Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 5 178 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Bratislava

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 259
Smart Brokers Nový 3-izbový byt s garážovým státim v Starom Meste | Video + 3D prehliadka

Smart Brokers Nový 3-izbový byt s garážovým státim v Starom Meste | Video + 3D prehliadka

Lokalita: Kozia, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 81 m²

Pozrite si video: https://youtu.be/fN7IPJq-6tM a 3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=gnWEwZLN2Rr Smart Brokers ponúka pekný nový byt na Kozej. Byt má výmeru 77,17 m2, loggia 5,96 m2 a pivničná kobka 4,05 m2. Nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží / 3. poschodí v polyfunkčnej budove s výťahom. Cena bytu, vrátane garážového státia a DPH je 319 800€. Kúrenie v byte je podlahové s výmenníkovou stanicou Danfoss a s priestorovým termostatom. V byte je nainštalovaná klimatizácia od spoločnosti DAIKIN. Byt je svetlý a príjemný aj vďaka veľkoplošným oknám s hliníkovým rámom. Súčasťou štandardu sú aj vonkajšie zabudované aluminiové žalúzie s elektrickým pohonom a ovládaním. Prístup do budovy je zabezpečený videovrátnikom. K bytu je možné dokúpiť garážové státie. Garážové státia (14), sa nachádzajú pod domom v dvoch podzmených podlažiach a vstup do nich je zabezpečený autovýťahom. Kozia ulica bola vybudovaná počas predmestskej výstavby na vonkajšej strane mestského opevnenia pred koncom 14. storočia. Na jej hornom konci, vo vonkajšom opevnení mesta sa nachádzala Kozia brána (Gaistor), cez ktorú v minulosti vyháňali kozy na pašu, na svahy Malých Karpát. Byt je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

289 900 €
3 579,01 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Smart Brokers Novostavba 2-izbový byt C4.3.1 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Smart Brokers Novostavba 2-izbový byt C4.3.1 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=KQUBBdeJYFK Smart Brokers ponúka na predaj nový 2-izbový byt C4.3.1 na Kolibe. Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží (2.poschodí) a jeho celková plocha je 75,56 m², vrátane 6,66 m² loggie a 4,67 m² pivničnej kobky. Byt sa predáva v štandarde Basic, pričom je možné zvoliť si vyšší štandard Premium, alebo ho môžete kúpiť aj ako holobyt bez štandardu. Od 1.3.2019, až do konca júna prebieha akcia na zariadenie kúpeľní a toalety v prevedení Prémium, bez navýšenia ceny. K bytu je možné dokúpiť garážové státie od 187 990 € v závislosti od jeho výmery a polohy. K bytu je možné dokúpiť garážové státie od 15 900,- EUR v závislosti od jeho výmery a polohy. Nová obytná zóna Belaria ponúka bývanie v tichom podkolibskom prostredí, pričom v blízkom okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Približne 2 kilometre od Belarie sa nachádza široké spektrum polyfunkčných nákupných stredísk Polus a Central a taktiež najväčšie zdravotnícke zariadenie na Kramároch. Hoci sa projekt Belaria nachádza v blízkosti Tupého ulice, lokalita je tichá a nie je počuť takmer žiadne rušivé elementy. Lokalita je vhodná aj pre rodiny s deťmi, nakoľko súčasťou projektu prebieha výstavba detských ihrísk. Veľkou pridanou hodnotou projektu Belaria je neďaleký krásny podkolibský les, v ktorom si prídu na svoje aj domáci miláčikovia. Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie termínu osobnej obhliadky.

187 990 €
2 764,56 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Smart Brokers Novostavba 1-izbový byt C1.1.3 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Smart Brokers Novostavba 1-izbový byt C1.1.3 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=msvoL8m5a8U Ponúkame na predaj nový 1-izbový byt C1.1.3 na Kolibe s výhľadom na časť Bratislavy. Nachádza sa na prízemí a jeho celková plocha je 58,41 m², vrátane 12,19 m² terasy a 3,13 m² pivničnej kobky. Byt sa predáva v štandarde Basic, pričom je možné zvoliť si vyšší štandard Premium, alebo ho môžete kúpiť aj ako holobyt bez štandardu. Od 1.3.2019, až do konca júna prebieha akcia na zariadenie kúpeľne a toalety v prevedení Prémium štandard, bez navýšenia ceny. K bytu je možné dokúpiť garážové státie od 126 990 € v závislosti od jeho výmery a polohy. Nová obytná zóna Belaria ponúka bývanie v tichom podkolibskom prostredí, pričom v blízkom okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Približne 2-3 kilometre od Belarie sa nachádza široké spektrum polyfunkčných nákupných stredísk Polus a Central a taktiež najväčšie zdravotnícke zariadenie na Kramároch. Hoci sa projekt Belaria nachádza v blízkosti Tupého ulice, lokalita je tichá a nie je počuť takmer žiadne rušivé elementy. Lokalita je vhodná aj pre rodiny s deťmi, nakoľko súčasťou projektu prebieha výstavba detských ihrísk. Veľkou pridanou hodnotou projektu Belaria je neďaleký krásny podkolibský les, v ktorom si prídu na svoje aj domáci miláčikovia. Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie termínu osobnej obhliadky.

