Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu FOCUS reality

Predajca

Názov predajcu:
FOCUS reality
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: vla...
www.focusreality.sk
Adresa:
Námestie SNP 19
Zvolen
96001
Nájdených 5 novostavieb
Na predaj 2 izb.holobyt v rezidencii Hron

Na predaj 2 izb.holobyt v rezidencii Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novom, modernom projekte REZIDENCIA HRON, v širšom centre Zvolena /800 m od centra mesta/. Byt s úžikovou rozlohou 54,41 m2 pozostáva z predsiene, kúpeľne, oddeleného wc, izby, ďalej obývačky prepojenej s kuchyňou, a pivnice v suteréne bytovky. Byt je v stave holobytu, čo umožňuje dokončenie podľa vlastných predstáv nového vlastníka. Orientácia bytu je : Východ. Nehnuteľnosť sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží bytového objektu. Kúpna cena bytu je 87 000 EUR + k bytu je možnosť prikúpiť aj vlastné parkovacie miesto v podzemnej garáži. Rezidencia Hron je projekt moderného bývania pozostávajúci z 5 podlaží a suterénu s halovou garážou. Súčasťou vybavenia bytového domu je výťah a bezbariérový prístup do bytovky. Navyše má vlastnú vnútornú oddychovú zónu /záhrada, chodník, osvetlenie, a pod./. Stavba je skonštruovaná z monolitickej železobetónovej konštrukcie. Fasáda objektu je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s minerálnou vlnou a s tenkovrstvou organickou omietkou. Okná sú plastové, presklené časti zasklené izolačným dvojsklom + parapety /vonkajšie hliníkové, vnútorné plastové/. Strecha - krytina SBS modifikovaný asfaltový pás s posypom Euroflex. Výhodou je aj vlastná centrálna nízkotlaková plynová kotolňa teplovodná, ktorá zabezpečuje nízke režijné náklady. Obhliadku príp. viac informácií Vám radi poskytneme na tel 0915 951 439 alebo na : vladimirtrnik@focusreality.sk

87 000 €
1 611,11 €/m²

FOCUS reality
Rezervovaný.Pekný menší RD v peknom prostredí obce Tŕnie.

Rezervovaný.Pekný menší RD v peknom prostredí obce Tŕnie.

Lokalita: Tŕnie, Tŕnie (Zvolen)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

Predáme menší pekný a útulný rodinný dom v obci Tŕnie, vzdialenej len 12 km od mesta Zvolen . Dom je 3-izbový, murovaný z Porfixu , zastavaná plocha 60m2, úžitková plocha je 90 m2. Strecha plechová . Okná sú drevené eurookná . RD bol kolaudovaný v r.2012.K domu prislúcha slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 951 m2. Pozemok je oplotený a celoročne udržiavaný. Dom má vlastnú studňu , prístrešok a bazén. Vykurovanie je centrálne - kachlami s teplovodným výmenníkom. Dom je dvojpodlažný . Obytnú časť domu tvorí prízemie a jedno nadzemné podlažie. Podkrovie sa dá využiť ako odkladací priestor. Na prízemí je kuchyňa, obývacia izba s kachlami a kúpelňa s WC a sprchovacím kútom. Na poschodí sú dve samostatné izby, WC a príprava na infrasaunu. Jedna izba má balkón, ktorý ponúka pekný výhľad na okolitú prírodu a hory. Dostupnosť k domu ja zabezpečená vďaka celoročne udržiavanej asfaltovej ceste. Tento RD je ideálny najmä pre ľudí hľadajúcich oddych v tichej a čistej prírode. Dostupnosť do obce zabezpečuje autobusová doprava. Obec má dobrú občiansku vybavenosť- MŠ, OÚ, Pošta, potraviny, kultúrny dom, zbor, fara. V cene je zahrnutý komplexný právny a katastrálny servis. V prípade záujmu zabezpečíme finančný servis na hypotéku. Dom jednoznačne odporúčame vidieť.

