Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu BROTHERS Real, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
BROTHERS Real, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: luk...
http://brothersreal.com
Adresa:
Krížna 4
Bratislava I - Staré Mesto
811 07
Nájdených 68 novostavieb
1 2 3 4
Byt, 2 - izbový, 47m2, Bratislava II - Ružinov, Sabinovská ulica

Byt, 2 - izbový, 47m2, Bratislava II - Ružinov, Sabinovská ulica

Lokalita: Sabinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom úplne nový 2-izbový byt v Bratislave- Ružinove na Sabinovskej ulici.   BYT: Nachádza sa na 1. z 5 poschodí bytového domu.  Úžitková plocha bytu je 47 m2 (z toho 3 m2 tvorí loggia). vytah a recepcia s dennou sluzbou. Budova je zabezpečená el.vrátnikom a marerovým systémom. Byt je kompletne zariadený. DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva z plne vybavenej kuchyne spojenej s obývačkou, samostatnej spálne, kúpeľne vybavenej sprchovým kútom, samostatného WC a loggie s príjemným posedením. VÝHODY: Byt je situovaný vo vyhľadávanej časti Ružinova, ktorej poloha zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť - v pešej dostupnosti obchody (OC Centrál), potraviny (Billa, Lidl), obľúbené trhovisko Miletičova, reštaurácie, kaviarne, drogérie, lekáreň, fakultná nemocnica s poliklinikou. V tesnej blízkosti sa nachádza obľúbené jazero Štrkovec, fitness centrum, wellness a pestré možnosti na aktívny oddych a šport. Lokalita disponuje výbornou dopravnou dostupnosťou do ostatných častí Bratislavy ako aj napojenie na diaľničný obchvat. CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 630 EUR/mesiac vrátane energií (vrátane KTV a internetu) Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

630 €/mes.
13,40 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 51m2, Bratislava II - Vrakuňa, Kríková ulica

Byt, 2 - izbový, 51m2, Bratislava II - Vrakuňa, Kríková ulica

Lokalita: Kríková, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v novostavbe obytného domu s názvom Vila Lujza vo Vrakuni. BYT: 2 izbový byt s podlahovou plochou 51 m2 a veľkou terasou sa nachádza v 7 ročnej novostavbe. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. V prípade záujmu možnosť prenajať aj garážové státie za poplatok 30,-€.   LOKALITA: Byt je situovaný v mestskej časti Vrakuňa. Lokalita disponuje potrebnou občianskou vybavenosťou. V blízkom okolí hrádza Malého Dunaja. Zastávka MHD 2 minúty od bytového domu. Výborné spojenie do mesta ako aj napojenie na diaľničný obchvat. CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 600,- € vrátane energií, TV a internetu   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com   © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ. https://www.byty.sk/3426946/top-2-izb-byt-po-kompletnej-rekonstrukcii/

600 €/mes.
11,76 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 69m2, Bratislava V - Petržalka, ulica Rusovská cesta

Byt, 2 - izbový, 69m2, Bratislava V - Petržalka, ulica Rusovská cesta

Lokalita: Rusovská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v NOVOSTAVBE na Rusovskej ceste BA V. Petržalka. BYT: Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 69 m2 s balkónom. Byt sa nachádza na 5/6 poschodí s výťahom. Orientácia bytu je smerom do parku, mimo ulice. Vybavenie bytu: kompletná kuchyňa s umývačkou riadu. V kuchyni sa nachádza okno priamo nad kuchynským dresom, súčasťou je aj špajza s regálmi, jedálenský stôl a stoličky. Kompletne zariadená spálňa s posteľou, nočnými stolíkmi a komodou. Kúpeľňa je so sprchovým kútom, vaňou a práčkou. Samostatná toaleta.   VÝHODY: Kompletná občianska vybavenosť poskytuje všetky služby. Výborná dopravná dostupnosť autom i MHD.   CENA:    530,- EUR + 115,- EUR energie   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

