Novostavby.sk
Nájdených 36 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Rodinné domy v Chorvátsku

1 2
Predaj 4izbový luxusný zariadený apartmán v Primošten-Chorvátsko

Predaj 4izbový luxusný zariadený apartmán v Primošten-Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný zariadený apartmán o rozlohe 105,11 m2 v apartmánovom dome VILA ANKORA, nachádzajúci sa v jedinečnej vyhľadávanej dovolenkovej lokalite mesta Primošten. Vila Ankora je slovenský projekt, zrealizovaný slovenským developerom/investorom. Apartmánový dom má 4 podlažia, na každom podlaží sa nachádzajú 2 veľkorysé apartmány s priestrannou terasou s výhľadom na more. V ponuke je apartmán S3 na 1. vyvýšenom podlaží s veľkou terasou čiastočne prekrytou s výhľadom na more. Apartmán S3 – popis: - vstupná chodba – zádverie – 10,1 m2 - wc + malé umývadlo – 2,87 m2 - kúpelňa s wc – 5,58 m2 - spálňa 1 – 11,07 m2 - spálňa 2 – 12,14 m2 - spálňa 3 – 12,06 m2 - obývacia izba s kuchyňou – 30,34 m2 - logia – z toho prekrytá 8,94 m2, otvorená 12,01 m2 Vybavenie apartmánu S3 : - v každej izbe drevené podlahy – lepené - okná so žalúziami - interiérové dvere - kuchynská linka komplet vybavená so vstavanými elektrospotrebičmi / chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, mikrovlnka, indukčná varná doska/, jedálenské sedenie - 3 spálne – v každej spálni vstavané skrine na mieru, dvojlôžková posteľ / dá sa oddeliť na samostatné lôžka/, nočné stolíky, lampy - obývacia izba – rohová rozťahovacia gaučová súprava, stolík, televizor - kúpelňa + wc – komplet zariadená, automatická práčka, samostatný ohrev dody, dlažba, obklad - samostatné wc – dlažba, obklad, malé umývadlo - klimatizácia – v každej izbe samostatne , aj s možnosťou kúrenia - logia – upravená, dlažba , záhradné sedenie - vlastný merač elektriny a vody - udržiavaná trávnatá plocha s možnosťou grilovania /murovaný gril/ - upravené parkovacie státie na pozemku – 9,900,- € Výhodou tohto veľkorysého zariadeného apartmánu S3 je výstup zo zadnej časti na upravenú trávnatú plochu, kde sa nachádza gril a záhradné sedenie. Vzdialenosť na pláž je 750 m, pešou chôdzou asi 10 minút. Mestečko Primošten sa rozprestiera na dvoch poloostrovoch Raduča a Luka Primošten. Je považované za jednu z najkrajších dovolenkových destinácii s najčistejšou morskou vodou a upravenými plážami v Chorvátsku. Staré idylické mesto s prístavom, kultúrou a službami má bohatú históriu a nádherné historické centrum. Známe sú zvyky a tradície ako rybárske noci, dalmatínske ľudové piesne a večery folklóru. Vzdialenosť od mesta Split a jeho letiska je 39 km, od Zadaru 112 km. Vzdialenosť z Košíc je 980 km, z Bratislavy 750 km. Ak uvažujete ako bezpečne zhodnotiť svoje financie, ponúkame Vám túto zaujímavú investíciu v lukratívnej a prosperujúcej lokalite idylického mesta Pripošten. Aktuálne foto z interiéru budú prezentované v dohľadnej dobe. V prípade ďalších otázok ma prosím neváhajte kontaktovať.

384 000 €
3 657,14 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj luxusný apartmán v Primošten - Chorvátsko, novostavba

Predaj luxusný apartmán v Primošten - Chorvátsko, novostavba

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj luxusný apartmán v apartmánovom dome "VILA ANKORA" nachádzajúci sa v jedinečnej dovolenkovej lokalite mesta Primošten. Vila Ankora je slovenský projekt, zrealizovaný slovenským developerom/investorom. Apartmánový dom má 4 podlažia , na každom podlaží sa nachádzajú 2 veľkorysé apartmány s priestrannou terasou a výhľadom na more. V ponuke je apartmán na 4. podlaží s veľkou terasou a výhľadom na more. Na pozemku sú dostupné parkovacie miesta, vzdialenosť na pláž je 750 m, pešou chôdzou asi 10 minút. Mestečko Primošten sa rozprestiera na dvoch polostrovoch Raduča a Luka Primošten. Je považované za jednu z najkrajších dovolenkových destinácii s najčistejšou morskou vodou v Chorvátsku.Staré idylické mesto s prístavom, kultúrou a službami má bohatú históriu a nádherné historické centrum. Známe sú zvyky a tradície ako rybárske noci, dalmatínska ľudová muzika a večery folklóru. Vzdialenosť od mesta Split a jeho letiska je 39 km, od Zadaru 112 km a Košíc 980 km. Od Bratislavy je Primošten vzdialený 750 km. Na predaj ponúkame: Apartmán S8 - 4. podlažie - 89 m2 z toho 39 m2 terasa s krásnym výhľadom na more Vybavenie apartmánu : - plávajúce podlahy na celej ploche - okná so žalúziami - bezpečnostné dvere - interiérové dvere - zariadená kúpeľňa vrátane samostatného ohrevu teplej vody, wc - príprava na kuchynskú linku / je možné dodať ako nadštandard / - klimatizácia / osobitne obývačka s kuchyňou + spálňová časť/ - vlastný merač elektriny a vody - kompletne upravené okolie a parkovacie státie - parkovacie státie na pozemku 9 900,- € Ak uvažujete ako bezpečne zhodnotiť svoje financie , ponúkame Vám túto zaujímavú investíciu v lukratívnej a prosperujúcej lokalite idylického mesta Primošten. V prípade ďalších otázok ma prosím neváhajte kontaktovať.

289 000 €
3 247,19 €/m²

RE/MAX Slovakia
Apartmánové vilky pri mori - Novigrad, Severná Dalmácia, Chorvátsko

Apartmánové vilky pri mori - Novigrad, Severná Dalmácia, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 65 m²

Realitná kancelária RE-MAX EXTRA ponúka na predaj apartmánové vilky v jednom z najmalebnejších miest v Dalmácii, obklopeným krištáľovo čistou vodou ďaleko od preplnených mestských lokalít v Novigrade. Novigrad je miestom, kde sa zastavuje čas a vznikajú okamihy. Oblasť je výborne dostupná autom- vzdialenosť po diaľnici je približne 825km. Vzdialenosť od Zadaru len 25km, od Ninu len 35km. Novigrad svojim čistým morom a plážami s jemným štrkom uspokojí nielen rodiny s malými deťmi, ale aj seniorov a hendikepovaných ľudí s vybudovanou rampou so vstupom do mora. Vilky sa nachádzajú na konci obce Novigrad. Vzdialenosť od mora a prírodnej pláže je 20-50m. Vilky sú 1-podlažné, so šikmou strechou, priznaným šikmým stropom v interiéri, t.j. vysoké stropy, vzdušné a svetlé priestory. Každá z viliek pozostáva z: - vstupná chodba - obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou = otvorený koncept - spálňa (priestor pre 1 manželskú posteľ + 1 lôžko) - kúpeľňa so sprchovým kútom a WC - krytá terasa s výhľadom na more + záhrada - parkovanie pre 2-3 autá (podľa m2 pozemku) Vilky sa predávajú sa v štádium holodom: tehlová stavba, betónový strop, červená škridla, zateplenie, biela omietka, plastové okná a dvere, okenice, terasy so zábradlím a bránkou, príprava pre siete - vodu, elektrinu, odpad v kuchyni a pračku v kúpeľni, príprava pre 2x klimatizácia, 2x TV, Wi-fi – podľa projektovej dokumentácie možnosť dokončenia stavby na kľúč podľa dohody Predpoklad dokončenia: máj - november 2023 Cena zahŕňa 1 vilku o rozlohe 65m2 a polovicu príslušného pozemku (min. 200m2, podľa parcely) 1. a 2. línia od mora 195.300,-€ (vrátane provízie RK) 3. a 4. línia od mora 184.800,-€ (vrátane provízie RK) V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad kúpnych zmlúv PRÁVNIKOM - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, vybavenie financovania hypotekárnym úverom s najlepšími finančnými podmienkami na trhu. Pre viac informácií a detailne spracovanú prezentáciu celej lokality s projektami výstavby vám na vyžiadanie radi poskytneme v slovenskom alebo anglickom jazyku. Neváhajte ma prosím kontaktovať na tel. 0948 119 035 alebo mailom.

cena dohodou

RE/MAX Slovakia
Predaj luxusný apartmán v Primošten - Chorvátsko, novostavba

Predaj luxusný apartmán v Primošten - Chorvátsko, novostavba

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj posledný luxusný apartmán v apartmánovom dome "VILA ANKORA" nachádzajúci sa v jedinečnej dovolenkovej lokalite mesta Primošten. Vila Ankora je slovenský projekt, zrealizovaný slovenským developerom/investorom. Apartmánový dom má 4 podlažia , na každom podlaží sa nachádzajú 2 veľkorysé apartmány s priestrannou terasou a výhľadom na more. V ponuke je posledný apartmán na 4. podlaží, ostatné sú predané. Na pozemku sú dostupné parkovacie miesta, vzdialenosť na pláž je 750 m, pešou chôdzou asi 10 minút. Mestečko Primošten sa rozprestiera na dvoch polostrovoch Raduča a Luka Primošten. Je považované za jednu z najkrajších dovolenkových destinácii s najčistejšou morskou vodou v Chorvátsku.Staré idylické mesto s prístavom, kultúrou a službami má bohatú históriu a nádherné historické centrum. Známe sú zvyky a tradície ako rybárske noci, dalmatínske ľudové hudby a večery folklóru. Vzdialenosť od mesta Split a jeho letiska je 39 km, od Zadaru 112 km a Košíc 980 km. Od Bratislavy je Primošten vzdialený 750 km. V pounke posledný apartmán : Apartmán S8 - 4. podlažie - 89 m2 z toho 39 m2 terasa s krásnym výhľadom na more Vybavenie apartmánu : - plávajúce podlahy na celej ploche - okná so žalúziami - bezpečnostné dvere - interiérové dvere - zariadená kúpeľňa vrátane samostatného ohrevu teplej vody, wc - príprava na kuchynskú linku / je možné dodať ako nadštandard / - klimatizácia / osobitne obývačka s kuchyňou + spálňová časť/ - vlastný merač elektriny a vody - kompletne upravené okolie a parkovacie státie - parkovacie státie na pozemku 9 900,- € Ak uvažujete ako bezpečne zhodnotiť svoje financie , ponúkame Vám túto zaujímavú investíciu v lukratívnej a prosperujúcej lokalite idylického mesta Primošten. V prípade ďalších otázok ma prosím neváhajte kontaktovať.

300 000 €
3 370,79 €/m²

RE/MAX Slovakia
predaj, dovolenkový apartmán, 50m od mora, 65m2, Chorvátsko, Novigrad

predaj, dovolenkový apartmán, 50m od mora, 65m2, Chorvátsko, Novigrad

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 65 m²

RE/MAX EXTRA ponúka na predaj apartmánové vilky (ďalej len AV) v Chorvátsku, v meste Novigrad, Severná Dalmácia, 50m od pláže s pozvoľným vstupom do krištáľovo - čistého mora. AV majú rozlohu od 65 m2 s prislúchajúcim pozemkom a parkovaním do 200 m2. AV majú prvky tradičnej novigradskej architektúry - zelené okná, okenice, kameň. Pozostávajú z: - vstupná chodba, 1 technická miestnosť - kuchyňa s obývacou izbou s výhľadom na more a východom na terasu, - 1 spálňa s výhľadom na more a východom na terasu - 1 kúpeľňa (wc, sprchový kút) - terasa s výhľadom na more AV sa predávajú v štádiu – holodom: Tehlová konštrukcia, plastové okná, dvere, okenice, zateplená fasáda s omietkou a maľovkou, šikmá strecha, škridľa, vnútorné omietky s maľovkou, kompletná elektrická inštalácia (vrátane vypínačov a zásuviek), vodoinštalácia, odpady, zásobník na ohrev vody v kúpeľni, príprava na pračku v kúpeľni, príprava na 2 klimatizačné jednotky, AV bude napojená na inžinierske siete – vodovod, el. energia, kanalizácia/septik Cena apartmánovej vilky v prevedení holodom aj s pozemkom je 150,000€. Možnosť dokončenia AV na kľúč - za príplatok: - dlažba/obklady - na výber z 2 variantov, interiérové dvere, sanita do kúpeľne – umývadlo, wc, batérie, kuchynská linka, klimatizácia Apartmánové vilky budú postavené po dvojiciach (viď. vizualizácie). Pôdorys apartmánovej vilky na vyžiadanie.

