Novostavby.sk
Nájdených 78 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

3 izbové byty v Dunajskej Strede

1 2 3 4
Trojizbové byty s balkónom v novostavbe

Trojizbové byty s balkónom v novostavbe

Lokalita: Pannónsky háj, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 79 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj: Moderné trojizbové byty v novostavbe na východnej časti Dunajskej Stredy, v obytnom parku Pannónsky háj , Každý jeden byt je jedinečný, všade sú iné stavebné súčasti, ako kachličky, dlaždice, sanita, Byty sa predávajú dokončené, bez kuchynskej linky, Kúrenie: ústredné kúrenie s vlastným plynovým kotlom obytného domu, v byte sú radiátory, na vetranie slúži rekuperátor, Okolie bytoviek s terénnou úpravou, K bytu možno dokúpiť parkovacie státie, alebo garáž v suteréne, Úžitková plocha interiéru 79,1 m2 + lodžia 4,7 m2, Cena: od 132 900 € do 146.200,- € Ceny sú vrátane provízie RK, poskytujeme kompletné služby. Pomôžeme Vám aj s vybavením úveru.

132 900 €
1 682,28 €/m²

Ing. Laura Ružičková
Trojizbový byt s dvoma balkónmi v novostavbe

Trojizbový byt s dvoma balkónmi v novostavbe

Lokalita: Malotejedská, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 66 m²

Moderný trojizbový byt vo výstavbe v novej štvrti V blízkosti termálneho kúpaliska, Komplex bytoviek sa buduje s jednotnou koncepciou s cieľom vytvoriť príjemné prostredie na bývanie a oddych, Dokončenie stavby je plánovaná na koniec roka 2022, Tento byt s dvoma balkónmi sa nachádza na 2. NP (najvyššie), bez výťahu Úžitková plocha 66 m2 + terasa1: 4 m2 + terasa2: 8  m2, (južná a západná strana) Kúrenie je podlahové s vlastným plynovým kotlom a fotovoltaikou, Byty sa odovzdávajú dokončené, bez kuchynskej linky, Okolie bytoviek s terénnou úpravou, K bytu možno dokúpiť parkovacie státie.

117 990 €
1 787,73 €/m²

Ing. Laura Ružičková
Kompletne zariadený 3 izbový byt s terasou a garážou v novostavbe

Kompletne zariadený 3 izbový byt s terasou a garážou v novostavbe

Lokalita: Malotejedská, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

V Dunajskej Strede, v blízkosti kúpaliska, Plocha bytu: 80 m2 + terasa 37 m2, Na prízemí novostavby, pričom na terasu sa dostanete z každej izby, Obývačka je spojená s kuchyňou, pričom kuchynská linka je vybavená so vstavanými spotrebičmi V kúpeľni je aj sprchový kút, aj vaňa, Samostatné WC, Podlahové kúrenie, Byt sa prenajíma aj so zariadením, ako to vidíte na fotkách, Cena: 650,- €/mesiac, aj s energiami, uvítali by sme 2 - 3 dospelých podnájomníkov nefajčiarov bez domáceho mazlíčka, K bytu prenajmeme aj garáž (tiež v budove) za 50,- €/mes., Podmienky: Dopredu sa platí prvý mesačný nájom a kaucia vo výške 2 mes. nájmu

650 €/mes.
8,13 €/m²/mes.
vrátane energií
Ing. Laura Ružičková
Predaj 3 izbového bytu v Dunajskej Strede na ulici Mihálya Marczella.

Predaj 3 izbového bytu v Dunajskej Strede na ulici Mihálya Marczella.

Lokalita: Mihálya Marczella, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt V Dunajskej Strede na ulici Mihálya Marczella. Byt DE LUXE - prízemná časť budovy s vlastnou záhradou a parkoviskom. Cena za holobyt: 118 000 € - Vlastná terasa 14,70 - Úžitková plocha 68,53 - Vlastná záhrada od 250m2 - 302m2 - Vlastné parkovisko - Predpríprava- posuvné elektrické brány - LCD video vrátnik - Zámková dlažba - Elektrické podlahové kúrenie - Predpríprava na alarm - Predpríprava kuchyne ( prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák ) - Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom Možnosť dokončenia do štandardu Cena bytu v štandarde: 125 500 € - Vlastná terasa 14,70 - Úžitková plocha 68,53 - Vlastná záhrada od 250m2 - 302m2 - Vlastné parkovisko - Predpríprava- posuvné elektrické brány - LCD video vrátnik - Zámková dlažba, mrazuvzdorná keramická dlažba - Elektrické podlahové kúrenie - Predpríprava na alarm - Kompletné vybavenie kúpeľne (štandard) s možnosťou vlastného výberu obkladov a dlažieb - Predpríprava kuchyne ( prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák ) - Základná kuch. linka bez spotrebičov - Parketovaná podlaha s možnosťou vlastného výberu - Interiérové dvere, hladké plné – fólia s možnosťou vlastného výberu - Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom Kontakt: 0905 962 737 Mail: alfa.saluto.real@gmail.com Bezplatné hypotekárne poradenstvo.

