Novostavby.sk
Nájdených 70 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Rodinné domy v Dunajskej Strede

1 2 3 4
Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 4 izby, pozemok 230 m2, 93,10 m2 ÚP

Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 4 izby, pozemok 230 m2, 93,10 m2 ÚP

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 93 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom na Sentianskej ulici v Dunajskej Strede na pozemku s rozlohou 230 m2. Rodinný dom „13b“ je dvojpodlažný s celkovou úžitkovou plochou 93,10 m2 a vonkajšou terasou 11 m2. Dispozičné riešenie domu je rozdelená na dennú a nočnú časť bývania. Cez kryté závetrie sa vstupuje do zádveria , odkiaľ sa vstupuje do hygienickej miestnosti - umývadlo, WC, sprcha - a do priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou prístupom na terasu. Na poschodí domu sa nachádzajú tri samostatné izby, priestranná kúpeľňa s umývadlom, vaňou a toaletou a príprava pre pračku. * Prízemie 45,90 m2 - predsieň 4 m2, malá kúpeľňa so sprchou, umývadlom a toaletou 3 m2, sklad pod schodmi 3,70 m2, obývacia izba s kuchyňou 30,80 m2, sklad 4,40 m2. * Poschodie 47,20 m2 - chodba 4 m2, spálňa 12 m2, izba 10,30 m2, izba 10,30 m2, kúpeľňa s toaletou 6,30 m2, schody 4,30 m2. * Obvodový plášť domu je murovaný z „červenej” 250 mm-ej tehly Porotherm, sú zateplené s tepelnou izoláciou hrúbky 20 cm a v soklovej časti so Styrodurom hrúbky 20 cm. * Základy a spodná doska sú železobetónové, priečky a vnútorné deliace steny sú z tehál s dvojvrstvovými omietkami Baumit. * Krov je drevený so zavesenými podhľadmi zo sadrokartónu Knauf. Zateplenie strechy je 35 cm minerálna rohož. * Vykurovanie domu je riešené s elektrickým podlahovým kúrením s nastavitelným termostatom v každej miestnosti. * Elektroinštalácie systému Legrand a príprava pre wifi a satelitné tv - prijímanie. * Sanita, dlažby, parkety a obklady sú moderné . Okná sú plastové s 3 sklom so súčiniteľom prestupu tepla Uw= 0,7W/(m2K). * Strešná krytina a klampiarske výrobky sú z hliníkového pásové plechu Prefa, antracitovej farby. * Rozvody vody sú z hliník plastu značky Rehau. Cena rodinného domu zahŕňa dokončenie interiéru bez kuchynskej linky. Architektonický moderný dizajnový výraz hmoty domov stupňujú farebne riešené silikátové omietky fasád v kombinácii s kvalitnými tehlovými obkladmi Rustique. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

149 000 €
1 602,15 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 4 izby, pozemok 207 m2, 93,10 m2 ÚP

Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 4 izby, pozemok 207 m2, 93,10 m2 ÚP

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 93 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom na Sentianskej ulici v Dunajskej Strede na pozemku s rozlohou 207 m2. Rodinný dom „13c“ je dvojpodlažný s celkovou úžitkovou plochou 93,10 m2 a vonkajšou terasou 11 m2. Dispozičné riešenie domu je rozdelená na dennú a nočnú časť bývania. Cez kryté závetrie sa vstupuje do zádveria , odkiaľ sa vstupuje do hygienickej miestnosti a do priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou prístupom na terasu. Na poschodí domu sa nachádzajú tri samostatné izby, priestranná kúpeľňa s umývadlom, vaňou a toaletou. * Prízemie 45,90 m2 - predsieň 4 m2, malá kúpeľňa so sprchou, umývadlom a toaletou 3 m2, sklad pod schodmi 3,70 m2, obývacia izba s kuchyňou 30,80 m2, sklad 4,40 m2. * Poschodie 47,20 m2 - chodba 4 m2, spálňa 12 m2, izba 10,30 m2, izba 10,30 m2, kúpeľňa s toaletou 6,30 m2, schody 4,30 m2. * Obvodový plášť domu je murovaný z „červenej” 250 mm-ej tehly Porotherm, sú zateplené s tepelnou izoláciou hrúbky 20 cm a v soklovej časti so Styrodurom hrúbky 20 cm. * Základy a spodná doska sú železobetónové, priečky a vnútorné deliace steny sú z tehál s dvojvrstvovými omietkami Baumit. * Krov je drevený so zavesenými podhľadmi zo sadrokartónu Knauf. Zateplenie strechy je 35 cm minerálna rohož. * Strešná krytina a klampiarske výrobky sú z hliníkového pásové plechu Prefa, antracitovej farby. * Rozvody vody sú z hliník plastu značky Rehau. * Vykurovanie domu je riešené s elektrickým podlahovým kúrením. * Elektroinštalácie systému Legrand a príprava pre wifi a satelitné tv - prijímanie. * Sanita, dlažby, parkety a obklady sú moderné . Okná sú plastové s koeficientom priestupnosti skiel k 1,1. Cena rodinného domu zahŕňa dokončenie interiéru bez kuchynskej linky. Architektonický moderný dizajnový výraz hmoty domov stupňujú farebne riešené silikátové omietky fasád v kombinácii s kvalitnými tehlovými obkladmi Rustique. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

149 000 €
1 602,15 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PRENÁJOM: RODINNÝ DOM (V DVOJDOME) DUNAJSKÁ STREDA

NA PRENÁJOM: RODINNÝ DOM (V DVOJDOME) DUNAJSKÁ STREDA

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na prenájom - novostavbu rodinný dom v dvojdome na ulici Sentianska v Dunajskej Strede s pozemkom o rozlohe 230m2. Dom je možné prenajať od 01.10.2021, bez garáže. K dispozícii sú 2 parkovacie státia pred domom. Dispozičné riešenie domu: PRÍZEMIE: -predsieň -obývačka spojená s kuchyňou -kúpeľňa -terasa POSCHODIE: izba 3x kúpeľňa Cena mesačného prenájmu: 550,-Eur + energie (170,- EUR) Náklady pre nájomcu: - 1x mesačné nájom za prvý mesiac - 1x kaucia vo výške nájomného - 1x odmena kancelárie vo výške nájomného ZABEZPEČÍME VÁM: - kompletný právny a poradenský servis pri prenájme tejto nehnuteľnosti - vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie k nehnuteľnosti Ak sa Vám naša ponuka zapáčila, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes.

