Novostavby.sk
Nájdených 32 projektov
Rozšírené vyhľadávanie

Developerske projekty Prešovský kraj

1 2
Nidum - nový level bývania

Nidum - nový level bývania

Lokalita: Drienovská Nová Ves (Prešov)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty, Rodinný dom

NIDUM - projekt moderného mezonetového bývania, prepája výhody bytu a domu. Účelne navrhnuté viladomy poskytujú súkromie ako v rodinnom dome a bezstarostné bývanie ako v byte. Pre rezidentov sú zabezpečené kompletné služby a správa celého objektu. Súkromná rezidenčná štvrť NIDUM je umiestnená v objatí zelene, v kľudnom prostredí vhodnom aj pre rodiny s deťmi. Má jedinečnú polohu medzi dvomi veľkými mestami – len 8 minút od Prešova a 16 minút od Košíc. Na dosah je blízke autobusové a vlakové spojenie (5 min chôdze). Očarí Vás vzdušné a priestranné bývanie s nadštandardnou rozlohou až 125 m2. Interiér je rozvrhnutý na dvoch nadzemných podlažiach do 5 izieb. Na prízemí sa nachádza rozsiahly priestor spájajúci kuchyňu, jedáleň a obývaciu izbu s moderným otvoreným stropom. Obývacia izba je presvetlená dominantnou 3,5 m vysokou presklennou stenou, cez ktorú je prístupná priestranná terasa s rozlohou 20 m2 predurčujúca zažitie príjemných okamihov. Na prízemí sa taktiež nachádza spálňa, kúpeľňa a chodba. Na poschodí okrem dvoch izieb a samostatného WC využijete aj luxusnú galériu s priamym výstupom na balkón o veľkosti 3 m2, ktorý je ďalším neoceniteľným doplnkom ku komfortnému bývaniu. Máme pre Vás k dispozícii dva vzorové mezonety - vyberte si z príťažlivých interiérov Prémium alebo Štandard. Pripravujeme ďalší mezonet s prevedením interiéru Basic. Určite oceníte, že súčasťou Vášho bývania sú 2 parkovacie miesta pre rýchle, pohodlné a bezpečné parkovanie priamo pri vstupe do mezonetu. Ďalšie parkovacie miesta pre hostí a návštevy sú k dispozícii všetkým rezidentom v rámci areálu. Vychutnáte si voľný čas v rezidenčnom parku a na detskom ihrisku. V rámci rezidenčných služieb si oddýchnete vo wellness, postaráte sa o svoje telo vo fitness, zapožičiate si e – bike, zahrajete tenis alebo využijete ďalšie služby, ktoré máte k výberu. Pre našich rezidentov a ich komfort sme vytvorili SMART Infinity - inteligentné smart riešenia s vlastnou mobilnou aplikáciou, správou a s doživotným servisom v hodnote 5000€. A to všetko zadarmo. Bývajte v novom už teraz, pohodlne a bezstarostne. Rezervujte si čo najskôr mezonet NIDUM • Garden s vlastnou záhradou • Štandard so spoločným pozemkom areálu Využite šancu získať nové bývanie za pôvodnú cenu už od 189.900,- eur. Informácie o celom projekte nájdete na: www.mynidum.sk. Neváhajte a pre bližšie informácie o modernom bývaní NIDUM alebo pre dohodnutie obhliadky nás kontaktujte na: +421 905 447 446 alebo na: info@mynidum.sk

od 189 900 €
od 1 519 €/m2
NIDUM Development, s. r. o.
Rezidencie PRI LESE

Rezidencie PRI LESE

Lokalita: Mlynica (Poprad)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom, Rodinná vila

Rezidencia PRI LESE vám ponúka výnimočný štandard bývania v elegantných jednopodlažných bungalovoch, dvojpodlažných rodinných domoch, a radových dvojpodlažných domoch. V pokojnom prostredí priľahlej časti obce Mlynica vyrastá nadčasová štvrť vizuálne atraktívnych nízkoenergetických domov s priestrannými záhradami a terasami pre široké spektrum záujemcov. Architektonicky jednotný rezidenčný projekt, s čistými líniami a minimalistickými fasádami, umocňuje idylickú atmosféru výhľadu na štíty Vysokých Tatier. V modernej rezidencii PRI LESE nájdete miesto pre život, ktoré hľadáte.

od 247 000 €
od 2 093 €/m2
Miroslav Antoška
Rezidenčná štvrť Záhradné sady Prešov

