Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária

Predajca

Názov predajcu:
F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária
Kontakt:
Tel: 051... Zobraziť
E-mail: fok...
http://www.fok.sk
Adresa:
Jarková 59 59
Prešov
08001
Popis:
Nájdených 5 novostavieb
Výrobňa a predajňa kŕmnych zmesí vhodná na podnikanie

Výrobňa a predajňa kŕmnych zmesí vhodná na podnikanie

Lokalita: Šarišské Michaľany (Sabinov)
Druh: Iný komerčný objekt   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj výrobno-skladovaciu halu (výrobňa kŕmnych zmesí) so zariadením v obci Šarišské Michaľany. Súčasťou haly je aj predajňa. Ide o novopostavenú výrobnú halu o výmere cca 115 m2 – cca 8×14 m. Výrobno-skladovacia hala je postavená z prostipožiarnych sadrokartónov s hrúbkou cca 2,5 cm. To slúži taktiež aj ako zateplenie. Výrobno-skladovacia hala disponuje veľkými dverami s rozmermi 4m x 4m čo umožňuje v prípade potreby vstup aj väčším vozidlám. Výrobno-skladovacia hala sa skladá zo štyroch častí: denná miestnosť – 2m x2 m, predajňa – 6m x 8m, výrobná časť – stroj na výrobu kŕmnych zmesí PREMETAL Prešov, dve váhy do 250 kg, dva paletovacie vozíky, skladovacia časť. K výrobno-skladovacej hale je dobrý prístup a parkovanie. Pred halou je vyasfaltovaný vstup s pevným podložím, navrhnutý aj pre vysokotonážne vozidlá. Poľnozásobovanie je v obci dobré označené. Ide o zabehnutú firmu, predáva sa z rodinných dôvodov. K výrobnej hale prislúcha pozemok o výmere 1400 m2. Pozemok je oplotený, na pozemku sú aj ovocné stromy. Cena za celý objekt vrátane zariadenia je 75 000 EUR. Kúpa nehnuteľnosti je ideálna pre záujemcu, ktorý by rád pokračoval vo výrobe a predaji poľnozásobovania. Keďže prevádzka je už zabehnutá a má svoju klientelu. Taktiež v cene sú zahrnuté aj výrobne stoje. V cene je zahrnutý celý právny servis vrátane zabezpečenia bezproblémového prevodu nehnuteľností. V prípade záujmu je možnosť financovania cez hypoúver, s ktorým Vám radi pomôžeme. Viac info v najdlhšie fungujúcej realitnej kancelárii FOK.

75 000 €
625 €/m²

F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária
Obchodné priestory na prenájom s výkladom - Prešov, centrum

Obchodné priestory na prenájom s výkladom - Prešov, centrum

Lokalita: Weberova, Prešov (Prešov)
Druh: Iný komerčný objekt   Úžítková plocha: 37 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výkladom v centre Prešova. Ide o zaujímavé a netradičné obchodné priestory nachádzajúce sa na 3 podlažiach. Ide o novopostavený obchodný priestor s výmerou 37 m2. Komerčné priestory majú výklad na ulicu a vstup priamo z chodníka. K priestorom taktiež prislúcha sociálne zariadenie. V prípade potreby je možné obchodné priestory využiť aj ako administratívne. Obchodné priestory sú v dobrom, udržiavanom stave s vlastným správcom. Cena nájmu je 228 EUR/mesiac bez DPH a bez energií. Priestory majú vlastný elektromer a plynomer. Voda je meraná podružným meračom a je odčítavaná dvakrát ročne. Pri podpise nájomnej zmluvy je požadovaný depozit vo výške 3-mesačného nájmu, ktorý je uložený a úročený na bankovom účte. Výpovedná doba je jeden mesiac. Viac info v realitnej kancelárii FOK, Jarková 59, Prešov.

228 €/mes.
6,16 €/m²/mes.

F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária
 Novostavba apartmány Vysoké Tatry, Vyšné Hágy

