Banskobystrický kraj | Developerske projekty | Novostavby.sk
Novostavby.sk
Nájdených 4 projektov
Rozšírené vyhľadávanie

Developerske projekty Banskobystrický kraj

Vyšné Rysy

Vyšné Rysy

Lokalita: Francisciho, Tornaľa (Revúca)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

test funkcionality portálu, nejedná sa o reálny projekt, prosíme nekontaktovať.

od 90 000 €
od 1 800 €/m2
Nes-Reality
Slnečné Pršany Banská Bystrica

Slnečné Pršany Banská Bystrica

Lokalita: Medená ulica, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bývanie v prírode s výhodami mesta. Budujeme priestor pre vašu budúcnosť. Projekt Slnečné Pršany ponúka na predaj 33 bytových jednotiek na piatich nadzemných podlažiach a komerčné priestory. 33 bytov poskytne dokonalé zázemie menším aj väčším rodinám a je len na vás, ktorý si vyberiete. V ponuke sú 2 až 4 izbové byty s rozlohou od 52,52 do 120 m2. K bytom je možné zakúpiť parkovacie státie v garáži alebo vonkajšie parkovacie miesto v bezprostrednej blízkosti domu. Dokonalý komfort bývania rodinného typu zabezpečí výber kvalitných materiálov, moderných dizajnov a výborné dispozičné riešenie bytov. Detailné informácie nájdete na www.slnecneprsany.sk

Cena dohodou
Full services, s.r.o.
Kasárne Brezno

Kasárne Brezno

Lokalita: Československej armády, Brezno (Brezno)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Pozemok pre obč. vybavenosť

Developer Istrofinal a. s. pripravil projekt bytovej výstavby v srdci Brezna, v lukratívnej lokalite Kasárne. Vo februári 2021 sme začali s výstavbou 2 bytových domov, v ktorých nájdete 72 bytov. Bytové domy majú 6 nadzemných podlaží, na každom podlaží sa nachádza 6 bytov – 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové varianty. Predpokladané ukončenie výstavby domov E a F je v roku 2022. Byty budú odovzdané novým majiteľom so štandardným zariadením – podlahy, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, zárubne, dlažba v kúpeľni a WC, sanita v kúpeľni a WC. Novým majiteľom poskytujeme kompletný hypotekárny servis a poradenstvo pri financovaní bytu.

od 69 500 €
od 1 795 €/m2
ISTROFINAL, a. s.
Rezidencia Pleta

Rezidencia Pleta

Lokalita: Pletiarska, Banská Štiavnica (Banská Štiavnica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Loftové byty a apartmány v Banskej Štiavnici vznikajú dobudovaním výrobnej fabrickej budovy Pleta a revitalizáciou tejto mestskej časti, ktorá sa nachádza na okraji mestskej pamiatkovej rezervácie UNESCO. Tento objekt roky obývaný len kŕdľami holubov, trpezlivo čakal na svoju druhú šancu. Industriálny štýl budovy sa plne odráža v krásnom projekte prepojenom s modernými štýlovými prvkami. Objekt je rozdelený na bytovú, parkovaciu a obchodnú zónu. Na prvom a druhom nadzemnom podlaží sú naprojektované priestranné parkovacie státia s kamerovým systémom s kapacitou do 70 parkovacích miest. Na vrchných podlažiach vzniká 50 loftových dvojpodlažných bytov a apartmánov, ktoré sú určené na predaj a prenájom. Rezidencia PLETA ponúka komplexnú paletu služieb spojených so servisom apartmánových bytov, ktoré môžete ako rezidenti využívať. Súčasťou rezidencie sú denná recepcia, súkromné parkovanie, upratovacia služba, wellness a kaviareň, na ktorej v prípade záujmu si môžete oddýchnuť na slnkom zaliatej terase. Pre investorov sme pripravili služby vo forme správy bytov, možnosť ďalšieho prenájmu Vášho apartmánu počas Vašej neprítomnosti cez správcovskú spoločnosť Rezidencie PLETA, ktorá sa o všetko postará a zabezpečí kompletný ubytovací servis pre hostí a Vám čistý výnos z Vašej investície.

Cena dohodou
ATM Interiér s.r.o.