720 €/mes.
7,20 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 4 izby, pozemok 208 m2, 93,10 m2 ÚP

Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 4 izby, pozemok 208 m2, 93,10 m2 ÚP

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 93 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom na Sentianskej ulici v Dunajskej Strede na pozemku s rozlohou 208 m2. Rodinný dom „14a“ je dvojpodlažný s celkovou úžitkovou plochou 93,10 m2 a vonkajšou terasou 11 m2. Dispozičné riešenie domu je rozdelená na dennú a nočnú časť bývania. Cez kryté závetrie sa vstupuje do zádveria , odkiaľ sa vstupuje do hygienickej miestnosti - umývadlo, WC, sprcha - a do priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou prístupom na terasu. Na poschodí domu sa nachádzajú tri samostatné izby, priestranná kúpeľňa s umývadlom, vaňou a toaletou a príprava pre pračku. * Prízemie 45,90 m2 - predsieň 4 m2, malá kúpeľňa so sprchou, umývadlom a toaletou 3 m2, sklad pod schodmi 3,70 m2, obývacia izba s kuchyňou 30,80 m2, sklad 4,40 m2. * Poschodie 47,20 m2 - chodba 4 m2, spálňa 12 m2, izba 10,30 m2, izba 10,30 m2, kúpeľňa s toaletou 6,30 m2, schody 4,30 m2. * Obvodový plášť domu je murovaný z „červenej” 250 mm-ej tehly Porotherm, sú zateplené s tepelnou izoláciou hrúbky 20 cm a v soklovej časti so Styrodurom hrúbky 20 cm. * Základy a spodná doska sú železobetónové, priečky a vnútorné deliace steny sú z tehál s dvojvrstvovými omietkami Baumit. * Krov je drevený so zavesenými podhľadmi zo sadrokartónu Knauf. Zateplenie strechy je 35 cm minerálna rohož. * Strešná krytina a klampiarske výrobky sú z hliníkového pásové plechu Prefa, antracitovej farby. * Rozvody vody sú z hliník plastu značky Rehau. * Vykurovanie domu je riešené s elektrickým podlahovým kúrením s nastavitelným termostatom v každej miestnosti. * Elektroinštalácie systému Legrand a príprava pre wifi a satelitné tv - prijímanie. * Sanita, dlažby, parkety a obklady sú moderné . Okná sú plastové s 3 sklom so súčiniteľom prestupu tepla Uw= 0,7W/(m2K). Cena rodinného domu zahŕňa dokončenie interiéru bez kuchynskej linky. Architektonický moderný dizajnový výraz hmoty domov stupňujú farebne riešené silikátové omietky fasád v kombinácii s kvalitnými tehlovými obkladmi Rustique. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

149 000 €
1 602,15 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj posledné tri rodinné domy v novostavbe FAMILY RESIDENCE

Na predaj posledné tri rodinné domy v novostavbe FAMILY RESIDENCE

Lokalita: Dunajská Streda, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 109.4 m²

Ponúkame na predaj posledné tri voľné 4-izbové rodinné domy v Dunajskej Strede v novostavbe FAMILY RESIDENCE. Jedná sa o novostavby poschodových rodinných dvojdomov, s úžitkovou plochou 109,4 m2. K rodinnému domu prislúcha murovaná krytá garáž so samostatným vstupom a dve parkovacie miesta priamo pred domom. Na prvom podlaží sa nachádza predsieň, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, sklad s vlastným bojlerom a kuchyňa spolu s obývacou izbou. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou s predprípravou na vstavané spotrebiče. Z obývacej miestnosti je priamy výstup na terasu o rozlohe 11 m2. Druhé nadzemné podlažie disponuje tromi samostatnými spálňami a priestrannou kúpeľňou s toaletou, vaňou, umývadlom a predprípravou na práčku. K domu prislúcha pozemok – záhrada za domom o rozlohe od 230 m2. Cena rodinného domu je 144.000 eur. V cene rodinného domu je okrem uvedeného zahrnuté nasledovné vybavenie: - LCD videovrátnik - Vlastný bojler - Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom - Zámková dlažba a mrazuvzdorná keramická dlažba - Elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi - Prípojka na vysokorýchlostný internet - Kuchynská linka bez spotrebičov - 2x toaleta - 2x kúpeľňa (na prízemí so sprchovým kútom a na poschodí s vaňou) - Parketová podlaha - Interiérové dvere so zárubňou - Predpríprava na elektrické brány na pohon - Predpríprava na alarm Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

