Novostavby.sk

Inzeráty predajcu DOBRÉ REALITY s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
DOBRÉ REALITY s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.dobrereality.sk
Adresa:
Dlhá ulica 426/3
Prievidza
97101
Nájdených 58 novostavieb
1 2 3
na predaj 1-izbový byt v centre Bratislavy

na predaj 1-izbový byt v centre Bratislavy

Lokalita: Vazovova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o rozlohe 43 m2 nachádzajúci sa na 3.poschodí zo 7. K bytu prislúcha pivnica v suteréne o rozlohe 2 m2. Byt sa nachádza v novostavbe na Vazovovej ulici 9b v centre Bratislavy. Byt má novú kuchynskú linku, ktorá je súčasťou bytu. Cena nehnuteľnosti je za cenu 206 000.- Eur. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

206 000 €
4 790,70 €/m²

Trnava - ZASTÚPENIE
Na predaj 3 izbový byt Nitra-Centrum

Na predaj 3 izbový byt Nitra-Centrum

Lokalita: Coboriho, Nitra (Nitra)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 64.11 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Nitre na ul. Coboriho. Byt sa nachádza v novostavbe bytového komplexu na 4. poschodí s výťahom. Obytná plocha je 64,11m2 + terasa po celej dĺžke bytu. Dispozičné riešenie: Priestranná vstupná chodba, kúpeľňa spolu s WC, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, spálňa a detská izba. Výhody bytu: Nízke mesačné náklady cca 100 eur spolu, v maximálnom dosahu kompletná občianska vybavenosť. Byt sa predáva komplet zariadený. Cena 125 000 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

125 000 €
1 949,77 €/m²

Nitra - POBOČKA
Garáž do prenájmu za super cenu.

Garáž do prenájmu za super cenu.

Lokalita: Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom montovanu garáž o rozmeroch 3x6m s výškou vpredu 218cm a vzadu 190cm.V garáži je zavedena elektrina.Je vhodná na umiestnenie auta alebo ako skladovy priestor.Garaž je v straženom objekte.Je voľná ihneď.Nachádza sa v blizkosti Kauflandu.Info. rada poskytnem na tč.0918830827.Karin Dudova Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

80 €/mes.
4,44 €/m²/mes.
vrátane energií
Nové Zámky - POBOČKA
Realizovanie projektu novostavby na kľúč v obci Semerovo - predaj!

Realizovanie projektu novostavby na kľúč v obci Semerovo - predaj!

Lokalita: Semerovo (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu na kľúč v obci Semerovo, 17 km od mesta Nové Zámky, 12 km od termálneho kúpaliska a 1 km od plánovanej R 7, na slnečnom pozemku orientovanom východ - západ, o rozmere 851 m2 s výjazdom na miestnu komunikáciu. Jedná sa o nízkoenergetický drevodom s najnovšími technológiami izolácií, použitých materiálov a moderným projektovaním priestoru 2021/22. Náklady na prevádzku uvedeného domu sú mesačne 90.-€ a termín ukončenia výstavby je apríl 2022. V termíne do 01.12.2021 je možné si vybrať projekt podľa vlastného uváženia z pestrej palety projektov a prispôsobiť si ho vlastným požiadavkám. Cena nehnuteľnosti s pozemkom je predpokladaná 125 000.-€. Bližšie informácie k danej nehnuteľnosti Vám ochotne poskytne domáci maklér Ing. Štefan Ölvecký, č.t.: 0902 442 125, email: olvecky@dobrereality.sk. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

125 000 €
961,54 €/m²

Nové Zámky - POBOČKA
Novostavba - štvorizbový bungalov v obci Jasová na predaj !

Novostavba - štvorizbový bungalov v obci Jasová na predaj !

