Novostavby.sk
Nájdených 189 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Chorvátsko

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ESTATE INVEST - Apartmánový dom na predaj, Medulin

ESTATE INVEST - Apartmánový dom na predaj, Medulin

Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 650 m²

Ponúkame na predaj apartmánový dom s 9 apartmánmi s kuchyňou a vlastným sociálnym zázemím, plne klimatizované. Kolaudácia v roku 2016. Trojpodlažný apartmánový dom v ktorom sa nachádzajú na 1. a 2. NP dva 60m2, dva 82m2, 67m2, 70m2 apartmány a na 3. NP priestranný apartmán o rozlohe 122m2 plus dva apartmány na prízemí. Dom je 10 minút od mora. Parkovanie pred domom. Cena 1.050.000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Kupujúci platí daň 3%. Zabezpečujeme kompletný právny servis a všetko čo je spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vieme zabezpečiť kompletnú správu a servis nehnuteľnosti vrátane následného prenájmu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne, neváhajte nás kontaktovať. ......................................................................................................................................... We offer for sale an apartment house with 9 apartments with kitchen and private bathroom, fully air conditioned. Commissioning in 2016. Three-storey apartment house in which there are two 60m2, two 82m2, 67m2, 70m2 apartments on the 1st and 2nd floor and a spacious apartment on the 3rd floor with an area of 122m2 plus two apartments on the ground floor. The house is 10 minutes from the sea. Parking in front of the house. Price 1.050.000 € including fees associated with transfer of real estate. Buyer pays 3% tax. Suitable as investment property.

1 050 000 €
1 615,38 €/m²

Slovak Invest holding s.r.o.
ESTATE INVEST - Na predaj tri apartmánové domy na jednej ulici priamo v centre mesta Medulin, Chorvá

ESTATE INVEST - Na predaj tri apartmánové domy na jednej ulici priamo v centre mesta Medulin, Chorvá

Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 636 m²

Ponúkame na predaj tri samostatné apartmánové domy na jednej ulici, ktoré sa predávajú ako celok. K dispozícii 13 parkovacích miest. Dom č.1: 3 podlažný apartmánový dom s bazénom kolaudovaný v roku 2018, v ktorom sa nachádza 6 samostatných apartmánov (30m2, 35m2, 40m2, 48m2, 62m2 a 115m2) s kuchyňou, kúpeľnou, wc. Každý apartmán má vlastnú terasu. Celý dom plne klimatizovaný. Dom č.2: 3 podlažný apartmánový dom, kompletne zrekonštruovaný v roku 2013. Má 3 samostatné apartmány s kuchyňou, kúpeľnou a wc, plne klimatizovaný. Každý apartmán ma samostatný vchod a výmeru 44m2. Dom č. 3: 2 podlažný apartmánový dom, kolaudovaný 2019. Nachádzajú s v dome 2 samostatné apartmány (88 a 86m2) s kuchyňou a sociálnym zázemím. Plne klimatizovaný. Cena za všetky tri domy čiže celá ulica 1 600 000 € vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Kupujúci platí daň 3%. Zabezpečujeme kompletný právny servis a všetko čo je spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vieme zabezpečiť kompletnú správu a servis nehnuteľnosti vrátane následného prenájmu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne, neváhajte nás kontaktovať. ................................................................................................................................................................... We offer for sale three separate apartment houses on one street, which are sold as a whole. There are 13 parking spaces. House No.1: 3- storey apartment house with swimming pool approved in 2018, in which there are 6 separate apartments (30m2, 35m2, 40m2, 48m2, 62m2 and 115m2) with kitchen, bathroom, toilet. Each apartment has its own terrace. The whole house is full air conditioning. House No.2: 3-storey apartment house, completely renovated in 2013. It has 3 separate apartments with kitchen, bathroom and toilet, fully air conditioned. Each apartment has a separate entrance and an area of 44m2. House no. 3: 2-storey apartment house, approved in 2019. There are 2 separate apartments (88 and 86 m2) in the house with kitchen and bathroom. Full air conditioning. The price for all three houses, ie the whole street, is € 1,600,000, including fees associated with the transfer of real estate. The buyer pays 3% tax. Suitable as investment property. We provide a complete legal service and everything related to transfer of real estate. In case of interest, we can provide complete administration and service, including subsequent rental. We will be happy to provide you with more detailed information in person. Do not hesitate to contact us.

1 600 000 €
2 515,72 €/m²

Slovak Invest holding s.r.o.
ESTATE INVEST - Na predaj rodinný dom pri mori, Chorvátsko Novigrad

