Novostavby.sk
Nájdených 25 projektov
Rozšírené vyhľadávanie

Developerske projekty Banskobystrický kraj

1 2
Rezidencia Hron

Rezidencia Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

(obrázky Zdroj: www.rezidenciahron.sk) Pokračujeme v písaní príbehu novej štvrte, v ktorej si naši rezidenti obľúbili nielen jedinečnú atmosféru lokality, ale aj blízkosť služieb, s bohatými možnosťami trávenia voľného času. Technologické riešenia stavby plne rešpektujú moderné štandardy a dizajnové prevedenie najvyššej kvality bývania.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
KASÁRNE BREZNO

KASÁRNE BREZNO

Lokalita: Brezno (Brezno)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

(obrázky Zdroj: www.kasarnebrezno.sk) Byty budú odovzdané novým majiteľom so štandardným zariadením – podlahy, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, zárubne, dlažba v kúpeľni a WC, sanita v kúpeľni a WC.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
Bytové domy Hájik

Bytové domy Hájik

Lokalita: Pribinova, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

(obrázky Zdroj: www.bdhajik.sk) Komornosť, súkromie a pocit bezpečia je zaručený uzatvorením komplexu pre vlastníkov bytov a ich hostí.

Info v RK
Nehnutelnosti.sk
TEST PROJEKT NOVOSTAVBY #2

TEST PROJEKT NOVOSTAVBY #2

Lokalita: Krčméryho, Badín (Banská Bystrica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Garáž

TEST PROJEKT NOVOSTAVBY #2 TEST PROJEKT NOVOSTAVBY #2 TEST PROJEKT NOVOSTAVBY #2

Cena dohodou
Novostavby s.r.o.
RADOVÁ VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMOV - SLIAČ RYBÁRE

RADOVÁ VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMOV - SLIAČ RYBÁRE

Lokalita: Ľ . Podjavorinská, Sliač (Zvolen)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

Nové bývanie v lukratívnej štvrti kúpeľného mesta Sliač obklopenom príjemným prostredím rieky Hron. Ponúkame na predaj veľkorysý rodinný dom v radovej zástavbe v kúpeľnom meste meste Sliač. Dom má 5 izieb. Na 1NP je situovaná denná zóna = priestranná obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, hosťovská izba/pracovňa, technická miestnosť a dvoj-garáž. A na 2. podlaží sa nachádza oddelená kúpeľňa s toaletou, dve detské izby - jedna so šatníkom a spálňa s výstupom na terasu. Záhrada je orientovaná na južnú stranu. IS - elektrina - plyn - kanalizácia - vodovod - optika Rodinný dom realizujeme do stavu holodom. Ponúkame aj možnosť realizácie do stavu štandard, nadštandard - za pomoci nášho interiérového dizajnéra, ktorý je našim klientom plne k dispozícii. Bližšie informácie ohľadom domov Vám veľmi radi poskytneme cez náš e-mail alebo telefón. Neváhajte a rezervujte si svoj nový domov už dnes. https://www.sliacrybare.sk/

od 379 000 €
od 1 956 €/m2
MNT- invest s.r.o.
1 2