Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ELITEREAL s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
ELITEREAL s. r. o.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: eli...
http://www.elitereal.sk
Adresa:
Klemensova 11
Bratislava I - Staré Mesto
81109
Popis:
Nájdených 26 novostavieb
1 2
M. SCHNEIDERA - TRNAVSKÉHO - nadštandardný 3-izb. byt - Dúbravka

M. SCHNEIDERA - TRNAVSKÉHO - nadštandardný 3-izb. byt - Dúbravka

Lokalita: M. Schneidra - Trnavského, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Na prenájom nadštandardný 3-izbový byt v novostavbe - Rosnička, ul. M.Schneidera - Trnavského, Bratislava IV - Dúbravka, OV, 4/5 p., 90 m2, 6 m2 loggia + 4,38 m2 , 1-parkovacie státie. Dispozícia bytu: Vstupná chodba, priestranná obývačka spojená s kuchyňou, 2x samostatná izba so vstavanými skriňami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatným WC. Byt sa prenajíma bez zariadenia. V cene nájmu je jedno parkovacie státie. Vhodné pre rodinu s dieťaťom, bez zvierat. Platobné podmienky: 1x mesačný nájom vo výške 700,- EUR + 220,- EUR energie 1x depozit vo výške 700,- EUR provízia je 500,- EUR Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom.

700 €/mes.
7,78 €/m²/mes.
+ 220 €/mes. energie
ELITEREAL s. r. o.
BÁRDOŠOVA - Luxusný 4-izb. byt s terasou a záhradou - Kramáre

BÁRDOŠOVA - Luxusný 4-izb. byt s terasou a záhradou - Kramáre

Lokalita: Bárdošova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 174 m²

Na prenájom luxusný 4-izbový byt vo vile s terasou a záhradkou v uzavretom areáli na ul. Bárdošova, Bratislava III - Nové Mesto, OV, prízemie /2 p., podlahová plocha bytu 174 m2, 1x terasa o výmere 22 m2, záhrada o výmere 131m2. V cene nájmu je 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži (možnosť prenajatia 2. Státia). Dispozícia bytu: Vstupná chodba, priestranná obývačka s krbom z ktorej sa pokračuje do jedálenskej časti a priestrannej kuchyni. Kuchynská linka je vybudovaná na mieru so všetkými elektrospotrebičmi, 3x samotné izby, 3 WC, 2 kúpeľne s vaňou aj sprchovým kútom. V byte je podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, bezpečnostný alarm. Byt sa prenajíma zariadený. Nehnuteľnosť sa nachádza v obľúbenej časti Nového Mesta - Kramáre v tichom prostredí so zeleňou navôkol domu. Výhody bytu: ‣ Vítané sú aj zvieratká, byt je v blízkosti lesa ‣ novo zariadený byt ‣ dispozičné riešenie pre náročného klienta ‣ dostatok úložného priestoru - byt sa nachádza 50 m od Deutsche Schule - tiché prostredie Bratislavy - vlastné detské ihrisko Platobné podmienky: 1x mesačný nájom vo výške 2600,-EUR + 300,-EUR energie + DPH 1x depozit výške 2900,-EUR + DPH provízia vo výške 1300,-EUR Možnosť prenajatia ďalšieho parkovacieho státia za 150,- eur mesačne. Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

2 600 €/mes.
14,94 €/m²/mes.
+ 300 €/mes. energie
ELITEREAL s. r. o.
KONVENTNÁ - 73 m2 kancelária v novostavbe - Staré Mesto

KONVENTNÁ - 73 m2 kancelária v novostavbe - Staré Mesto

Lokalita: Konventná, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Na prenájom nezariadená klimatizovaná kancelária o výmere 73,60 m2 v novostavbe na ul. Konventná, Bratislava I - Staré Mesto, 3/5 p., výťah. Priestor je situovaný v novostavbe v centre mesta, zabezpečenej alarmom s napojením na SBS. V budove je 2x výťah. Na poschodí sa nachádza spoločná kuchynka, toaleta pre pánov a dámy. K dispozícii sú aj iné kancelárie v budove v rôznych veľkostiach a prepojeniach od výmery 29 m2 až po 129 m2 . Možnosť prenajať si parkovacie státie v podzemnej garáži v cene cca 166,- EUR / mesiac + DPH. Voľná IHNEĎ. Cena je uvedená za m2/mesiac. Nájomná zmluva podľa dohody na dobu určitú, alebo neurčitú, s výpovednou lehotou 3 mesiace. CENA: nájom 12,50 EUR / m2 / mesiac + DPH + energie 3,5 EUR / m2 / mesiac + DPH Platobné podmienky: 1x kaucia vo výške mesačného nájmu Neplatíte províziu pre RK !! Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

12,50 €/m²/mes.

