Novostavby.sk
Nájdených 30 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Rodinné domy v Chorvátsku

1 2
Predaj 4izbový luxusný zariadený apartmán v Primošten-Chorvátsko

Predaj 4izbový luxusný zariadený apartmán v Primošten-Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný zariadený apartmán o rozlohe 105,11 m2 v apartmánovom dome VILA ANKORA, nachádzajúci sa v jedinečnej vyhľadávanej dovolenkovej lokalite mesta Primošten. Vila Ankora je slovenský projekt, zrealizovaný slovenským developerom/investorom. Apartmánový dom má 4 podlažia, na každom podlaží sa nachádzajú 2 veľkorysé apartmány s priestrannou terasou s výhľadom na more. V ponuke je apartmán S3 na 1. vyvýšenom podlaží s veľkou terasou čiastočne prekrytou s výhľadom na more. Apartmán S3 – popis: - vstupná chodba – zádverie – 10,1 m2 - wc + malé umývadlo – 2,87 m2 - kúpelňa s wc – 5,58 m2 - spálňa 1 – 11,07 m2 - spálňa 2 – 12,14 m2 - spálňa 3 – 12,06 m2 - obývacia izba s kuchyňou – 30,34 m2 - logia – z toho prekrytá 8,94 m2, otvorená 12,01 m2 Vybavenie apartmánu S3 : - v každej izbe drevené podlahy – lepené - okná so žalúziami - interiérové dvere - kuchynská linka komplet vybavená so vstavanými elektrospotrebičmi / chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, mikrovlnka, indukčná varná doska/, jedálenské sedenie - 3 spálne – v každej spálni vstavané skrine na mieru, dvojlôžková posteľ / dá sa oddeliť na samostatné lôžka/, nočné stolíky, lampy - obývacia izba – rohová rozťahovacia gaučová súprava, stolík, televizor - kúpelňa + wc – komplet zariadená, automatická práčka, samostatný ohrev dody, dlažba, obklad - samostatné wc – dlažba, obklad, malé umývadlo - klimatizácia – v každej izbe samostatne , aj s možnosťou kúrenia - logia – upravená, dlažba , záhradné sedenie - vlastný merač elektriny a vody - udržiavaná trávnatá plocha s možnosťou grilovania /murovaný gril/ - upravené parkovacie státie na pozemku – 9,900,- € Výhodou tohto veľkorysého zariadeného apartmánu S3 je výstup zo zadnej časti na upravenú trávnatú plochu, kde sa nachádza gril a záhradné sedenie. Vzdialenosť na pláž je 750 m, pešou chôdzou asi 10 minút. Mestečko Primošten sa rozprestiera na dvoch poloostrovoch Raduča a Luka Primošten. Je považované za jednu z najkrajších dovolenkových destinácii s najčistejšou morskou vodou a upravenými plážami v Chorvátsku. Staré idylické mesto s prístavom, kultúrou a službami má bohatú históriu a nádherné historické centrum. Známe sú zvyky a tradície ako rybárske noci, dalmatínske ľudové piesne a večery folklóru. Vzdialenosť od mesta Split a jeho letiska je 39 km, od Zadaru 112 km. Vzdialenosť z Košíc je 980 km, z Bratislavy 750 km. Ak uvažujete ako bezpečne zhodnotiť svoje financie, ponúkame Vám túto zaujímavú investíciu v lukratívnej a prosperujúcej lokalite idylického mesta Pripošten. Aktuálne foto z interiéru budú prezentované v dohľadnej dobe. V prípade ďalších otázok ma prosím neváhajte kontaktovať.

384 000 €
3 657,14 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj luxusný apartmán v Primošten - Chorvátsko, novostavba, ZNÍŽENÁ  CENA

Predaj luxusný apartmán v Primošten - Chorvátsko, novostavba, ZNÍŽENÁ CENA

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj luxusný apartmán v apartmánovom dome "VILA ANKORA" nachádzajúci sa v jedinečnej dovolenkovej lokalite mesta Primošten. Vila Ankora je slovenský projekt, zrealizovaný slovenským developerom/investorom. Apartmánový dom má 4 podlažia , na každom podlaží sa nachádzajú 2 veľkorysé apartmány s priestrannou terasou a výhľadom na more. V ponuke je apartmán na 4. podlaží s veľkou terasou a výhľadom na more. Na pozemku sú dostupné parkovacie miesta, vzdialenosť na pláž je 750 m, pešou chôdzou asi 10 minút. Mestečko Primošten sa rozprestiera na dvoch polostrovoch Raduča a Luka Primošten. Je považované za jednu z najkrajších dovolenkových destinácii s najčistejšou morskou vodou v Chorvátsku.Staré idylické mesto s prístavom, kultúrou a službami má bohatú históriu a nádherné historické centrum. Známe sú zvyky a tradície ako rybárske noci, dalmatínska ľudová muzika a večery folklóru. Vzdialenosť od mesta Split a jeho letiska je 39 km, od Zadaru 112 km a Košíc 980 km. Od Bratislavy je Primošten vzdialený 750 km. Na predaj ponúkame: Apartmán S8 - 4. podlažie - 89 m2 z toho 39 m2 terasa s krásnym výhľadom na more Vybavenie apartmánu : - lepené drevené podlahy - okná so žalúziami na ovládanie - bezpečnostné dvere - interiérové dvere - zariadená kúpeľňa vrátane samostatného ohrevu teplej vody, wc - príprava na kuchynskú linku / je možné dodať ako nadštandard / - klimatizácia / osobitne obývačka s kuchyňou + spálňová časť/ - vlastný merač elektriny a vody - kompletne upravené okolie a parkovacie státie - parkovacie státie na pozemku 9 900,- € Ak uvažujete ako bezpečne zhodnotiť svoje financie , ponúkame Vám túto zaujímavú investíciu v lukratívnej a prosperujúcej lokalite idylického mesta Primošten. V prípade ďalších otázok ma prosím neváhajte kontaktovať.

