Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu DAMASK s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
DAMASK s.r.o.
Kontakt:
E-mail: rea...
http://www.damask.sk
Adresa:
Hálková 11
Bratislava
83103
Nájdených 5 novostavieb
Predaj – dvojpodlažný 6.izbový RD so záhradou, terasou + 4 parkovacie miesta

Predaj – dvojpodlažný 6.izbový RD so záhradou, terasou + 4 parkovacie miesta

Lokalita: Ul. SNP, Svätý Jur (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 134 m²

Villa House Svätý Jur – Bytový Rodinný dom 2 (134m2), ktorý je momentálne vo výstavbe sa nachádza v samotnom centre Svätého Jura s kompletnou občianskou vybavenosťou. RD pozostáva z dvoch podlaží. Tento dom je možné využiť ako dvojgeneračný, nakoľko sa dá rozdeliť na dve úplne samostatné bytové jednotky. Na prízemí (77,5m2) sa nachádza priestranná obývacia izba, ktorá je veľmi vkusne prepojená s kuchynským kútom. Z obývacej izby sa vchádza na terasu so záhradou. (275m2) Na tomto podlaží sú aj ďalšie dve samostatné izby, s variabilným využitím (hosťovská izba, herňa, pracovňa...). Samozrejmosťou je samostatný priestor na šatník či komoru, WC i kúpeľňu s vaňou. Na poschodie sa vystupuje murovaným schodiskom zo vstupnej časti domu. Druhé podlažie (56,5m2) pozostáva z troch samostatných spální, šatníka a kúpeľne so sprchovým kútom s WC. Z jednej spálne sa vychádza na priestrannú (25m2) terasu. RD je možné predeliť na dve úplne nezávislé bytové jednotky - 2izb. byt a 3izb.byt, a vytvoriť tak príjemné dvojgeneračné bývanie v bezprostrednej blízkosti rodiny, no tiež v samostatnom súkromí. Dom sa predáva zhotovený v stave holo domu (komplet zateplený dom s omietkou, bielou farbou, vsetkymi IS, komplet vykurovanie a ohrev, priprava na TV a optiku, priprava na krb, terasa bez dlažby). Prevedenie holo dom: - kompletne zateplený dom s omietkou a fasádou vo finálnej podobe, - biela farba interiéru, - všetkými IS (okrem plynu), - komplet vykurovanie (podlahové) a ohrev, - príprava na TV a optiku, - tepelne čerpadlo vzduch - voda s vonkajšou jednotkou umiestnenou na streche - príprava na krb, - základne oplotenie pozemku - vchodové dvere, - terasa s kovovým zábradlím bez dlažby, - vypínače a zásuvky V dome bude dovedené napätie 380V a 240V s 20A istením pre každý byt. Plyn je možné pripojiť dodatočne, nachádza sa na hranici pozemku. K domu prislúchajú 4 parkovacie miesta. V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť, obchody, základná 9 ročná škola, materské škôlky, v bezprostrednej blízkosti zastávka autobusu, vlaková stanica a samozrejmosťou je i dostupná zdravotná starostlivosť, taktiež množstvo nákupných možností (2x Terno, CBA, mäsiarstvo, Farby Laky, zmiešaný tovar, papiernictvo, obuv a rôzne iné). Detské ihriská a veľké spektrum voľno časových aktivít v blízkosti prírody Malých Karpát, cyklistika na JURAVE. Mesto Svätý Jur ponúka aj futbalové ihrisko, mini futbalové ihriská, volejbalové ihriská, kúpalisko i každoročne sa opakujúce nezabudnuteľné Svätojurské hodové slávnosti a nezameniteľnú atmosféru vínnej cesty. Kontakt: 0903 711 686 (certifikovaný realitný maklér) Cena obsahuje províziu pre RK, ktorá zahŕňa právny servis certifikovaným advokátom, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu, prípravu podkladov pre katastrálny úrad a banku, využitie profesionálneho hypotekárneho poradcu – špecialistu. Ušetríte si čas spojený s návštevami rôznych bánk.

