Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 5 035 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Bratislava

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 252
Rodinný dom na predaj, Bratislava - Záhorská Bystrica

Rodinný dom na predaj, Bratislava - Záhorská Bystrica

Lokalita: Československých tankistov, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 114 m²

Jedinečný koncept projektu Floriánka prináša klientom nebývalú slobodu vo výbere bývania. Návrh, vytvorený ateliérom Šebo Lichý (ocenený CE.ZA.AR a Cena Dušana Jurkoviča), umožňuje klientovi vybrať si nielen počet poschodí a izieb či dispozíciu, ale aj skladbu fasádnych materiálov či záhradné doplnky. Vyskúšajte si náš konfigurátor a začnite snívať už dnes! Floriánka je jedinečný projekt v centre Záhorskej Bystrice. Lokalita s tradíciou ponúka kompletnú vybavenosť a služby pre pohodlný život. V bezprostrednom okolí rodinných domov sa nachádzajú reštaurácie, obchody, zastávka MHD, zdravotné stredisko, trh, pekáreň a ďalšie služby či možnosti pre športové vyžitie. Viac informácií na: www.florianka.sk +421 948 694 866 AKTUÁLNY STAV: sú položené inžinierske siete, pokračujeme výstavbou komunikácie. Máme právoplatné stavebné povolenie pre výstavbu rodinných domov. Bývajte už o 18 mesiacov!

279 950 €
2 455,70 €/m²

S12 s.r.o.
Priestranný 4-i RD s krásnej lokalite v centre Záhorskej Bystrice

Priestranný 4-i RD s krásnej lokalite v centre Záhorskej Bystrice

Lokalita: Československých tankistov, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123 m²

Ponúkame Vám priestranný dvojposchodový 4-i rodinný dom. K domu patrí pozemok o výmere 313 m2 a 2 parkovacie státia na pozemku. Rodinný dom je súčasťou projektu Floriánka v centre Záhorskej Bystrici. Lokalita s tradíciou ponúka kompletnú vybavenosť a služby pre pohodlný život. V bezprostrednom okolí rodinných domov sa nachádzajú reštaurácie, obchody, zastávka MHD, zdravotné stredisko, trh, pekáreň a ďalšie služby či možnosti pre športové vyžitie. Za výnimočným konceptom architektúry stojí Ateliér Šebo Lichý (ocenený CE.ZA.AR a Cena Dušana Jurkoviča). V 24 domoch ponúka absolútnu flexibilitu. Či už hľadáte malý alebo veľký rodinný dom, s poschodím alebo bez, vo Vami zvolenom počte izieb, Floriánka naplní Vaše predstavy. Výmery domov siahajú od 90 do 225 m2. Vybrať si môžete tiež skladbu fasádnych materiálov a záhradné doplnky. Architektúra zabezpečuje súkromie a komfort každému. Očakávať môžete veľkorysé zelené predzáhradky, spoločný komunitný priestor, či citlivo zakomponovanú technickú infraštruktúru. Rozhliadnite sa a začnite snívať o Vašom novom bývaní! Viac informácií Vam radi poskytneme na našich t.č.: +421 911 707 060 alebo aj na www.florianka.sk. AKTUÁLNY STAV: sú položené inžinierske siete, pokračujeme výstavbou komunikácie. Máme právoplatné stavebné povolenie pre výstavbu rodinných domov. Bývajte už o 18 mesiacov!

338 777 €
2 754,28 €/m²

S12 s.r.o.
4-i bungalow s krásnej lokalite v centre Záhorskej Bystrice

4-i bungalow s krásnej lokalite v centre Záhorskej Bystrice

Lokalita: Československých tankistov, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 103 m²

Ponúkame Vám 4-i rodinný domu typu bungalow. K domu patrí pozemok o výmere 367 m2 a 2 parkovacie státia na pozemku. Rodinný dom je súčasťou projektu Floriánka v centre Záhorskej Bystrici. Lokalita s tradíciou ponúka kompletnú vybavenosť a služby pre pohodlný život. V bezprostrednom okolí rodinných domov sa nachádzajú reštaurácie, obchody, zastávka MHD, zdravotné stredisko, trh, pekáreň a ďalšie služby či možnosti pre športové vyžitie. Za výnimočným konceptom architektúry stojí Ateliér Šebo Lichý (ocenený CE.ZA.AR a Cena Dušana Jurkoviča). V 24 domoch ponúka absolútnu flexibilitu. Či už hľadáte malý alebo veľký rodinný dom, s poschodím alebo bez, vo Vami zvolenom počte izieb, Floriánka naplní Vaše predstavy. Výmery domov siahajú od 90 do 225 m2. Vybrať si môžete tiež skladbu fasádnych materiálov a záhradné doplnky. Architektúra zabezpečuje súkromie a komfort každému. Očakávať môžete veľkorysé zelené predzáhradky, spoločný komunitný priestor, či citlivo zakomponovanú technickú infraštruktúru. Rozhliadnite sa a začnite snívať o Vašom novom bývaní! Viac informácií Vam radi poskytneme na našich t.č.: +421 948 694 866 alebo aj na www.florianka.sk AKTUÁLNY STAV: sú položené inžinierske siete, pokračujeme výstavbou komunikácie. Máme právoplatné stavebné povolenie pre výstavbu rodinných domov. Bývajte už o 18 mesiacov!