269 000 €
3 022,47 €/m²

RE/MAX Slovakia
Apartmánové vilky pri mori - Novigrad, Severná Dalmácia, Chorvátsko

Apartmánové vilky pri mori - Novigrad, Severná Dalmácia, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 65 m²

Realitná kancelária RE-MAX EXTRA ponúka na predaj apartmánové vilky v jednom z najmalebnejších miest v Dalmácii, obklopeným krištáľovo čistou vodou ďaleko od preplnených mestských lokalít v Novigrade. Novigrad je miestom, kde sa zastavuje čas a vznikajú okamihy. Oblasť je výborne dostupná autom- vzdialenosť po diaľnici je približne 825km. Vzdialenosť od Zadaru len 25km, od Ninu len 35km. Novigrad svojim čistým morom a plážami s jemným štrkom uspokojí nielen rodiny s malými deťmi, ale aj seniorov a hendikepovaných ľudí s vybudovanou rampou so vstupom do mora. Vilky sa nachádzajú na konci obce Novigrad. Vzdialenosť od mora a prírodnej pláže je 20-50m. Vilky sú 1-podlažné, so šikmou strechou, priznaným šikmým stropom v interiéri, t.j. vysoké stropy, vzdušné a svetlé priestory. Každá z viliek pozostáva z: - vstupná chodba - obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou = otvorený koncept - spálňa (priestor pre 1 manželskú posteľ + 1 lôžko) - kúpeľňa so sprchovým kútom a WC - krytá terasa s výhľadom na more + záhrada - parkovanie pre 2-3 autá (podľa m2 pozemku) Vilky sa predávajú sa v štádium holodom: tehlová stavba, betónový strop, červená škridla, zateplenie, biela omietka, plastové okná a dvere, okenice, terasy so zábradlím a bránkou, príprava pre siete - vodu, elektrinu, odpad v kuchyni a pračku v kúpeľni, príprava pre 2x klimatizácia, 2x TV, Wi-fi – podľa projektovej dokumentácie možnosť dokončenia stavby na kľúč podľa dohody Predpoklad dokončenia: máj - november 2023 Cena zahŕňa 1 vilku o rozlohe 65m2 a polovicu príslušného pozemku (min. 200m2, podľa parcely) 1. a 2. línia od mora 195.300,-€ (vrátane provízie RK) 3. a 4. línia od mora 184.800,-€ (vrátane provízie RK) V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad kúpnych zmlúv PRÁVNIKOM - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, vybavenie financovania hypotekárnym úverom s najlepšími finančnými podmienkami na trhu. Pre viac informácií a detailne spracovanú prezentáciu celej lokality s projektami výstavby vám na vyžiadanie radi poskytneme v slovenskom alebo anglickom jazyku. Neváhajte ma prosím kontaktovať na tel. 0948 119 035 alebo mailom.

cena dohodou

RE/MAX Slovakia
Predaj luxusný apartmán v Primošten - Chorvátsko, novostavba

Predaj luxusný apartmán v Primošten - Chorvátsko, novostavba

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj posledný luxusný apartmán v apartmánovom dome "VILA ANKORA" nachádzajúci sa v jedinečnej dovolenkovej lokalite mesta Primošten. Vila Ankora je slovenský projekt, zrealizovaný slovenským developerom/investorom. Apartmánový dom má 4 podlažia , na každom podlaží sa nachádzajú 2 veľkorysé apartmány s priestrannou terasou a výhľadom na more. V ponuke je posledný apartmán na 4. podlaží, ostatné sú predané. Na pozemku sú dostupné parkovacie miesta, vzdialenosť na pláž je 750 m, pešou chôdzou asi 10 minút. Mestečko Primošten sa rozprestiera na dvoch polostrovoch Raduča a Luka Primošten. Je považované za jednu z najkrajších dovolenkových destinácii s najčistejšou morskou vodou v Chorvátsku.Staré idylické mesto s prístavom, kultúrou a službami má bohatú históriu a nádherné historické centrum. Známe sú zvyky a tradície ako rybárske noci, dalmatínske ľudové hudby a večery folklóru. Vzdialenosť od mesta Split a jeho letiska je 39 km, od Zadaru 112 km a Košíc 980 km. Od Bratislavy je Primošten vzdialený 750 km. V pounke posledný apartmán : Apartmán S8 - 4. podlažie - 89 m2 z toho 39 m2 terasa s krásnym výhľadom na more Vybavenie apartmánu : - plávajúce podlahy na celej ploche - okná so žalúziami - bezpečnostné dvere - interiérové dvere - zariadená kúpeľňa vrátane samostatného ohrevu teplej vody, wc - príprava na kuchynskú linku / je možné dodať ako nadštandard / - klimatizácia / osobitne obývačka s kuchyňou + spálňová časť/ - vlastný merač elektriny a vody - kompletne upravené okolie a parkovacie státie - parkovacie státie na pozemku 9 900,- € Ak uvažujete ako bezpečne zhodnotiť svoje financie , ponúkame Vám túto zaujímavú investíciu v lukratívnej a prosperujúcej lokalite idylického mesta Primošten. V prípade ďalších otázok ma prosím neváhajte kontaktovať.