cena dohodou

RE/MAX Slovakia
Moderný dom 5+kk, 197m2, bazén, pozemok 488m2, Privlaka, Chorvátsko

Moderný dom 5+kk, 197m2, bazén, pozemok 488m2, Privlaka, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj novostavbu moderného 5-izbového rodinného domu s bazénom, cca 200 m od mora, v malom prístavnom mestečku Privlaka v Chorvátsku. Privlaka je vzdialená cca 5km od mesta Nin, cca 22km od starobylého mesta Zadar a len cca 30km od diaľnice. Rodinný dom je v tichej lokalite s výhľadom z terasy na more, Vir, Pag a Velebit. Novostavba je postavená v roku 2019 podľa najvyšších štandardov, sú použité najkvalitnejšie materiály, rodinný dom má energetický certifikát A+. Výmera a opis: Rodinný dom je moderná dvojpodlažná novostavba o rozlohe cca 197m2 na pozemku o rozlohe cca 488m2. Samotný dom pozostáva zo 4 samostatných spální, veľkej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou, 3 kúpeľní s WC, samostatného hosťovského WC a terasy na každom podlaží. Na pozemku sa nachádza bazén cca 24m2 (3x8m), menšie detské ihrisko, vonkajší gril s krytým posedením a taktiež je tam priestor pre parkovanie viacerých áut. Dom sa predáva kompletne zariadený a vybavený modernými spotrebičmi. Základná charakteristika: - apartmánový dom sa nachádza v novej tichej štvrti - asfaltová prístupová cesta - štrkovitá pláž cca 200 m od domu - v širšej blízkosti občianska vybavenosť (obchody, reštaurácie, kaviarne, lekárne, široká ponuka športov, atď.) - množstvo cyklotrás v okolí - upravené okolie domu - pitná voda - verejný vodovod - odpad - septik - elektrina - internetové ADSL pripojenie - satelitná televízia Vybavenie: - kompletne zariadený - vybavená kuchyňa - klimatizácia (2 klimatizačné jednotky) - plastové okná - vonkajšie rolety - keramická podlaha v izbách - keramické obklady a dlažby v kúpeľniach - hydromasážna vaňa Rozmery pozemku a výmer sú orientačné. Dom je k dispozícii ihneď. V prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti sa skladá rezervačná záloha vo výške 13% z celkovej ceny za nehnuteľnosť. Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby a poradenstvo v spolupráci s partnerskou kanceláriou investora v Chorvátsku, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk BONUS V prípade kúpy nehnuteľnosti ako investície vieme sprostredkovať služby miestnej správcovskej spoločnosti s cca 15 ročnou skúsenosťou, ktorá pokrýva všetky aspekty správcovstva: - rezerváciu cez najznámejšie a najsilnejšie rezervačné platformy (RBNB, Booking...), - príjem a uvítanie hostí, - upratovacie služby, - vyprevadenie hostí, kontrola apartmánu pri odovzdaní (škody...), - pravidelné kontroly apartmánu mimo sezóny, keď je apartmán prázdny. Cena za správcovské služby sa odvíja od dohody a dohodnutých služieb.

410 000 €
2 081,22 €/m²

AstonReal s.r.o.
Dvoupatrový řadový dům na prodej v Vrsi, Mulo

Dvoupatrový řadový dům na prodej v Vrsi, Mulo

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

Dům se skládá ze dvou podlaží. V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a koupelna, v prvním patře jsou dvě ložnice a koupelna. Dům má v přízemí krytou terasu 15,30 m2 a krytý balkon v patře 14,50 m2. Dům se prodává nezařízený, pouze s kuchyňskou linkou. K domu dále náleží tři parkovací stání. Dům se nachází v klidné oblasti, 400 m od moře a pláže. Město Vrsi se nachází v krajní severozápadní části severní Dalmácie, asi 20 km od Zadaru a asi 5 km od nejstaršího chorvatského královského města Nin. Vrsi zdobí nádherné pobřeží dlouhé asi 34 km, bohaté na přírodní pláže a zátoky vhodné ke koupání. V padesátých letech 20. století začali obyvatelé Vrsi sestupovat k pobřeží a stavět zde své domy a také novou osadu Mulo . Dnes je Mulo oázou krásných domů, jejichž hostitelé jsou převážně orientováni na turistiku. Další osada na pobřeží, Zukve , se vyvinula v 60. a 70. letech 20. století jako víkendové letovisko. ID nabídky 5149

223 000 €
2 623,53 €/m²

Nemovitosti u more
Nádherná rodinná vila so 4 spálňami, pozemkom až 1.752 m², bazénom, 7km od mora, Šibenik, Chorvátsko

Nádherná rodinná vila so 4 spálňami, pozemkom až 1.752 m², bazénom, 7km od mora, Šibenik, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 250 m²

Podrobnosti o nehnuteľnosti ID nehnuteľnosti C_4017 Miesto: Šibenik Typ nehnuteľnosti: rodinná vila s veľkým pozemkom a bazénom Cena 721.000 € Obytná plocha domu: 250 m² Pozemok: 1.752 m² Dispozícia: 4 spálne, 4 kúpeľne Vzdialenosť od mora: 7 km Orientácia na juh Elektrina Voda z vodovodu Telefón / Internet Prístup autom Septik Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti: Bazén Orientácia na juh Záhrada Kompletne zariadený Vonkajšie stolovanie Samostatne stojaci dom Sauna Popis: Krásny samostatne stojaci prízemný dom neďaleko Šibeniku. Dom sa nachádza na pozemku 1752 m2 a má čistú obytnú plochu až 250 m2. Pozostáva z priestrannej obývacej izby s jedálenským kútom a 4 spální s kúpeľňami. Celý dom je vykurovaný podlahovým kúrením pomocou solárnych panelov a elektriny. Pozemok je ohradený kamenným múrom, záhrada je krásne udržiavaná. Vonkajší bazén je vyhrievaný a dom má jacuzzi a saunu. Predáva sa kompletne zariadený so všetkým zariadením. Táto nehnuteľnosť ponúka kombináciu luxusu a pôžitku v krásnej prírode. Nachádza sa asi 7 km od mora. Viac o Šibeniku Šibenik je asi hodinu jazdy od Splitu, 80 km severne. Je to rozprávková turistická destinácia postavená okolo nádhernej katedrály. Staré mesto je postavené na strmom svahu od Rivy, čo dáva dojem, že takmer každý dom v Šibeniku má výhľad na more. Národný park Kornati, stovky malých ostrovov, ktoré su častokrát neobývané a chránené, robia zo Šibeniku vyhľadávanú turistickú destináciu.

