Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu DOMOVIA

Predajca

Názov predajcu:
DOMOVIA
Kontakt:
Tel: 095... Zobraziť
E-mail: inf...
www.domovia.sk
Adresa:
Račianska 88 B
Bratislava III - Nové Mesto
831 02
Popis:
Nájdených 14 novostavieb
Exkluzívny 2i byt v novostavbe SKY PARK Bratislava

Exkluzívny 2i byt v novostavbe SKY PARK Bratislava

Lokalita: Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2 izbový byt s loggiou v novostavbe SKY PARK v Starom Meste v Bratislave. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom vyrobeným na mieru vrátane nových el. spotrebičov (sklokeramická doska, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, digestor, chladnička, mraznička, práčka. Možnosť dokúpiť televízor. - Továrenská ulica, Staré Mesto - novostavba SKY PARK - 2/30 poschodie - vysokorýchlostné výťahy - výmera 55 m² + 4,5 m² loggia - kompletne novo zariadený byt nadštandardným nábytkom a spotrebičmi - klimatizácia, bezpečnostné protipožiarne dvere, izolačné trojskla - centrálny zhod odpadu - 24 hod. recepcia - možnosť využiť terasu na streche bytového domu - možnosť prenájmu podzemného parkovacieho státia (100 € / mesiac) K bytu prislúcha priestranná pivničná kobka (už zahrnuté v cene nájmu) Byt je voľný ihneď. Cena: 690 € nájom + 200 € energie vrátane Tv a internetu. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu. © Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom realitnej kancelárie Domovia.

690 €/mes.
11,69 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
DOMOVIA
Nové chalet apartmány (B3) na Liptove, Hrabovo

Nové chalet apartmány (B3) na Liptove, Hrabovo

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 64 m²

Ponúkame na predaj krásne samostatné chalet apartmány s terasou a saunou (B3) v nových rozostavaných domoch (typ B) umiestnené priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Apartmány B3 sa nachádzajú na 3. podlaží v trojpodlažných horských domoch, ktoré sú prestrešené sedlovou vegetačnou strechou. V domoch sú umiestnené 3 nepriechodné apartmány s vlastným vstupom cez samostatné schodisko. Jednotlivé apartmány sú evidované ako samostatné bytové jednotky - BYTY. Apartmány sa predávajú buď v stave holobytu alebo aj s kompletným zariadením podľa vizualizácií v galérií. V apartmánoch bude zavedené elektrické podlahové vykurovanie NanoHeat + wifi regulácia. Na vyžiadanie odošlem kompletný dokument so špecifikáciou holobytu a popisu ďalšieho vybavenia. V dome typu B sa nachádza jedna samostatná miestnosť tzv. lyžiareň s možnosťou odloženia lyží a bicyklov. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený na rodinné bývanie s otvoreným schodiskom alebo na investíciu ako apartmány na prenájom. K domu prislúchajú 3 parkovacie státia. PLOCHA APARTMÁNOV (TYP B) VRÁTANE TERASY: od 53,70 m2 do 71,37 m2 POZEMKY: od 309,18 m2 do 632,59 m2 CENY: od 108 164,73 € bez DPH (129 797,68 € s DPH) Možnosť odpočtu DPH. Sprostredkovateľská provízia sa realitnej kancelárií neplatí. Ceny sú oficiálne stanové investorom. Na vyžiadanie poskytnem konkrétne cenové ponuky pre apartmány na 1, 2 a 3. podlaží, prípadne celého horského domu, ceny interiérov, vizualizácie, výmery, pôdorysy a pod. Rád vám prepošlem všetky informácie a cenové ponuky aj k druhému domu (typ A) a ponuku apartmánov v ňom. Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Dom má energetický certifikát A0. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

108 000 €
1 687,50 €/m²

DOMOVIA
Nové chalet apartmány (A2) na Liptove, Hrabovo

Nové chalet apartmány (A2) na Liptove, Hrabovo

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 38 m²

Ponúkame na predaj krásne samostatné chalet apartmány s terasou (A2) v nových rozostavaných domoch (typ A) umiestnené priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Apartmány A2 sa nachádzajú na 2. podlaží v trojpodlažných horských domoch, ktoré sú prestrešené sedlovou vegetačnou strechou. V domoch sú umiestnené 3 nepriechodné apartmány s vlastným vstupom cez samostatné schodisko. Jednotlivé apartmány sú evidované ako samostatné bytové jednotky - BYTY. Apartmány sa predávajú buď v stave holobytu alebo aj s kompletným zariadením podľa vizualizácií v galérií. V apartmánoch bude zavedené elektrické podlahové vykurovanie NanoHeat + wifi regulácia. Na vyžiadanie odošlem kompletný dokument so špecifikáciou holobytu a popisu ďalšieho vybavenia. Na pozemkoch pri domoch typu A bude vybudovaný objekt SKI & BIKE tzv. lyžiareň s možnosťou odloženia lyží a bicyklov. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený na rodinné bývanie s otvoreným schodiskom alebo na investíciu ako apartmány na prenájom. K domu prislúchajú 3 parkovacie státia. PLOCHA APARTMÁNOV (TYP A) VRÁTANE TERASY: od 42,52 m2 do 55,49 m2 POZEMKY: od 245,48 m2 do 494,67 m2 CENY: od 89 488,34 € bez DPH (107 386 € s DPH) Možnosť odpočtu DPH. Sprostredkovateľská provízia sa realitnej kancelárií neplatí. Ceny sú oficiálne stanové investorom. Na vyžiadanie poskytnem konkrétne cenové ponuky pre apartmány na 1, 2 a 3. podlaží, prípadne celého horského domu, ceny interiérov, vizualizácie, výmery, pôdorysy a pod. Rád vám prepošlem všetky informácie a cenové ponuky aj k druhému domu (typ B) a ponuku apartmánov v ňom. Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Dom má energetický certifikát A0. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

89 000 €
2 342,11 €/m²

DOMOVIA
Nové chalet apartmány (B2) na Liptove, Hrabovo, Ružomberok

Nové chalet apartmány (B2) na Liptove, Hrabovo, Ružomberok

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmánový dom   Úžítková plocha: 42.6 m²

Ponúkame na predaj krásne samostatné chalet apartmány s terasou (B2) v nových rozostavaných domoch (typ B) umiestnené priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Apartmány B2 sa nachádzajú na 2. podlaží v trojpodlažných horských domoch, ktoré sú prestrešené sedlovou vegetačnou strechou. V domoch sú umiestnené 3 nepriechodné apartmány s vlastným vstupom cez samostatné schodisko. Jednotlivé apartmány sú evidované ako samostatné bytové jednotky - BYTY. Apartmány sa predávajú buď v stave holobytu alebo aj s kompletným zariadením podľa vizualizácií v galérií. V apartmánoch bude zavedené elektrické podlahové vykurovanie NanoHeat + wifi regulácia. Na vyžiadanie odošlem kompletný dokument so špecifikáciou holobytu a popisu ďalšieho vybavenia. V dome typu B sa nachádza jedna samostatná miestnosť tzv. lyžiareň s možnosťou odloženia lyží a bicyklov. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený na rodinné bývanie s otvoreným schodiskom alebo na investíciu ako apartmány na prenájom. K domu prislúchajú 3 parkovacie státia. PLOCHA APARTMÁNOV (TYP B) VRÁTANE TERASY: od 53,70 m2 do 71,37 m2 POZEMKY: od 309,18 m2 do 632,59 m2 CENY: od 108 164,73 € bez DPH (129 797,68 € s DPH) Možnosť odpočtu DPH. Sprostredkovateľská provízia sa realitnej kancelárií neplatí. Ceny sú oficiálne stanové investorom. Na vyžiadanie poskytnem konkrétne cenové ponuky pre apartmány na 1, 2 a 3. podlaží, prípadne celého horského domu, ceny interiérov, vizualizácie, výmery, pôdorysy a pod. Rád vám prepošlem všetky informácie a cenové ponuky aj k druhému domu (typ A) a ponuku apartmánov v ňom. Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Dom má energetický certifikát A0. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

108 000 €
2 535,21 €/m²

DOMOVIA
Krásny 1i byt v novostavbe Viladomy Slnečnice | Domovia.sk

Krásny 1i byt v novostavbe Viladomy Slnečnice | Domovia.sk

Lokalita: Žltá, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 34 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1 izbový byt s loggiou v lukratívnej novostavbe na Žltej ulici na Slnečniciach (Viladomy). Zariadenie: kuchynská linka na mieru, vstavané spotrebiče - chladnička s mrazničkou, varná elektrická doska, elektrická rúra, digestor. Posuvná vstavaná skriňa na mieru, úsporné žiarovky, obývacia stena a LED Televízor, Blu-ray prehrávač, rozkladacia pohovka (posteľ pre 2 osoby), barový pult (2 osoby), WiFi pripojenie, káblová TV, balkónové sedenie - umelý ratan (4 osoby), kompletne vybavená kúpeľňa so sprchovacím kútom, pračkou a WC. - Žltá ulica, Petržalka - novostavba - zvýšené 1/4 poschodie s výťahom - výmera bytu 45 m² - západná orientácia bytu - príjemné večerné posedenie na balkóne pri západe slnka - zariadený nábytkom vrátane spotrebičov - výborná dopravná dostupnosť do centra mesta autom alebo autobusom Vhodný pre 1 alebo 2 osoby bez domácich zvierat Voľne od 01.08.2021. Cena: 500 € vrátane energií, Tv a internetu. (dohoda na cene možná) Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu. © Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom realitnej kancelárie Domovia.

500 €/mes.
14,71 €/m²/mes.

DOMOVIA
Nové chalet apartmány (B1) na Liptove, Hrabovo

Nové chalet apartmány (B1) na Liptove, Hrabovo

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame na predaj krásne samostatné chalet apartmány s terasou (B1) v nových rozostavaných domoch (typ B) umiestnené priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Apartmány B1 sa nachádzajú na 1. podlaží v trojpodlažných horských domoch, ktoré sú prestrešené sedlovou vegetačnou strechou. V domoch sú umiestnené 3 nepriechodné apartmány s vlastným vstupom cez samostatné schodisko. Jednotlivé apartmány sú evidované ako samostatné bytové jednotky - BYTY. Apartmány sa predávajú buď v stave holobytu alebo aj s kompletným zariadením podľa vizualizácií v galérií. V apartmánoch bude zavedené elektrické podlahové vykurovanie NanoHeat + wifi regulácia. Na vyžiadanie odošlem kompletný dokument so špecifikáciou holobytu a popisu ďalšieho vybavenia. V dome typu B sa nachádza jedna samostatná miestnosť tzv. lyžiareň s možnosťou odloženia lyží a bicyklov. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený na rodinné bývanie s otvoreným schodiskom alebo na investíciu ako apartmány na prenájom. K domu prislúchajú 3 parkovacie státia. PLOCHA APARTMÁNOV (TYP B) VRÁTANE TERASY: od 53,70 m2 do 71,37 m2 POZEMKY: od 309,18 m2 do 632,59 m2 CENY: od 108 164,73 € bez DPH (129 797,68 € s DPH) Možnosť odpočtu DPH. Sprostredkovateľská provízia sa realitnej kancelárií neplatí. Ceny sú oficiálne stanové investorom. Na vyžiadanie poskytnem konkrétne cenové ponuky pre apartmány na 1, 2, a 3. podlaží, prípadne celého horského domu, ceny interiérov, vizualizácie, výmery, pôdorysy a pod. Rád vám prepošlem všetky informácie a cenové ponuky aj k druhému domu (typ A) a ponuku apartmánov v ňom. Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Dom má energetický certifikát A0. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