300 000 €
3 370,79 €/m²

RE/MAX Slovakia
predaj, dovolenkový apartmán, 50m od mora, 65m2, Chorvátsko, Novigrad

predaj, dovolenkový apartmán, 50m od mora, 65m2, Chorvátsko, Novigrad

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 65 m²

RE/MAX EXTRA ponúka na predaj apartmánové vilky (ďalej len AV) v Chorvátsku, v meste Novigrad, Severná Dalmácia, 50m od pláže s pozvoľným vstupom do krištáľovo - čistého mora. AV majú rozlohu od 65 m2 s prislúchajúcim pozemkom a parkovaním do 200 m2. AV majú prvky tradičnej novigradskej architektúry - zelené okná, okenice, kameň. Pozostávajú z: - vstupná chodba, 1 technická miestnosť - kuchyňa s obývacou izbou s výhľadom na more a východom na terasu, - 1 spálňa s výhľadom na more a východom na terasu - 1 kúpeľňa (wc, sprchový kút) - terasa s výhľadom na more AV sa predávajú v štádiu – holodom: Tehlová konštrukcia, plastové okná, dvere, okenice, zateplená fasáda s omietkou a maľovkou, šikmá strecha, škridľa, vnútorné omietky s maľovkou, kompletná elektrická inštalácia (vrátane vypínačov a zásuviek), vodoinštalácia, odpady, zásobník na ohrev vody v kúpeľni, príprava na pračku v kúpeľni, príprava na 2 klimatizačné jednotky, AV bude napojená na inžinierske siete – vodovod, el. energia, kanalizácia/septik Cena apartmánovej vilky v prevedení holodom aj s pozemkom je 150,000€. Možnosť dokončenia AV na kľúč - za príplatok: - dlažba/obklady - na výber z 2 variantov, interiérové dvere, sanita do kúpeľne – umývadlo, wc, batérie, kuchynská linka, klimatizácia Apartmánové vilky budú postavené po dvojiciach (viď. vizualizácie). Pôdorys apartmánovej vilky na vyžiadanie.

cena dohodou

RE/MAX Slovakia
Moderný dom 5+kk, 197m2, bazén, pozemok 488m2, Privlaka, Chorvátsko

Moderný dom 5+kk, 197m2, bazén, pozemok 488m2, Privlaka, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj novostavbu moderného 5-izbového rodinného domu s bazénom, cca 200 m od mora, v malom prístavnom mestečku Privlaka v Chorvátsku. Privlaka je vzdialená cca 5km od mesta Nin, cca 22km od starobylého mesta Zadar a len cca 30km od diaľnice. Rodinný dom je v tichej lokalite s výhľadom z terasy na more, Vir, Pag a Velebit. Novostavba je postavená v roku 2019 podľa najvyšších štandardov, sú použité najkvalitnejšie materiály, rodinný dom má energetický certifikát A+. Výmera a opis: Rodinný dom je moderná dvojpodlažná novostavba o rozlohe cca 197m2 na pozemku o rozlohe cca 488m2. Samotný dom pozostáva zo 4 samostatných spální, veľkej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou, 3 kúpeľní s WC, samostatného hosťovského WC a terasy na každom podlaží. Na pozemku sa nachádza bazén cca 24m2 (3x8m), menšie detské ihrisko, vonkajší gril s krytým posedením a taktiež je tam priestor pre parkovanie viacerých áut. Dom sa predáva kompletne zariadený a vybavený modernými spotrebičmi. Základná charakteristika: - apartmánový dom sa nachádza v novej tichej štvrti - asfaltová prístupová cesta - štrkovitá pláž cca 200 m od domu - v širšej blízkosti občianska vybavenosť (obchody, reštaurácie, kaviarne, lekárne, široká ponuka športov, atď.) - množstvo cyklotrás v okolí - upravené okolie domu - pitná voda - verejný vodovod - odpad - septik - elektrina - internetové ADSL pripojenie - satelitná televízia Vybavenie: - kompletne zariadený - vybavená kuchyňa - klimatizácia (2 klimatizačné jednotky) - plastové okná - vonkajšie rolety - keramická podlaha v izbách - keramické obklady a dlažby v kúpeľniach - hydromasážna vaňa Rozmery pozemku a výmer sú orientačné. Dom je k dispozícii ihneď. V prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti sa skladá rezervačná záloha vo výške 13% z celkovej ceny za nehnuteľnosť. Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby a poradenstvo v spolupráci s partnerskou kanceláriou investora v Chorvátsku, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk BONUS V prípade kúpy nehnuteľnosti ako investície vieme sprostredkovať služby miestnej správcovskej spoločnosti s cca 15 ročnou skúsenosťou, ktorá pokrýva všetky aspekty správcovstva: - rezerváciu cez najznámejšie a najsilnejšie rezervačné platformy (RBNB, Booking...), - príjem a uvítanie hostí, - upratovacie služby, - vyprevadenie hostí, kontrola apartmánu pri odovzdaní (škody...), - pravidelné kontroly apartmánu mimo sezóny, keď je apartmán prázdny. Cena za správcovské služby sa odvíja od dohody a dohodnutých služieb.

410 000 €
2 081,22 €/m²

AstonReal s.r.o.
Na prodej rodinný dům s bazénem blízko moře, Tribunj, Chorvatsko

Na prodej rodinný dům s bazénem blízko moře, Tribunj, Chorvatsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 137 m²

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej rodinný dům s bazénem blízko moře ve městě Tribunj v Šibenické oblasti v Chorvatsku. Dům o rozloze 137 m2 má pozemek o rozloze 576 m2. Tento krásný dům se nachází v klidné lokalitě a sestává z přízemí a 1. patra. V přízemí je chodba, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, 1 ložnice s vlastní koupelnou, WC, a komora s přístupem na zahradu. Z obývacího pokoje je vstup na terasu a zahradu, kde je bazén (7x4m) s prostorem ke slunění a venkovní gril. V 1. patře jsou další 2 prostorné ložnice, každá s vlastní koupelnou a terasou. Dům byl postavený v roce 2021 a je plně vybavený, veškerý nábytek je v ceně. Je připojený na městskou kanalizaci, má elektřinu, klimatizaci, solární panely k ohřevu vody, asfaltovou příjezdovou cestu, 3 parkovací místa a je orientovaný na jih. Nemovitost je ve vlastnictví firmy. Vzdálenost do centra města je přibližně 1 km a k moři cca 300 m.

