Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu BROTHERS Real, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
BROTHERS Real, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: luk...
http://brothersreal.com
Adresa:
Krížna 4
Bratislava I - Staré Mesto
811 07
Nájdených 82 novostavieb
1 2 3 4 5
Byt, 2 - izbový, 70m2, Bratislava II - Ružinov, Tomášiková ulica

Byt, 2 - izbový, 70m2, Bratislava II - Ružinov, Tomášiková ulica

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v bytovom komplexe Koloseo na Tomášikovej ulici pri jazere Kuchajda v mestskej časti Nové Mesto. BYT: Slnečný 2 izbový byt s podlahovou plochou 70 m2 a 9 m2 loggiou sa nachádza na 1.poschodí novostavby s orientáciou smerom na Kuchajdu. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti prepojenou s plne vybavenou kuchyňou, spálne s manželskou posteľou a šatníkovou skriňou, kúpeľne s vaňou toaletou. Byt sa prenajíma zariadený. LOKALITA: Byt je situovaný v mestskej časti BRATISLAVA III - Nové Mesto, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (Kaufland, YEME, OC Polus, Klientske centrum, reštaurácie – všetko v pešej dostupnosti). Lokalita ponúka širokú škálu možností aktívneho oddychu, vzhľadom na jeho polohu pri vyhľadávanom jazere Kuchajda. Výborná dopravná dostupnosť do všetkých častí Bratislavy ako aj napojenie na diaľničný obchvat.     CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 580,-€/nájom + 70,-€/energie   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

580 €/mes.
8,29 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 63m2, Bratislava II - Ružinov, Kupeckého

Byt, 2 - izbový, 63m2, Bratislava II - Ružinov, Kupeckého

Lokalita: Kupeckého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka v Bratislave – Ružinov, v novostavbe MEINL RESIDENCE na Kupeckého ulici   na prenájom veľmi pekný byt. BYT: Ponúkame na prenájom nový kompletne zariadený 2  izbový byt, ktorý sa nachádza na 6. poschodí zo 7 s výťahom. Byt má plochu 63 m2 z čoho je terasa 12 m2. Dispozícia bytu je nasledovná: predsieň, obývacia izba s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s WC a terasa. V kuchyni je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (varná doska, rúra, chladnička, mikrovlnná rúra, práčka, umývačka riadu), v obývacej časti je sedačka, TV. Bez domácich zvierat. Je možné si prenajať aj parkovacie miesto za 50,- €/mesiac. Byt je voľný od 15. 04. 2019.   VÝHODY: výborná občianska vybavenosť tichá lokalita   LOKALITA: Bratislava – Ružinov CENA MESAČNÉHO NÁJMU:  700,- EUR vrátane energií + 50,- EUR za jedno parkovacie státie      Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

700 €/mes.
11,11 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 69.5m2, Bratislava I - Staré Mesto, Hriňovská ulica

Byt, 2 - izbový, 69.5m2, Bratislava I - Staré Mesto, Hriňovská ulica

Lokalita: Hriňovská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom luxusný 2 izbový byt v širšom centre  mesta na Hriňovskej ulici. BYT : Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v lukratívnom prostredí na Hriňovskej ul. Výmera bytu 69,50 m2 + 10,90 m2 terasa + pivničná kobka. Súčasťou bytu je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a kúpeľňa s práčkou. Byt je kompletne zariadený, vrátane  43" LCD televízoru v obývačke. K bytu je možné si prenajať parkovanie v garáži, ktoré sa nachádza pod bytovým domom.  Vonkajšie parkovanie v areáli je bezplatné. VÝHODY:   širšie centrum mesta tiché prostredie lokalita       LOKALITA: Bratislava – Staré mesto CENA NÁJMU:  950,- € + 100,- € energie     Ohľadne sprostredkovania  kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

950 €/mes.
13,77 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 67m2, Bratislava II - Ružinov, Bazová ulica