Novostavba apartmány Vysoké Tatry, Vyšné Hágy

Lokalita: Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Apartmán

Video obhliadka: https://www.youtube.com/watch?v=gZBaMDfgY_E&t=16s Na predaj novostavba apartmány Vysoké Tatry. Luxusný apartmán má vlastnú záhradku a nachádza v bytovom dome len so štyrmi bytovými jednotkami. Ide o jedinečnú kombináciu a veľmi limitovanú ponuku. Apartmán je v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v srdci Tatranského národného parku - TANAPu, v obci Vyšné Hágy. Apartmán pozostáva kuchyne, obývacej izby s jedálňou, 2 spální, chodby s vlastným kotlom, kúpeľne s vaňou, samostatného WC s umývadlom, loggie a okrasnej záhrady. Apartmán má úžitkovú plochu 78 m2. Apartmán je zabezpečený bezpečnostnými protipožiadnými dverami. Kompletná predpríprava pre kamerový bezpečnostný systém. K apartmánu prislúchajú aj 2 parkovacie miesta, ktoré sú situované z východnej strany. Taktiež k apartmánu patrí vlastný pozemok/záhrada o výmere 50 m2. Vstup do záhrady je priamo cez loggiu z obývacej izby. Loggia má kvalitné pozinkované zábradlie a schody vedúce do záhradky, ktoré si nevyžaduje údržbu ani v budúcnosti. Na pozemku prislúchajúcom k apartmánu sú prevedené terénne úpravy. Bytový dom má všetky inžinierske siete nachádzajúce sa v danej lokalite t.j. obecný vodovod, kanalizáciu, plynovod a kábelové NN vedenie. Apartmán má vlastné plynové vykurovanie, kotol Vaillant, komín Schiedel. Doplnkové vykurovanie je možné kozubovou pieckou umiestnenou v obývacej izbe, všetko je predpripravené. Jednotlivé apartmány sú spojené presklennou pavlačou s krásnym výhľadom na Tatry. Pavlač je pokrytá kvalitnou dlažbou - leštená tatranská žula, vstupné schody do pavlače tatranská žula s protišmykovou úpravou. Bytový dom má dobrú orientáciu v teréne. Zo severovýchodnej strany je výhľad na Vysoké Tatry a z juhozápadnej strany je situovaná terasa s výhľadom na údolie. Terasa poskytuje súkromie a taktiež je cez ňu východ do záhrady. Veľkou výhodou je, že údolie zabezpečí súkromie a pekný výhľad na prírodu aj v budúcnosti. Údolie už nie je vhodné na ďalšiu výstavbu. Apartmán je vhodný na celoročné bývanie či víkendové bývanie, taktiež je vhodný na prenajímanie. Kúpa apartmánu je aj dobrou investíciou. Kúpna cena tohto novopostaveného apartmánu je 180 000 EUR. Cena zahŕňa aj podiel na spoločných častiach - presklenená pavlač s krásnym výhľadom na Gerlachovský štít. Cena za záhradku o výmere 50 m2 vhodnú na grillovanie, či umiestnenie vírivky alebo jacuzzi a cena za pozemok pod bytovým domom je 20 000 EUR. Cena za 2 parkovacie miesta je 30 000 EUR. Cena za apartmán spolu s pozemkami, záhradkou a parkovacími miestami je 230 000 EUR. Apartmán sa predáva ako holobyt. Možnosť kúpiť aj komplet zariadený s príplatkom podľa štandardu vybavenia.

180 000 €

F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária
Prenájom 2-3 izbový byt Prešov, Hollého

Prenájom 2-3 izbový byt Prešov, Hollého

Lokalita: Prešov (Prešov)
Druh: 2 izbový byt

Ponúkame na prenájom byty Prešov, v zaujímavej a veľmi dobrej lokalite, ulica Jána Hollého. Byty sa nachádzajú v širšom centre s  dobrou občianskou vybavenosťou - v blízkosti zastávka MHD, SAD, nemocnica, amfiteáter, potraviny, blízko do centra mesta. Byt je situovaný v 5-poschodovom bytovom dome zrekonštruovanom prestavbou pôvodného objektu, ktorého kolaudácia prebehla v auguste 2018. Ide o kompletne zrekonštruované 1, 2 a 3-izbové byty o výmere 30 - 70 m2. Momentálne sú k dispozícii na prenájom: 1. nadzemné podlažie: 3-izbový byt ------- výmera 68,40 m2, nájom 531 EUR + energia (preddavok 100 EUR/mesiac) 3. nadzemné podlažie 3-izbový byt -------- výmera 69,38 m2, nájom 530,83 EUR + energia (preddavok 103,5 EUR/mesiac) 2-izbový byt -------- výmera 46,02 m2, nájom 352,08 EUR + energia (preddavok 85 EUR/mesiac) 4. nadzemné podlažie 2-izbový byt ------ výmera 50,76 m2, nájom 393,91 EUR + energia (preddavok 90 EUR/mesiac). Možné nasťahovanie ihneď. Od 1.6.2019 budú k dispozícii byty: 5. nadzemnom podlaží 2-izbový byt ------ výmera 42,12 m2, nájom 322,02 EUR + energia (preddavok 80 EUR/mesiac) 2-izbový byt ------ výmera 41,27 m2, nájom 322,10 EUR + energia (preddavok 80 EUR/mesiac) 2-izbový byt ------ výmera 41,51 m2, nájom 322,10 EUR + energia (preddavok 80 EUR/mesiac) 2-izbový byt ------ výmera 41,61 m2, nájom 319,92 EUR + energia (preddavok 80 EUR/mesiac) 2-izbový byt ------ výmera 50,24 m2, nájom 393,91EUR + energia (preddavok 90 EUR/mesiac). Každý byt je inak dispozične riešený. Bytový dom je zrekonštruovaný s novým výťahom. Nová kuchynská linka, plastové okná, stierky, plávajúca podlaha, nová sanita v kúpelni. Byty sa prenajímajú bez zariadenia. Vhodné na dlhodobý nájom. Nájom je 7,7 EUR/m2 plus energie cca 58-103 EUR/mesiac. Depozit je vo výške dvojmesačného nájmu bez energie (vratný pri skončení nájmu) a depozit za energie vo výške 300 EUR na energie (vratný až po ročnom zúčtovaní energií). Pre nájomcov je v prípade záujmu k dispozícii zavedená televízia a internet, práčovňa a parkovacie miesta priamo pri bytovom dome. V prípade záujmu viac info v realitnej kancelárii FOK.

8 €/m²/mes.

F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária
Administratívny priestor, Šváby

Administratívny priestor, Šváby

Lokalita: Prešov (Prešov)
Druh: Administratívny objekt

Ponúkame na prenájom administratívny priestor v Prešove, na sídlisku Šváby. Ide o zaujímavú lokalitu s dobrou občianskou vybavenosťou a dobrým prístupom aj pre auto. Ide o čiastočne zariadený administratívny priestor o výmere 60,5 m2. Nachádza sa na 2. poschodí v novopostavenej budove. K administratívnemu priestoru prislúcha spoločné sociálne zariadenie a kuchynka o výmere 6m2. Budova je vybavená bezpečnostným systémom. Cena nájmu je 350EUR na mesiac + 100 EUR za energie. V cene nájmu je zahrnutý aj internet.

350 €/mes.

F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária