Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 5 077 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Bratislava

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 254
Predaj pekný 3 izbový byt, Agátová ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Predaj pekný 3 izbový byt, Agátová ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Lokalita: Agátová, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj pekný a útulný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava IV. Dúbravka, Agátová ulica. Nachádza sa na 4.poschodí/8 v zateplenom bytovom dome s výťahom. Dom bol skolaudovaný v roku 2006. Celková úžitková plocha je 65,7 m2 (byt 56,5 m2, balkón 3,6 m2, balkón 3,6 m2, murovaná pivnica 2 m2). Byt má vlastné samostatné kúrenie a ohrev teplej vody prostredníctvom plynového kotla značky Viessmann. Mesačné náklady sú 165,-€ pre 4 osoby. STAV BYTU: Dispozícia pôvodne dvojizbového bytu bola upravená pri výstavbe. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou so vstupom na balkón, detskej izby so vstupom na balkón, spálne, šatníku, kúpeľne s vaňou a toaletou. V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba a obklad v kúpeľni, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, vstavané skrine. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD. V blízkosti je obchodné centrum Saratov, Dubrawa, Shopping centrum Bory Mall, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

154 000 €
2 655,17 €/m²

House reality, s.r.o.
Novostavba veľký 2 izbový byt Zámocká ul., Bratislava I. Staré Mesto

Novostavba veľký 2 izbový byt Zámocká ul., Bratislava I. Staré Mesto

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný veľký 2 izbový byt v novostavbe pri Bratislavskom hrade, Bratislava I. Staré Mesto, Zámocká ulica. Byt sa nachádza na 5/6 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 60 m2, bez balkóna + možnosť prenájmu garážové státie. STAV BYTU: Byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Byt je vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, TV, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. Dispozícia bytu: predsieň, obývacia izba, spálňa so šatníkom, kúpeľňa s vaňou. Možnosť prenájmu garážové státie v podzemí domu. Byt je voľný ihneď. Cena za prenájom je 850,- € vrátane energii, KTV a internetu. PLATBY: Depozit - 850,-€, nájom - 850,-€ , provízia RK - 400,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

850 €
14,17 €/m²
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Nový 2 izbový byt, BORY HOME, ul. Hany Ponickej, Bratislava IV. Lamač

Nový 2 izbový byt, BORY HOME, ul. Hany Ponickej, Bratislava IV. Lamač

Lokalita: Hany Ponickej, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom nový, ešte nikým neobývaný 2 izbový byt v novostavbe BORY HOME, v lokalite Bratislave IV. Lamač, na ulici Hany Ponickej. Nachádza sa v bytovom panelovom dome, ktorý bol skolaudovaný v lete tohto roku, na 2/4 poschodí s výťahom. Celková plocha bytu je 65 m2 spolu s lóggiou 11 m2 cez celý byt a s pivničnou kobkou 1,6,m2. K bytu patrí aj 1 vonkajšie parkovacie státie. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie, aké novostavba môže poskytnúť. Má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, pekné zárubne a dvere, v izbách je plávajúca podlaha, dlažbu, má modernú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi (indukčná varná platňa, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra). Prenajíma sa kompletne zariadený moderným nábytkom spolu so spotrebičmi, s práčkou a s veľkým LCD televízorom. DISPOZÍCIA BYTU: Pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, peknej kuchyne prepojenej s obývačkou a so vstupom na lóggiu, útulnej spálne so šatníkovou skriňou a manželskou posteľou so vstupom na lóggiu, samostatného WC s umývadlom a kúpelne s vaňou a práčkou. Byt je voľný ihneď. Je vhodný na dlhodobý prenájom pre jednotlivca alebo pár, nefajčiari, bez zvierat. Cena nájmu je 550,-€ spolu s parkovacím miestom + 130.-€/ 1 osoba, 150.-€ / 2 osoby s energiami a KTV, bez internetu. PLATBY: Depozit - 700,- €, nájom - 680/ 700,- €, provízia pre RK - 350,- €. LOKALITA: Exteriér nových bytových domov je veľmi pekne upravené s novým detským ihriskom. Z neho je dobrá dostupnosť do centra Bratislavy – autom cca 12 min., MHD cca 15 min. V dosahu výborná občianska vybavenosť - nákupné možnosti poskytuje nákupné centrum BORY MALL , ktoré je bezprostrednej blízkosti so službami, kinami, Vďaka týmto výhodám sa zaradí medzi obľúbené lokality na život v Bratislave.