347 231 €
2 591,28 €/m²

DAMASK s.r.o.
Predaj pekného, podkrovného 2izb. bytu so záhradou a terasou v novostavbe - Svätý Jur +2 parkovacie

Predaj pekného, podkrovného 2izb. bytu so záhradou a terasou v novostavbe - Svätý Jur +2 parkovacie

Lokalita: Ul. SNP, Svätý Jur (Pezinok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Predáme 2.izb. byt v tehlovej novostavbe v centre Svätého Jura s rozlohou 57m2. (byt D) K bytu prislúcha záhrada vo veľkosti 57m2. Nachádza sa v bytovom dome so štyrmi bytmi. Má samostatný vchod a dve parkovacie miesta. Dennú časť bytu tvorí obývacia izba prepojená s kuchynským kútom z ktorého sa vychádza na veľkú terasu o rozlohe 25m2. Nový majiteľ má možnosť si vybrať 2 alebo 3 izbovú variantu bytu. V byte sa nachádza samostatná spálňa a šatník v zádverí, kúpeľňa s WC. Byt sa predáva vo vyhotovení holo byt. (komplet zateplený dom s omietkou, bielou farbou, všetkými IS, komplet vykurovanie a ohrev, príprava na TV a optiku, príprava na krb, terasa bez dlažby) Prevedenie holo byt: - kompletne zateplený dom s omietkou a fasádou vo finálnej podobe, - biela farba interiéru, - všetkými IS (okrem plynu), - komplet vykurovanie (podlahové) a ohrev, - príprava na TV a optiku, - tepelne čerpadlo vzduch - voda s vonkajšou jednotkou umiestnenou na streche - príprava na krb, - základne oplotenie pozemku - vchodové dvere, - terasa s kovovým zábradlím bez dlažby, - vypínače a zásuvky V bytoch bude dovedené napätie 380V a 240V s 20A istením pre každý byt. Plyn je možné pripojiť dodatočne, nachádza sa na hranici pozemku. V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť, obchody, základná 9 ročná škola, materské škôlky, v bezprostrednej blízkosti zastávka autobusu, vlaková stanica a samozrejmosťou je i dostupná zdravotná starostlivosť, taktiež množstvo nákupných možností (2x Terno, CBA, mäsiarstvo, Farby Laky, zmiešaný tovar, papiernictvo, obuv a rôzne iné). Detské ihriská a veľké spektrum voľno časových aktivít v blízkosti prírody Malých Karpát, cyklistika na JURAVE. Mesto Svätý Jur ponúka aj futbalové ihrisko, mini futbalové ihriská, volejbalové ihriská, kúpalisko i každoročne sa opakujúce nezabudnuteľné Svätojurské hodové slávnosti a nezameniteľnú atmosféru vínnej cesty. Kontakt: 0903 711 686 (certifikovaný realitný maklér) Cena obsahuje províziu pre RK, ktorá zahŕňa právny servis certifikovaným advokátom, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu, prípravu podkladov pre katastrálny úrad a banku, využitie profesionálneho hypotekárneho poradcu – špecialistu. Ušetríte si čas spojený s návštevami rôznych bánk.

136 698 €
2 398,21 €/m²

DAMASK s.r.o.
Predaj 3izb. bytu so záhradou v zateplenej tehlovej novostavbe vo Svätom Jure +2x parkovanie

Predaj 3izb. bytu so záhradou v zateplenej tehlovej novostavbe vo Svätom Jure +2x parkovanie

Lokalita: Ul. SNP, Svätý Jur (Pezinok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Predáme 3.izb. byt v tehlovej novostavbe v centre Svätého Jura s rozlohou 77,5m2. (byt B) K bytu prislúcha záhrada vo veľkosti 218m2. Nachádza sa v bytovom dome so štyrmi bytmi. Má samostatný vchod a dve parkovacie miesta. Veľkorysý obývací priestor je vkusne prepojený s kuchynským kútom z ktorého sa vychádza na záhradu. Dve samostatné spálne majú okná situované do záhrady. V byte je kúpeľňa s vaňou a samostatným WC. Byt sa predáva vo vyhotovení holo byt. Po dohode možnosť dokončenia podľa požiadavky kupujúceho.(komplet zateplený dom s omietkou, bielou farbou, všetkými IS, komplet vykurovanie a ohrev, príprava na TV a optiku, príprava na krb, terasa bez dlažby) Prevedenie holo byt: - kompletne zateplený dom s omietkou a fasádou vo finálnej podobe, - biela farba interiéru, - všetkými IS (okrem plynu), - komplet vykurovanie (podlahové) a ohrev, - príprava na TV a optiku, - tepelne čerpadlo vzduch - voda s vonkajšou jednotkou umiestnenou na streche - príprava na krb, - základne oplotenie pozemku - vchodové dvere, - terasa s kovovým zábradlím bez dlažby, - vypínače a zásuvky V bytoch bude dovedené napätie 380V a 240V s 20A istením pre každý byt. Plyn je možné pripojiť dodatočne, nachádza sa na hranici pozemku V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť, obchody, základná 9 ročná škola, materské škôlky, v bezprostrednej blízkosti zastávka autobusu, vlaková stanica a samozrejmosťou je i dostupná zdravotná starostlivosť, taktiež množstvo nákupných možností (2x Terno, CBA, mäsiarstvo, Farby Laky, zmiešaný tovar, papiernictvo, obuv a rôzne iné). Detské ihriská a veľké spektrum voľno časových aktivít v blízkosti prírody Malých Karpát, cyklistika na JURAVE. Mesto Svätý Jur ponúka aj futbalové ihrisko, mini futbalové ihriská, volejbalové ihriská, kúpalisko i každoročne sa opakujúce nezabudnuteľné Svätojurské hodové slávnosti a nezameniteľnú atmosféru vínnej cesty. Kontakt: 0903 711 686 (certifikovaný realitný maklér) Cena obsahuje províziu pre RK, ktorá zahŕňa právny servis certifikovaným advokátom, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu, prípravu podkladov pre katastrálny úrad a banku, využitie profesionálneho hypotekárneho poradcu – špecialistu. Ušetríte si čas spojený s návštevami rôznych bánk.