530 €/mes.
7,68 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 49m2, Bratislava V - Petržalka, Žltá ulica

Byt, 2 - izbový, 49m2, Bratislava V - Petržalka, Žltá ulica

Lokalita: Žltá, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom  príjemný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe v Petržalke v Slnečniciach. BYT: Nachádza sa na 3. z 5 poschodí bytového domu.  Úžitková plocha bytu je 49 m2 + veľká terasa 9 m2.  Byt kompletne vkusne zariadený s dostatkom úložného priestoru.   DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva priestrannej plne vybavenej kuchyne spojenej s obývacou časťou vybavenou sedačkou a TV, s výstupom na priestrannú loggiu s príjemným výhladom.samostatnej spálne s množstvom úložného priestoru, kúpeľne s práčkou, a samostatnej toalety. VÝHODY: Byt je situovaný vo vyhľadávanej rezidencii Slnečnice, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (potraviny, obchody, reštaurácie – všetko v pešej dostupnosti), výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta (10 minút autom, 15 minút MHD), ako aj ostatných častí Bratislavy. Lokalita zabezpečuje pestré možnosti trávenia voľného času (cyklotrasy, obľúbená hrádza, exteriérové športoviská) a je vhodná pre aktívnych ľudí, ktorí preferujú pokojné bývanie v príjemnom prostredí. CENA MESAČNÉHO NÁJMU 650 EUR/mesiac vrátane energií a internetu(bez KTV) Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

650 €/mes.
13,27 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 35m2, Bratislava II - Podunajské Biskupice, Závodná ulica

Byt, 2 - izbový, 35m2, Bratislava II - Podunajské Biskupice, Závodná ulica

Lokalita: Závodná, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 35 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj príjemný    2-izbový byt na Závodnej ulici v Bratislave – Podunajských Biskupiciach BYT: Príjemný  2- izbový byt s podlahovou plochou 35  m2, sa nachádza na 6. poschodí 9 poschodového domu na Závodnej ulici v  Bratislave.     Byt je dispozične dobre riešený, na chodbe je priestor na šatník/vstavanú skriňu, WC je samostatné, v kúpeľni je vaňa, kuchyňa je spojená s obývacou časťou, izba je samostatná, francúzsky balkón o výmere 1 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka.   BYTOVÝ DOM: Bytový dom prešiel v roku 2013 kompletnou rekonštrukciou (rekonštruovaný od skeletu budovy). Boli použité kvalitné stavebné materiály. Bytový dom je zateplený.   VÝHODY:   výborná občianska vybavenosť v blízkosti hrádza a Malý Dunaj bezproblémové parkovanie       LOKALITA: Byt sa nachádza na v Bratislave – Podunajských Biskupiciach na Závodnej ulici.        CENA BYTU: 72 900,- EUR + provízia realitnej kancelárie BROTHERS® a  kompletného právneho servisu spojeného s prevodom bytu do osobného vlastníctva    Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

72 900 €
2 082,86 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 1 - izbový, 37,42m2, Bratislava II - Ružinov, Plynárenská ulica