721 000 €
2 884 €/m²

Relax Properties s r.o.
Veľká rodinná vila s panoramatickým výhľadom, 650m od mora, Rogoznica, Chorvátsko

Veľká rodinná vila s panoramatickým výhľadom, 650m od mora, Rogoznica, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 183 m²

Podrobnosti o nehnuteľnosti ID nehnuteľnosti C_4171 Miesto: Rogoznica Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom s pozemkom a výhľadom na more Cena 504.700 € Obytná plocha domu: 183 m² Veľkosť pozemku: 630 m2 Dispozícia: 6 x spálňa, 5x kúpeľňa Vzdialenosť od mora: 650 m Orientácia na juh Elektrina Voda z vodovodu Telefón / Internet Prístup autom Septik Vzdialenosť od letiska 31 km Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti: Orientácia na juh Vonkajšie stolovanie a priestor na grilovanie Panoramatický výhľad Samostatne stojaci dom s veľkým pozemkom Parkovanie Kľudná lokalita Popis: Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj tento veľmi komfortný a priestranný samostatne stojaci rodinný dom v tichej lokalite s krásnym výhľadom. Rodinný dom je typ nehnuteľnosti so samostatnými apartmánmi a rozprestiera sa na dvoch podlažiach. Na prvom poschodí sa nachádza priestranný dvojizbový apartmán s množstvom svetla. Na druhom poschodí sa nachádza apartmánové štúdio a dvojizbový a jednoizbový apartmán. Dom je vynikajúco a čisto udržiavaný a je ideálny pre rodinnú dovolenku, alebo ako investícia na prenájom. Nachádza sa asi 650 metrov od mora, v malom mestečku neďaleko Rogoznice. Predstavuje výbornú investičnú príležitosť pre každého, kto chce investovať do turistického prenájmu, alebo ako vlastnú rodinnú nehnuteľnosť s potenciálom pri mori v skvelej a navštevovanej „zlatej“ lokalite. Rogoznica patrí medzi veľmi obľúbené lokality ako pre strávenie letnej dovolenky, tak aj pre blízkosť národných parkov Krka a Kornati, či návštevou historických miest ako je Šibenik, Trogir či Split. Viac o Rogoznici Rogoznica je vzdialená 45 minút jazdy severne od Splitu a iba 20 minút od letiska a mesta Trogir. Je to tiež len 30 minút jazdy od Šibeniku. Pobrežná voda je úplne čistá a preto ju mnohí ľudia s mladými rodinami vyhľadávajú ako tú pravú dovolenkovú destináciu. Nájdete tu nádherné pláže, stredomorskú výbornú stravu, morský vzduch, ktorý dopĺňa pomalé kľudné tempo života. Existuje tu veľa kilometrov pláže a málo turistov v porovnaní s ostatnými lokalitami, takže tí, ktorí majú radi súkromie a ústranie, majú tu veľa možností Ľudia, ktorí si kúpili nehnuteľnosť v Rogoznici, našli pokojné, tiché kúzlo stredomorského života.

504 700 €
2 757,92 €/m²

Relax Properties s r.o.
Na predaj dom len 70m od mora , Chorvátsko - Vir

Na predaj dom len 70m od mora , Chorvátsko - Vir

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 164 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj krásny dom s dvoma apartmánmi len 70m od mora. Nachádza sa na pozemku o výmere 304 m2 a pozostáva z prízemia a prvého poschodia. Na prízemí a na prvom poschodí sú identické apartmány, z ktorých každý má obývaciu izbu s kuchyňou, kúpeľňu, dve spálne, komoru a krásnu krytú terasu s výhľadom na more. Má aj strešnú terasu, ktorú predajcovia nevyužili, je potrebné osadiť schody. Má vlastnú studňu a septik. Dom je kompletne zariadený a predáva sa ako taký. Pri dome 3 parkovacie miesta. Ostrov Vir leží v severnej časti súostrovia Zadar a je vzdialený približne 25 km od tohto mesta. S pevninou ho dnes spája most, takže nie je závislý na lodiach, trajektoch a iných prostriedkoch námornej dopravy. Na Vire bude do konca budúceho roka dokončená kanalizácia aj vodovod, takže ani problém z vodou už nieje. Vir je malý ostrov s rozlohou približne 22,5 km².Počas turistickej sezóny obohatený o veľké spoločenské a zábavné programy, pre každého niečo zaujímavé. Je spojený turistickými loďami s ďalšími turistickými destináciami, ako sú známe krištáľovo modré a piesočnaté pláže Saharun, Kornati, Telašćica atď. Potrebujete poskytnúť viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944 250 310 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu martina@novebyvanierk.sk