ELITEREAL s. r. o.
KONVENTNÁ - kancelária 50 m2 v novostavbe - Staré Mesto

KONVENTNÁ - kancelária 50 m2 v novostavbe - Staré Mesto

Lokalita: Konventná, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Na prenájom nezariadená klimatizovaná kancelária o výmere 49,75 m2 v novostavbe na ul. Konventná, Bratislava I - Staré Mesto, 2/5 p., výťah. Priestor je situovaný v novostavbe v centre mesta, zabezpečenej alarmom s napojením na SBS. V budove je 2x výťah. Na poschodí sa nachádza spoločná kuchynka, toaleta pre pánov a dámy. K dispozícii sú aj iné kancelárie v budove v rôznych veľkostiach a prepojeniach od výmery 29 m2 až po 129 m2 . Možnosť prenajať si parkovacie státie v podzemnej garáži v cene cca 166,- Eur / mesiac + DPH. Voľné IHNEĎ. Cena je uvedená za m2/mesiac. Nájomná zmluva podľa dohody na dobu určitú, alebo neurčitú, s výpovednou lehotou 3 mesiace. CENA: nájom 11,50 EUR / m2 / mesiac + DPH + energie 3,5 EUR / m2 / mesiac + DPH Platobné podmienky: 1x kaucia vo výške mesačného nájmu Neplatíte províziu pre RK !! Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

11,50 €/m²/mes.

ELITEREAL s. r. o.
KLEMENSOVA - obchodno/kancelárský  priestor - Staré Mesto

KLEMENSOVA - obchodno/kancelárský priestor - Staré Mesto

Lokalita: Klemensova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory

Na prenájom obchodno / kancelársky priestor v tehlovom bytovom dome v polo-suteréne so samostatným vchodom a predzáhradkou, 89m2, roh Jakubovo námestie a ul. Klemensova, Bratislava I - Staré Mesto Dispozícia: chodba, samostatná kancelária, 2x WC, 2X sklad, 1x otvorený priestor. Priestor je čerstvo vymaľovaný a ihneď k dispozícií . Vhodný na: jazyková škola, ateliér, kancelária, školiace stredisko a podobne. Platobné podmienky: 1 x nájom vo výške 550,- EUR + 150 EUR energie 1 x kaucia vo výške 700,- EUR 1 x poplatok pre RK vo výške 400,- EUR Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

550 €/mes.
+ 150 €/mes. energie
ELITEREAL s. r. o.
KONVENTNÁ - obchodný priestor 177 m2 v novostavbe priamo v centre

KONVENTNÁ - obchodný priestor 177 m2 v novostavbe priamo v centre

Lokalita: Konventná, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 132 m²

Na prenájom obchodný priestor o výmere 132 m2 s výkladmi do ulice + zázemie k obchodnému priestoru spolu 45,25 m2 v novostavbe na ul. Konventná, Bratislava I - Staré Mesto. Priestor je situovaný v novostavbe v centre mesta, v ktorej sa nachádzajú kancelárske priestory, apartmány a byty. Vhodné pre obchod, služby, kaviareň / cukráreň. K priestoru prislúcha miestnosť s WC s umývadlom. Možnosť prenajať si parkovacie státie v podzemnej garáži za cca 166,- Eur/ mesiac + DPH. Voľný IHNEĎ. Cena je uvedená za m2 / mesiac. Nájomná zmluva podľa dohody na dobu určitú, alebo neurčitú, s výpovednou lehotou 3 mesiace. CENA: Obchodný priestor 132 m2: nájom 15,50 Eur / m2 / mesiac + energie podľa skutočnej spotreby + DPH Zázemie k obchodnému priestoru 45,25 m2: nájom 12,50 Eur / m2 / mesiac + energie podľa skutočnej spotreby + DPH Platobné podmienky: 1x kaucia vo výške mesačného nájmu PROVÍZIU PRE RK NEPLATÍTE!