126 990 €
2 760,65 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Smart Brokers Zariadený 3-izbový byt s 9,6 m² loggiou, RUSTICA | Video + 3D virtuálna prehliadka

Smart Brokers Zariadený 3-izbový byt s 9,6 m² loggiou, RUSTICA | Video + 3D virtuálna prehliadka

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Pozrite si video: https://youtu.be/VI8nlvjQGlI alebo 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=wnvtWNccb6o BYT JE REZERVOVANÝ Smart Brokers ponúka exkluzívne na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt, lokalizovaný na Saratovskej ulici v centre mestskej časti Dúbravka. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží v 10-ročnej "novostavbe" RUSTICA. Byt má výmeru 84 m2 a loggia 9,6 m2. Orientovaný je na východ (detská izba) a na západ (obývačka s kuchyňou, spálňa a loggia). K bytu prislúcha aj garážové stojisko, ktoré je potrebné dokúpiť za cenu 10 900 €. Nachádza sa na -1. podzemnom podlaží. Výhodou je, že k bytu prislúcha aj priestranný šatník/sklad, ktorý sa nachádza hneď vedľa vchodových dverí do bytu. Tento detail je vidieť na fotografii a tiež v 3D virtuálnej prehliadke. Okolie bytového domu Rustica je obklopené kompletnou občianskou vybavenosťou. Obchod Billa sa nachádza priamo pred domom, Lidl cca 5 minút pešou chôdzou (500 m), ktorý je situovaný hneď oproti Domu kultúry Dúbravka. V blízkom okolí sú: školy, škôlky, britská internacionalna škola, zdravotné stredisko Saratovská, kostol, športové centrá, pekáreň, cukrárne, reštaurácie a ďalšie rôzne obchody a prevádzky. Rýchla dostupnosť do centra mesta, ako aj do iných Bratislavských častí a obchodného centra Borry Mall, sú veľkými výhodami bývania v tejto lokalite. Rýchle je aj napojenie na dialničný obchvat a do Rakúska či Maďarska sa dostanete už za pár minút pohodlnej jazdy. Mesačné náklady na bývanie sú nízke a na štyri osoby vychádzajú cca 200 eur, plus elektrina a internet s TV. Cena bytu s garážovým státím je 215 800 €. Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. BYT JE REZERVOVANÝ

204 900 €
2 439,29 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Smart Brokers Novostavba 2-izbový byt C4.1.1 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Smart Brokers Novostavba 2-izbový byt C4.1.1 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=7hQCDrwAqdu Smart Brokers ponúka na predaj nový 2-izbový byt C4.1.1 na Kolibe. Byt sa nachádza na prízemí a jeho celková plocha je 94,98 m², vrátane 31,86 m² predzahrádky/terasy a 3,45 m² pivničnej kobky. Byt sa predáva v štandarde Basic, pričom je možné zvoliť si vyšší štandard Premium, alebo ho môžete kúpiť aj ako holobyt bez štandardu. Od 1.3.2019, až do konca júna prebieha akcia na zariadenie kúpeľne a toalety v prevedení Prémium, bez navýšenia ceny. K bytu je možné dokúpiť garážové státie od 184 990 € v závislosti od jeho výmery a polohy. Nová obytná zóna Belaria ponúka bývanie v tichom podkolibskom prostredí, pričom v blízkom okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Približne 2 kilometre od Belarie sa nachádza široké spektrum polyfunkčných nákupných stredísk Polus a Central a taktiež najväčšie zdravotnícke zariadenie na Kramároch. Hoci sa projekt Belaria nachádza v blízkosti Tupého ulice, lokalita je tichá a nie je počuť takmer žiadne rušivé elementy. Lokalita je vhodná aj pre rodiny s deťmi, nakoľko súčasťou projektu je plánovaná taktiež výstavba detských ihrísk. Veľkou pridanou hodnotou projektu Belaria je neďaleký krásny podkolibský les, v ktorom si prídu na svoje aj domáci miláčikovia. Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie termínu osobnej obhliadky.

184 990 €
2 936,35 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Smart Brokers Novostavba 2-izbový byt C1.2.4 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Smart Brokers Novostavba 2-izbový byt C1.2.4 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=WR84W6cRc1d Smart Brokers ponúka na predaj nový 2-izbový byt C1.2.4 na Kolibe. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží (1.poschodí) a jeho celková plocha je 77,05 m², vrátane 7,46 m² loggie a 3,13 m² pivničnej kobky. Byt sa predáva v štandarde Basic, pričom je možné zvoliť si vyšší štandard Premium, alebo ho môžete kúpiť aj ako holobyt bez štandardu. Od 1.3.2019, až do konca júna prebieha akcia na zariadenie kúpeľne a toalety v prevedení Prémium, bez navýšenia ceny. K bytu je možné dokúpiť garážové státie od 184 990 € v závislosti od jeho výmery a polohy. Nová obytná zóna Belaria ponúka bývanie v tichom podkolibskom prostredí, pričom v blízkom okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Približne 2 kilometre od Belarie sa nachádza široké spektrum polyfunkčných nákupných stredísk Polus a Central a taktiež najväčšie zdravotnícke zariadenie na Kramároch. Hoci sa projekt Belaria nachádza v blízkosti Tupého ulice, lokalita je tichá a nie je počuť takmer žiadne rušivé elementy. Lokalita je vhodná aj pre rodiny s deťmi, nakoľko súčasťou projektu prebieha výstavba detských ihrísk. Veľkou pridanou hodnotou projektu Belaria je neďaleký krásny podkolibský les, v ktorom si prídu na svoje aj domáci miláčikovia. Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie termínu osobnej obhliadky.

