Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Central Estates s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Central Estates s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: man...
www.centralestates.sk
Adresa:
Nobelova 12F
Bratislava III - Nové Mesto
83102
Nájdených 44 novostavieb
1 2 3
Moderný 3i byt v novostavbe s balkónom a parkovaním na prenájom v Petržalke

Moderný 3i byt v novostavbe s balkónom a parkovaním na prenájom v Petržalke

Lokalita: Ulica Závodu Matador, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77.5 m²

Priestranný úplne nový 3 -izbový byt na prenájom v Petržalke je situovaný na 27. poschodí (28) v novostavbe s výťahom. Pozostáva z priestrannej vstupnej haly, dvoch samostatných spální, obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. K bytu prislúcha jeden balkón (13m2), pivnica a garážové státie pre dve autá v suteréne bytového domu. Byt je nanovo zariadený, v každej izbe je klimatizácia Daikin, jedna izba je nezariadená, podľa dohody je možné ju dozariadiť. Energie (220 Eur) vrátane internetu a KTV nie sú zahrnuté v nájme. Na 4. poschodí bytového sa nachádza veľká oddychová a relaxačná zóna s množstvom zelene a možnosťou športu. LOKALITA: Bytový dom je situovaný v lokalite s občianskou vybavenosťou: obchody, kaviarne, reštaurácie, zástavka MHD autobusu s bezprostredným napojením na diaľničný obchvat a na cyklotrasu.

880 €/mes.
11,35 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Nádherný 3i byt v novostavbe s lodžiou na prenájom v Starom meste

Nádherný 3i byt v novostavbe s lodžiou na prenájom v Starom meste

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Nádherný moderne zariadený 3 -izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 22. poschodí (33) v lukratívnej novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, dvoch samostatných spální, šatníka, kúpeľne so sprchovacím kútom, bydetom a toaletou. K bytu prislúcha lodžia s krásnym výhľadom na Rakúsko a hradný kopec a pivničná kobka. Parkovanie pre jedno auto je k dispozícii v podzemnej garáži (100 Eur/ mesačne). Energie vrátane internetu a KTV (200 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. V bytovom dome je recepcia s 24 hodinovou prevádzkou. Lokalita: Byt sa nachádza sa vo vynikajúcej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, skvelá dostupnosť MHD, na diaľnicu, pešia dostupnosť do historického centra. V tesnej blízkosti sa nachádza schopping Eurovea a promenáda v okolí Dunaja.

1 200 €/mes.
17,14 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Moderný 2i byt v novostavbe s lodžiou na prenájom v Novom meste

Moderný 2i byt v novostavbe s lodžiou na prenájom v Novom meste

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 66 m²

Moderný 2 -izbový byt na prenájom v Novom meste je situovaný na 9. (22) poschodí v novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, jednej samostatnej spálne, obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. K bytu prislúcha lodžia (4m2), pivnica a garážové státie pre jedno auto. Byt je klimatizovaný, je orientovaný s výhľadom na mesto. Energie (150 Eur) vrátane internetu a KTV nie sú zahrnuté v nájme. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Nové Mesto. V objekte III Veže je 24 hodinová strážna služba, bezplatné privátne fitness centrum, spoločenská miestnosť, súkromný park na 5. NP, množstvo obchodov, reštaurácie a kaviareň, veľké nákupné centrum 5 min. chôdze. Výborná dostupnosť MHD. Lokalita ponúka komplexnú infraštruktúru pre aktívny život - zábavu, šport, kultúru a množstvo služieb priamo v susedstve.