550 €
10,19 €/m²
+ 130 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom nový 2 izbový byt, Plynárenská ulica, Bratislava II. Ružinov

Prenájom nový 2 izbový byt, Plynárenská ulica, Bratislava II. Ružinov

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom nový, ešte nikým neobývaný 2 izbový byt v novostavbe City Park Ružinov, v lokalite Bratislava II. Ružinov, na Plynárenskej ulici. Celková plocha bytu je 47 m2 s balkónom 5 m2. Nachádza sa v bytovom dome na 6 /22 poschodí. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie, aké novostavba môže poskytnúť. Má vstupné bezpečnostné dvere, hliníkové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, peknú kuchynskú linku na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - indukčná varná platňa, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, práčka. DISPOZÍCIA BYTU : Vstupná chodba, v ktorej je vstavaný šatník, obývačka je prepojená s kuchynským kútom, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a s WC, balkón. K bytu je možné si prenajať aj parkovacie státie v podzemnej garáži pod domom. Byt je voľný ihneď, je vhodný na dlhodobý prenájom pre jednotlivca alebo pár, nefajčiari, bez zvierat. Cena prenájmu: 500,-€ + 150,-€ energie spolu s internetom a KTV. PLATBY: Nájom : 650,-€, Depozit : 650,-€, Provízia pre RK: 350,-€ LOKALITA: Výborná lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je celé staré centrum mesta, ktoré poskytuje rôznorodé možnosti na kultúrne, športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €
11,90 €/m²
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom moderný 3 izbový byt, Cabanova ulica, Bratislava IV.Dúbravka

Prenájom moderný 3 izbový byt, Cabanova ulica, Bratislava IV.Dúbravka

Lokalita: Cabanova, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 3 izbový byt, v lokalite Bratislava IV. Dúbravka, na ulici Cabanova. Plocha bytu je 93 m2, byt je s balkónom. Byt sa nachádza na 2/5 poschodí bytového domu. STAV BYTU: Byt sa nachádza v 15 ročnej stavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka, bezpečnostné dvere. Byt sa prenajíma zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, práčka, chladnička, mikrovlnná rúra. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba so vstupom na balkón, spálňa, detská izba momentálne nezariadená, kúpeľňa, WC. Cena 600,-€ + 100,-€ energie pre 2 osoby, voľný od 15.11.2019 a minimálna dĺžka prenájmu je 1 rok. PLATBY: Depozit - 700,-€, nájom - 700,-€, provízia RK - 600,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

600 €
6,45 €/m²
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 4 izbový byt NOVOSTAVBA, Jána Stanislava, BA IV. Karlova Ves

Prenájom 4 izbový byt NOVOSTAVBA, Jána Stanislava, BA IV. Karlova Ves

Lokalita: Jána Stanislava, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 91 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe, Jána Stanislava ulica, Bratislava IV. Karlova Ves. Byt sa nachádza na 1/6 poschodí bytového domu s výťahom. Plocha bytu je 91 m2, balkón 5 m2, pivnica, garážové státie. STAV BYTU: Byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, žalúzie, plávajúce podlahy, drevené interiérové dvere a zárubne, kúpeľňa s vaňou, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Ponúkaný byt sa prenajíma zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. DISPOZÍCIA BYTU: Byt je členený na chodbu, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a jedálňou, 3x spálňu, kúpeľňu a WC, balkón. Voľný je ihneď. Vhodný je pre rodinu, bez domácich zvierat. Cena nájmu 990,-€ energie sú v cene. K bytu prislúcha pivnica a garážové miesto v podzemí domu. PLATBY: Depozit - 990,-€, nájom - 990,-€, provízia RK - 450,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

990 €
10,88 €/m²

House reality, s.r.o.
Pekný 3 izbový byt NOVOSTAVBA, Klenová ulica, Bratislava III. Kramáre

