Novostavby.sk

Inzeráty predajcu FISCHER & PARTNERS, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
FISCHER & PARTNERS, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rea...
http://www.realityfischer.sk
Nájdených 9 novostavieb
Novostavba rodinného domu v Likavke

Novostavba rodinného domu v Likavke

Lokalita: Pod hradom, Likavka (Ružomberok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92 m²

Novostavba rodinného domu sa nachádza v tichej, novovzniknutej časti obce na ulici Pod Hradom v Likavke na rovinatom pozemku o výmere 548 m2. 4-izbový dom v prevedení bungalov bol postavený v roku 2018 s úžitkovou plochou 92 m2 a vonkajším rozmerom 11,5 x 8,75 m. Okná sú plastové s 3-sklom, strecha sedlová s plechovou krytinou, vonkajšie žalúzie, kúrenie elektrické podlahové v celom dome s termostatom v každej izbe + rekuperačná jednotka, podlaha plávajúca, v kúpelni a WC keramická dlažba. Dispozične je dom riešený priestrannou vstupnou chodbou, vybavenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi ktorá je prepojená s obývacou izbou odkial je výstup na terasu a do záhrady, kúpeľňou so sprchovým kútom, vaňou a s technickou miestnosťou kde sa nachádza práčka a sušička, samostatné WC, pracovňa, detská izba a spálňa. V obývacej izbe je krbová pec ako alternatívny, alebo doplnkový zdroj kúrenia. V záhrade sa nachádza plechová garáž, ktorá slúži ako technická miestnosť. Dom sa predáva s kompletným vybavením a zariadením. Bližšie informácie Vám poskytneme v RK.

245 000 €
2 663,04 €/m²

FISCHER & PARTNERS, s.r.o.
2 izbový apartmán v hotely Residence

2 izbový apartmán v hotely Residence

Lokalita: Donovaly, Donovaly (Banská Bystrica)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 70 m²

Ponúkame na predaj krásny, veľký 2-izbový apartmán o rozlohe 70 m2 v hoteli Residence na Donovaloch. Apartmán sa nachádza na 7. poschodí s krásnym výhľadom na Nízke Tatry. S vlastníctvom apartmánu sú spojené výhody a služby poskytované luxusným hotelom Residence. Luxusný horský hotel je situovaný v srdci Slovenska - v dedinke Donovaly v Bánskobystrickom kraji. Donovaly sú súčasťou Národného Parku Nízke Tatry a sú najznámejším a najpopulárnejším lyžiarskym strediskom na strednom Slovenku. Hotel Residence je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tam nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia ale aj obchodní partneri. Služby hotela uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov. Gurmánske špeciality, izby a priestory ohodnotené najvyšším štandardom “baby friendly”, najväčšie kongresové miestnosti v okolí, ideálne priestory pre svadby a oslavy či wellness centrum alternatívnej medicíny nazývanej Ajurvéda.

165 000 €
2 357,14 €/m²

FISCHER & PARTNERS, s.r.o.
Novostavba polyfunkčného objektu

Novostavba polyfunkčného objektu

Lokalita: Tatranská cesta, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Polyfunkčný objekt

Novostavba polyfunkčného objektu sa nachádza na križovatke pri Mondi SCP, kde sa spájajú hlavné medzinárodné cestné ťahy Bratislava, Košice, Banská Bystrica. 2 - podlažná budova so zastavanou plochou 369 m2 sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 1134 m2 a je rozdelená na dve časti. Jedna veľká garáž s príslušenstvom na pneu-servis a v druhej časti je moto predajňa s dlhodobým nájomným vzťahom. Na druhom podlaží sa nachádza veľký 3 izbový byt o výmere 238 m2 s priestrannou terasou o výmere 120 m2. V celom objekte je zabezpečené podlahové elektrické kúrenie. Podrobnejšie informácie vám poskytneme v RK.

530 000 €
1 436,31 €/m²

FISCHER & PARTNERS, s.r.o.
3 izbový byt v novostavbe

3 izbový byt v novostavbe

Lokalita: Do Baničného, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

3 izbový byt o výmere 54 m2 sa nachádza na 2. poschodí v novostavbe bytového domu na ulici Do Baničného. Dispozične je riešený vstupnou chodbou, obývacia izba s balkónom prepojená s kuchyňou, spálňa, detská izba, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Kúrenie je zabezpečené centrálnym vykurovaním. Parkovanie priamo pred bytovým domom.

99 990 €
1 851,67 €/m²

FISCHER & PARTNERS, s.r.o.
Nový rekreačný mobilný domček

Nový rekreačný mobilný domček

Lokalita: Bystrická cesta, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Chalupa, rekreačný domček

Rekreačný mobilný domček je vyrobený podľa technickej normy STN EN 1647 s rozmermi 11,7 x 3,8 m. Je určený na celoročné využitie a dispozične je riešený kuchyňou spojenou s obývacou izbou, dvoma spálňami a kúpeľňou so sprchovacím boxom a s WC. Kúrenie je úsporné elektrické infra značky HEAT FLOW umiestnené v strope. V dome je položená plávajúca podlaha, kuchynská linka Decodom Minimax so zabudovanou elektrickou rúrou, sklo-keramickou varnou doskou a digestorom, dvere a zárubne, elektrické rozvody so zásuvkami (všetko okrem nábytku). Exteriérový obklad je plastový pre nenáročnú údržbu.