650 €/mes.
9,85 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Nadštandardný krásny 3i byt v novostavbe s rozsiahlou terasou na prenájom v Novom Meste

Nadštandardný krásny 3i byt v novostavbe s rozsiahlou terasou na prenájom v Novom Meste

Lokalita: Na Varte, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Nadštandardný moderný 3-izbový byt na prenájom v Novom Meste - časť Koliba sa nachádza na vyvýšenom prízemí (4) v novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby s rolldorom, priestrannej obývacej izby spojenej s plne vybavenou kuchyňou, hlavnej spálne, druhej miestnosti využiteľnej ako detská izba/pracovňa/hosťovská izba, kúpeľne s vaňou a toaletou a ďalšej samostatnej toalety. K bytu prislúcha priestranná krásna terasa (60 m2) vybavená záhradným nábytkom, orientovaná do tichej časti vnútrobloku, pivničná kobka ( 3,5m2) a parkovacie státie pre jedno auto v podzemnej garáži. Byt je orientovaný na juhovýchod. Energie (250Eur) vrátane KTV a internetu + (50 Eur) parkovacie státie v podzemnej garáži pre jedno auto nie sú zahrnuté v nájme. Novostavba sa nachádza v tichej, obľúbenej a hľadávanej lokalite v blízkosti prírody s rýchlou dostupnosťou do centra mesta. V pešej dostupnosti je zastávka MHD, potraviny Tesco, základná škola, materská škôlka a detské ihrisko sa nachádza priamo v objekte.

950 €/mes.
12,18 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Krásny 2i byt v novostavbe s lodžiou na prenájom v Petržalke

Krásny 2i byt v novostavbe s lodžiou na prenájom v Petržalke

Lokalita: Kutlíkova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Krásny 2 -izbový byt na prenájom v Petržalke je situovaný na 2. poschodí (7) v rezidenčnom komplexe Hájpark s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, jednej samostatnej spálne, šatníka, obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. K bytu prislúcha lodžia (4.5 m2) s výhľadom do vnútrobloku. Byt je južne orientovaný, kompletne moderne zariadený vrátane elektrospotrebičov s novým a kvalitným nábytkom. Energie vrátane internetu a KTV (130 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. Pre obyvateľov domu je k dispozícii miestnosť na bicykle, spoločenská miestnosť, detské ihrisko. Bytový dom sa nachádza vo vynikajúcej lokalite plnej zelene s rýchlou dostupnosťou do centra mesta aj na diaľnicu. Parkovanie je bezproblémové pred bytovým domom.

620 €/mes.
11,70 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Luxusný 2i byt v novostavbe s 2 terasami na prenájom v Novom meste

Luxusný 2i byt v novostavbe s 2 terasami na prenájom v Novom meste

Lokalita: Tupého, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 91 m²

Veľkometrážny nadštandardne zariadený 2-izbový byt na prenájom v Novom meste je situovaný na 3. poschodí (3) v novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, jednej samostatnej spálne, kúpeľne so sprchovým kútom a samostatnej toalety. K bytu prislúchajú dve terasy (25.7 m2). Byt je zariadený vo vysokom štandarde kvalitným nábytkom a spotrebičmi. K bytu prislúcha garážové státie pre jedno auto v podzemenj garáži. Energie (355 Eur) vrátane internetu a KTV nie sú zahrnuté v nájme. V bytovom dome sa nachádza bazén a sauna vyhradená pre obyvateľov. Lokalita ponúka kompletnú občianskú vybavenosť ako aj rýchlu dostupnosť do centra mesta.

1 145 €/mes.
12,58 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Krásny 2i byt v novostavbe s veľkou terasou na prenájom v Ružinove

Krásny 2i byt v novostavbe s veľkou terasou na prenájom v Ružinove

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Krásny priestranný 2 -izbový byt na prenájom v Ružinove je situovaný na prízemí v novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, jednej samostatnej spálne, veľkej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Byt je orientovaný na severozápad, je moderne zariadený, s množstvom úložného priestoru. K bytu prislúcha pivnica, veľká terasa pozdĺž celého bytu (30m2) a je možné si k nemu prenajať parkovacie miesto v podzemnej garáži (za poplatok 50 Eur/mesačne) . K dispozícii pre obyvateľov bytového domu je miestnosť na bicykle a kočíky. Energie vrátane internetu a KTV (160 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. Bytový dom sa nachádza vo vynikajúcej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, rýchlym prístupom na diaľnicu aj do centra mesta.

550 €/mes.
10 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Nadštandardný klimatizovaný 4i byt s terasou na prenájom v Starom meste

Nadštandardný klimatizovaný 4i byt s terasou na prenájom v Starom meste

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 101 m²

Nadštandardný klimatizovaný 4- izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 26. (33) poschodí v novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej haly, 3 samostatných spální, z priestrannej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, dvoch kúpeľní s vaňou, sprchovacím kútom a samostatnej toalety. k bytu prislúcha terasa (7m2) s panoramatickým výhľadom na Dunaj a na dominanty Bratislavy. K bytu prislúcha parkovacie státe pre jedno auto v podzemnej garáži. Energie (300 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. Novostavba má 24- hodinovú recepciu a nachádza sa vo vynikajúcej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a pešou dostupnosťou do historického centra.

1 600 €/mes.
15,84 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Slnečný 2i byt v lukratívnej novostavbe s parkovaním na prenájom v Starom meste

Slnečný 2i byt v lukratívnej novostavbe s parkovaním na prenájom v Starom meste

Lokalita: Čulenova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Príjemný slnečný 2 -izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 13. poschodí (30) v jedinečnej novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, jednej samostatnej spálne, priestrannej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským pultom, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatnej toalety. Byt je klimatizovaný a je možné si k nemu prenajať parkovacie státie pre jedno auto v podzemnej garáži za poplatok (100 Eur). Byt je kompletne nadštandardne zariadený vrátane všetkých elektrospotrebičov s novým a kvalitným nábytkom. Energie (200 Eur) a poplatok za parkovacie miesto pre jedno auto (100 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. Bytový dom ponúka služby SBS, 24 hodinovú recepcia a pre rezidentov je k dispozícii priestranná terasa na vrchnom poschodí. Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou (obchodné centrá, reštaurácie, MHD, autobusová stanica). Okolie bytového domu je nádherne upravené a nachádza sa tam aj detské ihrisko a work-outové ihrisko.

900 €/mes.
16,36 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Priestranné 2 -izbové byty v novostavbe s terasou a záhradou na predaj v Limbachu

Priestranné 2 -izbové byty v novostavbe s terasou a záhradou na predaj v Limbachu

Lokalita: Limbach, Limbach (Pezinok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 67.99 m²

Novostavby sú situované v obci Limbach, ktorá leží na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta SR Bratislava a sú predurčené na pokojné bývanie, rekreáciu a šport. Limbach je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja, Malokarpatského regiónu. Historickou zaujímavosťou v obci sú rímskokatolický a evanjelický kostol. Je tu tiež základná škola, materská škola, školská jedáleň, školský klub detí, miestna knižnica, pošta a športový areál s futbalovým ihriskom. V okolí obce Limbach je možnosť výletov po vyznačených turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí Suchý vrch a Medvedie údolie (Limbašská dolina).V obci sa nachádzajú potraviny, čerpacia stanica, vinárstva, reštauračné a ubytovacie zariadenia, pohostinstvá a cukráreň s detským ihriskom. Projekt bytových domov je koncipovaný, ako vhodné bývanie prímestského typu pre všetkých, ktorí chcú opustiť ruch veľkomesta, bývať na pokojnom vidieku, ale mať príležitosť rýchlo a pohodlne sa dopraviť do Bratislavy alebo Pezinka. Projekt je situovaný na jednom z najkrajších pozemkov v obci na južných svahoch nad obytnou zónou Machergut I. s prekrásnym výhľadom na vinohradnícku oblasť. K bytom prislúcha terasa s výhľadom na vinice a les, záhrada, pivnica v suteréne a 2 vonkajšie parkovacie miesta pred bytovým domom. Aktuálna ponuka voľných bytov a ceny bytov na vyžiadanie v RK.

164 990 €
2 426,68 €/m²

Central Estates s.r.o.
Luxusný slnečný 4i byt v novostavbe s terasou a záhradou na prenájom v Starom Meste

Luxusný slnečný 4i byt v novostavbe s terasou a záhradou na prenájom v Starom Meste

Lokalita: Kráľovské údolie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 126 m²

Luxusný slnečný 4-izbový byt v novostavbe v mestskej vile na Hradnom kopci na prenájom v Starom meste. Byt sa nachádza na najvyššom podlaží (2.podlažie s výťahom) a ponúka nádherný výhľad na Dunaj a Rakúsko. Pozostáva z priestrannej obývacej izby s krbom prepojenej s veľkou kompletne vybavenou kuchyňou, troch samostatných izieb, toalety s umývadlom, kúpeľne so sprchovým kútom, vaňou a toaletou. K bytu prislúcha priestranná otvorená terasa s krásnym výhľadom, balkón a dve parkovacie státia v garáži. V byte je množstvo úložného priestoru, prenajíma sa zariadený, kuchynská linka je z amerického orecha a s žulovou doskou, vybavená vstavanými spotrebičmi: práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, odsávač pár, indukčná varná doska (Siemens), samostatne stojaca americká chladnička značky LG. Vo všetkých miestnostiach sa nachádza klimatizácia, vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, byt je vybavený alarmom, kamerovým systémom, centrálnym vysávačom, veľkoformátové hliníkové okná s izolačným trojsklom, ezpečnostnými vstupnými dverami. Byt má svoj samostatný vstup. Pre nájomcov je k dispozícii prístup na záhradu. Energie vrátane internetu a KTV (200 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. Byt sa nachádza v slepej tichej ulici, poskytuje absolútne súkromie a bezpečnosť. Vzdialenosť do historického centra mesta 1,9 km, 2 zastávky k mostu SNP, 1 zastávka na Kapucínsku, 25 minút pešo., vzdialenosť na zastávku mestskej dopravy 300 m. Vzdialenosť k Dunaju 400 m. Rýchle napojenie na diaľnicu.

2 500 €/mes.
19,84 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Útulný slnečný 3i byt v novostavbe s balkónom na prenájom v Starom meste

Útulný slnečný 3i byt v novostavbe s balkónom na prenájom v Starom meste

Lokalita: Šulekova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

Útulný slnečný 3- izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 1.poschodí (2) v novostavbe. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou, dvoch samostatných spální, šatníka, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Dom je dobre zateplený, na oknách sú vonkajšie elektrické žalúzie, steny z plnej tehly, o príjemnú vnútornú klímu a vždy čerstvý vzduch sa stará centrálne vetranie s rekuperáciou. K bytu prislúcha balkón a vonkajšie parkovacie státie pre dve autá na pozemku. Byt sa nachádza vo vile, na konci tichej ulice plnej zelene v pešej vzdialenosti od historického centra mesta, v blízkosti sa nachádza Horský park, Slavín. Energie (140 Eur) KTV a internet nie sú zahrnuté v nájme. Voľný od 1.12. 2021.

950 €/mes.
14,84 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Veľkometrážny 3i byt v novostavbe s dvomi balkónmi a parkovaním na prenájom v Novom meste

Veľkometrážny 3i byt v novostavbe s dvomi balkónmi a parkovaním na prenájom v Novom meste

Lokalita: Na Grunte, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 125 m²

Krásny veľký 3-izbový byt na prenájom v Novom Meste - na Grunte sa nachádza na na 1. poschodí (5) v kvalitnej novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, hlavnej spálne, samostatnej izby využiteľnej ako detská izba/pracovňa/hosťovská izba, kúpeľne s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou a ďalšej samostatnej toalety. K bytu prislúchajú dva balkóny, jeden orientovaný do vnútrobloku a druhý na zeleň, pivničná kobka ( 3,5m2) a parkovacie státie pre jedno auto v podzemnej garáži. Byt je orientovaný na dve svetové strany, má vlastný plynový kotol a prenajíma sa plne zariadený. Energie (200 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. Novostavba sa nachádza v tichej lokalite plnej zelene, v blízkosti prírody s rýchlou dostupnosťou do centra mesta.

890 €/mes.
7,12 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Krásny 2i byt v novostavbe s lodžiou na prenájom v Petržalke

Krásny 2i byt v novostavbe s lodžiou na prenájom v Petržalke

Lokalita: Kutlíkova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57.5 m²

Krásny 2 -izbový byt na prenájom v Petržalke je situovaný na 2. poschodí (7) v rezidenčnom komplexe Hájpark s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, jednej samostatnej spálne, šatníka, obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. K bytu prislúcha lodžia (4.5 m2) s výhľadom do vnútrobloku. Byt je južne orientovaný, kompletne moderne zariadený vrátane elektrospotrebičov s novým a kvalitným nábytkom. Energie vrátane internetu a KTV (130 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. Pre obyvateľov domu je k dispozícii miestnosť na bicykle, spoločenská miestnosť, detské ihrisko. Bytový dom sa nachádza vo vynikajúcej lokalite plnej zelene s rýchlou dostupnosťou do centra mesta aj na diaľnicu. Parkovanie je bezproblémové pred bytovým domom.

620 €/mes.
10,78 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Reprezentatívny klimatizovaný kancelársky priestor s parkovaním na prenájom v Ružinove

Reprezentatívny klimatizovaný kancelársky priestor s parkovaním na prenájom v Ružinove

Lokalita: Teslova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 308 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom v Ružinove s úžitkovou plochou 308 m2 je situovaný na 2. nadzemnom podlaží (3) v novostavbe bez výťahu. K dispozícii je nepretržitá 24/7 recepčná služba, pripojenie na optický kábel / 3 provideri /. Cena za prenájom priestorov 8,50 €/m2/mesiac + DPH +3,20€ /m2 záloha za služby a energie okrem elektriny. Elektrická energia vyúčtovávaná na základe reálnej mesačnej spotreby. Cena za prenájom 1 parkovacieho miesta je 75,- Eur/mesiac/ bez DPH vrátane údržby. Objekt disponuje vlastnými parkovacími miestami s možnosťou ich prenájmu. Jedná sa o vyhľadávanú lokalitu (Štrkovec) s vynikajúcou dostupnosťou na Bratislavský obchvat, do centra mesta a aj von z mesta. Priestory sú k dispozícii ihneď.

2 618 €/mes.
8,50 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Priestranný 2i byt v novostavbe s veľkou terasou na prenájom v Novom meste

Priestranný 2i byt v novostavbe s veľkou terasou na prenájom v Novom meste

Lokalita: Na Grunte, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Priestranný slnečný 3 -izbový byt na prenájom v Novom meste- Krasňany je situovaný na 2. poschodí (5) v tehlovej novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej haly, jednej samostatnej spálne, priestrannej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. K bytu prislúcha veľká terasa s posedením (31 m2) a krásnym výhľadom na vinohrady. Byt je kompletne zariadený, klimatizovaný, orientovaný na západ do vinohradu, v bezprostrednej blízkosti lesa. Energie (150 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou ( ihriská, MHD, Lidl, Kraj, cyklotrasy, blízko Vivo, neďaleko vlaková stanica Vinohrady, školy) s rýchlou dostupnosťou do centra mesta.

600 €/mes.
10,34 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Vzdušný klimatizovaný 3i byt v novostavbe s lodžiou na prenájom v Ružinove

Vzdušný klimatizovaný 3i byt v novostavbe s lodžiou na prenájom v Ružinove

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Vzdušný klimatizovaný 3- izbový byt na prenájom v Ružinove je situovaný na 3. (20) poschodí v novostavbe CityPark s výťahom. Pozostáva z predsiene, obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, dvoch samostatných spální, samostatného šatníka, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou a samostatnej toalety. K bytu prislúcha väčšia lodžia a parkovacie státie v podzemnej garáži pre jedno auto. Energie (200 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. Kuchyňa, šatník, kúpeľňa, obývačková stena, skriňa v predsieni boli robené na mieru. V byte ostáva ešte stôl so stoličkami, inak bude byt nezariadený. Byt sa nachádza vo vynikajúcej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou.

