Novostavby.sk
Nájdených 527 projektov
Rozšírené vyhľadávanie

Developerské projekty

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 27
Panské Záhrady

Panské Záhrady

Lokalita: Sekule (Senica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom s 23 bytovými jednotkami sa nachádza v obci Sekule v tichom prostredí. Bytový dom je štvorpodlažný s vonkajšími parkovacími miestami. Byty sú v štandarde, ktorý zahŕňa aj klimatizáciu a podlahové vykurovanie. Nájdete tu praktické, moderné a vzdušné 2 až 3-izbové byty prispôsobené súčasnému životnému štýlu. Dôraz sa kladie na svetlé miestnosti, kvalitné materiály a praktickosť, ktorá poslúži celej rodine. Neodmysliteľnou súčasťou k bytu, okrem parkovacích státí, ktorá je klientmi veľmi žiadaná je aj pivničná kobka.

od 106 700 €
od 2 145 €/m2
ATOPS Development s. r. o.
PEKNÁ VYHLIADKA

PEKNÁ VYHLIADKA

Lokalita: Martina Granca, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty, Obchodné priestory

Komfortné bývanie pre rodinu v centre Záhradného mesta. Projekt PEKNÁ VYHLIADKA ponúka moderné byty s veľkými terasami a úžasným výhľadom na Malé Karpaty a masív Devínskej Kobyly. Spojenie pohodlného bývania s výbornou dostupnosťou do centra hlavného mesta v kombinácii so zdravým životným štýlom s dotykom prírody. Ponúkame vysokú kvalitu života a komfort: komunitnú záhradu namiesto zaparkovaných áut, vyššiu bezpečnosť pre deti a príjemné námestie s obchodíkmi namiesto hluku ulice a čerstvý vzduch namiesto smogu. Cena obchodných priestorov: od 1700.-€/ m2 Kompletnú ponuku voľných bytov nájdete na https://peknavyhliadka.sk/ PEKNÁ VYHLIADKA I. etapa - predaná PEKNÁ VYHLIADKA II. etapa - dokončená voľné byty a nebytové priestory nájdete na https://peknavyhliadka.sk/

od 135 000 €
od 1 767 €/m2
VILLA RUSTICA, s.r.o.
VILLA RUSTICA TERASY

VILLA RUSTICA TERASY

Lokalita: Martina Granca, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

VILLA RUSTICA – TERASY ponúka zdravé bývanie v dotyku prírody dostupné pre mladé rodiny, na jedinečnom mieste, s pekným výhľadom do krajiny. Predstavuje spojenie výhod bývania v meste a na vidieku. Ponúka vysokú kvalitu života a komfort, upravené parkové plochy s množstvom zelene namiesto zaparkovaných áut, vyššiu bezpečnosť pre deti, skutočný dotyk borovicového lesa namiesto dlhého cestovania za čerstvým vzduchom. Bývajte v moderných bytoch s veľkými terasami a s úžasným výhľadom na Malé Karpaty. Súbor VILLA RUSTICA – TERASY ponúkne obyvateľom komfortné a zdravé rodinné bývanie v ZÁHRADNOM MESTE. Terasové domy sú citlivo začlenené do prírodného rámca. Dizajn projektu je nadčasový, doplnený o kvalitný landscaping. Celý koncept projektu svojím tvarom a prístupom harmonicky dotvára okolitú prírodu a vytvára príjemné prostredie pre život. Samostatné vily sú rozmiestnené v svahovitom teréne a prepojené spoločnou podnožou podzemných podlaží. Vďaka tejto konfigurácii sú okolitý upravený terén aj hmoty nového objektu upravené do stupňovitých terás. Mnohé byty v projekte tak získali obrovské privátne záhradné terasy vďaka ktorým získali kvalitu rodinného domu.

od 307 832 €
od 4 638 €/m2
VILLA RUSTICA, s.r.o.
Rezidencie PRI LESE

Rezidencie PRI LESE

Lokalita: Mlynica (Poprad)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom, Rodinná vila

