Novostavby.sk

Inzeráty predajcu DOBRÉ REALITY s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
DOBRÉ REALITY s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.dobrereality.sk
Adresa:
Dlhá ulica 426/3
Prievidza
97101
Nájdených 51 novostavieb
1 2 3
BUNGALOV - LUXURY - Nízkoenergetický dom (Drevodom) - 11km od NItry! STAVBA NA KĽÚČ!

BUNGALOV - LUXURY - Nízkoenergetický dom (Drevodom) - 11km od NItry! STAVBA NA KĽÚČ!

Lokalita: Hlavná, Hosťová (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 74 m²

Dobré Reality ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÚ Novostavbu v obci Hosťová, čo je len 11km od mesta Nitra. Realizácia jednej novostavby je na pozemku o výmere 440m2 - š18m x d 24,44m + plus podiel na prístupovej ceste pre každú parcelu o výmere 120m2. Katalógovy typ RD ,,LUXURY" - priestranný BUNGALOV - moderný a zdravý domov! Rodinný dom typu BUNGALOV je jednoduché riešenie bývania. V závislosti od počtu izieb sa mení vnútorné usporiadanie. Srdcom každého domu je obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou. Izby sú rozumne rozmiestnené. Kúpeľňa je dostatočne veľká. Samozrejmosťou je komora. Vnútorný priestor nie je zaťažený zbytočnými chodbami. Výhoda takto riešeného domu je možnosť kedykoľvek pristaviť potrebnú miestnosť navyše. RD LUXURY je 2,3,4 a 5 izbového prevedenia§ IS - voda, elektrika, plyn, žumpa. V obci je vybudovaná kanalizácia, čaká sa na jej spustenie. Cena tejto ponuky je 132 000 € spolu s pozemkom! Tel.kontakt : 0915 95 95 92, Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

132 000 €
1 783,78 €/m²

Nitra - POBOČKA
BUNGALOV PRAKTIK (DREVODOM) na pozemku s výmerou 525m2  -  stav HOLODOM - 11km od NR!

BUNGALOV PRAKTIK (DREVODOM) na pozemku s výmerou 525m2 - stav HOLODOM - 11km od NR!

Lokalita: Hlavná, Hosťová (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 95 m²

RK Dobré Reality ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÚ Novostavbu v obci Hosťová, čo je len 11km od mesta Nitra. Realizácia jednej novostavby je na pozemku o výmere 440 m2 + 100m2PRíSTUPOVá CESTA. Jedná sa o Katalógovy typ RD ,,PRAKTIK" - priestranný BUNGALOV vyššej kategórie . Vďaka veľkorysému rozmiestneniu izieb a vzhľadom na umiestnenie obývacej izby prepojenej s kuchyňou vznikajú dve oddelené zóny: oddychová a denná. Tým, že jednotlivé spálne sú od dennej časti domu vzdialené, zabezpečujú obyvateľom domu pokoj kedykoľvek počas dňa. Z obývacej miestnosti a kuchyne je výstup na prekrytú terasu! IS - voda, elektrika, plyn, žumpa. V obci je vybudovaná kanalizácia, čaká sa na jej spustenie. Verím, že Vás táto ponuka zaujala! Cena tejto ponuky je 132 500 € vrátane pozemku! Tel.kontakt : 0915 95 95 92 Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

132 500 €
1 394,74 €/m²

Nitra - POBOČKA
NOVOSTAVBA RD na kľúč - (Drevostavba) v obci Hosťová - 11 km od Nitry!

NOVOSTAVBA RD na kľúč - (Drevostavba) v obci Hosťová - 11 km od Nitry!

Lokalita: Hlavná, Hosťová (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 95 m²

Dobré Reality ponúka na predaj 6x NÍZKOENERGETICKÉ Novostavby v obci Hosťová, čo je len 11km od mesta Nitra. Realizácia jednej novostavby je na pozemku o výmere 440m2 - š18m x d 24,44m + plus podiel na prístupovej ceste pre každú parcelu o výmere 120m2. Katalógovy typ RD ,,PRAKTIK" - priestranný BUNGALOV vyššej kategórie . V´daka veľkorysému rozmiestneniu izieb a vzhľadom na umiestnenie obývacej izby prepojenej s kuchyňou vznikajú dve oddelené zóny:oddychová a denná. Tým, že jednotlivé spálne sú od dennej časti domu vzdialené, zabezpečujú obyvateľom domu pokoj kedykoľvek počas dňa. Z obývacej miestnosti a kuchyne je výstup na prekrytú terasu! IS - voda, elektrika, plyn, žumpa. V obci je vybudovaná kanalizácia, čaká sa na jej spustenie. Cena tejto ponuky je 151 000 € spolu s pozemkom! Tel.kontakt : 0915 95 95 92 Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