Rezidenčná štvrť Záhradné sady Prešov

Lokalita: Hrušková, Prešov (Prešov)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

"Projekt Záhradné sady je spojením nadčasovej architektúry a skvelej lokality v blízkosti centra Prešova. Každý si tu dokáže nájsť zaujímavé bývanie, ktoré splní všetky očakávania. Všetky nehnuteľnosti v štvrti Záhradné sady poskytnú zaujímavé výhľady na mesto a okolitú prírodu. Kúpa nehnuteľnosti na Záhradných sadoch je voľba hlavou aj srdcom. Ak hľadáte v Prešove skvelé miesto pre život v širšom centre Prešova, kvalitnú architektúru a investíciu s dlhodobou hodnotou. Záhradné sady budú nepochybne Vašim favoritom. Na záhradných sadoch nájdete detské ihrisko pre najmenších, príjemný park pre spoločné stretnutia so susedmi a exteriérové fitnes pre aktívny a zdravý život obyvateľov. Pri projektovaní sme mysleli na nadštadnardný podiel zelených plôch ako aj na bezproblémovú dopravu. Nezáleží či preferujete chôdzu, jazdu bicyklom alebo autom. V Záhradných sadoch sa budete cítiť bezpečne, príjemne a komfortne. Záhradné sady ponúknu viacero unikátnych „múdrych/smart“riešení, ktoré sa budú starať o Vašu bezpečnosť a pohodlie. Zábery z monitorovacích kamier verejných priestorov sú online prepojené s dispečingom Mestskej polície. Víziou developera a architektonického štúdia BMX je vytvoriť najpríjemnejšiu a najlepšiu rezidenčnú štvrť v Prešove. "

od 99 980 €
od 2 608 €/m2
Platea Nova Development s.r.o.
Projekt Poprad - 11

Projekt Poprad - 11

Lokalita: Poprad (Poprad)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

Projekt spájaja otázku bývania, vzdelávania i aktívneho trávenia voľného času rešpektujúc pritom ekologické hľadisko. Do projektu sme dôsledne zakomponovali princíp low impact development (LID) – princíp inžinierskeho dizajnu zachovávajúci vodu v krajine s dôrazom na korektné zužitkovanie prírodných vlastností daného prostredia pre zachovanie trvalej udržateľnosti.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Poprad - 9

Projekt Poprad - 9

Lokalita: Poprad (Poprad)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Rodinný dom

Projekt ponúka dokonalý prienik moderného bývania v pokojnej lokalite s nádychom vidieka

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Kežmarok - 5

Projekt Kežmarok - 5

Lokalita: Veľká Lomnica (Kežmarok)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Chata, drevenica, zrub

Projekt je spojením kvalitného štandardu bývania s exkluzívnymi službami, a to všetko priamo v srdci slovenskej prírody.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Stará Ľubovňa - 1

Projekt Stará Ľubovňa - 1

Lokalita: Litmanová (Stará Ľubovňa)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Cieľom projektu je vytvoriť pokojné miesto na víkendový oddych. Miesto, kde sa budú tešiť vaše deti. Miesto, kde nebudete myslieť na prácu či iné povinnosti. Vašou jedinou starosťou bude rozhodovanie sa medzi turistikou, lyžovaním, cyklistikou či len vychutnávaním si výhľadu z vášho balkóna s kávou v ruke.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Poprad -  8

Projekt Poprad - 8

Lokalita: Tatranská Lomnica (Poprad)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Iný objekt na bývanie

Prekrásne okolité prostredie, tichá lokalita v blízkosti golfového ihriska. Vďaka unikátnej polohe, ideálne rázcestie k turistickým a lyžiarskym strediskám.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Poprad - 7

Projekt Poprad - 7

Lokalita: Vysoké Tatry (Poprad)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty

Jedinečná poloha Apartmánového domu automaticky definovala latku pre najvyššiu úroveň architektúry, materiálov a prístupu k okolitému prostrediu, vrátane zelených riešení.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Gréb park

Gréb park

Lokalita: Boženy Nemcovej, Poprad (Poprad)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