Pekný 3 izbový byt NOVOSTAVBA, Klenová ulica, Bratislava III. Kramáre

Lokalita: Klenová, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 98 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt v novostavbe, Bratislava III. Nové Mesto - Kramáre, ulica Klenová. Byt sa nachádza v tehlovom dome na 4/5 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 98 m2, patrí k nemu lodžia 8 m2. Garážové parkovacie miesto. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, v byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a je vybavený nasledovnými spotrebičmi : chladnička, práčka, sporák, digestor, umývačka riadu, TV, mikrovlnná rúra. Dispozične má byt obývaciu časť spojenú s kuchyňou a dve samostatné nepriechodné izby, zvlášť WC a kúpeľňu, lodžiu. Voľný je od 1.10.2019. Cena nájmu je 690,-€ + 160,-€ energie a internet. K bytu je možné prenajať parkovacie miesto v podzemnej garáži pod bytovým domom, cena 20,-€/mesiac. PLATBY: Depozit - 850,-€, nájom - 850,-€, provízia RK - 350,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

690 €
7,04 €/m²
+ 160 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izb. byt NOVOSTAVBA, Muchovo nám., Bratislava V. Petržalka

Prenájom 2 izb. byt NOVOSTAVBA, Muchovo nám., Bratislava V. Petržalka

Lokalita: Muchovo nám., Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový apartmánový byt v novostavbe vo výbornej lokalite Bratislava V. - Petržalka, na ulici Muchovo námestie. Plocha bytu je 40 m2 vrátane lodžie, nachádza sa na 6.poschodí/7 v tehlovom bytovom dome. STAV BYTU: Byt je kompletne a moderne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - chladnička, práčka, elektrická rúra, varná doska. V byte je obývacia izba spojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, veľká lodžia so vstupom z obidvoch izieb. Cena prenájmu je 600,-€ vrátane energií, televízie a internetu + je možnosť doplatiť si prenájom parkovacieho miesta v garáži v suteréne domu. Depozit je 600,-€. Prenájom je vhodný pre 1 osobu. LOKALITA: Lokalita na začiatku Petržalky hneď za Starým mostom v blízkosti električkovej zastávky poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD. V blízkosti je nákupné centrum Aupark a detské ihrisko. Dobrá pešia dostupnosť do centra cez Starý most.

600 €/mes.
15 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Lužná ulica, Bratislava V.Petržalka

Prenájom 2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Lužná ulica, Bratislava V.Petržalka

Lokalita: Lužná, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom úplne nový 2 izbový byt v Novostavbe Starý Háj vo výbornej lokalite Bratislava V. - Petržalka, na ulici Lužná. Plocha bytu je 49,53 m2 + lodžia 3,95 m2, nachádza sa na 7.poschodí/7 v tehlovom bytovom dome. Byt je orientovaný na južnú stranu. Má klimatizáciu. K bytu je možné prenajať si parkovacie miesto v suteréne domu. STAV BYTU: V byte je kuchynská linka so spotrebičmi, vstavané skrine, po dohode je možné byt dozariadiť. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne s vaňou a toaletou. Cena prenájmu je 550,-€ + energie 140,-€. Depozit je 690,-€. Provízia pre realitnú kanceláriu je 550,-€. LOKALITA: Lokalita na začiatku Petržalky hneď za Starým mostom v blízkosti električkovej zastávky poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD. V blízkosti je nákupné centrum Aupark a detské ihrisko. Dobrá pešia dostupnosť do centra cez Starý most.

550 €/mes.
11,22 €/m²/mes.
+ 140 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Lužná ulica, Bratislava V.Petržalka

Prenájom 2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Lužná ulica, Bratislava V.Petržalka

Lokalita: Lužná, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom úplne nový 2 izbový byt v Novostavbe Starý Háj vo výbornej lokalite Bratislava V. - Petržalka, na ulici Lužná. Plocha bytu je 48,01 m2 + lodžia 4,05 m2, nachádza sa na 7.poschodí/7 v tehlovom bytovom dome. Byt je orientovaný na južnú stranu. Má klimatizáciu. K bytu je možné prenajať si parkovacie miesto v suteréne domu. STAV BYTU: V byte je kuchynská linka so spotrebičmi, vstavané skrine, po dohode je možné byt dozariadiť. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Cena prenájmu je 550,-€ + energie 140,-€. Depozit je 690,-€. Provízia pre realitnú kanceláriu je 550,-€. LOKALITA: Lokalita na začiatku Petržalky hneď za Starým mostom v blízkosti električkovej zastávky poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD. V blízkosti je nákupné centrum Aupark a detské ihrisko. Dobrá pešia dostupnosť do centra cez Starý most.

