Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu FOCUS reality

Predajca

Názov predajcu:
FOCUS reality
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: vla...
www.focusreality.sk
Adresa:
Námestie SNP 19
Zvolen
96001
Nájdených 3 novostavieb
Na predaj posledné 3 izb.byty v novostavbe v rezidencii Hron

Na predaj posledné 3 izb.byty v novostavbe v rezidencii Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 3 izbový byt

Na predaj posledné 3 izb.byty o 104, 92m2 a 106,37m2 (nachádzajúce sa na rôznych podlažiach) v stave holobytu, čo umožňuje dokončenie a zariadenie podľa vlastných predstáv záujemcu. Cena holobytu tohto typu je od 153 000 EUR. K bytu je možnosť prikúpiť aj vlastné parkovacie miesto vonkajšie aj vnútorné /v podzemnej garáži/.Rezidencia Hron je projekt moderného bývania pozostávajúci z 5 podlaží a suterénu s halovou garážou. Súčasťou vybavenia bytového domu je výťah a bezbariérový prístup do bytovky. Navyše má vlastnú vnútornú oddychovú zónu /záhrada, chodník, osvetlenie, a pod./. Stavba je skonštruovaná z monolitickej železobetónovej konštrukcie. Fasáda objektu je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s minerálnou vlnou a s tenkovrstvou organickou omietkou. Okná sú plastové, presklené časti zasklené izolačným dvojsklom + parapety /vonkajšie hliníkové, vnútorné plastové/. Strecha - krytina SBS modifikovaný asfaltový pás s posypom Euroflex. Výhodou je aj vlastná centrálna nízkotlaková plynová kotolňa teplovodná, ktorá zabezpečuje optimálne režijné náklady. Naše ceny sú identické ako ceny v rezidencii.

Info v RK

FOCUS reality
Na predaj posledné 4 izb.holobyty v novostavbe v rezidencii Hron

Na predaj posledné 4 izb.holobyty v novostavbe v rezidencii Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 4 izbový byt

Ponúkame na predaj posledné 4-izbové byty v novom, modernom projekte REZIDENCIA HRON, v širšom centre Zvolena /800 m od centra mesta/.Byty sú vo výmere 110,97m2. Cena nehnuteľnosti je od 164400 eur do 182900 (vrátaneDPH) v stave holobytu , čo umožňuje dokončenie a zariadenie podľa vlastných predstáv záujemcu. Byt s rozlohou 110,97 m2 pozostáva z predsiene, 2x kúpeľna a wc, šatníka, troch izieb, obývačky prepojenej s kuchyňou, loggie a pivnice v suteréne bytovky. K bytu je možnosť prikúpiť aj vlastné parkovacie miesto vonkajšie alebo v podzemnej garáži. Rezidencia Hron je projekt moderného bývania pozostávajúci z 5 podlaží a suterénu s halovou garážou. Súčasťou vybavenia bytového domu je výťah a bezbariérový prístup do bytovky. Navyše má vlastnú vnútornú oddychovú zónu /záhrada, chodník, osvetlenie, a pod./. Stavba je skonštruovaná z monolitickej železobetónovej konštrukcie. Fasáda objektu je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s minerálnou vlnou a s tenkovrstvou organickou omietkou. Okná sú plastové, presklené časti zasklené izolačným dvojsklom + parapety /vonkajšie hliníkové, vnútorné plastové/. Strecha - krytina SBS modifikovaný asfaltový pás s posypom Euroflex. Výhodou je aj vlastná centrálna nízkotlaková plynová kotolňa teplovodná, ktorá zabezpečuje optimálne režijné náklady. Naše ceny sú identické ako ceny v rezidencii.

Info v RK

FOCUS reality
rezervovaný. 2 izb.holobyt v rezidencii Hron

rezervovaný. 2 izb.holobyt v rezidencii Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novom, modernom projekte REZIDENCIA HRON, v širšom centre Zvolena /800 m od centra mesta/. Byt s úžikovou rozlohou 54,41 m2 pozostáva z predsiene, kúpeľne, oddeleného wc, izby, ďalej obývačky prepojenej s kuchyňou, a pivnice v suteréne bytovky. Byt je v stave holobytu, čo umožňuje dokončenie podľa vlastných predstáv nového vlastníka. Orientácia bytu je : Východ. Nehnuteľnosť sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží bytového objektu. Kúpna cena bytu je 87 000 EUR + k bytu je možnosť prikúpiť aj vlastné parkovacie miesto v podzemnej garáži. Rezidencia Hron je projekt moderného bývania pozostávajúci z 5 podlaží a suterénu s halovou garážou. Súčasťou vybavenia bytového domu je výťah a bezbariérový prístup do bytovky. Navyše má vlastnú vnútornú oddychovú zónu /záhrada, chodník, osvetlenie, a pod./. Stavba je skonštruovaná z monolitickej železobetónovej konštrukcie. Fasáda objektu je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s minerálnou vlnou a s tenkovrstvou organickou omietkou. Okná sú plastové, presklené časti zasklené izolačným dvojsklom + parapety /vonkajšie hliníkové, vnútorné plastové/. Strecha - krytina SBS modifikovaný asfaltový pás s posypom Euroflex. Výhodou je aj vlastná centrálna nízkotlaková plynová kotolňa teplovodná, ktorá zabezpečuje nízke režijné náklady. Obhliadku príp. viac informácií Vám radi poskytneme na tel 0915 951 439 alebo na : vladimirtrnik@focusreality.sk

87 000 €
1 611,11 €/m²

FOCUS reality