2 046 €/mes.
15,50 €/m²/mes.

ELITEREAL s. r. o.
BÁRDOŠOVA - 4-izb. byt s veľkou terasou v novostavbe - Kramáre

BÁRDOŠOVA - 4-izb. byt s veľkou terasou v novostavbe - Kramáre

Lokalita: Bárdošova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 172.252 m²

Na prenájom exkluzívny nadštandardný 4-izbový byt vo vile s terasami a vlastným detským ihriskom, v uzavretom areáli na ul. Bárdošova, Bratislava III - Nové Mesto, OV, 1/2 p., 172,25 m2, 2x terasa o výmere 22,44 m2 + 25,54 m2, parkovanie v podzemnej garáži. Dispozícia bytu: Vstupná chodba, priestranná obývačka, ktorá sa člení na filmový kút a časť s krbom. Obývacia miestnosť pokračuje do jedálenskej časti a priestrannej kuchyni. Z kuchyne a z miestnosti s krbom je výstup na vonkajšiu terasu. Tri samostatné izby, dve kúpeľne - jedna s vaňou a so sprchovacím kútom, druhá so sprchovacím kútom a WC a jednej samostatnej toalety s umývadlom, špajza. Byt sa prenajíma bez zariadenia. V cene nájmu je jedno garážové státie . Výhody: exkluzívny 4 izbový byt tiché prostredie Bratislavy parkovanie v podzemnej garáže obľúbená a kľudná časť Bratislavy ideálne dopravné napojenie prostredníctvom MHD vlastné detské ihrisko súkromná Nemecka škola Byt sa nachádza v obľúbenej časti Nového Mesta - Kramáre v tichom prostredí so zeleňou navôkol domu, s pešou dostupnosťou k viacerým základným školám a materským školám - súkromná Nemecka škola. Platobné podmienky: 1x mesačný nájom vo výške 2550,- EUR + 300,- EUR energie + DPH 1x depozit výške 2550,- EUR + DPH provízia vo výške 1300,- EUR Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

2 550 €/mes.
14,80 €/m²/mes.
+ 300 €/mes. energie
ELITEREAL s. r. o.
GALVANIHO - moderné kancelárie o výmere 430 m2 - Ružinov

GALVANIHO - moderné kancelárie o výmere 430 m2 - Ružinov

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 430 m²

Na prenájom kancelárske priestory o výmere 430 m2 na ul. Galvaniho, Bratislava II - Ružinov, 5/5p., v administratívnej budove s recepciou. Vybavenie: otvárateľné okná, centrálna klimatizácia, koberce, stropné osvetlenie, kuchyňa s jedálňou, sociálne zariadenie, vlastná recepcia, zariadenie kancelárskych priestorov podľa dohody. Flexibilita priestoru s možnosťou úprav. Celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom. Prístup 24/7 cez recepciu budovy. K dispozícii je 16 podzemných a 10 vonkajších parkovacích miest. Skvelá lokalita, bezprostredná vzdialenosť od letiska, v blízkosti obchodné centrum Avion, zastávky MHD, možnosť stravovania v blízkom okolí a ďalšie služby. Možnosť prenájmu aj so skladovými priestormi na prízemí o výmere 70 m2, prípadne servisnej dielne o výmere 100 m2 s prístupom z ulice. Kancelárske priestory sú k dispozícii podľa dohody. Cena: nájom 3440,- Eur / mesiac bez DPH energie a služby 860,- Eur / mesiac bez DPH 1 x parkovacie státie vonkajšie 35,- Eur / mesiac bez DPH 1 x parkovacie státie podzemné 70,- Eur / mesiac bez DPH Platobné podmienky: 1 x kaucia vo výške mesačného nájmu PROVÍZIU PRE RK NEPLATÍTE Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

3 440 €/mes.
8 €/m²/mes.
+ 860 €/mes. energie
ELITEREAL s. r. o.
KOPČIANSKA - administratívny objekt s halou