151 000 €
1 589,47 €/m²

Nitra - POBOČKA
Na predaj len u nás !!! Štýlová rekreačná chata  na 11 árovom pozemku v centre obce Podhájska / 300

Na predaj len u nás !!! Štýlová rekreačná chata na 11 árovom pozemku v centre obce Podhájska / 300

Lokalita: Podhájska, Podhájska (Nové Zámky)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 48 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu chaty typu drevodom v obci Podhájska. Nehnuteľnosť sa nachádza na vkusne upravenom 11 á pozemku a je vzdialená cca 300 m od kúpaliska. Nehnuteľnosť sa predáva aj so zariadením, ako je na fotkách. Zariadenie interiéru bolo vyrábané na mieru. Obývačka je prepojená s kuchyňou. V kuchyni je priestranná rohová linka, v obývačke veľká rohová pohovka. Z obývačky vstup na priestrannú terasu. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút a závesné WC. Izba s poschodovou posteľou a nábytkom. Interiérové dvere vyrobené z masívu. Okná drevené. Podlahy laminátové,v kúpeľni dlažba. K dispozícii je aj klimatizácia, s ktorou je možné v zime vykurovať. Zdrojom vody je obecný vodovod. Odpad je riešený žumpou. Nehnuteľnosť je možné využiť aj na komerčné účely keďže obec Podhájska je známou turistickou destináciou. Plocha: úžitková 48m2. Výhody: luxusný, slnečný pozemok, lukratívna lokalita. Cena 123 000 €. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať makléra na čísle 0917458474. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

123 000 €
2 562,50 €/m²

Nové Zámky - POBOČKA
Na prenájom exkluzívne priestory na obchodné alebo kancelárske účely v centre Rimavskej Soboty

Na prenájom exkluzívne priestory na obchodné alebo kancelárske účely v centre Rimavskej Soboty

Lokalita: Bélu Bartóka, Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 220 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne priestory v priamom centre mesta Rimavská Sobota. Priestory sú vhodné na kancelárske, obchodné alebo iné komerčné účely. Nachádzajú sa na prízemí novej budovy, 50 metrov od Hlavného námestia. Celková podlahová plocha priestoru je 220 m2. Skladá sa z centrálnej, veľkej miestnosti a z viacerých menších miestností (kancelárií alebo skladových priestorov), kuchynky, prezliekárne so skrinkami a samostatnej toalety. Naposledy boli priestory prispôsobené pre potreby pobočky finančnej inštitúcie, ale stavebne sa dajú zmeniť a ináč usporiadať presne podľa potreby nájomcu. Celý priestor má samostatné plynové kúrenie a sú tam zabezpečené všetky potrebné siete. Cena za nájom je 1990 eur. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

1 990 €/mes.
9,05 €/m²/mes.

Rimavská Sobota - POBOČKA
Ponúkame Vám na preda  chatu s okúzľujúcou atmosférou v Podhájskej blízko welnesu

Ponúkame Vám na preda chatu s okúzľujúcou atmosférou v Podhájskej blízko welnesu

Lokalita: Podhájska, Podhájska (Nové Zámky)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 133 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbovú, podpivničenú chatu v Podhájskej. Chata sa nachádza 200 m od termálneho kúpaliska. Dispozičné riešenie chaty je: vstupná miestnosť s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa+WC, v podkroví je druhá veľká spálňa, balkón. Časť chaty je murovaná a druhá časť chaty je z dreva. Pri chate sú 3 terasy na relax, osvetlený bazén, chata je oplotená kamenným múrom, pred chatou je vlastné parkovisko s elektrickou bránou. Na pozemku je vinná pivnica s rozlohou 16 m2, a dve pivnice sú pod chatou s rozlohou 34 m2. Kúrenie je krbové+ uhlíkové elektrické podlahové. Voda je vlastná studňa+ obecná voda, kanalizácia je vlastný septik. Chata sa predáva kompletne zariadená tak ako je na fotkách. Plocha: úžitková 133m2, pozemku 904m2. Cena 225000 Eur.

