Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Expat experts s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Expat experts s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: off...
www.expat.sk
Adresa:
Štúrova 11
Bratislava-Staré Mesto
81102
Nájdených 203 novostavieb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Krásny, štýlový 2 - izbový byt;

Krásny, štýlový 2 - izbový byt;

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

Krásny, štýlový 2 - izbový byt; celková rozloha 41 m2; situovaný na 3. podlaží Dispozícia: Izba spojená s vybavenou kuchyňou, spálňa so vstavanou skriňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma kompletne zariadený, klimatizácia. Lokalita: nachádza sa v srdci Starého mesta; kompletná občianska vybavenosť (obchody, podniky, MHD). Prenájom s domácim zvieratkom nie je možný. Cena nezahŕňa energie (80€). Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

590 €/mes.
14,39 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
2 – izbový byt, 82 m2, zariadený, pet friendly, s balkónom

2 – izbový byt, 82 m2, zariadený, pet friendly, s balkónom

Lokalita: Majerníkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

Priestranný 2 – izbový byt, 82 m2, zariadený, pet friendly, s balkónom Dispozícia: celková výmera 82 m2 + balkón; situovaný na 2. poschodí (8) v novostavbe s výťahom vstupná hala, obývacia izba prepojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a rohovou vaňou, samostatná toaleta, balkón Vybavenie: Byt sa prenajíma kompletne vkusne zariadený, kuchyňa je vybavená elektrospotrebičmi. Súčasťou bytu je balkón o výmere 6 m2 s nádherným výhľadom smerom na mesto a Rakúsko. Súkromné parkovisko je priamo pri dome. Popis lokality: Byt sa nachádza v modernej budove v príjemnej, pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (150€) + TV a internet Zvieratko nie je prekážkou. K dispozícii po dohode Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

600 €/mes.
7,32 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
2 – izbový byt, 46 m2, zariadený, parking, s lodžiou

2 – izbový byt, 46 m2, zariadený, parking, s lodžiou

Lokalita: Ružinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

2 – izbový byt, 46 m2, zariadený, parking, s lodžiou Dispozícia: celková výmera 40,69 m2 + 5,36 m2 lodžia; situovaný na 6. poschodí (8) v novostavbe s výťahom vstupná hala, obývacia izba prepojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, lodžia Vybavenie: Byt sa prenajíma zariadený, kuchyňa je vybavená elektrospotrebičmi. Byt ponúka dostatok úložného priestoru (vstavané skrine vo vstupnej hale a v spálni). K dispozícii je vyhradené vonkajšie parkovacie státie. Popis lokality: Byt sa nachádza v modernej novostavbe v Ružinove s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Priamo pri dome je zastávka električky s priamym spojením do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. K dispozícii ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

650 €/mes.
15,85 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Zariadený 1-izbový byt, 32m2 s lodžiou v novostavbe

Zariadený 1-izbový byt, 32m2 s lodžiou v novostavbe

Lokalita: Nevädzová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 32 m²

Zariadený 1-izbový byt s lodžiou v novostavbe Dispozícia: celková výmera 32 m2 + 6 m2 loggia; situovaný na 11. poschodí (25) v novostavbe vstupná chodba, obytná miestnosť s kuchyňou a vstupom na balkón, kúpeľňa s vaňou a toaletou Vybavenie: Byt sa prenajíma kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. Popis lokality: Výborná lokalita s dobrou dostupnosťou do iných mestských častí. V bytovom dome sa nachádzajú na prízemí potraviny, kaviarne, pošta, banky Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (60€). Internet je v cene. K dispozícii od septembra 2020, obhliadky sú možné od augusta 2020. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

490 €/mes.
15,31 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Priestranný 1 - izbový byt s lodžiou v novostavbe

