Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Fedors Group, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Fedors Group, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: mil...
www.fedorsgroup.sk.sk
Adresa:
Seberíniho 2 2
Bratislava-Ružinov
82103
Nájdených 47 novostavieb
1 2 3
SLNEČNÝ 4i BYT S VEĽKOU TERASOU V SÚKROMNOM UZAVRETOM AREÁLI

SLNEČNÝ 4i BYT S VEĽKOU TERASOU V SÚKROMNOM UZAVRETOM AREÁLI

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 207.51 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 4 izbový byt so strešnou terasou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 viladomy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. Byt B3 sa nachádza vo viladome B, ktorý je druhý od vstupu do areálu. A disponuje pristrannou strešnou terasou. ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 135,51 M2 PLOCHA TERASY - 72 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 - v cene bytu Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku www.wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

778 800 €
3 753,07 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
NÁDHERNÝ VILADOM S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU

NÁDHERNÝ VILADOM S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 298 m²

FEDORS GROUP ponúka NA PREDAJ lukratívny 4 izbový rodinný viladom s jedáľňou v zimnej záhráde, s terasami, priestrannou zelenou záhradou a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v novom rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby. Plánovaná kolaudácia je už koncom tohoto roku!!! Exkluzívna, južne orientovaná vila Sauvignon, je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 165,6 m2 s dvoma terasami spolu o rozlohe 61,8 m2 dopĺňa záhrada o výmere 86 m2 má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať bývanie v 21. storočí. Terasy a veľkoformátové okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity. Viladom bude obsahovať vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti STUDIOe architekti. K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie s možnosťou dokúpiť až 2 parkovacie státia v cene 24.000 eur za kus. Pre bližšie informácie kliknite na stránku projektu www.viladomykoliba.sk a dohodnutie obhliadky priamo na stavbe prosím kontaktujte predajcu na čísle 0903466622.

1 190 000 €
3 993,29 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
NÁDHERNÝ KVALITNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ BYT S DVOMA ŠATNÍKMI

NÁDHERNÝ KVALITNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ BYT S DVOMA ŠATNÍKMI

Lokalita: Royova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 114.31 m²

Fedorsgroup ponúka na preda nádhernýj 4-izbový, kompletne zariadený byt v obľúbenej časti Nového Mesta, na Kramároch. Bytový dom s výbornou dostupnosťou ponúka všetko, čo rodina môže potrebovať. Výborná poloha, kompletná občianska vybavenosť, strategicky dokonalá lokalita sú len tie najdôležitejšie benefity. Byt je kompletne zariadený kvalitným, na mieru robeným nábytkom, takže sa stačí len nasťahovať. Premyslená dispozíciac ponúka dostatok priestoru v dennej zóne, ako aj komfort v obytných miestnostiach. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: - celková plocha: 114,31( 106,79m2 + balkón 5,72m2 + balkón 1,80m2 a pivnica 2,88m2 ) - poschodie: 2/4 - takmer kompletne zariadené - kuchyňa so vstavanými spotrebičmi - veľká kúpeľňa + toaleta -2 x šatník - 2 x balkón TOP 5 VÝHOD BYTU: - atraktívna časť Nového Mesta - výborné napojenie na všetky hlavné ťahy - neobmedzené možnosti pre voľnočasové aktivity - takmer kompletne zariadené - vynikajúca občianska vybavenosť v pešej dostupnosti DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Za vstupnými dverami je priestor vstupnej chodby a zároveň malá hosťovská toaleta s umývadlom. Z chodby sa vstupuje do dennej časti bytu, ktorú tvorí veľkorysý otvorený priestor s kuchynskou linkou, jedálňou a obývačkou. Po pravej strane od vstupu do bytu, je chodba z ktorej vedú dvere do dvoch detských izieb, hlavnej kúpeľne a šatníka. Kúpelňa je priestranná, veľmi dobre dispozične riešená. Nachádzaju sa tu aj pračka a sušička. Z obidvoch detských izieb je výstup na balkón. Z obývačky vedú ešte dvere do rodičovskéj spálne. VYBAVENIE BYTU: - moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi - plávajúca podlaha - 2x šatník - 2x kúpeľňa - priestranná denná zóna - zariadenie na mieru LOKALITA: V tejto časti Nového Mesta Vám nebude nič chýbať. Občianska vybavenosť je tu dokonalá. Materské škôlky, základné aj stredné školy, potraviny, obchody, reštaurácie, kaviarne. Absolútne všetko čo moderná rodina potrebuje. Napojenie na všetky smery či MHD alebo autom. Do centra Bratislavy sa dostanete približne za 5 minút. CENA: 418 000 € V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Veľmi pekný, kompletne zariadený 4-izbový byt vo výbornej lokalite ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ako aj výbornú dostupnosť na všetky smery. Výhodná ponuka pre rodinu, ktorá nehľadá len dobrý byt za dobrú cenu ale aj niečo viac.

418 000 €
3 656,72 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
VÝNIMOČNÝ 4i BYT SO ZÁHRADOU V SÚKROMNOM AREÁLI

VÝNIMOČNÝ 4i BYT SO ZÁHRADOU V SÚKROMNOM AREÁLI

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 289.46 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 4 izbový byt s vlastnou záhradou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. Byt B1 nachádzajúci sa na prízemí viladomu B. Disponuje vlastnou predzáhradkou, na ktorú je východ priamo z obývačky. ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 124,43 M2 PLOCHA ZÁHRADY - 156 M2 PLOCHA TERASY - 9,03 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 - V CENE BYTU Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

778 800 €
2 690,53 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
3 IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE NOVÁ ZÁHROSKÁ

3 IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE NOVÁ ZÁHROSKÁ

Lokalita: Bratislavská, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85.67 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3 izbový byt s terasou v novom obytnom projekte NOVÁ ZÁHORSKÁ. Nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 85,67 m2 (vid. pôdorys) je rozdelená na obytnú vnútornú časť ku ktorej prislúcha priestranná terasa. Byt sa predáva v štádiu white -walls pričom máte na výber dobudovanie do stavu štandard, alebo nadštandard. Funkčnosť, komfort a estetika To všetko ponúka nový obytný projekt na okraji Bratislavy, ktorý ponúka komfortné rodinné byty s balkónmi a predzáhradkami, ale aj praktické štartovacie bývanie s rýchlou dostupnosťou do jadra hlavného mesta a len na skok do Lesov Malých Karpát. V celom komplexe bude kladený doraz na dostatok zelene pričom oddelenie od blízkej komunikácie zaistí modelovaný zatrávnatený terén. Susedné husté stromoradie skrýva miestny potok pozdĺž ktorého vznikne oddychová zóna s lavičkami a detským ihriskom. Poloha hneď na začiatku Záhorskej Bystrice vám zabezpečí 10 minútovú dostupnosť do Hlavného mesta ako aj výbornú občiansku vybavenosť v podobe blízkeho moderného obchodného centra Bory mall. Priamo v obci nájdete základnú školu, škôlku, viacero potravín, výborných reštaurácii a kaviarní. V priamom susedstve bytového domu sa nachádza čerpacia stanica otvorená nonstop a zastávka MHD. Pre bližšie informácie prosím kontaktujte nášho predajcu na čísle 0948400338.

229 000 €
2 673,05 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
VEĽKY, IHNEĎ OBÝVATEĽNÝ 2i BYT V PROJEKTE VINOHRADIS

VEĽKY, IHNEĎ OBÝVATEĽNÝ 2i BYT V PROJEKTE VINOHRADIS

Lokalita: Tupého, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 72.15 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj veľký 2-izbový byt vo veľmi oblúbenom a žiadanom projekte Vinohradis. Projekt Vinohradis sa pýši nadčasovou architektúrou, premyslenými dispozíciami ako aj kvalitným a časom overeným spracovaním. V tomto projekte sa len málokedy vyskytne byt na predaj. A preto sme radi že Vám môžeme ponúknuť tento jedinečný byt. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: nízkopodlažná budova – 5 nadzemných podlaží priestranný byt s dostatkom úložných priestorov (byt 68m2+balkón 6,15m2) masívne drevené parkety nábytok na mieru kúpeľňa s vaňou samostatné WC priestranná pivničná kobka osobný výťah nadštandardne veľké parkovacie státi v podzemných garážiach veľkorysé spoločné priestory bezpečnosť – monitorovací systém spoločných priestorov TOP 5 VÝHOD: - výborná lokalita s dostupnosťou do prírody ako aj do mesta - obľúbený a vyhladávaný projekt vrámci lokality - v predaji takmer kompletne zariadený - nadštandardná výmera - výhľad a dobrá orientácia DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Byt s premyslenou praktickou dispozíciou bez hluchých metrov štvorcových má príjemnú klímu a presvetlenosť miestností počas celého dňa cez veľkoformátové okná. Priestranný vstup do bytu, samostatná kúpeľňa a toaleta, veľká kuchyňa s jedálenským stolom je prepojená s obývačkou ktorá je srdcom bytu, samostatná prestranná spálňa. Na balkón sa vychádza z obývačky aj zo spálne. Praktické murované pivničné kobky sa nachádzajú v suteréne domu. Všetky spoločné priestory sú elektronicky zabezpečené a monitorované kamerovým systémom. Výťahom sa dostanete priamo do suterénu bytového domu ku garážovým státiam, takže do bytu z garáže prejdete vždy suchou nohou. K bytu je možnosť prikúpiť garážové státie ktoré disponuje nadštandardnou výmerou oproti ostatným. Cena státia je 25.000,- V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

260 000 €
3 603,60 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
BÝVAJTE  VO 4i BYTE S VEĽKOU ZÁHRADOU V UZAVRETOM AREÁLI

BÝVAJTE VO 4i BYTE S VEĽKOU ZÁHRADOU V UZAVRETOM AREÁLI

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 311.46 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 4 izbový byt s vlastnou záhradou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. Byt C1 ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 124,43 M2 PLOCHA ZÁHRADY - 178 M2 PLOCHA TERASY - 9,03 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 - V CENE BYTU Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

778 800 €
2 500,48 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
DIZAJNOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM A TERASKOU S VÝHĽADOM NA PAJŠTÚN

DIZAJNOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM A TERASKOU S VÝHĽADOM NA PAJŠTÚN