550 €/mes.
11,46 €/m²/mes.
+ 140 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom pekný 2 izbový byt, Koceľova ulica, Bratislava II. Ružinov

Prenájom pekný 2 izbový byt, Koceľova ulica, Bratislava II. Ružinov

Lokalita: Koceľova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v Bratislava II. Ružinov, Koceľova ulica. Plocha bytu je 50 m2, balkón 8 m2. Byt sa nachádza na 1/5 poschodí bytového domu s výťahom. STAV BYTU: Ponúkaný byt je roku 2002 je po rekonštrukcii - plastové okná, plávajúca podlaha, plastové okná zo žalúziami, bezpečnostné dvere, pôvodná je kúpeľňa a WC, novo vymaľovaný a uprataný, klimatizácia. Byt sa prenajíma kompletne zariadený s kuchynskou linkou na mieru so spotrebičmi: plynovým sporákom a elektrickou rúrou na pečenie, s digestorom, so zabudovanou chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, novým riadom a klimatizáciou v obývačke, jedálenským pultom so stoličkami a šatníkovou zostavou na chodbe a obrovskou vstavanou skriňou v spálni. Byt je vykurovaný vlastným plynovým kotlom. Kúpeľňa je spojená s toaletou a nachádza sa tam vaňa, umývadlo a automatická práčka. V obývacej izbe je sedacia súprava (nová, s úložným priestorom a rozťahovacou časťou), obývačková zostava vrátane TV. V spálni je pripravená manželská posteľ s novými matracmi a veľká vstavaná skriňa, ktorá poskytuje bohatý odkladací priestor. Dispozičné riešenie bytu: chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, 1 krát nepriechodná spálňa, kúpeľňa spojená s toaletou. Voľný ihneď. Vhodný pre 2 osoby alebo rodinu s malým dieťaťom. Cena nájmu je 650,-€ vrátane energie, KTV a internetu. PLATBY: Depozit - 650,-€, nájom - 650,-€,-, provízia RK - 550,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

650 €
13 €/m²

House reality, s.r.o.
Pekný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Mlynské Nivy, Bratislava II.Ružinov

Pekný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Mlynské Nivy, Bratislava II.Ružinov

Lokalita: Mlynské nivy, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľmi pekný 2-izbový byt v novostavbe NUPPU, v lokalite Bratislava II. Ružinov na ulici Mlynské Nivy - Hraničná. Plocha bytu je 57 m2, lodžia o výmere 5 m2. Byt sa nachádza na 5/7 poschodí v tehlovom bytovom dome. K bytu prislúcha vnútorné parkovacie státie a pivnica. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Byt je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. Dispozícia bytu: predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s vaňou, lodžia. Byt je voľný ihneď, ešte nebol obývaný. Cena nájmu je 600,- € + 150,-€ energie, parkovacie miesto. Vhodný pre 1-2 osoby bez domácich zvierat. PLATBY: Depozit - 750,-€, nájom - 750,-€, provízia pre RK - 600,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

600 €
10,53 €/m²
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izb.byt, Haanova ulica, Bratislava V. Petržalka

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izb.byt, Haanova ulica, Bratislava V. Petržalka

Lokalita: Haanova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Haanova ulica v Bratislava V. mestská časť Petržalka. Nachádza sa na 4/6 poschodí s výťahom. Výmera je 55 m2 s pavlačovým vstupom a balkónom 5 m2 STAV BYTU: V byte sú plastové okná, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru, bezpečnostné vchodové dvere. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra. DISPOZÍCIA BYTU: Pozostáva z predsiene, obývacej izby, kuchyne, spacieho kút,a kúpeľne s vaňou a WC, balkóna. Voľný je ihneď. Cena nájmu 630,- € vrátane energií, KTV a internetu. Vhodný pre 2 osoby, bez zvierat. PLATBY: Depozit - 630,-€, nájom 630,-€, provízia RK - 500,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

630 €
11,45 €/m²

House reality, s.r.o.
Novostavba 2 izbový byt, Pri Hrubej lúke, Bratislava IV. Dúbravka