ESTATE INVEST - Na predaj rodinný dom pri mori, Chorvátsko Novigrad

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 260 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný dom v dobrej lokalite v Novigrade. Dom bol postavený na malom pozemku blízko mora a centra mesta. Dom pozostáva zo suterénu, prízemia a podkrovia. V suteréne je kotolňa, práčovňa, komora a taverna. Prízemie tvorí obývacia izba, kuchyňa s jedálenským kútom, detská spálňa, WC a krytá terasa. Na terase je otvorený krb a veľký kamenný stôl pre 8 - 10 osôb. V podkroví sú dve spálne, kúpeľňa, otvorená galéria a terasa s výhľadom na more. K domu patrí záhrada, kde je možné vyrobiť bazén. Dom má tiež 2 samostatné apartmány, ktoré sa nachádzajú na prízemí a pozostávajú z obývacej izby, kuchyne, jedálne, kúpeľne a spálne. Dom je možné využívať aj na turistické účely. Je vybavená solárnym a plynovým ústredným kúrením. V dome je podlahové kúrenie a každá izba má klimatizáciu. Vzdialenosť od mora a pláže je 400 m a centrum mesta je vzdialené 700 m. Dom sa predáva kompletne zariadený. Cena 533.500€ vrátane poplatkov spojených s prevodom. Kupujúci platí daň 3%. Zabezpečujeme kompletný právny servis a všetko čo je spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vieme zabezpečiť kompletnú správu a servis nehnuteľnosti vrátane následného prenájmu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne, neváhajte nás kontaktovať. ..................................................................................................................................................... We offer for sale a nice house in a good location in Novigrad. The house was built on a small plot near the sea and the city center. The house consists of a basement, ground floor and attic. In the basement there is a boiler room, laundry room, storage room and tavern. The ground floor consists of a living room, kitchen with dining area, children's bedroom, toilet and covered terrace. The terrace has an open fireplace and a large stone table for 8 - 10 people. In the attic there are two bedrooms, a bathroom, an open gallery and a terrace overlooking the sea. The house has a garden where you can make a swimming pool. The house also has 2 separate apartments, which are located on the ground floor and consist of a living room, kitchen, dining room, bathroom and bedroom. The house can also be used for tourist purposes. It is equipped with solar and gas central heating. The house has underfloor heating and each room has air conditioning. Distance from the sea and the beach is 400 m and the city center is 700 m away. The house is sold fully furnished. Price 533.500 € including transfer fees. The buyer pays 3% tax. Suitable as investment property. We provide a complete legal service and everything related to transfer of real estate. In case of interest, we can provide complete property management and service, including subsequent rental. We will be happy to provide you with more information in person, do not hesitate to contact us.

533 500 €
2 051,92 €/m²

Slovak Invest holding s.r.o.
ESTATE INVEST - Predaj reštaurácia, centrum mesta pri mori, TOP lokalita, Medulin

ESTATE INVEST - Predaj reštaurácia, centrum mesta pri mori, TOP lokalita, Medulin

Druh: Reštaurácia   Úžítková plocha: 500 m²

Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu ktorá sa nachádza priamo v centre Medulinu pri mori v blízkosti prístavu a promenády. Reštaurácia má terasu s výhľadom na more. Kolaudovaná v roku 2019. Kapacita reštaurácie je 200 miest, vlastné parkovisko. Predáva sa s vybavením kuchyne (pec na uhlie na pizzu). Cena 1.870.000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Kupujúci platí daň 3%. Zabezpečujeme kompletný právny servis a všetko čo je spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vieme zabezpečiť kompletnú správu a servis nehnuteľnosti vrátane následného prenájmu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne, neváhajte nás kontaktovať. ........................................................................................................................................... We offer for sale a well-established restaurant which is located right in the center of Medulin by the sea near the port and promenade. The restaurant has a terrace overlooking the sea. Approved in 2019. The capacity of the restaurant is 200 seats, private parking. Sold with kitchen equipment (charcoal for pizza). Price 1,870,000 € including fees associated with the transfer of real estate.Buyer pays 3% tax. Suitable as investment property. We provide a complete legal service and everything related to transfer of real estate. In case of interest, we can provide complete property management and service, including subsequent rental. We are looking forward to provide you with more information in person. Do not hesitate to contact us.

1 870 000 €
3 740 €/m²

Slovak Invest holding s.r.o.
ESTATE INVEST - Krásna vila s bazénom, Chorvátsko Rovinj

ESTATE INVEST - Krásna vila s bazénom, Chorvátsko Rovinj

Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu rodinnú vilu v dvojdome z roku 2017 v oblasti Rovinj, 6 km od mora. Vybavenie: technická miestnosť(bojler, rozvody), klíma v celom objekte, každý apartmán má samostatnú kúpeľňu a wc, predpripravené vývody na radiátory, vonkajší bazén. Dispozícia: na prízemí je spoločná priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, wc, technická miestnosť a na poschodí sú 3 apartmány so sociálnym zázemím. Cena 429.000€ (možnosť kúpiť celý dvojdom cena dohodou) vrátane poplatkov spojených s prevodom. Kupujúci platí daň 3%. Zabezpečujeme kompletný právny servis a všetko čo je spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vieme zabezpečiť kompletnú správu a servis nehnuteľnosti vrátane následného prenájmu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne, neváhajte nás kontaktovať. ................................................................................................................................................................... We offer for sale beautiful and modern family villa in a semi-detached house from 2017 in the area of Rovinj, 6 km from a sea. Equipment: technical room (boiler, wiring), air conditioning, each room has a separate bathroom and toilet, pre-prepared outlets for radiators, outdoor pool. Layout: on the ground floor there is a spacious living room with kitchen, toilet, utility room and on the first floor there are 3 apartments with bathroom. Behind the villa is garden with pool, which offers privacy. Possibility to buy the whole semi-detached house price negotiable. Including fees associated with transfer. The buyer pays 3% tax. Suitable as investment property. We provide a complete legal service and everything related to transfer of real estate. In case of interest, we can provide complete property management and service, including subsequent rental. We will be happy to provide you with more information in person, do not hesitate to contact us.

