Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu DOMOVIA

Predajca

Názov predajcu:
DOMOVIA
Kontakt:
Tel: 095... Zobraziť
E-mail: inf...
www.domovia.sk
Adresa:
Račianska 88 B
Bratislava III - Nové Mesto
831 02
Nájdených 12 novostavieb
NA PREDAJ MODERNÝ HORSKÝ DOM

NA PREDAJ MODERNÝ HORSKÝ DOM "A" NA LIPTOVE

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 162 m²

Ponúkame na predaj moderný chalet - horský dom umiestnený bezprostredne pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Projekt má schválené stavebné povolenie, výstavba už prebieha. Chalet „A“ je navrhnutý ako trojpodlažný horský dom obdĺžnikového tvaru prestrešený sedlovou vegetačnou strechou. Dispozičné riešenie: V suterénnej časti pozostáva z uzavretej garáže vedľa ktorej je z východnej strany navrhnutý hlavný vstup do objektu. Hlavným vstupom cez vnútorné jednoramenné schodisko je prístupné prvé nadzemné podlažie. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza veľkometrážna otvorená miestnosť pozdĺž západnej strany podlažia, ktorá pozostáva z kuchyne, jedálne a obývacieho priestoru. Dané priestory dopĺňa samostatné WC. Z obývacej miestnosti je možné prejsť na vonkajšiu terasu situovanú do záhradnej časti z južnej strany. Ďalším schodiskovým ramenom ktoré sa tiahne pozdĺž východnej strany je možné prejsť do druhého podlažia. Zo spojovacej chodby sú prístupné dve izby a spálňa navrhnuté pozdĺž západnej strany podlažia. Vedľa spálne je navrhnutá kúpeľňa s WC v ktorej sa bude nachádzať aj práčka. Dané podlažie dopĺňa skladový priestor pri schodisku. Chalet je možné prefinancovať prostredníctvom hypotekárneho úveru vo výške 80% z jeho hodnoty. Výmera pozemku: od 245,48 m2 Zastavaná plocha pozemku: 78,79 m2 Podlahová plocha chaletu: 161,70 m2 Cena: od 248 965,51 € bez DPH (298 758,61 € s DPH) Možnosť odpočtu DPH. Provízia sa neplatí. V závislosti od výmery pozemku sa ceny môžu líšiť. Pri výmere pozemku 791,25 m2 je cena chaletu 273 524,80 € bez DPH. Projekt na rozlohe 40 000 m2 ponúka v scenérii Hrabovskej doliny 51 typizovaných moderných chaletov (typ "A" a "B") – samostatné horské domy s možnosťou trvalého bývania pre rodinu alebo v úprave na samostatné chalet apartmány (spĺňajú podmienky financovania hypotekárnym úverom). Na vyžiadanie poskytnem informácie o predaji samostatných apartmánov na 1, 2 a 3. podlaží. Info nájdete aj v ponuke RK. Technické špecifikácie: - obvodové, vnútorné nosné murivo ako aj deliace priečky zo stavebného systému YTONG - hlavná časť fasády bude priteplená fasádnym šedým polystyrénom - namontovaný fasádny drevený obklad z dosiek „Parklex“ - hliníkové fasádne okenné a dverné systémy - celková konštrukcia dosahuje parametre pre ultranízkoenergetické objekty - voda z verejnej siete cez vodovodnú prípojku - odvod splaškových vôd do verejnej kanalizácie cez kanalizačnú prípojku so šachtou - príprava teplej vody cez elektrický ohrievač vody s objemom 150 l - zabudované samoregulačné infra-elektrické podlahové vykurovanie najnovšej generácie - zabudovaná krbová vložka na tuhé palivo v obývacej miestnosti Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk

248 000 €
1 530,86 €/m²

DOMOVIA
Prenájom 2i bytu s loggiou v novostavbe v Ružinove

Prenájom 2i bytu s loggiou v novostavbe v Ružinove

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt s veľkou loggiou na Tomášikovej ulici v Ružinove. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, špajza, nepriechodná spálňa, kúpeľňa a toaleta. - Tomášikova ulica, Ružinov - novostavba - 3/4 poschodie, výťah - výmera 62 m² z toho 11 m² loggia - byt je orientovaný na JZ do tichého dvora s výhľadom - kompletne zariadený byt nábytkom a spotrebičmi - parkovacie miesto v podzemnej garáži v cene Bez domácich zvieratiek Voľné ihneď Cena: 550€ +120€ energie V cene nájmu je zahrnuté parkovacie státie, Tv a internet. Provízia pre RK 390€ Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

550 €
8,87 €/m²
+ 120 €/mes. energie
DOMOVIA
Krásny apartmán s terasou v horskom dome

Krásny apartmán s terasou v horskom dome "B1" na Liptove

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 58 m²

Ponúkame na predaj krásny samostatný chalet apartmán s terasou umiestnený bezprostredne pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Projekt má schválené stavebné povolenie, výstavba už prebieha. Apartmán sa nachádza na 1. podlaží (čiastočne zapustený do terénu) v trojpodlažnom horskom dome obdĺžnikového tvaru, ktorý je prestrešený sedlovou vegetačnou strechou. Na druhom a treťom podlaží sa nachádzajú ďalšie samostatné apartmány. Pozdĺž východnej strany sa tiahne jednoramenné schodisko. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený pre rodinu, klientske zmeny po dohode. Apartmán - B1 (1. podlažie) Výmera pozemku: od 309,18 m2 Zastavaná plocha pozemku: 110,4 m2 Podielová plocha pozemku: od 103,06 m2 Podlahová plocha apartmánu "B1" vrátane terasy: 57,95 m2 Cena: od 131 784,88 € s DPH Možnosť odpočtu DPH. Provízia sa neplatí. V závislosti od výmery pozemku sa ceny môžu mierne líšiť. Pri výmere pozemku 632,59 m2 je cena apartmánu 137 606,24 € s DPH Na vyžiadanie poskytnem informácie o predaji apartmánov na 2. a 3. podlaží alebo celého horského domu. Info nájdete aj v ponuke RK. Projekt na rozlohe 40 000 m2 ponúka v scenérii Hrabovskej doliny 51 typizovaných moderných chaletov (typ "A" a "B") – samostatné horské domy s možnosťou trvalého bývania pre rodinu alebo v úprave na samostatné chalet apartmány (spĺňajú podmienky financovania hypotekárnym úverom). Technické špecifikácie: - obvodové, vnútorné nosné murivo ako aj deliace priečky zo stavebného systému YTONG - hlavná časť fasády bude priteplená fasádnym šedým polystyrénom - namontovaný fasádny drevený obklad z dosiek „Parklex“ - hliníkové fasádne okenné a dverné systémy - celková konštrukcia dosahuje parametre pre ultranízkoenergetické objekty - voda z verejnej siete cez vodovodnú prípojku - odvod splaškových vôd do verejnej kanalizácie cez kanalizačnú prípojku so šachtou - príprava teplej vody cez elektrický ohrievač vody s objemom 150 l - zabudované samoregulačné infra-elektrické podlahové vykurovanie najnovšej generácie - zabudovaná krbová vložka na tuhé palivo v obývacej miestnosti Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

131 000 €
2 258,62 €/m²

DOMOVIA
Zariadený 2i byt s terasou v Ružinove

Zariadený 2i byt s terasou v Ružinove

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt s terasou a zasklenou loggiou Tomášikovej ulici v Bratislave. Byt je kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi. - Tomášikova ulica - 2/5 poschodie - výmera 60 m2 - terasa orientovaná na južnú stranu do zelene - množstvo úložného priestoru - možnosť parkingu v garáži za 40€ Byt je k dispozícií od 01.septembra 2020. Cena: 650€ vrátane energií, Tv a internetu Provízia pre RK 450€ Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

650 €/mes.
13 €/m²/mes.