KOPČIANSKA - administratívny objekt s halou

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 609 m²

Na predaj polyfunkčná budova s administratívnymi priestormi a halou využiteľnou na garážovanie a servis nákladných áut, prípadne na suchý a vykurovaný sklad na Kopčianskej ulici, Bratislava V - Petržalka. Administratívna časť sa skladá z prízemia a poschodia. Na prízemí sa nachádza veľká reprezentatívna a rokovacia miestnosť, recepcia, samostatná kancelária, sociálne zariadenie s 2x WC, umývadlami a murovanou sprchou, prechodná miestnosť momentálne používaná ako skladovo-archívny priestor s priamym vstupom do haly. Na poschodí sa nachádzajú kancelárie so sociálnym zázemím. Hala ktorá je súčasťou budovy má dva vstupy riešené vysokými dvojkrídlovými garážovými dverami. V zadnej časti haly sa nachádza miestnosť, použiteľná na kanceláriu s možnosťou nadstavby. Výška stropov v hale je 5,5 m. Pri budove je možnosť parkovania osobných ako aj nákladných áut. Priestory sú vybavené kamerovým systémom s napojením na alarm. Na pozemku sa nachádzajú takisto lapač nečistôt a ropných látok. Pozemok celkom vo výmere 1137 m2 z toho zastavaná plocha pod budovou vo výmere 419 m2. Vstup do objektu je 24/7. Lokalita s rýchlym napojením na diaľničný obchvat a centra mesta, v pešej blízkosti cca 5 minút sú stravovacie možnosti a prístup k MHD.

1 €

ELITEREAL s. r. o.
VRANOVSKÁ - apartmánový byt - Petržalka

VRANOVSKÁ - apartmánový byt - Petržalka

Lokalita: Vranovská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 30 m²

Na prenájom moderne zariadený apartmán na ul. Vranovská, Bratislava V - Petržalka, 1/1p., 30 m2. Dispozičné riešenie: chodba spojená s kuchyňou a spálňou, kúpeľňa spoločná s WC. Nový luxusný apartmán v príjemnej lokalite Petržalky, ktorý je vybavený klimatizáciou, LCD televízorom, digitálnou TV (60 slovenských, českých nemeckých, anglických kanálov), WIFI aj pevným internetovým pripojením, mikrovlnkou, chladničkou, práčkou, šporákom, rýchlovarnou kanvicou, žehliacou doskou, sušiakom na bielizeň a kompletným kuchynským servisom. Vzdialenosť iba 5 minút od centra mesta a od nákupného strediska Aupark, či nábrežia Dunaja. Možnosť parkovania pred objektom. Cena je uvedená vrátane KTV a internetu. V cene je taktiež upratovanie apartmánu raz týždenne, výmena posteľného prádla a uterákov. Platia sa samostatne poplatky za el. energiu podľa skutočnej spotreby. Voľný ihneď. Platobné podmienky: 1x nájom vo výške 500€/mesiac pre jednu osobu, pre 2-3 osoby 600€/mesiac + el. energia (vrátanie KTV a internetu) 1x kaucia vo výške mesačného nájmu (v závislosti od počtu nájomcov) Províziu pre RK neplatíte. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

500 €/mes.
16,67 €/m²/mes.