314 056 €
3 049,09 €/m²

S12 s.r.o.
Floriánka - poskladajte si vlastný domov!

Floriánka - poskladajte si vlastný domov!

Lokalita: Československých tankistov, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

Buďte architektom svojho nového bývania v Záhorskej Bystrici. Navrhnite si, ako bude vyzerať váš nový domov. Ako na to? Jednoducho. Vyskúšajte konfigurátor na našom webe www.florianka.sk a vytvorte si dom podľa vašich predstáv. Floriánka je jedinečný projekt v centre Záhorskej Bystrice. Lokalita s tradíciou ponúka kompletnú vybavenosť a služby pre pohodlný život. V bezprostrednom okolí rodinných domov sa nachádzajú reštaurácie, obchody, zastávka MHD, zdravotné stredisko, trh, pekáreň a ďalšie služby či možnosti pre športové vyžitie. Za výnimočným konceptom architektúry stojí Ateliér Šebo Lichý (ocenený CE.ZA.AR a Cena Dušana Jurkoviča). V 24 domoch ponúka absolútnu flexibilitu. Či už hľadáte malý alebo veľký rodinný dom, s poschodím alebo bez, vo Vami zvolenom počte izieb, Floriánka naplní Vaše predstavy. Výmery domov siahajú od 90 do 225 m2. Vybrať si môžete tiež skladbu fasádnych materiálov a záhradné doplnky. Architektúra zabezpečuje súkromie a komfort každému. Očakávať môžete veľkorysé zelené predzáhradky, spoločný komunitný priestor, či citlivo zakomponovanú technickú infraštruktúru. Rozhliadnite sa a začnite snívať o Vašom novom bývaní! Viac informácií Vam radi poskytneme na: www.florianka.sk info@florianka.sk +421 948 694 866 AKTUÁLNY STAV: sú položené inžinierske siete, pokračujeme výstavbou komunikácie. Máme právoplatné stavebné povolenie pre výstavbu rodinných domov. Bývajte už o 18 mesiacov!

314 950 €
2 422,69 €/m²

S12 s.r.o.
Floriánka - poskladajte si vlastný domov!

Floriánka - poskladajte si vlastný domov!

Lokalita: Československých tankistov, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 203 m²

Buďte architektom svojho nového bývania v Záhorskej Bystrici. Navrhnite si, ako bude vyzerať váš nový domov. Ako na to? Jednoducho. Vyskúšajte konfigurátor na Florianka.sk a vytvorte si dom podľa vašich predstáv. Floriánka je jedinečný projekt v centre Záhorskej Bystrice. Lokalita s tradíciou ponúka kompletnú vybavenosť a služby pre pohodlný život. V bezprostrednom okolí rodinných domov sa nachádzajú reštaurácie, obchody, zastávka MHD, zdravotné stredisko, trh, pekáreň a ďalšie služby či možnosti pre športové vyžitie. Za výnimočným konceptom architektúry stojí Ateliér Šebo Lichý (ocenený CE.ZA.AR a Cena Dušana Jurkoviča). V 24 domoch ponúka absolútnu flexibilitu. Či už hľadáte malý alebo veľký rodinný dom, s poschodím alebo bez, vo Vami zvolenom počte izieb, Floriánka naplní Vaše predstavy. Výmery domov siahajú od 90 do 225 m2. Vybrať si môžete tiež skladbu fasádnych materiálov a záhradné doplnky. Architektúra zabezpečuje súkromie a komfort každému. Očakávať môžete veľkorysé zelené predzáhradky, spoločný komunitný priestor, či citlivo zakomponovanú technickú infraštruktúru. Rozhliadnite sa a začnite snívať o Vašom novom bývaní! Viac informácií Vam radi poskytneme na: www.florianka.sk info@florianka.sk +421 948 694 866 AKTUÁLNY STAV: sú položené inžinierske siete, pokračujeme výstavbou komunikácie. Máme právoplatné stavebné povolenie pre výstavbu rodinných domov. Bývajte už o 18 mesiacov!