Novostavba 2 izbový byt, Pri Hrubej lúke, Bratislava IV. Dúbravka

Lokalita: Pri Hrubej lúke, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava IV. Dúbravka, Pri Hrubej lúke ulica. Byt sa nachádza na 2/7 poschodí a vybavený výťahom. Výmera bytu je 57 m2, balkón 4 m2, K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, bezpečnostné vchodové dvere, plávajúca podlaha, dlažba, plastové okná, kuchynská linka na mieru. Byt sa prenajíma plne zariadený - kompletne vybavená kuchynská linka vrátane elektrospotrebičov - sporák, chladnička, mikrovlnka, TV, umývačka riadu. Voľná ihneď. Mesačný nájom 570,- € vrátane energií, KTV a internetu + garážové státie. Vhodný pre 1-2 osoby, bez domácich zvierat. PLATBY: Depozit - 570,-€, nájom - 570,-€, provízia RK - 470,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

570 €
10 €/m²

House reality, s.r.o.
Novostavba 2 izbový byt + garáž, Čaklovská ulica,Bratislava II.Ružinov

Novostavba 2 izbový byt + garáž, Čaklovská ulica,Bratislava II.Ružinov

Lokalita: Čaklovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe na ulici Čaklovská, Bratislava II. Ružinov. Byt sa nachádza na 7/9 poschodí s výťahom Výmera bytu je 60 m2, byt je balkónom. K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYT: Byt sa nachádza v novostavbe, má plávajúce podlahy, dlažba, plastové okná, bezpečnostné dvere. Byt je kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - chladnička, mikrovlnná rúra, TV, práčka. K bytu prislúcha aj 1 garážové státie a komora. Byt je vhodný pre 2 osoby alebo rodinu. Je voľný od 15.10.2019. Cena nájmu: 550,- € + 150,- € energie, KTV a internet. PLATBY: Depozit - 500,- €, nájom - 700,- € provízia RK - 550,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

550 €
9,17 €/m²
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom exkluzívny 2 izb. byt v Panorama city, Staré Mesto

Prenájom exkluzívny 2 izb. byt v Panorama city, Staré Mesto

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom krásny  exkluzívny 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Starom Meste na Landererovej ulici s garážovým státím. BYT: Nachádza sa na 15/35 poschodí novostavby tehlového bytového domu s výťahom. Úžitková plocha bytu je 60 m2. Byt sa prenajíma kompletne nadštandardne zariadený. Byt pozostáva z dvoch priechodných izieb, kuchyne prepojenej s obývacou miestnosťou, lodžie s výhľadom na panorámu mesta, kúpeľne. Moderná kuchyňa je plne zariadená. Byt je klimatizovaný. LOKALITA: Byt je situovaný v mestskej časti Staré Mesto, ktorá ponúka všetky výhody bývania v centre mesta, kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, potraviny, reštaurácie, kaviarne) a výbornú dopravnú dostupnosť. V tesnej blízkosti bytu sa nachádza nákupné centrum Eurovea a historické centrum mesta. Voľný ihneď. CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 990 €/mesiac + 180 EUR/energie V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 168 440 alebo emailom: kachlik@ttre.sk

990 €/mes.
16,50 €/m²/mes.

Tom & Tiles realitná kancelária
Investičná príležitosť,2 izbový byt 40m2,Hradská ulica-Vrakuňa

Investičná príležitosť,2 izbový byt 40m2,Hradská ulica-Vrakuňa

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Rado reality ponúka na predaj investičný byt 40m2 na Hradskej ulici vo Vrakuni.Platba je možná len v hotovosti.Bližšie info telefonicky alebo osobne.Foto je ilustračné. V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať: Peter Šelinga Realitný poradca mobil: +421944203927 e-mail: selinga@radoreality.sk Cena je 83 000€ Cena je konečná a nenavyšuje sa.

83 000 €
2 075 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Na predaj 2i modulový dom, ekologická drevostavba 48m2

