Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu CORWIN a.s.

Predajca

Názov predajcu:
CORWIN a.s.
Kontakt:
Tel: 025... Zobraziť
E-mail: pre...
www.corwin.sk
Adresa:
Námestie Mateja Korvína 1
Bratislava I - Staré Mesto
81107
Nájdených 4 novostavieb
Rezidencia BLUMENTAL - byt J21

Rezidencia BLUMENTAL - byt J21

Lokalita: Mýtna 4628/23, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 71.43 m²

Byty, obchodné a kancelárske priestory, ale aj úplne nové námestie sú súčasťou rezidenčného projektu Blumental v rovnomennej časti bratislavského Starého Mesta. Nová výstavba rešpektuje pôvodnú zástavbu a línie ulíc Mýtna a Radlinského, prináša sofistikované architektonické riešenia a dizajnové materiály spĺňajúce najnáročnejšie požiadavky jej budúcich obyvateľov. Výstavba druhej etapy, ktorá vyrastie pozdĺž Radlinského začala na jeseň 2016 a predpokladaný termín ukončenia je december 2018. II. etapa prinesie 75 bytov v rôznych výmerách - od jednoizbových bytov až po luxusné štvor- a päťizbové byty s prepracovanými pôdorysnými riešeniami. Komplex je rozdelený do troch blokov, čo prinesie nadštandard v podobe troch až štyroch bytov na jednom podlaží. Súčasťou projektu sú aj privátne zelené oázy dvorov vo vnútroblokoch a parkovanie v podzemnej garáži. Každý byt má balkón, lodžiu alebo terasu, stropné chladenie a predáva sa v štandarde. Stropné chladenie je veľkým benefitom a to najmä počas letných horúčav. A ako to funguje? Zdrojom chladu je voda s teplotou 16 – 20 °C. Prúdi v strope a ochladzuje ho na približne 18 °C. Následne sa ochladzujú steny, predmety v priestore a tým sa odoberá teplo z chladeného priestoru. Samotný vzduch sa ochladzuje až neskôr, a to sálaním od ostatných plôch a predmetov. Výstavba beží v plnom prúde. Viac info, katalóg štandardu a aktuálna dostupnosť na www.blumental.eu. 3-izbový byt J21 na 6NP, úžitková plocha vo výmere 71,43 m2 Rezidencia Blumental sa nachchádza v absolútnej blízkosti centra mesta Bratislavy, čo umožňuje "rande s mestom" každý deň. Reštaurácie, medicínske služby, športoviská, vzdelávacie inštitúcie od jaslí až po univerzity. To všetko vzdialené do 10 minút. V prvej fáze výstavby pribudne v komplexe aj obchodné centrum a služby. Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. +421 949 294 515, +421 2 3214 8129 alebo predaj@corwin.sk.

287 900 €
4 030,52 €/m²

CORWIN a.s.
Rezidencia BLUMENTAL - apartmán K21

Rezidencia BLUMENTAL - apartmán K21

Lokalita: Mýtna 4628/23, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 101.76 m²

Byty, obchodné a kancelárske priestory, ale aj úplne nové námestie sú súčasťou rezidenčného projektu Blumental v rovnomennej časti bratislavského Starého Mesta. Nová výstavba rešpektuje pôvodnú zástavbu a línie ulíc Mýtna a Radlinského, prináša sofistikované architektonické riešenia a dizajnové materiály spĺňajúce najnáročnejšie požiadavky jej budúcich obyvateľov. Výstavba druhej etapy, ktorá vyrastie pozdĺž Radlinského začala na jeseň 2016 a predpokladaný termín ukončenia je december 2018. II. etapa prinesie 75 bytov v rôznych výmerách - od jednoizbových bytov až po luxusné štvor- a päťizbové byty s prepracovanými pôdorysnými riešeniami. Komplex je rozdelený do troch blokov, čo prinesie nadštandard v podobe troch až štyroch bytov na jednom podlaží. Súčasťou projektu sú aj privátne zelené oázy dvorov vo vnútroblokoch a parkovanie v podzemnej garáži. Každý byt má balkón, lodžiu alebo terasu, stropné chladenie a predáva sa v štandarde. Stropné chladenie je veľkým benefitom a to najmä počas letných horúčav. A ako to funguje? Zdrojom chladu je voda s teplotou 16 – 20 °C. Prúdi v strope a ochladzuje ho na približne 18 °C. Následne sa ochladzujú steny, predmety v priestore a tým sa odoberá teplo z chladeného priestoru. Samotný vzduch sa ochladzuje až neskôr, a to sálaním od ostatných plôch a predmetov. Výstavba beží v plnom prúde. Viac info, katalóg štandardu a aktuálna dostupnosť na www.blumental.eu. 4-izbový byt K21 na 2NP, úžitková plocha vo výmere 101,76 m2 Rezidencia Blumental sa nachchádza v absolútnej blízkosti centra mesta Bratislavy, čo umožňuje "rande s mestom" každý deň. Reštaurácie, medicínske služby, športoviská, vzdelávacie inštitúcie od jaslí až po univerzity. To všetko vzdialené do 10 minút. V prvej fáze výstavby pribudne v komplexe aj obchodné centrum a služby. Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. +421 949 294 515, +421 2 3214 8129 alebo predaj@corwin.sk.