370 000 €
2 256,10 €/m²

NOVÉ BÝVANIE RK, s.r.o.
Krásný nový dům s bazénem, ​​Privlaka

Krásný nový dům s bazénem, ​​Privlaka

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 244 m²

Krásný nový dům s bazénem v Privlaka. Dům se nachází ve skvělé lokalitě, jen 55 m od moře, v blízkosti centra a dalších zařízení. Jde o inteligentní dům s ideální energetickou účinností, který můžete na dálku ovládat a sledovat, a jeho užívání zjednodušil inteligentní systém a automatizace. Dům se skládá z přízemí a prvního patra a bazénu ve dvoře dohromady o celkové ploše 244,97 m2. Byl postaven na pozemku o velikosti 437 m2. Uspořádání pokojů je praktické a funkční a pobyt v domě je mimořádně příjemný. Přízemí tvoří vstup, chodba, obývací pokoj, kuchyně, jídelna, WC, koupelna, spíž, šatna, ložnice, vnitřní schodiště a terasa. Horní patro se skládá ze 4 ložnic, z nichž dvě mají vlastní koupelnu a jedna z nich má další šatní skříň, další koupelny, chodbu, lodžii a terasu. Luxus této nemovitosti ještě umocňuje bazén ve dvoře 32 m2 s vyhříváním a skimmerem (filtrace). Obložení bazénu je mozaikové. Z horního patra je fantastický výhled na moře! Dům je obyvatelný - zařízený a vybavený. Upravena příjezdová cesta a dvě parkovací stání ve dvoře. Dům byl postaven s zděným termoblokem s tepelnou izolací. Okna jsou hliníková s ochranou proti hmyzu. Na podlahách je dlažba. Obývací pokoj a všechny ložnice jsou klimatizované, v domě je podlahové vytápění. Na dvoře je kamenný gril. Vstupní dveře domu jsou odolné proti vloupání. K dispozici je videotelefon, alarm a video dohled. Solární příprava teplé vody. Všechny domácí spotřebiče jsou Electrolux. Privlaka je malé rybářské a turistické místo jen 15 minut jízdy od města Zadar, které se nachází na rozlehlém písečném poloostrově mezi královským městem Nin a ostrovem Vir. Průzračné moře a dlouhé, mělké písečné zátoky jsou jako stvořené k úplné relaxaci. Místo nabízí veškeré potřebné zázemí pro pohodlný a kvalitní život: obchody, restaurace, pošta, poliklinika. Milovníci sportu, rekreace, kteří si chtějí vyzkoušet plachtění nebo surfování, najdou svůj kout ráje v okolních vesnicích. Vše, co potřebujete pro klidnou a pohodovou rodinnou dovolenou ve středomořském stylu, najdete zde. ID nabídky 5272

985 000 €
4 036,89 €/m²

Nemovitosti u more
Dom vo výbornej lokalite, výhľad na more, parkovanie, 5 minút na pláž, ostrov Čiovo, Chorvátsko

Dom vo výbornej lokalite, výhľad na more, parkovanie, 5 minút na pláž, ostrov Čiovo, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

Podrobnosti o nehnuteľnosti ID nehnuteľnosti C_4143 Miesto: Čiovo/Trogir Typ nehnuteľnosti: rodinný dom s pozemkom a výhľadom na more Cena 442.900 € Obytná plocha domu: 130 m2 Pozemok: 316 m2 Dispozícia: 3x spálňa, 2x kúpeľňa Vzdialenosť od mora: 120 m, 5 minút pešo od pláže Elektrina Voda z vodovodu Kanalizácia Telefón / Internet Prístup autom Vzdialenosť od centra letoviska 600 m Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti: Orientácia na juh Záhrada Blízko pláže Samostatne stojaci dom, kompletne zariadený Pozemok a parkovanie Vonkajšie posedenie Popis: RK Relax properties vám ponúka na predaj tento krásny rodinný dom na ostrove Čiovo, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej časti na južnej strane ostrova. Nachádza sa v blízkosti mora, v pokojnej oblasti. Tento dom sa nachádza na pozemku s rozlohou niečo vyše 300 m2 a pozostáva z 2 poschodí, ktoré sú prepojené vnútorným dreveným schodiskom. Rodinný dom má celkom 130 m2 obytnej plochy a je zariadený veľmi pekne a jedinečne. Prízemie pozostáva z pekne vybavenej kuchyne, oddelenej obývacej izby a jednej kúpeľne. Na prvom poschodí sa nachádzajú 3 spálne a jedna ďalšia kúpeľňa. Z prvého poschodia je prístup na strechu, ktorú je možné využiť ako terasu s krásnym výhľadom. Celý dom je vo veľmi dobrom stave, prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018. K dispozícii sú 2 parkovacie miesta. Jedno parkovacie miesto má čiastočné zakrytie. Záhrada je udržiavaná, je tu k dispozícii veľa vonkajšieho priestoru na ďalšie využitie. Nájdete tu gril, posedenie a je tu tiež priestor v budúcnosti umiestniť malý bazén. Najbližšia pláž je vzdialená len 120 m, všetka občianska vybavenosť je tiež vzdialená 5 minút. Nehnuteľnosť sa momentálne využíva na prenájom, ale pokojne môže slúžiť aj na celoročné pohodlné prekrásne bývanie. Viac o mieste Trogir/Čiovo Mesto Trogir je ďalším fantastickým klenotom v korune chorvátskych turistických destinácií, je vzdialené len 20 minút od letiska. Mesto Trogir je prepojené s ostrovom Čiovo mostom. Rovnako ako Dubrovník, tak aj Trogir je stredoveké opevnené mesto, ktoré bolo vyhlásené za svetové dedičstvo pod ochranou UNESCO. Toto malé, ale živé turistické centrum a je obzvlášť dobre známe mnohým známym osobnostiam, ktoré navštívia Chorvátsko, pretože je východiskovým bodom pre dovolenku na jachte. Má niekoľko z najlepších reštaurácií ktoré nájdete v Chorvátsku a poskytuje všetko, čo očakávate od rušného turistického centra. Mesto má tiež lodnú taxi službu ktorá vás dovezie až do Splitu, výlet loďou trvá asi hodinu. Na ostrove Čiovo nájdete množstvo krásnych pláži a tiež niekoľko rybárskych osád. Vďaka popularite týchto pláží je Čiovo obľúbeným miestom na investovanie do chorvátskych nehnuteľností. Odľahlé pobrežné nehnuteľnosti sú vždy obľúbené u investorov nehnuteľností a ich hodnota rastie.