118 000 €
1 735,29 €/m²

ALFA SALUTO REAL s.r.o.
Predaj 3 izbového bytu v Dunajskej Strede na ul. Mihálya Marczella

Predaj 3 izbového bytu v Dunajskej Strede na ul. Mihálya Marczella

Lokalita: Mihálya Marczella, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede na ulici Mihálya Marczella. Byt sa nachádza na poschodí bytového domu so štyrmi bytovými jednotkami. Byt Comfort - poschodová časť budovy s vlastným parkoviskom Cena za holobyt: 105 900 € - Úžitková plocha v rozlohe 69,59m2 - Vlastný balkón v rozlohe 3,96m2 - Vlastné parkovisko na dve motorové vozidlo - Vlastný bojler - LCD video vrátnik - Zámková dlažba - Elektrické podlahové kúrenie - Predpríprava na alarm - Predpríprava kuchyne ( prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák ) - Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom Byt je možné dokončiť do štandardu. Cena bytu so štandardom: 113.400 € - Úžitková plocha v rozlohe 69,59m² - Vlastný balkón v rozlohe 3,96m² - Vlastné parkovisko na dve motorové vozidlo - Vlastné schodište - LCD videovrátnik - Zámková dlažba, mrazuvzdorná keramická dlažba - Elektrické podlahové kúrenie - Predpríprava na alarm - Kompletné vybavenie kúpeľne (štandard) s možnosťou vlastného výberu obkladov a dlažieb - Predpríprava kuchyne ( prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák ) - Parketovaná podlaha s možnosťou vlastného výberu - Interiérové dvere, hladké plné – fólia s možnosťou vlastného výberu - Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom Kontakt: 0905 962 737 Mail: alfa.saluto.real@gmail.com Bezplatné hypotekárne poradenstvo.

105 900 €
1 534,78 €/m²

ALFA SALUTO REAL s.r.o.
Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 89 m2, kolaudácia máj 2022

Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 89 m2, kolaudácia máj 2022

Lokalita: Poľná Cesta, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v Dunajskej Strede 24 veľkometrážnych 3 izbových bytov s premyslenými veľkorysými dispozíciami, s vysokou mierou súkromia, s množstvom zelene, detským ihriskom a súkromným parkovaním. Voľné 3 izbové byty s rozlohou 89,65 m2 na predaj: Bytový dom A - 1.NP - cena holobytu 113 390 EUR Bytový dom B - 1.NP - cena holobytu 117 300 EUR Rozpis bytov nájdete na našej stránke: www.harmonyresidence.sk EXTERIÉR ~ Fasáda - keramická brúsená tehla Wienerberger Porotherm 30 profi Dryfix o hrúbke 300 mm s izoláciou Austrotherm EPS70 o hrúbke 150 mm a s omietkou Baumit GranoporTop. ~ Plastové okná Salamander s izolačným trojsklom a predprípravou na hliníkové žalúzie. ~ Rovná strecha s hydroizolačnou fóliou Fatrafol a zateplením EPS100 a 30 cm minerálna rohož. ~ Vonkajšie LED osvetlenie fasády. ~ Vstupné dvere do bytového domu – hliníkové bezpečnostné dvere. ~ Atraktívny vzhľad budovy s použitím dizajnových prvkov na balkóne. ~ Video vrátnik. INTERIÉR ~ Vysokorýchlostný optický internet a TV - UPC a Orange. ~ Bezpečnostné vchodové dvere do bytu. ~ Predpríprava na klimatizáciu a alarm. ~ Predpríprava na vonkajšie hliníkové žalúzie. ~ Kúrenie radiátorové ukončené termohlavicami, každá miestnosť so samostatnou reguláciou - samostatné meranie tepla pre každý byt. ~ Zásuvky a vypínače. ~ Vymaľované na bielo. 16 ks 3 izbových bytov je vo výmere 78,20 m² + balón 11,45 m²- celkom 89,65 m2. Byty sa predávajú aj v stave ako dokončený byt bez kuchynskej linky. Poplatok za dokončenie 7 900 EUR. V dobre dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, obchodné, zdravotnícke a kultúrne zariadenia. K trojizbovým bytom patria dve parkovacie miesta, ktoré je potrebné zakúpiť k bytu za 3.500,- EUR. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

113 390 €
1 274,04 €/m²

RE/MAX Slovakia
Rezervácia! Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 89,6 m2, novostavba, holobyt