184 990 €
2 681,01 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Smart Brokers Novostavba 3-izbový byt C3.4.1 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Smart Brokers Novostavba 3-izbový byt C3.4.1 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=2dLpcJwfD1N Smart Brokers ponúka na predaj nový 3-izbový byt C3.4.1 na Kolibe. Nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží (3.poschodí) a jeho celková plocha je 83,47 m², vrátane 5,07 m² loggie a 3,07 m² pivničnej kobky. Byt sa predáva v štandarde Basic, pričom je možné zvoliť si vyšší štandard Premium, alebo ho môžete kúpiť aj ako holobyt bez štandardu. Od 1.3.2019, až do konca júna prebieha akcia na zariadenie kúpeľne a toalety v prevedení Premium štandard, bez navýšenia ceny. K bytu je možné dokúpiť garážové státie od 218 990 € v závislosti od jeho výmery a polohy. Nová obytná zóna Belaria ponúka bývanie v tichom podkolibskom prostredí, pričom v blízkom okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Približne 2-3 kilometre od Belarie sa nachádza široké spektrum polyfunkčných nákupných stredísk Polus a Central a taktiež najväčšie zdravotnícke zariadenie na Kramároch. Hoci sa projekt Belaria nachádza v blízkosti Tupého ulice, lokalita je tichá a nie je počuť takmer žiadne rušivé elementy. Lokalita je vhodná aj pre rodiny s deťmi, nakoľko súčasťou projektu prebieha výstavba detských ihrísk. Veľkou pridanou hodnotou projektu Belaria je neďaleký krásny podkolibský les, v ktorom si prídu na svoje aj domáci miláčikovia. Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie termínu osobnej obhliadky.

218 990 €
2 807,56 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Smart Brokers Novostavba 2-izbový byt C4.4.1 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Smart Brokers Novostavba 2-izbový byt C4.4.1 na Kolibe | 3D virtuálna prehliadka

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=9vqb8Yhwx4w Smart Brokers ponúka na predaj nový 2-izbový byt C4.4.1 na Kolibe s výhľadom na časť Bratislavy. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží (3.poschodí) a jeho celková plocha je 76,55 m², vrátane 6,66 m² loggie a 4,40 m² pivničnej kobky. Byt sa predáva v štandarde Basic, pričom je možné zvoliť si vyšší štandard Premium, alebo ho môžete kúpiť aj ako holobyt bez štandardu. Od 1.3.2019, až do konca júna prebieha akcia na zariadenie kúpeľne a toalety v prevedení Premium, bez navýšenia ceny. K bytu je možné dokúpiť garážové státie od 195 990 € v závislosti od jeho výmery a polohy. Nová obytná zóna Belaria ponúka bývanie v tichom podkolibskom prostredí, pričom v blízkom okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Približne 2 kilometre od Belarie sa nachádza široké spektrum polyfunkčných nákupných stredísk Polus a Central a taktiež najväčšie zdravotnícke zariadenie na Kramároch. Hoci sa projekt Belaria nachádza v blízkosti Tupého ulice, lokalita je tichá a nie je počuť takmer žiadne rušivé elementy. Lokalita je vhodná aj pre rodiny s deťmi, nakoľko súčasťou projektu je plánovaná taktiež výstavba detských ihrísk. Veľkou pridanou hodnotou projektu Belaria je neďaleký krásny podkolibský les, v ktorom si prídu na svoje aj domáci miláčikovia. Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie termínu osobnej obhliadky.

195 990 €
2 840,43 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Predaj Garzónky v novostavbe Na Pasekách, Bratislava

Predaj Garzónky v novostavbe Na Pasekách, Bratislava

Lokalita: Na pasekách, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 29 m²

Ponúkame na predaj garzónku v novostavbe z 2014, umiestnenej v Rači na ulici Na Pasekách. Byt sa nachádza na 2. poschodí zo 4. V dome nie je výťah.Výmera bytu je 25,13 m2 a 2,4 m2 loggia. Byt je orientovaný do prírody. Pri byte je pivnica o veľkosti 1,6 m2. Dispozícia: vstupná chodba s rolldoorom, izba s kuchynským kútom, veľká kúpeľňa so sprchovacímm kútom a toaleta. Mesačné náklady za byt sú 80,-Eur + 10,-Eur elektrina. Byt je kompletne zariadený aj so spotrebičmi: práčka, TV, chladnička, sporák. Bytový dom je kvalitný, v dome žijú slušný ľudia. Vstup na čip, domáci telefón. K byte prislúcha aj podiel na spoločnom pozemku a pivnice. Možnosť prikúpiť si garážové státie v cene 10 900,-Eur. Cena nehnuteľnosti: 87 000,-Eur V prípade záujmu kontaktujte Šprincová + 421 905 563 400 gsprincova@gmail.com PROVÍZIA PRE RK: 3 000,- Eur ZAHŔŇA KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta) KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO/sprostredkovanie úverov +poistenie/

