Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 4 865 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Bratislava

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 244
HERRYS - Na prenájom 3 izbový byt s terasou na Malinovej ulici v Starom Meste, parking

HERRYS - Na prenájom 3 izbový byt s terasou na Malinovej ulici v Starom Meste, parking

Lokalita: Malinová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 105 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom priestranný 3 izbový byt v novostavbe vo Vile Malinova na Malinovej ulici v Starom Meste  v blízkosti Horského parku. Je situovaný na 1.poschodí  (celkovo 3) a má terasu, skvelé dispozičné riešenie a ponúka výbornú dostupnosť do centra mesta. BYT 3 izbový úžitková plocha 115 m2 (byt má 105 m2, terasa 10 m2) orientácia: V-Z- S                                                                                                                                                                                                                                                           VÝHODY rýchla dostupnosť do centra slnečný, svetlý byt priestranný byt        krb  park v blízkosti podlahové kúrenie garážové státie  výťah internet  DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou, dvoch izieb, kúpeľne a WC. K bytu prislúcha aj pivnica a garážové státie. Byt sa ponúka kompletne zariadený, vybavenou kuchynskou linkou a možnosťou dozariadiť podľa potreby nájomcu. LOKALITA Byt sa nachádza v novostavbe vo Vile Malinova na Malinovej ulici, ktorá poskytuje skvelú dopravnú dostupnosť (centrum mesta ), kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, obchody, potraviny. Rekreáciu a šport ponúka  bezprostredná blízkosť Horského parku. Tichá a príjemná lokalita len pár minút od centra mesta. CENA 1 200 EUR + 240 EUR preddavok  na energie, vrátane garážového státia  depozit 2000 EUR © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

1 200 €/mes.
11,43 €/m²/mes.
+ 240 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 3 izbový byt s klimatizáciou a parkovaním v garáži

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 3 izbový byt s klimatizáciou a parkovaním v garáži

Lokalita: Astrová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom slnečný priestranný kompletne zariadený 3 izbový byt so zasklenou loggiou 6 m2 vo vyhľadávanej lokalite na Astrovej ulici v Ružinove. Nachádza sa na 8. poschodí (z celkových 11) obytného komplexu. K vybaveniu bytu patrí TV, práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, elektrický sporák, elektrická rúra a chladnička s mrazničkou. Byt má klimatizáciu v obývačke. Na každom okne sú vonkajšie žalúzie na elektrické ovládanie. K bytu prislúcha skladovací priestor o výmere 1,6 m2 na rovnakom poschodí. K dispozícii je TV pripojenie a internet. Parkovanie možné na vyhradenom garážovom parkovacom mieste. Byt je na prenájom IHNEĎ. BYT 3 izbový úžitková plocha bytu 96,6 m2 (byt 89 m2, loggia 6m2, sklad 1,6 m2) orientácia: J, Z mesačné prevádzkové náklady: 200 EUR (vrátane TV pripojenia a internetu) VÝHODY slnečný priestranný byt so zasklenou loggiou vyhľadávaná lokalita v Ružinove kompletná občianska vybavenosť výborná dopravná dostupnosť (do centra mesta, na MHD, diaľničný obchvat) kompletné zariadenie všetkých izieb dostatok skladovacieho priestoru – komora v byte a sklad na rovnakom poschodí ako byt klimatizácia v obývačke a elektricky ovládané žalúzie na všetkých oknách k dispozícii TV pripojenie a internet parkovanie na vyhradenom garážovom parkovacom mieste DISPOZÍCIA Byt pozostáva z: vstupná chodba, komora, obývačka, kuchyňa s jedálenskou časťou, spálňa, detská izba, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC BYTOVÝ DOM bytový dom kolaudovaný v r. 2008, 11 poschodí, 2 výťahy (osobný, nákladný) LOKALITA Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na Astrovej ulici v Ružinove v bezprostrednej blízkosti ružinovskej polikliniky. Kompletná občianska vybavenosť a výborná dopravná dostupnosť (prístup do centra, na MHD, diaľničný obchvat). CENA 750 EUR/mesiac + 200 EUR energie (vrátane garážového parkovacieho miesta, TV pripojenia a internetu) 1,5-mesačný depozit © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

750 €/mes.
8,43 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na prenájom 3 izbový priestranný byt v rodinnom dome

HERRYS - Na prenájom 3 izbový priestranný byt v rodinnom dome

Lokalita: Čierny chodník, Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom kompletne zariadený, priestranný 3 izbový byt s terasou v rodinnom dome vo Vajnoroch. Nachádza sa na prízemí rodinného domu. Byt je zrekonštruovaný a kompletne zariadený.  Byt je voľný od 1.5.2021 BYT 3 izbový byt úžitková plocha 95 m2 (byt 70 m2, 25m2 terasa) orientácia: JV (izby), SV (kuchyňa a obývačka) mesačné prevádzkové náklady: 120 EUR VÝHODY priestranná terasa priestranný byt v príjemnej lokalite výborná dispozícia kompletné zariadenie bezproblémové parkovanie pred domom DISPOZÍCIA Byt pozostáva z: vstupná chodba, obývačka spojená s kuchyňou, 2x spálňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, toaleta RODINNÝ DOM rodinný dom prešiel pred rokom kompletnou a vkusnou rekonštrukciou v doma sa nachádzajú len dva byty LOKALITA Dom sa nachádza na ulici Čierny chodník, v zástavbe rodinný domov, čo poskytuje absolútny kľud a ticho, v blízkosti Vajnorské jazero a OC Vajnoria. CENA 580 EUR/mesiac + 120 EUR energie © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