Rezidencia PRI LESE vám ponúka výnimočný štandard bývania v elegantných jednopodlažných bungalovoch, dvojpodlažných rodinných domoch, a radových dvojpodlažných domoch. V pokojnom prostredí priľahlej časti obce Mlynica vyrastá nadčasová štvrť vizuálne atraktívnych nízkoenergetických domov s priestrannými záhradami a terasami pre široké spektrum záujemcov. Architektonicky jednotný rezidenčný projekt, s čistými líniami a minimalistickými fasádami, umocňuje idylickú atmosféru výhľadu na štíty Vysokých Tatier. V modernej rezidencii PRI LESE nájdete miesto pre život, ktoré hľadáte.

od 247 000 €
od 2 093 €/m2
Miroslav Antoška
 Apartmány Jánošík

Apartmány Jánošík

Lokalita: Mládežnicka, Terchová (Žilina)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

- 21 nových investičných apartmánov priamo v Terchovej. - 30 parkovacích miest - vlastný zelený areál - pokojná lokalita Štandard apartmánov - inteligentné ovládanie kúrenia - apartmány sa predávajú plne vyhotovené vrátane kuchynskej linky - súčasťou apartmánu je parkovacie miesto a sklad na prízemí objektu - Internetové pripojenie optikou - FINANCOVANIE KÚPY APARTMÁNU V 5 KROKOCH 1. 11/2022 Podpis rezervačnej zmluvy - rezervačný poplatok 5.000,- Eur 2. 3/2023 Podpis zmluvy o budúcej kúpnej zmluve - Splátka vo výške 40 %   z kúpnej ceny apartmánu. 3. 8/2023 Splátka vo výške 40 % z kúpnej ceny apartmánu. Zápis rozostavaného apartmánu do katastra nehnuteľností. 4. 11/2023 Splátka vo výške 20 % z kúpnej ceny apartmánu znížená o sumu rezervačného poplatku. 5. 12/2023 Odovzdanie kľúčov od apartmánu novému vlastníkovi. https://janosikapartmany.sk/

od 124 740 €
od 3 120 €/m2
KG Murgašova, s. r. o.
Rezidencia Murgašova

Rezidencia Murgašova

Lokalita: Murgašova, Žilina-Staré mesto (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

- 44 veľkorysých bytov v centre Žiliny (2+kk, 3+kk, 4+kk) - 86 krytých parkovacích státí so šírkou 3m - pokojná lokalita len 3 minúty chôdze od Mariánskeho námestia - výnimočné výhľady na historické centrum Žiliny a Malú Fatru - každý byt s priestrannou terasou - kvalitné stavebné materiály - tepelné čerpadlá v kombinácii s hybridnou kotolňou nezávislou na plyne - energetický certifikát A0/A1 - kolaudácia: zima 2023 - financovanie kúpy: 15% záloha, 85% doplatok po kolaudácii" https://bytymurgasova.sk/

od 290 055 €
od 3 144 €/m2
KG Murgašova, s. r. o.
MALÉ HLINY MODRA

MALÉ HLINY MODRA

Lokalita: Modra (Pezinok)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

"Projekt Malé Hliny predstavuje pokojné bývanie v širšom okolí malebného vinárskeho mesta Modra, v priamom kontakte s kopcami Malých Karpát. Bytové domy s malým počtom bytových jednotiek ponúkajú komunitné bývanie pre každú vekovú kategóriu. Všetky jedno, dvoj, troj či štvorizbové byty disponujú buď súkromnou záhradkou s trávnikom a zavlažovacím systémom, priestranným balkónom alebo terasou. V obytnom komplexe Malé Hliny kladieme dôraz na vysokú kvalitu bývania od poctivej stavby z pálených tehál, originálnej obrazovej výzdoby v spoločných priestoroch, cez bytový nadštandard v podobe klimatizácie, exteriérových elektricky ovládaných žalúzií, optického internetu až po dostatok parkovacích miest a priestoru na oddych. Kvalitu bývania zvyšuje priame autobusové spojenie s centrom mesta (zástavka autobusu priamo v lokalite), cyklistické chodníky, drobné prevádzky, park s detským ihriskom a všadeprítomná zeleň, ktorá nechýba ani na fasádach bytových domov. Bližšie informácie na www.malehliny.sk a u predajcov developera: Ing. Katarína Šatanková +421 911 758 422 katka.satankova@atops.sk Ing. Edita Janíková +421 950 624 492 edita.janikova@atops.sk"