Rezervácia! Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 89,6 m2, novostavba, holobyt

Lokalita: Poľná Cesta, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v Dunajskej Strede 24 veľkometrážnych 3 izbových bytov s premyslenými veľkorysými dispozíciami, s vysokou mierou súkromia, s množstvom zelene, detským ihriskom a súkromným parkovaním. Byt C 3.1 Rozpis bytov nájdete na našej stránke: www.harmonyresidence.sk Ideálny pre mladé rodiny, ktoré hľadajú dostatok priestoru, v ktorom môžu deti pokojne vyrastať, ako aj pre rodiny, ktoré sa rozhodli vymeniť rodinný dom za priestranné bývanie v byte v lokalite plnej zelene. EXTERIÉR ~ Fasáda - keramická brúsená tehla Wienerberger Porotherm 30 profi Dryfix o hrúbke 300 mm s izoláciou Austrotherm EPS70 o hrúbke 150 mm a s omietkou Baumit GranoporTop. ~ Plastové okná Salamander s izolačným trojsklom a predprípravou na hliníkové žalúzie. ~ Rovná strecha s hydroizolačnou fóliou Fatrafol a zateplením EPS100 a 30 cm minerálna rohož. ~ Vonkajšie LED osvetlenie fasády. ~ Vstupné dvere do bytového domu – hliníkové bezpečnostné dvere. ~ Atraktívny vzhľad budovy s použitím dizajnových prvkov na balkóne. ~ Video vrátnik. INTERIÉR ~ Vysokorýchlostný optický internet a TV - UPC a Orange. ~ Bezpečnostné vchodové dvere do bytu. ~ Predpríprava na klimatizáciu a alarm. ~ Predpríprava na vonkajšie hliníkové žalúzie. ~ Kúrenie radiátorové ukončené termohlavicami, každá miestnosť so samostatnou reguláciou, samostatné meranie tepla pre každý byt. ~ Zásuvky a vypínače. ~ Vymaľované na bielo. 16 ks 3 izbových bytov je vo výmere 78,20 m² + balón 11,45 m². Byty sa predávajú vo vyhotovený holo byt, aby si každý mohol svoj byt prispôsobiť vlastným potrebám a vkusu. Dokončenie interiéru v hodnote 7 900 EUR. V dobre dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, obchodné, zdravotnícke a kultúrne zariadenia. K trojizbovým bytom patria dve parkovacie miesta, ktoré je potrebné si zakúpiť k bytu za 2.400,- EUR. Projekt vytvára prepojenie medzi typickým mestským bývaním v panelových domoch a dedinským životom v rodinných domoch. Veľké množstvo zelene, súkromie a bezproblémové parkovanie, vytvára ideálne miesto pre život. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

106 300 €
1 194,38 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj: ZÁPAD - 3 izbový horný byt,štvorbytovka, Dunajská Streda

Na predaj: ZÁPAD - 3 izbový horný byt,štvorbytovka, Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový horný byt v meste Dunajská Streda /časť západ. K bytu prislúcha 2 parkovacie státie. Rozloha bytu je 69m2 , k tomu patrí balkón. BYT SA PREDÁVA BUĎ AKO HOLOBYT, V TOM PRÍPADE CENA 103.000,-EUR - podlaha poter - výmaľba stien na bielo - zásuvky vypínače namontované - predpríprava na klimatizáciu, na alarm, na videovrátnik alebo JE MOŽNOSŤ NA KOMPLETNÉ DOKONČENIE BYTU.. Kompletné dokončenie bytu obsahuje: /klient si vyberie vnútorné materialy podľa vlastných predstáv - všetky podlahy , parkety , dĺažby - kompletizovanie kúpeľni /vaňa, umývadlo, wc misa, batérie - štandardná kuchynská linka bez spotrebičov V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte ešte dnes.

103 000 €
1 492,75 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj: 3 izbový byt, Dunajská Streda, novostavba

Na predaj: 3 izbový byt, Dunajská Streda, novostavba

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbové byty v meste Dunajská Streda. (časť východ ) Objekt je riešený ako 5 podlažný bytový dom . Byty sú riešené v rovnakom štandarde. V bytovom dome sa nachádzajú 2 a 3 izbové byty, na každom poschodí sa nachádza 8 bytov. Ku každým bytom patrí lodžia. Typy 3 izbových bytov: (čím vyššia je poschodie, tým drahšie sú byty) TYP 4 _ 83,8 m2 - CENA od 132.900,- do 146.200,- EUR TYP 6 _ 86,3 m2 - CENA od 132.900,- do 146.200,- EUR TYP 7 _ 86,3 m2 - CENA od 132.900,- do 146.200,- EUR Možnosti: Predaj podzemných garáží: Priamo pod bytovým domom sa nachádza podzemná garáž s elektrickými garážovými bránami. Cena: od 13.900€ do 16.200€ Predaj parkovacích miest pred domom: Pri vchode do bytového domu sú na predaj parkovacie státia, kde si pohodlne zaparkujete svoje auto. Cena: od 3.300€ do 4.400€ V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte.