Byt, 1 - izbový, 37,42m2, Bratislava II - Ružinov, Plynárenská ulica

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na prenájom 1 izbový byt na Plynárenskej ulici v novostavbe veže A v projekte City Park Ružinov. BYT: Milý, svetlý 1 izbový byt s podlahovou plochou 37,42 m2 sa nachádza na 13. poschodí 21 poschodovej novostavby s výhľadom do dvora, smerom na vežu B.   Slnečnosť bytu zaisťujú veľkoplošné okná s vnútornými hliníkovými žalúziami. Dispozičné riešenie bytu: vstupnej chodby (2,99 m2) s botníkom a vešiakovou stenou na mieru plne vybaveným kuchynským kútom (6,28 m2) izby (23,55 m2) s východom na balkón (cca 7 m2), v ktorej sa nachádza sedacia súprava a posteľ s úložným priestorom, ktorá sa dá rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Posteľ je opticky oddelená vertikálnou žalúziou, od obývacej časti kúpeľňa s toaletou V byte sa nachádza dostatok úložného priestoru. V prípade záujmu je k dispozícii aj garážové parkovacie miesto na -3.poschodí. LOKALITA: Bytový komplex pozostáva z troch veží, nachádza sa v blízkosti centra mesta v najzelenšej zóne Ružinova. Komplex disponuje vlastnými oddychovými zónami, detským a petangovým ihriskom, výbehom pre domácich miláčikov, priestorom s fitness prvkami. Na prízemí bytových domov sa budú nachádzať obchodné priestory slúžiace ako potraviny, kaviarne, reštaurácie a pod. V blízkosti komlexu je kompletná občianska vybavenosť, parky, školy, škôlky, kúpalisko, MHD, autobusová stanica, železničná stanica, trhovisko, obchody (potraviny, Billa, Lidl, Tesco, reštaurácie, kaviarne, drogéria, lekáreň, služby), veľké nákupné centrá do 5 km – Centrál, Eurovea, Aupark, Avion, rýchle napojenie na obchvat, blízko na letisko.   CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 450,-€ / nájom + 120,-€ / energie + 80,-€ / parkovacie miesto   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

450 €/mes.
12,16 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 53m2, Bratislava III - Rača, Kadnárová ulica

Byt, 2 - izbový, 53m2, Bratislava III - Rača, Kadnárová ulica

Lokalita: Kadnárova, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe v mestskej časti Rača. BYT: Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, plne vybavenej kuchyne prepojenou s obývacou miestnosťou s východom na balkón, spálne so šatníkovou skriňou a kúpeľne s toaletou. K bytu prislúcha parkovacie miesto. Byt sa prenajíma kompletne zariadený.   LOKALITA: Byt je situovaný v mestskej časti Rača. Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (školy, škôlky, obchody, zdravotné stredisko). Zastávka MHD sa nachádza v blízkosti bytového domu. Výborná dostupnosť na obchvat aj do mesta. CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 550,-€ + cca. 100,-€ energie     Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

550 €/mes.
10,38 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Novostavba rodinného domu v štýle feng shui

Novostavba rodinného domu v štýle feng shui

Lokalita: Kútniky (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 180 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej a tichej obci Kútniky - Blažov len 2 km od Dunajskej stredy a 45 km od Bratislavy.. RODINNÝ DOM: - samostatný moderný rodinný dom je postavený na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 790 m2. - postavený z kvalitných materiálov - dom bol kolaudovaný 2011 - 4 izbový - úžitková plocha: 180 m2 ( dom 140 m2 + 40 m2 dvojgaráž ) - zastavaná plocha: 228 m2 - všetky IS ( kalizácia, plyn, elektrina, voda) - kúrenie plynovým kondenzačným kotlom DISPOZÍCIA: Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť( nočná je orientovaná na SZ, denná na JV). Vstupná chodba s priestorom pre šatník, technická miestnosť, samostatné WC, priestranná kuchyňa s jedálenskou časťou a obývacím priestorom s výstupom na terasu, spálňa, 2x izba, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC. VÝHODY: tichá a kľudná časť obce slnečný v štýle feng shui vlaková stanica - Regio Jet nízke mesačné náklady LOKALITA: V obci Kútniky sú potraviny, pošta, vlaková a autobusová stanica, materská škôlka, základná škola. Iba 2 km vzdialená Dunajská streda ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, kultúrne a športové vyžitie. TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ ODPORÚČAM VIDIEŤ. CENA: 164 000 € vrátane provízie © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

164 000 €
911,11 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
Dom, 6 - izbový, 160m2, Senec, Zálesie

