Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 7 projektov

Developermi projektované byty v Žiline

Rudiny II

Rudiny II

Lokalita: Žilina-Hliny (Žilina)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Ak túžite po výnimočnom bývaní v príjemnej lokalite, ktorá je len na skok vzdialená od centra Žiliny, Rudiny II sú pre vás ideálnou voľbou. Ponúkame vám jedinečné bývanie v obklopení zelene v novom bytovom komplexe medzi mestskými časťami Hliny a Solinky. V novom komplexe v lokalite s výnimočnou občianskou vybavenosťou budú stáť 4 bytové domy s 2-, 3-, 4-izbovými bytmi a mezonetmi s úžasným výhľadom. Súčasťou novej štvrte Rudiny II. budú komunitné záhrady, nákupná galéria, komerčné priestory na prenájom, zelené námestie s ihriskom, fontánou a lavičkami bez prístupu automobilov – bezpečné pre vás aj vaše deti. Vďaka tomu a výnimočnej polohe – na skok do centra aj do prírody, získate nový domov, ktorý pokryje požiadavky aj tých najnáročnejších. Všetky byty majú minimálne jeden balkón alebo terasu, sú predávané vo vybavení štandard s možnosťou vybrať si z viacerých riešení a pivničnými priestormi. O vaše pohodlie sa postarajú aj moderné technológie: audio/videovrátnik, kamerový systém v garáži či osvetlenie balkóna s elektrickou zásuvkou. K dispozícií pre majiteľov bytov budú aj garážové státia, ktoré sa nachádzajú na 1. a 2. podlaží bytových domov. Kontaktujte nás aj v prípade potreby bezbariérového bývania.

od 100 000 €
od 1 613 €/m2
ISTROFINAL, a. s.
MALÁ PRAHA

MALÁ PRAHA

Lokalita: Suvorovova, Žilina-Hliny (Žilina)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Byty

Po úspešnej realizácii projektov Panorama Living, REZIDENCIA OKRUŽNÁ, začal náš partner s výstavbou bytového komplexu MALÁ PRAHA v centre mesta Žilina, v miestnej časti Malá Praha na Suvorovovej ulici. Parkovanie zabezpečíme priamo v areáli bytového komplexu MALÁ PRAHA ako podzemné garážové státie alebo vonkajšie parkovanie. byty v bytovom komplexe MALÁ PRAHA sú už všetky rezervované.

Cena dohodou
RENOME REAL
Byty Rondel

Byty Rondel

Lokalita: Žilina-Staré mesto (Žilina)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty

Projekt BYTY RONDEL sa nachádza v centre Žiliny. Hlavnou myšlienkou je poskytnúť mestské bývanie malometrážnych bytov vo vysokom štandarde za najlepšiu cenu. K dispozícii je celkovo 36 bytových jednotiek, garsónky a jednoizbové byty sú do 27m2, dvojizbové byty s rozlohou do 43 m2 a trojizbové byty s rozlohou do 73 m2. Samozrejmosťou kvalitného bývania je priestranná lódžia alebo francúzske okno, výťah a pivničná kobka.

od 47 678 €
od 1 440 €/m2
Byty Rondel
REZIDENCIA OKRUŽNÁ - PREDANÉ!

REZIDENCIA OKRUŽNÁ - PREDANÉ!

Lokalita: Veľká Okružná, Žilina-Staré mesto (Žilina)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Byty

V centre mesta Žilina na ulici Veľká Okružná, budujeme – projekt REZIDENCIA OKRUŽNÁ. Do konca roka 2016 sme predali všetky bytové aj nebytové priestory tohto projektu a aj dnes sa naša obchodno-realitná spoločnosť RENOME REAL, s.r.o. teší zo záujmu o kúpu bytov a nebytových priestorov v projekte REZIDENCIA OKRUŽNÁ. Po rekonštrukcii vznikol 6 - podlažný bytový dom s nádychom histórie s 15 - timi bytovými jednotkami a 5 - timi nebytovými priestormi a to: 1 - izbový byt ( cca 33 m2 ) 1 - izbové byty ( cca 37 m2 ) 2 - izbové byty ( cca 44 m2 ) 2 - izbové byty ( cca 48 m2 ) 3 – izbový byt ( cca 70 m2 ) 4 - izbové byty ( cca 81 m2 ) 4 - izbové byty ( cca 96 m2 ) nebytový priestor ( cca 75 m2 ) nebytový priestor ( cca 107 m2 ) nebytový priestor ( cca 35 m2 ) nebytový priestor ( cca 76 m2 ) nebytový priestor ( cca 47 m2 ) + terasy, balkóny, pivnice K bytovému domu bol dobudovaný výťah a veľkou výhodou bývania v REZIDENCII OKRUŽNÁ bude vlastné plynové kúrenie v každom byte a nebytovom priestore, ktoré zabezpečí klientom minimálne náklady na energie. Klienti REZIDENCIE OKRUŽNÁ využili možnosť dokúpenia parkovacích miest priamo na parkovisku bytového domu, čo ešte viac zvýši komfort ich bývania v centre mesta. V súčasnosti pripravujeme nový projekt v centre mesta Žilina, ktorého predpokladaný začiatok realizácie bude 03/2018. Nový projekt bude spĺňať vysoký štandard bývania v centre mesta so zabezpečným parkovaním a s dostatkom zelene. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na info@renomereal.sk