132 900 €
1 545,35 €/m²

RE/MAX Slovakia
REZERVÁCIA !! Predaj: 3 izbový byt, Dunajská Streda, Záhradnícka ulica, 56 m2

REZERVÁCIA !! Predaj: 3 izbový byt, Dunajská Streda, Záhradnícka ulica, 56 m2

Lokalita: Záhradnícka, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 56 m2 na 2. poschodí tehlového bytového domu v Dunajskej Strede na Záhradníckej ulici. Bytový dom bol postavený v roku 2011, ktorý sa nachádza na západnej časti mesta disponuje s výťahom. Byt dispozične je riešený nasledovne: - predsieň, chodba, obývacia izba je prepojená s kuchyňou, odkiaľ je výstup na loggiu, 2 izby neprechodné, kúpeľňa, toaleta. V spálni sa nachádza trojdverová vstavaná skriňa. Vykurovanie bytu je riešené vlastným plynovým kotlom pomocou radiátorov. Pred bytovým domom sa nachádza veľký udržiavaný park. Byt je svetlý a priestranný orientáciou východ. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vybavenie, ktoré je zabudované. Ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu. V okolí je vynikajúca občianska vybavenosť - škola, nákupné centrum, nemocnica, služby.

85 000 €
1 517,86 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 85 m2 novostavba, kolaudácia máj 2022

Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 85 m2 novostavba, kolaudácia máj 2022

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v Dunajskej Strede 3 izbové byty s premyslenými veľkorysými dispozíciami, s vysokou mierou súkromia, s množstvom zelene, detským ihriskom a súkromným parkovaním. Voľné 3 izbové byty s rozlohou 84,92 m2: Bytový dom A - 1 NP cena holobytu 106 590 EUR Bytový dom B - 1 NP cena holobytu 110 325 EUR Rozpis bytov nájdete na našej stránke: www.harmonyresidence.sk Ideálny pre mladé rodiny, ktoré hľadajú dostatok priestoru, v ktorom môžu deti pokojne vyrastať, ako aj pre rodiny, ktoré sa rozhodli vymeniť rodinný dom za priestranné bývanie v byte v lokalite plnej zelene. EXTERIÉR ~ Fasáda - keramická brúsená tehla Wienerberger Porotherm 30 profi Dryfix o hrúbke 300 mm s izoláciou Austrotherm EPS70 o hrúbke 150 mm a s omietkou Baumit GranoporTop. ~ Plastové okná Salamander s izolačným trojsklom a predprípravou na hliníkové žalúzie. ~ Rovná strecha s hydroizolačnou fóliou Fatrafol a zateplením EPS 100 a 30 sm minerálna rohož. ~ Vonkajšie LED osvetlenie fasády. ~ Vstupné dvere do bytového domu – hliníkové bezpečnostné dvere. ~ Atraktívny vzhľad budovy s použitím dizajnových prvkov na balkóne. ~ Video vrátnik. INTERIÉR ~ Vysokorýchlostný optický internet a TV - UPC a Orange. ~ Bezpečnostné vchodové dvere do bytu. ~ Predpríprava na klimatizáciu a alarm. ~ Predpríprava na vonkajšie hliníkové žalúzie. ~ Kúrenie radiátorové ukončené termohlavicami, každá miestnosť so samostatnou reguláciou - samostatné meranie tepla pre každý byt. ~ Zásuvky a vypínače. ~ Vymaľované na bielo. Byty sa predávajú vo vyhotovení holo byt, aby si každý mohol svoj byt prispôsobiť vlastným potrebám a vkusu. Dokončenie interiéru v hodnote 7 900 EUR. V dobre dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, obchodné, zdravotnícke a kultúrne zariadenia. K trojizbovým bytom patria dve parkovacie miesta, ktoré je potrebné si zakúpiť k bytu za 3 500,- EUR. Projekt vytvára prepojenie medzi typickým mestským bývaním v panelových domoch a dedinským životom v rodinných domoch. Veľké množstvo zelene, súkromie a bezproblémové parkovanie, vytvára ideálne miesto pre život. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

106 590 €
1 254 €/m²

RE/MAX Slovakia
Rezervácia! Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 85 m2, novostavba, na kľúč

Rezervácia! Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 85 m2, novostavba, na kľúč