87 000 €
3 000 €/m²

CHOICE Real Estate, s.r.o.
Átriový 5i dom  na Kolibe – moderné mestské bývanie nad Bratislavou

Átriový 5i dom na Kolibe – moderné mestské bývanie nad Bratislavou

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 222 m²

Pozrite si aj ďalšie nehnuteľnosti zodpovedajúce vašim požiadavkám na webstránke fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka EXKLUZÍVNE na predaj novostavbu luxusného 5-izbového domu pre náročných v lukratívnej lokalite bratislavskej Koliby. Predstavte si dom na tej najvyššej úrovni, v ktorom vám nič nebude chýbať. Vysoko nad mestom, ktoré vám bude ležať pri nohách. Na svahoch Malých Karpát, odkiaľ vám príjemný letný vánok prinesie vôňu lesa a lúčnych kvetov. V blízkosti prírody a zároveň na skok do mesta. V uzavretom a bezpečnom rezidenčnom areáli, kde bude vaše súkromie dokonale chránené. Ponúkaná novostavba dvojpodlažného domu postavená v nadčasovom architektonickom štýle s bezúdržbovou fasádou predstavuje luxusné bývanie na tej najvyššej úrovni. Tu nájdete všetko pre pohodové bývanie – priestranné slnečné izby s vysokými stropmi, samostatnú pracovňu, šatník, súkromné átrium, dve kúpeľne, parkovanie až pre 4 autá. Ale aj nadštandardné materiály a technologické vyhotovenie vrátane inteligentnej elektroinštalácie, veľkoformátové hliníkové okná s exteriérovými diaľkovo ovládanými žalúziami ... jednoducho, tomu hovoríme komfortný luxus. Dom sa nachádza na príjemnom pozemku, dostatočne veľkom na vytvorenie súkromnej zelenej oázy pokoja. Rezidencie sú už skolaudované, takže sa môžete čoskoro sťahovať! Dohodnite si obhliadku a príďte si pozrieť, ako luxusne sa dá bývať na mieste, kde vám mesto leží pri nohách! ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: uzavretý súkromný areál rezidencií 2-podlažný dom bezúdržbová fasáda pozemok 283,09 m2 celková plocha domu bez terás a átria: 222,15 m2 tehla holodom svetlá výška miestností 3 m 2x kúpeľňa, 1x samostatné WC 3x spálňa, kuchyňa, obývacia izba s jedálňou, pracovňa, technická miestnosť, práčovňa, komora dvojgaráž s technickou miestnosťou 2x terasa, 2x loggia vnútorné súkromné átrium vegetačná zelená strecha orientácia: juhovýchod TOP 5 VÝHOD: - skolaudovaná stavba – dom pripravený na nasťahovanie - nadčasová architektúra s dôrazom na veľkorysosť priestorov s praktickou dispozíciou, prepracovanie detailov a použitie nadštandardných materiálov - v predaji v zhotovení holodom, možnosť dokončenia do štandardu, ale aj celkom na mieru podľa požiadaviek klienta - bezpečnosť a maximálne súkromie – uzavretý areál rezidencií s detským ihriskom - lukratívna lokalita bratislavskej Koliby – mestský život v harmónii s prírodou VYBAVENIE DOMU: sadrové omietky / kúpelne a WC vápenocementové až 3 m vysoké stropy inteligentná elektroinštalácia autonómne podlahové vykurovanie s inteligentným termostatom a s rekupreráciou kotol najvyššej triedy Viessmann Plus v kombinácií so solárnymi panelmi hliníkové okná s izolačným trojsklom a technológiou vysokého útlmu hluku exteriérové hliníkové žalúzie zelené átrium priamo v dome, ktoré presvetľuje vnútorné priestory LOKALITA: Lokalita bratislavskej Koliby je jednou z najlukratívnejších v Bratislave – a to vďaka spojeniu bývania v dosahu prírody, avšak len pár minút od centra mesta. Do 2 km od rezidenčného projektu nájdete všetky lákadlá života v meste – veľké obchodné centrá Polus a Central, množstvo reštaurácií, kaviarní, športovísk, školské aj predškolské zariadenia, banky, poštu, kino... Neďaleký podkolibský les a svahy Malých Karpát sú zase lákadlom pre milovníkov prechádzok a aktívne tráveného voľného času v prírode. CENA: pri osobnej prezentácii V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Očarila nás moderná architektúra, veľkorysé dispozície a aj kompaktnosť pozemku – je to bývanie pre náročných klientov, ktorí preferujú mestský spôsob života, no zároveň túžia zostať v dennom kontakte s prírodou. Oceňujeme aj súkromný uzavretý areál rezidenčného komplexu, ktorý poskytuje pocit absolútneho súkromia a bezpečia. Navyše sme v exkluzívnej bratislavskej lokalite a dom je vyhotovený naozaj nadštandardne, s použitím špičkových materiálov a technológií. Podľa nášho názoru ide o luxusné, avšak veľmi moderné bývanie.

cena dohodou

Mfgroup Slovensko, s.r.o.
BA Plynárenská NOVOSTAVBA – moderný administratívny objekt.