Dom, 6 - izbový, 160m2, Senec, Zálesie

Lokalita: Zálesie, Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom priestranný 6 izbový rodinný dom 15km od Bratislavy v obci Zálesie. DOM: Veľký klimatizovaný rodinný dom s podlahovou plochou 160 m2 sa nachádza na pozemku o rozlohe cca. 700 m2 s krásnou upravenou záhradou. Dom disponuje vlastnou saunou. Dispozícia domu pozostáva z dvoch poschodí a pivnice, v ktorej sa nachádzajú dve „hosťovské“ izby, veľká špajza, sauna a sprchovací kút. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, obývacia miestnosť s krbom prepojenou s veľkou plne vybavenou kuchyňou, špajzou a toaletou. Poschodie disponuje 3 spálňami, priestrannou kúpeľňou s vaňou aj sprchovacím kútom a samostatnou toaletou s bidetom. Dom sa prenajíma so všetkými elektrospotrebičmi vrátane práčky a sušičky. Na pozemku sa nachádza garáž pre dve autá a aj vonkajšie parkovacie státia vo dvore. LOKALITA: Dom je situovaný v obci Zálesie v okrese Senec približne 10 km od Bratislavy. Okrajové časti Bratislavy sú od obce vzdialené do 10 minút jazdy autom. Umiestnenie domu zabezpečuje pokojné bývanie.  Lokalita disponuje potrebnou občianskou vybavenosťou (potraviny, zastávka prímestskej dopravy, škôlka, kaviarne a park s krásnym detským ihriskom)   CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 1600,- € vrátane káblovej televízie a internetu + cca 250,-€ energie   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

1 600 €/mes.
10 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 3 - izbový, 74.07m2, Bratislava II - Ružinov ulica Mlynské Nivy

Byt, 3 - izbový, 74.07m2, Bratislava II - Ružinov ulica Mlynské Nivy

Lokalita: Mlynské nivy, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 74 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe NUPPU- bytový dom Lilja na Mlynských Nivách. BYT: Nachádza sa na 5. zo 6 poschodí tehlového bytového domu.  Úžitková plocha bytu je 74,07 m2 (+ 4,69 m2 loggia). Byt je skolaudovaný. Má výbornú dispozíciu, je rozdelený na dennú a nočnú zónu, denná časť je orientovaná na západ a nočná na východ. Byt je vyhotovený v nadštandardnom prevedení-sanita Laufen, vaňa Kaldewei, batérie Grohe, interiétové dvete Atvyn, bezpečnostné dvere Sherlock. K bytu prináleží aj pivnica o výmere 2,68 m2.   DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva z dennej časti tvorenej vstupnou chodbou, obývacou izbou spojenou s kuchyňou, odkiaľ sa dostanete na loggiu. V obývačke je francúzske okno a vonkajšie   hliníkové žalúzie na diaľkové ovládanie. Nočná časť je tvorená dvoma nepriechodnými spálňami. V strede bytu je kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a šatník. VÝHODY: Byt je situovaný v rýchlo sa rozvíjajúcej časti mesta, ktorá má ambíciu stať sa centrom modernej zóny Bratislavy. Byt sa nachádza v nízkoenergetickej novostavbe Nuppu s vlastným parkom a oddychovými zónami. Zariadená spoločenská miestnosť v každom bytovom dome obsahuje spoločenskú zónu a malú fitness zónu. Všetka občianska vybavenosť k dispozícii-obchody, škôlky, školy, nemocnica s poliklinikou, výbroná dostupnosť do centra. Lokalita disponuje výbornou dopravnou dostupnosťou do ostatných častí Bratislavy ako aj napojenie na diaľničný obchvat. CENA 211 990 € vrátane provízie ralitnej kancelárie. Provízia zahŕňa všetky právne a realitné služby pri kúpe nehnuteľnosti. Možnosť dokúpenia parkovacieho státia (12,88m2) v podzemnej garáži na -1. poschodí za 13.500 EUR. Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

211 990 €
2 864,73 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 48m2, Bratislava II - Ružinov, Perla Ružinova