od 121 600 €
od 2 739 €/m2
ATOPS Development s. r. o.
PRI STUDNIČKE

PRI STUDNIČKE

Lokalita: K Železnej studienke, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Predstavujeme Vám nový rezidenčný projekt, ktorý podľa svojej lokality dostal príznačný názov PRI STUDNIČKE. Nachádza sa v tesnej blízkosti Železnej studničky a jeho lokácia ho predurčuje stať sa v Bratislave unikátnym projektom kvalitného mestského bývania v prírodnom prostredí. 
Jednoducho, mesto aj les na jednom mieste. 
Domov plný skvelých príležitostí – aj tak by sme mohli charakterizovať rezidenčné bývanie PRI STUDNIČKE. Blízkosť mesta a tesného susedstva lesoparku Železnej studničky robia z tohto miesta dokonalý priestor na príjemné a pohodlné bývanie. Zároveň vnímame obrovský potenciál tejto lokality do budúcnosti v súvislosti s plánovanou výstavbou globálneho vedecko-výskumného centra Eset Campus v tesnej blízkosti s naším projektom. 
Vybrať si môžete zo širokej ponuky bytov. Na prízemí sa nachádzajú veľkorysé byty s predzáhradkami. Na typických podlažiach s 1,5, 2, 3 a 4-izbovými bytmi sme vytvorili balkóny s priestorom na stolovanie a trávenie voľného času. Na každom poschodí sú len tri, maximálne štyri byty s výťahom v strede schodiska, čo podporuje komorný charakter bývania.

od 172 700 €
od 6 283 €/m2
STUDNIČKA DEVELOPMENT s.r.o.
 Metropolitan Star

Metropolitan Star

Lokalita: Nám. 1.mája, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Kancelárie, admin. priestory

Projekt Metropolitan Star pozostava z kancelarskej a apartmanovej budovy, kde na prizemi su dva obchodne priestory, recepcia a prechod do garazi Metropolitan Star. Na siedmych podlaziach ponukame administrativne priestory v centre Bratislavy, len kusok od prezidentskeho palaca.

od 569 €/mes.
od 11 €/m2/mes.
Apartmány Konopiská

Apartmány Konopiská

Lokalita: Pavčina Lehota (Liptovský Mikuláš)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Apartmánové domy Konopiská sa nachádzajú na Liptove, v katastrálnom území obce Pavčina Lehota. Obec leží pri vstupe do Demänovskej doliny, a teda je bránou do známeho strediska Jasná. Komplex apartmánov sa nachádza nad záchytným parkoviskom, ktoré delí návštevníkov od samostatného vstupu do strediska v hlavnej vyťaženej sezóne. V bezprostrednej blízkosti apartmánov, leží celoročné rekreačne stredisko Žiarce. Súčasťou objektu sú štyri samostatné apartmánové domy, ktoré sú situované v strede rozľahlého pozemku, pričom kopírujú jeho tvar a vytvárajú atraktívny vzhľad celého komplexu. Ponúkajú tak výhľady nie len na les a lyžiarske stredisko, ale aj na prekrásne scenérie Liptovskej kotliny, pohorí Západných Tatier, Roháčov a Chočských vrchov. Vybrať si môžete z ponuky dvojizbových, trojizbových, či naopak z menších jednoizbových apartmánov. Celý apartmánový komplex sa bude niesť v znamení netradičnej architektúry a spĺňať podmienky moderného bývania. Sedlové strechy apartmánových domov či drevené prvky budú zapadať do horského prostredia, no zároveň presklené balkóny, či vybavenie interiéru sú prvkami, ktoré Vás hneď upútajú. Kúpou apartmánu získavate kompletné vybavenie, kvalitný servis, moderný dizajn, prislúchajúce parkovacie miesto a podiel na pozemku (nie je nájomný). Spolu s investičným apartmánom si zároveň kupujete aj úplný servis oň. Postaráme sa o čistotu a opravy, ale aj o vyťaženosť Vášho apartmánu. Súčasťou bude moderne zariadená posilňovňa, ale aj wellness služby. V komplexe bude raňajkáreň i konferenčná miestnosť, ktorá poskytne priestor na rôzne eventy a predovšetkým priestor na animačných program pre deti. Oslovila Vás ponuka vlastného apartmánu? Radi Vám povieme viac, a preto nás neváhajte kontaktovať.