530 000 €
3 868,61 €/m²

ALEXANDRIA REAL s.r.o.
5 izbový rodinný dom na predaj Nedešćina, Istria

5 izbový rodinný dom na predaj Nedešćina, Istria

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 125 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj, prekrásny rodinný dom s bazénom v obci Nedešćina, na Istrii v Chorvátsku. Jedná sa o novostavbu skolaudovanú v roku 2021, so začiatkom užívania v roku 2021. Kuća na Istrii hovoria starousadlíci domom, Casa stojí na pozemku o rozlohe 532 m2, s celkovou zastavanou plochou 164,5 m2 a z toho bazén je 32 m2. Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, zádveria kde je hneď aj technická miestnosť, s práčkou a toaletou. Spodná časť pozostáva hlavne z priestrannej obývačky s kuchyňou, jedálňou s výstupmi na terasu a pozemok s bazénom. Na spodnom poschodí sa nachádza spálňa s vlastnou kúpeľňou. Horné poschodie pozostáva z troch samostatných izieb ktorá ma každá vlastnú kúpeľňu s toaletou. Všetky tri izby sú orientované smerom na pozemok s bazénom a dve horné izby majú výstup na priestrannú terasu. Pozemok je rovinatý a na pozemku je postavený bazén z tých najkvalitnejších materiálov, zastrešená terasa s vybudovanou pieckou a grilom. Pozemok je upravený nasadeným trávnikom, okrasnými tujami. Rodinný dom sa predáva kompletne a nadštandardne zariadený, kuchynský linka so spotrebičmi vyrobená v Nemecku (DANKÜCHEN), všetky vstavané skrine, postele, nočné stolíky, zárubne, dvere sú vyrobené na mieru podľa požiadaviek majiteľov. Celý dom je kompletne klimatizovaný s predprípravou na kúrenie (stačí domontovať radiátory v prípade záujmu o celoročné bývanie). Zábradlie na schodisku je vyrobené domácim umeleckým kováčom. Casa sa prenajíma momentálne cez agentúru a týždenný obrat počas letných mesiacov je 2.500,- v priemere € (z toho 12% si berie agentúra) - cena prenájmu platí pri mesiacoch júl a august. Máj, jún a september sa prenajíma od sumy 1.500,- až do 2.200,- na týždeň. Mimo sezóny je cena dohodou s agentúrou. Lokalita je mimoriadne vyhľadávaná milovníkmi kľudu a hlavne športových nadšencov. Cyklistika je mimoriadne obľúbená v okolí, nakoľko sa Istria podobá skôr na Talianske Toskánsko s množstvom novovybudovaných, rekonštruovaných ciest do vrchu s gýčovým výhľadom na more a okolie. Lokalita poskytuje absolútne kompletnú občiansku vybavenosť s množstvom možností na kúpanie alebo turistiku v Chorvátskom Národnom parku Učka. Zároveň sa nachádzaj v blízkosti medzinárodné letisko Pula. Cena za uvedený rodinný dom so zariadením je 410.000,-/€. Uvedená cena rodinného domu je kompletná v ktorej je zahrnutá odmena pre sprostredkovateľa za kompletný servis vrátane poplatkov pri samotnom prevode nehnuteľnosti. Poplatky ako % z kúpy nehnuteľnosti podľa platnej legislatívy si hradí kupujúci. Zodpovedný maklér: Maroš Huťa, kontakt 0903 259 219, email: huta@zenith-reality.sk Text a niektorá fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Zenith-Reality s.r.o. © Copyright

410 000 €
3 280 €/m²

Zenith Reality s.r.o.
Na prodej nový rodinný dům s bazénem, Krk, Chorvatsko

Na prodej nový rodinný dům s bazénem, Krk, Chorvatsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112.06 m²

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový rodinný řadový dům s bazénem v okolí obce Malinska na ostrově Krk, který je s pevninou spojen mostem, v Primorsko-goranské oblasti v Chorvatsku. Dvoupodlažní dům o ploše 112,06 m2 byl v roce 2021 postaven na pozemku o rozloze 200 m2 a tvoří polovinu dvojdomku. V přízemí se nachází krytý vchod, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, jedna ložnice, koupelna, toaleta, chodba, lodžie (4,40 m2), krytá terasa (6,75 m2) a otevřená terasa (4,90 m2). Schodiště vede do prvního patra, kde naleznete dvě ložnice, dvě koupelny, chodbu a terasu (4,45 m2). Dům je postavený z kvalitních materiálů a vybavený klimatizací. Na pozemku máte bazén s terasou ke slunění a parkovací místo pro dva automobily. Prostředí kolem je klidné a tiché, plné zeleně. Vzdálenost do centra obce, k moři i pláži je přibližně 3 km.

