Novostavby.sk

Inzeráty predajcu DeveloX Reality s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
DeveloX Reality s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: mat...
https://www.develoxreality.sk/
Adresa:
1.mája 29
Malacky
90101
Nájdených 18 novostavieb
NA PRENÁJOM 1,5-izbový byt s vl. parkovacím miestom v súkromnom areáli

NA PRENÁJOM 1,5-izbový byt s vl. parkovacím miestom v súkromnom areáli

Lokalita: Továrenská, Malacky (Malacky)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

DeveloX Reality ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom 1,5 izbové byty v novostavbe s výmerou 38,5 m2, kompletne zariadené nábytkom, spotrebičmi, TV, posteľou, gaučom, práčkou a s vlastným parkovaním na Továrenskej ulici. Byty sa nachádzajú v súkromnom oplotenom areáli. Byty sú zateplené. Každý byt má samostatný vchod. Pozrite si 3D obhliadku v spodnej časti inzerátu. Hlavné výhody: - Poloha - Vlastne parkovanie v súkromnom areáli - Novostavba - Bezbariérový byt na prízemí - Súkromná spálňa - Úplne nové zariadenie Lokalita: Byty sa nachádzajú v meste Malacky, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou - základné, materské školy, gymnázia, banky, potraviny, zdravotné strediská, športovo relaxačne centrum, posilňovne, samozrejme reštaurácie, kaviarne, ihriská, pošta a iné.. Mesačný nájom je vo výške 450 Eur vrátane energií a parkovacieho státia. Pri podpise zmluvy si majiteľ vyžaduje depozit vo výške1 mesačného nájmu. Provízia je pre RK je 250€. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o.

450 €

DeveloX Reality s.r.o.
*EXKLUZÍVNE* Na predaj 3 izbový byt vo Hviezdoslavove s predzáhradkou a park. miestom

*EXKLUZÍVNE* Na predaj 3 izbový byt vo Hviezdoslavove s predzáhradkou a park. miestom

Lokalita: Hviezdna ulica, Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 58.67 m²

DeveloX Reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe v žiadanej lokalite v obci Hviezdoslavov. Byt má výmeru 58,67m2. K bytu prislúcha aj vlastná predzáhradka o výmere 59m2 a vlastné parkovacie miesto. Vstup do bytového domu je zabezpečený elektrickým vrátnikom. Pozrite si 3D OBHLIADKU v spodnej časti inzerátu. Dispozícia a zariadenie: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou so vstupom na terasu, nepriechodnej spálne so vstupom na terasu, nepriechodnej detskej izby, kúpeľne s vaňou a WC. Vchodové dvere sú bezpečnostné, protipožiarne. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Okrem zariadenia v detskej izbe, postele v spálni, TV a práčky v byte ostáva kompletne vybavená kuchynská linka s barovým pultom so spotrebičmi(teplovzdušná rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka, chladnička, potravinové skrinky, stoličky k barovému pultu), sedačka, obývacia stena, konferenčný stolík, rolldor a komoda v spálni, nábytok v kúpeľni, botník a vešiaková stena. V rámci zariadenia tiež ostáva záhradný nábytok a bazén. Internetové pripojenie je zabezpečené formou optiky. Kúrenie formou vlastného plynového kotla. Výhody: – vlastné parkovacie miesto – vlastná predzáhradka – novostavba – dobrá lokalita – potenciál rastu ceny – optika – vl. plynový kotol Lokalita: Hviezdoslavov je obec vzdialená len 15 km od Bratislavy a približne 6km od mesta Šamorín. Nachádza sa tu materská škola, základná škola, reštaurácie, rodinné centrum TIK-TAK, jazdecká škola, potraviny, vlaková zastávka, kostol tesne za dedinou. V blízkosti je vlaková zástavka, na ktorej stojí RegioJet na trase Bratislava-Komárno. Aktuálne v tesnej blízkosti bytového domu prebieha výstavba supermarketu COOP Jednota. Kompletnú občiansku vybavenosť nájdete v Šamoríne, ktorý je od Hviezdoslavova vzdialený iba 6km. V súčasnosti sa dá do Bratislavy dostať po novej rýchlostnej ceste R7. Mesačné náklady pre 3 osoby sú vo výške 166€. CENA TEJTO NEHNUTEĽNOSTI JE 139 000EUR VRÁTANE SPROSTREDKOVATEĽSKEJ ODMENY A PRÁVNEHO SERVISU. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. Naše služby: – prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od Vášho nového bývania, – pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti, – hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov, – v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke – spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami.