Lokalita: Ota Holúska, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka na predaj exkluzívny 2- izbový byt so šatníkom a teraskou s výhľadom na Pajštún. Táto ponuka predstavuje prémiové bývanie pre ľudí, ktorí vyžadujú rýchlu dostupnosť, kvalitné bývanie a kompletnú občiansku vybavenosť na dosah ruky. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: - rozloha : 68 m2 - /byt 60m2 + terasa 5m2 + pivnica 3m2 / - novostavba - kompletne zariadený - teraska s výhľadom - šatník - hliníkové exteriérové žalúzie na všetkých oknách - klimatizácia - tehla TOP 5 VÝHOD BYTU: - veľký byt so šatníkom a samostatnou toaletou - pekný výhľad z terasky - lokalita s vynikajúcou dostupnosťou do centra cez diaľničný obchvat - kompletne zariadený bez ďalších investícií - klimatizácia DISPOZÍCIA: Za vstupnými bezpečnostnými dverami je zádverie a vstupná šatníková skriňa s botníkom. Oproti vstupu do bytu cez chodbu je dispozične umiestnená spálňa s dizajnovým stropným osvetlením – hviezdne nebo. Po ľavej strane od vstupu do bytu je veľký, murovaný šatník a samostatná toaleta s umývadlom. Oproti toalete cez chodbu je vstup do veľkej kúpeľne so sprchovým kútom, ktorá disponuje podlahovým vykurovním DEVI. Steny kúpeľne a toalety sú v prevedení pohľadového betónu s impregnáciou a podlahy z liateho polyuretánu. Denná časť pozostáva z obývačky, jedálenskej časti a kompletne zariadenej kuchyne značky DanKüchen so spotrebičmi (chladnička a umývačka značky Bosch, indukčná varná doska s rúrou značky Gorenje a digestor Elica). Z obývačky je výstup na terasku s výhľadom na idylickú zástavbu rodinných domov a Pajštún. Podlahy sú vinylové s dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami. V celom byte sú znížené sadrokartónové stropy. V obývačke a na chodbe je priznaný dizajnový betónový podhľad. LOKALITA: Nehnuteľnosť je v časti Bratislava - Záhorská Bystrica, má rozlohu 33 km2 a žije tu cca 6500 obyvateľov. V okolí sa nachádza množstvo výletných cieľov najmä do neďalekých Malých Karpát, či k povodiu rieky Morava. Turistické a cyklistické trasy v blízkosti sú priam stvorené pre športové aktivity s celou rodinou. V lokalite je dobrá občianska vybavenosť, od materskej a základnej školy až po lekáreň , potraviny, drogériu či poštu a rôzne služby. Do centra to máte kúsok vďaka diaľničnému obchvatu a diaľničnému zjazdu, čiže obyvatelia v tejto lokalite sú neustále v kontakte s mestom i prírodou súčasne. Nezanedbateľnou a veľmi dôležitou časťou tejto lokality je bezprostredná blízkosť novovybudovanej časti Bory a obchodov ako je Hornbach, Obi, Mobelix, Metro, Billa, Tesco, Kaufland, Lidl. V samotnom obchodnom centre Bory Mall nájdete množstvo kaviarní a reštaurácií popri nákupoch módneho oblečenia či banky s otváracou dobou od 9:00-21:00. Záhorská Bystrica je jednou z najobľúbenejších Bratislavských okrajových častí a dnes už aj prémiovou lokalitou, ktorá spĺňa všetky vaše potreby a očakávania kvalitného bývania. CENA: 249 000 € K bytu prislúcha parkovacie garážové státie v cene + 15.000 EUR K bytu prislúcha pivnica v cene + 5.000 EUR V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Vkusne a moderne zariadený priestranný byt v jednom z novovybudovaných rezidenčných projektov okrajovej časti Bratislavy. Lokalita, rezidenčný projekt so zeleným vnútroblokom v kontakte s prírodou, ale najmä samotný byt s úžasnou atmosférou vytvárajú maximálne komfortné bývanie. Táto ponuka určite uspokojí aj najnáročnejších klientov.

249 000 €
4 150 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM SO ŠATNÍKOM, DVOMI KÚPEĽNAMI A ZÁHRADOU V REZIDENČNOM PROJEKTE S BAZÉNO

MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM SO ŠATNÍKOM, DVOMI KÚPEĽNAMI A ZÁHRADOU V REZIDENČNOM PROJEKTE S BAZÉNO

Lokalita: Orchideová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom s dvomi kúpeľňami, šatníkom a záhradou. K domu prislúchajú dve parkovacie miesta v uzavretom areáli. Nehnuteľnosť sa nachádza na konci Ružinova v zástavbe rodinných domov v uzavretom rezidenčnom projekte s bazénom. Veľkorysý priestor interiéru, dizajnovo zariadený do najmenšieho detailu, upravená záhrada s terasou. Rodinný dom v štandarde modernej rodiny s absolútnou interakciou s mestom ocení každý klient. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: -celková plocha: 255 m2 ( 105 m2 úžitková plocha / 70 m2 zastavaná plocha / 80 m2 záhrada + terasa ) -tehla -dizajnová, kompletná rekonštrukcia z roku 2015 -počet izieb: 4 + šatník -nepriechodné izby -2x kúpeľňa s toaletou -terasa -záhrada -parkovanie pre 2 autá TOP 5 VÝHOD DOMU: - veľkorysý priestor interiéru – veľké izby, dostatok úložných priestorov - tehla - rodinný dom so záhradou - výborná lokalita - praktická dispozícia DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Od vstupu do domu sa priestor otvorí do vstupnej chodby, kde je vstavaná šatníková skriňa s hlbokým úložným priestorom pod schodiskom. Po ľavej strane je samostatná detská izba. Po pravej strane je kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom pre návštevy. Postúpením chodbou sa pôdorys otvára do dennej časti, ktorá pozostáva z obývačky jedálenskej časti a kompletne dizajnovo zariadenej kuchyne so vstavanými spotrebičmi. Z dennej časti je výstup na upravenú záhradu s teraskou. Celá denná časť má širokoformátové okná s výhľadom do záhrady v modernom koncepte. Z dennej časti vedie drevené schodisko na druhé podlažie. Oproti schodisku je dispozične umiestnená manželská spálňa s veľkým šatníkom, ktorý sa dá jednoducho upraviť na štandardnú izbu so samostatným vstupom z chodby. Od schodiska je po pravej strane veľká detská izba s oknami do záhrady. Po ľavej strane od schodiska je umiestnená veľká kúpeľňa s toaletou a vaňou. V celom dome sú nainštalované elektrické, exteriérové, hliníkové žalúzie a samozrejme klimatizácia. Od ulice je vstup do rezidenčného projektu zabezpečený elektrickou bránou. K domu prislúchajú 2 vonkajšie parkovacie státia priamo pred domom v uzavretom areáli. V celom rezidenčnom priestore panuje idylická atmosféra. Rezidenti tu majú vytvorenú spoločnú oddychovú záhradu s prístreškom a bazénom, kde iste budú nový majitelia tráviť horúce letné dni s deťmi v rámci pracovného týždňa. Nehnuteľnosť je zariadená v modernom koncepte s množstvom industriálnych prvkov v kombinácii s drevom a nadčasovými doplnkami. VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: -plastové okná -všetky zabudované spotrebiče a komponenty vyrobené na mieru -kompletná sanita v kúpeľniach -projektor s premietacím plátnom -gauč -jedálenský stôl so sedením LOKALITA: Zástavba rodinných domov na konci Ružinova na hranici so začiatkom Vrakune je charakteristická pre svoju idylickú atmosféru pripomínajúcu život na dedine. Napriek týmto atribútom je nehnuteľnosť v bezprostrednom napojení na všetky hlavné ťahy, MHD, obchody, obchvat či výjazdy na diaľnicu. Do centra mesta je dostupnosť autom do 10 minút. Rezidenčný projekt ponúka množstvo podnetov pre voľnočasové aktivity rovnako ako aj lokalita v tesnej interakcii s prírodou. Lesopark vo Vrakuni je v pešej dostupnosti a cykloturistika popri Malom Dunaji iste osloví široké spektrum klientov. CENA: 449 000 € V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Priestranný 4-izbový rodinný dom s pozemkom, súkromím a pohodovou atmosférou. Parametre stavby a pozemku odrážajú aktuálne nároky a potreby mladej rodiny. Tento rodinný dom je stvorený pre perspektívnu rodinku s deťmi. Nový majiteľ bude určite spokojný s dispozičným riešením stavby a prevedenie interiéru je jednoznačne čerešničkou. Atmosféra, ktorá panuje v tejto časti Bratislavy miestami pripomína pohodu na dedine alebo v okrajovej časti Bratislavy. Pre rodinu s deťmi absolútne ideálne riešenie denného stereotypu. .