Lokalita: Jasová (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 i novostavbu rodinného domu na kľúč v obci Jasová, 17 km od mesta Nové Zámky, 16 km od termálneho kúpaliska Podhájska a 1 km od plánovanej R 7, na slnečnom pozemku orientovanom východ - juh, o rozmere 985 m2 s výjazdom na miestnu komunikáciu. Jedná sa o bungalov, nízkoenergetický drevodom s najnovšími technológiami izolácií, použitých materiálov a moderným projektovaním priestoru 2021/22. Náklady na prevádzku uvedeného domu sú mesačne 50 € a termín ukončenia výstavby je apríl 2022. V termíne do 01.12.2021 je možné si vybrať projekt podľa vlastného uváženia z pestrej palety projektov a prispôsobiť si ho vlastným požiadavkám. Cena nehnuteľnosti s pozemkom je predpokladaná 135 000.-€. Bližšie informácie k danej nehnuteľnosti Vám ochotne poskytne domáci maklér Ing. Štefan Ölvecký, č.t.: 0902 442 125, email: olvecky@dobrereality.sk. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

135 000 €
1 038,46 €/m²

Nové Zámky - POBOČKA
Prenájom novostavby rodinného domu v blízkosti centra mesta Nové Zámky.

Prenájom novostavby rodinného domu v blízkosti centra mesta Nové Zámky.

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 170 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom novostavbu pekného poschodového domu v radovej zástavbe blízko centra mesta v Nových Zámkoch. Jedná sa o moderne riešenú stavbu, ktorá ponúka celkovo cca. 170 m2 obytnej plochy vrátane garáže, technickej miestnosti a dvoch balkónov na poschodí. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby s vešiakovou stenou, priestrannej klimatizovanej obývačky s krbom a francúzskym oknom s výstupom na terasu za domom, kuchynského kúta a WC. Kuchyňa je kompletne vybavená novými spotrebičmi vrátane umývačky riadu a chladničky s mrazničkou. Zariadenie priestrannej obývačky pozostáva z jedálenského stola, sedačky s konferenčným stolíkom a TV. Na poschodí sú k dispozícii 3 samostatné spálne, priestranná klimatizovaná hala, WC, kúpeľňa a 2 balkóny. Jedna zo spální je zariadená vstavanou skriňou, manželskou posteľou a komodou. Všetky okná na dome sú vybavené vonkajším žalúzím na diaľkové ovládanie a diaľkovo sa ovláda taktiež garážová a uličná brána, ktorá je vybavená videovrátnikom. Vstup do garáže je zabezpečený taktiež aj z interiéru domu a na pozemku pred garážou je priestor na parkovanie druhého vozidla, ako aj na ulici pred domom. Kúrenie je podlahové teplovodné s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne, zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Exteriér domu je nenáročný na údržbu, pozostáva vzadu z krytej terasy, menšej zatrávnenej plochy a predzáhradky s okrasnými drevinami. Dom vonia novotou a prenajíma sa za cenu 950.-euro vrátane energií výhradne pre zodpovedné a seriózne osoby. Na začiatku prenájmu sa uhrádza 1x depozit, 1x nájomné vopred a 1x provízia realitnej kancelárie vo výške mesačného nájmu. Výhodou je pokojná lokalita, centrum mesta v pešej dostupnosti a kompletná občianska vybavenosť je samozrejmosťou. Dom je k dispozícii okamžite. V prípade vážneho a seriózneho záujmu si môžete dohodnúť obhliadku na tel. čísle 0904 835 757 u makléra Mgr.Štefan Danis. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

950 €/mes.
5,59 €/m²/mes.
vrátane energií
Nové Zámky - POBOČKA
Rekreačný a obytný areál Paradise Island pri Galante - Pozemok a projekt na predaj iba ako celok - D

Rekreačný a obytný areál Paradise Island pri Galante - Pozemok a projekt na predaj iba ako celok - D