557 230 €
2 744,98 €/m²

S12 s.r.o.
OLYMP - Kompletne zariadený 2-izb. byt na Rastislavovej blízko Trhoviska

OLYMP - Kompletne zariadený 2-izb. byt na Rastislavovej blízko Trhoviska

Lokalita: Rastislavova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový kompletne zariadený, tehlový byt blízko širšieho centra - Trhoviska, v 12 ročnej novostavbe na Rastislavovej, o celkovej ploche 62 m2, orientovaný do tichého uzavretého dvora. Byt je prízemný, pozostáva z predsiene, plne vybavenej kuchyne spojenej s obývačkou, veľkej spálne so šatníkom, kúpeľne spojenej s WC vybavenej práčkou. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka so sklo keramickou varnou doskou, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, stôl + stoličky. V obývačke sa nachádza sedacia súprava, regál, konferenčný stolík, TV. V spálni je veľká posteľ (dvoj lôžko), skrine, písací stolík, stolička, zrkadlo. K spálni prináleží aj šatníková časť. Tento priestor je možné využívať aj ako odkladací priestor, resp. ako samostatný šatník. Na oknách sú inštalované vonkajšie rolety, žalúzie a siete proti hmyzu. V cene nájmu je vysokorýchlostný UPC internet a káblová TV. Cena: 580 €/mes. + 70 € energie + 650 euro provízia RK + depozit. Kontakt: 0918 482 690.

650 €/mes.
10,48 €/m²/mes.
vrátane energií
OLYMP real, s.r.o.
Luxusný apartmán voľný IHNEĎ bez provízie RK v novostavbe!

Luxusný apartmán voľný IHNEĎ bez provízie RK v novostavbe!

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený luxusný apartmán na ul. Trnavská cesta v novostavbe, zariadený kvalitným nábytkom, chladnička, TV, internet, mikrovlnka, klimatizácia, dvojplatnička, moderná kúpelňa. Orientácia do vnútrobloku. SUPER Lokalita: Neďaleko Zimný štadión, Kuchajda, Yeme, Polus city center, Kaufland Bus- 39, 205, 61, 63, 204 ...do centra za necelých 15 min. Priamo v bytovom komplexe- výborná občianska vybavenosť- fitko, kaviareň, kaderníctvo,... Výborná cena 400 eur + 50 eur energie, internet a tv. Vhodný pre 1 osobu bez dom. zvierat. Províziu neplatíte. Parkovanie možné v podzemnej garáži za 49 eur za mesiac. Viac info v RK na tel. 0905730462 This modern apartment is located near the Kuchajda Lake, street: Trnavská cesta - apartment is bright, furnished with modern furniture -fridge, cooker, microwave, tv, air condition.... Well connected by bus, bus stop: right in front of the house. Buses: No 39, 205, 61, 63, 204 ... to the Centre in less than 15 min. Rent 450 eur incl. all utilities, Internet and tv.

400 €/mes.
+ 50 €/mes. energie
GOMCo, s.r.o.
Ponúkame na predaj kvalitné murované dvojdomy priamo v Bratislave - Hradská ulica

Ponúkame na predaj kvalitné murované dvojdomy priamo v Bratislave - Hradská ulica

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Jedna strana dvojdomu má ú.p. 110 m2 - 4 izb. Na prízemí je vstupná chodba a technická časť, obývačka s kuchyňou, spáleň, kúpeľňa a toaleta a na prvom poschodí sa nachádzajú dve izby, toaleta, terasa má plochu 20 m2. Každá strana dvojdomu má podiel na spoločnej súkromnej ceste v uzavretom areáli, a pozemok prislúchajúci jednej strane s výmerou cca 180m2. Kúrenie je podlahové, vykurované plynovým kondenzačným kotlom Viessmann. Akciová cena je teraz 212.000 Eur v prevedení holodom, s možnosťou dokončenia do štandardu. Dohodnite si obhliadku na 0904807080 Viac info aj na www.chcembyvat.eu

212 000 €
1 927,27 €/m²

B4 realitná kancelária
Prenájom - nadštandardný 2 izb byt s terasou, 2 x parkovanie - koniec Ružinova, novostavba Hradská,

Prenájom - nadštandardný 2 izb byt s terasou, 2 x parkovanie - koniec Ružinova, novostavba Hradská,

Lokalita: Hradska, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Ponúkame na prenájom nový, štýlový 2. izbový byt kompletne zariadený s veľkou terasou v novom projekte na Hradskej ulici 10, Bratsilava II Ružinov, miestna časť Vrakuňa. Byt sa nachádza v novom projekte rodinných domov na 1 NP v uzavretom areáli s dvoma zastrešenými parkovacími státiami priamo pri vchode do bytu. Byt pozostáva so vstupnej predsiene, veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne a kúpeľne s WC. S obývacej izby aj so spálne je východ na veľkú terasu. Plocha bytu je 55m2 + 15m2 terasa + sklad/pivnica na prízemí. Kuchynská linka je vybavená všetkými spotrebičmi: vstavaná chladnička a mraznička, umývačka riadu, el. rúra a sporák. Obývacia izba vybavená novým nábytkom, TV, klimatizáciou, v spálni vstavaná skriňa. Byt je vybavený tak, že si stačí priniesť osobné veci a môžete bývať. K bytu prislúcha aj dostatočne veľký skladový priestor na prízemí na bicykle alebo kočík. Výborná lokalita s dobrou dostupnosťou do mesta, zastávka MHD hneď pri dome. Cena prenájmu: 600,- EUR/mesačne vrátane nákladov a energií. Bližšie informácie: 0948299939, cepcek@reins.sk

600 €/mes.
8,57 €/m²/mes.