449 000 €
4 276,19 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM SO ŠATNÍKOM, DVOMI KÚPEĽNAMI A ZÁHRADOU V REZIDENČNOM PROJEKTE S BAZÉNO

MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM SO ŠATNÍKOM, DVOMI KÚPEĽNAMI A ZÁHRADOU V REZIDENČNOM PROJEKTE S BAZÉNO

Lokalita: Orchideová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom s dvomi kúpeľňami, šatníkom a záhradou. K domu prislúchajú dve parkovacie miesta v uzavretom areáli. Nehnuteľnosť sa nachádza na konci Ružinova v zástavbe rodinných domov v uzavretom rezidenčnom projekte s bazénom. Veľkorysý priestor interiéru, dizajnovo zariadený do najmenšieho detailu, upravená záhrada s terasou. Rodinný dom v štandarde modernej rodiny s absolútnou interakciou s mestom ocení každý klient. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: -celková plocha: 255 m2 ( 105 m2 úžitková plocha / 70 m2 zastavaná plocha / 80 m2 záhrada + terasa ) -tehla -dizajnová, kompletná rekonštrukcia z roku 2015 -počet izieb: 4 + šatník -nepriechodné izby -2x kúpeľňa s toaletou -terasa -záhrada -parkovanie pre 2 autá TOP 5 VÝHOD DOMU: - veľkorysý priestor interiéru – veľké izby, dostatok úložných priestorov - tehla - rodinný dom so záhradou - výborná lokalita - praktická dispozícia DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Od vstupu do domu sa priestor otvorí do vstupnej chodby, kde je vstavaná šatníková skriňa s hlbokým úložným priestorom pod schodiskom. Po ľavej strane je samostatná detská izba. Po pravej strane je kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom pre návštevy. Postúpením chodbou sa pôdorys otvára do dennej časti, ktorá pozostáva z obývačky jedálenskej časti a kompletne dizajnovo zariadenej kuchyne so vstavanými spotrebičmi. Z dennej časti je výstup na upravenú záhradu s teraskou. Celá denná časť má širokoformátové okná s výhľadom do záhrady v modernom koncepte. Z dennej časti vedie drevené schodisko na druhé podlažie. Oproti schodisku je dispozične umiestnená manželská spálňa s veľkým šatníkom, ktorý sa dá jednoducho upraviť na štandardnú izbu so samostatným vstupom z chodby. Od schodiska je po pravej strane veľká detská izba s oknami do záhrady. Po ľavej strane od schodiska je umiestnená veľká kúpeľňa s toaletou a vaňou. V celom dome sú nainštalované elektrické, exteriérové, hliníkové žalúzie a samozrejme klimatizácia. Od ulice je vstup do rezidenčného projektu zabezpečený elektrickou bránou. K domu prislúchajú 2 vonkajšie parkovacie státia priamo pred domom v uzavretom areáli. V celom rezidenčnom priestore panuje idylická atmosféra. Rezidenti tu majú vytvorenú spoločnú oddychovú záhradu s prístreškom a bazénom, kde iste budú nový majitelia tráviť horúce letné dni s deťmi v rámci pracovného týždňa. Nehnuteľnosť je zariadená v modernom koncepte s množstvom industriálnych prvkov v kombinácii s drevom a nadčasovými doplnkami. VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: -plastové okná -všetky zabudované spotrebiče a komponenty vyrobené na mieru -kompletná sanita v kúpeľniach -projektor s premietacím plátnom -gauč -jedálenský stôl so sedením LOKALITA: Zástavba rodinných domov na konci Ružinova na hranici so začiatkom Vrakune je charakteristická pre svoju idylickú atmosféru pripomínajúcu život na dedine. Napriek týmto atribútom je nehnuteľnosť v bezprostrednom napojení na všetky hlavné ťahy, MHD, obchody, obchvat či výjazdy na diaľnicu. Do centra mesta je dostupnosť autom do 10 minút. Rezidenčný projekt ponúka množstvo podnetov pre voľnočasové aktivity rovnako ako aj lokalita v tesnej interakcii s prírodou. Lesopark vo Vrakuni je v pešej dostupnosti a cykloturistika popri Malom Dunaji iste osloví široké spektrum klientov. CENA: 449 000 € V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Priestranný 4-izbový rodinný dom s pozemkom, súkromím a pohodovou atmosférou. Parametre stavby a pozemku odrážajú aktuálne nároky a potreby mladej rodiny. Tento rodinný dom je stvorený pre perspektívnu rodinku s deťmi. Nový majiteľ bude určite spokojný s dispozičným riešením stavby a prevedenie interiéru je jednoznačne čerešničkou. Atmosféra, ktorá panuje v tejto časti Bratislavy miestami pripomína pohodu na dedine alebo v okrajovej časti Bratislavy. Pre rodinu s deťmi absolútne ideálne riešenie denného stereotypu. .