Byt, 2 - izbový, 67m2, Bratislava II - Ružinov, Bazová ulica

Lokalita: Bazová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom luxusný 2 izbový byt v novostavbe bytového domu GAUDÍ na Bazovej ulici v Ružinove. BYT : Ponúkame na prenájom 2 izbový byt s terasou a balkónom v novostavbe bytového domu GAUDÍ v Bratislave na ulici Bazová. Byt sa nachádza  na 3.poschodí bytového domu s výťahom. Celková podlahová plocha bytu je 67 m2 + 12 m2 terasa + 4 m2 balkón + 3 m2 pivničná kobka. Byt sa prenajíma kompletne zariadený s nábytkom a vybavený elektrospotrebičmi. K bytu je možné si prenajať parkovanie aj viacerých áut v garáži, ktorá sa nachádza v podzemnom podlaží bytového domu za mesačný poplatok. VÝHODY:   vyhľadávaná lokalita výborná občianska vybavenosť skvelá dostupnosť MHD       LOKALITA: Bratislava – Ružinov CENA NÁJMU:  800,- € + 100,- € energie     Ohľadne sprostredkovania  kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

800 €/mes.
11,94 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 69 m2, Bratislava I - Staré Mesto, Hriňovská ulica

Byt, 2 - izbový, 69 m2, Bratislava I - Staré Mesto, Hriňovská ulica

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom luxusný 2 izbový byt v širšom centre  mesta na Hriňovskej ulici. BYT : Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v lukratívnom prostredí na Hriňovskej ul. Výmera bytu 69 m2 + 12,30 m2 terasa + pivničná kobka. Súčasťou bytu je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a kúpeľňa s práčkou. Byt je kompletne zariadený, vrátane  43" LCD televízoru v obývačke. K bytu je možné si prenajať parkovanie v garáži, ktoré sa nachádza pod bytovým domom.  Vonkajšie parkovanie v areáli je bezplatné. VÝHODY:   širšie centrum mesta tiché prostredie lokalita       LOKALITA: Bratislava – Staré mesto CENA NÁJMU:  950,- € + 100,- € energie     Ohľadne sprostredkovania  kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

950 €
13,77 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 62m2, Bratislava II - Ružinov, Rastislavova ulica

Byt, 2 - izbový, 62m2, Bratislava II - Ružinov, Rastislavova ulica

Lokalita: Rastislavova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Ružinov na Rastislavovej ulici. BYT: Klimatizovaný 2 izbový byt s podlahovou plochou 62 m2 s dvomi balkónmi sa nachádza na 4.poschodí 5 poschodového bytového domu s výťahom. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti prepojenej s plne vybavenou kuchyňou kvalitnými elektrospotrebičmi, spálne s manželskou posteľou a úložným priestorom, kúpeľne s vaňou a toaletou a samostatný šatník. Byt sa prenajíma plne zariadený. LOKALITA: Byt je situovaný vo vyhľadávanej lokalite v mestskej časti Ružinov, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (potraviny, obchody, reštaurácie – všetko v pešej dostupnosti). Výborná dopravná dostupnosť do všetkých častí Bratislavy ako aj napojenie na diaľničný obchvat.     CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 600,-€ + 100,-€/energie.   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

600 €/mes.
9,68 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 56m2, Bratislava II - Ružinov, Mraziarenská ulica

Byt, 2 - izbový, 56m2, Bratislava II - Ružinov, Mraziarenská ulica

Lokalita: Mraziarenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Bratislave – Ružinove. BYT : Ponúkame na prenájom 56 m2 2-izbový kompletne zariadený byt v novostavbe  v blízkosti Štrkoveckého jazera. Byt sa nachádza na 7/7 poschodí s výťahom. Na balkónovom okne je fínske sklo so sieťkami proti hmyzu. Dispozícia bytu: predsieň, spálňa, kúpeľňa s WC, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Byt je štýlovo a moderne zariadený. V cene je zahrnutá KTV a internet. Byt je voľný od 1.4.2019   VÝHODY:   lokalita výborná občianska vybavenosť skvelá dostupnosť MHD         LOKALITA: Bratislava – Ružinov CENA NÁJMU:  650,- € vrátane energií     Ohľadne sprostredkovania  kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