BA Plynárenská NOVOSTAVBA – moderný administratívny objekt.

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 550 m²

Ponúkame na predaj moderný, dvojpodlažný administratívny objekt s výťahom, vo vysokom architektonickom štandarde na Plynárenskej ulici v Bratislave, o celkovej výmere 550 m2. Kancelárske priestory sú veľmi dobre dispozične usporiadané, viď. pôdorys vo fotogalérii. Najmenšia kancelária má výmeru 9,58 m2 a najväčšia kancelária je o výmere celkom 57,35 m². K objektu patrí 5 priľahlých parkovacích miest na vlastnom pozemku a v prípade potreby je možnosť prenajať/prikúpiť parkovacie miesta v tesnom susedstve (resp. vo vedľajšom dvore). Podlaha: koberce (kancelárie) a dlažba (recepcia, kuchynka, toalety a pod.). Okná: hliníkové, slnečné kancelárie. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút + sedenie. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Cena celkom bez Dph: 1.550.000.- Eur.

1 550 000 €
2 818,18 €/m²

AC Company, s.r.o.
BA námestie SNP/Kamenné námestie – veľmi komfortný veľkometrážny Mezonet 165 m2 (3-5 izb.) v centre

BA námestie SNP/Kamenné námestie – veľmi komfortný veľkometrážny Mezonet 165 m2 (3-5 izb.) v centre

Lokalita: Nám. SNP, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 164 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný veľkometrážny mezonetový byt (153,93 m2 + terasa 10,88 m2 do dvora = 164,81 m2), s priestrannou vstupnou halou, s veľkou kuchyňou spojenou s jedálenskou časťou a s nadštandardne veľkou obývačkou. Byt sa dá jednoduchým spôsobom, a to dvomi (prípadne tromi) priečkami prerobiť na 4-izb. až 5-izb. byt. a zároveň sa rozhodne nezníži komfort užívania bytu žiadnej miestnosti. Všetky izby a aj kúpeľňa sú priestranné, ich veľkosť je úmerná komfortnému užívaniu vzhľadom k účelovému využitiu miestnosti. Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý je situovaný v úplnom centre Bratislavy a orientovaný je z časti do nám. SNP/Kamenné a z časti do dvora domu. Terasa bytu (10,88 m2) je orientovaná na tichú a slnečnú južnú stranu, do dvora domu a poskytuje užívateľom bytu úplné súkromie. Tiež tomu prispieva aj tá skutočnosť, že byt sa nachádza na vrchných podlažiach domu. Terasa je priestranná a umožňuje príjemné posedenie, ale aj po praktickej stránke napr. možnosť sušenia prádla. Byt je plne klimatizovaný. Byt má výborné dispozičné riešenie, viď. dokumentácia a foto. V spodnej časti mezonetu je hala s kobercom. Kuchyňa je plne zariadená. Na druhom podlaží sa nachádzajú spálne, obývačka s drevenou plávajúcou podlahou a kuchyňa, jedálenský kút, kúpeľňa, ako aj toaleta s dlažbou a obkladmi. Prechod z jedného podlažia bytu na druhé je zabezpečený dreveným schodišťom, ktoré má optimálnu šírku i výšku schodu, pre pohodlný výstup. Poloha bytu vzhľadom k praktickým potrebám užívateľa bytu je mimoriadne zaujímavá. V bezprostrednej blízkosti z hľadiska každodenných nákupných starostí je tu Lidl a hneď oproti domu Tesco. Z hľadiska aktívneho oddychu je blízko Medická záhrada a priamo v susedstve domu je pešia zóna s rôznymi možnosťami oddychu a zábavy. Blízko MHD, nemocnica, školy, škôlky.

309 000 €
1 884,15 €/m²

AC Company, s.r.o.
BA River Park (Dvořákovo nábrežie) - luxusný veľkometrážny byt 196 m2 + parkovanie.

BA River Park (Dvořákovo nábrežie) - luxusný veľkometrážny byt 196 m2 + parkovanie.

Lokalita: Dvořakovo nábrežie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 196 m²