580 €/mes.
8,29 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na prenájom priestranný kompletne zariadený 3 izbový byt s klimatizáciou a vyhradeným parko

HERRYS - Na prenájom priestranný kompletne zariadený 3 izbový byt s klimatizáciou a vyhradeným parko

Lokalita: Drieňová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom priestranný kompletne zariadený 3 izbový byt s balkónom 10 m2 vo vyhľadávanej lokalite pri Štrkovci v polyfunkčnom komplexe BORIA na Drieňovej ulici v Ružinove. Nachádza sa na 2. poschodí (z celkových 7) polyfunkčného komplexu. Bytový dom má kamerový systém napojený na nonstop strážnu službu vo vedľajšom vchode. Možnosť využitia uzavretého detského ihriska vo dvore komplexu. K vybaveniu bytu patrí TV, práčka, sušička, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, plynový sporák, elektrická rúra a chladnička s mrazničkou. Byt má klimatizáciu v obývačke. K dispozícii je TV pripojenie a internet. Parkovanie možné na vyhradenom vonkajšom parkovacom mieste. Byt je na prenájom IHNEĎ. BYT 3 izbový úžitková plocha bytu 100 m2 (byt 90 m2, balkón 10 m2) orientácia: JZ obývačka s kuchyňou, SV spálňa a detská izba mesačné prevádzkové náklady: 200 EUR (vrátane TV pripojenia a internetu) VÝHODY príjemný priestranný byt so slnečným balkónom vyhľadávaná lokalita pri Štrkovci kompletná občianska vybavenosť výborná dopravná dostupnosť (do centra mesta, MHD, diaľničný obchvat) kompletné zariadenie všetkých izieb klimatizácia v obývačke k dispozícii TV pripojenie a internet parkovanie na vyhradenom vonkajšom parkovacom mieste DISPOZÍCIA Byt pozostáva z: vstupná chodba s oddeleným skladovacím priestorom, obývačka so vstupom na balkón, kuchyňa s jedálenskou časťou, spálňa, detská izba, kúpeľňa s vaňou a WC, samostatné WC BYTOVÝ DOM projekt BORIA pri Štrkovci, 7 poschodí, výťahy LOKALITA Byt sa nachádza v polyfunkčnom komplexe BORIA vo vyhľadávanej lokalite na Drieňovej ulici v Ružinove v bezprostrednej blízkosti jazera Štrkovec. Kompletná občianska vybavenosť a výborná dopravná dostupnosť (prístup do centra, na MHD, diaľničný obchvat). CENA 900 EUR/mesiac + 200 EUR energie (vrátane parkovacieho miesta, TV pripojenia a internetu) 1-mesačný depozit © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

900 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Predaj - skolaudovaný 1.izbový byt s balkónom v rezidenčnej časti Slnečnice - Viladomy

HERRYS - Predaj - skolaudovaný 1.izbový byt s balkónom v rezidenčnej časti Slnečnice - Viladomy

Lokalita: Fialová, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 31 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj nový a ešte neobývaný 1.izb byt s veľkým balkónom vo vyhľadávanej a obľúbenej novovzniknutej rezidentnej časti Slnečnice – Viladomy na Fialovej ulici. Byt sa nachádza na 5. nadzemnom podlaží bytového domu s výťahom. Byt sa predáva v štandarde: laminátové podlahy, sanita v kúpeľni - obklady a dlažby, sprchovací kút, predpríprava na klimatizáciu.  3D OBHLIADKA k dispozícii tu: https://premium.giraffe360.com/herrys-sk/viladomy/ BYT 1.izb byt s balkónom úžitková plocha: 30,51 m2 (podlahová plocha bytu 25,15 m2 + balkón 5,36 m2) Bližšie pôdorys. orientácia: JZ podlažie: 5/6 podlažie s výťahom náklady na bývanie: 73Eur (správcovské, voda, kúrenie) + elektrika 12 eur/mesiac   VÝHODY byt je nový a ešte neobývaný - kolaudácia v 4Q 2020  novovzniknutá štvrť - farmárska tržnica - TRCH, Billa, drogéria, kaviarne, detské centrum LEON, športové ihrisko, škôlka priestranný balkón predpríprava na klimatizáciu slnečný byt nízke prevádzkové náklady DISPOZÍCIA Byt pozostáva z: vstupná chodba s priestorom pre rolldor, kúpeľňa so sprch. kútom, wc a priestorom pre práčku, obývacia izba prepojená s kuchynskou časťou a prístupom na balkón. Bližšie pôdorys. LOKALITA  Byt sa nachádza v novovzniknutej rezidenčnej štvrti Slnečnice - Viladomy, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť vrátane potravín Billa, farmárskej tržnice - TRCH, drogérie, Super Zoo ako aj aktivít pre detí - LEON. V blízkosti sa nachádza aj športové ihrisko, potraviny, škôlka, jasle, MHD, Dunajská hrádza. Dobrý prístup na diaľničný obchvat ako aj do centra (do 10 min. autom) CENA 109 900 EUR (vrátane odborného právneho servisu a provízie RK) © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