108 000 €
2 160 €/m²

DOMOVIA
Nové chalet apartmány (A3) na Liptove, Hrabovská dolina

Nové chalet apartmány (A3) na Liptove, Hrabovská dolina

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Ponúkame na predaj krásne samostatné chalet apartmány s terasou (A3) v nových rozostavaných domoch (typ A) umiestnené priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Apartmány A3 sa nachádzajú na 3. podlaží v trojpodlažných horských domoch, ktoré sú prestrešené sedlovou vegetačnou strechou. V domoch sú umiestnené 3 nepriechodné apartmány s vlastným vstupom cez samostatné schodisko. Jednotlivé apartmány sú evidované ako samostatné bytové jednotky - BYTY. Apartmány sa predávajú buď v stave holobytu alebo aj s kompletným zariadením podľa vizualizácií v galérií. V apartmánoch bude zavedené elektrické podlahové vykurovanie NanoHeat + wifi regulácia. Na vyžiadanie odošlem kompletný dokument so špecifikáciou holobytu a popisu ďalšieho vybavenia. Na pozemkoch pri domoch typu A bude vybudovaný objekt SKI & BIKE tzv. lyžiareň s možnosťou odloženia lyží a bicyklov. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený na rodinné bývanie s otvoreným schodiskom alebo na investíciu ako apartmány na prenájom. K domu prislúchajú 3 parkovacie státia. PLOCHA APARTMÁNOV (TYP A) VRÁTANE TERASY: od 42,52 m2 do 55,49 m2 POZEMKY: od 245,48 m2 do 494,67 m2 CENY: od 89 488,34 € bez DPH (107 386 € s DPH) Možnosť odpočtu DPH. Sprostredkovateľská provízia sa realitnej kancelárií neplatí. Ceny sú oficiálne stanové investorom. Na vyžiadanie poskytnem konkrétne cenové ponuky pre apartmány na 1, 2 a 3. podlaží, prípadne celého horského domu, ceny interiérov, vizualizácie, výmery, pôdorysy a pod. Rád vám prepošlem všetky informácie a cenové ponuky aj k druhému domu (typ B) a ponuku apartmánov v ňom. Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Dom má energetický certifikát A0. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

89 000 €
1 854,17 €/m²

DOMOVIA
Na prenájom 1i byt v novostavbe Petržalka | Domovia.sk

Na prenájom 1i byt v novostavbe Petržalka | Domovia.sk

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 1-izbový byt s loggiou v novostavbe Pegas na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej haly, kúpeľňa s vaňou a práčkou, samostatné WC, veľká obývacia izba spolu s kuchynkou linkou, nábytkom a rozťahovacou sedačkou. Chladnička, práčka, sporák sú k dispozícií. - Vyšehradská ulica, Petržalka - novostavba Pegas - 2/6 poschodie s výťahom - výmera bytu 46 m² - priestranná loggia so sedením - západná orientácia - kompletne zariadený byt nábytkom vrátane spotrebičov Vhodné pre 1 alebo 2 osoby bez bez domácich zvierat. Voľne ihneď. Cena: 460 Eur vrátane energií. Poplatok za sprostredkovanie vrátane servisu počas celej doby nájmu je 350€. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu. © Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom realitnej kancelárie Domovia

460 €/mes.
10 €/m²/mes.

DOMOVIA
Na prenájom obchodný priestor v novostavbe Matadorka

Na prenájom obchodný priestor v novostavbe Matadorka

Lokalita: Gustáva Mallého, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 28 m²

Na prenájom nový obchodný priestor dokončený v štandarde v novostavbe Matadorka v tesne blízkosti železničnej stanici Petržalka. K dispozícií sú dve vonkajšie parkovacie státia priamo pred obchodným priestorom (cena dohodou). - ulica Gustáva Mallého, Petržalka - novostavba MATADORKA (2020) - prízemie - výmera 28 m2 Holopriestor, ktorý bude na náklady vlastníka dokončený v štandarde: - dobetonávka podlahy + podlahové vykurovanie, - vybudovanie sociálneho zariadenia (toaleta + rohové umývadlo), - podhladový kazetový strop + osvetlenie, - nástenné el. zásuvky + vypínače, Cena: 470 € vrátane DPH + energie (cca 70 € podľa zálohového predpisu) Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk © Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom realitnej kancelárie Domovia.

470 €/mes.
16,79 €/m²/mes.
+ 70 €/mes. energie
DOMOVIA
Prenájom 2i bytu s terasou novostavba Jégého Ružinov

Prenájom 2i bytu s terasou novostavba Jégého Ružinov

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbový byt s terasou v novostavbe Jégého alej v Ružinove. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom vrátane spotrebičov ako na fotografiách. - Jégého, Ružinov - 12 ročná novostavba Jégého alej - 7/21 poschodie s výťahom - nonstop recepcia - výmera bytu 59 m² + 6 m² terasa - byt je orientovaný do parku - kompletne zariadený byt nábytkom vrátane spotrebičov Voľne ihneď Cena: 520€ nájom + 130€ energie vrátane energií. Poplatok za sprostredkovanie vrátane servisu počas celej doby nájmu je 390€. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

520 €/mes.
8,81 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
DOMOVIA
Prenájom 2i bytu v novostavbe Panorama City Bratislava