139 000 €
2 369,18 €/m²

DeveloX Reality s.r.o.
Hľadáme pre konkrétneho klienta DVOJDOM vo Hviezdoslavove na predaj

Hľadáme pre konkrétneho klienta DVOJDOM vo Hviezdoslavove na predaj

Lokalita: Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Hľadáme pre konkrétneho klienta DVOJDOM vo Hviezdoslavove na predaj. Ide o úverového, prevereného klienta. Právny servis a starosti s predajom prevezmeme za Vás. Ak nejaký predávate, ozvite sa našej maklérke: Henrieta Žáčková 0902 468 686 h.zackova@gmail.com

Info v RK

DeveloX Reality s.r.o.
*EXKLUZÍVNE* Na predaj 3 izbový byt vo Hviezdnom bývaní s predzáhradkou a vl. parkovacím miestom

*EXKLUZÍVNE* Na predaj 3 izbový byt vo Hviezdnom bývaní s predzáhradkou a vl. parkovacím miestom

Lokalita: Hviezdna ulica, Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 58.67 m²

DeveloX Reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe v žiadanej lokalite v obci Hviezdoslavov v projekte Hviezdne bývanie. Byt má výmeru 58,67m2. K bytu prislúcha aj vlastná predzáhradka o výmere 59m2 a vlastné parkovacie miesto. Vstup do bytového domu je zabezpečený elektrickým vrátnikom. Pozrite si 3D OBHLIADKU v spodnej časti inzerátu. Dispozícia a zariadenie: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou so vstupom na terasu, nepriechodnej spálne so vstupom na terasu, nepriechodnej izby aktuálne slúžiacej ako posilňovňa, kúpeľne so sprchovým kútom a WC. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Ostáva všetok vstavaný nábytok, skriňa v spálni, v posilňovni, kompletne zariadená kuchynská linka s barovým pultom so spotrebičmi(teplovzdušná rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka, chladnička, potravinové skrinky, stoličky k barovému pultu). V rámci zariadenia tiež ostáva záhradný nábytok. Internetové pripojenie je zabezpečené formou optiky. Kúrenie formou vlastného plynového kotla. Výhody: – vlastné parkovacie miesto – vlastná predzáhradka – novostavba – dobrá lokalita – potenciál rastu ceny – optika – vl. plynový kotol Lokalita: Hviezdoslavov je obec vzdialená len 15 km od Bratislavy a približne 6km od mesta Šamorín. Nachádza sa tu materská škola, základná škola, reštaurácie, rodinné centrum TAK-TAK, jazdecká škola, potraviny, vlaková zastávka, kostol tesne za dedinou. V blízkosti je vlaková zástavka, na ktorej stojí RegioJet na trase Bratislava-Komárno. Aktuálne v tesnej blízkosti bytového domu prebieha výstavba supermarketu COOP Jednota. Kompletnú občiansku vybavenosť nájdete v Šamoríne, ktorý je od Hviezdoslavova vzdialený iba 6km. V súčasnosti sa dá do Bratislavy dostať po novej rýchlostnej ceste R7. Mesačné náklady pre 3 osoby sú vo výške 166€. CENA TEJTO NEHNUTEĽNOSTI JE 139 000EUR VRÁTANE SPROSTREDKOVATEĽSKEJ ODMENY A PRÁVNEHO SERVISU. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. Naše služby: – prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od Vášho nového bývania, – pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti, – hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov, – v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke – spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami.

139 900 €
2 384,52 €/m²

DeveloX Reality s.r.o.
PRIPRAVUJEME*Exkluzívne*Na prenájom 1,5 izbový moderne zariadený byt v novostavbe v Malackách

PRIPRAVUJEME*Exkluzívne*Na prenájom 1,5 izbový moderne zariadený byt v novostavbe v Malackách

Lokalita: Továrenská, Malacky (Malacky)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38.5 m²