ELITEREAL s. r. o.
EXKLUZÍVNE  apartmány, BOL, ostrov BRAČ - Chorvátsko

EXKLUZÍVNE apartmány, BOL, ostrov BRAČ - Chorvátsko

Druh: Iný objekt   Úžítková plocha: 41 m²

EXKLUZÍVNE dvojizbové a trojizbové apartmány na ostrove Brač v mestečku Bol. Apartmány nadštandardného prevedenia s použitím kvalitných materiálov nachádzajúce sa v jednom z najlepšie zvládnutých rezort-projektov na Bole. Vynikajú kvalitou spracovania a samotnou polohou umiestnenia v tichej, dobre dostupnej lokalite cca 300 m od krásnych, kľudných a rozmanitých pláži. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza jedna z dominánt Bolu - Dominikánsky kláštor z 15. storočia, ako aj niekoľko výborných reštaurácií. Ku pláži Zlatni rat - symbolu ostrova Brač, ale aj celého chorvátskeho pobrežia, je to cca 2.000 m cez promenádu prechádzajúcu popri centre Bolu, ktoré je vzdialené cca 700 m.Daná lokalita ponúka okrem slnenia, kúpania, potápania, cyklistiky, surfovania, turistiky aj výbornú gastronómiu a kultúrne vyžitie. Ponúkané kompletne zariadené apartmány sú nasledovné: -dvojizbový apartmán, 1x balkón, výmera 41,68 m2 .............................................CENA = 108.250,- EUR -trojizbový apartmán, 1x balkón, výmera 58,52 m2  ............................................. CENA = 150.750,- EUR -trojizbový apartmán, 1x balkón, 1x terasa, výmera 58,52 m2  ............................ CENA = 154.250,- EUR -podkrovný trojizbový apartmán, 2x balkón, výmera 87,19 m2  ........................... CENA = 222.750,- EUR Ku každému apartmánu prislúcha podiel 1/26 na prístupovej ceste v sume 3.750,- EUR, ktorý je už započítaný v cene jednotlivých apartmánov. K dispozícií sú na predaj aj garáže v danom rezorte vo výmerách: -garáž G1  o výmere 26,97 m2 - za cenu 23.000 EUR (je určená pre podkrovný apartmán) -garáž G2  o výmere 22,15 m2 - za cenu 22.000 EUR-garáž G3  o výmere 21,25 m2 - za cenu 21.000 EUR -garáž G4  o výmere 19,92 m2 - za cenu 20.000 EUR Detailné informácie o týchto ponúkaných apartmánoch sú na vyžiadanie v RK na čísle  +421 948 181 270. 3% PROVÍZIA RK NIE JE ZAHRNUTÁ V CENE! Ponúkame BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO – kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA!

108 250 €
2 640,24 €/m²

ELITEREAL s. r. o.
ZÁMOCKÁ - luxusný 4-izb. byt s výhľadom na Bratislavský hrad

ZÁMOCKÁ - luxusný 4-izb. byt s výhľadom na Bratislavský hrad

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 145 m²

Na prenájom nadštandardný 4-izbový byt pod Bratislavským hradom na ul. Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto, OV, 2/3 p., podlahová plocha 145 m2 + 5 m2 loggia, 1 garážové státie v podzemnej garáži. Dispozícia bytu: Vstupná chodba, priestranná obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou, samostatná pracovňa, všetko je otočené na Zámockú ulicu s výhľadom na Slavín. Dve izby majú výhľad na Bratislavský hrad a nádvorie. Z jednej izby je vstup na loggiu na ktorej je veľmi príjemné posedenie vo večerných hodinách. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená, doteraz tam bývali diplomati. Vhodná pre náročného klienta, môže byť aj rodina. Možnosť poskytnúť aj ďalšie 2 garážové státia. Byt sa nachádza v obľúbenej časti Starého Mesta v tichom prostredí so zeleňou navôkol domu, s pešou dostupnosťou do centra mesta. Voľný ihneď. Platobné podmienky: 1x nájom vo výške 1800,- EUR + energie 150,- EUR 1x depozit výške 1950,- EUR 1x provízia pre RK vo výške 900,- EUR Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

1 500 €/mes.
10,34 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
ELITEREAL s. r. o.
KONVENTNÁ - obchodný priestor v novostavbe - Staré Mesto

KONVENTNÁ - obchodný priestor v novostavbe - Staré Mesto

Lokalita: Konventná, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 66 m²

Na prenájom obchodný priestor o výmere 66,50 m2 s výkladmi do ulice v novostavbe na ul. Konventná, Bratislava I - Staré Mesto. Priestor je situovaný v novostavbe v centre mesta, kde sa nachádzajú kancelárske priestory, apartmány a byty. Vhodné pre obchod, služby, kaviareň/cukráreň. K priestoru prislúcha miestnosť s WC s umývadlom. Možnosť prenajať si parkovacie státie v podzemnej garáži za cca 166,- Eur / mesiac + DPH. Voľný IHNEĎ. Cena je uvedená za m2/mesiac. Nájomná zmluva podľa dohody na dobu určitú, alebo neurčitú, s výpovednou lehotou 3 mesiace. CENA: nájom 15,50 Eur / m2 / mesiac + energie podľa skutočnej spotreby + DPH Platobné podmienky: 1x kaucia vo výške mesačného nájmu Províziu pre RK neplatíte ! Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

1 023 €/mes.
15,50 €/m²/mes.