114 000 €
1 266,67 €/m²

FOCUS reality
Na predaj krásny veľký 3 izb.byt v novostavbe vo Zvolene

Na predaj krásny veľký 3 izb.byt v novostavbe vo Zvolene

Lokalita: Strážska, Zvolen (Zvolen)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 106 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novom, modernom projekte REZIDENCIA HRON, v širšom centre Zvolena /800 m od centra mesta/. Byt s rozlohou 106,37 m2 pozostáva z predsiene, kúpeľne, oddeleného wc, dvoch izieb, obývačky prepojenej s kuchyňou, terasy a pivnice v suteréne bytovky. Orientácia bytu je : Juh + Východ + Západ. Nehnuteľnosť sa nachádza na 5. podlaží bytového objektu. Cena nehnuteľnosti /v stave holobytu/ : od 170 800 Eur (vrátane DPH) /k dispozícii sú aj ďalšie typy trojizbových bytov nachádzajúcich sa v Rezidencii Hron – nájdete v ponuke našej RK/ + k bytu je možnosť prikúpiť aj vlastné parkovacie miesto vonkajšie aj vnútorné /v podzemnej garáži/ Rezidencia Hron je projekt moderného bývania pozostávajúci z 5 podlaží a suterénu s halovou garážou. Súčasťou vybavenia bytového domu je výťah a bezbariérový prístup do bytovky. Navyše má vlastnú vnútornú oddychovú zónu /záhrada, chodník, osvetlenie, a pod./. Stavba je skonštruovaná z monolitickej železobetónovej konštrukcie. Fasáda objektu je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s minerálnou vlnou a s tenkovrstvou organickou omietkou. Okná sú plastové, presklené časti zasklené izolačným dvojsklom + parapety /vonkajšie hliníkové, vnútorné plastové/. Strecha - krytina SBS modifikovaný asfaltový pás s posypom Euroflex. Výhodou je aj vlastná centrálna nízkotlaková plynová kotolňateplovodná, ktorá zabezpečuje optimálne režijné náklady. Obhliadku príp. viac informácií Vám radi poskytneme na tel 0915951439 alebo na : vladimirtrnik@focusreality.sk

170 800 €
1 611,32 €/m²

FOCUS reality
na predaj moderné 4 izb.rezidenčné byty vo Zvolene

na predaj moderné 4 izb.rezidenčné byty vo Zvolene

Lokalita: Zvolen, Zvolen (Zvolen)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 110.97 m²

Ponúkame na predaj 4-izbové byty v novom, modernom projekte REZIDENCIA HRON, v širšom centre Zvolena /800 m od centra mesta/.Byty sú vo výmere 110,97m2. Cena nehnuteľnosti je od 164600 eur do 174000 (vrátaneDPH) v stave holobytu , čo umožňuje dokončenie a zariadenie podľa vlastných predstáv záujemcu. Byt s rozlohou 110,97 m2 pozostáva z predsiene, 2x kúpeľne a wc, šatníka, troch izieb, obývačky prepojenej s kuchyňou, loggie a pivnice v suteréne bytovky. K bytu je možnosť prikúpiť aj vlastné parkovacie miesto vonkajšie za 5 990 eur a aj vnútorné /v podzemnej garáži/ za 11 990 eur. Rezidencia Hron je projekt moderného bývania pozostávajúci z 5 podlaží a suterénu s halovou garážou. Súčasťou vybavenia bytového domu je výťah a bezbariérový prístup do bytovky. Navyše má vlastnú vnútornú oddychovú zónu /záhrada, chodník, osvetlenie, a pod./. Stavba je skonštruovaná z monolitickej železobetónovej konštrukcie. Fasáda objektu je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s minerálnou vlnou a s tenkovrstvou organickou omietkou. Okná sú plastové, presklené časti zasklené izolačným dvojsklom + parapety /vonkajšie hliníkové, vnútorné plastové/. Strecha - krytina SBS modifikovaný asfaltový pás s posypom Euroflex. Výhodou je aj vlastná centrálna nízkotlaková plynová kotolňa teplovodná, ktorá zabezpečuje optimálne režijné náklady. Naše ceny sú identické ako ceny v rezidencii.

Info v RK

FOCUS reality
Predáme moderné rezidenčné 2 izb.byty vo Zvolene

Predáme moderné rezidenčné 2 izb.byty vo Zvolene

Lokalita: Zvolen, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 71.66 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v novom, modernom projekte REZIDENCIA HRON, v širšom centre Zvolena /800 m od centra mesta/.Byty sú vo výmere 71,66m2a 72,12m2. Cena nehnuteľnosti je od 87200 eur do 113400(vrátaneDPH) v stave holobytu , čo umožňuje dokončenie a zariadenie podľa vlastných predstáv záujemcu. Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne, wc, izby, ďalej obývačky prepojenej s kuchyňou, loggie a pivnice v suteréne bytovky. K bytu je možnosť prikúpiť aj vlastné parkovacie miesto vonkajšie za 5 990 eur a aj vnútorné /v podzemnej garáži/ za 11 990 eur. Rezidencia Hron je projekt moderného bývania pozostávajúci z 5 podlaží a suterénu s halovou garážou. Súčasťou vybavenia bytového domu je výťah a bezbariérový prístup do bytovky. Navyše má vlastnú vnútornú oddychovú zónu /záhrada, chodník, osvetlenie, a pod./. Stavba je skonštruovaná z monolitickej železobetónovej konštrukcie. Fasáda objektu je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s minerálnou vlnou a s tenkovrstvou organickou omietkou. Okná sú plastové, presklené časti zasklené izolačným dvojsklom + parapety /vonkajšie hliníkové, vnútorné plastové/. Strecha - krytina SBS modifikovaný asfaltový pás s posypom Euroflex. Výhodou je aj vlastná centrálna nízkotlaková plynová kotolňa teplovodná, ktorá zabezpečuje optimálne režijné náklady. Naše ceny sú identické ako ceny v rezidencii.

Info v RK

FOCUS reality