AKTUÁLNE SA BYT ZARIAĎUJE PRE NOVÉHO/ PRVÉHO NÁJOMCU :) DeveloX Reality ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom 1,5 izbový byt v novostavbe s výmerou 38,5 m2, kompletne zariadený nábytkom, spotrebičmi, TV, posteľou, gaučom, práčkou a s vlastným parkovaním na Továrenskej ulici. Byt sa nachádza v súkromnom oplotenom areáli. Byt je zateplený a má samostatný vchod. Byt aktuálne zariaďujeme novým moderným nábytkom. Nový nájomca bude zároveň prvý. OBHLIADKU SI MÔŽETE SI DOHODNÚŤ UŽ TERAZ !! Hlavné výhody: – Poloha – Vlastne parkovanie v súkromnom areáli – Novostavba – Bezbariérový byt na prízemí – Úplne nové zariadenie Lokalita: Byt sa nachádza v meste Malacky, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – základné a materské školy, gymnázia, banky, potraviny, zdravotné strediská, športovo relaxačne centrum, posilňovne, samozrejme reštaurácie, kaviarne, ihriská, pošta a iné.. Mesačný nájom je vo výške 450 Eur vrátane energií a parkovacieho státia. Pri podpise zmluvy si majiteľ vyžaduje depozit vo výške 1 mesačného nájmu. Provízia je pre RK je 250€. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o.

450 €/mes.
11,69 €/m²/mes.

DeveloX Reality s.r.o.
Ponúknite - hľadáme pre hotovostného klienta byt v Malackách

Ponúknite - hľadáme pre hotovostného klienta byt v Malackách

Lokalita: Hviezdoslavov, Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Hľadáme pre konkrétneho klienta dvojgeneračný rodinný dom vo Hviezdoslavove. Ide o prevereného klienta. Právny servis a starosti s predajom prevezmeme za Vás. Ak nejaký byt predávate, ozvite sa našej maklérke. Kontakt na makléra: Henrieta Žáčková 0902 468 686 henrietazackova@develox.sk

300 000 €

DeveloX Reality s.r.o.
Na prenájom 3 izbový byt s balkónom, vl. park. miestom a pivnicou v MA

Na prenájom 3 izbový byt s balkónom, vl. park. miestom a pivnicou v MA

Lokalita: Pezinská, Malacky (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

DeveloX Reality ponúka na prenájom zariadený 3 izbový byt s vlastným parkovacím miestom, balkónom a pivnicou na Pezinskej ulici v Malackách. Byt sa nachádza na 1/3 poschodí bytového domu zabezpečeného elektrickým vrátnikom. Dispozícia a zariadenie bytu: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou, kuchyne s obývačkou s výstupom na balkón a 2 samostatných izieb. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s varnou doskou a el. rúrou, digestorom, chladničkou a umývačkou riadu. Na poschodí sa nachádza spoločná pivničná kobka. Byt sa prenajíma zariadený podľa dohody, prípadne si ho môžete zariadiť svojim nábytkom. Lokalita: Byt sa nachádza v novovybudovanej časti mesta Malacky - Bažantnica. Malacky disponujú kompletnou občiankou vybavenosťou – základné školy, škôlky, gymnáziá, obchody, potraviny, pošta, kino, fitness centrá, reštaurácie, kaviarne. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj kúpalisko, Zámocký park, pošta, Tesco, nákupné centrum Neo. Byt je voľný ihneď. Mesačný nájom je 600 Eur vrátane energií. Majiteľ si vyžaduje vratný depozit vo výške jednomesačného nájmu a pri podpise sa tiež hradí poplatok za sprostredkovanie pre RK vo výške 300 Eur. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o.

600 €/mes.
10,53 €/m²/mes.

