavných ciest - Hudecova ulica. Byt sa nachádza na 1 pochodí /pod bytom prízemný byt/ v 3 poschodovom dome. Dispozičné riešenie bytu - vstupná chodba s rolldoorom, priestranná kúpeľňa s vaňou spolu s wc, samostatná spálňa s rolldoorom so vstupom na terasa, obývačka prepojená s kuchyňou so vstupom na terasu. Pridaná hodnota bytu: - stav bytu - vlastné parkovanie vo dvore domu - pokojné bývanie - na skok do centra /na začiatku Karlovej Vsi/ Byt sa prenajíma zariadený - kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, pračka, rozťahovací gauč, manželská posteľ. Orientácia bytu na V. Voľný ihneď. Byt je vhodný na dlhodobý prenájom pre 1-2 pracujúce osoby, bez zvierat. Nájomne - 500 EUR + 150 EUR energie /internet a káblovka je v samostatnej réžií nájomcu/. Platby pri uzavretí zmluvy - depozit, provízia, nájomné.

500 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
FOUR SEASONS Real Estate