144 000 €
1 316,27 €/m²

Zastúpenie Trnava
Novostavba rodinný dom v Dunajskej Strede

Novostavba rodinný dom v Dunajskej Strede

Lokalita: Ul. sv. Ladislava, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 94 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame Vám na predaj – Novostavbu rodinného domu v Dunajskej Strede. Novostavba postavená z kvalitných materiálov v peknej štvrti. Rodinný dom je dispozične riešený na dennú a nočnú časť. Dispozičné riešenie – Rodinný dom pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, dvoch detských izieb, spálne, dvoch samostatných kúpeľní, WC, technickej miestnosti, spojovacej chodby a terasy. Lokalita – Kľudná časť Dunajskej Stredy v peknom prostredí s veľmi dobrou dostupnosťou do Trnavy, Nitry, Senca a Bratislavy. V okolí je množstvo pracovných príležitostí. Pekné prostredie s množstvom možností na relax a oddych. Úžitková plocha bez terasy: 93,34m2  Terasa: 7,60m2  Vlastné parkovisko na dva motorové vozidlá  LCD videovrátnik  Vlastný bojler  Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom  Zámková dlažba  Elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi  Gletovaná omietka stropov a stien  Prípojka na vysokorýchlostný internet  Prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák  Predpríprava na elektrické brány na pohon  Predpríprava na alarm Cenník za vybavenie rodinného domu : 7.500 €  Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou  Kompletné vybavenie kúpeľne – podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou  Interiérové dvere so zárubňou hladké plné - fólia podľa vlastného výberu s montážou  Maľovanie na bielo Cena - 154.000,- € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0918543787 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA.

154 000 €
1 638,30 €/m²

reality BIČIAR, s.r.o.
Novostavba 4izb. Dvojpodlažného rodinného domu v Dunajskej Strede

Novostavba 4izb. Dvojpodlažného rodinného domu v Dunajskej Strede

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 109 m²

Ponúkame na predaj moderné bývanie vo forme dvojpodlažných 4-izbových domov osadených na 420m2 pozemkoch mimo hlučného centra Dunajskej Stredy. FamilyPark je situovaný v novovzniknutej časti mesta Dunajská Streda. Vďaka svojej polohe spája tiché a pokojné rodinné bývanie s veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta a aj do okolitých miest. V pešej dostupnosti sa nachádza zastávka mestskej hromadnej dopravy, potraviny, kaviarne a tiež menšie obchody v rámci Family Centra a obchodného centra MAX. Ďalšie občianske vybavenie je ľahko dostupné vďaka výbornej sieti MHD. Dispozičné riešenie s výmerou 109,4 m2: - predsieň 4,0 m2, - obývacia izba s kuchyňou 30,8 m2, - dve detské izby, každá s výmerou 10,3 m2, - spálňa 12,0 m2, - sprcha + toaleta na prízemí 3,0 m2, - kúpeľňa s toaletou na 1. poschodí 6,3 m2, - sklad 3,7 m2, - garáž 20,7 m2, - chodba a schody 8,3 m2. Vybavenie rodinného domu: Úžitková plocha bez terasy v rozlohe 100 m2, Vlastná záhrada od 230 m2, Vlastné parkovisko na dva motorové vozidlá, LCD videovrátnik, Vlastný bojler, Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom, Zámková dlažba, mrazuvzdorná keramická dlažba, Elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi, Prípojka na vysokorýchlostný internet, Kuchynská linka bez spotrebičov, 2x toaleta, 2x kúpeľňa- z toho 1 kúpeľňa s vaňovým kútom, a 1 kúpeľňa so sprchovým kútom, Parketovaná podlaha, Interiérové dvere so zárubňou, Predpríprava na elektrické brány na pohon, Predpríprava na alarm V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.  

143 500 €
1 316,51 €/m²

Reality Bratislava, s.r.o.
Novostavby rodinných domov v Dunajskej Strede - lokalita Západ

Novostavby rodinných domov v Dunajskej Strede - lokalita Západ

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92 m²

V spolupráci s investorom ponúkame v Dunajskej Strede v lokalite Západ, na predaj novostavbu 3 rodinných domov. Výstavba domov sa nachádza už v zastavanej časti, tichá lokalita s blízkou dostupnosťou (na pešo) k službám a obchodom. Každý dom je súčasťou dvojdomu a pozostáva zo 4 izieb, kuchyne s obývačkou – príprava na krb alebo krbové kachle, predsiene, zádveria, samostatného wc a terasy. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút alebo vaňa a umývadlo. Výhodou domu je výborné dispozičné riešenie, úložný priestor pod strechou. IS:elektrika,mestskávoda,kanalizácia,internet. Úžitková plocha v rozlohe 92,44m² - Vlastná terasa v rozlohe 14,11m²- Vlastná záhrada v rozlohe od 250m² z toho vlastné parkovisko na dve motorové vozidlo- Predpríprava posuvné elektrické brány- LCD video vrátnik- Zámková dlažba, mrazuvzdorná keramická dlažba- Elektrické podlahové kúrenie- Predpríprava na alarm- Kompletné vybavenie kúpeľne s možnosťou vlastného výberu obkladov a dlažieb- Predpríprava kuchyne (prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák)- Parketovaná podlaha s možnosťou vlastného výberu- Interiérové dvere, hladké plné – fólia s možnosťou vlastného výberu- Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom- Sadrokartón a gletovaná omietka stropov a stien- Maľovanie na bielo- Domy sú skolaudované Dunajská Streda je okresné mesto s kompletnou občianskou vybavenosťou, nemocnica, niekoľko materských aj základných škôl, gymnázia, stredné školy, sieť obchodov, reštaurácie, kaviarne, kino. Dunajská Streda má výbornú polohu vzhľadom na jednoduchú dostupnosť na R7 a smer Trnava, Nitra, Žilina. Výborná dostupnosť do Bratislavy je vlakom i autobusovou dopravou. V bl - možnosť HÚ

133 500 €
1 451,09 €/m²

Reality Bratislava, s.r.o.
Projekt - Pri parku, predaj 4 izb. rodinných domov v tichej lokalite v blízkosti lesíka, Vieska, Ore

Projekt - Pri parku, predaj 4 izb. rodinných domov v tichej lokalite v blízkosti lesíka, Vieska, Ore

