Novostavby.sk
Nájdených 63 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

2 izbové byty v Dunajskej Strede

1 2 3 4
2 izbový apartmán A/C4 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán A/C4 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.89 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán A/C4 má predajnú plochu 60,89 m2 spolu s terasou o rozlohe 7,77 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

165 990 €
2 726,06 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán B/D1 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán B/D1 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 81.29 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán B/D1 má predajnú plochu 81,29 m2 spolu s terasou o rozlohe 23,38 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

180 990 €
2 226,47 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán B/C1 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán B/C1 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.89 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán B/C1 má predajnú plochu 60,89 m2 spolu s terasou o rozlohe 7,77 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

165 990 €
2 726,06 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán B/C2 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán B/C2 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.89 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán B/C2 má predajnú plochu 60,89 m2 spolu s terasou o rozlohe 7,77 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

165 990 €
2 726,06 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán B/C4 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán B/C4 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.89 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán B/C4 má predajnú plochu 60,89 m2 spolu s terasou o rozlohe 7,77 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

165 990 €
2 726,06 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán A/C3 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán A/C3 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.89 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán A/C3 má predajnú plochu 60,89 m2 spolu s terasou o rozlohe 7,77 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

165 990 €
2 726,06 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán A/C2 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán A/C2 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.89 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán A/C2 má predajnú plochu 60,89 m2 spolu s terasou o rozlohe 7,77 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

165 990 €
2 726,06 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán A/D1 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán A/D1 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 81.29 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán A/D1 má predajnú plochu 81,29 m2 spolu s terasou o rozlohe 23,38 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

180 990 €
2 226,47 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán B/C3 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán B/C3 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.89 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán B/C3 má predajnú plochu 60,89 m2 spolu s terasou o rozlohe 7,77 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

165 990 €
2 726,06 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán A/B3 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán A/B3 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.54 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán A/B3 má predajnú plochu 55,54 m2 spolu s terasou o rozlohe 8,33 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

147 990 €
2 664,57 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán A/B4 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán A/B4 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.54 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán A/B4 má predajnú plochu 55,54 m2 spolu s terasou o rozlohe 8,33 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

147 990 €
2 664,57 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán B/B2 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán B/B2 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.54 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán B/B2 má predajnú plochu 55,54 m2 spolu s terasou o rozlohe 8,33 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

147 990 €
2 664,57 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán B/B3 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán B/B3 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.54 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán B/B3 má predajnú plochu 55,54 m2 spolu s terasou o rozlohe 8,33 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

147 990 €
2 664,57 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán B/B4 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán B/B4 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.54 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán B/B4 má predajnú plochu 55,54 m2 spolu s terasou o rozlohe 8,33 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

147 990 €
2 664,57 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán A/B2 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán A/B2 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.54 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán A/B2 má predajnú plochu 55,54 m2 spolu s terasou o rozlohe 8,33 m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

147 990 €
2 664,57 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán B/A4 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán B/A4 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57.69 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán B/A4 má predajnú plochu 57,69 m2 spolu s terasou o rozlohe 14,96m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

138 990 €
2 409,26 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán A/A2 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán A/A2 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57.69 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán A/A2 má predajnú plochu 57,69 m2 spolu s terasou o rozlohe 14,96m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

138 990 €
2 409,26 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
2 izbový apartmán A/A3 v projekte RIVA PARK

2 izbový apartmán A/A3 v projekte RIVA PARK

Lokalita: Svätého Krištofa, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57.69 m²

