Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 5 projektov
Rozšírené vyhľadávanie

Developerske projekty Banskobystrický kraj

Darinka II

Darinka II

Lokalita: Zlatý Potok, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Obytný komplex Darinka bol navrhnutý pre poskytnutie maximálneho pôžitku z bývania ako koncept nadčasovej, modernej stavby. Je situovaný v centre sídliska Zlatý Potok vo Zvolene a okrem skvelej lokality ,ponúka svojim užívateľom bezbariérový prístup i vysokú občiansku vybavenosť – v okolí sa nachádza obchodné centrum, základná i materská škola, čerpacia stanica, automobilové servisy, reštaurácia, zubný lekár, veterinárna klinika a mnoho iného. Vo voľnom čase je možné navštíviť Zlatopotocký park, ktorý je pár minút chôdze od obytného komplexu. Obytný komplex je rozdelený na dve budovy. Momentálne je zahájená úvodná etapa predaja v prvej budove. Pripravujeme pre Vás príjemnú lokalitu plnú zelene, kde sa môžete cítiť pohodlne a bezpečne aj vďaka exteriérovým bezpečnostným prvkom. Myslíme na všetkých. Prístup do Darinky je bezbariérový, všetky byty na prízemí sú riešené bezbariérovo. Mimo samotných úprav je ku každému bytu na prízemí pridelená terasa so záhradkou pre zvýšenie zážitku z bývania.

od 46 000 €
od 1 300 €/m2
SK PROMOTION s.r.o
Vila Kammergraf

Vila Kammergraf

Lokalita: Mládežnícka, Banská Štiavnica (Banská Štiavnica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Vila Kammergraf sa nachádza na Mládežníckej ulici v Banskej Štiavnici. Je to objekt s dvomi nadzemnými podlažiami, podkrovím a 11 bytovými jednotkami, ktoré odpredávame do osobného vlastníctva v kvalite novostavby. Rekonštruovaná budova je dielom veľmi poctivej murárskej práce z konca 40. rokov 20. storočia z plných pálených tehál s výbornými statickými a termoizolačnými vlastnosťami, veľkou hrúbkou a statickou nosnosťou. Hlavný vchod do budovy je na prízemí. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádzajú pivnice k jednotlivým bytom a kočikáreň. Parkovisko pred Vilou Kammergraf má 14 parkovacích miest. Ku každému apartmánu máte možnosť dokúpiť si jedno z nich. Ku každému apartmánu prislúcha pivničný priestor s výmerou približne 1,5 m² . Pivničné kobky s uzamykateľnými dverami a drevenými deliacimi priečkami. Oplotená spoločná uzamykateľná svahovitá záhrada susedí s detským ihriskom, ku ktorému majú obyvatelia Vily Kammergraf voľný prístup. Naviac k 2 bytom na 1. podlaží prislúcha zárhrada/terasa, každá vo veľkosti takmer 50 m2. Okná sú plastové, 6-komorové s izolačným trojsklom. Vykurovanie je podlahové, zdrojom vykurovania a teplej vody je samostatný plynový kotol v každom byte. Zásobovanie plynom, vodou, elektrickou energiou a telekomunikácie zabezpečujú verejní dodávatelia, spotreba jednotlivých apartmánov sa meria pomocou samostatných podružných meračov. Podrobnejšie informácie nájdete tu: https://www.kammergraf.sk/projekt/

od 87 644 €
od 1 764 €/m2
Vila Kammergraf
Viladom PodDúbravou

Viladom PodDúbravou

Lokalita: Podlavice, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Projekt navrhuje novostavbu bytového domu na pozemkoch v Banskej Bystrici – Podlaviciach v lokalite „Pod Dúbravou“, v k.ú.Podlavice. Uvedená novostavba bytového domu „Viladom PodDúbravou“ bude postavená v tichej lokalite v susedstve novostavby 9 radových rodinných domov, výstavbu ktorých realizovala naša spoločnosť TCJ INVEST s.r.o. Príjazd k plánovanej novostavbe je po novej asfaltovej ceste, pričom vstup bude zabezpečený rampou. Uvedená komunikácia je slepá a nie je zokruhovaná. Objekt je navrhovaný ako novostavba v kombinovanom nosnom systéme, murovaný v kombinácii so ŽB konštrukciami. Dom bude mať jedno podzemné podlažie (pre parkovanie), dve nadzemné podlažia (obe obytné) a jedno uskočené podlažie (podlažie, ktorého podlahová plocha je najviac 50% z podlahovej plochy predošlého podlažia). Navrhované bytové jednotky budú kolaudované ako takzvané „holobyty“, teda byty bez nášľapných vrstiev podláh, bez povrchových úprav v kúpeľniach a kuchyniach a bez kuchynskej linky. Cieľom tohto postupu je umožniť jednotlivým vlastníkom prispôsobiť výber týchto prvkov vlastnému vkusu po zakúpení bytu.Byty budú odovzdávané s kompletnými rozvodmi vody, elektriky, kanalizácie, vzduchotechniky.Steny bytov budú vyspravené sádrovými omietkami. Byty budú vybavené riadiacou jednotkou pre inteligentné bývanie, pričom prostredníctvom svojho mobilu či tabletu si budete môcť ovládať elektrické podlahové vykurovanie, ovládanie žalúzií, svetiel, či akéhokoľvek elektrického prístroja z ktoréhokoľvek miesta na svete.

od 131 157 €
od 1 867 €/m2
DC REAL, s.r.o.
Rezidencia Hron

Rezidencia Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty

Projekt REZIDENCIA HRON prichádza s ambíciou vybudovať atraktívny a moderný priestor pre bývanie, obchod ako i trávenie voľného času neďaleko centra mesta Zvolen v tichom prostredí na brehu rieky HRON. Hlavnou myšlienkou projektu je rozšíriť v meste Zvolen a jeho okolí možnosti moderného a kvalitného bývania za dostupné ceny a doplniť ich o komplexnosť služieb obchodu a možností trávenia voľného času. V pripravovanej prvej etape výstavby Vám ponúkame celkovo 90 nových bytových jednotiek spolu s podzemnými garážami ako aj obchodné a kancelárske priestory na predaj i prenájom.

Info v RK
ARKON, a. s.
Bytový komplex Švermova ulica

Bytový komplex Švermova ulica

Lokalita: Švermova, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový komplex Švermova ulica Vám ponúka byty a obchodné priestory v príjemnej lokalite v Banskej Bystrici so skvelou dostupnosťou a občianskou vybavenostou. Moderný šesťposchodový komplex troch bytových domov sa skladá z dvoch rovnakých budov SO-01 a SO-02 - každá s počtom bytov 37 a bytového domu SO-03, kde sa nachádzajú 1 a 2-izbové byty o počte 21. Celkový počet bytov v komplexe je 95.

Info v RK
KINGS REAL s.r.o.