30 900 €

FISCHER & PARTNERS, s.r.o.
Obchodný - kancelársky priestor v centre mesta

Obchodný - kancelársky priestor v centre mesta

Lokalita: Mostová, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 99.2 m²

Obchodno - kancelársky priestor s výkladom sa nachádza na prízemí novostavby polyfunkčného domu v centre mesta na ulici Mostová. Priestor o celkovej výmere 99,2 m2 má elektrické podlahové kúrenie s tromi okruhmi, 3 samostatné sociálne zariadenia, odsávanie, kamerový a bezpečnostný systém.

120 000 €
1 209,68 €/m²

FISCHER & PARTNERS, s.r.o.
Veľký 4 izbový byt v centre

Veľký 4 izbový byt v centre

Lokalita: Mostová, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 4 izbový byt

Veľký 4 izbový byt o výmere 106 m2 sa nachádza na 1. poschodí v polyfunkčnom dome na ulici Mostová. Byt doposiaľ slúžil ako kancelária a dispozične je riešený veľkou vstupnou chodbou, 2x samostatné WC, 1 menšia miestnosť kde je predpriprava na vytvorenie kúpeľne a 4 priestranné izby s orientáciou V/Z Kúrenie je riešené elektrickými konvektormi.

120 000 €

FISCHER & PARTNERS, s.r.o.
Rekreačný mobilný domček

Rekreačný mobilný domček

Lokalita: Bystrická cesta, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Chata, drevenica, zrub

Jedná sa o novostavbu nízkoenergetického mobilného domu, na celoročné užívanie s podlahovou plochou od 15 m2 do 44 m2 vyrábané spoločnosťou FISCHER & PARTNERS s.r.o., ktorá je najväčší výrobca mobilných domov na Slovensku. Domy sú vyrábané podľa Európskej normy EN STN 1647 na mieru a požiadavku podľa klienta. Prispôsobiť sa dá samotný rozmer domu, tvar strechy (sedlová, pultová), veľkosť a umiestnenie okien, dispozícia domu s ohľadom na jeho plánované využitie (počet a veľkosť spální, kuchyne...) ako aj vybavenie kuchyne a kúpeľne. Zákazník si sám vyberie materiálové prevedenie, vonkajšie a vnútorné obklady stien a podláh, dvere, zárubne, svietidlá. Od jednoduchého prevedenia až po najmodernejšie vybavenie a najluxusnejšie zariadenie. Kúrenie v dome je riešené technológiou Heathflow: Heatflow je celoplošná patentovaná infra fólia tvoriaca vykurovací systém, ktorý zásadne prekonáva ostatné druhy vykurovania. Heatflow vytvára systém vykurovania s najvyšším komfortom, stálou tepelnou pohodou, veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi, rýchlou dobou rozkúrenia, presnou reguláciou a mnohoročnou životnosťou s absolútne bezúdržbovou a bezporuchovou prevádzkou. Tento moderný mobilný domček poskytuje celoročné pohodlné a komfortné užívanie. V cene je zahrnuté dovoz v rámci celého Slovenska, osadenie domu ako aj napojenie všetkých inžinierskych sietí.

38 500 €

FISCHER & PARTNERS, s.r.o.
Rekreačný mobilný domček

Rekreačný mobilný domček

Lokalita: Bystrická cesta, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Chata, drevenica, zrub

Jedná sa o novostavbu nízkoenergetického mobilného domu, na celoročné užívanie s podlahovou plochou od 15 m2 do 44 m2 vyrábané spoločnosťou FISCHER & PARTNERS s.r.o., ktorá je najväčší výrobca mobilných domov na Slovensku, so sídlom v Ružomberku. Domy sú vyrábané podľa Európskej normy EN STN 1647 na mieru a požiadavku podľa klienta. Prispôsobiť sa dá samotný rozmer domu, tvar strechy (sedlová, pultová), veľkosť a umiestnenie okien, dispozícia domu s ohľadom na jeho plánované využitie (počet a veľkosť spální, kuchyne...) ako aj vybavenie kuchyne a kúpeľne. Zákazník si sám vyberie materiálové prevedenie, vonkajšie a vnútorné obklady stien a podláh, dvere, zárubne, svietidlá. Od jednoduchého prevedenia až po najmodernejšie vybavenie a najluxusnejšie zariadenie. Kúrenie v dome je riešené technológiou Heathflow: Heatflow je celoplošná patentovaná infra fólia tvoriaca vykurovací systém, ktorý zásadne prekonáva ostatné druhy vykurovania. Heatflow vytvára systém vykurovania s najvyšším komfortom, stálou tepelnou pohodou, veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi, rýchlou dobou rozkúrenia, presnou reguláciou a mnohoročnou životnosťou s absolútne bezúdržbovou a bezporuchovou prevádzkou. Tento moderný mobilný domček poskytuje celoročné pohodlné a komfortné užívanie. V cene je zahrnuté dovoz v rámci celého Slovenska, osadenie domu ako aj napojenie všetkých inžinierskych sietí.

33 500 €

FISCHER & PARTNERS, s.r.o.