Ponúkame na predaj luxusný a veľmi komfortný veľkometrážny 4-izbový byt, s dvoma terasami. Všetko je v prevedení vysoko kvalitných materiálov a zariadené nábytkom. Byt sa nachádza na veľmi prestížnej adrese, jednoznačne môžeme hovoriť o Top adrese v centre Bratislavy, a to v komplexe River Park. Táto adresa, ako aj jedinečnosť komplexu River Park, sú zárukou, že Vaša investícia má podľa nášho názoru trvalú hodnotu, a to po stránke nielen investičnej, ale aj z hľadiska vývoja architektúry. Dispozícia bytu je nasledovná: vstupná hala (13,40 m2), obývacia izba (26,0 m2), rodičovská spálňa (24,50 m2), spálňa/detská izba (16,70 m2), spálňa/pracovňa (13,20 m2), kuchyňa (13,20 m2), komora (2,40 m2), wc (1,80 m2), kúpeľňa č.1 (10,80 m2), kúpeľňa č.2 (4,40 m2), sklad (5,50 m2), šatník č.1 (9,50 m2), šatník č.2 (4,30 m2), chodby (16,6 m2) a terasy s priamym výhľadom na Dunaj (17,10 + 16,80 = 33,90 m2). K bytu o celkovej ploche 196,20 m2 prináleží tiež 2x garážové státie. Pôdorys v elektronickej podobe Vám pošleme na vyžiadanie e-mailom. Cena bytu vrátane garážových státí je 1.099.000 Eur bez Dph a vrátane Dph je 1.318.800.- Eur. River Park, v ktorom sa byt nachádza, poskytuje svojou polohou jedinečné bývanie. Na jednej strane je len pár krokov od hradu a historických uličiek Starého mesta a z druhej strany si môžete vychutnať Dunaj a lužné lesy. Koncept River Parku vytvoril holandský architekt Erick van Egeraat, držiteľ množstva medzinárodných ocenení, ktorého projekty nájdete v 18 európskych krajinách. River Park je veľmi citlivo zasadený do siluety mesta a okrem nadčasovej modernej architektúry sa môže pochváliť aj unikátnym riešením – vysunutím jedného z objektov nad hladinu Dunaja. Projekt prepojil mestské korzo s ľavým brehom rieky a spolu s blízkym Parkom kultúry a oddychu rozšíril existujúce centrum Bratislavy. Čo všetko môžete v River Parku nájsť okrem 170 prémiových rezidencií a 32 Long Stay Apartmánov? Čo všetko Vám spríjemní pohodlie Vášho bývania? • Obchody • Kaviarne a reštaurácie • Banku • Poštu • Päťhviezdičkový Grand Hotel River Park, wellness, fitnescentrum a spa, • Tanečnú školu Riverpark Dance School a iné.

1 099 000 €
5 607,14 €/m²

AC Company, s.r.o.
BA nám. SNP – veľmi komfortný Mezonet 270 m2 (5 izb.) v centre Bratislavy.

BA nám. SNP – veľmi komfortný Mezonet 270 m2 (5 izb.) v centre Bratislavy.

Lokalita: Nám. SNP, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 270 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný veľkometrážny mezonetový byt, s priestrannou vstupnou halou, s veľkou kuchyňou spojenou s jedálenskou časťou a s nadštandardne veľkou obývačkou s krbom. Byt je oproti pôdorysu vo fotogalérii prerobený v spodnej časti na 5-izb. byt. Samozrejme odstránením dopracovaných priečok je možné prerobiť ho na 4-izb. byt s impozantnou obývačkou. Všetky izby a aj kúpeľňa sú priestranné, veľké, vrátane komfortnej svetlej výšky. Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý je situovaný v úplnom centre Bratislavy a orientovaný je z časti do nám. SNP/Kamenné a z časti do dvora domu. Terasa a lodžia bytu sú orientované na tichú a slnečnú južnú stranu, do dvora domu a poskytujú užívateľom bytu úplné súkromie. Tiež tomu prispieva aj tá skutočnosť, že byt sa nachádza na vrchných podlažiach domu. Terasa je priestranná a umožňuje posedenie pre viacčlennú spoločnosť, možnosť grilovania a príjemnej zábavy. Byt je plne klimatizovaný. Byt má výborné dispozičné riešenie, viď. dokumentácia a foto. V spodnej časti mezonetu je dlažba a obklady, okrem obývačky s krbom, kde je drevená plávajúca podlaha. Kuchyňa je plne zariadená. Na druhom podlaží sa nachádzajú spálne s drevenou plávajúcou podlahou a kúpeľňa, ako aj toaleta s dlažbou a obkladmi. Prechod z jedného podlažia bytu na druhé je zabezpečený dreveným schodišťom, ktoré má komfortnú šírku i výšku schodu, pre pohodlný výstup. Poloha bytu vzhľadom k praktickým potrebám užívateľa bytu je mimoriadne zaujímavá. V bezprostrednej blízkosti z hľadiska každodenných nákupných starostí je tu Lidl a hneď oproti domu Tesco. Z hľadiska aktívneho oddychu je blízko Medická záhrada a priamo v susedstve domu je pešia zóna s rôznymi možnosťami oddychu a zábavy. Blízko MHD, nemocnica, školy a škôlky.

409 000 €
1 514,81 €/m²

AC Company, s.r.o.
BA River Park (Dvořákovo nábrežie) - luxusný veľkometrážny byt 185 m2 + parkovanie.

BA River Park (Dvořákovo nábrežie) - luxusný veľkometrážny byt 185 m2 + parkovanie.