429 000 €
2 145 €/m²

Slovak Invest holding s.r.o.
2+kk, s výhledem na moře, první linií, Ražanac, Chorvatsko

2+kk, s výhledem na moře, první linií, Ražanac, Chorvatsko

Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 61.83 m²

Vynikající nabídka krásných apartmánů v první řadě k moři v Razanac! Skvělá volba! Různá cenová rozpětí, velikosti a rozložení! Jedná se o moderní bytový komplex nacházející se přímo u moře a pláže s okouzlujícím panoramatickým výhledem na moře, Velebit a národní park Paklenica. Tento byt se nachází ve druhém patře budovy a skládá se z chodby, dvou ložnic, koupelny, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny a nekryté terasy o celkové čisté užitné ploše 60,62 m2. K bytu dále náleží garážové stání v suterénu domu, sklad a jedno venkovní parkovací místo, takže jeho celková užitná plocha je 84,88 m2. Celková čistá užitná plocha bytu s příslušenstvím je 64,75 m2. Výhoda: Při koupi této nemovitosti kupující neplatí daň z převodu nemovitosti. Budova, ve které se byt nachází, je nová budova, postavená v roce 2019, se skládá z celkem 6 bytů. Budovy jsou vyrobeny z kvalitního cihlového termobloku s tepelnou izolací 8 cm - Okna jsou z PVC s okenicemi. Energetický certifikát budovy je B. Podlahy jsou obklady. V domě je komín. Vstupní dveře do bytu jsou odolné proti vloupání a protipožární. Ražanac je malé místo na jižní straně podvelebského kanálu, které má veškeré vybavení potřebné pro příjemnou dovolenou: restaurace, kavárny, lékárna, pošta, klinika, obchod, kemp atd. Zadar je vzdálený asi 20 km a Pláž Zrce na ostrově Pag asi 50 km

143 220 €
2 316,35 €/m²

Nemovitosti u more
3 izbový apartmán pri mori v Chorvátsku, Biogradská riviera Turanj, 100m2 + garaž, 70m od mora

3 izbový apartmán pri mori v Chorvátsku, Biogradská riviera Turanj, 100m2 + garaž, 70m od mora

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj: 3 izbový Apartmán pri mori v Chorvátsku, Biogradská riviéra Turanj, 70 metrov od mora. úžitková plocha 100 m2 + garáž. Z Bratislavi 690km, približne za 6 hodín. Tento krásny apartmán v novostavbe z roku 2006 sa nachádza len 70 metrov od krásnej pláži a mora. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť ako pošta, zmenáreň, potraviny, reštaurácie, kaviarne, zmrzlina, detský lunapark a podobne. Do centra Turanja je to 500m, Sveti Filip i Jakov 800m a do Biogradu na Moru je to cca 3 km. V novostavbe sa nachádzajú len 4 apartmány, pričom tento sa nachádza na najvyššom a samostatnom poschodí, kde poskytuje maximálny komfort aj súkromie. K apartmánu patrí aj garáž,1 parkovacie miesto a väčšia časť pozemku, teda záhrady s grilom, cca 200m2 a oplotený. Apartmán pozostáva z obyvačky prepojenej s kuchyňou, odkiaľ sa dá vyjsť na zadnú terasu. Nachádzajú sa tu ďalej 2 spálne, obrovská kúpelňa, technická miestnosť. Tým že sa nachádza na poschodí len tento apartmán a prakticky nemáte susedov, je využívaná chodba aj ako prekrytá terasa. V apartmáne sú nizkoenergetické elektrické radiátory, a klimatizácia ktorá chladí aj vykuruje, takže je možné využívať apartmán celoročne. V bytovom dome je funkčný komín, a v apartmáne je vyvedený vývod na piecku. Možnosť investičnej príležitosti, pretože v okolí nie sú hotely, iba rezidencie. Ide o veľmi kľudnú a vyhľadávanú lokalitu, na ponúkanie ubytovania pre klientov. Majiteľ ponúka miestnu pani, účtovničkú/právničku ktorá sa stará o všetky platby, úhrady, zákony za odmenu 300€/rok. Plus pani ktorá vie odovzdať kľúčiky, starať sa o nehnuteľnosť, upratovať pravidelne, prať a riešiť všetky potrebné veci s nájomcami, za odmenu cca 250€ mesačne, čo počas sezóny čo je cca 6,5 mesiaca je spolu náklad 1625€. Možné nájmy za toto ubytovanie: Slabá sezóna 15.4 do 15.6, a od 15.9 do 30.10 čo je 105 dní Silná sezóna od 15.6 do 15.9, čo je 90 dní. Za slabú sezónu sa dá pýtať 40€/noc/apartmán čo je x 105 dní spolu 4200€ Za silnú sezónu sa dá pýtať 75€/noc/apartmán čo je x 90 dní spolu 6750€. Náklady na prevádzku a všetky energie, voda sú cca 100€ / mesiac, x 12 je 1200€. Možný zisk pri plnom obsadení 4200€ + 6750€ je 10 950€ Náklady 1200€ energie, 300€ účtovnička/právnička, upratovanie, odovzdanie klúčikov, pranie 1625€ Spolu náklady 3125€. Čistý zisk 10 950 - 3 125€ je 7 825€. Návratnosť investície 175.000€ je 22,3 rokov. Apartmán je nanovo zrekonštruovaný do vyššieho štandardu a kúpou je ihneď voľný. Cena 155.000,- EUR + 20.000,- EUR garáž. Spolu 175.000€ Info a obhliadky: Matej Salay 0948 599 090

175 000 €
1 750 €/m²
+ 100 €/mes. energie
Mat Sal Group s.r.o.
Apartmánový dom na ostrove VIR

