Novostavby.sk
Nájdených 524 projektov
Rozšírené vyhľadávanie

Developerské projekty

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 27
Corvus Malacky

Corvus Malacky

Lokalita: Na Majeri, Malacky (Malacky)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový komplex pozostáva z 99 bytových jednotiek. Prvá etapa 32 bytov vypredaná. V ponuke II.a III.etapa. Bytové domy sú štvorposchodové s výťahmi, pivničnými kobkami a vonkajšími parkovacími státiami v osobnom vlastníctve kupujúcich. II.a III.etapa ponúka 1-5 izbové byty s rôznymi dispozíciami (predzáhradky, balkóny, terasy a lodžie. Byty sa predávajú v štandarde, ktorý zahŕňa okrem parkiet, dverí, sanity, obkladov a dlažieb aj modernú inteligentnú kabeláž, klimatizáciu a externé elektricky ovládané žalúzie.

od 161 900 €
od 1 784 €/m2
ATOPS Development s. r. o.
Green Atrium

Green Atrium

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt Green Atrium bol navrhnutý s myšlienkou priniesť dotyk prírody do mesta a zároveň vytvoriť moderné ekologické podmienky pre kvalitný život. Vnútorný areál plný zelene poskytne dokonalú oddychovú zónu pre dospelých aj deti. Hlavným benefitom projektu sú obnoviteľné zdroje a zelené riešenia. Využitie obnoviteľných zdrojov sa pretavuje do podoby technológie vykurovania a chladenia prostredníctvom tepelných čerpadiel voda/voda, ktorá nám zabezpečí, formou stropného chladenia a kúrenia, ideálnu teplotu v byte počas celého roka, doplnenú o nízke prevádzkové náklady. Projekt pozostávajúci z 3 blokov (BLOK A – od Trnavskej cesty, BLOK B – od Teslovej ulice, BLOK C - medzi blokom A a B) prináša širokú škálu možnosti komfortného, ekologického a úsporného bývania, s dostupným parkovaním a možnosťou bezpečného odkladania bicyklov, či už pre rodiny s deťmi alebo jednotlivcov všetkých vekových kategórií. V ponuke sa objavujú 2-izbové, 3-izbové a 4- izbové byty, či dokonca byty doplnené o „master bedroom“ s t. z. samostatnou kúpeľňou a šatníkom pre „hlavnú spálňu“ v byte. Bloky sa líšia svojou výškou, avšak príjemne nadväzujú na už existujúcu zástavbu. Ďalším veľkým bonusom bývania v projekte je prevažne južná orientácia bytov a kompletne zelený vnútroblok, ktorý zastreší maximálne súkromie užívateľov a prípadné vytvorenie komunít medzi nimi. Štandard jednotlivých bytov bude dokončený s použitím kvalitných materiálov, drevených podláh, kvalitných značiek obkladov a dlažieb, bezpečnostných vchodových dverí, obložkových zárubní, sanity od prémiových značiek či kvalitných okien s izolačným trojsklom. Green Atrium prináša miesto nie len pre bývanie, ale pre plnohodnotný život bez technologických kompromisov.

od 264 138 €
od 3 800 €/m2
Green Atrium, a.s.
MALÉ HLINY MODRA

MALÉ HLINY MODRA

Lokalita: Modra (Pezinok)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

"Projekt Malé Hliny predstavuje pokojné bývanie v širšom okolí malebného vinárskeho mesta Modra, v priamom kontakte s kopcami Malých Karpát. Bytové domy s malým počtom bytových jednotiek ponúkajú komunitné bývanie pre každú vekovú kategóriu. Všetky jedno, dvoj, troj či štvorizbové byty disponujú buď súkromnou záhradkou s trávnikom a zavlažovacím systémom, priestranným balkónom alebo terasou. V obytnom komplexe Malé Hliny kladieme dôraz na vysokú kvalitu bývania od poctivej stavby z pálených tehál, originálnej obrazovej výzdoby v spoločných priestoroch, cez bytový nadštandard v podobe klimatizácie, exteriérových elektricky ovládaných žalúzií, optického internetu až po dostatok parkovacích miest a priestoru na oddych. Kvalitu bývania zvyšuje priame autobusové spojenie s centrom mesta (zástavka autobusu priamo v lokalite), cyklistické chodníky, drobné prevádzky, park s detským ihriskom a všadeprítomná zeleň, ktorá nechýba ani na fasádach bytových domov. Bližšie informácie na www.malehliny.sk a u predajcov developera: Ing. Katarína Šatanková +421 911 758 422 katka.satankova@atops.sk Ing. Edita Janíková +421 950 624 492 edita.janikova@atops.sk"