442 900 €
3 406,92 €/m²

Relax Properties s r.o.
Novostavba 4 spálňovej vily s výhľadom na more, 300m pláž, bazén, parkovacie miesta, Rogoznica, Chor

Novostavba 4 spálňovej vily s výhľadom na more, 300m pláž, bazén, parkovacie miesta, Rogoznica, Chor

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 170 m²

Podrobnosti o nehnuteľnosti ID nehnuteľnosti C_3822 Miesto: Rogoznica Typ nehnuteľnosti: samostatne stojaci dom s pozemkom, novostavba Cena 566.500 € Obytná plocha domu: 170 m² Veľkosť pozemku: 500 m2 Dispozícia: 4 spálne a 3 kúpeľne Vzdialenosť od mora: 300 m Elektrina Voda z vodovodu Kanalizácia Telefón / Internet Prístup autom Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti: Bazén Novostavba Záhrada Kompletne zariadený Vonkajšie stolovanie Panoramatický výhľad na more Popis: Novopostavený apartmánový dom s bazénom, slnečnou terasou a veľkou záhradou v centre Rogoznice. Krásna pláž je vzdialená len 300 m! Dom je rozdelený na tri apartmány, každý s vlastným vchodom. Na prízemí je jednoizbový apartmán s východom na priestrannú terasu, ktorá má 55 m2. Presne rovnaký apartmán sa nachádza tiež na prvom poschodí. Na druhom poschodí sa nachádza strešný apartmán s rozlohou 60 m2. V záhrade je krásny bazén s altánkom a slnečnou terasou. Výhodou nehnuteľnosti je aj dostatok priestoru pre zaparkovanie niekoľkých áut. Dom má všetku potrebnú infraštruktúru. Ideálne pre vlastné využitie a aj na ďalší prenájom. Rogoznica patrí medzi veľmi obľúbené lokality ako pre strávenie letnej dovolenky, tak aj pre blízkosť národných parkov Krka a Kornati, či návštevou historických miest ako je Šibenik, Trogir či Split. Viac o Rogoznici Rogoznica je vzdialená 45 minút jazdy severne od Splitu a iba 20 minút od letiska a mesta Trogir. Je to tiež len 30 minút jazdy od Šibeniku. Pobrežná voda je úplne čistá a preto ju mnohí ľudia s mladými rodinami vyhľadávajú ako tú pravú dovolenkovú destináciu. Nájdete tu nádherné pláže, stredomorskú výbornú stravu, morský vzduch, ktorý dopĺňa pomalé kľudné tempo života. Existuje tu veľa kilometrov pláže a málo turistov v porovnaní s ostatnými lokalitami, takže tí, ktorí majú radi súkromie a ústranie, majú tu veľa možností Ľudia, ktorí si kúpili nehnuteľnosť v Rogoznici, našli pokojné, tiché kúzlo stredomorského života.

566 500 €
3 332,35 €/m²

Relax Properties s r.o.
Novostavba rodinnej vily s pozemkom a bazénom,1,1km od mora, ostrov Brač, Chorvátsko

Novostavba rodinnej vily s pozemkom a bazénom,1,1km od mora, ostrov Brač, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Podrobnosti o nehnuteľnosti ID nehnuteľnosti C_4025 Miesto: ostrov Brač Typ nehnuteľnosti: novostavba luxusnej rodinnej vily Cena 710.700 € Obytná plocha domu: 150 m² Veľkosť pozemku: 330m2 Dispozícia: 3 spálne a 3 kúpeľne Vzdialenosť od mora: 1,1 km Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti: Bazén Novostavba Luxusne zariadená Záhrada Kompletne zariadená Vonkajšie stolovanie v príjemnom prostredí Samostatne stojaca vila Nekonečný vyhrievaný bazén Popis: RK Relax properties vám ponúka na predaj novostavbu modernej, plne vybavenej rodinnej vily s bazénom na pokojnom mieste. Nehnuteľnosť je obklopená borovicovými lesmi, vzdialená len 1,1 km od mora. Vila sa nachádza na pozemku o výmere 330 m2 a má 150 m2 celkovej obytnej plochy, ktorá je rozdelená na dve podlažia. Severozápadne orientované prízemie pozostáva z kuchyne, jedálne, obývacej izby a kúpeľne. Prízemie vedie na priestrannú terasu s bazénom, ktorý má funkciu vykurovania a chladenia. Na vonkajšej časti terasy sa nachádza aj letná kuchynka a vonkajšia sprcha. Prvé poschodie vily, ktoré je prepojené s prízemím vnútornými a vonkajšími schodiskami, obsahuje tri spálne. Jedna zo spální je hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a terasou. Ďalšie dve spálne majú prístup na spoločný balkón a ešte jednu kúpeľňu umiestnenú na chodbe. Samotný dvor pozostáva z niekoľkých terás a plôch na relaxovanie a slnenie, záhrady sú pripojené k zavlažovaciemu systému, dvor ponúka vonkajšie parkovacie miesta pre dve autá. Pri stavbe a zariadení vily boli použité iba kvalitné materiály a je vybavená kamerovým systémom s alarmom. Viac o ostrove Brač Ostrov Brač je najväčší (400 km2) v Dalmácii a má najkratšiu plavbu trajektom zo Splitu, asi 40 minút. Trajekt premáva celý rok každých pár hodín do Supetaru. Odtiaľ premáva po ostrove integrovaná verejná doprava. Väčšina ľudí vyhľadáva krásy pobrežia, ale vnútrozemie má tiež úžasnú scenériu a odľahlé lúky a olivové a viničové háje. Brač má nádherné pláže. Pláž v Bole je zobrazená na väčšine chorvátskych turistických materiálov známych ako „Zlatini Rat“ alebo „Zlatý roh“. Na ostrove je malé letisko pre súkromné lietadlá. Najpopulárnejšími nehnuteľnosťami predávanými na Brači sú dovolenkové apartmány v blízkosti pobrežných dedín, často nedávno postavené. Sprísnenie stavebných pravidiel znamená, že sa v súčasnosti stavia menej. Nehnuteľnosť na ostrove Brač sa považuje za dobrú investíciu, pretože Chorvátsko sa snaží zlepšiť svoj turistický priemysel.