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 117 m²

Projekt - Pri parku! bude tvoriť 7 rodinných domov typu bungalov. Bungalovy sa nachádzajú v obci Vieska (hneď za Orechovou Potôňou), 8 km od Dunajskej Stredy a 17 km od Šamorína. Domy sa nachádzajú v tichej lokalite so samostatnou prístupovou cestou a zároveň pri lesíku. Zastavaná plocha RD je 135m2, podlahová plocha je 117m2 a pozemky jednotlivých domov od 500m2. Použité materiály: - tehla + izolácia 15 cm - strecha - škridla (Mediteran) - zateplenie 20 + 10 (sklená vata) - okná - trojsklo - plastové - podlaha - izolácia 10 cm Dispozícia: - predsieň, - WC - špajza - 3 izby - kúpeľňa s WC - kuchyňa s jedálňou a obývacou časťou - terasa z kuchyne - nadkrytá terasa z obývačky - 2 parkovacie miesta pred domom Vybavenie: - studňa, žumpa, - elektrické podlahové kúrenie - predpríprava na krb - predpríprava na elektrické rolety - predpríprava na alarm - kuchyňa - zásuvka na 380kW - oplotenie pozemku Orientácia domu je V-Z. Obývacia časť a 2 izby - Východ a kuchyňa a 1 izba - Západ. Dom sa predáva v stave holodom, takže si každý klient vie dokončiť podľa vlastných predstáv. Cena: 134 900 € uvedená cena je vrátane provízie RK, právneho servisu,katastrálnych a notárskych poplatkov. Kontakt: Mgr. Jana Ševecová Nové bývanie - REALITY tel. číslo: 0910 441 881, mail: sevecova@novebyvanie-reality.sk

134 900 €
1 152,99 €/m²

Nové bývanie - REALITY s.r.o.
Novostavba 4 izbového rodinného domu v Dunajskej Strede na ul. Sv. Ladislava.

Novostavba 4 izbového rodinného domu v Dunajskej Strede na ul. Sv. Ladislava.

Lokalita: Sv. Ladislava, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 93 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4 izbový rodinná dom (č.9) , ktorý je súčasťou dvojdomu v Dunajskej Strede na ul. Sv. Ladislava. Vzorový rodinný dom s úžitkovou plochou 93,34 m2 + terasa 7,60 m2, leží na pozemku o výmere 200 m2. - Terasa: 7,60m2 - Vlastné parkovisko na dve motorové vozidlá - LCD videovrátnik - Vlastný bojler - Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom - Zámková dlažba - Elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi - Gletovaná omietka stropov a stien - Prípojka na vysokorýchlostný internet - Kuchynská linka so spotrebičmi - Zariadená spálňa: posteľ s kvalitným matracom a vstavaná skriňa - Predsieň: vstavaná skriňa - Prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák - Predpríprava na elektrické brány na pohon - Predpríprava na alarm - Prípojka na vysokorýchlostný internet - Parketovaná podlaha s montážou - Kompletné vybavenie kúpeľne – obklady a dlažby nadštandard s montážou - Sanitárne zariadenia najvyššej kvality DURAVIT - Batéria pre umývadlo a vaňu značky GROHE - Interiérové dvere so zárubňou s montážou - Dekoratívne úpravy interiérových stien s omietkou San Marco + dizajnové tapety - Dekoratívny sadrokartónový strop Kontakt: 0905 962 737 Mail: alfa.saluto.real@gmail.com Bezplatné hypotekárne poradenstvo. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom ALFA SALUTO REAL, s.r.o.

163 000 €
1 752,69 €/m²

ALFA SALUTO REAL s.r.o.
Predaj 4 izbového rodinného domu v Dunajskej Strede.

Predaj 4 izbového rodinného domu v Dunajskej Strede.

Lokalita: Sv. Ladislava, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 93.34 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4 izbový rodinná dom , ktorý je súčasťou dvojdomu v Dunajskej Strede na ul. Sv. Ladislava. Rodinný dom s úžitkovou plochou 93,34 m2 + terasa 7,60 m2, leží na pozemku o výmere 200 m2. Rodinný dom sa predáva ako holodom s možnosťou dokončenia do štandardu za príplatok 7.500 €. Štádium Holodomu zahŕňa: Vlastné parkovisko na dva motorové vozidlá - LCD videovrátnik - Vlastný bojler - Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom - Zámková dlažba - Elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi - Gletovaná omietka stropov a stien - Prípojka na vysokorýchlostný internet - Prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák - Predpríprava na elektrické brány na pohon - Predpríprava na alarm Dokončenie domu do štandardu za príplatok 7.500 € zahŕňa: - Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou - Kompletné vybavenie kúpeľne – podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou - Interiérové dvere so zárubňou hladké plné - fólia podľa vlastného výberu s montážou - Maľovanie na bielo Kontakt: 0905 962 737 Mail: alfa.saluto.real@gmail.com Bezplatné hypotekárne poradenstvo.

155 500 €
1 665,95 €/m²

ALFA SALUTO REAL s.r.o.
Nadštandardná novostavba 4i rodinného domu o výmere 220 m2.

Nadštandardná novostavba 4i rodinného domu o výmere 220 m2.

