Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu FOCUS reality

Predajca

Názov predajcu:
FOCUS reality
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: vla...
www.focusreality.sk
Adresa:
Námestie SNP 19
Zvolen
96001
Nájdených 3 novostavieb
Novostavba v Trnavej Hore Nové Exluzívne

Novostavba v Trnavej Hore Nové Exluzívne

Lokalita: Trnavá Hora (Žiar nad Hronom)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 104 m²

Na pomedzí okresov Zvolen a Žiar n. Hronom v obci Trnavá Hora - Horná časť ponúkam na predaj energeticky úsporný dom postavený nórskym štýlom ležiaci na svahovitom pozemku o celkovej výmere 563 m2 s pekným výhľadom do kotliny Hrona.. Technické miestnosti sa nachádzajú v murovanom prízemí / betónový základ + Ipor/ s plochou 5 x 5 m2. Obytná drevonadstavba pozostáva z troch miestností a kúpelne. Rozmery a usporiadanie sú zrejmé z priložených konštrukčných výkresov. Použitý materiál sú smrekové hrady a dosky v profile BSH Wienberger - certifikované. Zateplenie podlahy aj strechy minerálnou vlnou v kombinácii s Isover PIR doska - bližší popis technológie podá priamo stavebník pri obhliadke. Vykurovanie je plánované lokálne - pec na pevné palivo v kombinácii s elektrickými konvektormi. Voda je privedená z obecného vodovodu, odpad vedený do betónovej žumpy 11 m3. Z obývacej izby máme výstup na terasu 2 x 8m. K preskleniu sú použité euro okná s ditherm dvojsklo u pevných panelov je to trojsklo. Stena smerom na terasu je presklená, orientácia na V-J. Pod terasou je plánované parkovisko pre dve vozidlá s priamym výjazdom na miestnu komunikáciu. Dom je svojou polohou vhodný na trvalé bývanie ale aj na rekreačné účely. V tesnej blízkosti je vybudované detské a futbalové ihrisko. Predpokladaná doba ukončenia je júl-august 2020, prípadne je možné nehnuteľnosť odkúpiť za dohodnutú sumu podľa stupňa rozpracovanosti v štádiu hrubej skolaudovanej stavby. Energetický certifikát stavby A1 - 107 kWh/m2.a. V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis. V prípade zájmu ponúkame bezplatné finančné poradenstvo. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac foto a nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk

99 000 €
951,92 €/m²

FOCUS reality
Na predaj posledné 3 izb.byty v novostavbe v rezidencii Hron

Na predaj posledné 3 izb.byty v novostavbe v rezidencii Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 3 izbový byt

Na predaj posledné 3 izb.byty o 104, 92m2 a 106,37m2 (nachádzajúce sa na rôznych podlažiach) v stave holobytu, čo umožňuje dokončenie a zariadenie podľa vlastných predstáv záujemcu. Cena holobytu tohto typu je od 153 000 EUR. K bytu je možnosť prikúpiť aj vlastné parkovacie miesto vonkajšie aj vnútorné /v podzemnej garáži/.Rezidencia Hron je projekt moderného bývania pozostávajúci z 5 podlaží a suterénu s halovou garážou. Súčasťou vybavenia bytového domu je výťah a bezbariérový prístup do bytovky. Navyše má vlastnú vnútornú oddychovú zónu /záhrada, chodník, osvetlenie, a pod./. Stavba je skonštruovaná z monolitickej železobetónovej konštrukcie. Fasáda objektu je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s minerálnou vlnou a s tenkovrstvou organickou omietkou. Okná sú plastové, presklené časti zasklené izolačným dvojsklom + parapety /vonkajšie hliníkové, vnútorné plastové/. Strecha - krytina SBS modifikovaný asfaltový pás s posypom Euroflex. Výhodou je aj vlastná centrálna nízkotlaková plynová kotolňa teplovodná, ktorá zabezpečuje optimálne režijné náklady. Naše ceny sú identické ako ceny v rezidencii.

Info v RK

FOCUS reality
Na predaj posledné 4 izb.holobyty v novostavbe v rezidencii Hron

Na predaj posledné 4 izb.holobyty v novostavbe v rezidencii Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 4 izbový byt

Ponúkame na predaj posledné 4-izbové byty v novom, modernom projekte REZIDENCIA HRON, v širšom centre Zvolena /800 m od centra mesta/.Byty sú vo výmere 110,97m2. Cena nehnuteľnosti je od 164400 eur do 182900 (vrátaneDPH) v stave holobytu , čo umožňuje dokončenie a zariadenie podľa vlastných predstáv záujemcu. Byt s rozlohou 110,97 m2 pozostáva z predsiene, 2x kúpeľna a wc, šatníka, troch izieb, obývačky prepojenej s kuchyňou, loggie a pivnice v suteréne bytovky. K bytu je možnosť prikúpiť aj vlastné parkovacie miesto vonkajšie alebo v podzemnej garáži. Rezidencia Hron je projekt moderného bývania pozostávajúci z 5 podlaží a suterénu s halovou garážou. Súčasťou vybavenia bytového domu je výťah a bezbariérový prístup do bytovky. Navyše má vlastnú vnútornú oddychovú zónu /záhrada, chodník, osvetlenie, a pod./. Stavba je skonštruovaná z monolitickej železobetónovej konštrukcie. Fasáda objektu je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s minerálnou vlnou a s tenkovrstvou organickou omietkou. Okná sú plastové, presklené časti zasklené izolačným dvojsklom + parapety /vonkajšie hliníkové, vnútorné plastové/. Strecha - krytina SBS modifikovaný asfaltový pás s posypom Euroflex. Výhodou je aj vlastná centrálna nízkotlaková plynová kotolňa teplovodná, ktorá zabezpečuje optimálne režijné náklady. Naše ceny sú identické ako ceny v rezidencii.

Info v RK

FOCUS reality