650 €/mes.
11,61 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 49m2, Bratislava V - Petržalka, Zadunajská ulica

Byt, 2 - izbový, 49m2, Bratislava V - Petržalka, Zadunajská ulica

Lokalita: Zadunajská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka v Bratislave – Petržalke, na Zadunajskej ceste na prenájom  veľmi pekný byt. BYT: Ponúkame na prenájom 2- izbový byt v novostavbe oproti OC Aupark. Byt má plochu 47 m2 + pivničná kobke o ploche 2 m2, nachádza sa na 2. poschodí zo 7 a je kompletne zariadený. Obývačka je spojená s kuchynskou linkou a priestorovo je delená barovým pultom. Spálňa je samostatná. Parkovanie je možné na parkovisku pred bytovým domom.  Byt je k dispozícii od 1. 4. 2019. VÝHODY:   výborná občianska vybavenosť skvelá dostupnosť do centra aj na obchvat bezproblémové parkovanie   LOKALITA: Bratislava – Petržalka CENA MESAČNÉHO NÁJMU:  500,- EUR + 135,- €  energie   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

500 €/mes.
10,20 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 47m2, Bratislava II - Vrakuňa , Čiližská ulica

Byt, 2 - izbový, 47m2, Bratislava II - Vrakuňa , Čiližská ulica

Lokalita: Čiližská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt v štýle Provance v novostavbe Punta na Čiližskej ulici v mestskej časti Vrakuňa. BYT: 2 izbový byt s podlahovou plochou 47 m2 s loggiou 7,41 m2 sa nachádza na 5.poschodí bytového domu s výťahom. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti s plne vybavenou kuchyňou, spálne s manželskou posteľou a šatníkovou skriňou, kúpeľne so sprchovacím kútom s toaletou. K bytu prislúcha pivnica o výmere 2,41 m2. LOKALITA: Byt je situovaný v mestskej časti Vrakuňa, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (školy, škôlky, obchody, reštaurácie). Výborná dopravná dostupnosť do všetkých častí Bratislavy ako aj napojenie na diaľničný obchvat.     CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 560,-€ vrátane energií, TV a internetu   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

560 €/mes.
11,91 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 91.2m2, Bratislava I - Staré Mesto, Mudroňová ulica

Byt, 2 - izbový, 91.2m2, Bratislava I - Staré Mesto, Mudroňová ulica

Lokalita: Mudroňova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 91 m²

BROTHERS vám exkluzívne ponúka na prenájom luxusný 2 izbový byt v nádhernej lokalite hradného kopca s výhladom na hrad,  Slavín a vnútornej záhrady plnej zelene. Výhody nehnuteľnosti Tento luxusný byt sa nachádza v rezidencii Diplomat Park na Mudroňovej ulici, 1/2 poschodí. Jedná sa o 8 ročnú novostavbu. Byt pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva, ktorým je vstupná hala, kuchyňa s jedálňou, barovým pultom a obývacou časťou, komora, kúpeľňa, WC, terasa. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 91,2 m2. Nehnuteľnosť sa vyznačuje vyhotovením v nadštandarde. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto v garáži a pivnica. Jedinečnosť ponuky spočíva v možnosti využivania spoločenskej miestnosti s vlastnou kuchyňou a toaletami umiestnenou na prízemí ako aj záhrad plných okrasných kvetov, drevín a detským ihriskom. Výhodou tohto bývania je jeho centrálna poloha, pešia dostupnosť do centra mesta, blízkosť MHD, škôl, škôlok, občianskeho vybavenia.  Byt je možné prenajať aj so zariadením Popis bytu Vstupná hala so vstavanými skriňami a WC. Obyvačka s balkónom s výhladom do vnútorných záhrad, spojená s kuchyňou s barovým pultom a so vstavanými spotrebičmi značky Miele: varná doska, umývačka riadu, rúra. Z kuchyne vchod do komory s chladničkou. Z haly vchod do kúpelne s vaňou a sprchovacím kútom s jedinečným výhladom na hrad.    Z haly vstup do spálne so vstavanými skriňami a výhladom na Slavín. Byt má podlahové kúrenie,  klimatizáciu a vonkajšie back out žalúzie. Podlahy bytu tvoria drevenné parkety, mramor a keramické podlahy.   Bytový dom 8-ročná novostavba Objekt monitorovaný kamerovým systémom Správca objektu  Intercom Tehla Výťah Jeden sused na poschodí   Cena 1500eur. Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com     PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