ELITEREAL s. r. o.
GALVANIHO - kancelárske priestory 750 m2 - Ružinov

GALVANIHO - kancelárske priestory 750 m2 - Ružinov

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 750 m²

Na prenájom kancelárske priestory o výmere 750 m2 na Galvaniho ulici, Bratislava II. - Ružinov, 5/5p., v administratívnej budove s recepciou. Vybavenie: otvárateľné okná, centrálna klimatizácia, koberce, stropné osvetlenie, vlastná serverovňa, kuchyňa s jedálňou, sociálne zariadenie, vlastná recepcia, zariadenie kancelárskych priestorov podľa dohody. Flexibilita priestoru s možnosťou úprav. Kamerový systém. Prístup do budovy 24/7 cez centrálnu recepciu. K dispozícii je 16 podzemných a 10 vonkajších parkovacích miest. Skvelá lokalita, bezprostredná vzdialenosť od letiska, v blízkosti obchodné centrum Avion, zastávky MHD, možnosť stravovania v blízkom okolí a ďalšie služby. Možnosť prenájmu skladových priestorov na prízemí o výmere 70 m2, prípadne servisnej dielne o výmere 100 m2 s prístupom z ulice. Kancelárske priestory sú k dispozícii podľa dohody. Cena: nájom 6000,- Eur / mesiac bez DPH energie a služby 1500,- Eur / mesiac bez DPH 1 x parkovacie státie vonkajšie 35,- Eur / mesiac bez DPH 1 x parkovacie státie podzemné 70,- Eur / mesiac bez DPH Platobné podmienky: 1 x kaucia vo výške mesačného nájmu PROVÍZIU PRE RK NEPLATÍTE Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

6 000 €
8 €/m²

ELITEREAL s. r. o.
KREMEĽSKÁ - apartmán v krásnom prostredí historického centra - Devín

KREMEĽSKÁ - apartmán v krásnom prostredí historického centra - Devín

Lokalita: Kremeľská, Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 95 m²

Na prenájom 3-izbový apartmán o výmere 95 m2 v novostavbe rodinného domu v krásnom prostredí historického centra na ul. Kremeľská, Bratislava IV - Devín, OV, balkón, terasa, pivnica. Dispozičné riešenie: Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálenským stolom, obývacia izba s krbom, WC a komora. Na druhom poschodí sa nachádzajú dve samostatne izby z toho jedna s balkónom do dvora, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Areál tvoria dva domy a v každom sa nachádzajú dve jednotky podobné našej ponuke. Dvor je uzavretý spoločnou elektrickou bránou, čo zaručuje bezpečie a súkromie. Pred apartmánom je priestor na letné grilovačky či ranné posedenie pri káve. K apartmánu je pridelené jedno parkovacie miesto. Voľný od apríla 2021. Cena je uvedená bez energií, KTV a internetu. Platobné podmienky: 1x mesačný nájom vo výške 700,- EUR + 190,- EUR energie 1x depozit výške 870,- EUR Provízia pre RK vo výške 350,- EUR Energetický certifikát nie je k dispozícii. Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

700 €/mes.
7,37 €/m²/mes.
+ 190 €/mes. energie
ELITEREAL s. r. o.
GALVANIHO - priestory o výmere 270 m2 - Bratislava II