Apartmánový dom na ostrove VIR

Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 255 m²

Ponúkame na predaj pekný apartmánový dom na ostrove Vir. Dom bol postavený v roku 2015 a v r. 2016 bol skolaudovaný. Skladá sa zo 4 apartmánov, dva na prízemí a dva v prvom poschodí. Dva apartmány na prízemí majú tri spálne, kuchyňu a obývaciu izbu, kúpeľňu s WC a terasu. Dve apartmány v prvom poschodí majú dve spálne, kuchyňu a obývaciu izbu, kúpeľňu s WC a terasu. Apartmány sú klimatizované, dom má pripojenie na elektrickú sieť, nádrž na vodu a studňu. Nachádza sa v pokojnej časti obce v slepej ulici s množstvom zelene a borovicového lesa. Dvor je pekne upravený, má 4 - 5 parkovacích miest a krytú letnú kuchyňu s grilom a miestom pre príjemné posedenie. Od mora a pláže je vzdialený 230 metrov. • Topení: Elektrické topení Krb • Vzdálenost k moři: 230 m • Rok výstavby: 2015 Povolení • Kolaudační povolení • Vlastnický list Popis nemovitosti • Blízkost obchodu • Blízkost pláže • Krb • Klimatizace • Tichá lokalita • Zařízeno • Částečný výhled na moře • Výhled na hory • Gril Prostory (objekty) patřící k nemovitosti • Chodba • Kuchyně • Koupelna • Lodžie • Spižírna • Parkování • Terasa • Toaleta • Zahrada Rozloha 255,00 m² Rozloha parcely 466 m² Rozloha zahrady 316 Počet pokojů 14 P + OP Koupelna 4 Počet podlaží příz.,první Garáž / Parkoviště 1 Stav Nově zařízeno Energetický certifikát B Topení Elektrické topení, Krb Kontakt na Slovensku: PaedDr. Beáta Poljovková 0902353256

290 000 €
1 137,25 €/m²

INPRESOFT s.r.o
LUXUSNÁ VILA len 5m od mora!

LUXUSNÁ VILA len 5m od mora!

Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 201 m²

Ponúkame na predaj luxusnú modernú vilu, vzdialenú len 5 metrov od mora v obci Rovanjska. Vila je vo výstavbe - plánované dokončenie 1. júna 2018. SKLADÁ SA: z prízemia a poschodia PRÍZEMIE: priestranná obývacia izba, kuchyňa, jedáleň, 1 spálňa, kúpeľňa s toaletou, veľká terasa. POSCHODIE: tri spálne, každá spáleň má vlastnú kúpeľňu, priestranná terasa s miestom na opaľovanie, kde je aj príprava pre inštaláciu hydromasážneho bazénu. Vo dvore sa nachádza bazén (20 m2), gril, parkovacie miesta a zeleň. Táto moderná vila je stavaná podľa najvyšších štandardov výstavby. Vynikajúca pozícia tejto Vily ponúka neopakovateľný výhľad na more zo všetkých strán - zvonku aj zvnútra. Táto krásna Vila sa nachádza v bezprostrednej blízkosti mesta Zadar, ktoré je jednou z najpopulárnejších chorvátskych turistických destinácií. V blízkosti sa nachádzajú národné parky: Paklenica, Severný Velebit, Plitvické jazerá, Krka, Kornati a Parky prírody: Telašćica, Vransko jazero a Park prírody Velebit. Blízkosť Velebitu obohacuje tento kraj svojimi parkami, cyklotrasami, jaskyňami a chodníkmi pre pešiu turistiku. Nachádza sa v blízkosti diaľnice a má vynikajúcu dopravnú infraštruktúru, ktorou je priamo spojené s väčšími mestami Chorvátska: Zadar, Šibenik, Splitom, Záhrebom. POZNÁMKA: - 4% RK provízia nie je zahrnutá v cene. Počet poschodí 2 Počet izieb 5 Celková rozloha 201 m² Rozloha pozemku 400 m² Vlastníctvo osobné Status aktívne Odvoz odpadu áno Voda verejný vodovod El. napätie 230V Kanalizácia septik Kúpeľňa áno Vykurovanie áno Lódžia áno Terasa áno Parkovanie vlastné vyhradené Inžinierske siete áno Postavené z tehla Zariadenie nezariadený Zateplený objekt áno Bazén exteriérový Krb predpríprava Klimatizácia áno Káblová televízia áno Predzáhradka áno Terén rovina Prístupová cesta asfaltová cesta Pre viac informácii kontaktujte prosím zástupcu pre Slovensko: PaedDr. Beáta Poljovková 0902 353 256

500 000 €
2 487,56 €/m²

INPRESOFT s.r.o
Predaj - prenájom apartmánu v Chorvátsku.

Predaj - prenájom apartmánu v Chorvátsku.

Druh: Apartmán

F047-114-LOJ Ponúkame Vám na predaj, prípadne dlhodobý prenájom apartmán v Chorvátsku na ostrove Murter neďaleko mesta Šibenik. Nachádza sa v podkroví apartmánového domu. Svojou rozlohou zaberá celé podkrovie. Tento veľkorysý apartmán disponuje 3 spálňami, kuchyňou s obývačkou, dvomi kúpelňami s WC, ešte jednou malou kuchynkou, loggiou, dvomi terasami a odkladacím priestorom na bicykle, príp. príslušenstvo na vodné športy. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti mestskej pláže. V blízkosti sa nachádza aj obchod, lekáreň, drogéria... približne vo vzdialenosti 200m je reštaurácia a kaviareň. Do centra mesta cca 800m. Ostrov Murter je poviazaný s pevninou cestným mostom. Mesto Šibenik je vzdialené 35 km, mestečko Vodice 25 km. Pre dodatočné informácie nás neváhajte kontaktovať. Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností a tiež profesionálny pristup a poradenstvo pri financovaní aj tejto nehnuteľnosti. Cena 240 000 € Cena pri dlhodobom prenájme 12 000 € za rok.