1 500 €/mes.
16,48 €/m²/mes.

BROTHERS BA
Byt, 2 - izbový, 45m2, Bratislava II - Vrakuňa,  Rajecká ulica

Byt, 2 - izbový, 45m2, Bratislava II - Vrakuňa, Rajecká ulica

Lokalita: Rajecká, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v na Rajeckej ulici vo Vrakuni. BYT: Byt s rozlohou 45m2 (aj s loggiou) sa nachádza na 9.poschodí z 9 s dvoma výťahmi. Byt je kompletne zrekonštruovaný (elektroinštalácia, stierky, okná, podlahy, dlažba, radiátory, dvere) a je zariadený kuchynskou linkou s elektrospotrebičmi. Bytový dom je renovovaný, zateplený, s novým výťahom a vstupnou bránou na čip.   LOKALITA: V okolí je plná občianska vybavenosť (zdravotné stredisko, potraviny, školy, škôlky, kaviareň, nákupné centrum, obchody) a bezproblémové parkovanie pred domom.   VÝHODY:   Kompletná rekonštrukcia Renovovaný dom Občianska vybavenosť     CENA BYTU:  102 000,- EUR + provízia realitnej kancelárii     Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

102 000 €
2 266,67 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 53.10m2, Pezinok, Novostavba Silvánium

Byt, 2 - izbový, 53.10m2, Pezinok, Novostavba Silvánium

Lokalita: Silvánová, Pezinok (Pezinok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe Silvanium BYT: -nachádza sa na prízemí -plocha bytu 53,10 m2 -plocha terasy 48,90 m2 - čiastočne zariadený         -kuchyňa so zabudovaným sporákom a varnou doskou, chladničkou          -umývačka riadu           -kúpeľňa so sprchovým kútom, práčkou          -v spálni sa nachádzajú roll door skrine, elektrická vonkajšia roleta          - na chodbe je samostatný šatník   -krásny otvorený priestor s výhľadom na terasu - terasa je upravená tatranským dreveným profilom, dlažbou , okrasnými tujami   -ústredné kúrenie - k bytu patrí aj parkovacie miesto v podzemnej garáži priamo v bytovke -pivničný priestor s výmerou 2,5m2   VÝHODY BYTU: -dobre dispozične riešený -moderne vybavený -byt práve prešiel renováciou (maľovanie, brúsenie a  leštenie parkiet, ošetrenie dreva na terase) ORIENTÁCIA A LOKALITA -juh -obľúbená a vyhľadávaná časť Pezinka na bývanie - tiché prostredie - kompletná občianska vybavenosť (lekáreň, potraviny, škôlka, obchodné centrum , ) - vzdialenosť od centra 10min chôdze -autobusová zastávka v blízkosti -detské ihrisko CENA BYTU: 149 000 eur vrátane  provízie realitnej kancelárii BROTHERS® a  kompletného právneho servisu spojeného s prevodom bytu do osobného vlastníctva    Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com   PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