DOMOVIA
Prenájom 2i bytu na začiatku Petržalky

Prenájom 2i bytu na začiatku Petržalky

Lokalita: Furdekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Na prenájom 2-izbový byt bez balkónu na Furdekovej ulici na začiatku Petržalky. Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, zariadená samostatná kuchyňa, obývacia izba a samostatná nepriechodná spálňa. - Furdekova ulica, Petržalka - 2/12 poschodie - 2x výťah - zateplený bytový dom, nová strecha, zrekonštruované spoločné priestory - nové rozvody vody, plynu a elektriny - výmera: 55m2 - kompletne zariadený byt nábytkom a spotrebičmi - k bytu prislúcha pivnica na poschodí Bez domácich zvierat Byt je voľný ihneď. Cena: 500€ + 150€ energie vrátane Tv a internetu. Provízia pre RK 350€ Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

500 €/mes.
9,09 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
DOMOVIA
KRÁSNY APARTMÁN V HORSKOM DOME

KRÁSNY APARTMÁN V HORSKOM DOME "A2" NA LIPTOVE

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 37 m²

Ponúkame na predaj krásny samostatný chalet apartmán s terasou umiestnený bezprostredne pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Projekt má schválené stavebné povolenie, výstavba už prebieha. Apartmán sa nachádza na 2. podlaží v trojpodlažnom horskom dome obdĺžnikového tvaru, ktorý je prestrešený sedlovou vegetačnou strechou. Na prízemnom a treťom podlaží sa nachádzajú ďalšie samostatné apartmány. Pozdĺž východnej strany sa tiahne jednoramenné schodisko. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený pre rodinu, klientske zmeny po dohode. Apartmán - A2 (2. podlažie) Výmera pozemku: od 245,48 m2 Zastavaná plocha pozemku: 78,79 m2 Podielová plocha pozemku: od 81,83 m2 Podlahová plocha apartmánu "A2" vrátane terasy: 52,05 m2 Cena: od 110 415,40 € s DPH Možnosť odpočtu DPH. Provízia sa neplatí. V závislosti od výmery pozemku sa ceny môžu mierne líšiť. Pri výmere pozemku 791,25 m2 je cena apartmánu 120 239,12 € s DPH Na vyžiadanie poskytnem informácie o predaji apartmánov na 1. a 3. podlaží alebo celého horského domu. Info nájdete aj v ponuke RK. Projekt na rozlohe 40 000 m2 ponúka v scenérii Hrabovskej doliny 51 typizovaných moderných chaletov (typ "A" a "B") – samostatné horské domy s možnosťou trvalého bývania pre rodinu alebo v úprave na samostatné chalet apartmány (spĺňajú podmienky financovania hypotekárnym úverom). Technické špecifikácie: - obvodové, vnútorné nosné murivo ako aj deliace priečky zo stavebného systému YTONG - hlavná časť fasády bude priteplená fasádnym šedým polystyrénom - namontovaný fasádny drevený obklad z dosiek „Parklex“ - hliníkové fasádne okenné a dverné systémy - celková konštrukcia dosahuje parametre pre ultranízkoenergetické objekty - voda z verejnej siete cez vodovodnú prípojku - odvod splaškových vôd do verejnej kanalizácie cez kanalizačnú prípojku so šachtou - príprava teplej vody cez elektrický ohrievač vody s objemom 150 l - zabudované samoregulačné infra-elektrické podlahové vykurovanie najnovšej generácie - zabudovaná krbová vložka na tuhé palivo v obývacej miestnosti Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