Priestranný 1 - izbový byt s lodžiou v novostavbe

Lokalita: Kresánkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Priestranný 1 – izbový byt s lodžiou v novostavbe Dispozícia: celková rozloha 61,65 m2 + lodžia 7,20 m2; situovaný na 4. poschodí (6) v novostavbe s výťahom; predsieň, obývacia izba prepojená s kuchyňou, šatník, veľká kúpeľňa, samostatná toaleta, lodžia Vybavenie: Byt je kompletne zariadený, kuchyňa je vybavená elektrospotrebičmi. Byt je veľmi priestranný a slnečný. Popis lokality: Byt sa nachádza v príjemnej tichej lokalite v Karlovej Vsi s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (100€), TV a internet je v cene. K dispozícii ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

450 €/mes.
7,38 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 3 – izbový byt 114m2, balkón, orientácia na Dunaj - Eurovea

Moderný 3 – izbový byt 114m2, balkón, orientácia na Dunaj - Eurovea

Lokalita: Pribinova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 114 m²

Moderný 3 – izbový byt s balkónom, parkovanie, orientácia na Dunaj - Eurovea Dispozícia: Celková rozloha 114m2; situovaný na 3. poschodí (5) v budove s výťahom; Vstupná hala, obývacia izba so vstupom na balkón prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou, spálňa s manželskou posteľou s vlastnou kúpeľňou (vaňa, sprcha a WC), druhá spálňa s manželskou posteľou a veľkou šatníkovou skriňou, druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, šatník. Vybavenie: Byt sa prenajíma zariadený, no je možné dohodnúť špecifické požiadavky nájomníka na zariadenie bytu. Má praktickú dispozíciu, je presvetlený; alarmový systém, video vrátnik; klimatizácia; tieniace roletky. K bytu prislúcha parkovacie miesto v podzemnej garáži; za príplatok je možné prenajať druhé miesto. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výnimočnom projekte Eurovea – orientovaný na Dunaj na námestie (nová výstavba Eurovea II nijako neovplyvňuje komfort bývania); kompletná občianska vybavenosť priamo v projekte – obchody, potraviny, služby, kaviarne, reštaurácie, kino; výborná dostupnosť autom aj MHD; národné divadlo. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie. Byt je vhodný pre náročného klienta ktorý hľadá bývanie v obľúbenom projekte. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

2 000 €/mes.
17,54 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Pekný 2-izbový byt, 70 m2, zariadený, balkón, A/C a garáž - III Veže

Pekný 2-izbový byt, 70 m2, zariadený, balkón, A/C a garáž - III Veže

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Pekný 2-izbový byt, 70 m2, zariadený, balkón, A/C a garáž - III Veže; Dispozícia: Celková výmera 70 m2; situovaný na 20. poschodí v novostavbe s výťahom; Vstupná chodba, obývacia izba spojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa s manželskou posteľou a úložným priestorom, kúpeľňa s vaňou a práčkou, samostatné WC; balkón. Vybavenie: Byt sa prenajíma plne zariadený a vybavený; vstavané spotrebiče v kuchyni; dostatok úložných priestorov. TV a Internet sú zahrnuté v cene. Popis lokality: Nachádza sa v projekte III Veže, ktorý disponuje strážnou službou a nonstop recepciou. Pre rezidentov je k dispozícii aj fitness centrum a spoločenská miestnosť v budove. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť (MHD, obchody, potraviny, reštaurácie, kaviarne) a rýchlu dostupnosť do centra mesta. Cena a doplňujúce info: K bytu prislúcha 1 x parkovacie miesto v garáži, ktoré je zahrnuté v cene nájmu. Prenájom s domácim zvieratkom nie je možný. Cena nezahŕňa energie (cca 210 € - podľa skutočnej spotreby). K dispozícii od 15.09.2020. Tešíme sa na Vás na obhliadke!