449 000 €
4 276,19 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
2-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU LOGGIOU V NOVOSTAVBE NEDAĽEKO DOWNTOWNU

2-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU LOGGIOU V NOVOSTAVBE NEDAĽEKO DOWNTOWNU

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkou loggiou v modernom rezidenčnom projekte City Park Ružinov. Výborná dispozícia, veľkorysý priestor interiéru, použité prémiové materiály, vkusné zariadenie dotiahnuté do detailov a naozaj veľkorysá loggia s výhľadom do ulíc hlavného mesta, ktoré pulzujú životom. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: poschodie: 5/23 celková plocha: 55 m2 ( 42 m2 byt + 10 m2 loggia + 3m2 pivnica ) novostavba kompletne zariadený počet izieb: 2 nepriechodné izby kúpeľňa s vaňou a toaletou TOP 5 VÝHOD BYTU: - veľká loggia - lokalita širšieho centra mesta - prémiová novostavba - rezidenčný projekt City Park Ružinov – moderný komplex so zeleným vnútroblokom - použité nadštandardné materiály DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Od vstupu do bytu vedie pravotočivá chodba do dennej časti. Praktická dispozícia logicky člení byt na dennú a nočnú časť bytu. Po pravej strane od vstupu do bytu je veľká kúpelňa s vaňou a toaletou. Oproti vstupu do bytu je vstup do spálne s výstupom na veľkú loggiu. Denná časť pozostáva z obývačky a kompletne zariadenej kuchyne. Z dennej časti je takisto výstup na loggiu s výhľadom. V chodbe je veľká vstavaná šatníková skriňa. VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: - hliníkové okná - protipožiarne vstupné dvere Sherlock bezpečnostnej triedy 3, oceľová zárubňa a bezpečnostné kovanie - na podlahe v izbách plávajúca podlaha - v kúpeľni a na WC keramická dlažba a keramický obklad - moderná kuchynská linka, zabudované spotrebiče - klimatizácia LOKALITA: City Park Ružinov sa nachádza vo vyhľadávanej bratislavskej lokalite, odkiaľ máte všetko doslova na krok - od širokej ponuky pracovných, kultúrnych a športových možností Bratislavy, cez nákupy na trhu Miletičova aj v TOP nákupných centrách Eurovea alebo Central, až po blízke školy, škôlky, či zdravotnícke zariadenia. Tu získate pohodlné cestovanie autom, napojenie na spoje mestskej dopravy alebo dokonca cyklistický chodník - 4 minúty na mestský diaľničný okruh, 6 minút na autobusovú stanicu, 8 minút do historického centra Bratislavy, do 15 minút na Hlavnú železničnú stanicu. CENA: 249 000 € K bytu prislúcha parkovacie garážové státie v cene + 20 000 EUR V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Krásne a vkusne zariadený priestranný byt v jednom z najatraktívnejších rezidenčných projektov hlavného mesta. Lokalita, rezidenčný projekt so zeleným vntútroblokom, ale najmä samotný byt s úžasnou atmosférou vytvárajú maximálne komfortné bývanie, ktoré pokojne môžeme nazvať oázou pokoja v centre mesta. Táto ponuka určite uspokojí aj najnáročnejších klientov.

249 000 €
4 527,27 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
TEHLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU NEĎALEKO PREZIDENTSKÉHO PALÁCA

TEHLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU NEĎALEKO PREZIDENTSKÉHO PALÁCA

Lokalita: Kýčerského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj tehlový, 3-izbový byt pri trhovisku na Žilinskej ulici v blízkosti Úradu vlády a Prezidentského paláca. Ponúkaný byt má všetko, čo si predstavíte pod pojmom moderné mestské bývanie – veľkorysý obytný priestor, moderné a vkusné zariadenie zladené do najmenších detailov v pešej dostupnosti do historického centra a pešej zóny. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: celková plocha: 112 m2 (byt 103 m2 + loggia 5 m2 + pivnica 4 m2 ) tehla kompletne zariadený dubové parkety kúpeľňa s vaňou, umývadlom, toaletou a bidetom na mieru vyhotovená kuchynská linka loggia do tichého vnútrobloku špajza vstavená šatníková skriňa Budova nemá energetický certifikát. TOP 5 VÝHOD BYTU: - veľkorysý obytný priestor - praktické dispozičné riešenie s logicky členenými funkčnými zónami - nadštandardné vyhotovenie bytu – vstavané spotrebiče v kuchynskej linke - potenciál dispozičnej zmeny na 3-izbový byt - prémiová adresa Starého Mesta DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Byt o rozlohe 100 m2 má praktickú dispozíciu. Od vstupu do bytu vedie vstupná chodba do dennej časti. V chodbe je po pravej strane vstavaná šatníková skriňa s technickou časťou kde je umiestnený kotol. Po ľavej strane od vstupu do bytu je umiestnená priestranna manželská spálňa s dostatkom priestoru na vstavanú skriňu. Na konci chodby je po ľavej strane umiestnená veľká kúpeľňa s dispozične odčlenenou toaletou. Na konci chodby sa priestor otvára do dennej časti. Tá pozostáva z obývačky spojenej s jedálňou a kuchyňou. Tento veľkorysý priestor má potenciál na dispozičnú zmenu, ktorou by sa dala vytvoriť ďalšia izba čo by vo výsledku znamenalo zmenu na 3-izbový byt. Kuchyňa s oknom do ulice je kompletne zariadená a disponuje murovanou špajzou. Z obývačky je výstup na loggiu orientovanú do tichého vnútrobloku s udržiavaným trávnikom. Byt sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží v 5 poschodovej budove. VYBAVENIE BYTU: - plastové okná - dubové parkety v obývačke, jedálni a spálni - v kúpeľni a na WC dlažba a keramický obklad - kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi - kotol LOKALITA: Lokalita v blízkosti Úradu vlády patrí k prémiovým adresám. Byt v centre Starého Mesta poskytne novému majiteľovi viac ako nový domov. Historické centrum v pešej dostupnosti, kompletná občianska vybavenosť a mnohé iné benefity vám poskytne práve táto nehnuteľnosť. CENA: 339 000 € K bytu prislúcha garážové státie v samostatne uzatvárateľnej garáži v cene + 35 000 EUR V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Byt v lukratívnej časti Starého Mesta, ponúka nerušenú atmosféru atraktívneho staromestského bývania, ktoré ocení aj náročný klient. Ak hľadáte byt, ktorým sa budete môcť popýšiť, tak ste ho práve našli.