Lokalita: Dunajská Streda, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 220 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlovú, kvalitnú tehlovú novostavbu 4i rodinného domu o výmere 220 m2, s terasou a garážou pre 2 autá, postaveného na rovinatom pozemku o celkovej výmere 719 m2 v Dunajskej Strede. Dispozične dom pozostáva z reprezentatívnej vstupnej haly, veľkej kuchyne, dvoch samostatných kúpeľní, veľkorysej obývacej izby s krbom a vstupom na krytú terasu, z troch spální a troch samostatných miestností (šatníkov). Ponúkaný dom je napojený na inžinierske siete (mestská voda, elektrina, kanalizácia), je postavený z tehly (25 cm) na základovej doske na penovom skle, ako izolácia bol použitý Nobasil (20 cm), má ihlanovú strechu, krytinu z talianskej škridly, prípravu teplej vody a vykurovanie riešené pomocou tepelného čerpadla. Na pozemku sa nachádza aj plynová prípojka. Dom má ďalej podlahové kúrenie, stropné kúrenie a chladenie, krb (nominálny výkon 8 kW), drevené okná, vnútornú výšku izieb 3,30 m a výšku interiérových dverí 2,40 m. Dom bude dokončený a predáva sa v prevedení s položenou dlažbou, drevenými plávajúcimi podlahami, obkladmi, kompletnou sanitou, s vnútornými sadrovými omietkami Gipsol, s predprípravou všetkých vývodov na kuchynskú linku a terénnou úpravou pozemku vrátane oplotenia. Termín dokončenia domu do vyššie uvedeného prevedenia, je maximálne 4 mesiace od uzavretia dohody o kúpe. Dom sa nachádza v kľudnej a tichej časti Dunajskej Stredy s výbornou dostupnosťou na novú, už otvorenú časť komunikácie D4R7 (cca 25 min. do BA), v pešej dostupnosti termálneho kúpaliska a s kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkom okolí. Vizualizácia zariadenia miestností vo foto galérii je ilustračná. Uvedená cena je vrátane kompletného právneho servisu, odmeny pre RK a finančného poradenstva.  Rozrastáme sa - otvárame nové pobočky - prijímame nových realitných maklérov a finančných poradcov - najvyššie provízne a rozdielové odmeny na trhu. Dosiahnuteľný kariérny a provízny rast.  Pre viac informácií kontaktujte makléra. Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť. Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte. Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese. Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

370 000 €
1 681,82 €/m²

FinProfit REAL
Nadštandardná novostavba 3i rodinného domu o výmere 220 m2.

Nadštandardná novostavba 3i rodinného domu o výmere 220 m2.

Lokalita: Dunajská Streda, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 220 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlovú, kvalitnú tehlovú novostavbu 3i rodinného domu o výmere 220 m2, s terasou a garážou pre 2 autá, postaveného na rovinatom pozemku o celkovej výmere 719 m2 v Dunajskej Strede. Dispozične dom pozostáva z reprezentatívnej vstupnej haly, veľkej kuchyne, dvoch samostatných kúpeľní, veľkorysej obývacej izby s krbom a vstupom na krytú terasu a z dvoch spální, pričom ku každej z nich prislúcha aj samostatná miestnosť (šatník). Ponúkaný dom je napojený na inžinierske siete (mestská voda, elektrina, kanalizácia), je postavený z tehly (25 cm) na základovej doske na penovom skle, ako izolácia bol použitý Nobasil (20 cm), má ihlanovú strechu, krytinu z talianskej škridly, prípravu teplej vody a vykurovanie riešené pomocou tepelného čerpadla. Na pozemku sa nachádza aj plynová prípojka. Dom má ďalej podlahové kúrenie, stropné kúrenie a chladenie, krb (nominálny výkon 8 kW), drevené okná, vnútornú výšku izieb 3,30 m a výšku interiérových dverí 2,40 m. Dom bude dokončený a predáva sa v prevedení s položenou dlažbou, drevenými plávajúcimi podlahami, obkladmi, kompletnou sanitou, s vnútornými sadrovými omietkami Gipsol, s predprípravou všetkých vývodov na kuchynskú linku a terénnou úpravou pozemku vrátane oplotenia. Termín dokončenia domu do vyššie uvedeného prevedenia, je maximálne 4 mesiace od uzavretia dohody o kúpe. Dom sa nachádza v kľudnej a tichej časti Dunajskej Stredy s výbornou dostupnosťou na novú, už otvorenú časť komunikácie D4R7 (cca 25 min. do BA), v pešej dostupnosti termálneho kúpaliska a s kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkom okolí. Vizualizácia zariadenia miestností vo foto galérii je ilustračná. Uvedená cena je vrátane kompletného právneho servisu, odmeny pre RK a finančného poradenstva.  Rozrastáme sa - otvárame nové pobočky - prijímame nových realitných maklérov a finančných poradcov - najvyššie provízne a rozdielové odmeny na trhu. Dosiahnuteľný kariérny a provízny rast.  Pre viac informácií kontaktujte makléra. Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť. Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte. Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese. Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

350 000 €
1 590,91 €/m²

FinProfit REAL
PREDAJ NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU S DVOJGARÁŽOU V DOBREJ LOKALITE V DUNAJSKEJ STREDE - OBĽÚBENÁ TICHÁ

PREDAJ NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU S DVOJGARÁŽOU V DOBREJ LOKALITE V DUNAJSKEJ STREDE - OBĽÚBENÁ TICHÁ

Lokalita: Male Blahovo, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 157 m²