640 €/mes.
9,14 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 2 – izbový byt 42m2, balkón 15m2, parkovanie – Vila Ľadová

Krásny 2 – izbový byt 42m2, balkón 15m2, parkovanie – Vila Ľadová

Lokalita: Šancová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

Krásny 2 – izbový byt 42m2, balkón 15m2, parkovanie – Vila Ľadová Dispozícia: Situovaný na 3. poschodí v novostavbe s výťahom; Celková rozloha 42,5m2 + 15m2 zasklený balkón/zimná záhrada; Vstupná hala, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským stolom so vstupom na balkón, spálňa s manželskou posteľou a vstupom na balkón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a oknom. Vybavenie: Byt sa prenajíma kompletne, dizajnovo zariadený; praktická dispozícia a dostatok úložného priestoru; vstavané skrine v chodbe a spálni; K dispozícií optický Internet a TV (UPC). K bytu prislúcha vyhradené parkovacie státie ktoré je možné prenajať za 100€/mesačne. K dispozícií aj upratovacie služby (20€/upratanie). Popis lokality: Byt sa nachádza v projekte Vila Ľadová v centre mesta v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou – obchody, reštaurácie, kaviarne, služby, potraviny Billa; výborná dostupnosť autom aj MHD. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (150€ vrátane TV a Internetu). + 100€ parkovacie miesto. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

500 €/mes.
11,63 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
3 - izbový byt, zariadený, príjemná lokalita

3 - izbový byt, zariadený, príjemná lokalita

Lokalita: Jána Stanislava, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

3 - izbový byt, zariadený, príjemná lokalita Dispozícia: Celková rozloha 77,2 m2 + 2 x lódžia; situovaný na prvom poschodí (4) v budove s výťahom; Obývacia izba spojená s kuchyňou (chladnička, mikrovlnka, el.rúra, sporák), 2 spálne, kúpeľňa (vaňa, pračka, WC), chodba, 2 lodžie (11,6 m2). Vybavenie: Byt je klimatizovaný a prenajíma sa zariadený. Možnosť internetového pripojenia. Popis lokality: Nachádza sa v príjemnej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť (MHD, školy, potraviny, pošta, reštaurácie, bary). Cena a doplňujúce info: K bytu prislúcha parkovacie miesto v garáži. Cena nezahŕňa energie (cca 180€ / mesiac). Voľný od 1.9.2020. Obhliadky možné od 12.8.2020. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

800 €/mes.
10,39 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 3-izbový byt, 49 m2, čiastočne zariadený, balkón - Vila Ľadová

Krásny 3-izbový byt, 49 m2, čiastočne zariadený, balkón - Vila Ľadová

Lokalita: Šancová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Krásny 3 - izbový byt, 55 m2, čiastočne zariadený, balkón - Vila Ľadová; Dispozícia: Celková výmera 49,9 m2; situovaný na 4. poschodí v novostavbe s výťahom; Vstupná chodba, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, 2 x samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC; balkón s posedením prístupný z obývacej izby s výhľadom na Kolibu. Vybavenie: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený - dve samostatné izby (spálňa / pracovňa) sú nezariadené; kvalitné podlahy a vybavenie bytu. Popis lokality: Nachádza sa vo vynikajúcej lokalite v centre mesta; kompletná občianska vybavenosť v okolí (MHD, obchody, potraviny, reštaurácie, kaviarne). Cena a doplňujúce info: Parkovanie je možné v okolí budovy na ulici. Cena nezahŕňa energie (120 €). Tešíme sa na Vás na obhliadke!

600 €/mes.
12,24 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny, dizajnový 2 – izbový byt 49m2, balkón, parking, pivnica- Stein