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Predstavujeme vám na Slovensku jedinečný projekt Paradise Island - rekreačné pozemky vhodné k výstavbe rezidencií, chát alebo houseboatov s vlastným jazerom, plážou a športovým areálom. Ponúkame Vám pozemky určené na rekreáciu, prípadne na výstavbu rekreačných domov (rodinných víl) a lebo chát s vlastným jazerom, plážou a športovým areálom. Rozloha ostrova umožňuje využívať až 29 500-34 000 m2 územia pre každého vlastníka. Územie ponúka možnosti rybolovu, člnkovania, jazdenia na koni a pod. Keďže sa jedná o ojedinelý pozemok ohraničený zo všetkých strán vodnou plochou, predpokladá sa, že je určený pre solventnú klientelu vyhľadávajúcu súkromie, tiché prostredie, so vzťahom k prírode. Návrh riešeného územia vychádza z územného plánu obce Mostová na základe uznesenia OZ zo dňa 11.4.2008. Projekt má vydané rozhodnutie na cestu a inžinierske siete. Územie sa nachádza približne 12 km od mesta Galanta a približne 40 km od miest Bratislava a Nitra. Územie je určené územným plánom obce Mostová na rekreačné účely. Výmera je 286 991 m2 orná plocha, na 60 978 m2 vodná plocha (mŕtve rameno) a 1703 m2 ostatná plocha. Tiché prostredie, čarovná atmosféra, súkromie ... - to všetko sú synonymá, ktoré charakterizujú Paradise Island. Projekt ponúkame na predaj iba ako celok pre investorov a developerov. Dohoda na cene je možná.

8 €

Zastúpenie Bojnice
Rekreačný a obytný areál Paradise Island pri Galante - Pozemok a projekt na predaj iba ako celok - D

Rekreačný a obytný areál Paradise Island pri Galante - Pozemok a projekt na predaj iba ako celok - D

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Predstavujeme vám na Slovensku jedinečný projekt Paradise Island - rekreačné pozemky vhodné k výstavbe rezidencií, chát alebo houseboatov s vlastným jazerom, plážou a športovým areálom. Ponúkame Vám pozemky určené na rekreáciu, prípadne na výstavbu rekreačných domov (rodinných víl) a lebo chát s vlastným jazerom, plážou a športovým areálom. Rozloha ostrova umožňuje využívať až 29 500-34 000 m2 územia pre každého vlastníka. Územie ponúka možnosti rybolovu, člnkovania, jazdenia na koni a pod. Keďže sa jedná o ojedinelý pozemok ohraničený zo všetkých strán vodnou plochou, predpokladá sa, že je určený pre solventnú klientelu vyhľadávajúcu súkromie, tiché prostredie, so vzťahom k prírode. Návrh riešeného územia vychádza z územného plánu obce Mostová na základe uznesenia OZ zo dňa 11.4.2008. Projekt má vydané rozhodnutie na cestu a inžinierske siete. Územie sa nachádza približne 12 km od mesta Galanta a približne 40 km od miest Bratislava a Nitra. Územie je určené územným plánom obce Mostová na rekreačné účely. Výmera je 286 991 m2 orná plocha, na 60 978 m2 vodná plocha (mŕtve rameno) a 1703 m2 ostatná plocha. Tiché prostredie, čarovná atmosféra, súkromie ... - to všetko sú synonymá, ktoré charakterizujú Paradise Island. Projekt ponúkame na predaj iba ako celok pre investorov a developerov. Dohoda na cene je možná.

8 €

Zastúpenie Bojnice
Ponúkame Vám na preda  chatu s okúzľujúcou atmosférou v Podhájskej blízko welnesu

Ponúkame Vám na preda chatu s okúzľujúcou atmosférou v Podhájskej blízko welnesu

Lokalita: Podhájska, Podhájska (Nové Zámky)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 133 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbovú, podpivničenú chatu v Podhájskej. Chata sa nachádza 200 m od termálneho kúpaliska. Dispozičné riešenie chaty je: vstupná miestnosť s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa+WC, v podkroví je druhá veľká spálňa, balkón. Časť chaty je murovaná a druhá časť chaty je z dreva. Pri chate sú 3 terasy na relax, osvetlený bazén, chata je oplotená kamenným múrom, pred chatou je vlastné parkovisko s elektrickou bránou. Na pozemku je vinná pivnica s rozlohou 16 m2, a dve pivnice sú pod chatou s rozlohou 34 m2. Kúrenie je krbové+ uhlíkové elektrické podlahové. Voda je vlastná studňa+ obecná voda, kanalizácia je vlastný septik. Chata sa predáva kompletne zariadená tak ako je na fotkách. Plocha: úžitková 133m2, pozemku 904m2. Cena 182900.