Byt, 2 - izbový, 48m2, Bratislava II - Ružinov, Perla Ružinova

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s parkovacím státim v NOVOSTAVBE Perla Ružinova na Mierovej ulici BA II. BYT: Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 48 m2 s balkónom. Byt sa nachádza na 8 poschodí a je po čerstvej kolaudácii v druhej etape výstavby projektu Perly Ružinova. Celý byt je otočený na Východnú stranu do tichej časti Ružinova lemovanej zeleňou, mimo rušných ciest Mierová a Gagarinova. Byt sa prenajíma nezariadený. KTV a internet prislúcha k cene nájmu. K bytu prislúcha parkovacie státie v podzemnej garáži. DISPOZÍCIA BYTU: V byte sa nachádzajú kvalitné podlahy, ktoré dopĺňa nábytok nasledovne : kuchynská linka nemeckej značky disponuje elektrickou rúrou, varnou doskou, digestorom, zabudovanou umývačkou riadu a zabudovatelnou chladničkou. Z obývačky aj zo spálne je výstup na balkón. V kúpelni so sprchovým kútom sa nachádza skrinka s odkladacím priestorom, umývadlo, zrkladlo s LED osvietením. VÝHODY: Kompletná občianska vybavenosť poskytuje všetky služby. V blízkosti sa nachádza Park Andreja Hlinku, reštaurácie, kaviarne, poliklinika, nemocnica, obchody, banky. Výborná dopravná dostupnosť autom i MHD. CENA:    650,- EUR vrátane energií Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

650 €/mes.
13,54 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 58m2, Bratislava II - Ružinov, Hrachová ulica

Byt, 2 - izbový, 58m2, Bratislava II - Ružinov, Hrachová ulica

Lokalita: Hrachová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt s 2 loggiami na Hrachovej ulici v Ružinove. BYT: 2 izbový byt s podlahovou plochou 72 m2 vrátane dvoch loggii cca 7 m2 sa nachádza na 4.poschodí 5 poschodového bytového domu. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti s plne vybavenou kuchyňou, spálne s manželskou posteľou a šatníkovou skriňou, kúpeľne s toaletou. Byt sa nachádza v uzavretom areály, stráženom bezpečnostnou službou. Parkovanie možné bezplatne v objekte, vstup na čipovú kartu. LOKALITA: Byt je situovaný vo vyhľadávanej lokalite v Ružinove, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (potraviny, obchody, reštaurácie – všetko v pešej dostupnosti). Výborná dopravná dostupnosť do všetkých častí Bratislavy ako aj napojenie na diaľničný obchvat.     CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 630,-€ vrátane energií, TV a internetu   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

630 €/mes.
10,86 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 60,09m2, Bratislava II - Ružinov, Hraničná ulica

Byt, 2 - izbový, 60,09m2, Bratislava II - Ružinov, Hraničná ulica

Lokalita: Hraničná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom vkusný 2 izbový byt v novostavbe na Hraničnej ulici vo vyhľadávanej časti Bratislavy - Ružinov. BYT: Moderný 2 izbový byt s podlahovou plochou 62,08 m2 a úžitkovou plochou 55,51 m2 sa nachádza na 2.NP 7 poschodového bytového domu s výťahom.   Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Do bytu sa vchádza protipožiarnymi bezpečnostnými dverami do chodby s veľkorysým úložným priestorom. Na vstupnú chodbu nadväzuje vzdušná obývacia izba prepojená s elegantnou plne vybavenou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi. V obývacej izbe sa nachádza vstup na príjemný balkón (4,15 m2). Na balkón sa dá vyjsť aj zo spálne. V spálni sa nachádza manželská posteľ s úložným priestorom a vstavaná skriňa. V kúpeľni je vaňa a toaleta je samostatná. K bytu prislúcha pivnica o výmere 2,42 m2   V prípade záujmu je možnosť ponechať zariadenie v byte. Bezproblémové parkovanie v okolí bytového domu     LOKALITA: Byt sa nachádza vo vyhľadávanej bratislavskej časti, v Ružinove. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (školy, škôlky, obchody) V blízkosti sa nachádza OC Retro. Lokalita poskytuje pestré možnosti aktívneho trávenia voľného času (cyklotrasa, fitness centrá, exteriérové športoviská, detské ihriská) a výbornú dopravnú dostupnosť do ostatných častí Bratislavy, ako aj napojenie na diaľnicu D1 CENA BYTU:  155.000,- EUR + provízia realitnej kancelárie BROTHERS® a  kompletného právneho servisu spojeného s prevodom bytu do osobného vlastníctva   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