Projekt apartmánových bytov RIVA PARK je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Nezvyčajný koncept spájajúci exkluzívne bývanie s priamym vstupom do areálu TERMALPARK Dunajská Streda. 2 izbový apartmán A/A3 má predajnú plochu 57,69 m2 spolu s terasou o rozlohe 14,96m2. Kolaudácia 1Q/2023. Cena obsahuje kompletné zariadenie: - kvalitne zariadená kuchyňa vrátane A+++ spotrebičov (kuchynská linka, varná doska, chladnička, rúra, digestor, umývačka) - moderné prevedenie kúpeľne v 2 farebných variantoch ( možnosť výberu ) - v kúpeľni nábytok a práčka - štýlovo zariadená obývacia izba a spálňa( vybavené šatníkovými skriňami, posteľou , nábytkom ) - klimatizácia - vonkajšie elektrické žalúzie - elektronický systém inteligentného bytu - parkovacie státie Očakávaný ročný výnos 4 – 6% pozrite si celú ponuku apartmánových bytov na www.rivapark.sk Vyberte si jeden z investičných / vlastníckych programov Program 1 ▪ Kúpa apartmánu s výnosom ▪ Výnos 4 - 6 % z kúpnej ceny bez DPH, pri 55% ročnej obsadenosti, vyplácaný prvýkrát po 2. letnej sezóne ▪ Majiteľský pobyt 4 týždne v rámci kalendárneho roka ▪ v sezóne (od 01.06. do 30.09.) - 1 týždeň ▪ mimo sezóny - 3 týždne ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou Program 2 ▪ Kúpa apartmánu bez výnosu ▪ Užívanie apartmánu majiteľom neobmedzený čas ▪ Platba za mesačné prevádzkové náklady a energie ▪ Možnosť využívať služby recepcie a upratovania apartmánu (poplatok nad rámec prevádzkových nákladov) ▪ Privátny vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda ▪ Celodenný vstup do kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda s 20 % zľavou O projekte RIVA PARK Dunajská Streda: - projekt pozostáva zo 44 jedinečných apartmánových bytov, rozložených na 4 nadzemných podlažiach - súčasťou jedného apartmánového domu je 22 apartmánových bytov - zastavaná plocha apartmánového domu je 460 m² - k dispozícii budú apartmány o výmere 56 m² - 81 m², pričom každý apartmán disponuje vlastnou terasou - areál je naprojektovaný s priamym prepojením na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede - pre zvýšenie komfortu užívateľov apartmánových bytov sa v rámci areálu uvažuje s vybudovaním prevádzok služieb - v oplotenom areáli detské ihrisko Viac informácii nájdete na www.rivapark.sk alebo si dohodnite obhliadku priamo v mieste výstavby ešte dnes na 0944 48 48 49.

138 990 €
2 409,26 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
DIRECTREAL|Výborná investícia

DIRECTREAL|Výborná investícia

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj krásny a rozľahlý 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede. Moderný byt, v ktorom nechýba klimatizácia v každej izbe, alebo nádherné steny maľované dnes moderným San Marcom. Obrovskou výhodou je aj samostatné elektrické podlahové kúrenie s termostatom v každej miestnosti , alebo samostatná toaleta, či vaňa vytvorená okrem kúpania aj ako sprcha. V kúpeľni sa nachádza aj dômyselne oddelená technická časť. Ďalej z obývačky je východ na priestrannú loggiu zo sedením a v spálni krásny francúzsky balkón. K tomu na prízemí je spoločný odkladací priestor strážený kamerovým systémom. Dunajská Streda je okresné mesto s kompletnou občianskou vybavenosťou a s množstvom pracovnej príležitosti. Od Bratislavy leží 48 km, ktoré je ale po R7 – ke zvládnuteľné za 35 minút. Ak Vás oslovila táto ponuka, neváhajte a zavolajte na tel. č. : 0903 611 058. Rada Vám predstavím nehnuteľnosť osobne. Poskytujeme kompletný právny aj finančný servis, vybavíme notára a kataster. Prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu. Podlahová plocha m2: 54 Loggia: Áno 1x Výťah: Nie Stav: Novostavba Poschodie --/--: 1/1 Konštrukcia bytu: Tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 100 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nová Spotrebiče: Chladnička,Mraznička,Elektrická varná doska,Elektrická rúra,Umývačka riadu,Mikrovlná rúra,Klimatizácia Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha,Dlažba Kúrenie: Vlastné Zdroj tepla: El.vykurovanie Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Osobné Garáž: Nie Prechodné izby: Nie Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/nzV Kontakt na makléra: Eva Derzsiová +421903611058 e.derzsiova@directreal.sk

134 900 €
2 498,15 €/m²

Directreal Live
Pekný 2 izbový byt s balkónom na Športovej ulici v Dunajskej Strede

Pekný 2 izbový byt s balkónom na Športovej ulici v Dunajskej Strede

Lokalita: Športová, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt na Športovej ulici v Dunajskej Strede. Podlahová plocha bytu je 39 m2 a rozloha balkóna je 5 m2. Byt sa nachádza na 3 podlaží tehlového bytového domu bez výťahu. V byte je klimatizácia. Byt je zariadený, predáva sa so zariadením. K bytu prislúcha dvor, kde je možnosť príjemného posedenia. Treba vidieť!

99 000 €
2 250 €/m²

DomovReal s.r.o.
1 2 3 4