od 121 600 €
od 2 739 €/m2
ATOPS Development s. r. o.
Panské Záhrady

Panské Záhrady

Lokalita: Sekule (Senica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom s 23 bytovými jednotkami sa nachádza v obci Sekule v tichom prostredí. Bytový dom je štvorpodlažný s vonkajšími parkovacími miestami. Byty sú v štandarde, ktorý zahŕňa aj klimatizáciu a podlahové vykurovanie. Nájdete tu praktické, moderné a vzdušné 2 až 3-izbové byty prispôsobené súčasnému životnému štýlu. Dôraz sa kladie na svetlé miestnosti, kvalitné materiály a praktickosť, ktorá poslúži celej rodine. Neodmysliteľnou súčasťou k bytu, okrem parkovacích státí, ktorá je klientmi veľmi žiadaná je aj pivničná kobka.

od 106 700 €
od 2 145 €/m2
ATOPS Development s. r. o.
Mestská vila Gledíčia

Mestská vila Gledíčia

Lokalita: Vlčkova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Výnimočné staromestské bývanie priamo pod SlavínomRenomovaný architekt Vladimír Zigo vzkriesil funkcionalistický charakter mestskej vily ako z prvej polovice minulého storočia. Použitím prémiových prírodných materiálov a najmodernejších technológií vytvoril exkluzívne bývanie pre najnáročnejších. Dokonalé výhľady v kombinácii s rozľahlými predzáhradkami a spoločnou okrasnou záhradou tvoria pohodovú rodinnú atmosféru. Dušou nášho projektu je 11 metrov vysoká gledíčia trojtŕňová vysadená koncom 19. storočia. V tom období bola parcela súčasťou záhrady Pistoryho paláca. Tento majestátny strom bezpochyby dotvára celkový dojem tejto nezvyčajnej mestskej vily.

od 684 700 €
od 5 018 €/m2
ZENITH Luxury Real Estate
HAUSBERG

HAUSBERG

Lokalita: Partizánska, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

HAUSBERG je exkluzívny rezidenčný projekt od popredného slovenského architekta Ilju Skočeka na Hradnom Vrchu medzi ulicami Partizánska a Bradlianska. Najvyšší štandard bývania sa odvíja od premyslenej architektúry, ktorá citlivo pracuje s veľkosťou projektu.

od 499 000 €
od 6 186 €/m2
ZENITH Luxury Real Estate
Rezidenčná štvrť Záhradné sady Prešov

Rezidenčná štvrť Záhradné sady Prešov

Lokalita: Hrušková, Prešov (Prešov)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

"Projekt Záhradné sady je spojením nadčasovej architektúry a skvelej lokality v blízkosti centra Prešova. Každý si tu dokáže nájsť zaujímavé bývanie, ktoré splní všetky očakávania. Všetky nehnuteľnosti v štvrti Záhradné sady poskytnú zaujímavé výhľady na mesto a okolitú prírodu. Kúpa nehnuteľnosti na Záhradných sadoch je voľba hlavou aj srdcom. Ak hľadáte v Prešove skvelé miesto pre život v širšom centre Prešova, kvalitnú architektúru a investíciu s dlhodobou hodnotou. Záhradné sady budú nepochybne Vašim favoritom. Na záhradných sadoch nájdete detské ihrisko pre najmenších, príjemný park pre spoločné stretnutia so susedmi a exteriérové fitnes pre aktívny a zdravý život obyvateľov. Pri projektovaní sme mysleli na nadštadnardný podiel zelených plôch ako aj na bezproblémovú dopravu. Nezáleží či preferujete chôdzu, jazdu bicyklom alebo autom. V Záhradných sadoch sa budete cítiť bezpečne, príjemne a komfortne. Záhradné sady ponúknu viacero unikátnych „múdrych/smart“riešení, ktoré sa budú starať o Vašu bezpečnosť a pohodlie. Zábery z monitorovacích kamier verejných priestorov sú online prepojené s dispečingom Mestskej polície. Víziou developera a architektonického štúdia BMX je vytvoriť najpríjemnejšiu a najlepšiu rezidenčnú štvrť v Prešove. "

od 99 980 €
od 2 608 €/m2
Platea Nova Development s.r.o.
Rezidencie PRI LESE

Rezidencie PRI LESE

Lokalita: Mlynica (Poprad)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom, Rodinná vila