GALVANIHO - priestory o výmere 270 m2 - Bratislava II

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 270 m²

Na prenájom kancelárske priestory o výmere 270 m2 na ul. Galvaniho, Bratislava II - Ružinov, 5/5p., v administratívnej budove s recepciou. Priestor pozostáva z priestranných kancelárií, veľkej nepriechodnej zelenej terasy, spoločnej kuchyne a sociálnych zariadení, ktoré sú k dispozícii na spoločnej chodbe. Vybavenie: otvárateľné okná, centrálna klimatizácia, koberce, stropné osvetlenie, vlastná serverovňa, kuchyňa s jedálňou, sociálne zariadenie, vlastná recepcia. Flexibilita priestoru s možnosťou úprav a zariadenia kancelárií podľa dohody. Kamerový systém. Prístup do budovy 24/7 cez recepciu. K dispozícii je 16 podzemných a 10 vonkajších parkovacích miest. Skvelá lokalita, bezprostredná vzdialenosť od letiska, v blízkosti obchodné centrum Avion, zastávky MHD, možnosť stravovania v blízkom okolí a ďalšie služby. Možnosť prenájmu aj so skladovými priestormi na prízemí o výmere 70 m2, prípadne servisnej dielne o výmere 100 m2 s prístupom z ulice. Kancelárske priestory sú k dispozícii podľa dohody. Cena: nájom 2160,- Eur / mesiac bez DPH energie a služby 540,- Eur / mesiac bez DPH 1 x parkovacie státie vonkajšie 35,- Eur / mesiac bez DPH 1 x parkovacie státie podzemné 70,- Eur / mesiac bez DPH Platobné podmienky: 1 x kaucia vo výške mesačného nájmu PROVÍZIU RK NEPLATÍTE Energetický certifikát nie je k dispozícii. Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

2 160 €/mes.
8 €/m²/mes.
+ 540 €/mes. energie
ELITEREAL s. r. o.
2-izbový apartmán, Bol - ostrov Brač - Chorvátsko

2-izbový apartmán, Bol - ostrov Brač - Chorvátsko

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 41 m²

ELITEREAL ponúka na predaj EXKLUZÍVNY kompletne zariadený klimatizovaný 2-izbový apartmán o výmere 41,68 m2 s balkónom. Apartmán v  nadštandardnom prevedení sa nachádza sa v jednom z najlepšie zvládnutých rezort-projektov na ostrove Brač, v mestečku Bol, v Chorvátsku.. Pri výstavbe boli použité kvalitné materiály. Apartmány nachádzajúce sa v tomto rezorte vynikajú kvalitou spracovania a samotnou polohou umiestnenia v tichej, dobre dostupnej lokalite cca 300 m od krásnych, kľudných a rozmanitých pláži. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza jedna z dominánt Bolu - Dominikánsky kláštor  z 15. storočia, ako aj niekoľko výborných reštaurácií. Ku pláži Zlatni rat - symbolu ostrova Brač, ale aj celého chorvátskeho pobrežia, je tento rezort vzdialený cca 2.000 m cez promenádu prechádzajúcu popri centre Bolu ( cca 700 m). Daná lokalita ponúka okrem slnenia, kúpania, potápania, cyklistiky, surfovania, turistiky aj výbornú gastronómiu a kultúrne vyžitie. Spolu s apartmánom sa predáva aj spoluvlastnícky podiel 1/26 na prístupovej ceste  v sume 3.750,- EUR, ktorý je už započítaný v cene. CENA APARTMÁNU: 108.250,- EUR Ku ponúkanému apartmánu je možnosť kúpiť aj niektorú z uzamykateľných garáži s bránou na DO priamo v apartmánovom dome, kde sa nachádza aj ponúkaný apartmán. Na predaj sú tieto garáže: -garáž G2  o výmere 22,15 m2 - za cenu 22.000,- EUR -garáž G3  o výmere 21,25 m2 - za cenu 21.000,- EUR -garáž G4  o výmere 19,92 m2 - za cenu 20.000,- EUR 3% PROVÍZIA RK NIE JE ZAHRNUTÁ V CENE! Doplňujúce  informácie o tejto ponuke, ale aj o ďalších apartmánoch, ktoré sú na predaj v danom apartmánovom dome Vám radi poskytneme na čísle  +421 948 181 270. Ponúkame BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO – kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA!