109 900 €
3 545,16 €/m²

HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na prenájom priestranný čiastočne zariadený 3 izbový byt s výnimočným výhľadom v projekte P

HERRYS - Na prenájom priestranný čiastočne zariadený 3 izbový byt s výnimočným výhľadom v projekte P

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom priestranný slnečný čiastočne zariadený 3 izbový byt s balkónom s výnimočným výhľadom v projekte PANORAMA CITY na Landererovej ulici v Starom Meste. Nachádza sa na 23. poschodí (z celkových 33) obytného komplexu s 24-hodinovou recepciou. Súčasťou nájmu je pivnica. K vybaveniu bytu patrí TV, práčka, umývačka riadu, indukčná varná doska, elektrická rúra a chladnička s mrazničkou. Byt má klimatizáciu v každej izbe. K dispozícii je TV pripojenie a internet. Parkovanie je možné na vyhradenom parkovacom mieste v garáži. Byt je na prenájom IHNEĎ. VIRTUÁLNA 3D OBHLIADKA: https://premium.giraffe360.com/herrys-sk/panoramacity2503/ BYT 3 izbový úžitková plocha bytu 94 m2 (byt 85 m2, balkón 7 m2, pivnica 2 m2) orientácia: V, J, S mesačné prevádzkové náklady: 250 EUR (vrátane TV pripojenia a internetu) VÝHODY príjemný slnečný byt s balkónom s výnimočným výhľadom na mesto atraktívna lokalita na nábreží Dunaja kompletná občianska vybavenosť výborná dopravná dostupnosť (do centra mesta, MHD, diaľničný obchvat) klimatizácia v každej izbe k dispozícii TV pripojenie a internet parkovanie na vyhradenom garážovom mieste recepcia 24/7 DISPOZÍCIA Byt pozostáva z: vstupná chodba so vstavanými skriňami, obývačka s kuchyňou, jedálenskou časťou a vstupom na balkón, nepriechodná spálňa, izba bez nábytku (so skriňou), kúpeľňa s vaňou, samostatné WC BYTOVÝ DOM projekt PANORAMA CITY s 24/7 recepciou, 33 poschodí, rýchlovýťahy LOKALITA Byt sa nachádza v obytnom komplexe PANORAMA CITY (veža 2) na Landererovej ulici v Starom Meste v bezprostrednej blízkosti Slovenského národného divadla a nákupno-relaxačného centra EUROVEA, ktoré spája nábrežie Dunaja s centrom mesta. Lokalita ponúka promenádu na nábreží, početné reštaurácie a kaviarne s výhľadom na Dunaj, nákupné možnosti. Kompletná občianska vybavenosť a výborná dopravná dostupnosť (MHD, diaľničný obchvat). CENA 1.150 EUR/mesiac + 250 EUR energie (vrátane garážového parkovacieho státia, TV pripojenia a internetu) 1-mesačný depozit © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

1 150 €/mes.
13,37 €/m²/mes.
+ 250 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
PRENÁJOM – 2i byt, 39 m2, Vietnamská ul. – moderný byt s balkónom v Ružinove, 580 EUR/mesiac

PRENÁJOM – 2i byt, 39 m2, Vietnamská ul. – moderný byt s balkónom v Ružinove, 580 EUR/mesiac

Lokalita: Vietnamská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 39 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom zariadený moderný 2-izbový byt s balkónom na Vietnamskej ulici v lokalite Ružinov. Byt sa nachádza na 3. poschodí 6-poschodovej novostavby s výťahom. K dispozícii od 1.7.2021. BYT 2-izbový byt v novostavbe úžitková plocha bytu 39 m2 orientácia: SV VÝHODY moderný kompletne zariadený byt s balkónom v novostavbe v blízkosti kompletná občianska vybavenosť 1x parkovacie státie v cene kamerový systém v komplexe internet a TV v cene DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo: vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, ktorá je kompletne vybavená spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, elektrická rúra, digestor), spálne s posteľou, kúpeľne s WC, balkónu. Byt nie je vhodný pre fajčiarov a domáce zvieratá. LOKALITA vyhľadávaná časť Ružinova - Trnávky v blízkosti zastávka MHD, Avion Shopping Park 7 minút pešej chôdze rýchla a blízka dostupnosť na diaľnicu aj do centra Bratislavy CENA  430 EUR/mesiac + 150 EUR/mesiac energie © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

430 €/mes.
11,03 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na prenájom krásny zariadený 2 izbový byt v novostavbe na Ďumbierskej ulici v blízkosti zel

HERRYS - Na prenájom krásny zariadený 2 izbový byt v novostavbe na Ďumbierskej ulici v blízkosti zel