Na predaj 2i modulový dom, ekologická drevostavba 48m2

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 44 m²

Virtuálna 3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=omVoCt6r4qz Rado Reality v spolupráci s MODULOS Vám ponúka na predaj 2 izbovú drevostavbu s rozmermi 4x12 modulového domu,s úžitkovou plochou 44m2. Bývanie na kľúč do 2-3 mesiacov. Tým, že naše moduly vyrábáme v krytých halách a máme vyhradený výrobný tým, vznikajú naše stavby veľmi rýchlo. Používame prírodné materiály, ktoré neobsahujú škodlivé emisie SOX a COx a nezaťažujú životné prostredie.Hoci modulové drevostavby poskytujú rovnaký komfort bývania ako domy na základovej doske, zachovávajú si svoju špecifickú mobilitu – domy sú osadené na zemných skrutkách, ktoré možno demontovať a použiť ich ako základy na inom mieste, čo robí z modulov úplne ojedinelý projekt na celom trhu. Dôležitým aspektom pri projektovaní modulárnych domov a drevostavieb je kvalita životného prostredia, ku ktore tieto stavby prispievajú. „EcoConcept“ je uceleným systémom opatrení, ekologických a konštrukčných materiálov, ktoré ako celok výrazne zvyšujú kvalitu Vášho obydlia. Modulové drevostavby sú projektované tak, aby zaobstaranie jedného modulu nebolo konečným obmedzením veľkosti. Väčšina domov je projektovaná spôsobom, ktorý umožňuje v budúcnosti rozšíriť úžitkovú plochu až na trojnásobok.Zmeňte lokalitu trvalého bydliska zo dňa na deň. S nami to nie je žiadny problém. Za našou prácou si stojíme a preto sa Vám nebojíme poskytnúť záruku 10 rokov na konštrukciu domu! Cena domu je 38 231€

38 231 €
868,89 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Luxusný byt v River Parku

Luxusný byt v River Parku

Lokalita: Dvořákovo nábrežie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený dvojizbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte River Park. Vstup do bytu tvorí predsieň, v ktorej sa nachádza vkusne zariadená kúpeľňa. Z predsiene plynulo prechádzame do obývacej izby s otvorenou dispozíciou kuchynskej časti a do spálne. Z obývacej izby, ako aj zo spálne, je možnosť výstupu na loggiu, kde si môžete vychutnávať pohodlie a čaro projektu. K bytu patrí parkovacie státie v podzemnej garáži. Byt je vhodný pre klientov hľadajúcich moderné bývanie v centre mesta, s možnosťou využívať rôzne výhody rezidencie River Park. K cene nájmu budú pripočítané energie a DPH.

700 €/mes.
13,73 €/m²/mes.

RIVERS, s.r.o.
Directreal ponúka Slnenčný 3 izb.byt 82 m2 s terasou 62 m2, vlastné parkovanie, možný odpočet DPH

Directreal ponúka Slnenčný 3 izb.byt 82 m2 s terasou 62 m2, vlastné parkovanie, možný odpočet DPH

Lokalita: Drotárska cesta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

Popis: Ponúkame na predaj 3 izb.byt v skolaudovanej novostavbe na Drotárskej ulici, v centre mesta. BYT ( 81,5 m2 ) sa nachádza na vrchnom 5 podlaží/ 5 s výťahom a disponuje terasou ( 62 m2 ) a krásnym výhľadom na mesto. Pozostáva z : - vstupná hala ( 9m2 ) - chodba - obývacia izba s kuchyňou ( 29 m2 ) - spálňa I ( 14 m2 ) - spálňa II ( 14 m2 ) - kúpeľka - samostatné WC V byte je podlahové teplovodné kúrenie, na oknách predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie, v každej izbe predpríprava na klimatizáciu. K bytu je možné prikúpiť vonkajšie parkovacie státie ( 10 000,-EUR ) alebo garážové státie ( 20 000,-EUR ). OBYTNÝ DOM je moderná tehlová stavba s vlastnou kotolňou, s vyhrievanou prístupovou cestou. Priľahlý pozemok je spoločný pre vlastníkov bytov na ktorom sa nachádza altánok pre chvíle oddychu. Konečná cena za predaj a prevod nehnuteľnosti je 399 000,-EUR ( vrátane 20% DPH ). Byt sa odovzdáva ako holobyt s možnosťou dokončenia na kľúč. Obhliadku si dohodnite na čísle 0903 204 999, Ing. Gajanová Adriana Podlahová plocha m2: 82 Loggia: Nie Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 5/5 Konštrukcia bytu: Tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 90 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nová Kúpelňa: Nezariadená WC: Nezariadené Podlahy: Betón Bezpečnostné dvere: Áno Zdroj tepla: Teplo z kotolne Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Prechodné izby: Nie Pivnica: Nie Viac informácií: http://y9.sk/jcI Obhliadky a ďalšie informácie: Adriana Gajanová 0903 204 999 a.gajanova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

419 000 €
5 109,76 €/m²
vrátane energií
Direct Real
1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 254