APARTMÁNOVÝ DOM GRÉB PARK INVESTUJTE do najnovšieho apartmánového projektu v meste! všetky informácie na www.grebpark.sk Ponúkame na PREDAJ nové apartmány v APARTMÁNOVOM DOME GRÉB PARK, ktorý sa nachádza v blízkosti populárneho Aquaparku AquaCity Poprad, Národného tréningového centra Slovenského futbalového zväzu v Poprade, historickej časti mesta Spišská Sobota a Zimného štadióna s novou najmodernejšou tréningovou halou a plánovanou futbalovou halou. Okolie ponúka pokojnú, veľmi tichú lokalitu s rybníkmi, riekou Poprad, cyklistickým chodníkom, množstvom zelene s borovicovým lesíkom, kde sú skvelé možnosti pre športové aktivity a relax. Neďaleko sa nachádza aj KOLIBA, LIDL a centrum mesta je vzdialené chôdzou 10 minút. Apartmánový dom pozostáva z 5 nadzemných podlaží a 1 podzemného podlažia pre parkovacie státia. Apartmánovú časť tvorí spolu 39 apartmánov s balkónmi, príp. terasou. - 1.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové apartmány - 2.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové a jeden 1-izbový apartmán - 3.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové a jeden 1-izbový apartmán - 4.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové a jeden 1-izbový apartmán - 5.NP veľkometrážne apartmány s terasami Apartmány sa predávajú v prevedení ŠTANDARD. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so spotrebičmi – indukčná varná doska, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnná rúra, drez, batéria, digestor. Vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere so zárubňami, kvalitné vinylové podlahy. Sociálne zariadenie s vybavením – dlažba, obklad, sprchovací kút, umývadlo, WC, batérie, príprava na práčku. V apartmáne je domáci video vrátnik, vypínače, zásuvky. K apartmánu je povinné si prikúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži za cenu 18.000,- Eur bez DPH, t.j. 21.600,- Eur s DPH. Predpokladaný termín začatia výstavby 2. kvartál 2022. Predpokladaný koniec výstavby 2. kvartál 2024. Spôsob FINANCOVANIA * bezplatne na 3 až 5 dní predrezervácia apartmánu * 5.000,- Eur rezervačný poplatok pri podpise Rezervačnej zmluvy * 30 % pri podpise Zmluvy o budúcej zmluve (odpočíta sa 5.000,- Eur, ktoré budú uhradené pri podpise Rezervačnej zmluvy) * 20% pri dokončení podlažia v hrubej stavbe, na ktorom sa nachádza Váš apartmán * 20 % dokončená hrubá stavba a apartmány zapísané na liste vlastníctva * 30 % po kolaudácii VÝNIMOČNÁ POLOHA Ideálny dojazd je diaľnicou D1 (exit Poprad – Východ) zo smeru Prešov alebo Žilina. GRÉB PARK sa nachádza sa iba 10 minút od medzinárodného letiska v Poprade, 5 minút od medzinárodnej železničnej a autobusovej stanice a len 15 minút autom od Vysokých Tatier – slovenských veľhôr, ktoré sú rozlohou najmenšie na svete a tretie najvyššie v Európe. SPIŠSKÁ SOBOTA Centrum Spišskej Soboty tvorí čerstvo zrekonštruované námestie spolu so zvonicou, Mariánskym stĺpom a neskororománskym rímskokatolíckym farským kostolom svätého Juraja z roku 1273, v ktorom sa nachádza: - vyrezávaný organ z roku 1662, široký 780 cm, ktorý má 814 píšťal - 6 oltárov, z toho hlavný je od majstra Pavla z Levoče. Stojí tu aj dom, v ktorom bol ubytovaný Matej Korvín. Na jeho počesť je tu vytesaná aj pamätná tabuľa. Na opačnom konci lievikovitého námestia stojí aj klasicistický evanjelický kostol z roku 1777. Pomedzi renesančné domy vedie od kostola úzka ulička k starodávnemu cintorínu. MESTO POPRAD Prvá písomná zmienka sa zachovala už z roku 1256. Poprad je centrom cestovného ruchu pod Vysokými Tatrami. Jeho okolie je popretkávané bohatou históriou a kultúrou, ktorá sa tu vyvíjala po stáročia. V regióne sa nachádza množstvo prekrásnych kostolov a historických budov. Významným miestom v Poprade je časť Spišská Sobota, s množstvom unikátnych historických pamiatok. Okrem nádherného prostredia môžete navštíviť múzeá, galérie, kostoly alebo zvonice. Centrum mesta dopĺňa ďalšie možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, ktoré máte dostupné z GRÉB PARKU iba pár minút chôdzou. V letných mesiacoch môžete relaxovať v útulných reštauráciách a kaviarničkách s terasami.