DeveloX Reality s.r.o.
Novostavba 5izb rodinneho domu v Plaveckom Štvtku

Novostavba 5izb rodinneho domu v Plaveckom Štvtku

Lokalita: Plavecký Štvrtok (Malacky)
Druh: Rodinný dom

DeveloX Reality ponúka na predaj moderný projekt 2 slnečných rodinných domov navrhnutých s cieľom vytvoriť pre ľudí atraktívne miesto pre život, ponúknuť súčasný design, vytvoriť trvalú hodnotu. Architekt citlivo naprojektoval dispozíciu víl tak, aby odrážala predstavu reálnych ľudí, aby priestor rešpektoval potreby rodiny. Interiér ponúka 4 spálne, priestrannú kuchyňu s jedálňou prepojenú s obývacou izbou z ktorej je vchod na terasu, 2 kúpeľne, 2 toalety a dostatok úložného priestoru. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Plavecký Štvrtok 5-izbový RD novostavba vo výstavbe (ytong, zateplenie) - termín dokončenia leto 2020 dvojpodlažný RD celková plocha: 166 m2 a 154,85 m2 prestrešená terasa 3 x parkovacie miesto priamo pred každým domom kúrenie – Plyn, ohrev vody - bojler pozemok – 448,5 m2 • orientácia domu na V VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: • plastové 6 komorové okná • ústredne plynové kúrenie • 2 x kúpeľňa s oknom, s prípravou na vaňu a sprchu • samostatná toaleta • biela maľovka • príprava na kuchynskú linku • príprava na krb AKÉ JE OKOLIE DOMU: PROJEKT ADAM a EVA je navrhnutý pre rodiny, citlivo osadený do krajiny. V blízkosti nájdete základnú občiansku vybavenosť aj zastávku autobusu či železničnú stanicu. Pár minút autom sa nachádza centrum Malaciek, promenáda plná obchodov a reštaurácií. K dispozícii sú školské zariadenia, zdravotné stredisko, pošta, široká sieť služieb, potraviny, reštaurácie, kostol. Voľné chvíle môžete stráviť príjemným relaxom v prírode a športovaním v okolí jazier a prírody či cyklistikou. Zaujímavosť lokality potvrdzuje ľahká dostupnosť Do Bratislavy a neďaleký výjazd na diaľnicu. Z NÁŠHO POHĽADU: Ak hľadáte nový dom, ktorý by naplnil vašu predstavu o slnkom zaliatom otvorenom dennom priestore, priestranných izbách pre vaše deti, šikovnej záhradke, ktorá poslúži na oddych s príjemnou prestrešenou terasou. Ak hľadáte moderný priestor, ktorý bude odrážať váš životný štýl, váš vkus. Cena nehnuteľnosti dohodou. Domy sa predávajú v štádiu holodom v prípade záujmu dokončenia do štandardu Cena dohodou Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. NAŠE SLUŽBY - prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania. - pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti - hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv , spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov - v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke, spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami

cena dohodou

DeveloX Reality s.r.o.
*EXKLUZÍVNE* Na predaj 3 izbový domček, skvelá náhrada bytu Kostolište

*EXKLUZÍVNE* Na predaj 3 izbový domček, skvelá náhrada bytu Kostolište

Lokalita: Kostolište (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

DeveloX Reality ponúka v exkluzívnom zastúpení na novostavbu 3 izbového bungalovu v Kostolišti, ktorý je výbornou náhradou 3 izbového bytu. Dom stojí na pozemku o celkovej výmere 201 m2, pričom zastavaná plocha domu je 75,5 m2 a úžitková 62 m2. Pozrite si 3D obhliadku v spodnej časti inzercie. Dispozícia a zariadenie: Dom pozostáva so vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou a výstupom na terasu, dvoch samostatných izieb, kúpeľne spojenej s toaletou. Dom sa predáva v štádiu ŠTANDARD. V kúpeľni je osadená sanita (závesné wc, umývadlo, sprchový kút. Pred domom je vydláždená príjazdová cesta vhodná na parkovanie pre 3 autá. Parkovanie je zabezpečené vo dvore. Rodinný dom bol postavený v roku Máji tohto roku(2021). Stavba je zateplená 20 cm polystyrénom, čo zabezpečuje príjemnú teplotu aj v lete aj v zime, klimatizácia preto nie je potrebná. Kúrenie v dome je riešené elektrickým podlahovým kúrením. Dom je napojený na verejnú kanalizáciu. Lokalita: Obec Kostolište leží len 5 minút autom od Malaciek, odkiaľ sa ideálne pripája na diaľnicu D2 do Bratislavy. V pešej dostupnosti sa nachádza materská škola, pošta, detské ihrisko, reštaurácie, kostol, futbalový štadión. Obec obklopujú zelené plochy a lesy. Najväčšou výhodou lokality je dostupnosť do prírody a vzdialenosť od Malaciek. Kúpa nehnuteľnosti v tejto lokalite sa v budúcnosti môže ukázať ako dobrá investícia. Cena tejto nehnuteľnosti je 130 000Eur vrátane sprostredkovateľskej odmeny a právneho servisu. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. Naše služby: – prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od Vášho nového bývania, – pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti, – hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov, – v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke – spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami.