149 000 €
2 811,32 €/m²

BROTHERS BA
Byt, 50.44m2, Bratislava II - Nové Mesto , Nobelová ulica

Byt, 50.44m2, Bratislava II - Nové Mesto , Nobelová ulica

Lokalita: Nobelova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe  na Nobelovej ulici. BYT : Ponúkame do dlhodobého (min. 12 mesiacov) prenájmu 50,44 m2 2-izbový nový byt v novostavbe s perfektnou dostupnosťou do mesta. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom poschodí. Byt sa prenajíma nezariadený. K bytu je k dispozícii aj parkovacie státie v suteréne.  Byt je voľný k nasťahovaniu od 25.3.2019.   VÝHODY:   pokojné prostredie výborná občianska vybavenosť bezproblémové parkovanie     LOKALITA: Bratislava – Nové mesto CENA NÁJMU:  600,- € vrátane nájmu a parkovacieho státia     Ohľadne sprostredkovania  kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

600 €/mes.
12 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 3 - izbový, 78m2, Bratislava V - Petržalka, Gercenová ulica

Byt, 3 - izbový, 78m2, Bratislava V - Petržalka, Gercenová ulica

Lokalita: Gercenova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka v Bratislave – Petržalke,  na Gercenovej ulici na prenájom krásny byt. BYT: Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3- izbový byt v tehlovom bytovom dome na Gercenovej  ulici. Byt sa nachádza na 1. poschodí zo 6 s výťahom. Byt je čerstvo vymaľovaný a je k dispozícii ihneď.   VÝHODY:   výborná občianska vybavenosť skvelá dostupnosť na diaľničné obchvaty   LOKALITA: Bratislava – Petržalka CENA MESAČNÉHO NÁJMU:  750,- EUR vrátane energií      Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

750 €/mes.
9,62 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 1 - izbový, 33m2, Bratislava III - Nové Mesto , Sliačská ulica

Byt, 1 - izbový, 33m2, Bratislava III - Nové Mesto , Sliačská ulica

Lokalita: Sliačska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v projekte AHOJ na Sliačskej ulici BA III Nové Mesto. BYT: Ponúkame na prenájom doposiaľ neobývaný 1-izbový byt o výmere 33 m2. K bytu je vyhradené podzemné parkovacie miesto za príplatok 50,-EUR/mesačne (nie je však podmienkou prenájmu). V byte sú vstavané sporebiče. VÝHODY: Výborná občianska vybavenosť poskytuje všetky služby. V blízkej dostupnosti lesopark Koliba, potraviny, kaviarne, Lidl, Billa, OD Slimák, reľtaurácie a iné. Výborná dopravná dostupnosť autom i MHD.   CENA:    430,- EUR + 100,- EUR energie + 50,-EUR parkovacie státie (nie je podmienkou prenájmu) Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

430 €/mes.
13,03 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 53m2, Bratislava II - Podunajské Biskupice, Kazanská ulica

Byt, 2 - izbový, 53m2, Bratislava II - Podunajské Biskupice, Kazanská ulica

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe na Kazanskej ulici v mestskej časti Podunajské Biskupice. BYT: Slnečný 2 izbový byt s podlahovou plochou 53 m2 sa nachádza na 4.poschodí bytového domu s výťahom. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti prepojenou s plne vybavenou kuchyňou, spálne s manželskou posteľou a šatníkovou skriňou, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Byt sa prenajíma kompletne zariadený Domáce zvieratá nie sú povolené. LOKALITA: Lokalita je bohatá na sociálnu vybavenosť, v blízkosti nákupné možnosti Billa, Lidl, Tesco, Kaufland, nákupné centrum HRON, predškolské a školské zariadenia, zdravotné stredisko, pošta, banky, zástavka MHD priamo pred domom, dopravné spojenia kamkoľvek do Bratislavy i mimo (MHD, SAD).    CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 480,-€ + 70,-€ energie, TV a internetu   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