Lokalita: Ďumbierska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom krásny a kompletne zariadený 2 izbový byt  v novostavbe na Ďumbierskej ulici na Kramároch. Je situovaný na 1.poschodí (celkovo 5), a má priestrannú loggiu. K bytu prislúcha pivnica a parkovacie státie v garáži. Byt ponúka výbornú dostupnosť do centra mesta a zároveň je v blízkosti zelene.  BYT 2izbový úžitková plocha 53,7 m2 (byt 47,1 m2, loggia 6,6 m2) orientácia: Juh VÝHODY slnečný byt výborné dispozičné riešenie kompletne zariadený exteriérové rolety v obývacej izbe  podlahové kúrenie tichá lokalita parkovacie státie v garáži za príplatok klimatizácia MHD v blízkosti do centra 5 minút autom  v blízkosti Železná studnička a Koliba internet a TV DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, spálne so samostatným šatníkom, kúpeľne so sprchovým kútom a  WC a priestrannej loggie. Byt je v ponuke ako kompletne zariadený s vybavenou kuchynskou linkou. LOKALITA Byt sa nachádza na Ďumbierskej ulici na Kramároch, ktorá poskytuje výbornú dopravnú dostupnosť autom, do centra alebo na dialničný obchvat, kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, obchody (Cubicon), potraviny (Terno, Tesco, Kaufland). Rekreáciu a šport zaručujú blízke a veľmi obľúbené miesta, ako je Koliba a Železná studnička. CENA 500 EUR + 150 EUR energie + 50 EUR parkovacie státie   © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

500 €/mes.
9,43 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s lodžiou a parkovacím státím v novostavbe Nobelova v Novom Meste

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s lodžiou a parkovacím státím v novostavbe Nobelova v Novom Meste

Lokalita: Nobelova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt s lodžiou na Nobelovej ulici o celkovej výmere je 56 m2. Je situovaný na 7. podlaží a k bytu je k dispozícii aj parkovacie státie za rampou hneď pri vchode do bytového domu.  3D OBHLIADKA k dispozícii tu: https://premium.giraffe360.com/herrys-sk/nobelova12b/ BYT 2 izbový 7/9 poschodí s výťahom celková plocha: 56,18 m2 (51,63 m2 byt + 4,55 m2 lodžia) náklady na bývanie: 99,50  Eur/mesiac (vrátane vody, fondu opráv, kúrenia,správcu) + elektrika cca 20 Eur/mesiac VÝHODY novostavba vyhradené parkovanie za rampou lodžia s posedením kvalitný štandard vrátane vstavaného nábytku v chodbe a spálni, na mieru vyrobená kuchynská linka so spotrebičmi (indukčná doska, el.rúra, digestor, chladnička s mrazničkou). možnosť kúpy kompletne zariadeného bytu blízkosť vinohradov a lesov Malých Karpát výborná dostupnosť do mesta MHD v blízkosti kompletná občianska vybavenosť v okolí DISPOZÍCIA Byt pozostáva z: vstupná chodba s úložným priestorom, kuchyňa spojená s obývacou izbou, spálňa, kúpeľňa, samostatné WC, lodžia LOKALITA Novostavba Nobelova sa nachádza na rozhraní medzi Račianskou a Vajnorskou ulicou, čo zabezpečuje výbornú dostupnosť na oba smery. Výhodou je blízkosť električiek, vlakovej stanice ŽST Vinohrady. Do prírody, konkrétne do vinohradov a lesov Malých Karpát je to len pár minút chôdzou. Zároveň priamo pri dome sa nachádza mestský park a detské ihriská. Najbližšie nákupné centrum Vivo je vzdialené len niekoľko minút autom, rovnako aj Kuchajda. Priamo v projekte sa nachádza kaviareň, fitness centrum, neďaleko sú potraviny, reštaurácie, pošta, lekáreň. CENA 179.900 EUR + 12.000 EUR vyhradené parkovacie státie za rampou (vrátane odborného servisu a provízie RK) © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

179 900 €
3 212,50 €/m²

HERRYS s.r.o.
HERRYS - na prenájom útulný 3 izbový byt v Panorama city

HERRYS - na prenájom útulný 3 izbový byt v Panorama city

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom zariadený 3 izbový byt na 19. poschodí v novostavbe Panorama city na Landererovej ulici v centre Bratislavy. Byt sa nachádza vo veži I a ponúka krásny výhľad na centrum Starého Mesta a Dunaj. K bytu prislúcha pivnica a garážové státie.  Voľný od 1.6.2021 BYT 3-izbový byt s loggiou podlahová plocha bytu 73,18 + loggia 5,88 m2 zariadený dizajnovým nábytkom Byt okrem iného disponuje vysokým štandardom – hliníkové okná s veľkoformátovými panoramatickými sklenenými tabuľami, s tepelne izolačným dvoj-sklom s akustickým útlmom, drevené podlahy, kvalitná sanita a obklady.  recepcia s 24-hodinovou prevádzkou, parkovacie státie v garáži sledované kamerovým systémom. VÝHODY Priamo v centre Občianska vybavenosť MHD v blízkosti Garážové státie Slnečný, priestranný byt Samostatné WC Kompletne zariadený a vybavený Klimatizácia Krásny výhľad Recepcia v bytovom dome DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo vstupnej haly s odkladacím priestorom, obývacej izby s kuchyňou a prístupom na lodžiu, spálňa, samostatná izba kúpeľňa, WC LOKALITA Byt je situovaný v centre mesta s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. Priamo v projekte sú potraviny Yeme, DM drogéria, reštaurácia a kaviarne. V pešej blízkosti nákupné centrum Eurovea, reštaurácie, kino, banky, SND, v unikátnej lokalite blízko promenády pri rieke Dunaj. Miesto vhodné na oddych, šport, kultúrne vyžitie a v neposlednom rade na nakupovanie. Bezproblémové dopravné spojenie. CENA 1200 EUR + 250 EUR energie vrátane internetu a TV + 100 EUR garážové státie (k dispozícii 2 parkingy) © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