Rezidencia PRI LESE vám ponúka výnimočný štandard bývania v elegantných jednopodlažných bungalovoch, dvojpodlažných rodinných domoch, a radových dvojpodlažných domoch. V pokojnom prostredí priľahlej časti obce Mlynica vyrastá nadčasová štvrť vizuálne atraktívnych nízkoenergetických domov s priestrannými záhradami a terasami pre široké spektrum záujemcov. Architektonicky jednotný rezidenčný projekt, s čistými líniami a minimalistickými fasádami, umocňuje idylickú atmosféru výhľadu na štíty Vysokých Tatier. V modernej rezidencii PRI LESE nájdete miesto pre život, ktoré hľadáte.

od 247 000 €
od 2 093 €/m2
Miroslav Antoška
Bývanie Svornosti

Bývanie Svornosti

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

V októbri sa začala výstavba Polyfunkčného dom pozostáva z 31 bytov, 3 apartmánov a 5 nebytových priestorov. Okrem praktického dispozičného riešenia interiéru má každý byt priestranný balkón či terasu. Moderná stavba s nadčasovým architektonickým riešením ponúka nadštandardné prvky s dôrazom na praktické využitie priestoru a pohodlie jej obyvateľov. Súčasťou bytového domu je 18 vnútorných parkovacích miest, ktoré zabezpečujú komfortné riešenie z auta „suchou nohou“ priamo do svojho bytu. Pre ďalšie potreby majiteľov bytov je vytvorených 44 vonkajších parkovacích miest. Okrem toho je možné ku každému bytu dokúpiť pivničný priestor. Projekt bytového domu je vypracovaný s dôrazom na rodinné a spoločenské zázemie, ktoré bude vytvorené v okolí domu. Nebude chýbať detské ihrisko a množstvo zelene. K celkovému ekologickému akcentu, ktorý je pre nás pri realizácii projektu veľmi dôležitý, dopomáha aj využívanie fotovoltaických panelov, energetický certifikát stavby A0, ako aj „zelená strecha“, či možnosť nabíjania elektromobilov. Tieto prvky projektu podčiarkujú nielen jeho ekologickú víziu, ale veľkou mierou prispievajú aj k šetreniu nákladov budúcich majiteľov. Plánované ukončenie stavby september 2024

od 131 010 €
od 3 392 €/m2
PLATINUM REAL s. r. o.
Ružičkov dom

Ružičkov dom

Lokalita: Predmestská, Žilina-Staré mesto (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Náš najnovší projekt a súčasne naša pýcha a vlajková loď nesie názov Ružičkov dom. Bude to unikátne, moderné, inteligentné, a zároveň „zelené“ bývanie, ktoré pre vás v tejto chvíli naplno pripravujeme priamo v najužšom centre mesta Žilina. Ak hľadáte výnimočné bývanie v centre mesta, v ktorom sa snúbi výnimočná história s nadčasovým dizajnom, funkčnou architektúrou a modernými prvkami, ktoré vám môžu uľahčiť každodenný život, mal by sa Ružičkov dom stať vašim domovom. Ružičkov dom v centre Žiliny naprojektoval jeden z najznámejších funkcionalistických architektov u nás, Michal Maximilián Scheer, na požiadanie miestneho farára Tomáša Rúžičku. Využívala ho charita, rehoľné sestry i Žilinská diecéza. Naša spoločnosť, ako nový majiteľa objektu, sa tento rok rozhodla pre komplexnú rekonštrukciu. Našim cieľom je vytvoriť pre ľudí luxusné a moderné byty, ktoré budú zodpovedať nárokom na bývanie v 21. storočí.