450 000 €
4 015,71 €/m²

ALEXANDRIA REAL s.r.o.
CHORVÁTSKO - Dom s bazénom v tichej dedinke pri Rogoznici

CHORVÁTSKO - Dom s bazénom v tichej dedinke pri Rogoznici

Druh: Rodinný dom

Realitná kancelária AMAXADES REALITY vám ponúka na predaj dom v malej tichej dedinke vzdialenej 4 km od Rogoznice a 6 km od Primoštenu. Dom sa nachádza 300 metrov od pláže v miernom svahu, čo zabezpečuje nádherný výhľad na more. Pozemok má rozlohu 350 m2 a nachádza sa na ňom bazén 24 m2. Dom má dve podlažia: Na prízemí je garáž, obývačka s kuchyňou, WC, práčovňa a priestor na cvičenie. Vedľa domu je veľká terasa na opaľovanie s bazénom. Na prvom poschodí sú tri spálne, dve kúpeľne a 2 veľké terasy s otvoreným výhľadom na more. Dom má 8 rokov. Inžinierske siete - mestský vodovod, kanalizácia - septik, elektrina. Predajná cena nehnuteľnosti je 478 950 EUR. Predajná cena zahŕňa právny servis súvisiaci s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku a províziu pre realitnú kanceláriu. Podľa chorvátskych zákonov je kupujúci po nadobudnutí vlastníctva povinný zaplatiť daň z prevodu nehnuteľnosti vo výške 3% z kúpnej ceny. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prípadne obhliadku nehnuteľnosti nás kontaktujte: 0911 201 211, amaxades.reality@gmail.com

478 950 €
1 368,43 €/m²

AMAXADES s.r.o.
CHORVÁTSKO - Dom so 4 apartmánmi, 40 m od mora - Rogoznica

CHORVÁTSKO - Dom so 4 apartmánmi, 40 m od mora - Rogoznica

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 315.66 m²

Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj dom so 4 apartmánmi v malej dedinke vzdialenej 2 km od centra Rogoznice a 6 km od Primoštenu. Dom stojí iba 40 m od mora a má otvorený výhľad na more a ostrovy. Dom pozostáva zo suterénu, prízemia a dvoch podlaží. K domu patrí dvor. Pred domom je parkovanie pre 5 áut. V dome sú štyri plne zariadené a klimatizované apartmány, každý s terasou a výhľadom na more. Obytná plocha domu je 315,66 m2 Pozemok má výmeru 324 m2. Dom bol postavený v roku 2010. Inžinierske siete - elektrina, kanalizácia - septik, obecný vodovod. Predajná cena nehnuteľnosti je 751.900 EUR. Predajná cena zahŕňa právny servis súvisiaci s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku a províziu pre realitnú kanceláriu. Podľa chorvátskych zákonov je kupujúci po nadobudnutí vlastníctva povinný zaplatiť daň z prevodu nehnuteľnosti vo výške 3% z kúpnej ceny. V prípade záujmu o ďalšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás kontaktujte: 0911 201 211, amaxades.reality@gmail.com

751 900 €
2 381,99 €/m²

AMAXADES s.r.o.
Vila s bazénem, Vodice, Severní Dalmácie, Chorvatsko

Vila s bazénem, Vodice, Severní Dalmácie, Chorvatsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Chorvátsko, Vodice. Plocha: úžitková 120m2, pozemku 240m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: lokálne, podlahové. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom. Rovná strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230V).Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb. Cena 485 000 € Nově postavená vila ve Vodici s výhledem na moře. Nachází se na okraji obce. Vila je součástí nového projektu sestávajícího z celkem 4 vil. Vila má celkovou užitnou plochu 135,82 m2, má dvě podlaží (přízemí + 1.NP + střešní terasa). Přízemí tvoří kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, chodba, komora, toaleta pro hosty, vnitřní schodiště vedoucí do 1. patra, kde jsou 3 ložnice a dvě koupelny. Střešní terasa má rozlohu 52 m2 s přípravu pro případnou jacuzzi. Zahrada je plně oplocená a má 200 m2 s dvěma prostornými parkovacími místy, venkovním grilem, bazénem 22 m2. Vila se nacházejí 1600 m od pláže a 1300 m od centra města, disponuje výhledem na moře. Vila je postavena ve vysokém standardu kvality a je vybavena: - Kuchyně s kuchyňským ostrůvkem na míru - Žaluzie s elektrickým pohonem; - Podlahové vytápění v koupelnách; - Klimatizace v každém samostatném pokoji; - Solární kolektor na teplou vodu a 300l zásobník. - Bazén 22 m2 se základním vybavením - Venkovní sprcha se zásobníkem teplé vody na solární ohřev - Bio čistička pro odpadní vody - Markýza s elektrickým pohonem - Video dohled - Bezpečnostní dveře s ovládáním vstupu (otisk a číselník) - Část fasády v přízemí obložena přírodním kamenem.

485 000 €
4 041,67 €/m²

Adriatic Real s.r.o.
Dvoupatrový řadový dům na prodej v Vrsi, Mulo

Dvoupatrový řadový dům na prodej v Vrsi, Mulo

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

Dům se skládá ze dvou podlaží. V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a koupelna, v prvním patře jsou dvě ložnice a koupelna. Dům má v přízemí krytou terasu 15,30 m2 a krytý balkon v patře 14,50 m2. Dům se prodává nezařízený, pouze s kuchyňskou linkou. K domu dále náleží tři parkovací stání. Dům se nachází v klidné oblasti, 400 m od moře a pláže. Město Vrsi se nachází v krajní severozápadní části severní Dalmácie, asi 20 km od Zadaru a asi 5 km od nejstaršího chorvatského královského města Nin. Vrsi zdobí nádherné pobřeží dlouhé asi 34 km, bohaté na přírodní pláže a zátoky vhodné ke koupání. V padesátých letech 20. století začali obyvatelé Vrsi sestupovat k pobřeží a stavět zde své domy a také novou osadu Mulo . Dnes je Mulo oázou krásných domů, jejichž hostitelé jsou převážně orientováni na turistiku. Další osada na pobřeží, Zukve , se vyvinula v 60. a 70. letech 20. století jako víkendové letovisko. ID nabídky 6736