1 200 €/mes.
16,44 €/m²/mes.
+ 250 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na prenájom priestranný 2 izbový byt v novostavbe DOMINO s vyhradeným garážovým státím

HERRYS - Na prenájom priestranný 2 izbový byt v novostavbe DOMINO s vyhradeným garážovým státím

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom priestranný svetlý 2 izbový byt na Trnavskej ceste v Bratislave. Byt ponúka zaujímavé výhľady z lodžie, veľmi dobrú dostupnosť  v rámci celej Bratislavy a garážové státie v cene prenájmu. Byt je voľný okamžite. BYT 2-izbový byt úžitková plocha 78 m2 (podlahová plocha bytu 72 m2 + balkón 6 m2) Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane kuchynskej linky, sedacej súpravy, spotrebičov a nábytku. Orientácia: J-V VÝHODY klimatizácia svetlý a priestranný byt kompletne zariadený a vybavený výborne situovaný výťah garážové státie kompletná občianska vybavenosť MHD zastávky, obchody a športové strediská v blízkosti DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchyňou, spálne, kúpeľne a toalety. LOKALITA Bytový dom sa nachádza na Trnavskej ceste v mestskej časti – Ružinov s výbornou dostupnosťou v rámci celej Bratislavy. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti bytového domu sa nachádza veľké množstvo obchodov, MHD zastávky a športové strediská. V pešej dostupnosti Klientske centrum, Fresh market. CENA 550 EUR nájom + 150 EUR energie vrátane garážového státia, TV a internetu Byt je k dispozícii na prenájom ihneď. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

550 €/mes.
7,64 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - NA prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe pri Horskom Parku

HERRYS - NA prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe pri Horskom Parku

Lokalita: Hriňovská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom luxusný 2 izbový byt na Hriňovskej ulici v mestskej časti Staré Mesto neďaleko Horského parku. Byt je situovaný na 1.poschodí (celkovo 4) s výťahom a nachádza sa v uzavretom areáli v novostavbe Mestské Vily s 24 hodinovou bezpečnostnou službou. K bytu prislúcha priestranná terasa ako aj murovaná pivnica. Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom, možnosť prenajať si garážové státie.  3D obhliadka: https://premium.giraffe360.com/herrys-sk/hrinovska11/ BYT 2 izbový úžitková plocha: 80,4 m2 (byt 69,5 m2 + terasa 10,9 m2) orientácia: J-Z    VÝHODY nadštandardný byt kompletne zariadený kvalitným nábytkom slnečný, svetlý a tichý byt klimatizácia  elektrické exteriérové žalúzie pozdĺž celého bytu priestranný byt  krytá terasa  tichá lokalita v uzavretom areáli strážna služba 24 h Horský Park v blízkosti bezproblémové parkovanie pri dome DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo : vstupná chodba, priestranná obývacia izba so vstupom na terasu, jedálenská časť, kuchyňa zariadená kvalitnými elektrospotrebičmi, spálňa, kúpeľňa s vaňou a oddeleným WC.  Viď pôdorys.  LOKALITA Byt sa nachádza v novostavbe Mestské Vily na Hriňovskej ulici pri Horskom Parku v Starom Meste. Poloha poskytuje skvelú dopravnú dostupnosť (centrum mesta), kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, obchody Kaufland, Kraj a Yeme. Pre rezidentov je k dispozícii detské ihrisko. Železná studnička je 5 minút jazdy autom. CENA 940 EUR + 100 EUR energie (v prípade záujmu + 120 EUR parkovacie státie v garáži bytového domu)  Byt je ihneď k dispozícii. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie

940 €/mes.
11,75 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Predaj - 5 izbový rodinný dom vo vysokom štandarde v lukratívnej časti Záhorskej Bystrice,

HERRYS - Predaj - 5 izbový rodinný dom vo vysokom štandarde v lukratívnej časti Záhorskej Bystrice,