Cena dohodou
Teraz, a.s.
Bytový dom Svrčia

Bytový dom Svrčia

Lokalita: Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom ponúka 32 bytových jednotiek na 5-tich podlažiach v lukratívnej časti Bratislavy

od 203 000 €
od 4 589 €/m2
Byteria, s. r. o.
POD ZÁBREHOM II

POD ZÁBREHOM II

Lokalita: Púchov (Púchov)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Developerský projekt Pod Zábrehom II v súčasnosti patrí k najväčšiemu rezidenčnému projektu výstavby v rámci mesta Púchov, ktorý odráža trend kvalitného bývania. Zámerom developera je integrovať novú výstavbu do existujúceho kontextu zástavby, a tak reflektuje na moderné architektonické trendy a zároveň rešpektuje atmosféru tejto časti mesta. Z pohľadu pokojného bývania, nádhernej scenérie, blízkosti prírody, dopravnej dostupnosti a kompletnej občianskej vybavenosti sa projekt Pod Zábrehom 2.0 stáva ideálnou a lukratívnou voľbou na bývanie. Ponúkame koncept, ktorý spĺňa vo všetkých smeroch potreby modernej doby. Výstavbou vzniknú tri identické bytové domy. Z rôznorodej dispozície bytov si vyberú i najnáročnejší z Vás. Zaručene ste na správnej adrese. Na piatich nadzemných podlažiach v prvej fáze výstavby bude celkovo 43 bytov a 1 komerčný priestor. Z pestrej palety 1 - 4 izbových bytov sú najviac zastúpené 2-izbové byty. Výmera bytov bez plochy balkóna/terasy a pivnice sa pohybuje od 34 do 120 m2. Všetky byty majú atraktívny balkón alebo terasu. Neoddeliteľnou súčasťou bude vybudovanie i dostatočného množstva garážových ako i vonkajších parkovacích státí.

Cena dohodou
Reinoo, a. s.
Prístavná 1

Prístavná 1

Lokalita: Prístavná 1, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt Prístavná 1 predstavuje moderné a funkčné trendy v bývaní, s prihliadnutím na udržateľnosť, komunitné prvky a pohodlie. V projekte nájdete 1-3 izbové byty v nadštandardnom vybavení s chladenými stropmi a hliníkovými, veľkoplošnými oknami so žalúziami a pivnicou v cene. 4 izbové s vysokými stropmi zohľadňujú individuálny prístup k interiérom a preto sa predávajú v prevedení holobyt. Novinkou je aj ponuka nového typu plnohodnotného bývania s možnosťou využívania služieb ako je recepcia, raňajkáreň či upratovanie. Bonusom je efektivita a stabilita energií. Tú ponúka spolupráca s SPP, kde je projekt priamo napojený na energetický zdroj vo vlastníctve SPP a využíva tak efektívnu technológiu trigenerácie, čím znižuje prevádzkové náklady na bývanie.

od 168 660 €
od 3 315 €/m2
RV Development 2 s. r. o.
Rínok Rača

Rínok Rača

Lokalita: Kubačova, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Rozsiahly projekt Rínok Rača sa nachádza v srdci centrálnej časti Rače. Vyrastá tu šesť obytných domov, tri polyfunkčné domy s bývaním a päť objektov občianskej vybavenosti. Z toho je osem samostatných objektov postavených priamo na podzemných garážach. Celkovo projekt obsahuje 473 bytov. Významnou a aktuálnou prednosťou projektu je predaj bytov z druhej etapy výstavby, ktoré sa nachádzajú vo fáze tesne pred kolaudáciou, čím sa významne odlišujú od iných projektov. Byty v Rínku Rača sa tak stávajú dostupné v krátkom časovom horizonte a ponúkajú pre záujemcov rýchlo prístupnú možnosť bývania. V obytnej zóne Rínku Rača sa bude nachádzať aj materská škola, čo predstavuje bonus pre mnoho rodín s deťmi. Cieľom projektu je dotvárať a zveľaďovať bývanie v Rači, preto žiadna z budov Rínku Rača neprevýši maximálne výšky v okolí. Viac ako tretina zóny bude pokrytá zeleňou. Priestorom vnútornej zástavby dominuje park so svojou pešou promenádou. Už čoskoro sa z dlhoročne chátrajúcej ruiny Vinárskych závodov vytvorí príjemné miesto pre pokojný rodinný a komunitný život so všetkými výhodami parku i mesta. Ďalšie aktuality z výstavby i ostatné doplňujúce informácie či ponuku bytov nájdete aj na našej webovej stránke: https://www.rinokraca.sk/ Popis lokality Rínok Rača sa nachádza na území ohraničenom ulicami Plickova, Sadmelijská, Kubačova a Barónka, kde bol do roku 2000 umiestnený rozľahlý komplex Bratislavských vinárskych závodov. Projekt v sebe spája pokojný a s prírodou spätý život v obklopení Malých Karpát a priľahlých viníc, no i pohodlný mestský život v tesnej blízkosti občianskej vybavenosti, obchodnej pasáže i mestskej hromadnej dopravy. V zóne Rínku Rača je až 45 % plôch riešeného územia prírodných, pričom zelené strechy budú jasne viditeľné a fyzicky prístupné. Etapy projektu Obytný a polyfunkčný projekt Rínok Rača je rozvíjaný v troch etapách. V rámci prvej etapy sa vystavali budovy C1,C2,C3 a B1. V súčasnosti je z tejto etapy v predaji iba niekoľko posledných bytov, ktoré hľadajú svojho majiteľa. Tesne pred kolaudáciou sú byty z druhej etapy výstavby, do ktorej patria budovy A1 a B2. V nich aktuálne prebiehajú záverečné dokončovacie práce, a tak sa budúci obyvatelia môžu tešiť na výrazne časovo dostupné riešenie bývania. Posledná, tretia etapa, obsahuje budovy D1, D2 a D3, kde sa práve koná najmä výstavba hrubej stavby.