Chateaureality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom-bungalov s dvojgarážou a úžasnou záhradou v obľúbenej tichej ulici v Dunajskej Strede len 45 km od Bratislavy, 20 km od Šamorína. Cez diaľnicu R7 do Bratislavy len 20 minút trvá cesta. Rodinný dom v štýle mediterrán sa predáva čiastočne zariadený vstavanými skriňami. Dom bol postavený v roku 2005. Skolaudovaný v roku 2007. Čiastočná rekonštrukcia v roku 2016-2017. Zastavaná plocha domu: 234 m2 Úžitková plocha : 157m2 Pozemok : 1170m2 Záhrada : 1020m2 Dvojgaráž 50 m2 plus vedľajšia miestnosť pri garáži. Rodinný dom je postavený z tvárnic zn. Termobrick 380mm, priečky hrúbky 100 a 250mm, zateplenie 50mm polystyrénom , strecha sedlová- betónová škridla Bramac Drevené Euro okná (tvrdé tropické drevo) s izolačným trojsklom, vnútornými žalúziami , sieťky na oknách. Vchodové dvere presklené kombinované drevom, dubové drevené interiérové dvere. Podlaha – v izbách , laminátové parkety, v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Keramické obklady sú v kuchyni a v kúpeľni. Kúrenie – plynovým kotlom Buderus s radiátormi nastaviteľným termostatom. Teplá úžitková voda zabezpečená zásobníkom vody Quadroflex 113LOstatné vybavenie domu: klimatizácia, alarm ,kamerové systémy, výmena vykurovacieho systému , nový bojler ako aj kotol vymenený pred 5 rokmi značky Buderus. Kúrenie v dome kombinované ako : podlahové ako aj v spálni a v ostatných izbách radiátorový systém kúrenia. Čiastočná rekonštrukcia domu bola v 2016-2017 v kuchyni vymenené spotrebiče, kompletná maľovka, kompletná rekonštrukcia záhrady - nová zámková dlažba v zadnej aj prednej časti domu, Dispozícia domu: Prízemie - vstupná chodba , priestranná obývačka spojená s kuchyňou- atypickou drevenou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi , chodba po celej dĺžke domu s výstupom na priestrannú krytú terasu, spálňa so šatníkom, detská izba, hosťovská izba, kúpeľňa s rohovou vaňou , 1 umývadlo, s toaletou kombinovaná bidetom, samostatná toaleta, špajza. K domu prislúcha dvoj garáž (60m2) pre 2 autá s technickou časťou (el.pripojenie aj na 360V). V budove kde je garáž sa nachádza samostatná izba s odkladacím priestorom pod strechou. Krytá terasa o rozlohe 25 m2. Pekná okrasná záhrada, v zadnej časti zatrávnená záhrada s tujami, domčekom na záhradné náradie, chodníky a parkovacie státia vyložené zámkovou dlažbou. Vstupnú časť pred domom je možné využiť aj ako ďalšie parkovacie miesta. Rybník nádherný v záhradke. Výhody: dom nízko nákladový, slnečný – veľký pozemok, tiché prostredie s množstvom zelene, k dispozícii je autobus. Lokalita: Dom sa nachádza v širšom centre mesta Dunajská Streda, ktorá má kompletnú občiansku vybavenosť a poskytuje priestor obyvateľom na rozmanitú rekreáciu a množstvo športov, nákupy, kultúrne podujatia, mesto ponúka množstvo reštaurácií, celoročne si môžete oddýchnuť aj vo vyhľadávanom Thermalparku s bazénmi a vodnými atrakciami a úžasným wellness http://www.thermalpark.sk/sk. IS : verejný vodovod, elektrika , plynová prípojka, kanalizácia, vlastná studňa, zavlažovanie elektrické na záhrade. Mesačné prevádzkové náklady: cca .plyn 80,- Euro (kúrenie)/ elektrika 0 € voda 15,-EUR pre štvorčlennú rodinu. Internet a TV cez satelit, klimatické zariadenie, bezpečnostné a kamerové systémy v dome, videovrátnik. Obhliadky robíme podľa vopred dohodnutého termínu od júna 2021. Cena domu : 259.990,- Eur aj s províziou RK . Dom nemá žiadnu ťarchu a je okamžite k dispozícii. Cena nehnuteľnosti zahŕňa aj právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania kúpnych zmlúv , návrhu na vklad do katastra nehnuteľnosti ako aj rezervačných a budúcich Kúpnych Zmlúv ako aj kolkové známky pri podaní návrhu na vklad do katastra nehnuteľnosti. Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás kontaktovať : PhDr. Chrenko Edit, mobilné telefónne číslo na makléra 0905 329 399, email: chrneko@chateureality.sk

cena dohodou

Chateau reality.sk
DIAMOND HOME s.r.o. Vám ponúka na predaj krásnu 4 izbovú nízkoenergetickú novostavbu v Dunajskej Str

DIAMOND HOME s.r.o. Vám ponúka na predaj krásnu 4 izbovú nízkoenergetickú novostavbu v Dunajskej Str

Lokalita: Malodvornicka, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

DIAMOND HOME s.r.o. Vám ponúka na predaj peknú 4-izbovú novostavbu v novovybudovanej štvrti blízko centre mesta Dunajskej Stredy. Dom má 125 m2 zastavanú plochu a leží na 520 m2 pozemku. Dom má veľmi nízké náklady. Dispozične je veľmi dpbre riešený dom. Dom disponuje s parkovacími státiami pre dve autá, kompletný pozemok je oplotený. Vybavenie domu: kamerový systém a zabezpečovací systém, kuchynská linka so spotrebičmi, zatrávnenie, zastrešenie terasy markízou. Dispozícia domu je: vstupná chodba , technická miestnosť a hosťovská toaleta, priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom, s vaňou, umývadlom a záchodom, 3 spálne , priestranná svetlá obývacia izba spojená s jedálňou a s terasou. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Okolie domu je veľmi pekne upravený s okrasnými rastlinami. Výhody: nízke mesačné náklady do 120,-Eur mesačne, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Odporúčam osobnú obhliadku. Dom je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, vybavením ktorého Vám bezplatne pomôžeme. KONTAKT: 0911789461 alebo diamondhome.m@gmail.com Realitná kancelária zabezpečuje kompletný právny servis. Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízií RK

174 990 €
1 666,57 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o.
Ponúkame na predaj nové 4 izbové rodinné domy v obci Trstená na Ostrove – “BÝVANIE BLÍZKO K PRÍRODE”

Ponúkame na predaj nové 4 izbové rodinné domy v obci Trstená na Ostrove – “BÝVANIE BLÍZKO K PRÍRODE”

Lokalita: Trstená na Ostrove, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 103 m²