Prenájom 2i bytu v novostavbe Panorama City Bratislava

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Ponúkame na prenájom nový moderný 2 izbový byt s loggiou a výhľadom v novostavbe Panorama City pri Eurovea v Starom Meste. - Landererova ulica, Staré Mesto - novostavba Panorama City - 18/33 poschodie - 2x výťah - výmera 57 m² - loggia s výhľadom - kompletne novo zariadený nábytkom a spotrebičmi - klimatizácia, bezpečnostné dvere - 24 hod. recepcia - možnosť prenájmu garážového parkovacieho státia (90€ / mesiac) Byt je voľný ihneď. Cena: 800 € vrátane energií, Tv a internetu. Poplatok za sprostredkovanie vrátane servisu počas celej doby nájmu je 450€. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

800 €/mes.
14,04 €/m²/mes.

DOMOVIA
Luxusný 2i byt s výhľadom v novostavbe SKY PARK Bratislava

Luxusný 2i byt s výhľadom v novostavbe SKY PARK Bratislava

Lokalita: Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50.5 m²

Ponúkame na prenájom luxusný 2 izbový byt s krásnym výhľadom v novostavbe SKY PARK v Starom Meste v Bratislave. Byt je kompletne zariadený nábytkom vrátane el. spotrebičov (sklokeramická doska, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, digestor, práčka so sušičkou, chladnička, mraznička). - Továrenská ulica, Staré Mesto - novostavba SKY PARK - 13/30 poschodie - vysoko rýchlostné výťahy - výmera 50,5 m² + 5 m² loggia - kompletne novo zariadený byt nadštandardným nábytkom a spotrebičmi - klimatizácia, bezpečnostné protipožiarne dvere, izolačné trojskla - centrálny zhod odpadu - 24 hod. recepcia - možnosť využiť terasu na streche bytového domu - prenájom podzemného parkovacieho státia a skladovej kobky (100 € / mesiac) Byt je voľný ihneď. Cena: 900 € nájom + 200 € energie vrátane Tv a internetu. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

900 €/mes.
17,82 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
DOMOVIA
Na prenájom 2i byt v novostavbe Jégého v Ružinove

Na prenájom 2i byt v novostavbe Jégého v Ružinove

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Ponúkame na prenájom útulný a kompletne zariadený 2 izbový byt s loggiou v novostavbe Jégého alej v Ružinove. Dispozícia: vstupná hala, komora, kúpeľňa s vaňou, toaletou a práčkou, obývacia izba s kuchynským kútom, spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, sporák, elektrická rúra), gauč, televízor a samostatná spálňa s manželskou posteľou, matracom a rolldorom. - Jégého, Ružinov - novostavba - výmera bytu 53 m² + 4,3 m² loggia - veľa úložného priestoru - kompletne zariadený byt nábytkom vrátane spotrebičov Voľne ihneď Cena: 700€ energie vrátane energií, Tv a internetu (magio rozšírený balík) Poplatok za sprostredkovanie vrátane servisu počas celej doby nájmu je 390€. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

700 €/mes.
13,21 €/m²/mes.

DOMOVIA
Prenájom 3 izbového bytu s loggiou v Ružinove

Prenájom 3 izbového bytu s loggiou v Ružinove

Lokalita: Na Križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 3 izbový byt v staršej novostavbe na ulici Na križovatkách v Ružinove (časť Trnávka). Dispozícia: vstupná hala, 2x samostatná nepriechodná spálňa, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s oknom, vaňou, práčkou a toaletou. Vstup na loggiu je možný z obývacej izby a spálne. Byt je kompletne zariadený: kuchynská linka, nábytok, sedacia súprava, jedálenský stôl, stoličky, 2x veľká rolldor skriňa, manželská posteľ, menšia posteľ, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, elektrická rúra so sklokeramickou varnou doskou, LCD televízor, práčka. - Na križovatkách, Ružinov - novostavba (r. 2006) - výmera bytu 67 m² - 3. poschodie - loggia 6,5 m² + 3,6 m² komora - dostatok úložného priestoru - bezpečnostné vchodové dvere - možnosť pripojenia na káblovú Tv a internet K bytu prislúcha komora na 3. poschodí. Voľne ihneď Cena: 500€ + 120€ energie Poplatok za sprostredkovanie vrátane servisu počas celej doby nájmu je 390€. Kontakt na makléra: Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk

500 €/mes.
7,46 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
DOMOVIA