Krásny, dizajnový 2 – izbový byt 49m2, balkón, parking, pivnica- Stein

Lokalita: Bernolákova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Krásny, dizajnový 2 – izbový byt 49m2 s parkovaním, pivnica – Stein2 Dispozícia: Celková rozloha 48,96m2 + balkón 3,46m2; situovaný na 5. poschodí (5) v novostavbe s výťahom; Vstupná hala so vstavanou skriňou, kúpeľňa s vaňou, práčkou a WC, priestranná obývacia izba so vstupom na balkón prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou, spálňa s manželskou posteľou. Vybavenie: Byt je úplne nový, prenajíma sa kompletne zariadený (vrátane základného riadu a perín s posteľným prádlom), navrhnutý architektom. Množstvo úložného priestoru vďaka vstavaným skriniam v chodbe, kúpeľni aj spálni. K bytu prislúcha parkovacie miesto a pivnica. Popis lokality: Byt sa nachádza v obľúbenom projekte Stein – orientovaný do príjemného vnútrobloku. Kompletná občianska vybavenosť priamo v projekte – obchody, kaviarne, služby, reštaurácie; blízko nákupné centrum Centrál, reštaurácie, cukráreň. Výborná dostupnosť MHD aj autom. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (150€). Byt je vhodný pre klienta ktorý hľadá krásne, príjemné bývanie vo výbornej lokalite. Prenájom s domácim zvieratkom nie je možný. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

750 €/mes.
15,31 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Priestranný 2-izbový byt, 71 m2, zariadený, s balkónom, A/C a garážou

Priestranný 2-izbový byt, 71 m2, zariadený, s balkónom, A/C a garážou

Lokalita: Majerníkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 71 m²

Priestranný 2-izbový byt, 71 m2, zariadený, s balkónom, A/C a garážou; Dispozícia: Celková výmera 71 m2; situovaný na 7. poschodí v novostavbe s výťahom; Vstupná chodba, obývacia izba s jedálenskou časťou, plne vybavená kuchyňa, spálňa s úložným priestorom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou, samostatné WC; balkón s posedením a grilom. Vybavenie: Prenajíma sa plne zariadený a vybavený; klimatizácia; TV je zahrnutá v cene. Byt má aj vlastný plynový kotol a prislúcha k nemu pivnica v podzemí budovy. Popis lokality: Nachádza sa vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí (MHD, obchody, potraviny, reštaurácie, kaviarne, banky). Pre obyvateľov je k dispozícii aj uzatvorený park a detské ihrisko pred budovou. Cena a doplňujúce info: K bytu prislúcha 1 x parkovacie miesto v garáži, ktoré je zahrnuté v cene. Cena nezahŕňa energie (130 €). Tešíme sa na Vás na obhliadke!

620 €/mes.
8,73 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Priestranný 3 – izbový byt s krásnym výhľadom v Panorama City

Priestranný 3 – izbový byt s krásnym výhľadom v Panorama City

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 81 m²

Priestranný 3 – izbový byt s krásnym výhľadom v Panorama City Dispozícia: celková výmera 88,46 m2; situovaný na 20. poschodí (33) v novostavbe vstupný priestor, obývacia izba so vstupom na lodžiu prepojená s kuchyňou, 2x spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, šatník, lodžia Vybavenie: Byt je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. K dispozícii je pivnica a vyhradené parkovacie miesto Popis lokality: Byt sa nachádza v novostavbe Panorama City vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a rýchlou dostupnosťou do ostatných mestských častí Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (200€) K dispozícii od septembra 2020. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

1 300 €/mes.
16,05 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 3 - izbový byt 85m2 v Panorama City

Moderný 3 - izbový byt 85m2 v Panorama City

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Moderný 3 – izbový byt s krásnym výhľadom v Panorama City Dispozícia: celková výmera 88,46 m2 + balkón; situovaný na 21. poschodí (33) v novostavbe vstupný priestor, priestranná obývacia izba so vstupom na lodžiu prepojená s kuchyňou, 2x spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, šatník, lodžia Vybavenie: Byt je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. K dispozícii je pivnica a vyhradené parkovacie miesto. Popis lokality: Byt sa nachádza v novostavbe Panorama City vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a rýchlou dostupnosťou do ostatných mestských častí Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (200€) K dispozícii od septembra 2020, po dohode skôr. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

1 300 €/mes.
15,29 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Nadštandardný 6 – izbový rodinný dom 160m2, dvojgaráž, krásna záhrada