Cena dohodou
Ján Šebo
POD ZÁBREHOM II

POD ZÁBREHOM II

Lokalita: Púchov (Púchov)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Developerský projekt Pod Zábrehom II v súčasnosti patrí k najväčšiemu rezidenčnému projektu výstavby v rámci mesta Púchov, ktorý odráža trend kvalitného bývania. Zámerom developera je integrovať novú výstavbu do existujúceho kontextu zástavby, a tak reflektuje na moderné architektonické trendy a zároveň rešpektuje atmosféru tejto časti mesta. Z pohľadu pokojného bývania, nádhernej scenérie, blízkosti prírody, dopravnej dostupnosti a kompletnej občianskej vybavenosti sa projekt Pod Zábrehom 2.0 stáva ideálnou a lukratívnou voľbou na bývanie. Ponúkame koncept, ktorý spĺňa vo všetkých smeroch potreby modernej doby. Výstavbou vzniknú tri identické bytové domy. Z rôznorodej dispozície bytov si vyberú i najnáročnejší z Vás. Zaručene ste na správnej adrese. Na piatich nadzemných podlažiach v prvej fáze výstavby bude celkovo 43 bytov a 1 komerčný priestor. Z pestrej palety 1 - 4 izbových bytov sú najviac zastúpené 2-izbové byty. Výmera bytov bez plochy balkóna/terasy a pivnice sa pohybuje od 34 do 120 m2. Všetky byty majú atraktívny balkón alebo terasu. Neoddeliteľnou súčasťou bude vybudovanie i dostatočného množstva garážových ako i vonkajších parkovacích státí.

Cena dohodou
Reinoo, a. s.
Alicante Gate – 2.etapa výstavby

Alicante Gate – 2.etapa výstavby

Lokalita: Florida Villa Park, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Ponúkame Vám na predaj krásne byty a aprtmány v jedinečnom projekte Alicante Gate, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska THERMALPARK v Dunajskej Strede v časti mesta Florida Villa Park. Novostavba bytového komplexu Alicante Gate je trojposchodový bytový dom, kde etapy A,B a C sú už skolaudované a obývané (44 obytných jednotiek). K novostavbe patrí aj uzavretý vnútro- areálový park. Celý komplex pre svojich obyvateľov poskytuje kvalitné bývanie v tichom prostredí mesta s vysokou mierou bezpečnosti a súkromia. Aktuálne prebieha posledná etapa výstavby so 46 obytnými jednotkami. V ponuke sa nachádzajú ešte 3 a 2-izbové byty a apartmány. Byty a apartmány si máte možnosť kúpiť v holobyte, v štandarde alebo v Move-in ready štandarde. Holobyt neobsahuje vnútorné vybavenie, t.j. obsahuje: poter, sadrovú omietku, jednu vrstvu bielej maľovky na stenách, výstupy pre elektrinu a vodu. Štandard bytov/apartmánov obsahuje: Vnútorné vybavenie (interiérové dvere, podlahy, batérie, sanitu, zásuvky, tlačidlá, trojvrstvovú maľovku na stenách – všetko na základe výberu z katalógu štandardov). Štandardné vybavenie neobsahuje kuchynskú linku a svietiace telesá. Move-in ready štandard obsahuje okrem štandardného vybavenia aj kuchynskú linku značky Danküchen so všetkými spotrebičmi (chladničku s mrazničkou, umývačku riadu, digestor, varnú dosku, elektrickú rúru) a svietiace telesá. K bytu si máte možnosť dokúpiť aj podzemné parkovacie státie. Kolaudácia bytov sekcie F sa plánuje na koniec roka 2023. Kolaudácia bytov sekcie G a H sa plánuje v 1Q/2024. Pre viac informácií kontaktujte predajcu developera: B & V development s.r.o. Ing. Kinga Viola +421 918 437 783 alicantebyty@gmail.com www.alicantegate.sk