108 250 €
2 640,24 €/m²

ELITEREAL s. r. o.
ŠUŠTEKOVA - 3-izbový byt s výbornou dostupnosťou do centra mesta

ŠUŠTEKOVA - 3-izbový byt s výbornou dostupnosťou do centra mesta

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86 m²

Na prenájom 3-izbový byt na ul. Šuštekova , Bratislava V- Petržalka, OV, 86m2, 2/8 p., balkón. Dispozičné riešenie: chodba so vstavanou skriňou, obývačka spojená s kuchyňou s výstupom na balkón, dve nepriechodné samostatné izby, kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, samostatné WC. Byt sa nachádza v 12 ročnej novostavbe. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi ako je práčka, chladnička s mrazničkou a rúra. V byte je veľa úložného priestoru vďaka vstavaným skriniam. Orientácia bytu je na dve svetové strany Sever aj Juh. Parkovanie je verejné, pod oknami domu. V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti - reštaurácie, škola, škôlka, nemocnica, Lidl, pošta. V blízkosti sa nachádza zastávka MHD. Výborná dostupnosť do centra autobusom, električkou či na pešo, autom je centrum vzdialené cca 5 minút. Voľný ihneď. Max. počet osôb: 3 osoby + dieťa (bez zvierat) Cena je uvedená vrátane internetu a KTV. Platobné podmienky: 1 x nájom vo výške 620,- Eur + 170 Eur energie (vrátane KTV a internetu) 1 x kaucia vo výške 620,- Eur 1 x provízia pre RK vo výške 550,- Eur Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk.

790 €/mes.
9,19 €/m²/mes.

ELITEREAL s. r. o.
Pekná dalmatínska vila, Rogoznica - Chorvátsko

Pekná dalmatínska vila, Rogoznica - Chorvátsko

Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 200 m²

Na predaj pekná dalmatínska vila v oblasti Rogoznica, CHORVÁTSKO, OV, celková rozloha pozemku 342 m2, úžitková plocha 200 m2, plus príslušenstvo garáž a sklad cca 104 m2. Ide o 2-podlažnú NOVOSTAVBU, ktorá je situovaná v atraktívnej a vyhľadávanej turistickej lokalite.  Dispozičné riešenie: Suterén: veľká garáž a 2x menší priestor (sklad) Prízemie: kuchyňa spojená s obývačkou a jedálenskou časťou, 3x spálňa, 2x kúpeľňa, 2x veľká terasa s krásnym výhľadom na more Poschodie (prístupné vnútorným schodiskom): kuchyňa s obývačkou a jedálenskou časťou, 2x spálňa, chodba, 2x kúpeľňa, 2x terasa s výhľadom na more. Izby sú klimatizované, kuchyne a kúpeľne sú moderne vybavené. Pekne upravený dvor a okolie domu. 3% AGENTÚRNA PROVÍZIA NIE JE ZAHRNUTÁ V CENE! Ponúkame BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO – kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA!

720 000 €
3 600 €/m²

ELITEREAL s. r. o.
ZÁHRADNÍCKA - byt s výhľadom na mesto - Ružinov

ZÁHRADNÍCKA - byt s výhľadom na mesto - Ružinov

Lokalita: Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Na prenájom 2-izbový byt na ul. Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov, OV, 65 m2, 13/29 p., bez balkónu, výťah. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývačka s kuchyňou, spálňa so vstavanou skriňou, kúpeľňa s vaňou spoločne s WC. Klimatizovaný byt sa prenajíma kompletne zariadený vkusným nábytkom a spotrebičmi ako je práčka, chladnička s mrazničkou či rúra. V byte je úložný priestor riešený praktickou vstavanou skriňou. Bytový dom je chránený 24 hodinovou vrátnicou. V okolí bytového domu sa nachádza výborná kompletná občianska vybavenosť. V pešej dostupnosti sú reštaurácie, obchody, škola, škôlka, trhovisko Miletičová, OC Central. V blízkosti bytového domu sa nachádza zastávka MHD. Vzdialenosť do centra mesta autom cca 3 minúty a MHD 5 minút. Voľný IHNEĎ. Max. počet osôb: 2 osoby (pár s dieťaťom za doplatok 30,-EUR/mes., malé zviera povolené) Cena je uvedená s internetom a KTV. Platobné podmienky: 1 x nájom vo výške 600,- EUR + 200,- EUR energie 1 x kaucia vo výške 800,- EUR 1 x provízia pre RK vo výške 300,- EUR Energetický certifikát nie je k dispozícii. Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Viac informácií a nehnuteľností nájdete na našej stránke elitereal.sk

600 €/mes.
9,23 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
ELITEREAL s. r. o.
1 2