od 198 280 €
od 4 723 €/m2
BENCONT DEVELOPMENT, a. s.
KROVINY 2022

KROVINY 2022

Lokalita: Machulince (Zlaté Moravce)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

Ponuka nových bungalovov, radových zástavieb, bytových domov, to všetko už pri Žitave v zlatomoravskom regióne figuruje. Každé bývanie má svoje výhody a tak isto nevýhody. Môžeme viesť niekoľkohodinové diskusie o tom, ktorý typ bývania je najlepší. Dnešný záujemca má rozdielne nároky ako jeho predchodca z pred desiatich či dvadsiatich rokov. Ponuka na trhu je rozmanitá. Každý záujemca si môže nájsť svoje. Klasické štvorce s dvadsaťárovým pozemkom, päťizbové bungalovy so šesťárovým pozemkom alebo byty s veľkoplošnými terasam Celok tvorí päť dvojpodlažných trojdomov so samostatnými vstupmi. Sú navrhované tak, aby vyhovovali štvor-/päť-člennej rodine. Na prvom nadzemnom podlaží je vstupná časť do obytnej jednotky, bude mať šesť metrov štvorcových, slúži ako vstup do obytnej časti, ale aj technickej miestnosti. Otvorená denná časť sa skladá z kuchyne, jedálne a obývacej izby, ich spoločná rozloha je tridsaťdva metrov štvorcových. Ďalej sa tu nachádza WC, chodba a schodisko, ktoré prepája druhé nadzemné podlažie. Spálňa bude o rozlohe štrnásť metrov štvorcových, detská izba jedenásť metrov štvorcových, druhá detská izba trinásť metrov štvorcových, so šatníkom dva metre štvorcové. Kúpeľňa spojená s WC má rozmer štyri metre štvorcové.

od 217 000 €
od 2 047 €/m2
ByDoS Reality
 Apartmány Jánošík

Apartmány Jánošík

Lokalita: Mládežnicka, Terchová (Žilina)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

- 21 nových investičných apartmánov priamo v Terchovej. - 30 parkovacích miest - vlastný zelený areál - pokojná lokalita Štandard apartmánov - inteligentné ovládanie kúrenia - apartmány sa predávajú plne vyhotovené vrátane kuchynskej linky - súčasťou apartmánu je parkovacie miesto a sklad na prízemí objektu - Internetové pripojenie optikou - FINANCOVANIE KÚPY APARTMÁNU V 5 KROKOCH 1. 11/2022 Podpis rezervačnej zmluvy - rezervačný poplatok 5.000,- Eur 2. 3/2023 Podpis zmluvy o budúcej kúpnej zmluve - Splátka vo výške 40 %   z kúpnej ceny apartmánu. 3. 8/2023 Splátka vo výške 40 % z kúpnej ceny apartmánu. Zápis rozostavaného apartmánu do katastra nehnuteľností. 4. 11/2023 Splátka vo výške 20 % z kúpnej ceny apartmánu znížená o sumu rezervačného poplatku. 5. 12/2023 Odovzdanie kľúčov od apartmánu novému vlastníkovi. https://janosikapartmany.sk/

od 124 740 €
od 3 120 €/m2
KG Murgašova, s. r. o.
Rezidencia Murgašova

Rezidencia Murgašova

Lokalita: Murgašova, Žilina-Staré mesto (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