130 000 €
2 096,77 €/m²

DeveloX Reality s.r.o.
2 izbový byt s luxusným výhľadom projekte SKY PARK by Zaha Hadid

2 izbový byt s luxusným výhľadom projekte SKY PARK by Zaha Hadid

Lokalita: Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

DeveloX Reality ponúka so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový reprezentatívny byt s nádherným výhľadom na Bratislavský hrad v developerskom projekte Sky Park. Byt sa nachádza v jednej z najvyšších budov Bratislavy, ktorá je súčasťou jedinečného projektu navrhnutého svetovo známou architektkou Zaha Hadid. Celková výmera bytu je 55m2. K bytu tiež prislúcha lodžia o výmere 5m2, vlastné parkovacie miesto v garáži a pivnica. Dispozícia a zariadenie: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, samostatnej spálne so vstupom na lodžiu, kúpeľne so vaňou, samostatnej toalety s umývadlom. Byt sa predáva nádherne dizajnovo zariadený: kompletne vybavená kuchyňa, vrátane spotrebičov, zariadená spálňa, obývačka, kúpeľňa a lodžia vybavená exteriérovým sedením. K dispozícii je dostatok úložného priestoru vďaka vstavaným skriniam a pivnice v suteréne. Lokalita: Staré mesto disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, základná škola, kozmetické salóny. V blízkosti je takisto nemocnica, železničná stanica, kostol, Tesco, BILLA, OC Eurovea a ďalšie. VIAC INFO/CENA V RK ! Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o.

Info v RK

DeveloX Reality s.r.o.
Na predaj bungalov s priestrannými 4 izbami v obci Suchohrad

Na predaj bungalov s priestrannými 4 izbami v obci Suchohrad

Lokalita: Suchohrad (Malacky)
Druh: Bungalov   Úžítková plocha: 105.6 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj 4 izbový samostatne stojací bungalov obci Suchohrad. Dom je umiestnený na pozemku o celkovej výmere 469m². Úžitková plocha je 105.6m² a zastavaná plocha je 137.5m². Dom je aktuálne v štádiu výstavby – Je možné to využiť vo svoj prospech a navrhnúť si úpravy na mieru podľa svojich predstáv! Možnosť výberu štandardu podľa vlastných predstáv. Energetický certifikát A0. Dispozícia: Dom pozostáva zo vstupnej chodby so vstupom do samostatného wc s umývadlom, technickej miestnosti, 2 kúpeľní, otvoreného priestoru tvoriaceho kuchynskú, jedálenskú a obývaciu časť so vstupom na terasu, špajze a troch priestranných samostatných spální. Dom sa predáva v štádiu HOLODOM, alebo ŠTANDARD. Parkovanie je zabezpečené pred domom a na pozemku. Dokončenie leto 2022. Dom sa predáva SKOLAUDOVANÝ. IS: elektrina, obecná voda + vlastná žumpa (10m3) Lokalita: Suchohrad je tichou okrajovou obcou okresu Malacky a leží v tesnej blízkosti od štátnej hranice s Rakúskom od ktorého ju delí rieka Morava. Obec je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja. Nachádza sa tu materská škola, kostol, lekáreň, pošta. Možnosť športového rybolovu, turistiky a jazdy na koni. Obec Suchohrad leží 16 km západne od mesta Malacky ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Predpokladané mesačné náklady sú vo výške 100€/mes. Cena tejto nehnuteľnosti je 193 000 Eur vrátane sprostredkovateľskej odmeny. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. Naše služby: – prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od Vášho nového bývania, – pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti, – hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov, – v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke – spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami.

193 000 €
1 827,65 €/m²

DeveloX Reality s.r.o.
*REZERVOVANÉ*NOVOSTAVBA – priestranný 2 izbový byt v Stupave s vlastných park. státím

*REZERVOVANÉ*NOVOSTAVBA – priestranný 2 izbový byt v Stupave s vlastných park. státím

Lokalita: Okružná, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

DeveloX Reality ponúka Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome v Stupave na Okružnej ulici. Byt sa nachádza na 1/5 poschodí bytového domu s výťahom. Výmera bytu je 58 m2 v rátane balkóna, z čoho balkón má 3,6m2. Byt má murovanú pivničnú kobku/komoru na poschodí. K bytu prislúcha vlastné parkovacie státie! Pozrite si 3D obhliadku nehnuteľnosti v spodnej časti inzerátu. Dispozícia a zariadenie: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety, kuchyne, obývačky so vstupom na balkón a nepriechodnej spálne. Predáva sa čiastočne zariadený. V rámci zariadenia v byte ostáva všetok nábytok na fotkách okrem TV, práčky, sušičky, chladničky. V byte je klimatizácia. Vstup do bytového domu je zabezpečený elektrickým vrátnikom. Internetové pokrytie je zabezpečené optikou. Aktuálny majiteľ využíva služby od Telekomu. Cena tejto nehnuteľnosti vrátane sprostredkovateľskej odmeny je 156 900 EUR. Lokalita: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (škola, škôlka, detské ihrisko, služby, obchody, reštaurácie, kaviarne, SAD, park). Nachádza sa tu vyhľadávaný Zámocký Park vybudovaný v štýle anglických záhrad. Na jeho začiatku sa nachádza kaštieľ, ktorý momentálne slúži ako domov dôchodcov. Na východnej strane je rybník a ďalej tu nájdeme pagaštanovú alej, detské ihrisko, atletickú dráhu s plochami pre loptové hry. V blízkosti sa tiež nachádza detské ihrisko, Stupavský trh s domácimi produktmi, potraviny, reštaurácia, barbershop, piváreň. Ďalšou výhodou tejto lokality je dobrá dostupnosť do Bratislavy Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. Naše služby: – prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od Vášho nového bývania, – pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti, – hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov, – v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke – spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami.