240 000 €

Bratislava
Byt v novostavbě, přízemí se zahradou, Vir

Byt v novostavbě, přízemí se zahradou, Vir

Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 52.4 m²

Byt v novostavbě na prodej. Nachází se v prvním patře bytového domu se 4 byty. Skládá se z chodby, 2 ložnic, koupelny, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a zastřešené terasy. Čistá užitná plocha popisovaných prostor je 52,40 m2. Dále k bytu náleží zahrada cca. 50 m2 a 1 parkovací stání před budovou. V nabídce máme 4 apartmány v tomto domě. Celková čistá užitná plocha bytu se zahradou a parkovacím stáním je 59,90 m2. Orientace nemovitosti na jih. Vzdálenost od moře 720 m. Vzdálenost od centra 1 km. Příjezdová cesta je zpevněná. Stavba zděného termobloku 25. Plochá střecha. Plastová okna s elektrickými roletami a sítěmi proti hmyzu. Tepelná izolace 10 cm polystyren. Předpokládá se energetický průkaz A. Podlahové krytiny tvoří dlažba. Klimatizace v obývacím pokoji. Přední dveře jsou odolné proti vloupání a ohnivzdorné. Plánované nastěhování je na jaře 2022. Ostrov Vir je jedním z nejznámějších turistických center v Chorvatsku. Ostrov Vir se nachází na úplném severozápadě Zadarské župy. Je obklopeno Virským mořem a Povljanským průlivem a četnými menšími zátokami. S pevninou je spojen mostem. Členité pobřeží ostrova Vir dlouhé 31,43 km zdobí mnoho pláží, od písečných, oblázkových až po skalnaté, kamenité, od obydlených pláží s různým zázemím až po intimní zátoky, jako součást nedotčené přírody. Pláže ostrova Vir, částečně umístěné vedle borových lesů s křišťálově čistým mořem, činí tento ostrov ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Kromě turistiky v letních měsících je Vir v zimě ideální oázou klidu pro rodinný život. Má veškerou potřebnou vybavenost: škola, školka, obchody, autobusové nádraží, restaurace a kavárny. Vir je 26 km daleko od Zadaru a 12 km od nejbližšího města Nin.

85 000 €
1 622,14 €/m²

Nemovitosti u more
Moderní, nový podkrovní byt 30 m od moře, Kožino

Moderní, nový podkrovní byt 30 m od moře, Kožino

Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 130 m²

Vynikající, moderní, zcela nový podkrovní byt se střešní terasou v Kožino je na prodej. Vzdálenost od moře jen 30 m - druhá řada k moři. Byt má skvělý výhled na moře. Jedná se o mezonetový byt v prvním a druhém patře. V prvním patře je chodba, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, koupelna a krytá terasa. Vnitřní schodiště vede do druhého patra. Je zde chodba, 3 ložnice, z nichž jedna má vlastní koupelnu, další koupelna a střešní terasa cca. 80 m2. Celková čistá užitná plocha popsaných místností a teras je 133,63 m2. Dále k bytu náleží jedno parkovací stání před domem. Celková čistá užitná plocha bytu s parkovacím stáním je 136,13 m2. Orientace nemovitosti na jih. Vzdálenost od moře 30 m a přímý přístup do moře. Vzdálenost od centra 900 m. V nabídce máme 8 apartmánu v této lokalitě. Výhoda při koupi této nemovitosti: kupující neplatí daň z převodu nemovitosti. Rok výstavby 2021. Celkem 4 byty v domě - v přízemí, prvním a druhém patře. Konstrukce s cihlovým tepelným blokem. Příjezdová cesta je zpevněná. Plochá střecha. Plastová okna s hliníkovými okenicemi a trojskly. Tepelná izolace fasád 8 cm polystyren. Energetický průkaz třídy A. Podlahové krytiny tvoří dlažba a parkety. Celkem 3 klimatizace - jedna v každé ložnici a jedna v obývacím pokoji. V koupelnách elektrické podlahové vytápění. V bytě je komín. Na dvoře budovy je společný gril. Přední dveře jsou odolné proti vloupání a ohnivzdorné. Každý byt na střeše má vlastní solární panel na ohřev vody. Příprava na vířivku je na střešní terase. Kožino je vesnice ve městě Zadar, která se nachází podél pobřeží jen asi 7 km severozápadně od města. Má něco málo přes 800 obyvatel. Zdobí jej četné vily a rekreační domy. Je mimořádně atraktivní díky své krásné poloze podél pobřeží s četnými plážemi a zároveň blízkost města a všech jeho zařízení. Na místě jsou obchody, restaurace, kavárny a lékárna. Kozino je vyhledávaným turistickým cílem, protože je skutečnou oázou klidu v krásném prostředí středomořské atmosféry.

510 000 €
3 923,08 €/m²

Nemovitosti u more
Byt v novostavbě, druhé patro, 100 m2, Vir

Byt v novostavbě, druhé patro, 100 m2, Vir

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 98.21 m²

Byt v novostavbě na prodej. Nachází se ve druhém patře bytového domu se 4 byty. Skládá se ze 2 chodeb, 4 ložnic, 2 koupelen, 2 kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem a 2 krytých teras. Tento byt lze snadno rozdělit na dva dvoupokojové byty. Čistá užitná plocha popisovaných prostor je 98,21 m2. Dále k bytu náleží 1 parkovací stání před domem. Celková čistá užitná plocha bytu s parkovacím stáním je 100,71 m2. Orientace nemovitosti na sever, jih. Vzdálenost od moře 720 m. Vzdálenost od centra 1 km. Příjezdová cesta je zpevněná. Stavba zděného termobloku 25. Plochá střecha. Plastová okna s elektrickými roletami a sítěmi proti hmyzu. Tepelná izolace 10 cm polystyren. Předpokládá se energetický průkaz A. Podlahové krytiny tvoří dlažba. Klimatizace v každém obývacím pokoji. Přední dveře jsou odolné proti vloupání a ohnivzdorné. Plánované nastěhování je na jaře 2022. Ostrov Vir je jedním z nejznámějších turistických center v Chorvatsku. Ostrov Vir se nachází na úplném severozápadě Zadarské župy. Je obklopeno Virským mořem a Povljanským průlivem a četnými menšími zátokami. S pevninou je spojen mostem. Členité pobřeží ostrova Vir dlouhé 31,43 km zdobí mnoho pláží, od písečných, oblázkových až po skalnaté, kamenité, od obydlených pláží s různým zázemím až po intimní zátoky, jako součást nedotčené přírody. Pláže ostrova Vir, částečně umístěné vedle borových lesů s křišťálově čistým mořem, činí tento ostrov ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Kromě turistiky v letních měsících je Vir v zimě ideální oázou klidu pro rodinný život. Má veškerou potřebnou vybavenost: škola, školka, obchody, autobusové nádraží, restaurace a kavárny. Vir je 26 km daleko od Zadaru a 12 km od nejbližšího města Nin.