REINS GROUP, s.r.o.
2 - izbový byt v Ružinove s terasou a 3 x parkovacie miesto

2 - izbový byt v Ružinove s terasou a 3 x parkovacie miesto

Lokalita: Hraničná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a vybavený 2 - izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova - Hraničná ulica. Byt sa nachádza na prízemí rodinného domu a prislúchajú k nemu 3 parkovacie miesta a terasa vo dvore. Byt je zariadený novým nábytkom a spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, varná doska, rúra, práčka, sušička a TV) a poskytuje dostatok úložného priestoru v skriniach a rolldoore. Dispozícia: obývacia izba s jedálňou a kuchyňou samostatná spálňa kúpeľňa so sprchovým kútom Nájomné 690 EUR/mesiac zahŕňa energie, TV aj internet. Max 2 dospelí BEZ ZVIERAT Voľné ihneď Viac info na 0905111621

690 €/mes.
15,33 €/m²/mes.

REINS GROUP, s.r.o.
Krásny 4izb byt, úžitková plocha 158 m², 2x kúpeľňa, šatník, balkón cez celý byt a veľký dvor s rela

Krásny 4izb byt, úžitková plocha 158 m², 2x kúpeľňa, šatník, balkón cez celý byt a veľký dvor s rela

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 158 m²

Byt sa nachádza v unikátnom jednoposchodovom bytovom projekte Lesopark . Jednoposchodový bytový dom, ktorý bude na hranici Ružinova a novej Vrakuňe, je komorný projekt s 26 bytmi s predzáhradkami a s relaxačným bazénom, podzemným parkoviskom so 43 státiami, komunitnou záhradou, detským ihriskom na veľkom dvore plnom zelene. Uzavretý dvor na ktorom sa vaše deti budú spolu hrať a nie sedieť doma pred počítačom. Lesopark je jedinečný projekt ktorý aj Vás opäť vytiahne von pokeckať so susedom a niečo si dobré ugrilovať aj v strede uponáhľaného týždňa. Ide o projekt v ktorom developer myslel hlavne na vašu spokojnosť a komfort a nie iba na zastavanú plochu. 4izb byt s označením C.5 v štandarde je situovaný na prvom nadzemnom podlaží a má výmeru 111 m². Balkón má výmeru 27 m², parkovacie miesto v podzemnej garáži (v cene bytu) 14m². A samozrejme nesmie chýbať aj sklad 6,16 m². Spolu 283,900 € vrátane DPH. BENEFITY PROJEKTU LESOPARK – moderná architektúra – nadčasová dispozícia – variabilné riešenie interiéru – relaxačný bazén – obrovský zelený dvor – vlastná komunitná záhrada – šport a oddych na pozemku – brána do dvora ovládaná cez appku – MHD hneď pri projekte V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 444 045, alebo prostredníctvom e-mailu teplanova@reins.sk ----- POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky. REINS Dávame priestor riešeniam.

283 900 €
1 796,84 €/m²

REINS GROUP, s.r.o.
Krásny 2izb byt, úžitková plocha 107 m², predzáhradka a veľký dvor s relaxačným bazénom

Krásny 2izb byt, úžitková plocha 107 m², predzáhradka a veľký dvor s relaxačným bazénom

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 107 m²

Byt sa nachádza v unikátnom jednoposchodovom bytovom projekte Lesopark . Jednoposchodový bytový dom, ktorý bude na hranici Ružinova a novej Vrakuňe, je komorný projekt s 26 bytmi s predzáhradkami a s relaxačným bazénom, podzemným parkoviskom so 43 státiami, komunitnou záhradou, detským ihriskom na veľkom dvore plnom zelene. Uzavretý dvor na ktorom sa vaše deti budú spolu hrať a nie sedieť doma pred počítačom. Lesopark je jedinečný projekt ktorý aj Vás opäť vytiahne von pokeckať so susedom a niečo si dobré ugrilovať aj v strede uponáhľaného týždňa. Ide o projekt v ktorom developer myslel hlavne na vašu spokojnosť a komfort a nie iba na zastavanú plochu. 2izb byt E2 v štandarde má výmeru 50,25 m², predzáhradku 39 m² a parkovacie miesto v podzemnej garáži (v cene bytu) má výmeru 14m². A samozrejme nesmie chýbať aj sklad 4 m². Spolu 107 m² úžitkovej plochy za 149 300 € vrátane DPH. BENEFITY PROJEKTU LESOPARK – moderná architektúra – nadčasová dispozícia – variabilné riešenie interiéru – relaxačný bazén – obrovský zelený dvor – vlastná komunitná záhrada – šport a oddych na pozemku – brána do dvora ovládaná cez appku – MHD hneď pri projekte V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 444 045, alebo prostredníctvom e-mailu teplanova@reins.sk ----- POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky. REINS Dávame priestor riešeniam