182 900 €
1 375,19 €/m²

Nové Zámky - POBOČKA
BUNGALOV PRAKTIK na pozemku s výmerou 525m2  -  stav HOLODOM - 11km od NR!

BUNGALOV PRAKTIK na pozemku s výmerou 525m2 - stav HOLODOM - 11km od NR!

Lokalita: Hlavná, Hosťová (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 95 m²

RK Dobré Reality ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÚ Novostavbu v obci Hosťová, čo je len 11km od mesta Nitra. Realizácia jednej novostavby je na pozemku o výmere 440 m2 + 100m2PRíSTUPOVá CESTA. Jedná sa o Katalógovy typ RD ,,PRAKTIK" - priestranný BUNGALOV vyššej kategórie . Vďaka veľkorysému rozmiestneniu izieb a vzhľadom na umiestnenie obývacej izby prepojenej s kuchyňou vznikajú dve oddelené zóny: oddychová a denná. Tým, že jednotlivé spálne sú od dennej časti domu vzdialené, zabezpečujú obyvateľom domu pokoj kedykoľvek počas dňa. Z obývacej miestnosti a kuchyne je výstup na prekrytú terasu! IS - voda, elektrika, plyn, žumpa. V obci je vybudovaná kanalizácia, čaká sa na jej spustenie. Verím, že Vás táto ponuka zaujala! Cena tejto ponuky je 128.500€ vrátane pozemku! Tel.kontakt : 0915 95 95 92, prípadne email: laukova@dobrereality.sk Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

128 500 €
1 352,63 €/m²

Nitra - POBOČKA
BUNGALOV - LUXURY - Nízkoenergetický dom - 11km od NItry! HOLODOM!

BUNGALOV - LUXURY - Nízkoenergetický dom - 11km od NItry! HOLODOM!

Lokalita: Hlavná, Hosťová (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 74 m²

Dobré Reality ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÚ Novostavbu v obci Hosťová, čo je len 11km od mesta Nitra. Realizácia jednej novostavby je na pozemku o výmere 440m2 - š18m x d 24,44m + plus podiel na prístupovej ceste pre každú parcelu o výmere 120m2. Katalógovy typ RD ,,LUXURY" - priestranný BUNGALOV - moderný a zdravý domov! Rodinný dom typu BUNGALOV je jednoduché riešenie bývania. V závislosti od počtu izieb sa mení vnútorné usporiadanie. Srdcom každého domu je obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou. Izby sú rozumne rozmiestnené. Kúpeľňa je dostatočne veľká. Samozrejmosťou je komora. Vnútorný priestor nie je zaťažený zbytočnými chodbami. Výhoda takto riešeného domu je možnosť kedykoľvek pristaviť potrebnú miestnosť navyše. RD LUXURY je 2,3,4 a 5 izbového prevedenia§ IS - voda, elektrika, plyn, žumpa. V obci je vybudovaná kanalizácia, čaká sa na jej spustenie. Cena tejto ponuky je 111 000 € spolu s pozemkom! Tel.kontakt : 0915 95 95 92, Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

111 000 €
1 500 €/m²

Nitra - POBOČKA
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Nových Zámkoch.

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Nových Zámkoch.