339 000 €
3 026,79 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU NEĎALEKO PREZIDENTSKÉHO PALÁCA

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU NEĎALEKO PREZIDENTSKÉHO PALÁCA

Lokalita: Kýčerského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj tehlový, veľkometrážny 2-izbový byt pri trhovisku na Žilinskej ulici v blízkosti Úradu vlády a Prezidentského paláca. Ponúkaný byt má všetko, čo si predstavíte pod pojmom moderné mestské bývanie – veľkorysý obytný priestor, moderné a vkusné zariadenie zladené do najmenších detailov v pešej dostupnosti do historického centra a pešej zóny. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: celková plocha: 112 m2 (byt 103 m2 + loggia 5 m2 + pivnica 4 m2 ) tehla kompletne zariadený dubové parkety kúpeľňa s vaňou, umývadlom, toaletou a bidetom na mieru vyhotovená kuchynská linka loggia do tichého vnútrobloku špajza vstavená šatníková skriňa Budova nemá energetický certifikát. TOP 5 VÝHOD BYTU: - veľkorysý obytný priestor - praktické dispozičné riešenie s logicky členenými funkčnými zónami - nadštandardné vyhotovenie bytu – vstavané spotrebiče v kuchynskej linke - potenciál dispozičnej zmeny na 3-izbový byt - prémiová adresa Starého Mesta DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Byt o rozlohe 100 m2 má praktickú dispozíciu. Od vstupu do bytu vedie vstupná chodba do dennej časti. V chodbe je po pravej strane vstavaná šatníková skriňa s technickou časťou kde je umiestnený kotol. Po ľavej strane od vstupu do bytu je umiestnená priestranna manželská spálňa s dostatkom priestoru na vstavanú skriňu. Na konci chodby je po ľavej strane umiestnená veľká kúpeľňa s dispozične odčlenenou toaletou. Na konci chodby sa priestor otvára do dennej časti. Tá pozostáva z obývačky spojenej s jedálňou a kuchyňou. Tento veľkorysý priestor má potenciál na dispozičnú zmenu, ktorou by sa dala vytvoriť ďalšia izba čo by vo výsledku znamenalo zmenu na 3-izbový byt. Kuchyňa s oknom do ulice je kompletne zariadená a disponuje murovanou špajzou. Z obývačky je výstup na loggiu orientovanú do tichého vnútrobloku s udržiavaným trávnikom. Byt sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží v 5 poschodovej budove. VYBAVENIE BYTU: - plastové okná - dubové parkety v obývačke, jedálni a spálni - v kúpeľni a na WC dlažba a keramický obklad - kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi - kotol LOKALITA: Lokalita v blízkosti Úradu vlády patrí k prémiovým adresám. Byt v centre Starého Mesta poskytne novému majiteľovi viac ako nový domov. Historické centrum v pešej dostupnosti, kompletná občianska vybavenosť a mnohé iné benefity vám poskytne práve táto nehnuteľnosť. CENA: 339 000 € K bytu prislúcha garážové státie v samostatne uzatvárateľnej garáži v cene + 35 000 EUR V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Byt v lukratívnej časti Starého Mesta, ponúka nerušenú atmosféru atraktívneho staromestského bývania, ktoré ocení aj náročný klient. Ak hľadáte byt, ktorým sa budete môcť popýšiť, tak ste ho práve našli.

339 000 €
3 026,79 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
MODERNÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU A VÝHĽADOM NA MESTO

MODERNÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU A VÝHĽADOM NA MESTO

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 104 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj dizajnovo zariadený 4-izbový byt s terasou a výhľadom na mesto. Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Koliby v modernej novostavbe. Projekt využíva svahovitosť pozemku bývalých viníc, čím vzniká zaujímavé architektonické riešenie. Rezidenčný komplex disponuje občianskou vybavenosťou a ponúka panoramatické výhľady na mesto. Pri realizácii stavby bol kladený dôraz najmä na kvalitné materiály, veľkoryso riešený priestor, dostatok svetla, množstvo zelene a zachovanie intimity bývania. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: - rozloha 125m2 / byt 104 m2 + terasa 17,87 m2 + pivnica 3,13 m2 / - terasa s výhľadom na mesto - dizajnové zariadenie - 2x priestranné parkovacie garážové státie - nábytok vyhotovený na mieru - kúpeľňa s vaňou a funkčným kútom - kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou - pivničná kobka. TOP 5 VÝHOD BYTU: - lukratívna lokalita na Kolibe - kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi na mieru - terasa so súkromím a výhľadom na mesto - moderná novostavba - vynikajúca dostupnosť do centra mesta. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Dispozícia nehnuteľnosti je funkčne riešená. Za vchodovými dvermi je logisticky riešená vstupná časť, kďe je umiestnený šatník na odkladanie kabátov a topánok. Po pravej strane sú umiestnené dve izby, detská izba a pracovňa s výhľadom do zeleného vnútrobloku. Z tohto bodu sa priestor otvára do dennej časti, ktorá je dispozične odčlenená od funkčnej zóny a nočnej časti bytu nábytkovou, dizajnovou stenou vyhotovenou na mieru. Dominantná denná časť pozostáva z moderne a dizajnovo zariadenej kuchyne, jedálenskej časti so stolovaním pre 6 osôb a obývačky s výstupom na terasu. Pozdĺž celej dennej časti sú okná s výhľadom do zelene a na mesto čo vytvára veľmi príjemnú atmosféru. Za nábytkovou stenou, ktorá odčleňuje funkčnú časť od dennej časti sú umiestnené dve kúpeľne. Jedna kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom a druhá kúpeľňa s vaňou a funkčným kútom. Na konci chodby je manželská spálňa s pracovným stolom a výstupom na terasu. Terasa je veľkorysá a takmer 18 m2 je využitých na maximum. Bez problémov je možné umiestniť na terasu komfortné sedenie pre 4 osoby. Už sa len pohodlne usadiť a vychutnať si pohodovú atmosféru s výhľadom na mesto. VYBAVENIE BYTU: - klimatizácia - kuchynská linka so spotrebičmi - plastové okná - exteriérové hliníkové žalúzie - gauč - vstavané skrine - nábytková stena vyhotovená na mieru - kompletné zariadenie LOKALITA: Lokalita bratislavskej Koliby je jednou z najlukratívnejších v Bratislave najmä vďaka spojeniu bývania v dosahu prírody, avšak len pár minút od centra mesta. Do 2 km od rezidenčného projektu nájdete všetky lákadlá života v meste – veľké obchodné centrá Polus a Central, množstvo reštaurácií, kaviarní, športovísk, školské aj predškolské zariadenia, banky, poštu, kino... Neďaleký podkolibský les a svahy Malých Karpát sú zase lákadlom pre milovníkov prechádzok a aktívne tráveného voľného času v prírode CENA : 540 000 € K bytu prislúchajú 2 parkovacie garážové státia v cene + 20 000 EUR za každé státie. V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Veľkometrážny byt v lukratívnej lokalite poskytuje dostatok priestoru, súkromia, veľkolepé výhľady a pohodu, ktorú v novom byte pocíti nový klient určite rád. Pri výstavbe sa nešetrilo na materiáloch a kvalitnom vyhotovení bytu a budovy. Byt sa predáva kompletne zariadený dizajnovým nábytkom a príslušenstvom.

