Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Centrum Prenájmu s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Centrum Prenájmu s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: mar...
http://www.centrumprenajmu.sk
Adresa:
Ferka Urbánka 28
Trnava
91701
Popis:
Nájdených 3 novostavieb
Luxusný priestranný 4-izbový byt v City Residence

Luxusný priestranný 4-izbový byt v City Residence

Lokalita: Frantiskanska, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt

Ponúkame Vám na prenájom luxusný priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe City Residence priamo v historickom centre mesta Trnava. Byt má rozlohu 127 m2 + loggia 7m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou po celej dĺžke chodby,kuchyňou so zabudovanými spotrebičmi, ktorá je spojená s obývacou časťou so vstupom na loggiu a z troch nepriechodných izieb.Dve kúpeľne s toaletou potešia nejedného zákazníka. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a všetkými spotrebičmi. K bytu prislúchajú aj dve garážové státia a pivničná kobka. Byt je vhodný pre rodinu s deťmi.Aktuálne sa na byte robia posledné úpravy,obhliadky sú možné v priebehu týždňa.Cena vrátane energií a internetu činí 1200€.

1 200 €/mes.
vrátane energií
Centrum Prenájmu s.r.o.
2-izbový byt v Arboria Park s predzáhradkou

2-izbový byt v Arboria Park s predzáhradkou

Lokalita: Veterná, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Prenajmeme 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Arboria Park s predzáhradkou a vyhradeným parkovacím státim. Byt má rozlohu 55 m2 + predzáhradka s výmerou 30 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so samostatným šatníkom, kuchyňou, ktorá je spojená s obývacou časťou so vstupom na predzáhradku, z nepriechodnej spálne a kúpeľne s toaletou. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a všetkými spotrebičmi. Výhodou je lokalita, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a dostupnosť blízkeho výjazdu na obchvat a diaľnicu. Byt je vhodný pre jednotlivca, prípadne pár.Cena bez energií činí 600€.V cene nie je zahrnutá televízia ani internet.Byt je ihneď voľný.

700 €/mes.
12,73 €/m²/mes.
vrátane energií
Centrum Prenájmu s.r.o.
kancelárie v novej budove v priemyselnej zóne

kancelárie v novej budove v priemyselnej zóne

Lokalita: Belgická, Trnava (Trnava)
Druh: Administratívny objekt

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v novej budove v Trnave na Belgickej ulici, vhodné pre jednu firmu od 1.7.2019. V prípade záujmu, sa dajú prenajať kancelárie aj samostatne viacerým záujemcom. Kancelárie sa nachádzajú na 3 poschodí budovy, výborný prístup autom priamo z obchvatu od hlavnej cesty na parkovisko, ktoré je strážené. Kancelária č.1 – rozloha 22,2 m2 Kancelári č.2 – rozloha 14,5 m2 Spoločná kuchynka – rozloha 5,6m2, spoločná chodba – rozloha 18,2m2 Kancelária č.3 – rozloha 28,2 m2 + v miestnosti dalšia oddelená kancelária 8,8m2 Kancelária č.4 – rozloha 41,6m2 m2. Sklad- archív č.1 -34,0m2, č.2 archív 12,8m2, č.3 arcív 3,6m2, 2 x WC dámske 2x WC panske Cena prenájmu 7€/m2 . V cene služieb je zahrnuté stráženie, parkovanie, vývoz smeti, voda, teplo, elektrika, prípojka na internet.

cena dohodou

Centrum Prenájmu s.r.o.