Lokalita: Centrum, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 60 m²

Ponúkame na prenájom pekný obchodný priestor (60m2) v Nových Zámkoch. Priestor sa nachádza na prízemí,5 minút od centra mesta.K dispozícii sú toalety a malý kuchynský kút. Priestor je vhodný ako butik,kancelária,obchod...Viac info.na tel.čísle 0908135914. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

550 €/mes.
9,17 €/m²/mes.
vrátane energií
Nové Zámky - POBOČKA
NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR PRIAMO V CENTRE TRNAVY

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR PRIAMO V CENTRE TRNAVY

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 21 m²

Ponúkame na prenájom KANCELÁRSKY PRIESTOR priamo v centre Trnavy o výmere 21 m2 + ku kancelárii prislúcha loggia. Kancelária sa nachádza na 1. poschodí, v polyfunkčnej budove. Pred budovou je možnosť parkovania. Cena za prenájom je 300 eur/mesiac vrátane energií Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

300 €/mes.
14,29 €/m²/mes.
vrátane energií
Trnava - ZASTÚPENIE
Prenájom nadštardantného 2 i zariadeného bytu Rákoš/Zvolen s parkovaním

Prenájom nadštardantného 2 i zariadeného bytu Rákoš/Zvolen s parkovaním

Lokalita: Rákoš, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu zariadený 2 i byt/ 2x lóggia v blízkosti centra Zvolen/Rákoš o rozlohe 63m2 s výťahom na 3/4 poschodí, jedna lóggia z obývačky orientovaná na východnú stranu rieky Hron a druhá lóggia zo spálne orientovaná na západnú stranu. Byt je komplet zariadený ako je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, elektrická rúra, plynová varná doska, umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou, kuchyňa spojená s obývacou časťou s rozťahovateľnou sedačkou, 2 x kreslá, konferenčný stolík, poličky a TV, oddelené WC s umývadlom, bidetom, kúpeľňa s priestranným sprchovým kútom , umývadlom, zrkadlom, práčkou, spálňa s manželskou posteľou, 2 x stavaná skriňa, TV, v byte sa nachádza aj špajza. V chodbe je vstavaná skriňa + botník, dvere sú bezpečnostné. Byt je 10 ročná tehlová stavba a napriek tomu bol v 2016 zrekonštruovaný. V podzemí obytného tehlového domu sa nachádza garážové parkovacie miesto. V prípade záujmu možnosť aj druhého parkovacieho miesta pred vchodom bytového domu na vyhradenom súkromnom parkovisku. K bytu je možnosť prenajať aj murovanú pivnicu. Byt je voľný od 1.apríla 2021 v cene bytu je internet a TV pripojenie, už spomínané garážové státie v suteréne bytového domu. Po dohode aj pivnica + druhé parkovacie miesto. Majiteľ požaduje depozit a po uzavretí nájomnej zmluvy aj mesačný nájom. Cena vrátane energii 600 €/mesiac

600 €/mes.
9,52 €/m²/mes.
vrátane energií
Zvolen - ZASTÚPENIE
samostatné lôžka na prenájom priamo v centre Trnavy

samostatné lôžka na prenájom priamo v centre Trnavy

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Iný byt   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 samostatné lôžka vo veľkom 80m2 byte priamo v centre mesta Trnava, Hornopotočná ulica. Byt je vhodný pre študentky alebo pracujúce ženy. K bytu prislúchajú 2 samostatné kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou a kompletne zariadená kuchyňa - umývačka riadu, mikrovlnka, varná doska indukčná, chladnička. Voľné od 1.4.2021 Cena za 1 lôžko pre študentku je 220 eur/mesiac, v prípade pracujúcej ženy 250 eur/mesiac. V cene prenájmu sú energie, internet a TV.

220 €/mes.
2,75 €/m²/mes.
vrátane energií
Trnava - ZASTÚPENIE
iba u nás.prenájom priestranneho 3izb bytu

iba u nás.prenájom priestranneho 3izb bytu

Lokalita: Centrum, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73.7 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt o výmere 73,7m2 na 2p v priamom centre mesta.V celej bytovke je kompletná elektrina, voda, kanalizácia nanovo dotiahnutá. V byte su plastove okna plávajuce podlahy,keramický obklad v kupelni, podlahove kurenie, každá izba má svoj termostat na regulovanie tepla, v kupelni je kotol na ohrev vody.Byt je možne si vybrať na 2 alebo 3poschodí. K bytu prislucha aj loggia.Výmera miestností: predsieň 3,3m2 kupelňa s WC 7,7m2, obývačka 25,1 m2,,izba 10,8 a izba 14,9m2 a kuchyňa 10,2m2.Vo fotodokumentácii je prložený pôdorys bytov a tento je označený fialovou farbou. V bytovke je výťah.Byt je volný od 15.6.2021 a je vhodný pre 3 osoby. Prenájom poskytujeme len serioznym klientom. Info rada poskytnem na tel. čísle 0918830827 Karin Dudová.*REZERVUJTE SI HO UŹ TERAZ* Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