110 000 €
2 972,97 €/m²

DOMOVIA
KRÁSNY APARTMÁN V HORSKOM DOME

KRÁSNY APARTMÁN V HORSKOM DOME "A1" NA LIPTOVE

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 42 m²

Ponúkame na predaj krásny samostatný chalet apartmán umiestnený bezprostredne pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Hrabovskej doline v Ružomberku. Projekt má schválené stavebné povolenie, výstavba už prebieha. Apartmán sa nachádza na 1. podlaží v trojpodlažnom horskom dome obdĺžnikového tvaru, ktorý je prestrešený sedlovou vegetačnou strechou. Na druhom a treťom podlaží sa nachádzajú ďalšie samostatné apartmány. Pozdĺž východnej strany sa tiahne jednoramenné schodisko. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený pre rodinu, klientske zmeny po dohode. Apartmán - A1 (1. podlažie) Výmera pozemku: od 245,48 m2 Zastavaná plocha pozemku: 78,79 m2 Podielová plocha pozemku: od 81,83 m2 Podlahová plocha apartmánu "A1": 42,52 m2 Cena: od 77 070,34 € bez DPH (92 484,40 € s DPH) Možnosť odpočtu DPH. Provízia sa neplatí. V závislosti od výmery pozemku sa ceny môžu mierne líšiť. Pri výmere pozemku 791,25 m2 je cena apartmánu 102 308,12 € s DPH Na vyžiadanie poskytnem informácie o predaji apartmánov na 2. a 3. podlaží alebo celého horského domu. Info nájdete aj v ponuke RK. Projekt na rozlohe 40 000 m2 ponúka v scenérii Hrabovskej doliny 51 typizovaných moderných chaletov (typ "A" a "B") – samostatné horské domy s možnosťou trvalého bývania pre rodinu alebo v úprave na samostatné chalet apartmány (spĺňajú podmienky financovania hypotekárnym úverom). Technické špecifikácie: - obvodové, vnútorné nosné murivo ako aj deliace priečky zo stavebného systému YTONG - hlavná časť fasády bude priteplená fasádnym šedým polystyrénom - namontovaný fasádny drevený obklad z dosiek „Parklex“ - hliníkové fasádne okenné a dverné systémy - celková konštrukcia dosahuje parametre pre ultranízkoenergetické objekty - voda z verejnej siete cez vodovodnú prípojku - odvod splaškových vôd do verejnej kanalizácie cez kanalizačnú prípojku so šachtou - príprava teplej vody cez elektrický ohrievač vody s objemom 150 l - zabudované samoregulačné infra-elektrické podlahové vykurovanie najnovšej generácie - zabudovaná krbová vložka na tuhé palivo v obývacej miestnosti Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

77 000 €
1 833,33 €/m²

DOMOVIA
Pekný 2i byt v novostavbe Bosákova na začiatku Petržalky

Pekný 2i byt v novostavbe Bosákova na začiatku Petržalky

Lokalita: Bosákova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Na predaj pekný 2 izbový byt v novostavbe s nadštandardnou loggiou a výhľadom na Bosákovej ulici na začiatku Petržalky. Byt je kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi vrátane klimatizácie v každej izbe. Okolie ponúka výbornú občiansku vybavenosť, zeleň, rýchly prístup do centra mesta a na diaľnicu. Veľkou pridanou hodnotou tejto lokality je blízkosť električky, chorvátskeho ramena a Sadu Janka Kráľa. - Bosákova ulica - novostavba na začiatku Petržalky - výmera 55 m² - 18/19 poschodie - nadštandardná loggia s výhľadom (9,3m²) - východná orientácia - hliníkové okná, podlahové kúrenie v kúpeľni - recepcia a 24 hod. strážna služba a kamerový systém v bytovom dome - možnosť kúpiť parking v podzemnej garáži Byt je kúpou voľný Cena: 199 000€ vrátane provízie Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

199 000 €
3 618,18 €/m²

DOMOVIA
Krásny apartmán s terasou v horskom dome

Krásny apartmán s terasou v horskom dome "B2" na Liptove

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmánový dom   Úžítková plocha: 53 m²