od 99 500 €
od 1 844 €/m2
Florida Homes s. r. o.
NOEMIS

NOEMIS

Lokalita: Cementárenská, Stupava (Malacky)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty

Vitajte v novovznikajúcom projekte NOEMIS Stupava. Projekt NOEMIS Stupava je pre ľudí, ktorí chcú žiť v príjemnom prostredí útulného mesta, obklopeného lesmi a skvelým napojením na hlavné mesto. Súkromná oddychová zóna s parkom a zeleňou Vám poskytne priestor na vytváranie príjemnej priateľskej atmosféry a susedskej komunity. Projekt ponúka dostupné moderné byty s dôrazom na vysoké kritériá kvality bývania. Možnosť výberu 1-izbových, 2-izbových, 3-izbových aj 4-izbových bytov s terasami.

od 109 990 €
od 2 831 €/m2
LEVEL REAL, s.r.o.
Bytový komplex ZVOLEN STRÁŽE

Bytový komplex ZVOLEN STRÁŽE

Lokalita: Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

"Bytový komplex Stráže je úplne nová bytová oblasť, ktorá zmení Váš doterajší spôsob bývania. Komplex s krásnym exteriérovým a interiérovým dizajnom posúva hranice kvalitného bývania s cieľom poskytnúť najlepšie možnosti bývania v meste Zvolen. Bytový komplex utvárajú štyri budovy, každá z nich má päť poschodí a priestranné garáže na prízemí. Budovy sú označené A1, A2, A3 a A4. Primárnym cieľom bytového komplexu je poskytnúť funkčné a kvalitné bývanie. Vďaka svojmu umiestneniu je ideálny pre rodiny s deťmi, ale aj podnikateľov a mladých ľudí. Komplex je priamo napojený na hlavnú cestnú komunikáciu. Spojenie s ostatnými časťami mesta je na veľmi dobrej úrovni. Vynikajúca poloha je hranicou medzi dokonalosťou nedotknutej prírody a funkčného mestského bývania. Bytový komplex Zvolen Stráže ponúka pestrú paletu bytov. Na každom jednom podlaží môžete nájsť : 1,5 izbový byt, 2 izbový aj 3 izbový byt s veľkorysými výmerami a priestrannými terasami. Na najvyššom poschodí sa nachádza štvorizbový penthouse s rozľahlou terasou, ktorý plní požiadavky aj tých najnáročnejších. Rozumieme potrebám súčasnosti a preto kladieme dôraz na prepojenie inteligentných technológií v rámci komfortu pohodlného bývania a úspornej domácnosti. Vo všetkých bytoch sa bude nachádzať: podlahové kúrenie s dôvtipným samotným ovládaním a reguláciou teploty, rozvádzané ústredným kúrením cez tepelné čerpadlá, fotovoltika, veľkoformátové okná, presklenné balkóny aj priestranné terasy a taktiež orientácie na dve svetové strany. Doba výstavby je stanovená na jeden kalendárny rok. Kolaudácia bytových domov A3 a A4 by mala prebehnúť v máj/2024."