790 €/mes.
9,88 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Modern air-conditioned 1-bedroom apartment in a new building with a large terrace and parking for re

Modern air-conditioned 1-bedroom apartment in a new building with a large terrace and parking for re

Lokalita: Kresánkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Modern air-conditioned 1- bedroom apartment for rent in Karlova Ves is situated on the ground floor (5) in a new building with an elevator. It consists of an entrance hall, a living room connected to a fully equipped kitchen and dining area, a bedroom with built-in wardrobes, a bathroom with a bathtub, a separate room serving as a storage room and toilets. The apartment is oriented to the southeast and is rented fully modern. It has a spacious terrace (33 m2) with seating and one parking space in the underground garage. Energies (210 Eur) are not included in the rent. The new building is located in an excellent area with excellent infrastructure (within reach are shopping centers Terno, Tesco, Billa, banks, post office, cafes, restaurants), quick access to the center and the highway.

450 €/mes.
7,14 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Moderný 3i byt v jedinečnej novostavbe s lodžiou a parkovaním na prenájom v Starom meste

Moderný 3i byt v jedinečnej novostavbe s lodžiou a parkovaním na prenájom v Starom meste

Lokalita: Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82.3 m²

Moderný 3-izbový byt na prenájom v Starom Meste je situovaný na 10. poschodí (30) v jedinečnej novostavbe Skypark s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s jedálenskou časťou, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchyňou, dvoch samostatných spální so vstavanými skriňami, samostatného šatníka, kúpeľne s vaňou a dvomi umývadlami a samostatnou toaletou. K bytu prislúcha lodžia (5,72 m2), jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži (za poplatok 100 Eur/mesačne) a pivničná kobka. Energie (250 Eur) nie sú zahrnuté v nájme. Byt je nadštandardne zariadený vysoko kvalitným moderným nábytkom na mieru. Je orientovaný na južnú stranu, v každej izbe je centrálna klimatizácia a kúrenie s ovládaním teploty na displeji (vrátane ovládania na diaľku cez mobilnú aplikáciu), steny sú murované a zvukovo odizolované, špeciálne izolačné hrubé trojsklo zabezpečuje absolútne odhlučnenie. Bytový dom postavený v roku 2020 je riešený vo vysokom štandarde. Na streche má vyhliadkovú terasu prístupnú pre všetkých užívateľov domu, ktorá poskytuje jedinečný výhľad na celé mesto. Projekt poskytuje veľa miest na odpočinok a šport uprostred zelene pre deti aj dospelých. V tesnej blízkosti je všetka občianska vybavenosť, kde si môžete užiť kultúru, šport, relax, gastronómiu a nákupy. V blízkosti je nábrežie Dunaja a nákupné centrum EUROVEA. Lokalita má výborné napojenie na historické centrum mesta, na mestskú dopravu, ako aj na obchvat Bratislavy. Bezpečnosť v dome zvyšuje aj recepcia so stálou službou.

900 €/mes.
10,94 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
Modernly furnished 2-bedroom apartment in a new building with a balcony for rent in Petržalka

Modernly furnished 2-bedroom apartment in a new building with a balcony for rent in Petržalka

Lokalita: Zuzany Chalupkovej, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Modernly furnished 2- bedroom apartment for rent in Petržalka is situated on the 1st floor in a 2-storey tract with its own walkway and a view of the park under construction. It consists of an entrance hall with built-in wardrobes, two separate bedrooms, a living room connected to a fully equipped kitchen, a bathroom with a bathtub and a separate toilet. The apartment is oriented to the SW, is completely modernly furnished to a high standard to measure - custom kitchen with built-in appliances, dining table, built-in furniture throughout the apartment with plenty of storage space. The apartment has a balcony (5m2) and a garage space for one car. Energies (200 Eur) including internet are not included in the rent. In the vicinity of the apartment building there are complete civic amenities, very nice, pleasant community housing with perfect access to the city center and in all directions.

770 €/mes.
10,27 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
1 2 3