Lokalita: Dvořakovo nábrežie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 185 m²

Ponúkame na predaj luxusný a veľmi komfortný veľkometrážny 4-izbový byt, s priestrannou vstupnou halou, s veľkou kuchyňou, s dvomi kúpeľňami a s nadštandardne veľkou obývačkou. Všetko je v prevedení vysoko kvalitných materiálov a zariadené exkluzívnym nábytkom. Byt sa nachádza na veľmi prestížnej adrese, jednoznačne môžeme hovoriť o Top adrese v centre Bratislavy, a to v komplexe River Park. Táto adresa, ako aj jedinečnosť komplexu River Park, sú zárukou, že Vaša investícia má podľa nášho názoru trvalú hodnotu, a to po stránke nielen investičnej, ale aj z hľadiska vývoja architektúry. Dispozícia bytu je nasledovná: vstupná hala (11 m2), obývacia izba (38,60 m2), rodičovská spálňa (23,20 m2), spálňa/detská izba (21,40 m2), spálňa/pracovňa (13,50 m2), kuchyňa (21,60 m2), komora (3,70 m2), wc (2,0 m2), kúpeľňa č.1 (6,9 m2), kúpeľňa č.2 (4,5 m2), chodby (25,4 m2) a terasa s priamym výhľadom na Dunaj (13,20 m2). K bytu o celkovej ploche 185,0 m2 prináleží tiež 2x garážové státie a pivnica (5,0 m2). Pôdorys v elektronickej podobe Vám pošleme na vyžiadanie e-mailom. Cena bytu vrátane garážových státí je 1.109.000 Eur bez Dph a vrátane Dph je 1.330.800.- Eur. River Park, v ktorom sa byt nachádza, poskytuje svojou polohou jedinečné bývanie. Na jednej strane je len pár krokov od hradu a historických uličiek Starého mesta a z druhej strany si môžete vychutnať Dunaj a lužné lesy. Koncept River Parku vytvoril holandský architekt Erick van Egeraat, držiteľ množstva medzinárodných ocenení, ktorého projekty nájdete v 18 európskych krajinách. River Park je veľmi citlivo zasadený do siluety mesta a okrem nadčasovej modernej architektúry sa môže pochváliť aj unikátnym riešením – vysunutím jedného z objektov nad hladinu Dunaja. Projekt prepojil mestské korzo s ľavým brehom rieky a spolu s blízkym Parkom kultúry a oddychu rozšíril existujúce centrum Bratislavy. Čo všetko môžete v River Parku nájsť okrem 170 prémiových rezidencií a 32 Long Stay Apartmánov? Čo všetko Vám spríjemní pohodlie Vášho bývania? • Obchody • Kaviarne a reštaurácie • Banku • Poštu • Päťhviezdičkový Grand Hotel River Park, wellness, fitnescentrum a spa, • Tanečnú školu Riverpark Dance School a iné.

1 109 000 €
5 994,59 €/m²

AC Company, s.r.o.
BA Záhorská Bystrica – veľmi pekný komfortný RD-Vila – 690 m2.

BA Záhorská Bystrica – veľmi pekný komfortný RD-Vila – 690 m2.

Lokalita: Strmý vŕšok, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 690 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a vyslovene komfortný RD-Vila (560 m2 dom + 57 m2 terasy + 15 m2 závetrie + 60 m2 garáž) s nádherným výhľadom do okolia, situovaný vo veľmi peknom prostredí, v najlukratívnejšej časti obce. Atypický RD-Vila je prístupný riadnou cestnou a komunikáciou napojený na štátnu cestu Bratislava – Stupava. Je založený v svahovitom teréne, na pozemku veľkosti cca 1300 m2. Poskytuje vysoký stupeň súkromia a oddychu, aj pre tých najnáročnejších. Po technickej stránke ide o dom postavený z kvalitných materiálov, je napojený z verejných sietí na elektrickú energiu, plyn, verejný vodovod, kanalizáciu a vyznačuje sa výborným, moderným dispozičným usporiadaním. Je trojpodlažný: • Suterén (120 m2): chodba, skladové priestory, fitnes so saunou a malým bazénom a kúpeľňou. • Prízemie (220 m2 dom + 35 m2 terasa + 15 m2 závetrie + 60 m2 garáž): vstupná hala, schodisko do pivničných priestorov a schodisko do podkrovia, kuchyňa s jedálňou, špajza, obývacia izba + terasa, obytná izba, pracovňa, kúpeľňa s WC, šatník a v samostatnej časti stavby sú tri garážové státia, funkčne prepojené s bytom. • Podkrovie (220 m2 + 22 m2 terasy): hala + terasa, 4 obytné izby + balkón, dve kúpeľne s WC, knižnica, kumbál. Cena domu: • Cena bez DPH je 700.000.- eur. • Cena vrátane DPH je 840.000.- eur.

700 000 €
1 014,49 €/m²

AC Company, s.r.o.
PREDAJ - SKY PARK 2- izbový byt s krásnym výhľadom, Bratislava

PREDAJ - SKY PARK 2- izbový byt s krásnym výhľadom, Bratislava

Lokalita: Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte SKY PARK v Bratislave. Nachádza sa na 15.podlaží z celkových 31 vo veži 3. Disponuje celkovou rozlohou 54,09 m2 ( byt 46,46 m2 + balkón 4,94 m2 + pivnica 2,69 m2). Kolaudácia je plánovaná na 03/2019, odovzdanie bytu v priebehu jesene 2019. Byt bude vyhotovený vo vyššom štandarde - drevené podlahy, bezfalcové interiérové dvere, gresová dlažba, klimatizácia, rekuperácia vzduchu, kompletne zariadená sanita. Dispozícia- vstupná predsieň, samostatná toaleta s umývadlom, obývacia izba s kuchyňou, spálňa s vlastnou kúpeľňou. Výstup na balkón je z oboch miestností. Orientácia je smerom na východ a ponúkne krásne výhľady na Bratislavu. Vrámci projektu bude vybudovaný zelený park s množstvom oddychových a športových zón. V pešej blízkosti sa nachádza OC Eurovea, MHD zastávky a veľkou výhodou bude aj nová autobusová stanica s nákupným centrom. Cena bytu je 220 000 eur + pivnica 5 000 eur. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