155 000 €
2 500 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 . izbový, 42m2, Senec, ulica Horný dvor

Byt, 2 . izbový, 42m2, Senec, ulica Horný dvor

Lokalita: Horný dvor, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt v novostavbe v Senci, blízko logistického centra.    BYT: Úžitková plocha bytu je 42 m2 (+ 2,9 m2 loggia). Byt sa prenajíma kompletne  zariadený. Bezproblémové parkovanie. DISPOZÍCIA BYTU: Byt tvorá obývacia izba spojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC. VÝHODY: Byt je situovaný za Sencom neďaleko logistických centier. Lokalita disponuje výborným napojením na diaľnicu D1. CENA MESAČNÉHO NÁJMU 340,- € + 150,- € poplatky za energie. Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

340 €/mes.
8,10 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 62m2,Bratislava III - Nové mesto, Tomášiková ulica

Byt, 2 - izbový, 62m2,Bratislava III - Nové mesto, Tomášiková ulica

Lokalita: Tomášikova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom veľký 2 izbový byt v novostavbe Koloseo v mestskej časti Nové Mesto. BYT: Priestranný 2 izbový byt s podlahovou plochou 62 m2 sa nachádza na 3.poschodí 10 poschodového bytového domu s výťahom.   Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej predsiene so vstavanou skriňou, spálne s manželskou posteľou a skriňou, obývacej miestnosti prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a kúpeľne s toaletou. K bytu prislúcha terasa o rozlohe 8 m2. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Areál je nepretržite strážený bezpečnostnou službou.   LOKALITA: Byt je situovaný v mestskej časti Nové Mesto. Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza jazero Kuchajda, OC Kaufland, OC Polus, školy, škôlky. Zastávka MHD sa nachádza pred bytovým domom. Výborná dostupnosť na obchvat aj do mesta. CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 650,- EUR vrátane energií   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

650 €/mes.
10,48 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 3 - izbový, 75.7m2, Bratislava I - Staré mesto, Blumentálska ulica

Byt, 3 - izbový, 75.7m2, Bratislava I - Staré mesto, Blumentálska ulica

Lokalita: Blumentálska, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka v Bratislave – Starom meste, na Blumentálskej ulici (STEIN)  na prenájom veľmi pekný byt. BYT: Ponúkame na prenájom nový kompletne zariadený 3 izbový byt s možnosťou prenajať aj dve parkovacie miesta. Byt sa nachádza v lukratívnej novostavbe Stein II na Blumentálskej ulici,  na 6. poschodí s výťahom. Je zariadený novým nábytkom a spotrebičmi. K bytu prislúchajúca pivničná kobka 7 m2. Pre rezidentov bytového domu je k dispozícii súkromný dvor vo vnútrobloku s oddychovou zónou a detské ihrisko. Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, priestrannej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, dvoch samostatných spální, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety a loggie, na ktorú je výstup z oboch spální.  VÝHODY:   výborná občianska vybavenosť tichá lokalita   LOKALITA: Bratislava – Staré mesto CENA MESAČNÉHO NÁJMU:  980,- EUR + 200,- €  energie; + 120 EUR za jedno parkovacie miesto (200 EUR za dve miesta)      Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