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v Dunajskej Strede 3 izbové byty s premyslenými veľkorysými dispozíciami, s vysokou mierou súkromia, s množstvom zelene, detským ihriskom a súkromným parkovaním. Byt B.2.1 Rozpis bytov nájdete na našej stránke: www.harmonyresidence.sk Ideálny pre mladé rodiny, ktoré hľadajú dostatok priestoru, v ktorom môžu deti pokojne vyrastať, ako aj pre rodiny, ktoré sa rozhodli vymeniť rodinný dom za priestranné bývanie v byte v lokalite plnej zelene. EXTERIÉR ~ Fasáda - keramická brúsená tehla Wienerberger Porotherm 30 profi Dryfix o hrúbke 300 mm s izoláciou Austrotherm EPS70 o hrúbke 150 mm a s omietkou Baumit GranoporTop. ~ Plastové okná Salamander s izolačným trojsklom a predprípravou na hliníkové žalúzie. ~ Rovná strecha s hydroizolačnou fóliou Fatrafol a zateplením EPS 100 a 30 sm minerálna rohož. ~ Vonkajšie LED osvetlenie fasády. ~ Vstupné dvere do bytového domu – hliníkové bezpečnostné dvere. ~ Atraktívny vzhľad budovy s použitím dizajnových prvkov na balkóne. ~ Video vrátnik. INTERIÉR ~ Vysokorýchlostný optický internet a TV - UPC a Orange. ~ Bezpečnostné vchodové dvere do bytu. ~ Predpríprava na klimatizáciu a alarm. ~ Predpríprava na vonkajšie hliníkové žalúzie. ~ Kúrenie radiátorové ukončené termohlavicami, každá miestnosť so samostatnou reguláciou - samostatné meranie tepla pre každý byt. ~ Zásuvky a vypínače. ~ Vymaľované na bielo. 8 kusov 3 izbových bytov o výmere 73,55 m² s balkónom vo výmere 11,37 m². Byty sa predávajú vo vyhotovení holo byt, aby si každý mohol svoj byt prispôsobiť vlastným potrebám a vkusu. Dokončenie interiéru v hodnote 7 900 EUR. V dobre dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, obchodné, zdravotnícke a kultúrne zariadenia. K trojizbovým bytom patria dve parkovacie miesta, ktoré je potrebné si zakúpiť k bytu za 2.400,- EUR. Projekt vytvára prepojenie medzi typickým mestským bývaním v panelových domoch a dedinským životom v rodinných domoch. Veľké množstvo zelene, súkromie a bezproblémové parkovanie, vytvára ideálne miesto pre život. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

109 200 €
1 284,71 €/m²

RE/MAX Slovakia
REZERVÁCIA! Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, na klúč, 1 parkovacie miesto, 70 m2

REZERVÁCIA! Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, na klúč, 1 parkovacie miesto, 70 m2

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj byty 2 izbové byty s vysokou mierou súkromia, s množstvom zelene, detským ihriskom a súkromným parkovaním. Byt C 3.3 Rozpis bytov nájdete na našej stránke: www.harmonyresidence.sk Ideálny tak pre mladých ľudí, ktorý sa chcú osamostatniť, ako aj pre mladé začínajúce rodiny, či starších ľudí, ktorý sa rozhodli, pre priestranné bývanie v pokojnej lokalite. EXTERIÉR ~ Fasáda - keramická brúsená tehla Wienerberger Porotherm 30 profi Dryfix o hrúbke 300 mm s izoláciou Austrotherm EPS70 o hrúbke 150 mm a s omietkou Baumit GranoporTop. ~ Plastové okná Salamander s izolačným trojsklom a predprípravou na hliníkové žalúzie. ~ Rovná strecha s hydroizolačnou fóliou Fatrafol a zateplením EPS100 a 30 cm izolácia minerálna rohož. ~ Vonkajšie LED osvetlenie fasády. ~ Vstupné dvere do bytového domu – hliníkové bezpečnostné dvere. ~ Atraktívny vzhľad budovy s použitím dizajnových prvkov na balkóne. ~ Video vrátnik. INTERIÉR ~ Vysokorýchlostný optický internet a TV - UPC, Orange. ~ Bezpečnostné vchodové dvere do bytu. ~ Predpríprava na klimatizáciu a alarm. ~ Predpríprava na vonkajšie hliníkové žalúzie. ~ Kúrenie radiátorové ukončené termohlavicami, každá miestnosť so samostatnou reguláciou - samostatné meranie na každý byt. ~ Zásuvky a vypínače. ~ Vymaľované na bielo. Byty sa predávajú v dokončenom stave bez kuchynskej linky. K dvojizbovým bytom patrí jedno parkovacie miesto, ktoré́ je potrebné si zakúpiť̌ k bytu za 1.200,- EUR v inzercii v cene zahrnuté. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