540 000 €
5 192,31 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
3-IZBOVÝ HAUSBÓT S KRYTOU TERASOU A VÝHĽADOM NA JAROVECKOM RAMENE

3-IZBOVÝ HAUSBÓT S KRYTOU TERASOU A VÝHĽADOM NA JAROVECKOM RAMENE

Lokalita: Jarovecké rameno, Bratislava V - Jarovce (Bratislava)
Druh: Hausbót   Úžítková plocha: 70 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový, kompletne zariadený hausbót s terasou a krásnym výhľadom na Jaroveckom ramene. Atraktívne prostredie pre víkendový oddych. Hausbót je kompletne, dizajnovo zariadený spotrebičmi a nábytkom, vhodný aj na celoročné bývanie. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: -celková plocha: 120 m2 ( 70 m2 úžitková plocha + terasa 50 m2 ) -počet izieb: 3 + tech. miestnosť -nepriechodné izby -samostatná toaleta -terasa s krásnym výhľadom -záhrada pre posedenie / výborné miesto v rámci brehu / -parkovanie TOP 5 VÝHOD DOMU: - veľkorysý priestor interiéru – veľké izby, dostatok úložných priestorov - výborná lokalita v rámci ukotvenia hausbótu - krásny výhľad a interakcia s prírodou - veľkorysí vonkajší priestor k dispozícii pre grilovačky a posedenie s priateľmi či rodinou - praktická dispozícia interiéru DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Od vstupu do domu sa priestor otvorí do vstupnej chodby, kde je vstavaná šatníková skriňa. Po ľavej strane je vstup do spálne s manželskou posteľou, a výstupom na terasu. Po pravej strane od vstupu do domu je technická miestnosť, samostatná toaleta a kúpelňa s vaňou a funkčným kútom. Oproti vstupu do domu, na konci chodby je dispozične umiestnená detská izba s manželskou posteľou a pracovným kútom. Po ľavej strane je dominantná denná časť s vysokým stropom a dizajnovými drevenými trámami. Priestor kuchyne a obývačky je dispozične predelený obývačkovou stenou. Po celej dĺžke domu sú širokofromátové okná s posuvným systémom vďaka ktorým si nový majiteľ môže vychutnať neopakovateľnú atmosféru a výhľady priamo z obývačky. Veľkorysá terasa je z časti krytá a disponuje hladkým vstupom do vody. VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: -plastové, širokoformátové okná -všetky zabudované spotrebiče a komponenty vyrobené na mieru -kompletná sanita v kúpeľniach -gauč -jedálenský stôl so sedením -vstavané skrine LOKALITA: Hausbót na Jaroveckom je charakteristický pre svoju idylickú atmosféru pripomínajúcu život na dedine. Dostupnosť autom je od hlavného ťahu Petržalky cca 5 minút. Lokalita ponúka množstvo podnetov pre voľnočasové aktivity a relax v priamej interakcii s krásnou prírodou. Do centra mesta je dostupnosť autom do 10 minút. CENA NA VYŽIADANIE V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Priestranný 3-izbový hausbót so súkromím a pohodovou atmosférou. Parametre vyhotovenia a technickej vybavenosti odrážajú nároky a potreby aktuálnej klientely. Nový majiteľ bude určite spokojný s dispozičným riešením a prevedenie interiéru je jednoznačne čerešničkou. Atmosféra, ktorá panuje v tejto časti Bratislavy miestami pripomína pohodu na dedine a zároveň ponúka všetky benefity, ktoré Vám hausbót dokáže ponúknuť. Pre rodinu s deťmi absolútne ideálne riešenie víkendového sídla, ktoré pokojne môže fungovať ako celoročné bývanie.

cena dohodou

Fedors Group, s.r.o.
EXKLUZÍVNÝ 5 IZBOVÝ PENTHOUSE V PRIVÁTNOM AREÁLI

EXKLUZÍVNÝ 5 IZBOVÝ PENTHOUSE V PRIVÁTNOM AREÁLI

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 253.41 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 5 izbový byt so strešnou terasou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Z terasy je nádherný výhľad na centrum Bratislavy. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. Byt A3 ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 188,82 M2 PLOCHA BALKÓNA 15,06 PLOCHA TERASY - 49,53 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku www.wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