223 000 €
2 623,53 €/m²

Nemovitosti u more
TOP HOUSE WITH SEAVIEW / CROATIA NEAR ZADAR

TOP HOUSE WITH SEAVIEW / CROATIA NEAR ZADAR

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 138 m²

➡️TOP OFFER!!! ✅SEA VIEW ✅POOL ✅CLOSE TO THE SEA MODERN STONE HOUSE IN RUSTIC DALMATIAN STYLE WITH POOL AND SEA VIEWS ONLY 100 METERS FROM THE BEACH. THE HOUSE IS LOCATED IN A QUIET FISHING VILLAGE IN ZADAR REGION. THE HOUSE WILL BE BUILT ON A PLOT AREA OF ​​430 M² AND A GROSS LIVING AREA OF ​​138 M² AND A NET AREA OF ​​94 M². THE WEST-FACING PLOT IS ON A HILL AND GUARANTEES BEAUTIFUL SEA VIEWS AND FANTASTIC SUNSETS. IT CONSISTS OF GROUND FLOOR AND FIRST FLOOR. THE GROUND FLOOR CONSISTS OF HALLWAY, LIVING ROOM, DINING AREA, KITCHEN, GUEST TOILET, STORAGE AREA AND EXIT TO THE SWIMMING POOL, GARDEN AREA AND COVERED TERRACE WITH SUMMER KITCHEN. CONNECTED WITH AN INTERNAL STAIRCASE WE REACH THE UPPER FLOOR OF THE HOUSE, WHERE THERE ARE 3 BEDROOMS, TWO OF THEM WITH PRIVATE BATHROOMS AND ONE WITH A TERRACE. EACH OF THE BEDROOMS FACES THE SEA AND OFFERS A BEAUTIFUL VIEW OF THE SEA AND THE MOUNTAINS. DURING CONSTRUCTION, THE UTMOST CARE WAS TAKEN TO ENSURE THE QUALITY OF CONSTRUCTION. THE WALLS OF THE HOUSE ARE DOUBLE-WALLED WITH 20 CM THERMO-BLOCK BRICKS, 3 CM POLYSTYRENE, REINFORCED CONCRETE AND NATURAL STONE AND THUS ENSURE HIGH THERMAL INSULATION AND STABILITY. THE SWIMMING POOL (8X4 M) IS PROVIDED WITH FOIL. THE WINDOWS AND DOORS ARE PVC WITH A LIFT AND SLIDE SYSTEM AND TRIPLE GLAZING, AS WELL AS MOSQUITO NETS AND EXTERNAL BLINDS MADE OF ALUMINUM, ALL RUSTIC IN WOOD COLOR. THE FLOORS ARE PROVIDED WITH CERAMIC TILES AND THE BEDROOMS ARE EQUIPPED WITH PARQUET FLOORS. THE ENTIRE HOUSE AND THE OUTER WALLS ARE PROVIDED WITH NATURAL STONE. A CHIMNEY CONNECTION AND LARGE INVERTER AIR CONDITIONING SYSTEMS WITH HEATING-COOLING FUNCTION IN EACH OF THE FLOORS PROVIDE THE HEATING. ➡️OTHER EQUIPMENT: -ALARM SYSTEM -VIDEO SURVEILLANCE SYSTEM -GRILL -OUTDOOR SHOWER – MODERN WALK-IN SHOWERS -SAT/TV AND INTERNET CONNECTION -ELECTRICITY AND WATER CONNECTION -ELECTRIC GATE – PLANTED GARDEN AND MUCH MORE. -ELECTRICITY AND CITY WATER SUPPLY ✅COMPLETION DATE 01/2023 YOU ARE WELCOME TO CONTACT US FOR FURTHER INFORMATION. www.solhome.hr

430 000 €
3 115,94 €/m²

Sol Home d.o.o.
House With Phantastic Seaview Near Zadar/Croatia

House With Phantastic Seaview Near Zadar/Croatia

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 214 m²

TOP OFFER!!! SEA VIEW ROOF TERRACE SAUNA JACUZZI GARAGE SWIMMING POOL VIDEO AVAILABLE AT THIS LINK: HTTPS://YOUTU.BE/TY9HQJS5YNI DON’T MISS OUT ON THIS BEAUTIFUL NEW HOME. THE HOUSE IS LOCATED ABOUT 25 KM FROM ZADAR IN A QUIET LOCATION ONLY 600 METERS FROM THE BEACH . THE HOUSE HAS A PLOT AREA OF 718 M² AND A LIVING AREA OF 214 M². THE HOUSE WAS BUILT IN 2022 AND WILL BE SOLD FULLY FURNISHED. IT IS FULLY EQUIPPED AND IS PERFECT FOR RENTING OUT TO HOLIDAY GUESTS AS A RETURN INVESTMENT OR FOR SELF-USE. THE HOUSE WAS BUILT IN THE STYLE OF A MODERN CASCADE GROUND FLOOR HOUSE WITH A ROOF TERRACE. THE HOUSE HAS A LIVING ROOM WITH DINING AREA AND KITCHEN, 3 BEDROOMS, 3 BATHROOMS + 1 GUEST TOILET, GARAGE, OUTDOOR PARKING SPACE, STORAGE ROOM, LAUNDRY ROOM, CELLAR, OUTDOOR AREA WITH GARDEN AND ROOF TERRACE. THE LIVING AREA LEADS TO THE COVERED TERRACE AND OUTDOOR AREA WITH HEATED SWIMMING POOL (8M X 4M), BARBECUE WITH SUMMER KITCHEN AND OUTDOOR SHOWER AND ACCESS TO THE BASEMENT. EACH OF THE BEDROOMS HAS ITS OWN BATHROOM, TWO OF WHICH HAVE THEIR OWN TERRACE AND SEA VIEWS. THE GARAGE OFFERS PLENTY OF SPACE, THERE IS ALSO A SEPARATE LAUNDRY ROOM, STORAGE ROOM AND CELLAR. A STAIRCASE LEADS TO THE UPPER FLOOR WHERE THERE IS A FINNISH SAUNA AND SINK IN THE ANTEROOM WITH ACCESS TO THE LARGE ROOF TERRACE WITH SEA VIEWS, OUTDOOR SHOWER AND JACUZZI. ANOTHER HIGHLIGHT ARE THE EXTRA-HIGH CEILINGS OF 3.10 M, WHICH GIVE THEM AN ADDITIONAL SENSE OF SPACE. UNDERFLOOR HEATING WITH A HEAT PUMP PROVIDES THE HEATING, POWER-SAVING INVERTER AIR CONDITIONING IN EACH OF THE ROOMS, 10 CM STYROFOAM FACADE INSULATION. A CENTRAL BOILER IN THE BASEMENT PROVIDES HOT WATER, THE GARDEN IS AUTOMATICALLY WATERED WITH A RAINBIRD IRRIGATION SYSTEM, ELECTRIC GATE AND GARAGE DOOR, ELECTRIC BLINDS AND MOSQUITO NETS, THIS VILLA OFFERS ALUMINUM LIFT AND SLIDE DOORS AND WINDOWS FROM THE MANUFACTURER HEROAL, MOSAIC TILES AND HEATING IN THE SWIMMING POOL, FULLY FURNISHED, SAUNA FROM THE MANUFACTURER HARVIA, OUTDOOR SHOWERS, BARBECUE, SUMMER KITCHEN AND MUCH MORE. FOR FURTHER INFORMATION YOU ARE WELCOME TO CONTACT US