114 200 €
1 631,43 €/m²

RE/MAX Slovakia
REZERVÁCIA, Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 89,6 m2, 2 parkovacie miesta

REZERVÁCIA, Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 89,6 m2, 2 parkovacie miesta

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v Dunajskej Strede 24 veľkometrážnych 3 izbových bytov s premyslenými veľkorysými dispozíciami, s vysokou mierou súkromia, s množstvom zelene, detským ihriskom a súkromným parkovaním. Byt D 3.1 Rozpis bytov nájdete na našej stránke: www.harmonyresidence.sk EXTERIÉR ~ Fasáda - keramická brúsená tehla Wienerberger Porotherm 30 profi Dryfix o hrúbke 300 mm s izoláciou Austrotherm EPS70 o hrúbke 150 mm a s omietkou Baumit GranoporTop. ~ Plastové okná Salamander s izolačným trojsklom a predprípravou na hliníkové žalúzie. ~ Rovná strecha s hydroizolačnou fóliou Fatrafol a zateplením EPS100 a 30 cm minerálna rohož. ~ Vonkajšie LED osvetlenie fasády. ~ Vstupné dvere do bytového domu – hliníkové bezpečnostné dvere. ~ Atraktívny vzhľad budovy s použitím dizajnových prvkov na balkóne. ~ Video vrátnik. INTERIÉR ~ Vysokorýchlostný optický internet a TV - UPC a Orange. ~ Bezpečnostné vchodové dvere do bytu. ~ Predpríprava na klimatizáciu a alarm. ~ Predpríprava na vonkajšie hliníkové žalúzie. ~ Kúrenie radiátorové ukončené termohlavicami, každá miestnosť so samostatnou reguláciou - samostatné meranie tepla pre každý byt. ~ Zásuvky a vypínače. ~ Vymaľované na bielo. 16 ks 3 izbových bytov je vo výmere 78,20 m² + balón 11,45 m²- celkom 89,65 m2. Byty sa predávajú aj v stave ako dokončený byt bez kuchynskej linky. V dobre dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, obchodné, zdravotnícke a kultúrne zariadenia. K trojizbovým bytom patria dve parkovacie miesta, ktoré je potrebné si zakúpiť k bytu za 2.400,- EUR v cene bytu zahrnuté. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

106 000 €
1 191,01 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj: ZÁPAD - 3 izbový dolný byt, pozemok, štvorbytovka, Dunajská Streda

Na predaj: ZÁPAD - 3 izbový dolný byt, pozemok, štvorbytovka, Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový dolný byt so záhradou v meste Dunajská Streda /časť západ. K bytu prislúcha 2 parkovacie státie. Rozloha bytu je 69m2 , k tomu patrí terasa 14,70m2. Rozloha pozemku je 250-302m2. BYT SA PREDÁVA BUĎ AKO HOLOBYT, V TOM PRÍPADE CENA 118.000,-EUR - podlaha poter - výmaľba stien na bielo - zásuvky vypínače namontované - predpríprava na klimatizáciu, na alarm, na videovrátnik alebo JE MOŽNOSŤ NA KOMPLETNÉ DOKONČENIE BYTU.. Kompletné dokončenie bytu obsahuje: /klient si vyberie vnútorné materialy podľa vlastných predstáv - všetky podlahy , parkety , dĺažby - kompletizovanie kúpeľni /vaňa, umývadlo, wc misa, batérie - štandardná kuchynská linka bez spotrebičov V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte ešte dnes.

118 000 €
1 710,14 €/m²

RE/MAX Slovakia
REZERVÁCIA!! Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 85 m2,  2 parkovacie miesta

REZERVÁCIA!! Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 85 m2, 2 parkovacie miesta