cena dohodou

Fedors Group, s.r.o.
MODERNÝ PENTHOUSE S TERASOU V NOVOSTAVBE VEDĽA DUNAJA

MODERNÝ PENTHOUSE S TERASOU V NOVOSTAVBE VEDĽA DUNAJA

Lokalita: Mlynské nivy, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 187 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj lukratívny veľkometrážny penthouse vo vysokom štandarde v novovznikajúcom projekte na okraji Bratislavského moderného centra v blízkosti prístavu. Prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, vysoké stropy, fantastickú polohu a vysoký nadštandard obsahuje 10 do detailov premyslených veľkometrážnych penthousov v novom projekte. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: Počet izieb: 4 8. nadzemné poschodie moderného bytového domu Celková plocha 122 m2 + terasa 67 m2 + pivničná kobka Novostavba Oceníte predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania. Vykurovanie a chladenie objektu je zabezpečené s využitím obnoviteľných zdrojov - tepelných čerpadiel. To čo iní považujú za nadštandard, tu nájdete ako samozrejmosť - či už ide o stropné chladenie, hliníkové žalúzie, či ďalšie vybavenie bytu pre zvýšenie Vášho pohodlia. Byt poskytne navyše väčší pocit priestoru a vzdušnosti v podobe vysokých stropov. Na terasách, v reštauráciách a kaviarňach v neďalekom nákupnom centre Eurovea alebo priamo v Starom Meste Vás čaká nielen skvelé jedlo a pitie, ale aj hodiny zábavy s kamarátmi, či s rodinou. Aktívny oddych je najlepší oddych. Stačí na bicykli prejsť cez Most Apollo, alebo cez Prístavný most a ocitnete sa na Petržalskej hrádzi, ktorá lemuje jedinečné lužné lesy a mŕtve ramená Dunaja a dovedie Vás na vínko v Rakúsku, alebo naopak do Danubiany a Maďarska. Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

799 000 €
4 272,73 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
SKVELÝ 2i BYT SO ZÁHRADOU V PRIVÁTNOM AREÁLI

SKVELÝ 2i BYT SO ZÁHRADOU V PRIVÁTNOM AREÁLI

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 125.82 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj prémiový 2 izbový byt s vlastnou záhradou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli, pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. BYT C2 sa nachádza na prízemí viladomu C a disponuje vlastnou záhradou. ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 55,59 M2 PLOCHA ZÁHRADY - 58,9 M2 PLOCHA TERASY - 11,33 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 - NIE JE V CENE BYTU Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 090346662

348 800 €
2 772,21 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
Nádherná dizajnová vila v skvelej lokalite

Nádherná dizajnová vila v skvelej lokalite

Lokalita: Korabinského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 334 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj modernú rezidenčnú vilu priamo v srdci Bratislavy. Nehnuteľnosť sa nachádza na Korabinského ulici, v jednej z najvychytenejších a najoblúbenjších lokalít Bratislavy. Unikátna poloha nehnuteľnosti zaručuje súkromie, jedinečný komfort bývania, výbornú dostupnosť do mesta a aj na bratislavský obchvat. Táto novostavba upúta nielen modernou architektúrou, ale aj do detailov premyslenými dispozičnými riešeniami a kvalitou prevedenia a zariadenia. Vila sa nachádza na veľkorysom pozemku s dospelou, starostlivo upravenou zeleňou. Ideálna juhozápadná orientácia zaručuje dokonalé presvetlenie celého domu, čo zabezpečujú veľkoformátové presklenia takmer vo všetkých priestoroch domu. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA - obytná plocha 334,06m2 + terasy 15,73m2 - pozemok 650m2 - ideálna juho-západná orientácia - 4 spálne - 3 šatníky - 3 kúpeľne - garáž pre 2 autá - veľká pivnica - kompletne zariadený dizajnovým nábytkom - záhrada s dospelou zeleňou DISPOZIČNÉ RIEŠENIE Nehnuteľnosť má dve nadzemné podlažia a je aj kompletne podpivničená. Na prízemí, sa okrem priestrannej garáže pre dve autá, nachádza zádverie so šatníkom,  veľkorysá obývačka s jedálňou a kuchyňou. Samozrejme kúpeľňa a sociálne zariadenie. Ďalej je na prízemí rodičovská spálňa s vlastným šatníkom a kúpeľňou. Zo všetkých priestorov je možnosť výstupu do záhrady. Na poschodí sa nachádzajú tri detské izby, dva šatníky, veľká kúpeľňa a samostatné sociálne zariadenie. Z izieb je výstup na dve terasy s výhľadom. V suteréne sú technické miestnosti, ako aj veľká otvorená miestnoť ktorá slúži ako herňa, prípadne fitko. NÁZOR FEDORSGROUP: Táto nehnuteľnosť stelesňuje všetko čo si dnešný moderný človek môže želať. Atraktívna moderná architektúra, premyslená dispozícia, veľkorysý priestor bez zbytočných hluchých miest. Nie je prehnane veľká, zároveň ponúka dostatok priestoru v izbách, úložných priestoroch, parkovaní ako aj v exteriéry na krásnom zelenom pozemku. Ideálnu má taktiež polohu. Hradný kopec, konkrétne Korabinského ulica ponúka kľudné, tiché bývanie, v priamom dotyku s prírodou, s výbornou dostupnosťou na obchvat, ako aj do mesta. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť a služby. Ťažko by ste dnes na trhu  hľadali atraktívnejšiu nehnuteľnosť. Táto spĺňa aj tie najnáročnejšie kritériá. Za nás určite ideálna voľba.

cena dohodou

Fedors Group, s.r.o.
PRÉMIOVÁ VILA V REZIDENČNOM PROJEKTE NA KOLIBE

PRÉMIOVÁ VILA V REZIDENČNOM PROJEKTE NA KOLIBE

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 165.65 m²

FEDORS GROUP ponúka NA PREDAJ lukratívny 4 izbový rodinný byt vo viladome s terasami, priestrannou záhradou a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v novom rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby. Exkluzívna, južne orientovaná vila Sauvignon, je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 145,7 m2 s dvoma terasami spolu o rozlohe 61,8 m2 dopĺňa záhrada o výmere 86 m2 má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať bývanie v 21. storočí. Terasy a veľkoformátové okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity. Viladom bude obsahovať vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti STUDIOe architekti. K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie s možnosťou dokúpiť až 2 parkovacie státia v cene 24.000 eur za kus. Pre bližšie informácie kliknite na stránku projektu www.viladomykoliba.sk a dohodnutie obhliadky priamo na stavbe prosím kontaktujte predajcu na čísle 0903466622.

cena dohodou

Fedors Group, s.r.o.
1 2 3