825 000 €
3 855,14 €/m²

Sol Home d.o.o.
Luxusní vila s bazénem, ​​Novostavba, Zaton

Luxusní vila s bazénem, ​​Novostavba, Zaton

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 310 m²

Luxusní vila s bazénem v Zatonu na prodej. Jedná se o moderní novostavbu. Vila je plně zařízena a vybavena. Jde o moderní design interiéru a exteriéru. Dům se skládá ze suterénu, přízemí a prvního patra. Přízemí tvoří krytý vchod, vstup/šatna, WC, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, komora a krytá terasa s krbem. Terasu v přízemí zdobí bazén o velikosti 32 m2. Dále vnitřní schodiště vedou do mezipatra kde je chodba, kotelna a prádelna a pokračují do 1.NP. V 1.NP se nachází chodba, šatna, 2 ložnice s koupelnou a lodžií a ložnice s koupelnou a nekrytou terasou. Vnitřní schodiště vede na střešní terasu. Na střešní terase je sklad, komín a technická část (externí vzduchotechnické jednotky atd.). V suterénu je posilovna a sauna. Celková užitná plocha spolu s bazénem je 350,21 m2. Plocha pozemku je 466 m2. Ve dvoře jsou dvě parkovací místa. Vzdálenost od moře 190 m. Vzdálenost od centra 450 m. Kompletní nábytek a vybavení je zahrnuto v ceně. Bazén má vyhřívání, skimmer, obložení fólií. Jedná se o novostavbu. Konstrukce z cihelných tepelných bloků. Pěnový polystyren 8 cm. Podlahové krytiny tvoří dlažba a laminát. Plastová okna se žaluziemi a sítěmi proti hmyzu. V obývacím pokoji jsou elektrické žaluzie. Elektrické podlahové vytápění v obývacím pokoji, tělocvičně a koupelnách. V obývacím pokoji, ložnicích a tělocvičně jsou klimatizace. V domě je také komín, takže si můžete nainstalovat kamna na dřevo nebo krb. Cihlový gril na zahradě a na střešní terase. Zavlažování zahrady. Zaton je malé turistické místo ideální pro opravdový odpočinek a relaxaci od stresu všedního dne. Nachází se mezi dvěma historickými městy - Nin (2 km) a Zadar (12 km). Představuje jedinečnou kombinaci dalmatské architektury, příjemného středomořského klimatu, zachovalé přírody, bohatého kulturního a historického dědictví a živého turistického každodenního života. Písečné pláže ve stínu staletých borovic jsou ideální pro rodiny s dětmi. Pokud chcete najít klid, křišťálově čisté moře, čisté pod vodou, stín borových lesů, nezapomenutelné západy slunce, pak je Zaton ideálním místem pro vaši dovolenou. ID nabídky 6689

1 192 000 €
3 845,16 €/m²

Nemovitosti u more
Na predaj dom len 70m od mora , Chorvátsko - Vir

Na predaj dom len 70m od mora , Chorvátsko - Vir

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 164 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj krásny dom s dvoma apartmánmi len 70m od mora. Nachádza sa na pozemku o výmere 304 m2 a pozostáva z prízemia a prvého poschodia. Na prízemí a na prvom poschodí sú identické apartmány, z ktorých každý má obývaciu izbu s kuchyňou, kúpeľňu, dve spálne, komoru a krásnu krytú terasu s výhľadom na more. Má aj strešnú terasu, ktorú predajcovia nevyužili, je potrebné osadiť schody. Má vlastnú studňu a septik. Dom je kompletne zariadený a predáva sa ako taký. Pri dome 3 parkovacie miesta. Ostrov Vir leží v severnej časti súostrovia Zadar a je vzdialený približne 25 km od tohto mesta. S pevninou ho dnes spája most, takže nie je závislý na lodiach, trajektoch a iných prostriedkoch námornej dopravy. Na Vire bude do konca budúceho roka dokončená kanalizácia aj vodovod, takže ani problém z vodou už nieje. Vir je malý ostrov s rozlohou približne 22,5 km².Počas turistickej sezóny obohatený o veľké spoločenské a zábavné programy, pre každého niečo zaujímavé. Je spojený turistickými loďami s ďalšími turistickými destináciami, ako sú známe krištáľovo modré a piesočnaté pláže Saharun, Kornati, Telašćica atď. Potrebujete poskytnúť viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944 250 310 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu martina@novebyvanierk.sk

370 000 €
2 256,10 €/m²

NOVÉ BÝVANIE RK, s.r.o.
Rekreačný dom na predaj v novostavbe v Grbe, Nin.