Projekt v Trstenej na Ostrove ponúka moderné bývanie pre rodiny, ktoré ocenia blízkosť prírody a pokoj a to za prijateľnú cenu. Domy sa nachádzajú v rodinnom dvojdome. Kúrenie je elektrické podlahové, teplota každej miestnosti je zvlášť regulovateľná. Teplá voda je zabezpečená cez elektrický bojler (120l). Vstupné dvere sú bezpečnostné, dvere na terasu a okná sú plastové (trojsko – 6 komorové). Domy sú napojené na elektriku, verejnú vodu a vlastnú žumpu. Domy sa predávajú v stave holodom s možnosťou dokončenia do štandardu : obklady a dlažby, parkety, interiérové dvere a zárubne, sanita kúpeľní (okrem umývadla v kúpeľni), terénna úprava, parkovacie státie pre 2 autá + 10 000,- Eur. Úžitková plocha domu je 103,70 m2 + krytá terasa (6,60 m2). Plocha pozemku je : 379 m2. Dispozičné riešenie domov je : zádverie (4,66 m2), chodba (10,57 m2), kuchyňa a jedáleň (17,25 m2), obývacia izba ( 22,05 m2), kúpelňa (6,58 m2) toaleta (1,40 m2) izba1 (12,63 m2), izba2 (11,29 m2), spálňa (14,09 m2), komora (3,18 m2). Kolaudácia je naplánovaná do 10/2021. Ďalšie technické informácie poskytneme pri obhliadke domov. V obci sa nachádza dobrá občianska vybavenosť - ZŠ, MŠ, potraviny, pošta, reštaurácie. Rodinný dom ešte nemá energetický certifikát.

119 000 €
1 155,34 €/m²

DomovReal s.r.o.
PREDAJ DOMU – 5 izb.RD 115 m2, pozemok 600 m2, Florida Park DS, R7, Regiojet.

PREDAJ DOMU – 5 izb.RD 115 m2, pozemok 600 m2, Florida Park DS, R7, Regiojet.

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Hľadáte správny dom na správnom mieste a v správnom čase? Ak áno pozývame Vás prosím čítajte ďalej. Nech sa páči, verím, že 5 izbový dom, na ktorý sa práve pozeráte je ten pravý. Úžitková plocha domu 115 m2 + terasa 34 m2 na pozemku 600 m2 Vám dovolí realizovať Vaše sny o bývaní v interiéri znásobené využitím odkladacieho priestoru podkrovia s plochou 20 m2, ako i na rozľahlej záhrade. S občianskou vybavenosťou na dosah ruky to budú pre Vás každodenne príjemne strávené chvíle s rodinou. Láka Vás posedenie pri príjemne praskajúcom ohni? Váš dom má krb už v cene. Príďte sa prosím pozrieť, budete príjemne prekvapení. Rád Vás osobne privítam pri obhliadke nehnuteľnosti. Teším sa na Vás každý deň, v priebehu dňa, podľa želania večer a samozrejme aj počas víkendov. ( komunikácia v slovenskom, maďarskom, anglickom a francúzskom jazyku ) VÁŠ DOM A JEHO PREDNOSTI: - tehla Porotherm 30 cm, izolácia polystyrén 200 mm, izolácia strop 300 mm, - strecha šikmá, krov tesársky masív, - dom v bloku, samostatné steny, zvuková izolácia 100 mm, - okná 3 sklo, antracit ext., biela int., vonkajšie dlažby podbetónované, - oplotený pozemok (kazetový betón), zarovnaný terén pozemku, - podlahové el. kúrenie, príprava pre alarm, pre el. vrátnika, optika v ulici, - kompletné inžinierske siete, vstupná bránka, studňa, - komín, krb, prieduchy vo všetkých izbách, podkrovie 20 m2 plochy, - 2 x kúpeľňa, 2 x WC, - kompletná občianska vybavenosť, blízkosť centra DS, - rekreačné a kultúrne možnosti, Aquapark v pešej vzdalenosti, - výborný nájazd na obchvat DS, len 7 min od R7, len 30 min od BA DOM SA PREDÁVA V STAVE ŠTANDARD S KOMPLETNÝM VYBAVENÍM: - podlahy, zárubne, dvere, obklady, dlažby, sanita kúpeľní a toaliet, - získavate možnosť výberu materiálov pre štandard a zostavu kuchyne podľa vlastného výberu a vkusu, ( kuchynská linka nie je v cene ) - krb, krbová vložka, stropné prieduchy v každej izbe. Predpokladaný termín dokončenia a kolaudácie domu do konca roka 2021 Cena domu v hore uvedenom štandarde: 199.990.- EUR V cene sú zahrnuté kompletné poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Kontakt na makléra: Ing. Tomáš Hudák 0917 623 827 hudak@hudakreality.sk

199 990 €
1 739,04 €/m²

Ing.Tomáš Hudák
Ďalší rodinný dom energetickej triedy A0,  v novej štvrti Dunajskej Stredy

Ďalší rodinný dom energetickej triedy A0, v novej štvrti Dunajskej Stredy

Lokalita: Gabčíkovská Cesta, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 172 m²

Trieda A0 znamená energetickú úroveň budovy s takmer nulovou spotrebou. V tomto dome si oceníte pohodlne veľké priestory, v ktorých budete mať dosť priestoru pre zariadenie, aj pre život Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj: rodinný dom (dvojdom) s garážou Moderná novostavba postavená z kvalitných materiálov, odlišne od bežných novostavieb s nadštandardne veľkými priestormi Veľkosť pozemku pre jeden dom: 360 m2 Úžitková plocha domu je 172 m2, z toho garáž 20 m2, Domy sú spojené s garážami na prízemí a na poschodí susediace izby dvojdomu sú odizolované od seba so špeciálnym izolačným sádrokartónom, Na prízemí je kuchyňa s obývačkou – so vstupom na terasu, chodba, špajza, WC a garáž Na poschodí sú tri izby s gardróbom resp. s miestom pre vstavanú skriňu, chodba a veľká kúpeľňa, kde sa našlo miesto aj pre vaňu, aj pre sprchový kút, a WC IS: Dom je napojený na verejnú sieť elektriny, vody, kanalizácie +optický kábel Tepelné čerpadlo na kúrenie a izolácie hrúbky 18 cm vonkajšej fasády zabezpečujú nízku energetickú náročnosť domu Podlahové kúrenie, Dom sa predáva vo variante A/ dokončený , okrem podláh, zárubní, interiérových dverí a kuchynskej linky, k tomu terénna úprava a oplotenie, alebo  variant B/ dokončený v nadštandarde  (okrem kuchynskej linky). Cena za variant A/: 178 990 €. Cena za variant B/: 188 990 €.