Lokalita: Povodská Cesta, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v Dunajskej Strede 3 izbové byty s premyslenými veľkorysými dispozíciami, s vysokou mierou súkromia, s množstvom zelene, detským ihriskom a súkromným parkovaním. Byt č.C 1.1 Rozpis bytov nájdete na našej stránke: www.harmonyresidence.sk Ideálny pre mladé rodiny, ktoré hľadajú dostatok priestoru, v ktorom môžu deti pokojne vyrastať, ako aj pre rodiny, ktoré sa rozhodli vymeniť rodinný dom za priestranné bývanie v byte v lokalite plnej zelene. EXTERIÉR ~ Fasáda - keramická brúsená tehla Wienerberger Porotherm 30 profi Dryfix o hrúbke 300 mm s izoláciou Austrotherm EPS70 o hrúbke 150 mm a s omietkou Baumit GranoporTop. ~ Plastové okná Salamander s izolačným trojsklom a predprípravou na hliníkové žalúzie. ~ Rovná strecha s hydroizolačnou fóliou Fatrafol a zateplením EPS 100 a 30 sm minerálna rohož. ~ Vonkajšie LED osvetlenie fasády. ~ Vstupné dvere do bytového domu – hliníkové bezpečnostné dvere. ~ Atraktívny vzhľad budovy s použitím dizajnových prvkov na balkóne. ~ Video vrátnik. INTERIÉR ~ Vysokorýchlostný optický internet a TV - UPC a Orange. ~ Bezpečnostné vchodové dvere do bytu. ~ Predpríprava na klimatizáciu a alarm. ~ Predpríprava na vonkajšie hliníkové žalúzie. ~ Kúrenie radiátorové ukončené termohlavicami, každá miestnosť so samostatnou reguláciou - samostatné meranie tepla pre každý byt. ~ Zásuvky a vypínače. ~ Vymaľované na bielo. 8 kusov 3 izbových bytov o výmere 73,55 m² s balkónom vo výmere 11,37 m². Byty sa predávajú vo vyhotovení holo byt, aby si každý mohol svoj byt prispôsobiť vlastným potrebám a vkusu. Dokončenie interiéru v hodnote 7 900 EUR. V dobre dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, obchodné, zdravotnícke a kultúrne zariadenia. K trojizbovým bytom patria dve parkovacie miesta, ktoré je potrebné si zakúpiť k bytu za 2.400,- EUR v cene zahrnuté. Projekt vytvára prepojenie medzi typickým mestským bývaním v panelových domoch a dedinským životom v rodinných domoch. Veľké množstvo zelene, súkromie a bezproblémové parkovanie, vytvára ideálne miesto pre život. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

101 300 €
1 191,76 €/m²

RE/MAX Slovakia
REZERVÁCIA!! Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 89 m2, 2 parkovacie miesta

REZERVÁCIA!! Predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, Poľná cesta, 89 m2, 2 parkovacie miesta

Lokalita: Poľná Cesta, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj v Dunajskej Strede 24 veľkometrážnych 3 izbových bytov s premyslenými veľkorysými dispozíciami, s vysokou mierou súkromia, s množstvom zelene, detským ihriskom a súkromným parkovaním. byt C 2.1 Rozpis bytov nájdete na našej stránke: www.harmonyresidence.sk EXTERIÉR ~ Fasáda - keramická brúsená tehla Wienerberger Porotherm 30 profi Dryfix o hrúbke 300 mm s izoláciou Austrotherm EPS70 o hrúbke 150 mm a s omietkou Baumit GranoporTop. ~ Plastové okná Salamander s izolačným trojsklom a predprípravou na hliníkové žalúzie. ~ Rovná strecha s hydroizolačnou fóliou Fatrafol a zateplením EPS100 a 30 cm minerálna rohož. ~ Vonkajšie LED osvetlenie fasády. ~ Vstupné dvere do bytového domu – hliníkové bezpečnostné dvere. ~ Atraktívny vzhľad budovy s použitím dizajnových prvkov na balkóne. ~ Video vrátnik. INTERIÉR ~ Vysokorýchlostný optický internet a TV - UPC a Orange. ~ Bezpečnostné vchodové dvere do bytu. ~ Predpríprava na klimatizáciu a alarm. ~ Predpríprava na vonkajšie hliníkové žalúzie. ~ Kúrenie radiátorové ukončené termohlavicami, každá miestnosť so samostatnou reguláciou - samostatné meranie tepla pre každý byt. ~ Zásuvky a vypínače. ~ Vymaľované na bielo. 16 ks 3 izbových bytov je vo výmere 78,20 m² + balón 11,45 m²- celkom 89,65 m2. Byty sa predávajú aj v stave ako dokončený byt bez kuchynskej linky. V dobre dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, obchodné, zdravotnícke a kultúrne zariadenia. K trojizbovým bytom patria dve parkovacie miesta, ktoré je potrebné si zakúpiť k bytu za 2.400,- EUR v cene bytu zahrnuté. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

102 300 €
1 149,44 €/m²

RE/MAX Slovakia
EXKLUZÍVNY - 3 Izbový byt so záhradkou a vlastným parkovacím státím vo vyhľadávanej časti mesta !!!

EXKLUZÍVNY - 3 Izbový byt so záhradkou a vlastným parkovacím státím vo vyhľadávanej časti mesta !!!