149 300 €
1 395,33 €/m²

REINS GROUP, s.r.o.
Krásny 3izb byt, úžitková plocha 124 m², predzáhradka a veľký dvor s relaxačným bazénom

Krásny 3izb byt, úžitková plocha 124 m², predzáhradka a veľký dvor s relaxačným bazénom

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 124 m²

Byt sa nachádza v unikátnom jednoposchodovom bytovom projekte Lesopark . Jednoposchodový bytový dom, ktorý bude na hranici Ružinova a novej Vrakuňe, je komorný projekt s 26 bytmi s predzáhradkami a s relaxačným bazénom, podzemným parkoviskom so 43 státiami, komunitnou záhradou, detským ihriskom na veľkom dvore plnom zelene. Uzavretý dvor na ktorom sa vaše deti budú spolu hrať a nie sedieť doma pred počítačom. Lesopark je jedinečný projekt ktorý aj Vás opäť vytiahne von pokeckať so susedom a niečo si dobré ugrilovať aj v strede uponáhľaného týždňa. Ide o projekt v ktorom developer myslel hlavne na vašu spokojnosť a komfort a nie iba na zastavanú plochu. 3izb byt D3 v štandarde má výmeru 64 m², predzáhradka má 54m² a parkovacie miesto v podzemnej garáži (v cene bytu) má výmeru 14m². A samozrejme nesmie chýbať aj sklad 6,16 m². Spolu 124m² úžitkovej plochy za 193 100 € vrátane DPH. BENEFITY PROJEKTU LESOPARK – moderná architektúra – nadčasová dispozícia – variabilné riešenie interiéru – relaxačný bazén – obrovský zelený dvor – vlastná komunitná záhrada – šport a oddych na pozemku – brána do dvora ovládaná cez appku – MHD hneď pri projekte V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 444 045, alebo prostredníctvom e-mailu teplanova@reins.sk ----- POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky. REINS Dávame priestor riešeniam

193 100 €
1 557,26 €/m²

REINS GROUP, s.r.o.
Prenájom garzónky za 320 eur,  internet v cene!

Prenájom garzónky za 320 eur, internet v cene!

Lokalita: Mostná, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 24 m²

Ponúkame na prenájom modernú, zariadenú garzónku v tichej lokalite vo Vrakuni, ul. Mostná, 24m2, všetky spotrebiče, TV, posteľ, roldor skrine,..., kúpeľňa so sprchovým kútom. Kuchynka s dvojplatničkou a chladničkou. Nájomné 320 eur vrátane energii, tv pripojenia a wifi, pre 1 osobu, bez dom. zvierat., Lokalita: Tichá lokalita medzi rodinnými domami. Zástavka MHD "Majerská" cca 2 min. chôdze. Autobusové spojenie: autobusová linka č. 67, 78, 87...Napr. na Trnavské Mýto 16 min. K podpisu zmluvy záujemca hradí nájomné, depozit a províziu RK. depozit je možné rozdeliť na splátky. Voľná od 1. 12. Viac info v RK 0905730462

320 €/mes.
13,33 €/m²/mes.

GOMCo, s.r.o.
Novostavba 1,5- izbového bytu s terasou na Jarabinkovej ulici

Novostavba 1,5- izbového bytu s terasou na Jarabinkovej ulici

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

Ponúkame na predaj 1,5 izbový apartmán v projekte Citypark Ružinov s veľkou terasou, Jarabinková ulica. Rozloha 43m2 plus 17m2 terasa, vysoké stropy cca 3,3m. Pozostáva zo vstupu, obývacej izby s kuchyňou, spálne, kúpeľne, toalety a terasy. Byt sa predáva v stave holobyt (má osadenú klimatizáciu). V prípade záujmu je možné pomôcť s uvedením do štandardu prípadne s interiérovým návrhom. Garážové státie či pivnica sa dajú odkúpiť od developera. V areáli Cityparku sa nachádzajú potraviny, reštaurácie a iné služby. Exteriér má dve detské ihriská, výbeh pre psov, lezeckú stenu, športovisko. V každej veži sa nachádza spoločenská miestnosť s možnosťou rezervácie. Byt je orientovaný na severozápad.    Cena nehnuteľnosti je 149.900 ,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 151.900,-Eur celkom.   Mestská časť Ružinov  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.   Bližšie info a kontakt: Mgr.  Zuzana  Kotlebová, kotlebova@maximreal.sk, telefón: 0915 831 160 Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal? Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme. Bližšie info a kontakt: Mgr.  Zuzana  Kotlebová, kotlebova@maximreal.sk, telefón: 0915 831 160  