180 000 €
1 832,81 €/m²

Nemovitosti u more
Krásný byt ve 2. řadě k moři - přízemí, novostavba, Nin

Krásný byt ve 2. řadě k moři - přízemí, novostavba, Nin

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 63.49 m²

Krásný byt se zahradou v přízemí domu ve druhé řadě u moře v Ninu je na prodej. Je jen 50 m od moře a krásné písečné pláže a 1,4 km od centra. Je orientován na západ. Tento byt se skládá z předsíně, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, 2 ložnic, koupelny, WC a zastřešené terasy. Čistá užitná plocha tohoto bytu je 63,49 m2. Kromě toho má zahradu cca. 50 m2 a jedno parkovací stání před objektem, čímž se jeho celková užitná plocha dostává na 68,99 m2. Tato nemovitost nabízí částečný výhled na moře. VÝHODA! Při koupi této nemovitosti se neplatí daň z převodu nemovitosti! Příjezdová cesta k objektu je zpevněná. Má celkem 12 apartmánů. Byl postaven z cihelného termobloku. Na něj je umístěna tepelná izolace o tloušťce 10 cm. Předpokládaný energetický průkaz je A. Okna s trojskly, sítě proti hmyzu a okenice jsou vyrobeny z PVC materiálu. Podlahové krytiny jsou laminátové a dlažba. Byt má 3 klimatizace, 1 v obývacím pokoji a 1 ložnici. V koupelně je navíc podlahové vytápění. V bytě je komín. Přední dveře jsou odolné proti vloupání a ohnivzdorné. Na dvoře budovy je zřízen společný venkovní gril. Byt se prodává nezařízený. Nin je nejstarší chorvatské město, jen 15 km od Zadaru. Zdobí ho krásné pláže, z nichž nejznámější je písečná Queen's Beach. Nin je každým rokem stále oblíbenější turistickou destinací. Přestože je Nin malé město, má naprosto vše, co potřebujete pro každodenní život a pro trávení dovolené. Kromě četných kaváren a restaurací je Nin známý také svou rozvinutou zdravotní turistikou, zejména letní klinikou pod širým nebem na jedné z pláží, kde se nachází známé léčivé bahno. Toto město je výjimečné tím, že centrum města je vlastně ostrov; spojeny s pevninou dvěma mosty. Je důležité zmínit, že Nin má nejmenší katedrálu na světě, slavnou solnici - Květ soli, Muzeum ninských starožitností a slavnou rybí farmu Nin. V Ninu je také základní škola, poliklinika, lékárna, mateřská škola,

170 000 €
2 677,59 €/m²

Nemovitosti u more
Moderní podkrovní apartmán ve 2. řadě u moře - novostavba, Nin

Moderní podkrovní apartmán ve 2. řadě u moře - novostavba, Nin

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 87.63 m²

Moderní podkrovní byt na prodej ve druhém patře budovy ve druhé řadě u moře v Ninu. Je jen 50 m od moře a krásné písečné pláže a 1,4 km od centra. Je orientován na západ. Tento byt se skládá z předsíně, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, 2 ložnic, koupelny, WC a zastřešené terasy. Vnitřní schodiště vede na střešní terasu 48,91 m2. Čistá užitná plocha tohoto bytu je 87,63 m2. Z apartmánu a ze střešní terasy je krásný výhled na moře! Navíc má jedno parkovací stání před budovou, takže její celková užitná plocha je 88,14 m2. Při koupi této nemovitosti se neplatí daň z převodu nemovitosti! Příjezdová cesta k objektu je zpevněná. Má celkem 12 apartmánů. Byl postaven z cihelného termobloku. Na něj je umístěna tepelná izolace o tloušťce 10 cm. Předpokládaný energetický průkaz je A. Okna s trojskly, sítě proti hmyzu a okenice jsou vyrobeny z PVC materiálu. Podlahové krytiny jsou laminátové a dlažba. Byt má 3 klimatizace, 1 v obývacím pokoji a 1 ložnici. V koupelně je navíc podlahové vytápění. V bytě je komín. Přední dveře jsou odolné proti vloupání a ohnivzdorné. Na dvoře budovy je zřízen společný venkovní gril. Na střešní terase byly provedeny přípravy na jacuzzi a letní kuchyni. Byt se prodává nezařízený. Nin je nejstarší chorvatské město, jen 15 km od Zadaru. Zdobí ho krásné pláže, z nichž nejznámější je písečná Queen's Beach. Nin je každým rokem stále oblíbenější turistickou destinací. Přestože je Nin malé město, má naprosto vše, co potřebujete pro každodenní život a pro trávení dovolené. Kromě četných kaváren a restaurací je Nin známý také svou rozvinutou zdravotní turistikou, zejména letní klinikou pod širým nebem na jedné z pláží, kde se nachází známé léčivé bahno. Toto město je výjimečné tím, že centrum města je vlastně ostrov; spojeny s pevninou dvěma mosty. Je důležité zmínit, že Nin má nejmenší katedrálu na světě, slavnou solnici - Květ soli, Muzeum ninských starožitností a slavnou rybí farmu Nin. V Ninu je také základní škola, poliklinika, lékárna, mateřská škola,