178 990 €
1 040,64 €/m²

Ing. Laura Ružičková
Directreal ponúka Directreal - Atraktívne, nadštandardne dokončené 3 izbové rodinné domy s pozemkom

Directreal ponúka Directreal - Atraktívne, nadštandardne dokončené 3 izbové rodinné domy s pozemkom

Lokalita: Ulica Kráľa Žigmunda, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Počet izieb: 3.izbový Celková úžitková plocha m2: 120 Plocha obytnej časti m2: 94 Výmera pozemku m2: 357,5 Popis: Hľadáte nové, moderné bývanie vo výbornej lokalite v Dunajskej Strede? Exkluzívne vám ponúkam kompletne na kľúč dokončené 2 RD - NOVOSTAVBA - v tesnej blízkosti obchodného centra Max, Kaufland, Andrea shop.... Rodinné domy sú súčasťou dvojdomu, ponúkajú sa kompletne, nadštandardne dokončené. Rodinný dom COMFORT - 3-izbový, pozemok o výmere 357,5 m2, obytná plocha 94 m2, krásna, veľká terasa, dve parkovacie státia INTERIÉR - zádverie - chodba - kuchyňa s modernou elegantnou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi - je prepojená s obývacou izbou - 2x samostatné izby - kúpeľňa - samostatné WC s umývadlom Vybavenie: - LCD video vrátnik - plávajúca podlaha a dlažba - plastové okná, bezpečnostné dvere - prípojka na vysokorýchlostný internet - kompletné vybavenie kúpeľne - interiérové dvere so zárubňou - podlahové kúrenie - elektrická brána na diaľkové otváranie - samostatná príjazdová cesta Cena domu COMFORT je 174 900 EUR. Nehnuteľnosť je vhodná aj pre náročného klienta, ktorý ocení výbornú polohu domu zo samostatnou príjazdovou cestou. Zabezpečujeme právny servis. Úhradu základných poplatkov notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom od kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu. Obhliadky a ďalšie informácie: Mgr. Lýdia Schrammová 0917 919 191 l.schrammova@directreal.sk Zastavaná plocha m2: 120 Pozemok: Rovinatý Konštrukcia domu: Tehla Príjazdová cesta: Asfalt Podpivničený: Nie Skolaudovaný v roku: 2021 Inžinierske siete: Elektrina, Kanalizácia Kúrenie: Elektrické Počet nadzemných podlaží: 1 Forma vlastníctva: Osobné Garáž: Nie Elektrický prúd: 220/380 V Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia, Sídlo firmy Viac informácií: http://y9.sk/mJv Obhliadky a ďalšie informácie: Lýdia Schrammová 0917 919 191 l.schrammova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

174 900 €
1 457,50 €/m²
vrátane energií
Direct Real
REZERVOVANÉ -  Predaj 3 izb. rodinného domu na ulici Jánosa Aranya v Dunajskej Strede

REZERVOVANÉ - Predaj 3 izb. rodinného domu na ulici Jánosa Aranya v Dunajskej Strede

Lokalita: Ulica Jánosa Aranya, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

Formou výhradného zastúpenia predávajúceho Vám ponúkam na predaj moderný rodinný dom štandardnej veľkostnej kategórie nachádzajúci sa na pozemku s rozlohou 334 m2 vo veľmi peknej zástavbe rodinných domov v uzatvorenej ulici Jánosa Aranya, v meste Dunajská Streda. Dom bol postavený v r. 2019, zastavaná plocha domu je 107 m2, obytná plocha 85m2 + krytá terasa, má betónové základy, plastové okná s vnútorným žaluzím, alarm, je zateplený s rovnou strechou. Elektrické vykurovanie s centrálnym termostatom. VYBAVENIE DOMU: Vstupná predsieň s dvomi vstavanými skriňami,  Kuchyňa so špajzou je prepojená s obývacou izbou, kuchynská linka vybavená vstavanými spotrebičmi (digestorom, umývačkou riadu, indukčná varná platňa, elektrická rúra, mikrovlnná rúra,  ďalej kvalitné umývadlo s batériou, dostatočná pracovná plocha. Podlahy v kombinácii dlažby a vysoko kvalitných laminátových parkiet. Obývacia izba s východom na krytú terasu orientovanú na západ. Ďalej detská izba, spáľňa s hlbokou vstavanou skriňou aj s umiestneným televízom, rovnako s východom na terasu, kúpeľňa s rohovou vaňou, vývodom na práčku, oddelená toaleta. Na oplotenom pozemku s vydlaždeným chodníkom sa nachádza murovaný sklad o rozlohe 7m2, ostatná plocha je trávnik, ktorého zavlažovanie je možné z vlastnej studne. Pred domom je vydlaždené parkovacie dvojmiesto. Ulica, v ktorej sa nachádza zástavba týchto domov, je v súkromnom vlastníctve a je oddelená posuvnou bránou. Dom pôsobí veľmi útulne, skutočne Vám zaručí kľud pri práci z domu, ktorú v tejto neľahkej situácii mnohí vykonávame.  Cena 148.000.- EUR, nehnuteľnosť je kúpou voľná. KONTAKT: 0905 715 840, email: renatacsradnoti@gmail.com

148 000 €
1 741,18 €/m²

Imperium RK, s. r. o.
1 2 3 4