od 133 000 €
od 2 730 €/m2
Kilian s.r.o.
Toskana Vrakuňa

Toskana Vrakuňa

Lokalita: Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

Jedinečný projekt TOSKANA VRAKUŇA ponúka JEDNY S POSLEDNÝCH RODINNÝCH DOMOV V BRATISLAVE, ponúkame Vám rodinné domy v REZIDENČNEJ ZÓNE – dvojdomy. Krásne južanské priestranné domy sú premyslené do najmenších detailov, pre vaše najkomfortnejšie bývanie. Sú navrhnuté v Mediteránskom štýle, ktorý je pre nás jedinečný. Bývanie TOSKANA VRAKUŇA je určené pre tých, ktorí chcú mať pocit bývania po celý čas ako na dovolenke. TOSKANA VRAKUŇA ponúka 6 rôznych dispozícií domov, aby ste vybrali to, čo je pre Vaše bývanie najvhodnejšie. Rozlohy domov sú od 107 do 112 m2 s pozemkami o rozlohe približne 280 m2.

od 388 000 €
od 3 055 €/m2
HT reality
Green Atrium

Green Atrium

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt Green Atrium bol navrhnutý s myšlienkou priniesť dotyk prírody do mesta a zároveň vytvoriť moderné ekologické podmienky pre kvalitný život. Vnútorný areál plný zelene poskytne dokonalú oddychovú zónu pre dospelých aj deti. Hlavným benefitom projektu sú obnoviteľné zdroje a zelené riešenia. Využitie obnoviteľných zdrojov sa pretavuje do podoby technológie vykurovania a chladenia prostredníctvom tepelných čerpadiel voda/voda, ktorá nám zabezpečí, formou stropného chladenia a kúrenia, ideálnu teplotu v byte počas celého roka, doplnenú o nízke prevádzkové náklady. Projekt pozostávajúci z 3 blokov (BLOK A – od Trnavskej cesty, BLOK B – od Teslovej ulice, BLOK C - medzi blokom A a B) prináša širokú škálu možnosti komfortného, ekologického a úsporného bývania, s dostupným parkovaním a možnosťou bezpečného odkladania bicyklov, či už pre rodiny s deťmi alebo jednotlivcov všetkých vekových kategórií. V ponuke sa objavujú 2-izbové, 3-izbové a 4- izbové byty, či dokonca byty doplnené o „master bedroom“ s t. z. samostatnou kúpeľňou a šatníkom pre „hlavnú spálňu“ v byte. Bloky sa líšia svojou výškou, avšak príjemne nadväzujú na už existujúcu zástavbu. Ďalším veľkým bonusom bývania v projekte je prevažne južná orientácia bytov a kompletne zelený vnútroblok, ktorý zastreší maximálne súkromie užívateľov a prípadné vytvorenie komunít medzi nimi. Štandard jednotlivých bytov bude dokončený s použitím kvalitných materiálov, drevených podláh, kvalitných značiek obkladov a dlažieb, bezpečnostných vchodových dverí, obložkových zárubní, sanity od prémiových značiek či kvalitných okien s izolačným trojsklom. Green Atrium prináša miesto nie len pre bývanie, ale pre plnohodnotný život bez technologických kompromisov.

od 264 138 €
od 3 800 €/m2
Green Atrium, a.s.
Mestská vila Gledíčia

Mestská vila Gledíčia

Lokalita: Vlčkova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Výnimočné staromestské bývanie priamo pod SlavínomRenomovaný architekt Vladimír Zigo vzkriesil funkcionalistický charakter mestskej vily ako z prvej polovice minulého storočia. Použitím prémiových prírodných materiálov a najmodernejších technológií vytvoril exkluzívne bývanie pre najnáročnejších. Dokonalé výhľady v kombinácii s rozľahlými predzáhradkami a spoločnou okrasnou záhradou tvoria pohodovú rodinnú atmosféru. Dušou nášho projektu je 11 metrov vysoká gledíčia trojtŕňová vysadená koncom 19. storočia. V tom období bola parcela súčasťou záhrady Pistoryho paláca. Tento majestátny strom bezpochyby dotvára celkový dojem tejto nezvyčajnej mestskej vily.

