Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 5 projektov
Rozšírené vyhľadávanie

Developerske projekty Banskobystrický kraj

Darinka II

Darinka II

Lokalita: Zlatý Potok, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Obytný komplex Darinka bol navrhnutý pre poskytnutie maximálneho pôžitku z bývania ako koncept nadčasovej, modernej stavby. Je situovaný v centre sídliska Zlatý Potok vo Zvolene a okrem skvelej lokality ,ponúka svojim užívateľom bezbariérový prístup i vysokú občiansku vybavenosť – v okolí sa nachádza obchodné centrum, základná i materská škola, čerpacia stanica, automobilové servisy, reštaurácia, zubný lekár, veterinárna klinika a mnoho iného. Vo voľnom čase je možné navštíviť Zlatopotocký park, ktorý je pár minút chôdze od obytného komplexu. Obytný komplex je rozdelený na dve budovy. Momentálne je zahájená úvodná etapa predaja v prvej budove. Pripravujeme pre Vás príjemnú lokalitu plnú zelene, kde sa môžete cítiť pohodlne a bezpečne aj vďaka exteriérovým bezpečnostným prvkom. Myslíme na všetkých. Prístup do Darinky je bezbariérový, všetky byty na prízemí sú riešené bezbariérovo. Mimo samotných úprav je ku každému bytu na prízemí pridelená terasa so záhradkou pre zvýšenie zážitku z bývania.

od 46 000 €
od 1 300 €/m2
SK PROMOTION s.r.o
Na Kohútke

Na Kohútke

Lokalita: Donovaly (Banská Bystrica)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Štýlové apartmány v horskom prostredí donovalskej prírody.Apartmánový komplex Na Kohútke vzniká na Donovaloch, vyhľadávanom rekreačnom stredisku s celoročným využitím. Toto štýlové a živé horské stredisko poskytuje priestor pre relax, ale aj športové a spoločenské vyžitie.Projekt Na Kohútke svojou príťažlivou architektúrou veľmi prirodzene zapadá do existujúceho prostredia. Do posledných detailov premyslené dispozičné riešenie, kvalita použitých materiálov, nadštandardné vybavenie spolu so službami ponúkajú svojim budúcim majiteľom maximálny komfort. Excelentná poloha projektu priamo v centre Vám umožní spoznávať život strediska z blízka.

od 285 000 €
od 2 241 €/m2
BS real estate a.s.
Komfortný 2-izbový byt v super lokalite Banskej Štiavnice

Komfortný 2-izbový byt v super lokalite Banskej Štiavnice

Lokalita: Mládežnícka, Banská Štiavnica (Banská Štiavnica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Byt sa nachádza v rekonštruovanej budove v kvalite novostavby s výbornými statickými a termoizolačnými vlastnosťami, veľkou hrúbkou múrov a statickou nosnosťou. K bytu prislúcha spoločná uzamykateľná záhrada, pivničný priestor s výmerou približne 1,5 m2 a tiež parkovacie miesto pred budovou, ktoré je možné si dokúpiť. Byt má vlastný plynový kotol, podlahové kúrenie, plastové 6-komorové okná s izolačným trojsklom. Zásobovanie plynom, vodou, elektrickou energiou a telekomunikácie zabezpečujú verejní dodávatelia, spotreba jednotlivých apartmánov sa meria pomocou samostatných podružných meračov. Byt je možné zakúpiť si vo variante s balkónom, v podkroví alebo s terasou s rozlohou 35m2. Zároveň je možné prepojiť ho so susednou bytovou jednotkou a tiež na želanie meniť dispozície do miery statických možností. Byt sa nachádza v objekte Vila Kammergraf na Mládežníckej ulici v Banskej Štiavnici. Budova má dve nadzemné podlažia, podkrovie a 11 bytových jednotiek, ktoré sa odpredávajú do osobného vlastníctva. Rekonštruovaná budova je mimoriadne zdravá, z plných pálených tehál, bola postavená veľmi poctivo koncom 40 rokov 20. storočia. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádzajú pivnice k jednotlivým bytom a kočikáreň. Oplotená spoločná uzamykateľná svahovitá záhrada susedí s detským ihriskom, ku ktorému majú obyvatelia Vily Kammergraf voľný prístup. Podrobnejšie informácie nájdete tu: https://www.kammergraf.sk/projekt/

od 87 644 €
od 1 764 €/m2
Vila Kammergraf
Rezidencia Hron

Rezidencia Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty

Projekt REZIDENCIA HRON prichádza s ambíciou vybudovať atraktívny a moderný priestor pre bývanie, obchod ako i trávenie voľného času neďaleko centra mesta Zvolen v tichom prostredí na brehu rieky HRON. Hlavnou myšlienkou projektu je rozšíriť v meste Zvolen a jeho okolí možnosti moderného a kvalitného bývania za dostupné ceny a doplniť ich o komplexnosť služieb obchodu a možností trávenia voľného času. V pripravovanej prvej etape výstavby Vám ponúkame celkovo 90 nových bytových jednotiek spolu s podzemnými garážami ako aj obchodné a kancelárske priestory na predaj i prenájom.

Info v RK
ARKON, a. s.
Bytový komplex Švermova ulica

Bytový komplex Švermova ulica

Lokalita: Švermova, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový komplex Švermova ulica Vám ponúka byty a obchodné priestory v príjemnej lokalite v Banskej Bystrici so skvelou dostupnosťou a občianskou vybavenostou. Moderný šesťposchodový komplex troch bytových domov sa skladá z dvoch rovnakých budov SO-01 a SO-02 - každá s počtom bytov 37 a bytového domu SO-03, kde sa nachádzajú 1 a 2-izbové byty o počte 21. Celkový počet bytov v komplexe je 95.

Info v RK
KINGS REAL s.r.o.