480 €/mes.
9,06 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 54m2, Bratislava II - Ružinov, Hrachová ulica

Byt, 2 - izbový, 54m2, Bratislava II - Ružinov, Hrachová ulica

Lokalita: Hrachová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou na Hrachovej ulici v Ružinove. BYT: 2 izbový byt s podlahovou plochou 54 m2 vrátane loggie cca 6 m2 sa nachádza na 1.poschodí 4 poschodového bytového domu. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti s plne vybavenou kuchyňou, spálne s manželskou posteľou a šatníkovou skriňou, kúpeľne s vaňou s toaletou. Byt sa nachádza v uzavretom areály, stráženom bezpečnostnou službou. Parkovanie možné bezplatne v objekte, vstup na čipovú kartu. LOKALITA: Byt je situovaný vo vyhľadávanej lokalite v Ružinove, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (školy, škôlky, obchody, reštaurácie). Výborná dopravná dostupnosť do všetkých častí Bratislavy ako aj napojenie na diaľničný obchvat.     CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 650,-€ vrátane energií, TV a internetu   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

650 €/mes.
12,04 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 1 - izbový, 35m2, Bratislava III - Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Byt, 1 - izbový, 35m2, Bratislava III - Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Lokalita: Nová Rožňavská ulica, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 35 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 1 izbový byt v novostavbe na ulici Nová Rožňavská, v časti Bratislava - Nové Mesto . BYT: Byt s rozlohou 35m2 + loggia 5m2 sa nachádza na 5. poschodí z 8 s výťahom v bytovom dome z roku 2009. Je orientovaný na západ s krásnym výhľadom na Karpaty. Byt je udržiavaný a kompletne zariadený (manželská posteľ, TV, práčka, chladnička, mikrovlnka, rolldoor). Požadovaný bezpečnostný depozit vo výške 2 mesačných nájmov.   BYTOVÝ DOM: Bytový dom je dobre udržiavaný a vstup má zabezpečený kamerovým systémom.   LOKALITA: V okolí kompletná občianska vybavenosť (Zlaté Piesky), výborná dostupnosť MHD a na diaľničný obchvat.   VÝHODY:   Zariadený byt Výborná občianska vybavenosť Bezproblémové parkovanie     CENA BYTU: 450,- EUR + 150,- EUR energie   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

450 €/mes.
12,86 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 -  izbový, Bratislava III - Rača, Rustaveliho ulica

Byt, 2 - izbový, Bratislava III - Rača, Rustaveliho ulica

Lokalita: Rustaveliho, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt kompletne zariadený v novostavbe v Rači BYT : Ponúkame na prenájom v novostavbe na Rustaveliho ulici – Rači, 2-izbový kompletne zariadený byt. Byt sa nachádza na 2.poschodí a  je štýlovo a moderne zariadený. Dispozícia bytu: vstupná hala, kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou, spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, špajza. K bytu je k dispozícii parkovacie miesto. Byt sa prenajíma kompletne zariadený okrem práčky. V byte je zavedený internet a televízia.   VÝHODY:   tiché prostredie výborná občianska vybavenosť skvelá dostupnosť MHD       LOKALITA: Bratislava – Rača CENA NÁJMU:  600,- €     Ohľadne sprostredkovania  kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

600 €/mes.
12 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 4 - izbový, 110.07m2, Bratislava IV -Lamač, Bakošová ulica