- 44 veľkorysých bytov v centre Žiliny (2+kk, 3+kk, 4+kk) - 86 krytých parkovacích státí so šírkou 3m - pokojná lokalita len 3 minúty chôdze od Mariánskeho námestia - výnimočné výhľady na historické centrum Žiliny a Malú Fatru - každý byt s priestrannou terasou - kvalitné stavebné materiály - tepelné čerpadlá v kombinácii s hybridnou kotolňou nezávislou na plyne - energetický certifikát A0/A1 - kolaudácia: zima 2023 - financovanie kúpy: 15% záloha, 85% doplatok po kolaudácii" https://bytymurgasova.sk/

od 290 055 €
od 3 144 €/m2
KG Murgašova, s. r. o.
 Metropolitan Star

Metropolitan Star

Lokalita: Nám. 1.mája, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Kancelárie, admin. priestory

Projekt Metropolitan Star pozostava z kancelarskej a apartmanovej budovy, kde na prizemi su dva obchodne priestory, recepcia a prechod do garazi Metropolitan Star. Na siedmych podlaziach ponukame administrativne priestory v centre Bratislavy, len kusok od prezidentskeho palaca.

od 569 €/mes.
od 11 €/m2/mes.
BYTY ALTUM

BYTY ALTUM

Lokalita: Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Jedinečný projekt v absolútnom centre Devínskej novej Vsi s výhľadom na Devínsku kobylu. Byty ktoré očaria každého

od 129 795 €
od 3 472 €/m2
REALICITY s.r.o.
Apartmány Konopiská

Apartmány Konopiská

Lokalita: Pavčina Lehota (Liptovský Mikuláš)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Apartmánové domy Konopiská sa nachádzajú na Liptove, v katastrálnom území obce Pavčina Lehota. Obec leží pri vstupe do Demänovskej doliny, a teda je bránou do známeho strediska Jasná. Komplex apartmánov sa nachádza nad záchytným parkoviskom, ktoré delí návštevníkov od samostatného vstupu do strediska v hlavnej vyťaženej sezóne. V bezprostrednej blízkosti apartmánov, leží celoročné rekreačne stredisko Žiarce. Súčasťou objektu sú štyri samostatné apartmánové domy, ktoré sú situované v strede rozľahlého pozemku, pričom kopírujú jeho tvar a vytvárajú atraktívny vzhľad celého komplexu. Ponúkajú tak výhľady nie len na les a lyžiarske stredisko, ale aj na prekrásne scenérie Liptovskej kotliny, pohorí Západných Tatier, Roháčov a Chočských vrchov. Vybrať si môžete z ponuky dvojizbových, trojizbových, či naopak z menších jednoizbových apartmánov. Celý apartmánový komplex sa bude niesť v znamení netradičnej architektúry a spĺňať podmienky moderného bývania. Sedlové strechy apartmánových domov či drevené prvky budú zapadať do horského prostredia, no zároveň presklené balkóny, či vybavenie interiéru sú prvkami, ktoré Vás hneď upútajú. Kúpou apartmánu získavate kompletné vybavenie, kvalitný servis, moderný dizajn, prislúchajúce parkovacie miesto a podiel na pozemku (nie je nájomný). Spolu s investičným apartmánom si zároveň kupujete aj úplný servis oň. Postaráme sa o čistotu a opravy, ale aj o vyťaženosť Vášho apartmánu. Súčasťou bude moderne zariadená posilňovňa, ale aj wellness služby. V komplexe bude raňajkáreň i konferenčná miestnosť, ktorá poskytne priestor na rôzne eventy a predovšetkým priestor na animačných program pre deti. Oslovila Vás ponuka vlastného apartmánu? Radi Vám povieme viac, a preto nás neváhajte kontaktovať.

Cena dohodou
Ján Šebo
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 27