Lokalita: Strmý vŕšok, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 140 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v radovej zástavbe troch domov na lukratívnej adrese Strmý Vŕšok v Záhorskej Bystrici. Predmetný dom je vyhotovený v kvalitnom štandarde a čerstvo skolaudovaný – 03/2021, nachádza sa v kľudnej časti s ukončenou stavebnou činnosťou v okolí. 3D OBHLIADKA k dispozícii tu: https://premium.giraffe360.com/herrys-sk/strmyvrsok/ DOM 5 – izbový celková podlahová plocha domu: 140 m2 výmera pozemku: 280 m2 orientácia – JZ - terasa, pozemok, obývacia izba a 1 spálňa, 2 izby na SV, spodná izba na JZ aj SV. predpoklad nízkych mesačných poplatkov - voda a elektrika (chladenie aj kúrenie tep.čerpadlom) - do 100 eur/mesiac VÝHODY Rodinný dom bol čerstvo skolaudovaný a je kompletne dokončený vo vysokom štandarde Konštrukcia z tehál Wienerberger  Vykurovanie aj chladenie tepelným čerpadlom (vzduch-voda) Podlahové kúrenie v celom dome Kvalitné veľkoformátové okná Rehau system Všetky okná majú exteriérové elekt. ovládateľné hliníkové žalúzie Vo všetkých obytných miestnostiach sú vnútorné chladiace jednotky Samsung novej generácie napojené na tepelné čerpadlo Zateplenie polystyrénom v hrúbke 20-22 cm Dom je od susedného RD oddelený dilatačnou medzerou vyplnenou izoláciou. Tzn. každý dom má samostatný obvodový múr + dilatácia medzi nimi.  Kvalitné gressové obklady Dubové drevené parkety 14 mm Automatická závlaha trávnika Vybudovaná terasa a konštrukcia na pergolu Rovinatý pozemok s udržiavanou záhradou Dom je napojený na kanalizáciu Príprava na bezpečnostný a kamerový systém – všetky inštalácie sú hotové Prestrešené parkovacie státie - parkovanie pre dve väčšie autá DISPOZÍCIA Dom pozostáva z: prízemie: vstupná chodba, hosťovská izba, technická miestnosť s wc, otvorený priestor obývacej izby, jedálne a kuchyne s východom na terasu a záhradu. 1.podlažie – veľká spálňa so šatníkom a priestrannou kúpeľňou s vaňou aj s walk-in sprchovacím kútom, wc a bidetom, ďalšie dve spálne a druhá priestranná kúpeľňa s wc, bidetom a walk-in sprchovacím kútom. LOKALITA Rodinný dom sa nachádza v pokojnej časti Záhorskej Bystrice v lokalite Strmý Vŕšok, v pešej dostupnosti prírody Malých Karpát. Záhorská Bystrica  má výborné dopravné napojenie do Bratislavy, vrátane MHD. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, základná škola, škôlky, detské ihriská, lekár, supermarket, kaviarne, reštaurácie. CENA 559 000 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK) © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

559 000 €
3 992,86 €/m²

HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na prenájom úplne nový zariadený 2 izbový byt v novostavbe Proxenta, v Starom Meste 3D obhl

HERRYS - Na prenájom úplne nový zariadený 2 izbový byt v novostavbe Proxenta, v Starom Meste 3D obhl

Lokalita: Mýtna, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s krásnym výhľadom v novostavbe Proxenta Residence na Mýtnej ulici v Starom Meste. Je situovaný na 11.poschodí, je veľmi dobre dispozične riešený, kompletne  zariadený a ponúka veľa úložných priestorov. K bytu prislúcha loggia a pivničná kobka, je orientovaný smerom na centrum. Parkovanie je zabezpečené v garáži za príplatok. 3D obhliadka: https://premium.giraffe360.com/herrys-sk/proxenta11/ BYT 2 izbový úžitková plocha 48,44 m2 (byt 44,44 m2, balkón 4 m2)                                        VÝHODY lokalita úplne nový byt kompletne zariadený  loggia úložné priestory pračka so sušičkou internet a TV projektor a plátno novostavba v blízkosti centra automatický parkovací systém občianska vybavenosť  DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, izby, kúpeľne s vaňou a WC. Na oknách sú exteriérové elektronicky ovládané rolety.   LOKALITA Byt sa nachádza v novostavbe Proxenta Residence na Mýtnej ulici  v Starom Meste, ktorá poskytuje výbornú dopravnú dostupnosť autom, do centra mesta alebo na diaľničný obchvat, kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, obchody (nákupné centrum Centrál a Eurovea), potraviny (Billa), kaviarne, reštaurácie, divadlá . Rekreáciu a šport zaručuje blízkosť promenády pri Dunaji (beh, prechádzky) alebo Medická záhrada. CENA 570 EUR + 180 EUR preddavok na energie + 100 EUR garážové státie  © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS. 

570 €/mes.
11,88 €/m²/mes.
+ 180 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na predaj 2 izbový byt v projekte III Veže s pivnicou a parkovacím miestom v suteréne

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt v projekte III Veže s pivnicou a parkovacím miestom v suteréne

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj čiastočne prerobený 2 izbový byt v obľúbenej novostavbe III Veže, Bratislava – Nové Mesto. Byt sa nachádza na 11. poschodí v 1. veži. Je orientovaný na pokojnú východnú stranu s výhľadom na zeleň. K bytu prislúcha pivnica a 1 parkovacie miesto v suteréne, v monitorovanej garáži dostupné výťahom. Fotodokumentácia bude doplnená po 19.4. BYT 2 izbový úžitková plocha: 63,54 m2 (byt 56,93 m2, lodžia 4,39 m2, pivnica 2,22 m2) orientácia: východ VÝHODY kompletne vymenené podlahy v celom byte nová maľovka klimatizácia v obývačke orientácia na tichú stranu s výhľadom na zeleň parkovacie státie v podzemnej garáži občianska vybavenosť pivnica DISPOZÍCIA vstupná chodba, šatník, obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na balkón, spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta BYTOVÝ DOM fitness a konferenčná miestnosť len pre obyvateľov bytového domu 24/7 recepcia a SBS 3 výťahy LOKALITA Projekt III Veže obyvateľom ponúka zdarma možnosť využívať fitness a family room umiestnené priamo v budove. V rámci obchodnej promenády projekt ponúka viacero reštaurácií, kaviarní, banku, potraviny, kaderníctvo, solárium, masáže... V blízkom okolí služby dopĺňajú nákupné centrum VIVO!, CENTRAL. V pešej dostupnosti sa tiež nachádza Národné Tenisové Centrum, zimný štadión, plaváreň, kúpalisko. Zastávky MHD sú vzdialené od 2 do 5 min. (autobus, trolejbus, električka). Priamo pred projektom stoja aj medzimestské linky. Lokalita je výnimočná tiež výbornou dopravnou dostupnosťou či už do centra alebo na diaľnicu smerom von z mesta. CENA 205 000 EUR + 5 000 EUR pivničná kobka + 20 000 EUR parkovacie státie v podzemnej garáži (vrátane odborného servisu a provízie RK) © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS

205 000 €
3 253,97 €/m²

HERRYS s.r.o.
HERRYS - na prenájom 2 izbový byt v Skyparku s výhľadom na hrad

HERRYS - na prenájom 2 izbový byt v Skyparku s výhľadom na hrad

Lokalita: Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom slnečný 2-izbový byt v projekte Sky Park na Továrenskej ulici v Starom Meste. Byt sa nachádza vo veži 3 na 18. poschodí s výhľadom na hrad. Ponúka sa kompletne zariadený dizajnovým nábytkom a elektrospotrebičmi. K dispozícii je aj garážové státie. Voľný ihneď. BYT 2-izbový úžitková plocha: byt 57 m2 + lodžia 5,2 m2 mesačné prevádzkové náklady: 200 EUR VÝHODY moderná novostavba v prémiovej lokalite klimatizácia rekuperácia vyhliadka na 30.p. pre rezidentov parkovacie miesto 24-hodinová recepcia ešte neobývaný byt DISPOZÍCIA vstupná chodba, samostatné WC,kúpeľňa s vaňou, obývacia izba so vstupom na logiu, spálňa s rolldorom LOKALITA Byt je situovaný v centre mesta s výbornou občianskou vybavenosťou (nákupné centrum Eurovea, reštaurácie, banky, pošta, SND, autobusová stanica). V blízkosti je promenáda pri rieke Dunaj, ktorá sa napája až k promenáde pri River Parku. Miesto vhodné na relax, šport a kultúrne vyžite. Historické centrum mesta je len 10 minút chôdze. CENA 750 EUR + 200 EUR energie + 100 EUR parking © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

750 €/mes.
13,16 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na prenájom dizajnový, priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy

HERRYS - Na prenájom dizajnový, priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy

Lokalita: Dunajská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom dizajnový, priestranný 2 izbový byt na Dunajskej ulici priamo v centre mesta. Byt je kompletne zariadený od architektonického ateliéru. Nachádza sa na 2./5. poschodí s výťahom. Spálňa je orientovaná do tichého vnútrobloku. Parkovanie je vyhradené za rampou.  3D obhliadka tu: https://premium.giraffe360.com/herrys-sk/e49d9cbb6d824f5da6a86ee74ff84014/ BYT 2 izbový byt úžitková plocha bytu 55 m2 orientácia: S-J VÝHODY kompletne zariadený a vybavený štýlovým nábytkom veľmi dobrá dispozícia dostatok úložného priestoru priamo v centre mesta kompletná občianska vybavenosť  novostavba klimatizácia DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo: vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývacou izbou, chodby s veľkou vstavanou skriňou, spálne a kúpeľne so sprchovým kútom a práčkou. BYTOVÝ DOM tehlový dom s výťahom 5 poschodí LOKALITA vyhľadávaná lokalita v centre mesta bezproblémová dostupnosť kompletná občianska vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne)  CENA 800 EUR / mesiac + 100 EUR energie (TV a internet v cene), vrátane parkovacieho miesta  Byt je voľný ihneď. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS

800 €/mes.
14,55 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS- Na prenájom, krásne zariadený 3izbový  byt s lodžiou a parkovacím miestom v novostavbe Pri M

HERRYS- Na prenájom, krásne zariadený 3izbový byt s lodžiou a parkovacím miestom v novostavbe Pri M

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na prenájom krásne zariadený, slnečný 3 izbový byt v novostavbe Pri Mýte na Račianskej ulici v BA-Nové Mesto. Byt o výmere 87 m2 aj s lodžiou je orientovaný na juhozápadnú stranu a nachádza sa 1. poschodí. Byt je kompletne nadštandardne zariadený, má dve samostatné spálne, wc, kúpeľňu so sprchovacím kútom a obývaciu izbu so vstupom na lodžiu. Kuchyňa je vybavená  kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto v suteréne a pivničná kobka. Byt je k dispozícii od 01.05.2021. 3D OBHLIADKA k dispozícii tu: https://premium.giraffe360.com/herrys-sk/primyte2/ BYT 3-izbový úžitková plocha 87 m2 (byt 79 m2, loggia 7,8 m2) orientácia: (JZ) mesačné prevádzkové náklady: 210 EUR vrátane internetu a TV VÝHODY atraktívna lokalita výborná dispozícia- dve samostatné spálne byt sa prenajíma zariadený kuchynská linka so spotrebičmi veľká slnečná lodžia výborná občianska vybavenosť v okolí veľkoformátové okná vyhradené parkovacie miesto slnečný byt dostatok úložného priestoru Byt pozostáva z:  chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na lodžiu, dve samostatné spálne, samostatné wc, kúpeľňa so sprchovacím kútom BYTOVÝ DOM novostavba z r. 2017 LOKALITA výborná dostupnosť do centra mesta a ostatných mestských častí, ako aj na diaľničný obchvat športové a rekreačné vyžitie v okolí: Račianske Mýto nákupné možnosti: Billa, Lidl. MHD zastávka 3 min CENA 780 EUR nájomné + 210 EUR energie vrátane internetu, TV a vyhradeného parkovacieho miesta  © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS. 