149 900 €
3 486,05 €/m²

MaximReal
HERRYS - Na predaj 3 izbový byt s veľkou terasou blízko Štrkoveckého jazera

HERRYS - Na predaj 3 izbový byt s veľkou terasou blízko Štrkoveckého jazera

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj prestranný 3 izbový byt v tichej lokalite Ružinova - Trnavská cesta, orientácia bytu je na Teslovu ulicu. Nachádza sa na 1. poschodí 8 poschodovej novostavby, predáva sa zariadený. K bytu patrí pivnica a takisto garážové státie. BYT 3-izbový úžitková plocha 134,92 m2 (podlahová plocha bytu 91,32 m2, pivnica 1,6 m2 terasa 41,5 m2) VÝHODY skvelá lokalita občianska vybavenosť - Kaufland, tržnica Fresh market, kaviarne, reštaurácie, obchody relax - Štrkovecké jazero, Kuchajda priestranný byt výborná dispozícia a orientácia  (obývacia izba denná časť; 2 izby do tichého átria) klimatizácia veľká terasa  pivnica + garážové státie DISPOZÍCIA Byt pozostáva z: vstupná hala, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, oddelená kuchyňa s malou zimnou záhradou, obývacia izba, dve samostatné nepriechodné izby orientované do tichého átria BYTOVÝ DOM novostavba z roku 2008 polyfunkčný dom - kaviareň, obchody, fitness centrum, beauty salón LOKALITA Novostavba DOMINO sa nachádza na Trnavskej ceste, medzi Štrkoveckým jazerom a jazerom Kuchajda, ktoré zaručujú skvelé možnosti pre šport aj relax.  Bohatá občianska vybavenosť -  Kaufland, tržnica Fresh market a supermarket Yeme.  Dobrá dopravná dostupnosť autom, MHD (zastávka Trnavská) do mesta aj von z mesta. CENA 260.000 EUR byt s pivnicou + 15.000 EUR vnútorné parkovacie státie (vrátane odborného servisu a provízie RK) V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na telefónom čísle 0948 904 111 alebo emailom martin.marusin@herrys.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS

260 000 €
2 826,09 €/m²

HERRYS
Moderný 5i rodinný dom 210 m2 v kvalitnom prevedení na Komárňanskej

Moderný 5i rodinný dom 210 m2 v kvalitnom prevedení na Komárňanskej

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 210 m²

Ponúkame na predaj moderný, priestranný 5i poschodový RD s úžitkovou plochou 210 m2 pozemku 669 m2 na Komárňanskej. Dispozícia je praktická: viď pôdorysy prízemia a poschodia. RD je samostatne stojaci, má plochú strechu a je postavený do štádia holodom so zastavanou plochou 133 m2. Dom má energetický certifikát v energetickej triede A1 (ultranízkoenergetický) vďaka kvalitným stavebným materiálom, poctivej remeselnej práci. Vďaka inteligentnej technológii je dom možné ovládať aj na diaľku: vonkajšie hliníkové rolety s izoláciou na všetkých oknách v dome, elektrické podlahové kúrenie s termostatmi v každej miestnosti, zabezpečovací systém Jablotron, bezpečnostné kamery,... Na podporu tepelnej pohody slúži aj pec so zásobníkom na vodu, ktorá je rozvodmi vedená do radiátorov. Po dohode s majiteľom je možné dokončiť podlahy, obklady, interiérové dvere. Pozemok má obdĺžnikový tvar 14x51 m s orientáciou V-Z a je oplotený. Ku kúpe bude dokončený predný plot so vstupnou bránou a bránkou, zámková dlažba na vjazde do garáže a do vstupu do domu. Lokalita: neďaleko Nového Ružinova, príjemní susedia s nevtieravým spôsobom spolunažívania. Cena nehnuteľnosti: 379.000,-€ Kontaktujte ma kedykoľvek : Simona Lukáčová mobil: 0949 397 846 V cene je zahrnutý kompletný servis: príprava zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre katastrálny úrad, poplatok za overovanie zmlúv u notára, základný poplatok 66,-€ pri podaní na katastri.