258 000 €
2 944,20 €/m²

Nemovitosti u more
Mezonetový 3+kk appt, 2.p., 2 terasy, 1.rad od mora, Zadar, Chorvátsko

Mezonetový 3+kk appt, 2.p., 2 terasy, 1.rad od mora, Zadar, Chorvátsko

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 62 m²

AstonReal ponúka na predaj 2 krásne mezonetové apartmány (A9 a A11) na druhom/treťom poschodí trojpodlažnej novostavby v prvom rade pri mori, 60 m od mora a pieskovej pláže, v tichej časti prímorského mestečka Privlaka, časť Sabunike v Chorvátsku. Každý apartmán je o rozlohe 62,75 m2 vrátane terasy (cca 8m2), s otvoreným výhľadom na more, hory, prípadne ostrov Vir alebo mesto Nin. Privlaka, časť Sabunike sa nachádza v zálive 20 km od prímorského starobylého mesta Zadar. Novostavba bola postavená v r. 2019 podľa najvyšších štandardov, sú použité najkvalitnejšie materiály. Každý apartmán pozostáva z dvoch spální, obývacej izby s kuchyňou a jedálňou so vstupom na menšiu terasu (cca 8m2), kúpeľne s priestranným sprchovacím kútom a WC, točitého schodiska a priestrannej strešnej terasy (cca 24m2). Ku každému apartmánu patrí 1 vyhradené parkovacie miesto. Základná charakteristika: - apartmánový dom sa nachádza v prvom rade pri mori - asfaltová prístupová cesta - piesočná pláž 60 m od apartmánu - v blízkosti obchod, caffé bar, detské ihrisko - tichá lokalita - upravené okolie domu - pitná voda - verejný vodovod - odpad - kanalizácia - elektrina Vybavenie každého apartmánu: - klimatizácia - plastové okná - vonkajšie žalúzie - bezpečnostné vstupné dvere - satelitná televízia - kompletná sanita v kúpeľni (sprchový kút, umývadlo, WC, vodovodná prípojka na práčku) - príprava na montáž kuchynskej linky (prípojka na vodu, elektrické prípojky) - príprava na vodu a elektrina na strešnej terase V prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti sa skladá rezervačná záloha vo výške 12% z celkovej ceny za nehnuteľnosť. Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby a poradenstvo v spolupráci s partnerskou kanceláriou v Chorvátsku, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk BONUS V prípade kúpy nehnuteľnosti ako investície vieme sprostredkovať služby miestnej správcovskej spoločnosi s cca 15 ročnou skúsenosťou, ktorá pokrýva všetky aspekty správcovstva: - rezerváciu cez najznámejšie a najsilnejšie rezervačné platformy (RBNB, Booking...), - príjem a uvítanie hostí, - upratovacie služby, - vyprevadenie hostí, kontrola apartmánu pri odovzdaní (škody...), - pravidelné kontroly apartmánu mimo sezóny, keď je apartmán prázdny. Cena za správcovské služby sa odvíja od dohody a dohodnutých služieb.

157 900 €
2 546,77 €/m²

AstonReal s.r.o.
3-izb. apartmán, 75,66m2, prízemie, centrum, Vir, Zadar, Chorvátsko

3-izb. apartmán, 75,66m2, prízemie, centrum, Vir, Zadar, Chorvátsko

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 75 m²

AstonReal ponúka na predaj priestranný apartmán (75m2) s terasou (14m2) a záhradou (70m2) na prízemí trojpodlažnej novostavby, 150 m od mora a pláže a 100m od centra v atraktívnej lokalite ostrova Vir, v Chorvátsku. Ostrov Vir sa nachádza v blízkosti starobylého prímorského mesta Zadar a je spojený s pevninou mostom. Novostavba je postavená podľa najvyšších štandardov, sú použité najkvalitnejšie materiály a dom má energetický certifikát A. Apartmán pozostáva z dvoch spální, obývacej izby spojenej s kuchyňou, kúpeľne s priestranným sprchovacím kútom a WC, špajze (ktorá sa dá prerobiť na samostatné WC), krytej terasy, záhrady a jedného parkovacieho miesta. Záhrada sa dá využiť na voľnočasové aktivity, prípadne na výstavbu krbu a posedenia. Základná charakteristika: - asfaltová prístupová cesta - samostatný vstup do objektu - blízkosť pláže - blízkosť centra - upravené okolie domu - verejný vodovod - kanalizácia - elektrina Vybavenie apartmánu: - klimatizácia - podlahové kúrenie zvlášť v každej miestnosti - vykurovanie na tuhé palivo - keramické obklady v kúpeľni a WC - protipožiarne vstupné dvere - plávajúca podlaha - plastové okná V prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti sa skladá rezervačná záloha vo výške 12% z celkovej ceny za nehnuteľnosť. Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby a poradenstvo v spolupráci s partnerskou kanceláriou v Chorvátsku, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk BONUS V prípade kúpy nehnuteľnosti ako investície vieme sprostredkovať služby miestnej správcovskej spoločnosi s cca 15 ročnou skúsenosťou, ktorá pokrýva všetky aspekty správcovstva: - rezerváciu cez najznámejšie a najsilnejšie rezervačné platformy (RBNB, Booking...), - príjem a uvítanie hostí, - upratovacie služby, - vyprevadenie hostí, kontrola apartmánu pri odovzdaní (škody...), - pravidelné kontroly apartmánu mimo sezóny, keď je apartmán prázdny. Cena za správcovské služby sa odvíja od dohody a dohodnutých služieb.