156 900 €
2 705,17 €/m²

DeveloX Reality s.r.o.
Prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe v Malackách

Prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe v Malackách

Lokalita: Pri Maline, Malacky (Malacky)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30.37 m²

DeveloX Reality ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom kompletne zariadený 1 izbový byt v novostavbe priamo v Malackách s vlastným parkovacím miestom. Výmera bytu je 30m2. IHNEĎ K NASŤAHOVANIU! Dispozícia a zariadenie: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kompletne zariadená kuchynská linka so spotrebičmi (teplovzdušná rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou) spojená s obývacou miestnosťou s rozkladacou sedačkou, konferenčným stolíkom, skrinkou pod TV, komodou, TV a wifi, vstavanou skriňou, kúpeľne spolu s toaletou, sprchovým kútom a práčkou, kúrenie je podlahové. Mesačný nájom je vo výške 420€ vrátane energií. Pri podpise Nájomnej zmluvy sa platí depozit vo výške jedného mesačného nájmu a provízia pre RK 250€. Lokalita: Byt sa nachádza blízko centra mesta Malacky, ktoré disponujú kompletnou občianskou vybavenosťou – školy, škôlky, úrady, supermarkety, nákupné centrá, pošta, polícia, nemocnica, zdravotné stredisko, reštaurácie, pizzérie, kaviarne, športová hala, kino. Z Malaciek je taktiež priame napojenie na diaľnicu Kúty – Bratislava. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o.

420 €/mes.
13,83 €/m²/mes.

DeveloX Reality s.r.o.
Rodinný dom v rekreačnej oblasti Vampíl pri Malackách

Rodinný dom v rekreačnej oblasti Vampíl pri Malackách

Lokalita: Malacky (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 118 m²

DeveloX Reality ponúka so súhlasom majiteľa exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom v rekreačnej oblasti Vampíl pri Malackách. Úžitková plocha domu je 118m2, zastavaná plocha je 139m2. Dom leží na pozemku, ktorý je rovinatý, jeho celková rozloha je 569 m2. Pozemok má zabezpečený prístup z dvoch strán (východná a západná). K pozemku sú dotiahnuté inžinierske siete – voda, elektrika + studňa s pitnou vodou. Dom sa bude predávať v štádiu HOLODOM. Developér ale ponúka možnosť dohodnúť sa na ŠTANDARDE podľa predstáv klienta. Dokončenie výstavby sa odhaduje na koniec roka 2021. Kolaudácia bude začiatkom roka 2022. Máte jedinečnú možnosť riešiť výstavbu Vášho budúceho domu spolu s developerom. Môžete meniť dispozíciu a zvoliť si štandard podľa seba. Dispozícia domu: Dispozícia domu nie je fixná – MOŽNOSŤ ZMENIŤ DISPOZÍCIU MIESTNOSTÍ. Dom pozostáva z prestrešeného zádveria, vstupnej chodby z ktorej sa vchádza do 3 samostatných spální, kúpeľne, samostatného WC, technickej miestnosti a priestrannej kuchyne spojenej s obývačkou so vstupom na vybetónovanú terasu. Zónacia domu je riešená na dennú a nočnú časť pre jeho funkčnosť a vyšší komfort bývania. Denná časť sa nachádza v S časti domu s okennými otvormi orientovanými na S a V. Nočná časť sa nachádza v J časti domu s okennými otvormi orientovanými na V a Z. Dom má množstvo úložného priestoru, ktorý je riešený priestormi určenými pre vstavané skrine a priestranným podkrovím, ktoré je čiastočne pochôdzne. Dom bude mať svoju GARÁŽ. Technické parametre: – hliníkové okná, dvere (terasa) s izolačným 2-sklom – MOŽNOSŤ ALT. VOĽBY ! – bezpečnostné vchodové dvere – predpríprava na klimatizáciu – predpríprava na krb – dom je postavený z Ytong – zateplenie domu 150mm polystyrén – zateplenie strechy 400mm Rockmin – strešná krytina – betónová taška Bramac Lokalita: Dom sa nachádza v krásnom, tichom prostredí borovicových lesov a jazera, medzi Malackami a Plaveckým Štvrtkom v rekreačnej oblasti Vampíl, ktorá je vzdialená cca 2 km od mesta Malacky a cca 6 km od obce Plavecký Štvrtok. Mesto Malacky disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – školy, škôlky. pošta, zdravotné strediská, obchody, polícia, hasičská zbrojnica. reštaurácie, pizzérie, kaviarne, kino. V blízkosti je tiež priame napojenie na diaľnicu D2 – Bratislava – Kúty. V tesnej blízkosti je tiež vybudovaný wellness park, golfové ihrisko, taktiež sú tu lesy vhodné na hubárčenie, turistiku či cyklo-turistiku. Cena rodinného domu je 215 000 EUR v štádiu HOLODOM, VRÁTANE SPROSTREDKOVATEĽSKEJ ODMENY A PRÁVNEHO SERVISU. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. Naše služby: – prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od Vášho nového bývania, – pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti, – hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov, – v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke – spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami.