980 €/mes.
13,07 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 51.5m2, Bratislava II - Ružinov, Jégého  ulica

Byt, 2 - izbový, 51.5m2, Bratislava II - Ružinov, Jégého ulica

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe v Jégého aleji.    BYT: Nachádza sa na 3. zo 14 poschodí tehlového bytového domu.  Je príjemne svetlý, vybavený novým nábytkom a domácimi spotrebičmi vysokej kvality: kombinovaná chladnička s mrazničkou, elektrická teplovzdušná rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu, miktorvlnka, automatická práčka.  TV so širokou ponukou programov a vysokorýchlostný internet. DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva zo vstupnej haly, šatníka/komory, kúpeľne s WC a vaňou, obývacej miestnosti s kuchyňou, spálňe s priestranným úložným priestorom. Súčasťou bytu je loggia. VÝHODY: - kľudná lokalita, - kompletná občianska vybavenosť: nákupné centrum Central (900 m); nákupné centrum Polus City Centre (1600 m); trhovisko Miletičova (300 m); potraviny Billa/Kaufland/Lidl Fakultná nemocnica Ružinov (1700 m); - prostredie vhodné na šport a relax: letné kúpalisko Tehelné pole (550m) jazero Štrkovec, JAMA Zimný štadión Ondreja Nepelu (300 m); Národné tenisové centrum NTC (1100 m; tenis, koncerty); HANT Arena Bratislava (950m) plaváreň Pasienky (1100 m); lesopark Železná Studienka (8,9km) - dobré dopravné napojenie (MHD– 2 min.) autobusová stanica Mlynské Nivy (2200 m); Hlavná stanica ŽSR (2600 m). Letisko BTS (5,6km) centrum mesta – Staré mesto (2900 m); - kultúra Dom odborov Istropolis (800 m; divadelné predstavenia, koncerty); Radošinské naivné divadlo (500m) Bratislavský hrad (4,6km) - Parkovanie v podzemnej garáži bytového domu CENA MESAČNÉHO NÁJMU 720 €/mesiac  (vrátane energií, KTV a internetu). V cene je zahrnuté aj garážové státie.   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

720 €/mes.
14,12 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 2 - izbový, 43.26m2, Bratislava I - Staré mesto, ŽIžková ulica

Byt, 2 - izbový, 43.26m2, Bratislava I - Staré mesto, ŽIžková ulica

Lokalita: Žižkova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka v Bratislave – Starom meste, na Žižkovej ulici  (Zuckermandel) na prenájom veľmi pekný a nadštandardne vybavený priestranný byt. BYT: Byt je veľmi dobre dispozične riešený, kompletne zariadený. Nachádza sa nachádza sa na 1. poschodí zo 7 poschodí.   Byt má vstupnú chodbu, 1 samostatnú izbu, obývačku spojenú s kuchyňou, ktorá je vybavená vstavanými spotrebičmi, kúpeľňu s WC. TV a internet. VÝHODY:   výborná občianska vybavenosť novostavba     LOKALITA: Bratislava – Staré mesto CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 770,-EUR vrátane energií   Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

770 €/mes.
17,91 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 7 - izbový, 223m2, Bratislava V - Karlová Ves, ulica Vincenta Hložníka