780 €/mes.
8,97 €/m²/mes.
+ 210 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS - Na prenájom luxusný 4 izbový byt v uzavretom areáli pri Horskom Parku

HERRYS - Na prenájom luxusný 4 izbový byt v uzavretom areáli pri Horskom Parku

Lokalita: Hriňovská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 166 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom luxusný 4 izbový byt na Hriňovskej ulici v mestskej časti Staré Mesto neďaleko Horského parku. Byt e situovaný na 3.poschodí (celkovo 4) a nachádza sa v uzavretom areáli v novostavbe Mestské Vily s 24 hodinovou bezpečnostnou službou. K bytu prislúcha priestranná terasa a balkón, ako aj murovaná pivnica priamo pri byte. Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom, možnosť prenajať si garážové státie  3D obhliadka: https://premium.giraffe360.com/herrys-sk/hrinovska6/ BYT 4 izbový úžitková plocha: 166,14 m2 (byt 148,44 m2 + terasa 12,1 m2 + balkón 5,6 m2) orientácia: J-V-S      VÝHODY nadštandardný byt kompletne zariadený kvalitným nábytkom slnečný, svetlý a tichý byt klimatizácia  elektrické exteriérové žalúzie pozdĺž celého bytu priestranný byt priestranná luxusná kúpeľňa 2x toaleta  terasa a balkón tichá lokalita v uzavretom areáli strážna služba 24 h Horský Park v blízkosti bezproblémové parkovanie pri dome DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo : vstupná chodba, priestranná obývacia izba so vstupom na terasu, jedálenská časť, kuchyňa zariadená kvalitnými elektrospotrebičmi, samostatné WC s práčkou a sušičkou, 3 samostatné a nepriechodné izby, balkón a priestranná kúpeľňa s klasickou vaňou a sprchovacím kútom.  Viď pôdorys.  LOKALITA Byt sa nachádza v novostavbe Mestské Vily na Hriňovskej ulici pri Horskom Parku v Starom Meste. Poloha poskytuje skvelú dopravnú dostupnosť (centrum mesta), kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, obchody Kaufland, Kraj a Yeme. Pre rezidentov je k dispozícii detské ihrisko. Železná studnička je 5 minút jazdy autom. CENA 2 100 EUR + 200 EUR energie (v prípade záujmu + 120 EUR za parkovacie státie v garáži bytového domu)  Byt je ihneď k dispozícii. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie

2 100 €/mes.
12,65 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
HERRYS – Na predaj úplne nová rekreačná chata vhodná na celoročné bývanie v obci Devín

HERRYS – Na predaj úplne nová rekreačná chata vhodná na celoročné bývanie v obci Devín

Lokalita: Pod Kobylou, Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 140 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rekrečnej chaty v obci Devín na ulici Pod Kobylou. Celoročne obývateľná chata o výmere 140 m2 (z toho 11 m2 má balkón) bola dokončená v roku 2020 a má dve nadzemné podlažia + pivnicu v suteréne. 1NP je murované, 2NP je moderná drevostavba. Nachádza sa na slnečnom kaskádovitom pozemku o výmere 720 m2  s orientáciou na juho-západ s krásnym výhľadom na hrad Devín a Rakúsko. Nehnuteľnosť  sa predáva v štandarde s kuchynskou linkou vrátane spotrebičov a sanitou. Chata je napojená na verejný vodovod, elektrinu a má vlastnú žumpu. Na ohrev teplej vody sa využíva elektrický boiler a kúrenie je podlahové v kombinácii s radiátormi. Na poschodí je umiestnené tepelné čerpadlo vrátane klimatiztácie (vzduch/vzduch). Na pozemku sa ešte nachádza kamenný domček na náradie a kamenný gril. K dispozícii sú tri parkovacie miesta pri vstupe na pozemok. Rekreačná chata 3 izbová úžitková plocha 140 m2 (chata 129 m2, balkón 11 m2 + pivnica) orientácia: (JZ)   VÝHODY úplne nová ešte neobývaná stavba krásny výhľad z pozemku dobré dispozičné riešenie: otvorená obývacia izba na poschodí možnosť oddeliť stavbu na dve samostatné bytové jednotky. pestovanie viniča na pozemku kamenný domček a murovaná pivnica kľudné prostredie obkolesené prírodou chata môže slúžiť ako celoročne obývateľný dom tri parkovacie miesta IS na pozemku DISPOZÍCIA prízemie : vstupná hala, obývacia izba, samostatná kuchynka, kúpeľňa s wc, schodisko 1. poschodie: priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom aj vaňou a wc, spálňa, balkón, zádverie LOKALITA ulica Pod Kobylou sa nachádza v záhradkárskej oblasti obce Devín CENA 390.000 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK) © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

390 000 €
2 785,71 €/m²

HERRYS s.r.o.
1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 244