215 000 €
1 822,03 €/m²

DeveloX Reality s.r.o.
Hľadám rodinný dom - okres DS

Hľadám rodinný dom - okres DS

Lokalita: Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Hľadám pre hotovostného klienta rodinný dom v obci Lehnice do 185 000€. Môžu byť aj okolité obce. Podmienkou je dostupnosť optiky. Zabezpečím za Vás na vlastné náklady právny a hypotekárny servis. Za každú ponuku vopred ďakujem.

185 000 €

DeveloX Reality s.r.o.
*REZERVOVANÉ*Na predaj 3izb. luxusne zariadený byt s nádherným výhľadom a vlastným parkovacím miest

*REZERVOVANÉ*Na predaj 3izb. luxusne zariadený byt s nádherným výhľadom a vlastným parkovacím miest

Lokalita: Cesta Mládeže, Malacky (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

DeveloX Reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj nadštandardný 3-izbový byt v novostavbe, v pokojnej časti Malaciek na ulici Cesta mládeže. Celková výmera bytu je 77,19m2 – z toho 64,19m2 byt + 9m2 terasa + 4m2 pivnica. Byt sa nachádza na 6/6 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom, do ktorého je vstup zabezpečený el. vrátnikom. K bytu prislúcha vlastné parkovacie miesto. Pozrite si 3D VIRTUÁLNU OBHLIADKU v spodnej časti inzerátu. Dispozícia a zariadenie bytu: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, kuchyne spojenej s obývačkou a dvoch nepriechodných izieb. Z každej izby je vstup na čiastočne prekrytú terasu. Vstup do bytu je cez bezpečnostné dvere Sherlock. Byt sa predáva kompletne nadštandardne zariadený – kompletne, na mieru vybavená kuchynská linka so spotrebičmi nemeckej značky Miele(indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, pracovná doska s krištálikmi zn. Technistone), interiérové dvere v celom byte sú zn. SAPELI, podlahy zn. HARO, elektrické žalúzie na diaľkové ovládanie, elektronické automatické WC s bidetom zn. COWAY, umývadlo aj s batériou zn. Villeroy & Boch, všetok nábytok v kúpeľni a vaňa z liateho mramoru zn. Villeroy & Boch, na sprche je termostatická hlavica, práčka s automatickým dávkovaním prášku a sušička zn. Miele. V byte ostáva aj nábytok(viď fotky). Kúrenie bytu je ústredné. Bytový dom má zabezpečené internetové pripojenie formou optiky – SWAN. Parkovanie v objekte je zabezpečené na vyhradenom parkovacom mieste, ktoré je tiež predmetom kúpy. Medzi najväčšie výhody bytu – nádherný výhľad, vlastné parkovacie miesto, nadštandardné zariadenie a nízke mesačné náklady. Lokalita: Byt sa nachádza v pokojnej časti mesta Malacky, ktoré disponuje kompletnou občiankou vybavenosťou – základné školy, škôlky, gymnáziá, obchody, potraviny, pošta, kino, fitness centrá, reštaurácie, kaviarne, bowling. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj športová hala Malina, Zámocký park, Centrum voľného času, kde sú zabezpečené rôzne športové a kultúrne kurzy pre deti, cukráreň, reštaurácie. Mesačné náklady pre 2 člennú rodinu sú vo výške cca 120 Eur. Cena tejto nehnuteľnosti je 169 900 EUR VRÁTANE SPROSTREDKOVATEĽSKEJ ODMENY Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. Naše služby: – prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od Vášho nového bývania, – pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti, – hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov, – v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke – spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami.