710 700 €
4 738 €/m²

Relax Properties s r.o.
Moderní, nová vila s bazénem v klidné lokalitě, Zaton

Moderní, nová vila s bazénem v klidné lokalitě, Zaton

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 317 m²

Krásná nová, moderní vila s bazénem v klidné lokalitě v Zatonu je na prodej. Skládá se z přízemí a 1. patra. V přízemí se nachází krytý vstup, vstup, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ložnice s koupelnou, WC, prádelna. Do prvního patra vedou vnitřní schody. V prvním patře se nachází chodba, 3 ložnice s koupelnami, které mají vstup na terasu. Na dvoře je bazén a sklad, černá kuchyně s komínem, venkovní WC, bazén 27 m2. Celková užitná plocha domu s bazénem je 317,77 m2. Plocha pozemku je 615 m2. Ve dvoře jsou dvě parkovací místa. Výhoda: při koupi této nemovitosti kupující neplatí daň z prodeje nemovitosti. Vzdálenost od centra a moře je 1,1 km. Dům je ve výstavbě a nastěhování je plánováno na jaro 2023 Podlahové krytiny tvoří dlažba a laminát. Konstrukce z cihelných tepelných bloků. Tepelná izolace na fasádě 8 cm polystyren. Plochá střecha. Plastová okna s elektrickými žaluziemi a sítěmi proti hmyzu. Krb v obývacím pokoji. Elektrické podlahové vytápění v koupelně. Klimatizace v obývacím pokoji a ložnicích. Na zahradě je instalována závlaha. Zaton je malé turistické místo ideální pro opravdový odpočinek a relaxaci od stresu všedního dne. Nachází se mezi dvěma historickými městy - Nin (2 km) a Zadar (12 km). Představuje jedinečnou kombinaci dalmatské architektury, příjemného středomořského klimatu, zachovalé přírody, bohatého kulturního a historického dědictví a živého turistického každodenního života. Písečné pláže ve stínu staletých borovic jsou ideální pro rodiny s dětmi. Pokud chcete najít klid, křišťálově čisté moře, čisté pod vodou, stín borových lesů, nezapomenutelné západy slunce, pak je Zaton ideálním místem pro vaši dovolenou. ID nabídky 5208

767 000 €
2 419,56 €/m²

Nemovitosti u more
Predaj nádherný dom len 140m od mora s výhľadom na more a bazénom, Chorvátsko - Pag - Maslenik

Predaj nádherný dom len 140m od mora s výhľadom na more a bazénom, Chorvátsko - Pag - Maslenik

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom na ostrove Pag v Chorvátsku. Pozostáva obývacej izby, kuchyne, 4 spální, 2 kúpeľní Obytná plocha domu je 110m2 ktoré majú plné využitie. Unikátne rozloženie 550m2 pozemku, na ktorom sa nachádza 12 metrový bazén a prekrytá terasa s panoramatickým výhľadom na more. Jednou z veľkých výhod tohto prakticky rozloženého bungalovu, sú nádherné nadrozmerné okná ktoré umožňujú hojnosť prirodzeného svetla prúdiť do miestnosti. Kuchyňa archetyp je s nádychom provensálska je štýlovo efektívne a plne využitá na všetky potreby, jedálenský ostrovček v masívnom dreve umožňuje viac funkčnosti a slúži aj ako pracovná doska. Rovnako aj kúpeľňa s rámovým sprchovacím kútom zdôrazňuje formu aj funkciu. Spálňa sa taktiež môže pochváliť nádherným výhľadom, no okná sú vybavené blankytnými tienidlami ktoré umožňujú ochranu pred ostrým slnkom. Pred vstupom do hlavnej spálne sa nachádza prvá spálňa ktorá môže slúžiť ako detská izba či hosťovská izba, je doplnená veľkým odkladacím priestorom. Jednou z veľkých výhod tejto nehnuteľnosti je práve využitie veľkého dvoru, ktorý vám dovoľuje si plne vychutnať letné dni. Vzdialenosť od mora je necelých 140m preto výhľad nie je jediná devíza. Potrebujete poskytnúť viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944 250 310 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu martina@novebyvanierk.sk

420 000 €
3 818,18 €/m²

NOVÉ BÝVANIE RK, s.r.o.
Vila v prvej línii s vlastným prístupom na pláž a kotviskom pre lode, Pelješac, Chorvátsko

Vila v prvej línii s vlastným prístupom na pláž a kotviskom pre lode, Pelješac, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 318 m²

Podrobnosti o nehnuteľnosti ID nehnuteľnosti C_3945 Miesto: polostrov Pelješac Typ nehnuteľnosti: rodinný dom v prvej línii s prístupom na vlastnú pláž Cena 1.648.000 € Obytná plocha domu: 318 m² Pozemok: 662 m2 Dispozícia: 6 x spálňa, 6x kúpeľňa Vzdialenosť od mora: 5 m Orientácia na sever Elektrina Voda z vodovodu Telefón / Internet Prístup autom Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti: Prvá línia pri mori Exkluzívna lokalita Vlastná súkromná pláž Priestor pre kotvenie vlastnej lode Pozemok/Záhrada Vonkajšie stolovanie Panoramatický výhľad na more a súkromie Samostatne stojaca vila Nekonečný bazén (Infinity pool) Sauna Telocvičňa Popis: Realitná kancelárie Relax properties Vám ponúka nehnuteľnosť v prvej línii od mora, táto jedinečná vila je so súkromnou plážou a kotviskom pre loď. Vila sa nachádza na pozemku o výmere 662 m2 a má 318 m2 obytnej plochy. Prízemie pozostáva z veľkej priestrannej obývacej izby a kuchyne, veľkej kúpeľne, izby s vlastnou kúpeľňou a malou posilňovňou. Vnútorné schodisko vedie na prvé poschodie, kde sú tri priestranné spálne – každá s malou Obývačkou a kúpeľňou. V podkroví domu sa nachádzajú dve izby s kúpeľňou. Izby sú prepojené dverami a majú prístup cez vonkajší vchod. Vila sa nachádza na samom konci obce, čo jej zabezpečuje úplné súkromie a prakticky aj prístup na súkromnú kamienkový krásnu pláž. Pred domom je malé prístavisko pre menší čln. Za domom sa nachádza malé futbalové ihrisko s umelou trávou. Viac o polostrove Pelješac Polostrov Pelješac sa nachádza na polovici cesty medzi dvomi jadranskými perlami Splitom a Dubrovníkom. Rozlohou druhý najväčší polostrov v Chorvátsku má vynikajúce stredomorské podnebie, ktorá ho učinilo dokonalým prostredím pre rozvoj vinohradníctva a výrobu vrcholových vín. Riviéra Pelješac je najteplejším miestom chorvátskeho prímoria, na ktorom kvitnú voňavé záhrady Stredozemia plné mandlí, orechov, fíg, granátových jabĺk a kiwi. Čisté more, ktoré Pelješac robí atraktívnou turistickou destináciou, si svojím bohatým živočíšnym svetom nájde svoju cestu aj na tanier svojich návštevníkov. Medzi mnohými druhmi rakov, rýb a mušlí sa zvlášť vynímajú ustrice. Malý Ston je najznámejší po chove a príprave tejto pochúťky.