Ponúkame na predaj krásny samostatný chalet apartmán s terasou umiestnený bezprostredne pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Projekt má schválené stavebné povolenie, výstavba už prebieha. Apartmán sa nachádza na 2. podlaží v trojpodlažnom horskom dome obdĺžnikového tvaru, ktorý je prestrešený sedlovou vegetačnou strechou. Na prízemnom a treťom podlaží sa nachádzajú ďalšie samostatné apartmány. Pozdĺž východnej strany sa tiahne jednoramenné schodisko. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený pre rodinu, klientske zmeny po dohode. Apartmán - B2 (2. podlažie) Výmera pozemku: od 309,18 m2 Zastavaná plocha pozemku: 110,4 m2 Podielová plocha pozemku: od 103,06 m2 Podlahová plocha apartmánu "B2" vrátane terasy: 53,70 m2 Cena: od 122 433,28 € s DPH Možnosť odpočtu DPH. Provízia sa neplatí. V závislosti od výmery pozemku sa ceny môžu mierne líšiť. Pri výmere pozemku 632,59 m2 je cena apartmánu 128 254,64 € s DPH Na vyžiadanie poskytnem informácie o predaji apartmánov na 1. a 2. podlaží alebo celého horského domu. Info nájdete aj v ponuke RK. Projekt na rozlohe 40 000 m2 ponúka v scenérii Hrabovskej doliny 51 typizovaných moderných chaletov (typ "A" a "B") – samostatné horské domy s možnosťou trvalého bývania pre rodinu alebo v úprave na samostatné chalet apartmány (spĺňajú podmienky financovania hypotekárnym úverom). Technické špecifikácie: - obvodové, vnútorné nosné murivo ako aj deliace priečky zo stavebného systému YTONG - hlavná časť fasády bude priteplená fasádnym šedým polystyrénom - namontovaný fasádny drevený obklad z dosiek „Parklex“ - hliníkové fasádne okenné a dverné systémy - celková konštrukcia dosahuje parametre pre ultranízkoenergetické objekty - voda z verejnej siete cez vodovodnú prípojku - odvod splaškových vôd do verejnej kanalizácie cez kanalizačnú prípojku so šachtou - príprava teplej vody cez elektrický ohrievač vody s objemom 150 l - zabudované samoregulačné infra-elektrické podlahové vykurovanie najnovšej generácie - zabudovaná krbová vložka na tuhé palivo v obývacej miestnosti Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

122 000 €
2 301,89 €/m²

DOMOVIA
Zariadený 2i byt s loggiou v novostavbe v Ružinove

Zariadený 2i byt s loggiou v novostavbe v Ružinove

Lokalita: Ružinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt s loggiou v novostavbe na Ružinovskej ulici v Bratislave. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. - Ružinovská ulica - 2r. novostavba - 6/8 poschodie - výmera 41 m2 - loggia s obývacej izby - parkovacie státie v cene nájmu Byt je kompletne nadštandardne zariadený - nemecká KL so spotrebičmi, práčka, vstavaná skriňa, sedacia súprava, posteľ 180/200cm a TV. Byt je voľný od 01.08.2020 Cena: 550€ + 100€ energie Provízia pre RK 390€ Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

550 €
13,41 €/m²
+ 100 €/mes. energie
DOMOVIA
Na prenájom slnečný 2i byt v novostavbe v Ružinove

Na prenájom slnečný 2i byt v novostavbe v Ružinove

Lokalita: Ružinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Na prenájom moderný slnečný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe na Ružinovskej ulici č.44 v Bratislave. Dispozícia: vstupná hala, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, samostatná spálňa so šatníkom, kúpeľňa s vaňou, práčkou a samostatná toaleta. Vstup na balkón z obývacej izby. - Ružinovská ulica - 4r. novostavba - 8/10 poschodie - výmera 60 m2 - byt je orientovaný na tichú stranu do dvora - veľký balkón s výhľadom - priestranný šatník v spálni - samostatná toaleta - vhodné pre 1 alebo 2 osoby Byt je nadštandardne zariadený kvalitným talianskym nábytkom, gauč, kuchynská linka s novými spotrebičmi: varná doska, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, umývačka riadu, v kúpeľni vaňa a práčka, v spálni priestranný šatník s úložným priestorom, pohodlná manželská posteľ s matracom, na chodbe vešiak. Na oknách sú žalúzie a sieťky. Pes/mačka nie sú povolené. Byt je voľný ihneď. Cena: 500€ + 150€ energie Provízia pre RK 450€ Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu. © Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom realitnej kancelárie Domovia.