Rekreačný dom na predaj v novostavbe v Grbe, Nin.

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 157 m²

Rekreačný dom na predaj v novostavbe v Grbe, Nin. Dom má celkovú výmeru 157 m2 a je postavený na pozemku o výmere 553 m2. POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Prízemie: vstupná chodba, kuchyňa, jedáleň, obývačka, kúpeľňa, sklad. Poschodie: 3 izby každá s vlastnou kúpeľňou. Izby majú 11 m2, 15,6 m2 a 16,5 m2 a kúpeľne 4,5 m2. Zariadenie je vo výstavbe, momentálne je vo fáze výstavby roh-bau a plánované ukončenie výstavby je koniec roka 2021. Budova sa predáva ako dokončená a je možné si vybrať vzhľad kompletného interiéru dom. - Kvalitná železobetónová konštrukcia - Zariadenie bude spĺňať všetky požiadavky na rekreačný dom so 4* - Vo dvore vyhrievaný bazén 32 m2 a sauna pre 2 osoby + vonkajšie WC - Vedľa bazéna je príprava na vonkajšiu vírivku - Budova bude vykurovaná a chladená cez tepelné čerpadlo Vaillant - plne vybavená podlahovým kúrením a ventilátorom cievky na chladenie budovy - Vzdialenosť od mora - 1km - Z izieb je výhľad na Velebit a more - Tichá a pokojná lokalita

550 000 €
3 503,18 €/m²

REAL 21
Útulný dom v centre mesta Rogoznica s výhľadom na more, 85m od mora, Chorvátsko

Útulný dom v centre mesta Rogoznica s výhľadom na more, 85m od mora, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 80 m²

Podrobnosti o nehnuteľnosti ID nehnuteľnosti C_4230 Miesto: Rogoznica Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom s výhľadom na more Cena 360.500 € Obytná plocha domu: 80 m² Veľkosť pozemku: 161 m2 Dispozícia: 2 x spálňa, 1 x kúpeľňa Vzdialenosť od mora: 85 m Orientácia na západ Elektrina Voda z vodovodu Kanalizácia Telefón / Internet Bez priameho prístupu autom až k domu Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti: V blízkosti pláže Kompletne zariadená nehnuteľnosť Samostatný rodinný dom Blízko všetkej občianskej vybavenosti Popis: Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj 3 izbový samostatne stojaci zrekonštruovaný dom s 1 kúpeľňou v srdci starého mesta Rogoznica. Dom má rozlohu 80m2 a je postavený na pozemku o výmere 161 m2. Pozostáva z dvoch podlaží a vonkajšej pivnice. Na prízemí je otvorený priestor obývacej izby s jedálňou, kuchyňou a WC. Spodné poschodie tiež ponúka prístup na terasu s krásnym výhľadom na more, respektíve priestor na socializáciu a zábavu počas letných dní. Horné poschodie pozostáva z kúpeľne a dvoch spální, ktoré majú prístup na balkón. Balkón ponúka čarovný výhľad na more a lode, čo poskytuje skutočný stredomorský zážitok. Miesto je pokojné a obklopené turistickými chodníkmi. Auto je možné zaparkovať na verejnom parkovisku a krátkou prechádzkou sa dostanete až k domu. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre dovolenku v jednej z najkrajších turistických destinácií. Ponúka dlhodobý pobyt, alebo dovolenku v tichej lokalite v blízkosti všetkého potrebného vybavenia. Viac o Rogoznici Rogoznica je vzdialená 45 minút jazdy severne od Splitu a iba 20 minút od letiska a mesta Trogir. Je to tiež len 30 minút jazdy od Šibeniku. Pobrežná voda je úplne čistá a preto ju mnohí ľudia s mladými rodinami vyhľadávajú ako tú pravú dovolenkovú destináciu. Nájdete tu nádherné pláže, stredomorskú výbornú stravu, morský vzduch, ktorý dopĺňa pomalé kľudné tempo života. Existuje tu veľa kilometrov pláže a málo turistov v porovnaní s ostatnými lokalitami, takže tí, ktorí majú radi súkromie a ústranie, majú tu veľa možností Ľudia, ktorí si kúpili nehnuteľnosť v Rogoznici, našli pokojné, tiché kúzlo stredomorského života.

360 500 €
4 506,25 €/m²

Realitná Kancelária Relax Properties s r.o.
Dom na predaj s bazénom, tichá lokalita, Vrsi - Zadar.

Dom na predaj s bazénom, tichá lokalita, Vrsi - Zadar.

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 80 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Dve izby, kúpeľňa, WC a kuchyňa s obývačkou. Od mora je vzdialený 800 m. Má mestský vodovod. Buduje sa septik, ktorý je možné napojiť na kanalizáciu do 2 rokov. 2 parkovacie miesta. Fasáda 10 cm, farba fasády podľa výberu zákazníka Okná trojsklá, sieťky proti hmyzu, biela, čierna s príplatkom. Výzdoba dvora v betónových kockách, možnosť umiestnenia kameňa s presahom. Bazén 6×3m plastový, možnosť vyhrievania bazéna za príplatok. Klimatizačný invertor 2 kusy (jeden na chodbe, jeden v obývačke). Bojler ariston 80 litrov. Dlažba a laminát, izbové dvere podľa výberu zákazníka. Strecha červená tehlová, možná čierna za príplatok. Podlahové kúrenie v kúpeľni. Na izbách zásuvky na TV a satelit. Grilovanie na terase. Možnosť vybavenia nábytkom. 5% zľava pri zaplatení akontácie 20% do 1.7.2022 Začiatok výstavby 3.3.2022

220 000 €
2 750 €/m²

REAL 21
1 2