211 873 €
2 716,32 €/m²

DAMASK s.r.o.
Rozostavaný drevo dom - RECA - len cca 500 m od Slnečných jazier Senec

Rozostavaný drevo dom - RECA - len cca 500 m od Slnečných jazier Senec

Lokalita: Reca (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Predáme rozostavanú hrubú stavbu RD - drevostavba - zastavaná plocha 70 m2 s úžitkovou plochou cca 110m2 na pozemku 323m2. Možnosť dokončenia prostredníctvom realizátora. Riešenie domu: vstupná chodba, malá chodba , 2x samostatná izba , kúpeľňa s WC, technická miestnosť (komora), obývacia izba s kuchynským kútom a so vstupom na terasu a záhradnej časti. Obytná časť poschodia je riešená galériou a izbami. Na pozemku IS : vodovod , možnosť studne pre dobrú pozíciu pozemmku elektrina plyn žumpa 12,5 m2 Lokalia : výborná dostupnosť do Senca, tiež k aqua parku, k Slnečným jazerám cca 500m, lokalita poskytuje kľudné bývanie … vlakové ,autobusové spojenie do Bratislavy (35 min), rýchly prístup na D1 smer BA aj TT. V dedine je škôlka, škola 1-4, potraviny. Kontakt: 0905911977, V cene je zahrnutá provízia pre RK , ktorá zahrňuje autorizovaným advokátom právny servis, odborná starostlivosť počas celého obchodného prípadu , príprava podkladov pre katastrálny úrad a banku, ako aj možnosť vybavenia úveru

119 000 €
1 081,82 €/m²

DAMASK s.r.o.
Máte pozemok a neviete aký RD si postaviť?? My Vám pomôžeme.

Máte pozemok a neviete aký RD si postaviť?? My Vám pomôžeme.

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 80 m²

Vytvoríme s nami v ktorej koľvek časti Slovenska Váš MODERNÝ drevodom rýchlo a výhodne napr. už od 43.000,- Eur vrátane DPH. Necháme to na profesionálov a získate od projektu až po stavbu „všetko na jednom mieste“. Realizátor garantuje, že budú použité všetky odporúčané materiály a dodržané správne konštrukčné a technologické postupy na Vašej stavbe pod odborným dohľadom celého procesu výstavby. Vaše výhody : · individuálny prístup a informácie na jednom mieste · výpočet prestupov tepla pre konkrétny konštrukčný variant k predstave energetickej úspornosti · odborné poradenstvo · vypracovanie cenovej ponuky · plynulý proces pod jednou strechou od možnosti kúpy pozemku cca 30 km od BA · realizácia stavby s dodržaním ceny a termínu · energetický certifikát · garantované záruky na certifikované materiály a konštrukčný systém · možnosť výstavby k individuálnemu posúdeniu navrhnutia adekvátne cenovo výhodnej ponuke aj na pozemkoch s náročnou dopravnou dostupnosťou Kontakt: 0905911977 V cene je zahrnutá provízia pre RK , odborná starostlivosť počas celého obchodného prípadu , ako aj možnosť vybavenia úveru.

75 130 €
939,13 €/m²

DAMASK s.r.o.