500 €
8,33 €/m²

DOMOVIA
NA PREDAJ KRÁSNY HORSKÝ DOM

NA PREDAJ KRÁSNY HORSKÝ DOM "B" NA LIPTOVE

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 211 m²

Ponúkame na predaj moderný chalet - horský dom umiestnený bezprostredne pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Hrabovskej doline v Ružomberku. Projekt má schválené stavebné povolenie, výstavba už prebieha. Chalet „B“ je navrhnutý ako trojpodlažný horský dom obdĺžnikového tvaru prestrešený sedlovou vegetačnou strechou. Dispozičné riešenie: Suterén domu pozostáva z veľkometrážnej miestnosti, ktorá bude slúžiť pre spoločenské akcie. Na základe požiadavky klienta je možné v suteréne zrealizovať wellness priestor. Chalet je prístupný z južnej strany na úrovni prvého nadzemného podlažia. Z prestrešeného závetria je možné prejsť do predsiene vedľa ktorej sa nachádza uzavretá garáž s jedným státím. Z predsiene je prístupná veľkometrážna miestnosť, ktorá pozostáva z obývacej miestnosti, jedálne, kuchyne, samostatného WC a terasy. Vertikálny komunikačný priestor medzi jednotlivými podlažiami – jednoramenné schodiská sa tiahnu pozdĺž východnej strany. Na druhom nadzemnom podlaží je navrhnutá spálňa a dve detské izby, pričom jedna izba disponuje samostatným šatníkom. Druhé nadzemné podlažie dopĺňa kúpeľňa s WC vedľa spálne. Je možnosť zmenšiť plochu terasy a zväčšiť plochu kúpeľne s WC. Chalet je možné prefinancovať prostredníctvom hypotekárneho úveru vo výške 80% z jeho hodnoty. Výmera pozemku: od 309,18 m2 Zastavaná plocha pozemku: 110,4 m2 Podlahová plocha chaletu: 211,20 m2 Cena: od 349 026,19 € bez DPH (418 831,43 € s DPH) Provízia sa neplatí. V závislosti od výmery pozemku sa ceny môžu líšiť. Pri výmere pozemku 632,59 m2 je cena chaletu 363 579,60 € bez DPH Projekt na rozlohe 40 000 m2 ponúka v scenérii Hrabovskej doliny 51 typizovaných moderných chaletov (typ "A" a "B") – samostatné horské domy s možnosťou trvalého bývania pre rodinu alebo v úprave na samostatné chalet apartmány. Na vyžiadanie poskytnem informácie o predaji samostatných apartmánov na 1, 2 a 3. podlaží. Info nájdete aj v ponuke RK. Technické špecifikácie: - obvodové, vnútorné nosné murivo ako aj deliace priečky zo stavebného systému YTONG - hliníkové fasádne okenné a dverné systémy - celková konštrukcia dosahuje parametre pre ultranízkoenergetické objekty - voda z verejnej siete cez vodovodnú prípojku - odvod splaškových vôd do verejnej kanalizácie cez kanalizačnú prípojku so šachtou - príprava teplej vody cez elektrický ohrievač vody s objemom 150 l - zabudované samoregulačné infra-elektrické podlahové vykurovanie najnovšej generácie - zabudovaná krbová vložka na tuhé palivo v obývacej miestnosti Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk

349 000 €
1 654,03 €/m²

DOMOVIA