Info v RK
RENOME REAL
Bulvár residence

Bulvár residence

Lokalita: Komenského, Žilina (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt má 44 jedinečných bytových jednotiek, ktoré sú premyslené do najmenšieho detailu. Pri návrhu architektonických riešení sme kládli dôraz nielen na modernosť, ale aj funkčnosť, energetickú úspornosť a priaznivú cenu. Byty budú predávané v štádiu “holobyt”. Samozrejme je možné byt dorobiť vrátane kompletného vybavenia od kúpeľne až po kuchynskú linku podľa individuálnych požiadaviek klienta. Vzhľadom na dlhodobý problém s parkovaním v Žiline, sme pre všetkých budúcich majiteľov pripravili 71 parkovacích miest, hneď pri dome. Z toho 5 parkovacích miest je určených pre imobilných obyvateľov. V útulnej kaviarni na prízemí si môžete vychutnať kvalitnú kávu alebo sa naštartovať rýchlymi raňajkami. Pridanou hodnotou je priľahlý Bôrický park, ktorý ponúka široké možnosti relaxu a športového vyžitia. Na prvom nadzemnom podlaží sa budú nachádzať priestory pre gastronomické prevádzky, bankové pobočky, predajne a služby – kaderníctvo, kozmetika alebo masáže…

od 51 770 €
od 2 573 €/m2
Bulvar residence s.r.o.
INDUSTRA Bôrik - POLYFUNKČNÉ CENTRUM

INDUSTRA Bôrik - POLYFUNKČNÉ CENTRUM

Lokalita: Žilina-Bôrik (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Príjazd tvorí súkromná komunikácia vo vlastníctve majiteľov obchodných priestorov, administratívnych priestorov, bytov a prístupná ich klientom . Projekt budovy sa skladá z piatich podlaží. Komfort užívania budovy dopĺňa priestranný výťah. Prízemie tvoria obchodné priestory, prvé a druhé poschodie je zamerané na administratívne priestory a služby. Na štvrtom a piatom poschodí sú umiestnené exkluzívne bytové jednotky s peknými terasami. Parkovanie je zabezpečené dostatkom parkovacích miest v rámci areálu.

Info v RK
Industra invest s.r.o
Slnečná Terasa 2

Slnečná Terasa 2

Lokalita: Mateja Bela, Žilina-Hájik (Žilina)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Tento nový obytný súbor je projektom spoločnosti PTM-BYTY, s.r.o. Žilina a je pokračovaním práve ukončeného obytného súboru Slnečná terasa 1, na ktorý architektonicky nadväzuje a s ktorým po ukončení bude tvoriť jeden spoločný areál. Slnečná terasa sa nachádza v Žiline na slnečnej-južnej časti sídliska Hájik, v katastrálnom území Závodie, na križovatke Hôreckej cesty a ulice Mateja Bela. Bytový dom je zložený z 3-och sekcií, krajné sú 6 podlažné a stredná je 7 podlažná. Každá sekcia bude mať samostatný vchod z prednej strany a sekcie E a F aj vchod z podzemnej hromadnej garáže. Sekcie budú mať samostatné komunikačné jadrá a vlastné plynové kotolne. Na 1.NP. sú umiestnené skladové priestory pre byty, parkovanie osobných automobilov a vstupy do objektov. V objekte sú navrhnuté 3 typy 2-izbových bytov, 3-izbové a 4-izbové byty. Byty sú vybavené v štandarde s možnosťou personalizácie. Každý byt bude mať veľkú, 2m širokú terasu orientovanú na juhozápadnú stranu. Krajné byty v každej sekcii budú mať zo severovýchodnej strany kuchyňu s balkónom a spálne, obývacie izby a detské izby sú orientované na juhozápad.

od 88 862 €
od 1 417 €/m2
PTM-BYTY, s.r.o.