Byt, 4 - izbový, 110.07m2, Bratislava IV -Lamač, Bakošová ulica

Lokalita: Bakošova, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 110 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený veľký 4-izbový byt v novostavbe  na úpätí Malých Karpát na Bakošovej ulici, BAIV – Lamač. BYT:   Krásny a slnečný 4i byt sa nachádza v novostavbe (2013) bytového domu na Bakošovej ulici, poschodie 6/11. Bytový dom má železobetónový skelet a priečky sú z tehly. Vchod do bytového domu je na čip, v dome sú dva výťahy idúce až do podzemnej garáže. Byt pozostáva zo štyroch obytných miestností – obývacia izba a 3 spálne a príslušenstva - vstupná hala, chodba, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC s umývadlom a veľkej kuchyne s jedálňou prepojenou s obývacou izbou. Byt disponuje dvomi balkónmi, pričom na jeden (6,81m2) z nich je prístup z dvoch spální a je orientovaný na JZ a na druhý (6,01m2) je prístup z kuchyne a obývacej izby a je orientovaný na JV. K bytu prislúcha pivnica (2 m2) umiestnená v suteréne bytového domu. Celková úžitková plocha bytu bez plochy balkónu vrátane plochy komory je 97,25m2. Plocha balkónov je spolu 12,82m2. Celková plocha vrátane balkónov a pivnice je 110,07m2. Byt je veľmi svetlý, orientovaný na dve svetové strany – JV (kuchyňa a obývacia izba) a JZ (obývacia izba a spálne).   Dispozičné riešenie bytu: veľká vstupná hala (6,56 m2) s veľkou šatníkovou skriňou v ktorej je umiestnený vlastný plynový kotol, chodba (9,42m2) z ktorej je vstup do 3 samostatných spální (9,9m2, 10,82m2, 13,48m2), kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom (5,41m2), WC s umývadlom (2,15 m2), kuchyňa s jedálňou (13,39 m2) a obývacia izba (24,12 m2).   Vybavenie bytu: vysoký a moderný štandard a vstavané zariadenie spĺňa požiadavky aj náročných klientov - bezpečnostné dvere, plynový kotol Viesmann s programovateľným termostatom, plastové okná s  vnútornými hliníkovými žalúziami, plávajúca podlaha v chodbe, izbách a kuchyni, dlažba vo vstupnej hale, kúpeľni a WC, interiérové dvere s obložkovou zárubňou, šatníkové skrine v hale a v spálni, vstavaná kuchynská linka na mieru – biela lesklá so vstavanými spotrebičmi (indukčná varná doska zn. electrolux, elektrická rúra, mikrovlnná rúra zn. Zanussi,  digestor zn. Nardi, umývačka riadu zn. Bosch, chladnička s mrazničkou zn. Bosch), v kúpeľni umývadlo so skrinkou a samostatná skrinka na mieru, zrkadlo s osvetlením.   K bytu prislúchajú dve garážové státia v suteréne bytového domu, ktoré sa predávajú za cenu 2 x 15.000,- €. Mesačné náklady: 150,- €/2 osoby správca + 36,-€/2GS + 30,- € elektrina + 50,-€ plyn VÝHODY BYTU: veľmi priestranný a výborne dispozične riešený byt nepriechodné izby ideálne bývanie pre rodiny s deťmi vlastný plynový kotol orientácia na 2 svetové strany 2 x výťah 5 bytov na poschodí krásne prostredie – na úpätí Malých Karpát - les hneď za bytovým domom, možnosť turistiky - Kačín, cyklistiky dobrá občianska vybavenosť - MHD, školy, škôlky, športoviská (športová hala Lamač, kúpalisko), detské ihriská, zdravotné strediská, pošta, banky, reštaurácie nákupné možnosti (OC Bory Mall, Galéria Lamač, Lidl, Tesco, Obi, Hornbach, Mountfield a ďalšie) CENA: 259.900,- € byt + 2 x 15.000,- € garážové státia Uvedená cena je vrátane provízie a kompletného servisu realitnej kancelárie BROTHERS.   Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra: Mgr. Ing. Katarína Dorn +421 907 362 850, office@brothersreal.com   Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcii.   © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

259 900 €
2 362,73 €/m²

BROTHERS BA
1 2 3 4 5