1 648 000 €
5 182,39 €/m²

Relax Properties s r.o.
Na prodej nový rodinný dům s bazénem, Krk, Chorvatsko

Na prodej nový rodinný dům s bazénem, Krk, Chorvatsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112.06 m²

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový rodinný řadový dům s bazénem v okolí obce Malinska na ostrově Krk, který je s pevninou spojen mostem, v Primorsko-goranské oblasti v Chorvatsku. Dvoupodlažní dům o ploše 112,06 m2 byl v roce 2021 postaven na pozemku o rozloze 200 m2 a tvoří polovinu dvojdomku. V přízemí se nachází krytý vchod, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, jedna ložnice, koupelna, toaleta, chodba, lodžie (4,40 m2), krytá terasa (6,75 m2) a otevřená terasa (4,90 m2). Schodiště vede do prvního patra, kde naleznete dvě ložnice, dvě koupelny, chodbu a terasu (4,45 m2). Dům je postavený z kvalitních materiálů a vybavený klimatizací. Na pozemku máte bazén s terasou ke slunění a parkovací místo pro dva automobily. Prostředí kolem je klidné a tiché, plné zeleně. Vzdálenost do centra obce, k moři i pláži je přibližně 3 km.

450 000 €
4 015,71 €/m²

ALEXANDRIA REAL s.r.o.
Vila s bazénem, Vodice, Severní Dalmácie, Chorvatsko

Vila s bazénem, Vodice, Severní Dalmácie, Chorvatsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Chorvátsko, Vodice. Plocha: úžitková 120m2, pozemku 240m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: lokálne, podlahové. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom. Rovná strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230V).Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb. Cena 485 000 € Nově postavená vila ve Vodici s výhledem na moře. Nachází se na okraji obce. Vila je součástí nového projektu sestávajícího z celkem 4 vil. Vila má celkovou užitnou plochu 135,82 m2, má dvě podlaží (přízemí + 1.NP + střešní terasa). Přízemí tvoří kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, chodba, komora, toaleta pro hosty, vnitřní schodiště vedoucí do 1. patra, kde jsou 3 ložnice a dvě koupelny. Střešní terasa má rozlohu 52 m2 s přípravu pro případnou jacuzzi. Zahrada je plně oplocená a má 200 m2 s dvěma prostornými parkovacími místy, venkovním grilem, bazénem 22 m2. Vila se nacházejí 1600 m od pláže a 1300 m od centra města, disponuje výhledem na moře. Vila je postavena ve vysokém standardu kvality a je vybavena: - Kuchyně s kuchyňským ostrůvkem na míru - Žaluzie s elektrickým pohonem; - Podlahové vytápění v koupelnách; - Klimatizace v každém samostatném pokoji; - Solární kolektor na teplou vodu a 300l zásobník. - Bazén 22 m2 se základním vybavením - Venkovní sprcha se zásobníkem teplé vody na solární ohřev - Bio čistička pro odpadní vody - Markýza s elektrickým pohonem - Video dohled - Bezpečnostní dveře s ovládáním vstupu (otisk a číselník) - Část fasády v přízemí obložena přírodním kamenem.

485 000 €
4 041,67 €/m²

Adriatic Real s.r.o.
Luxusná vila s panoramatickým výhľadom, 500m od mora, Primošten, Chorvátsko

Luxusná vila s panoramatickým výhľadom, 500m od mora, Primošten, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 300 m²

Podrobnosti o nehnuteľnosti ID nehnuteľnosti C_4000 Miesto: Primošten Typ nehnuteľnosti: dom/villa Cena 2.369.000 € Dom obytná plocha: 300 m2 Veľkosť pozemku: 962 m2 Dispozícia: 4 spálne, 4 kúpeľne Vzdialenosť od mora: 500 m Orientácia na juh Elektrina Voda z vodovodu Telefón / Internet Prístup autom Septik Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti: Luxusný bazén (infinity pool) Novostavba Orientácia na juh Luxusne zariadená nehnuteľnosť Vonkajšie stolovanie s výhľadom na more Panoramatický výhľad na more Samostatne stojaca vila Popis: Vynikajúca, samostatne stojaca luxusná vila s krásnym výhľadom na more v top lokalite. Vila sa nachádza na pozemku 962 m2 a má obytnú plochu 300 m2. Pozostáva z obývacej izby, jedálne a štyroch spální s vlastnými kúpeľňami. Vďaka svojej top polohe ponúka vila pokoj a pôžitok z pravého stredomorského prostredia, a predsa je blízko centra. Ponúka fantastický výhľad na more a mesto Primošten. Viac o Primoštene Primošten je vzdialený 45 minút jazdy severne od Splitu, letiska a Trogiru. Pre mnohých ľudí s mladými rodinami je to vyhľadávaná dovolenková destinácia. Je to snáď najkrajšia z dedín pozdĺž tohto pobrežia a stále si zachováva nadčasový stredomorský vzduch s pomalým tempom života a úzkymi uličkami. Tím ktorí si zamilovali túto oblasť, netreba predstavovať krásu pláži a čistotu mora. Množstvo ľudí už dávno našlo tu svoj raj a opätovne sa tu vracajú. Pri pobyte v mestečku Primošten sa ľahko dostanete aj do jedného z najkrajších národných parkov Krka. Ľudia, ktorí si kúpili nehnuteľnosť v Primoštene, zistili, že práve tu našli pokoj a tiché kúzlo spojené s touto lokalitou. V samotnom Primoštene je na predaj veľmi málo dovolenkových apartmánov a víl, čo si drží svoju cenu nesmierne nehnuteľnosti vysoko. Zlatý kvet Európy, najvyššie európske ocenenie v oblasti cestovného ruchu, získalo toto mestečko Primošten, ktoré sa nachádza neďaleko krásneho historického Šibeniku. O to viac, čo sa tu dá objavovať.

2 369 000 €
7 896,67 €/m²

Relax Properties s r.o.
1 2