404 900 €
3 978,97 €/m²

CORWIN a.s.
Rezidencia BLUMENTAL - apartmán K31

Rezidencia BLUMENTAL - apartmán K31

Lokalita: Mýtna 4628/23, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 101.74 m²

Byty, obchodné a kancelárske priestory, ale aj úplne nové námestie sú súčasťou rezidenčného projektu Blumental v rovnomennej časti bratislavského Starého Mesta. Nová výstavba rešpektuje pôvodnú zástavbu a línie ulíc Mýtna a Radlinského, prináša sofistikované architektonické riešenia a dizajnové materiály spĺňajúce najnáročnejšie požiadavky jej budúcich obyvateľov. Výstavba druhej etapy, ktorá vyrastie pozdĺž Radlinského začala na jeseň 2016 a predpokladaný termín ukončenia je december 2018. II. etapa prinesie 75 bytov v rôznych výmerách - od jednoizbových bytov až po luxusné štvor- a päťizbové byty s prepracovanými pôdorysnými riešeniami. Komplex je rozdelený do troch blokov, čo prinesie nadštandard v podobe troch až štyroch bytov na jednom podlaží. Súčasťou projektu sú aj privátne zelené oázy dvorov vo vnútroblokoch a parkovanie v podzemnej garáži. Každý byt má balkón, lodžiu alebo terasu, stropné chladenie a predáva sa v štandarde. STROPNÉ CHLADENIE je veľkým benefitom a to najmä počas letných horúčav. A ako to funguje? Zdrojom chladu je voda s teplotou 16 – 20 °C. Prúdi v strope a ochladzuje ho na približne 18 °C. Následne sa ochladzujú steny, predmety v priestore a tým sa odoberá teplo z chladeného priestoru. Samotný vzduch sa ochladzuje až neskôr, a to sálaním od ostatných plôch a predmetov. Výstavba beží v plnom prúde. Viac info, katalóg štandardu a aktuálna dostupnosť na www.blumental.eu. 4-izbový byt K31 na 3NP, úžitková plocha vo výmere 101,74 m2 Rezidencia Blumental sa nachchádza v absolútnej blízkosti centra mesta Bratislavy, čo umožňuje "rande s mestom" každý deň. Reštaurácie, medicínske služby, športoviská, vzdelávacie inštitúcie od jaslí až po univerzity. To všetko vzdialené do 10 minút. V prvej fáze výstavby pribudne v komplexe aj obchodné centrum a služby. Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. +421 949 294 515, +421 2 3214 8129 alebo predaj@corwin.sk.

404 900 €
3 979,75 €/m²

CORWIN a.s.
Rezidencia BLUMENTAL - apartmán J29

Rezidencia BLUMENTAL - apartmán J29

Lokalita: Mýtna 4628/23, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 71.77 m²

Byty, obchodné a kancelárske priestory, ale aj úplne nové námestie sú súčasťou rezidenčného projektu Blumental v rovnomennej časti bratislavského Starého Mesta. Nová výstavba rešpektuje pôvodnú zástavbu a línie ulíc Mýtna a Radlinského, prináša sofistikované architektonické riešenia a dizajnové materiály spĺňajúce najnáročnejšie požiadavky jej budúcich obyvateľov. Výstavba druhej etapy, ktorá vyrastie pozdĺž Radlinského začala na jeseň 2016 a predpokladaný termín ukončenia je december 2018. II. etapa prinesie 75 bytov v rôznych výmerách - od jednoizbových bytov až po luxusné štvor- a päťizbové byty s prepracovanými pôdorysnými riešeniami. Komplex je rozdelený do troch blokov, čo prinesie nadštandard v podobe troch až štyroch bytov na jednom podlaží. Súčasťou projektu sú aj privátne zelené oázy dvorov vo vnútroblokoch a parkovanie v podzemnej garáži. Každý byt má balkón, lodžiu alebo terasu, stropné chladenie a predáva sa v štandarde. STROPNÉ CHLADENIE je veľkým benefitom a to najmä počas letných horúčav. A ako to funguje? Zdrojom chladu je voda s teplotou 16 – 20 °C. Prúdi v strope a ochladzuje ho na približne 18 °C. Následne sa ochladzujú steny, predmety v priestore a tým sa odoberá teplo z chladeného priestoru. Samotný vzduch sa ochladzuje až neskôr, a to sálaním od ostatných plôch a predmetov. Výstavba beží v plnom prúde. Viac info, katalóg štandardu a aktuálna dostupnosť na www.blumental.eu. 3-izbový byt J29 na 2NP, úžitková plocha vo výmere 71,77 m2 Rezidencia Blumental sa nachchádza v absolútnej blízkosti centra mesta Bratislavy, čo umožňuje "rande s mestom" každý deň. Reštaurácie, medicínske služby, športoviská, vzdelávacie inštitúcie od jaslí až po univerzity. To všetko vzdialené do 10 minút. V prvej fáze výstavby pribudne v komplexe aj obchodné centrum a služby. Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. +421 949 294 515, +421 2 3214 8129 alebo predaj@corwin.sk.

289 900 €
4 039,29 €/m²

CORWIN a.s.