379 000 €
1 804,76 €/m²

Realion, s.r.o.
Charizmatický 3 izb. byt v tehlovej novostavbe na ulici K Železnej Studienke Staré Mesto

Charizmatický 3 izb. byt v tehlovej novostavbe na ulici K Železnej Studienke Staré Mesto

Lokalita: K Železnej studienke, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

Realitná kancelária RE/​MAX exkluzívne ponúka Vianoce v novom. :) Ponúkame Vám charizmaticky zladený 3 izb. byt v tehlovej novostavbe vo vyhľadávanej časti Bratislava, Staré Mesto. V byte sú použité vysoko kvalitné materiály, dubové parkety, na mieru vyrobený nábytok z masívneho dreva. Byt sa nachádza na 3 posch. zo 4. Dispozícia: z chodby s maximálne využitým odkladacím priestorom sa vchádza do priestrannej obývacej časti s kuchyňou a jedálenským kútom a dvoch samostatných izieb, pracovne a spálne. Byt má nadštandardne priestrannú loggiu. Kúpeľňa s vaňou je spojená s WC a je v nádhernom béžovom tóne. K bytu prislúcha parkovacie miesto v garáži tohto bytového domu a murovaná pivnica. Ide o vyhľadávanú lokalitu na pešo od Železnej Studničky. Len na skok od nemocnice Kramáre a diaľničného obchvatu, kde sa dostanete rýchlo do všetkých časti BA aj mimo BA. Byt sa predáva kompletne zariadený ako vidieť na fotografií, okrem obrazov, ktoré majú pre majiteľku bytu nevyčísliteľnú hodnotu. Cena bytu je 236.990 € + 20.000 € za parkovacie miesto v garaži bytového domu (v suteréne domu, prístupné výťahom priamo k bytu) Cena je vrátane provízie RK a zabezpečenia kompletného právneho servisu spojeného s kúpou tejto nehnuteľnosti.

236 990 €
3 485,15 €/m²

RE/MAX Slovakia
REZERVOVANÝ - 3 izbový byt s 2 kúpeľňami na Vajnorskej ul.

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt s 2 kúpeľňami na Vajnorskej ul.

Lokalita: Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 125 m²

Keď vstúpite do tohto atypicky veľkého 3 izbového bytu, budete predovšetkým prekvapený jeho zaujímavým rozložením. Vstupnú časť bytu tvorí priestranná hala, šatník, komora so samostatným plynovým kotlom, kúpeľňa s veľkorysou vaňou (dokonca pre dokonalý relax je tu zabudovaná TV), ďalej sa nachádza výborne vyriešená kuchyňa, ktorá je prepojená s jedálňou, priestrannou obývačkou a ďalšími dvomi izbam a samostatnou kúpeľňou v rodičovskej spálni. Natália Šultysová / realitnamaklerka.sk Vám exkluzívne ponúka na predaj tehlový 3 izbový byt v Novom Meste, na Vajnorskej ulici. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží (1 poschodí) s výťahom. Bytový dom je komorný, iba s dvomi poschodiami, na každom poschodí sú iba dva byty, s absolútnym súkromím a príjemnými susedmi. Bytový dom bol kolaudovaný je v r. 2008. Celková výmera bytu s loggiou, balkónom a pivnicou je 125,07, z toho úžitková plocha bytu ja 109,53 m2, loggia má 7,55 m2, balkón 6,09 m2 a výmera pivnice je 1,90 m2, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu. Loggia má zatemňovacie vonkajšie žalúzie na diaľkové ovládanie a taktiež všetky okná, ktoré sú súčasne vybavené aj mikrovetraním. Tento byt sa nachádza na prvom nadzemnou podlaží, je skutočne veľkorysý a veľký, všetky vnútorné materiály, zariadenia a vybavenie má v špičkovej kvalite. Kuchynská linka je vybavená modernými elektrospotrebičmi (elektrická varná plocha, digestor, mikrovlnná rúra, teplovzdušná elektrická rúra, zabudovaný kávovar, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou). Spálňa rodičov disponuje veľkým šatníkom a tiež samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom. Byt má samostatné vykurovanie plynovým kotlom Viessmann s pravidelnou údržbou. V celom byte je štruktúrovaná kabeláž. Byt je krásne presvetlený a orientovaný na východ a juhozápad. Bytový dom je situovaný na Vajnorskej ulici, s výbornou občianskou vybavenosťou a všetkými službami po ruke a tiež veľmi dobrú dostupnosťou do mesta vďaka električkovej trati, detskými ihriskami a so všetkými športovými využitiami, aké si len dokážete predstaviť. Benefity bytu: 3 izbový tehlový byt, atypické dispozičné riešenie, 2x samostatná kúpeľňa s WC, a malý bytový dom s malým počtom susedov. K bytu je parkovacie miesto priamo pred domom ako súčasť podielu na spoločnom pozemku. Pre ďalšie autá je parkovanie bezproblémové, nakoľko ide o uzavretý areál. K bytu patrí aj pivnica o výmere 1,9 m2. Všetky mesačné náklady sú na úrovni do 160 EUR/mesačne. Cena bytu 244.900 EUR ( možnosť aj HÚ) Uvedená cena je konečná vrátane poplatku pre RK Názor maklérky: ak hľadáte kvalitne postavený byt, v tichom prostredí a bezproblémovou dostupnosťou do širokého okolia, ste na správnej adrese. Byt je voľný a k dispozícii okamžite po kúpe. Ak máte záujem o ďalšie informácie či obhliadku, neváhajte ma kontaktovať. Certifikovaná realitná maklérka Natália Šultysová – 17 rokov v realitách 0905 444 402, natalia@realitnamaklerka.sk Všetky fotografie, obrázky a texty sú vlastným autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Realitná maklérka, s.r.o.. Ďakujem, že nekopírujete moje texty a fotky, ktoré sú vyhotovené profesionálnym realitným fotografom Jankom Hámorským – janhamorsky.com