od 99 792 €
od 2 400 €/m2
KAMZÍK, s.r.o.
GERLACH REZORT

GERLACH REZORT

Lokalita: Gerlachov, Poprad (Poprad)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Gerlach rezort ponúka rekreáciu a celoročný pobyt v nádhernom prostredí s výhľadom na hrebene Tatier. Výnimočný komplex apartmánových domov sa bude nachádzať v rekreačnom areáli spolu so 4* hotelom v severozápadnej časti obce Gerlachov. Rezort zapadá do tradičnej zástavby tejto lokality, no architektonický výraz a materiály využívajú moderné riešenia. Projekt bude mať tri etapy výstavby. V prvej a druhej fáze projektu je naplánovaná výstavba apartmánov, tretia fáza výstavby bude zahŕňať predovšetkým občiansku vybavenosť (ako sú športové ihriská, wellness, detské ihrisko, reštaurácia či kaviareň). Gerlach rezort ponúka výbornú dostupnosť do okolitých obcí a miest, aktívny oddych v každom ročnom období a príjemný relax v prírode.

od 119 916 €
od 3 311 €/m2
VI group s.r.o.
Projekt Svidník - 1

Projekt Svidník - 1

Lokalita: Kuková (Svidník)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Ponuka & Predaj nových 3-izbových bytov v tichom prostredí, s terasou alebo balkónom, každý byt s vlastným pozemkom a 2 parkovacími miestami.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Bardejov - 3

Projekt Bardejov - 3

Lokalita: Bardejov (Bardejov)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predstavujeme vám úžasné miesto pre váš nový kvalitný domov, unikátnu kombináciu dvoch svetov – relaxu v prírode a zároveň bývanie v tesnej blízkosti mesta.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Bardejov - 2

Projekt Bardejov - 2

Lokalita: Bardejov (Bardejov)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty

Projekt ponúka nové 3-podlažné vilové domy s 5 až 7 bytmi. Skladba bytov je zostavená tak, aby odpovedala požiadavkám trhu v lokalite – domy obsahujú byty 2+kk až 4+kk.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Kežmarok - 4

Projekt Kežmarok - 4

Lokalita: Veľká Lomnica (Kežmarok)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Rezort sa nachádza na slnečných pozemkoch v novovybudovanom území obklopenom krásne upraveným golfovým ihriskom.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Poprad - 6

Projekt Poprad - 6

Lokalita: Tatranská Štrba (Poprad)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty

Projekt je vaším zrealizovaným snom o luxusnom bývaní v prírode. Predstavujeme vám priestor, ktorý od prvého projektového nákresu až po sfinalizovanie stavby zohľadňuje vysoké nároky na dizajn, komfort rezidentov aj súčasné technologické trendy vychádzajúce z princípov trvalej udržateľnosti.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Poprad - 5

Projekt Poprad - 5

Lokalita: Poprad (Poprad)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty

Jeden bytový dom tvorí prízemie a tri podlažia, kde je celkovo 14 bytov, a to šesť 1-izbových a osem 2-izbových bytov. Dva byty sa nachádzajú na prízemí a na každom z poschodí sú 4 byty. K bytom prináleží balkón (okrem bytov na prízemí) a pivnica na prízemí.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Prešov - 5

Projekt Prešov - 5

Lokalita: Trnkov (Prešov)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Optimálne riešené bývanie, ktoré ponúka jednoduchý a moderný dizajn. V štyroch nízkopodlažných bytových domoch sa nachádza 52 bytov , z ktorých si určite vyberiete. Na výber budete mať z dvojizbových bytov (42m2 až 58m2) alebo z trojizbových (66m2 až 88m2). Ku každému prislúcha balkón či terasa pre ešte väčší komfort.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Poprad - 4

Projekt Poprad - 4

Lokalita: Dolný Smokovec (Poprad)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt ponúka moderné bývanie v obklopení prírodou so zachovaním tradičného rázu pôvodnej stavby. Horský rezort je po dokončení stavby a modernizácii v súlade s najaktuálnejšími trendami architektúry. Vďaka využitiu prírodných materiálov dokonale zapadá do okolia plného ihličnatej zelene.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Projekt Bardejov - 1

Projekt Bardejov - 1

Lokalita: Kurima (Bardejov)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom obsahuje 8 bytových jednotiek 6 4-izbových a 2 2-izbové . Máme pre vás pripravené 4 izbové byty atakujúce plochu 90m2 a 2 izbové byty s plochou 50 m2.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
1 2