Novostavby.sk
Nájdených 43 projektov
Rozšírené vyhľadávanie

Developerske projekty Trnavský kraj

1 2 3
Projekt Galanta - 1

Projekt Galanta - 1

Lokalita: Galanta (Galanta)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty

Projekt ponúka moderné bývanie, ktoré kladie veľký dôraz na úsporu energií a starostlivosť o životné prostredie. Na vykorovanie a ohrev teplej vody bol využitý prírodný geotermálny prameň. V blízkosti sa nachádza všetko čo človek potrebuje. Pešou prechádzkou sa dostanete ku škôlke, základnej škole, nemocnice, knižnice či nákupného centra.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Trnava - 1

Projekt Trnava - 1

Lokalita: Trnava (Trnava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt prináša do tejto časti mesta jedinečnú možnosť moderného bývania. V rámci troch 5 až 8 podlažných objektov rozdelených do šiestich vchodov ponúka celkovo 400 bytov. Súčasťou projektu je aj podzemné podlažie s dostatkom parkovacích miest. Vždy tak máte istotu, že budete mať kde zaparkovať a Vaše auto bude chránené, či už pred vplyvmi počasia, pred vandalizmom alebo krádežou. Tým sa však výhody projektu iba začínajú.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Skalica - 1

Projekt Skalica - 1

Lokalita: Skalica (Skalica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt vzniká v rozvojovej časti, ktorá sa z nezastavaného územia mení na aktívnu súčasť mesta. Noví obyvatelia tak môžu profitovať z kombinácie kvalitného bývania a z existujúcej vybavenosti v podobe škôlky, školy, športovísk, obchodov, služieb a výbornej dopravnej infraštruktúry.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
1 2 3