171 000 €
2 280 €/m²

AstonReal s.r.o.
EXKLUZÍVNE: Luxusne zariadené apartmány na ostrove Korčula, Croatia

EXKLUZÍVNE: Luxusne zariadené apartmány na ostrove Korčula, Croatia

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 82 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj luxusne zariadené apartmány s terasou, vyhradenými garážami a spoločnými priestormi (bar, posilňovňa a bazén). Apartmány sú vzdialené necelých 15 m od mora. Ku každému apartmánu prislúcha priestranná terasa, z ktorej je nádherný výhľad na more s okolitým prostredím ostrova Korčula! Ide o kompletne zariadené apartmány pripravené na rekreačný prenájom. Dizpozične pozostávajú z nádhernej obývacej izby, modernej kuchyne spojenej s jedálňou, 2 samostatných izieb, oddelenej kúpelne a terasy s výhľadom na more. K dizpozícii sú posledné 4 apartmány s terasami: 2 apartmány sú na prízemí : • 95 m2 + 25 m2 - €362.500 • 82.7 m2 + 18.5 m2 - €337.500 1 apartmán na 1. poschodí: • 82.7 m2 + 18.5 m2 - €337.500 1 apartmán na 2. poschodí: • 82.7 m2 + 18.5 m2 - €337.500 V cene apartmánov je kompletné luxusné vybavenie, automatická klimatizačná jednotka a podzemné garážové parkovanie. Výhody danej nehnuteľnosti: • Výborná poloha • Luxusné vybavenie • Tiché prostredie so súkromím • Lukratívna investícia na dlhodobý prenájom V prípade záujmu ma kontaktujte na hvizd@astonreal.sk | 0951 005 630

337 500 €
4 115,85 €/m²

AstonReal s.r.o.
EXKLUZÍVNE: Na predaj apartmán v Chorvátsku-Trogir-Čiovo-Miševac 2

EXKLUZÍVNE: Na predaj apartmán v Chorvátsku-Trogir-Čiovo-Miševac 2

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 47 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj apartmán v Chorvátsku. Apartmán sa nachádza blízko historického mestečka Trogir-ostrov Čiovo(vzdialený asi 10 minút pešo od centra). Celý apartmánový dom je slovenský okrem 1 apartmánu. Apartmánový dom sa skladá zo 6. apartmánov. Apartmán sa nachádza na prízemí apartmánového domu. Dispozične pozostáva z dvoch spálni, kúpeľka s WC a kuchyňa spojená s obývačkou-ktorá sa dá oddeliť posuvnými dverami a vznikne 3. izba. Každá miestnosť má svoju klimatizáciu. Kuchyňa je kompletne vybavená: umývačka riadu, sklokeramický sporák, elektrická trúba, chladnička. Obývacia izba je z jednej strany presklenná s východom na vonkajšiu terasu. More je vzdialené 3-5 minút dole briežkom. Apartmán poskytuje krásny výhľad z terasy na more a na okolie. Možné pozrieť aj trasu a miesto priamo-adresa je Trogir-Čiovo-Miševac 2. Celková rozloha apartmánu je 47,52m2 a terasa 66,59m2+prístup do apartmánu. V prípade záujmu o obhliadku ma prosím kontaktujte na tel. číslo 0917 924 684 alebo na mail mocarnikova@astonreal.sk

150 000 €
3 191,49 €/m²

AstonReal s.r.o.
Krásny luxusný dom s bazénom, 184m2, novostavba, Posedarje, Chorvátsko

Krásny luxusný dom s bazénom, 184m2, novostavba, Posedarje, Chorvátsko

Druh: Rodinný dom

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj krásny luxusný rodinný bezbariérový dom na veľkom pozemku v obci Posedarje, v Chorvátsku. Dom sa nachádza cca 500 m od mora a udržiavanej pláže. Posedarje sa nachádza cca 20 km od prímorského mesta Zadar. Dom bol postavený v r. 2020. V dome sa nachádzajú 3 samostatné spálne, každá s vlastnou kúpeľňou, priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a s krásnym výhľadom na bazén a záhradu, hosťovská toaleta a komora. Je zariadený kvalitným novým nábytkom s kompletne zariadenou kuchyňou. Dom má vlastný prístup k menšej rieke, ktorá ústi do mora. Základná charakteristika domu: - mestský vodovod - odpad - septik - centrálna klimatizácia - kompletne zariadený vkusným nábytkom - zariadená kuchyňa - podlahové kúrenie v obývacej izbe, kuchyni a kúpeľniach - satelitná TV - kamerový systém - video vrátnik Základná charakteristika pozemku a okolia: - asfaltová prístupová cesta - tichá lokalita - exteriérový bazén 32m2 (8 x 4 m) - blízkosť pláže cca 500m - upravené okolie domu - parkovanie na vlastnom pozemku - veľká udržiavaná záhrada s autochtónnymi ovocnými stromami a olivami - čiastočný výhľad na more, výhľad na hory a rieku Dom sa predáva kompletne zariadený. V prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti sa skladá rezervačná záloha vo výške 12% z celkovej ceny za nehnuteľnosť. Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby a poradenstvo v spolupráci s partnerskou kanceláriou v Chorvátsku, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905 795 159, halbarth@astonreal.sk BONUS V prípade kúpy nehnuteľnosti ako investície vieme sprostredkovať služby miestnej správcovskej spoločnosi s cca 15 ročnou skúsenosťou, ktorá pokrýva všetky aspekty správcovstva: - rezerváciu cez najznámejšie a najsilnejšie rezervačné platformy (RBNB, Booking...), - príjem a uvítanie hostí, - upratovacie služby, - vyprevadenie hostí, kontrola apartmánu pri odovzdaní (škody...), - pravidelné kontroly apartmánu mimo sezóny, keď je apartmán prázdny. Cena za správcovské služby sa odvíja od dohody a dohodnutých služieb.

510 000 €
2 771,74 €/m²

AstonReal s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10