Nadštandardný 6 – izbový rodinný dom 160m2, dvojgaráž, krásna záhrada

Lokalita: Smaragdová, Bratislava V - Jarovce (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Nadštandardný 6 – izbový rodinný dom 160m2, dvojgaráž, krásna záhrada Dispozícia: Rozloha domu 160m2; pozemok 500m2; situovaný na 2 podlažiach Vstupná hala so vstavanými skriňami, po ľavej strane hosťovská spálňa s kúpeľňou (sprchovací kút a WC), samostatné WC v chodbe, priestranná plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou so vstupom na terasu, veľká obývacia izba; Vrchné podlažie: Pracovňa / spálňa so šatníkom, fitness miestnosť/spálňa, hlavná spálňa so šatníkom (dverami prepojená s pracovňou), druhá spálňa, samostatný šatník a kúpeľňa s rohovou vaňou a WC. Súčasťou domu je krásna, upravená záhrada s altánkom a posedením, s možnosťou umiestnenia jacuzzi. Vybavenie: Dom sa prenajíma zariadený; plynový kotol; podlahové kúrenie v kúpeľniach, závlahový systém na záhrade; záhradný servis. Parkovanie možné v garáži pre 2 autá a ďalšie dve autá na pozemku. Wifi + káblová TV Popis lokality: Dom sa nachádza v príjemnej, novovybudovanej časti Jaroviec; hneď blízko domu sú potraviny Delia; dobrá občianska vybavenosť – reštaurácie, potraviny, lekáreň, materská a základná škola; dobrá dostupnosť do Bratislavy – napojenie na diaľnicu. Cena a doplňujúce info: Cena 3600€ + energie 250€. Dom je vhodný pre náročného klienta s rodinou ktorý ocení príjemné bývanie v dobrej lokalite. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

3 600 €/mes.
22,50 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Jedinečný 2 - izbový byt, 68m2 - Panorama City

Jedinečný 2 - izbový byt, 68m2 - Panorama City

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

Jedinečný 2 – izbový byt s lodžiou a parkovaním v Panorama City Dispozícia: celková výmera 68 m2; situovaný na 15. poschodí (30) v novostavbe vstupný priestor, obývacia izba so vstupom na lodžiu prepojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou Vybavenie: Byt je klimatizovaný, kompletne nadštandardne zariadený nábytkom na mieru a vybavený všetkými elektrospotrebičmi. Z lodžie je krásny výhľad na mesto. K dispozícii je vyhradené parkovacie miesto Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a rýchlou dostupnosťou do ostatných mestských častí. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (150€). K dispozícii po dohode. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

1 550 €/mes.
22,79 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Veľkometrážny 2 - izbový byt, 99 m2, zariadený, loggia a 2x parkovanie

Veľkometrážny 2 - izbový byt, 99 m2, zariadený, loggia a 2x parkovanie

Lokalita: Pernecká, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

Veľkometrážny 2 - izbový byt, 99 m2, zariadený, loggia a 2x parkovanie; Dispozícia: Celková výmera 99 m2 vrátane loggie (7 m2); situovaný na 3. poschodí (3) v novostavbe s výťahom; Vstupná hala, obývacia izba s krbom, oddelená plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, špajza, spálňa so šatníkovou skriňou, šatník, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC; loggia s krásnym výhľadom na zeleň. Vybavenie: Byt sa prenajíma plne zariadený a vybavený vrátane práčky; TV a internet sú zahrnuté v cene. Popis lokality: Nachádza sa v dobrej lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra mesta a s výbornou občianskou vybavenosťou v okolí (MHD, pošta, kostol, potraviny, lekáreň, obchody, školy, škôlky). Cena a doplňujúce info: K bytu prislúcha 1 x parkovacie státie v garáži a 1 x vonkajšie parkovacie státie pred budovou, ktoré sú zahrnuté v cene nájmu. Cena nezahŕňa energie (150 €). Tešíme sa na Vás na obhliadke!