Byt, 7 - izbový, 223m2, Bratislava V - Karlová Ves, ulica Vincenta Hložníka

Lokalita: Vincenta Hložníka, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 223 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom luxusný 7-izbový byt s veľkou terasou a krásnym výhľadom v novostavbe na ulici Vincenta Hložníka v exkluzívnej časti Karlovej Vsi v bytovom komplexe Condominium Renaissance. BYT: Nachádza sa na 1.poschodí v 5. poschodovom bytovom dome s výťahom. Keďže sa bytový dom nachádza na svahovitom pozemku, terasa bytu je vo výške ako terasa bytu na 3.poschodí. Výmera bytu je 223m2 + terasa o výmere 27m2 a dva balkóny o výmere 8,63m2. Byt má samostatné plynové kúrenie. K bytu prináleží aj pivnica o výmere 6,2m2 a dve parkovacie státia v garáži. DISPOZÍCIA BYTU: Dispozične výborne riešený byt so vstupnou halou, ktorou sa dostávame priamo do centrálnej časti bytu, rozdeľuje celý priestor na dennú a nočnú časť. Denná časť je tvorená priestrannou obývacou miestnosťou s krbom a terasou, kuchynskou a jedálenskou časťou a pracovňou s balkónom. Veľká terasa s južnou slnečnou expozíciou ponúka panoramatický výhľad na Bratislavu. Nočnú časť bytu tvorí spálňa s balkónom, s kúpeľňou s WC a šatníkom, 3 detské izby, hosťovská izba, kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť (práčovňa). BYTOVÝ DOM: Bytový dom sa nachádza v uzavretom areáli s bránou na diaľkové ovládanie. Ide o desaťročnú novostavbu. OKOLIE: Projekt Condominium Renaissance je situovaný na juhozápadnom svahu nad Devínskou cestou na začiatku mestskej časti Karlova Ves – Dlhé Diely. Vďaka svojej jedinečnej polohe poskytuje nádherný výhľad na Dunaj a rakúske lesy. Lokalita ponúka dobrú dopravnú dostupnosť, kompletnú občiansku vybavenosť a bezprostrednú blízkosť prírody. CENA: 2.750,- € + energie 250€/ mesiac MOŽNÝ ODPOČET DPH. BYT SA PRENAJÍMA ČIASTOČNE ZARIADENÝ S DVOMI PARKOVACÍMI STÁTIAMI V GARÁŽI. TENTO JEDINEČNÝ BYT JE PREDURČENÝ PRE NÁROČNÉHO KLIENTA, KTORÝ HĽADÁ VYSOKÝ KOMFORT BÝVANIA. ODPORÚČAM VIDIEŤ! Pre viac informácií kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850 office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.  

2 750 €/mes.
12,33 €/m²/mes.

BROTHERS BA
Byt, 2 - izbový, 65m2, Bratislava II - Ružinov, Drieňová ulica

Byt, 2 - izbový, 65m2, Bratislava II - Ružinov, Drieňová ulica

Lokalita: Drieňová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s parkovacím miestom v NOVOSTAVBE  Eden Park na Drieňovej ulici s krásnym výhľadom na Štrkovecké jazero BA II. Ružinov. BYT: Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 65 m2 + balkón o výmere 11 m2. Nachádza sa na 13 poschodí. V cene bytu sú zahrnuté energie, internet a KTV. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži. Bytový dom má vrátnicu s 24 hod. strážnou službou. Byt sa prenajíma zariadený, kuchynská linka s elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu, TV, kúpeľňa s toaletou, bidetom a práčkou, veľká šatníkova skriňa v spálni, samostatný šatník, vlastná výmenníkova jednotka tepelnej energie – individuálna elektronická regulácia vykurovania. DISPOZÍCIA BYTU: Byt sa prenajíma zariadený, kuchynská linka s elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu, TV, kúpeľňa s toaletou, bidetom a práčkou, veľká šatníkova skriňa v spálni, samostatný šatník, vlastná výmenníkova jednotka tepelnej energie – individuálna elektronická regulácia vykurovania.   VÝHODY: Kompletná občianska vybavenosť poskytuje všetky služby. V blízkosti BILLA, Štrkovecké jazero, Park Andreja Hlinku, reštaurácie, kaviarne. Výborná dopravná dostupnosť autom i MHD. Blízko na obchvat a letisko.   CENA: 650,- EUR + 80/120,- EUR energie Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu +421 907 362 850, office@brothersreal.com © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

650 €/mes.
10 €/m²/mes.

BROTHERS Real, s.r.o.
1 2 3 4