Lokalita: Ulica vojvodcu Árpáda, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75.92 m²

3 IZBOVÉ BYTY SO ZÁHRADKOU A VLASTNÝM PARKOVACÍM STÁTÍM VO VYHĽADÁVANEJ ČASTI MESTA !!! Ponúkame vám 3 izbové byty – 75,92 m² so záhradkou o výmere 128 m² , terasou o výmere 23,21m² a vlastným parkovacím státím pre dve vozidlá. Byt je vo výstavbe a nachádza sa v trojbytovke v mimoriadne vyhľadávanej, novovybudovanej lokalite s výborným prístupom do mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. Má veľmi nízke režijné náklady približne 80-100 € pre dvoj/trojčlennú rodinu. Byt je postavený z veľmi kvalitných materiálov, samozrejmosťou je: - Thermobrick 30 cm tehla - Thermobrick Akustik 30 cm tehla - Izolácia 20 cm polystyrén - Stropy z betónových platní a sádrokartónovým podhladom - Okná Salamander 3 sklo s jednostrannou lamináciou - Predpríprava na alarm, predpríprava na kamerový systém a elektrické exterierové rolety, rozvody klimatizácie - Elektrické podlahové kúrenie a elektrický ohrev teplej vody bojlerom Dispozičné riešenie bytu: - Vstupná hala/chodba - Priestranná kúpeľňa - 2 samostatné izby - Priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou - Samostatné WC - Špajza Byt sa predáva v stave Holobyt za cenu 150 000 € a zahŕňa nasledujúce prvky: • bez vnútorných obkladov, bez dverí a zárubní dverí, vnútorný hygienický náter 3 vrstvami bielej farby, poter, elektrické podľahové kúrenie, ohrev teplej vody bojlerom umiestneným vo WC, stopy z betónovej platne, sadrokartónový podhlad, okná Salamander 3 sklo s jednostrannou lamináciou, predpríprava na alarm, predpríprava na kamerový systém, predpríprava na elektrické exteriérové rolety, rozvody klimatizácie Odporúčame však byt zakúpiť v ŠTANDARD za cenu 165 000 € s nasledujúcim príslušenstvom: • Dvere a zárubne dverí, parkety a dlažby vo všetkých miestnostiach, vaňa a sprchovací kút v kúpeľni s umývadlom, okrajové lišty, zásuvky a vypínače Kolaudácia je plánovaná na 1Q/2Q roku 2022

150 000 €
1 975,76 €/m²

1percent Real Estate s. r. o.
Posledné 3.izbové byty v novostavbe s vlasným parkovaním-WEST TOWN

Posledné 3.izbové byty v novostavbe s vlasným parkovaním-WEST TOWN

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt

Realitná kancelária 33reality, Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešení 3 izbový byt. Byt ponúka dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi. V cene sú zahrnuté 2 parkovacie miesta, balkón v rozlohe 3,96m2. Úžitková plocha nehnutelnosti je 69,59m2. Dispozičné riešenie: Vstupná chodba+ schody- výstup na povalu, videovrátnik. Kúpeľňa-predpríprava pre dvojté umývadlo,vaňu a práčku Toaleta Obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na terasu- prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák(bez kuchynskej linky) Rodičovská spálňa Detská izba Interiér bytu: -elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, -okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, -príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV, -zásuvky a vypínače, bojler, Cenník za vybavenie bytu 7.500,- € Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou Štandardná kuchynská linka bez spotrebičov Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou Maľovanie na bielo Spotrebný materiál Koordinácia stavebnej činnosti Upratovanie Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu! Obhliadky nehnutelností sú možné pri zachovaní prísnych hygienických opatrení (rúško, rukavice, dezinfekcia).

104 900 €
1 520,29 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Posledné 3.izbové byty v novostavbe s vlasným parkovaním a záhradou-WEST TOWN

Posledné 3.izbové byty v novostavbe s vlasným parkovaním a záhradou-WEST TOWN

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt

Realitná kancelária 33reality, Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešení 3 izbový byt. Byt ponúka dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi. V cene sú zahrnuté 2 parkovacie miesta, terasa v rozlohe 14,70m2 a vlastná záhrada od 250m2-302m2. Úžitková plocha nehnutelnosti je 68,53m2. Dispozičné riešenie: Vstupná chodba+ schody- výstup na povalu, videovrátnik. Kúpeľňa-predpríprava pre dvojté umývadlo,vaňu a práčku Toaleta Obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na terasu- prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák(bez kuchynskej linky) Rodičovská spálňa Detská izba Interiér bytu: -elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, -okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, -príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV, -zásuvky a vypínače, bojler, Cenník za vybavenie bytu 7.500,- € Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou Štandardná kuchynská linka bez spotrebičov Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou Maľovanie na bielo Spotrebný materiál Koordinácia stavebnej činnosti Upratovanie Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu! Obhliadky nehnutelností sú možné pri zachovaní prísnych hygienických opatrení (rúško, rukavice, dezinfekcia).

117 000 €
1 720,59 €/m²

33 Stav, s.r.o.
1 2 3 4