750 €/mes.
8,15 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Klimatizovaný 2 - izbový byt 60m2 s parkovaním blízko centra

Klimatizovaný 2 - izbový byt 60m2 s parkovaním blízko centra

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Klimatizovaný 2 - izbový byt s parkovaním blízko centra Dispozícia: celková výmera 60 m2; situovaný na 1. poschodí (6) v novostavbe s výťahom obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa so šatníkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, balkón Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe. Je kompletne zariadený, vybavený elektrospotrebičmi a klimatizovaný. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto, ktoré je zahrnuté v cene. K dispozícii je aj veľká pivnica (42 m2) zdieľaná iba 2 bytmi - vhodná napríklad na odkladanie bicyklov. Popis lokality: Byt sa nachádza v atraktívnej lokalite v pešej dostupnosti od centra mesta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť (škola, OC Central, banky, reštaurácie..). Výborné spojenie do ostatných mestských častí MHD aj autom. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. K dispozícii od augusta 2020. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

850 €/mes.
14,17 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Výnimočný 3-izbový byt, 95 m2, pet friendly, terasa s krásnym výhľadom

Výnimočný 3-izbový byt, 95 m2, pet friendly, terasa s krásnym výhľadom

Lokalita: Na varte, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

Výnimočný 3 - izbový byt, 95 m2, pet friendly, terasa s krásnym výhľadom; Dispozícia: Celková výmera 95 m2; situovaný na 2. poschodí v novostavbe s výťahom; Vstupná chodba, obývacia izba spojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, 2 x samostatná priestranná spálňa, kúpeľňa s vaňou, práčkou a WC, samostatné WC; terasa s posedením. Vybavenie: Byt sa prenajíma plne zariadený a vybavený; dostatok úložných priestorov. Internet je zahrnutý v cene. Popis lokality: Nachádza sa v skvelej, príjemnej lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: K bytu prislúcha 1 x parkovacie miesto v garáži za poplatok (+ 80 € / mes.). Od 01.01.2021 je možné si prenajať druhé parkovacie miesto pred budovou za poplatok (+ 50 € / mes.). Prenájom s vychovaným domácim zvieratkom je možný. Cena nezahŕňa energie (260 €). Tešíme sa na Vás na obhliadke!

1 200 €/mes.
12,63 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný, úplne nový 2 - izbový byt 60m2, balkón, parking - Čerešne

Moderný, úplne nový 2 - izbový byt 60m2, balkón, parking - Čerešne

Lokalita: Polianky, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Moderný, úplne nový, svetlý 2 - izbový byt s balkónom, parkovaním - Čerešne celková rozloha 59,9 m2 + 4 m2 balkón; situovaný na 6. poschodí v novostavbe s výťahom; Dispozícia: priestranná vstupná hala so vstavanými skriňami, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou s pultom so vstupom na balkón, spálňa s manželskou posteľou so vstavanými skriňami, kúpeľňa s vaňou a práčkou, samostatné WC. Vybavenie: Byt sa nachádza vo výbornom, novopostavenom projekte Čerešne v Bratislavskej Dúbravke a nebol ešte nikým obývaný. Prenajíma sa kompletne zariadený; vstavané skrine zabezpečujú dostatok úložného priestoru; v dome je k dispozícií kočikáreň na odloženie bicyklov; 24 hodinová recepcia; spoločenská miestnosť - klubovňa pre rezidentov; areál je uzavretý; kamerový systém. Lokalita: Veľmi pekne, reprezentatívne upravené okolie projektu (vlastné športovisko, zeleň, komunitná záhrada) a kompletná občianska vybavenosť - potraviny Kaufland, lekáreň, zimný štadión, bistro. V blízkosti sa nachádza kúpalisko Rosnička a útulok Slobody zvierat, kde je možné vo voľnom čase venčiť psíkov v okolitom lese. Výborná dostupnosť autom (výpadovka na obchvat) aj MHD. Cena a doplňujúce info: K bytu prislúcha nadštandardné (20 m2) vonkajšie parkovacie miesto. Cena nezahŕňa energie (150€ pre 1osobu, 170€ pre 2 osoby). Cena nezahŕňa TV a Internet. Byt je k dispozícií ihneď. Tešíme sa na Vás na obhliadke!

520 €/mes.
8,67 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11