244 900 €
1 959,20 €/m²

Realitná maklérka, s.r.o.
Posledné štyri byty s krásnymi výhľadmi v projekte ROLIČKY

Posledné štyri byty s krásnymi výhľadmi v projekte ROLIČKY

Lokalita: Tupého, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 150 m²

Tieto byty sú iné. Od myšlienky, nápadu, výberu architekta až po zhmotnenie celého projektu. Určite by bolo ľahšie postaviť masu 2 izbových bytov, iste, bolo by to jednoduchšie. Od prvopočiatku však bolo cieľom ponúknuť trhu neobvyký typ mestského bývania. Veľkorysého. Premysleného do posledného detailu. Nadčasového. Priestoru, ktorý môžete uchopiť svojim vlastným vnímaním. Byty v Roličkách je typ mestského bývania v malých, komorných viladomoch, kde na každom poschodí sa nachádza iba jeden byt. Byt, do ktorého vkročíte suchou nohou priamo z garáže. Kde sa priamo z výťahu ocitnete vo vlastnom byte. V byte, z ktorého máte výhľad na celé mesto. Byt, v ktorom si vychutnáte západ slnka nad mestom. Byt, ktorého svetlosť Vás zaskočí. Byt, z ktorého vybehnete do lesa. Byt, z ktorého nemáte nikde ďaleko. Viete, ktoré byty majú presne podobný šmrnc? Klasické meštiacke byty v Starom meste. Vysoké stropy, neuchopiteľná atmosféra starých bytových domov, ktorých je na tak málo. Roličky sú spojenie nadčasovej architektúry v modernom vydaní, so všetkými technologickými možnosťami, ktoré Vám spríjemnia život a v neposlednom rade, aj Vaše náklady. Od nového bývania vás delí len jeden krok. Vyberte si byt, ktorý skutočne vyhovuje vašim potrebám. Vitajte v Roličkách, vitajte doma. Benefity: Absolútne súkromie – čo poschodie, to iba jeden byt Moderná, tecchnologicky špičková a nízkoenergetická stavba Prírodné obklady Kvalitné hliníkové okná s trojsklom a s elektrickými vonkajšími žalúziami Vlastný kotol, podlahové kúrenie Výťah priamo do bytu Juhovýchodná orientácia Uzavretý areál s maximálnou bezpečnosťou Súkromné detské ihrisko Výmery bytov od 135 m2 nádherné terasy od 50 do 110 m2 záhrady od 130 do 175 m2 každý byt má k dispozícii pivnicu od 9 do 25 m2 Byty v rezidencii Roličky sú veľkorysé 4 a 5 izbové, s vysokou svetlou výškou a očaria Vás na prvý pohľad nadčasovou architektúrou. Domy sú obložené prírodným tehlovým obkladom, s veľkoplošnými hliníkovými oknami. Vo veľkometrážnom byte v Roličkách budete mať len 2 susedov. V každom dome sa nachádzajú iba tri byty, vďaka čomu si užijete bohatý priestor a súkromie v jednom. Vychutnáte si tak luxus rodinného domu i útulnosť bytu. uvidíte výhľad na celé mesto a oddychovať budete na súkromnej terase s minimálnou výmerou od 59 m2 alebo predzáhradke od 137 m2. Všetky byty v Roličkách sú orientovaný na juho-východ. Preto si užijete nielen jeho nadštandardnú výmeru, ale aj svetelnosť. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie s úsporným kondenzačným kotlom a kvalitné hlinikové okná s izolačným trojsklom. Ak by ste romantické a útulné prítmie, pomôžu vám elektricky ovládané žalúzie. Roličky sa nachádzajú v malebnej prírode Malých Karpát. Do uzatvoreného areálu rezidencie sa však dostanú len majitelia bytov a ich hostia. Z výťahu sa dostanete priamo do vášho bytu. A aj deti si prídu na svoje. Priamo v areáli rezidencie je pre najmenších a ich rodičov súkromné ihrisko. Stačí nastúpiť do výťahu a prejsť pár krokov. Rovnako tak môžete pustiť Vaše deti na ihrisko samé. Bez obáv. V uzatvorenom areáli sa o ich bezpečnosť obávať nemusíte. Byty sú po kolauácii. Viac o projekte sa dozviete na www.rolicky.sk Pre obhliadky ma prosím kedykoľvek kontaktujte - Natália Šultysová 0905 444 402

cena dohodou

Realitná maklérka, s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 252