225 000 €
1 691,73 €/m²

Nové Zámky - POBOČKA
Rekreačný a obytný areál Paradise Island pri Galante - Pozemok a projekt na predaj iba ako celok - D

Rekreačný a obytný areál Paradise Island pri Galante - Pozemok a projekt na predaj iba ako celok - D

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Predstavujeme vám na Slovensku jedinečný projekt Paradise Island - rekreačné pozemky vhodné k výstavbe rezidencií, chát alebo houseboatov s vlastným jazerom, plážou a športovým areálom. Ponúkame Vám pozemky určené na rekreáciu, prípadne na výstavbu rekreačných domov (rodinných víl) a lebo chát s vlastným jazerom, plážou a športovým areálom. Rozloha ostrova umožňuje využívať až 29 500-34 000 m2 územia pre každého vlastníka. Územie ponúka možnosti rybolovu, člnkovania, jazdenia na koni a pod. Keďže sa jedná o ojedinelý pozemok ohraničený zo všetkých strán vodnou plochou, predpokladá sa, že je určený pre solventnú klientelu vyhľadávajúcu súkromie, tiché prostredie, so vzťahom k prírode. Návrh riešeného územia vychádza z územného plánu obce Mostová na základe uznesenia OZ zo dňa 11.4.2008. Projekt má vydané rozhodnutie na cestu a inžinierske siete. Územie sa nachádza približne 12 km od mesta Galanta a približne 40 km od miest Bratislava a Nitra. Územie je určené územným plánom obce Mostová na rekreačné účely. Výmera je 286 991 m2 orná plocha, na 60 978 m2 vodná plocha (mŕtve rameno) a 1703 m2 ostatná plocha. Tiché prostredie, čarovná atmosféra, súkromie ... - to všetko sú synonymá, ktoré charakterizujú Paradise Island. Projekt ponúkame na predaj iba ako celok pre investorov a developerov. Dohoda na cene je možná.

8 €

Bojnice - ZASTÚPENIE
Rekreačný a obytný areál Paradise Island pri Galante - Pozemok a projekt na predaj iba ako celok - D

Rekreačný a obytný areál Paradise Island pri Galante - Pozemok a projekt na predaj iba ako celok - D

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Predstavujeme vám na Slovensku jedinečný projekt Paradise Island - rekreačné pozemky vhodné k výstavbe rezidencií, chát alebo houseboatov s vlastným jazerom, plážou a športovým areálom. Ponúkame Vám pozemky určené na rekreáciu, prípadne na výstavbu rekreačných domov (rodinných víl) a lebo chát s vlastným jazerom, plážou a športovým areálom. Rozloha ostrova umožňuje využívať až 29 500-34 000 m2 územia pre každého vlastníka. Územie ponúka možnosti rybolovu, člnkovania, jazdenia na koni a pod. Keďže sa jedná o ojedinelý pozemok ohraničený zo všetkých strán vodnou plochou, predpokladá sa, že je určený pre solventnú klientelu vyhľadávajúcu súkromie, tiché prostredie, so vzťahom k prírode. Návrh riešeného územia vychádza z územného plánu obce Mostová na základe uznesenia OZ zo dňa 11.4.2008. Projekt má vydané rozhodnutie na cestu a inžinierske siete. Územie sa nachádza približne 12 km od mesta Galanta a približne 40 km od miest Bratislava a Nitra. Územie je určené územným plánom obce Mostová na rekreačné účely. Výmera je 286 991 m2 orná plocha, na 60 978 m2 vodná plocha (mŕtve rameno) a 1703 m2 ostatná plocha. Tiché prostredie, čarovná atmosféra, súkromie ... - to všetko sú synonymá, ktoré charakterizujú Paradise Island. Projekt ponúkame na predaj iba ako celok pre investorov a developerov. Dohoda na cene je možná.

8 €

Bojnice - ZASTÚPENIE
Stavebný pozemok 13.000 m2 pri Merkury Markete v Prievidzi

Stavebný pozemok 13.000 m2 pri Merkury Markete v Prievidzi

Lokalita: Prievidza (Prievidza)
Druh: Komerčná zóna

Ponúkame Vám na predaj atraktívny pozemok, so širokými možnosťami využitia v Prievidzi pri Merkury Markete. Pozemok je výhodne situovaný na dobre viditeľnom mieste na rohu dvoch frekventovaných komunikácií v komerčno-priemyselnej mestskej zóne. Má výmeru 13.000 m2 s možnosťou napojenia na všetky inžinierske siete a s výborným prístupom z mestskej komunikácie. Pozemok je vhodný pre komerčnú, ako aj pre priemyselnú výstavbu. Pozemok sa predáva ako celok.

1 300 000 €
100 €/m²

Bojnice - ZASTÚPENIE
Hľadáme 2-izbový alebo 3-izbový byt v centre mesta Šaľa alebo Galanta

Hľadáme 2-izbový alebo 3-izbový byt v centre mesta Šaľa alebo Galanta

Lokalita: Šaľa (Šaľa)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Pre nášho klienta hľadáme 2-izbový alebo 3-izbový byt v centre mesta Šaľa alebo Galanta. City park Šala - ak máte byt na predaj, ponúknite, tel.:0944 044 055. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

130 000 €
2 166,67 €/m²

Galanta - POBOČKA
1 2 3