od 684 700 €
od 5 018 €/m2
ZENITH Luxury Real Estate
HAUSBERG

HAUSBERG

Lokalita: Partizánska, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

HAUSBERG je exkluzívny rezidenčný projekt od popredného slovenského architekta Ilju Skočeka na Hradnom Vrchu medzi ulicami Partizánska a Bradlianska. Najvyšší štandard bývania sa odvíja od premyslenej architektúry, ktorá citlivo pracuje s veľkosťou projektu.

od 499 000 €
od 6 186 €/m2
ZENITH Luxury Real Estate
Rezidenčná štvrť Záhradné sady Prešov

Rezidenčná štvrť Záhradné sady Prešov

Lokalita: Hrušková, Prešov (Prešov)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

"Projekt Záhradné sady je spojením nadčasovej architektúry a skvelej lokality v blízkosti centra Prešova. Každý si tu dokáže nájsť zaujímavé bývanie, ktoré splní všetky očakávania. Všetky nehnuteľnosti v štvrti Záhradné sady poskytnú zaujímavé výhľady na mesto a okolitú prírodu. Kúpa nehnuteľnosti na Záhradných sadoch je voľba hlavou aj srdcom. Ak hľadáte v Prešove skvelé miesto pre život v širšom centre Prešova, kvalitnú architektúru a investíciu s dlhodobou hodnotou. Záhradné sady budú nepochybne Vašim favoritom. Na záhradných sadoch nájdete detské ihrisko pre najmenších, príjemný park pre spoločné stretnutia so susedmi a exteriérové fitnes pre aktívny a zdravý život obyvateľov. Pri projektovaní sme mysleli na nadštadnardný podiel zelených plôch ako aj na bezproblémovú dopravu. Nezáleží či preferujete chôdzu, jazdu bicyklom alebo autom. V Záhradných sadoch sa budete cítiť bezpečne, príjemne a komfortne. Záhradné sady ponúknu viacero unikátnych „múdrych/smart“riešení, ktoré sa budú starať o Vašu bezpečnosť a pohodlie. Zábery z monitorovacích kamier verejných priestorov sú online prepojené s dispečingom Mestskej polície. Víziou developera a architektonického štúdia BMX je vytvoriť najpríjemnejšiu a najlepšiu rezidenčnú štvrť v Prešove. "

od 99 980 €
od 2 608 €/m2
Platea Nova Development s.r.o.
Bývanie Svornosti

Bývanie Svornosti

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

V októbri sa začala výstavba Polyfunkčného dom pozostáva z 31 bytov, 3 apartmánov a 5 nebytových priestorov. Okrem praktického dispozičného riešenia interiéru má každý byt priestranný balkón či terasu. Moderná stavba s nadčasovým architektonickým riešením ponúka nadštandardné prvky s dôrazom na praktické využitie priestoru a pohodlie jej obyvateľov. Súčasťou bytového domu je 18 vnútorných parkovacích miest, ktoré zabezpečujú komfortné riešenie z auta „suchou nohou“ priamo do svojho bytu. Pre ďalšie potreby majiteľov bytov je vytvorených 44 vonkajších parkovacích miest. Okrem toho je možné ku každému bytu dokúpiť pivničný priestor. Projekt bytového domu je vypracovaný s dôrazom na rodinné a spoločenské zázemie, ktoré bude vytvorené v okolí domu. Nebude chýbať detské ihrisko a množstvo zelene. K celkovému ekologickému akcentu, ktorý je pre nás pri realizácii projektu veľmi dôležitý, dopomáha aj využívanie fotovoltaických panelov, energetický certifikát stavby A0, ako aj „zelená strecha“, či možnosť nabíjania elektromobilov. Tieto prvky projektu podčiarkujú nielen jeho ekologickú víziu, ale veľkou mierou prispievajú aj k šetreniu nákladov budúcich majiteľov. Plánované ukončenie stavby september 2024

od 131 010 €
od 3 392 €/m2
PLATINUM REAL s. r. o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 27