580 €/mes.
7,87 €/m²/mes.
vrátane energií
Nové Zámky - POBOČKA
Rekreačný a obytný areál Paradise Island pri Galante - Pozemok a projekt na predaj iba ako celok - D

Rekreačný a obytný areál Paradise Island pri Galante - Pozemok a projekt na predaj iba ako celok - D

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Predstavujeme vám na Slovensku jedinečný projekt Paradise Island - rekreačné pozemky vhodné k výstavbe rezidencií, chát alebo houseboatov s vlastným jazerom, plážou a športovým areálom. Ponúkame Vám pozemky určené na rekreáciu, prípadne na výstavbu rekreačných domov (rodinných víl) a lebo chát s vlastným jazerom, plážou a športovým areálom. Rozloha ostrova umožňuje využívať až 29 500-34 000 m2 územia pre každého vlastníka. Územie ponúka možnosti rybolovu, člnkovania, jazdenia na koni a pod. Keďže sa jedná o ojedinelý pozemok ohraničený zo všetkých strán vodnou plochou, predpokladá sa, že je určený pre solventnú klientelu vyhľadávajúcu súkromie, tiché prostredie, so vzťahom k prírode. Návrh riešeného územia vychádza z územného plánu obce Mostová na základe uznesenia OZ zo dňa 11.4.2008. Projekt má vydané rozhodnutie na cestu a inžinierske siete. Územie sa nachádza približne 12 km od mesta Galanta a približne 40 km od miest Bratislava a Nitra. Územie je určené územným plánom obce Mostová na rekreačné účely. Výmera je 286 991 m2 orná plocha, na 60 978 m2 vodná plocha (mŕtve rameno) a 1703 m2 ostatná plocha. Tiché prostredie, čarovná atmosféra, súkromie ... - to všetko sú synonymá, ktoré charakterizujú Paradise Island. Projekt ponúkame na predaj iba ako celok pre investorov a developerov. Dohoda na cene je možná.

8 €

Zastúpenie Bojnice
NA PRENÁJOM  VEĽKÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE TRNAVY

NA PRENÁJOM VEĽKÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE TRNAVY

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame na prenájom KANCELÁRSKY PRIESTOR priamo v centre Trnavy o výmere 46 m2. Kancelária sa nachádza na 1. poschodí, v polyfunkčnej budove. Pred budovou je možnosť parkovania. Cena za prenájom je 550 eur/mesiac + energie. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

550 €/mes.
11,96 €/m²/mes.

Trnava - ZASTÚPENIE
na prenájom luxusný nadštandardný veľkometrážny byt v centre Trnavy

na prenájom luxusný nadštandardný veľkometrážny byt v centre Trnavy

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame na prenájom luxusný nadštandardný veľkometrážny byt o rozlohe 80m2 priamo v centre mesta Trnava. Byt je vhodný pre dve osoby alebo pár. K bytu prislúchajú 2 samostatné kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou a kompletne zariadená kuchyňa - umývačka riadu, mikrovlnka, varná doska indukčná, chladnička. Voľné od 1.4.2021 Lokalita ponúka plnú občiansku vybavenosť, v blízkosti reštaurácie, obchody, lekáreň, zastávka MHD. Cena za prenájom bytu je 850 eur/mesiac. V cene prenájmu sú energie, internet a TV.

850 €/mes.
10,63 €/m²/mes.
vrátane energií
Trnava - ZASTÚPENIE
1 2 3