169 900 €
2 206,49 €/m²

DeveloX Reality s.r.o.
*REZERVOVANÉ**EXKLUZÍVNE*Na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe v Dúbravke

*REZERVOVANÉ**EXKLUZÍVNE*Na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe v Dúbravke

Lokalita: Dúbravčická, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

DeveloX Reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový byt s balkónom a pivnicou v mestskej časti Dúbravka – Bratislava na Dúbravčickej ulici. Byt sa nachádza na vyvýšenom 1. podlaží z 8. Výmera bytu je 58m2 + pivnica 2m2 a balkón 7m2. Pozrite si 3D OBHLIADKU v spodnej časti inzercie. Dispozícia a zariadenie bytu: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety, kuchyne spojenej s obývacou izbou so vstupom na balkón a 2 samostatných izieb. Byt sa predáva kompletne zariadený. Byt má vlastnú pivnicu. V bytovke je takisto aj spoločná kočikáreň + miestnosť na odkladanie bicyklov, ktorú majú po dohode prenajaté iba 3 byty. K bytu prislúcha prenajaté parkovacie miesto. Mesačný nájom za parkovacie miesto je 50€. Lokalita: Mestská časť Dúbravka je lokalita ktorá poskytuje občanom kompletnú občiansku vybavenosť a súčasne je z nej blízko do prírody. Nachádzajú sa tu školy, škôlky, stredná škola, MHD, zastávka električiek, pošta, nákupné centrá ako BORY MALL, Tesco, Saratov, zdravotné stredisko, kaviarne, reštaurácie, kúpalisko Rosnička, tenisový kurt. Neďaleko je tiež priame napojenie na diaľnicu D2 smer Bratislava – Kúty. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. Cena tejto nehnuteľnosti vrátane sprostredkovateľskej odmeny je 189.900 Eur. Mesačné náklady sú pre 3 osoby vo výške 130€. Naše služby: – prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od Vášho nového bývania, – pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti, – hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov, – v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke – spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami.

189 900 €
2 921,54 €/m²

DeveloX Reality s.r.o.
*EXKLUZÍVNE* Na predaj 1,5 izbový byt v novostavbe v Malackách

*EXKLUZÍVNE* Na predaj 1,5 izbový byt v novostavbe v Malackách

Lokalita: Továrenská, Malacky (Malacky)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38.5 m²

DeveloX Reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj investičný 1,5-izbový byt v novostavbe v Malackách na Továrenskej ulici s vlastným parkovacím miestom. Celková výmera bytu je 38,5m2 Byt sa nachádza v súkromnom areáli zabezpečený elektrickou bránou na čip. Dispozícia a zariadenie bytu: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom spojenej s WC, kuchynského kúta, obývačky a spacej časti. Do bytu sa vchádza cez samostatný vchod. Byt sa predáva v štandarde. Kúrenie bytu je zabezpečené vlastným el. bojlerom. Parkovanie v objekte je zabezpečené na vyhradenom parkovacom mieste, ktoré je tiež predmetom kúpy. Medzi najväčšie výhody bytu patrí – lokalita, vlastné parkovacie miesto. Lokalita: Byt sa nachádza v meste Malacky, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – základné a materské školy, gymnázia, banky, potraviny, zdravotné strediská, športovo relaxačne centrum, posilňovne, samozrejme reštaurácie, kaviarne, ihriská, pošta a iné.. Mesačné náklady sú vo výške cca 60 Eur. Cena tejto nehnuteľnosti je 77 000 EUR VRÁTANE SPROSTREDKOVATEĽSKEJ ODMENY. Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. Naše služby: – prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od Vášho nového bývania, – pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti, – hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov, – v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke – spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami.

77 000 €
2 000 €/m²

DeveloX Reality s.r.o.