220 000 €
4 489,80 €/m²

The Home s. r. o.
PREDAJ - svetlý 2-izbový byt v novostavbe BORY BÝVANIE, Lamač

PREDAJ - svetlý 2-izbový byt v novostavbe BORY BÝVANIE, Lamač

Lokalita: Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na predaj presvetlený 2-izbový byt v novostavbe BORY BÝVANIE ( fáza 1). Byt sa nachádza na 5.poschodí z piatich a ponúka výhľad smerom na západ. Celková výmera bytu je 55,39 m2 ( podlahová plocha bytu je 45,49 m2 + balkón o výmere 9,90 m2). Dispozícia - vstupná predsieň s prechodom do obývačky s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, veľká loggia pozdĺž celého bytu. Štandard - vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, laminátová podlaha, gresové obklady a dlažba, vaňa, tieniace panely na loggii. Nový majiteľ si môže byt dokončiť podľa vlastných predstáv. Lokalita ponúka bývanie pre Váš spokojný a aktívny život. Bezprostredná blízkosť nákupného centra BORY MALL zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkej budúcnosti bude vrámci projektu dokončená nemocnica, škôlka, detské ihriská, Japonský pavilón a množstvo zelene. Cena bytu je 138 000 eur + 7 000 eur vonkajšie parkovacie státie.

138 000 €
3 066,67 €/m²

The Home s. r. o.
PREDAJ - Nadštandardný 6 izbový rodinný dom v Rusovciach

PREDAJ - Nadštandardný 6 izbový rodinný dom v Rusovciach

Lokalita: Bratislava V - Rusovce (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 407 m²

Kancelária TheHome Vám ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v Rusovciach nachádzajúci sa v slepej tichej uličke. Celková výmera pozemku v osobnom vlastníctve je 652 m2 + 418 m2 je v dlhodobom prenájme od mestskej časti. Podlahová plocha domu kolaudovaného v roku 2007 je 407 m2. Dvojpodlažný rodinný dom ponúkne svojmu novému majiteľovi priestranné miestnosti, ideálnu dispozíciu, garáž s priamym prechodom do domu a rozľahlú udržiavanú záhradu. Na spodnom podlaží sa nachádza - vstupná hala so samostatnou toaletou, technická miestnosť, obývacia izba s krbom , jedáleň, samostatná kuchyňa, 2 veľké spálne pričom každá má príručnú kúpeľňu a spoločný šatník. Zo všetkých miestností na spodnom podlaží je prístup do záhrady s terasou, altánkom a priestorom pre deti. Na hornom podlaží sa nachádza otvorená knižnica s pracovným kútom, 3 spálne so šatníkmi , najväčšia kúpeľňa a samostatný šatník s množstvom úložného priestoru. Pri stavbe rodinného domu boli použité kvalitné materiály a je zariadený nábytkom na mieru. Vzhľadom k veľkosti domu Vás potešia nízke mesačné prevádzkové náklady vo výške cca 200 eur. Rusovce sú výbornou voľbou pre bývanie v rodinnom dome vďake svojej bezproblémovej dostupnosti do centra mesta po diaľničnom obchvate. Zároveň svojim obyvateľom Rusovce poskytnú komfort bývania v blízkosti prírody a zároveň všetky potrebné služby občianskeho vybavenia. Cenu nehnuteľnosti a bližšie informácie Vám poskytneme v RK.

cena dohodou

The Home s. r. o.
PREDAJ - útulný 2-izbový byt v novostavbe BORY BÝVANIE, Lamač

PREDAJ - útulný 2-izbový byt v novostavbe BORY BÝVANIE, Lamač

Lokalita: Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v novostavbe BORY BÝVANIE ( fáza 1). Byt sa nachádza na 3.poschodí z piatich a ponúka výhľad smerom na západ. Celková výmera bytu je 55,77 m2 ( podlahová plocha bytu je 45,78 m2 + balkón o výmere 9,99 m2). Dispozícia - vstupná predsieň s prechodom do obývačky s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, veľká loggia pozdĺž celého bytu. Štandard - vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, laminátová podlaha, gresové obklady a dlažba, vaňa, tieniace panely na loggii. Nový majiteľ si môže byt dokončiť podľa vlastných predstáv. Lokalita ponúka bývanie pre Váš spokojný a aktívny život. Bezprostredná blízkosť nákupného centra BORY MALL zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkej budúcnosti bude vrámci projektu dokončená nemocnica, škôlka, detské ihriská, Japonský pavilón a množstvo zelene. Cena bytu je 133 000 eur + 7 000 eur vonkajšie parkovacie státie.

133 000 €
2 955,56 €/m²

The Home s. r. o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 259