Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 4 865 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Bratislava

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 244
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Údernícka ul, Bratislava V Petržalka

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Údernícka ul, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Údernícka, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový byt v novostavbe Matadorka, v lokalite Bratislava - Petržalka na ulici Údernícka. Plocha je 45 m2, balkón 5 m2, nachádza sa na 3/6 poschodí bytovom dome. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. Byt nebol zatiaľ obývaný. V komplexe sa nachádza zelený park s multifunkčným ihriskom a recepcia. Je voľný ihneď. Cena nájmu je 460,-€ + 120,-€ energie. PLATBA: Depozit - 580,- €, nájom - 580,- €, provízia RK - 200,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

460 €/mes.
10,22 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt  s garážovým státím, Čečinová ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím, Čečinová ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Čečinová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt, v lokalite Bratislava II Ružinov, Čečinová ulica. Plocha je 56 m2, má veľký balkón. Nachádza sa na 2/4 poschodí bytového domu. Prislúcha k nemu garážové miesto. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Prenajíma sa moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV. Dispozícia bytu: predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa, WC, balkón. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto. Voľný je ihneď. Cena nájmu je 550,-€ + 70,-€ energie. Vhodný pre 1-2 osoby, bez zvierat. PLATBY: Depozit - 620,-€, nájom - 620,-€, provízia RK - 500,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

550 €/mes.
9,82 €/m²/mes.
+ 70 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Čárskeho ulica, BA IV Karlova Ves

Prenájom NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Čárskeho ulica, BA IV Karlova Ves

Lokalita: Čárskeho, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne zariadený 1 izbový byt v novostavbe v lokalite Bratislava IV Karlova Ves, na ulici Čárskeho. Nachádza sa v zateplenom tehlovom bytovom dome na 2/5 poschodí s výťahom. Celková výmera bytu je 50 m2 z toho má terasa 20 m2. Súčasťou izby je kuchynský kút. Voľný je ihneď a je vhodný pre max. 2 osoby, ideálne jednu pre komfort bývania. Parkovanie je možné v okolí domu. V tesnej blízkosti sa nachádza lesopark Líščie údolie. STAV BYTU: Novostavba - plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka so spotrebičmi - chladnička s mrazničkou, varná doska, rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, kúpeľňa je so sprchovacím kútom, práčka, bezpečnostné vchodové dvere, vstavaná skriňa v chodbe, vlastné kúrenie. PLATBY: Depozit, nájom - 490,-€ vrátane energií a tv signálu, provízia pre RK - 300,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko vrátane hokejovej haly a blízkosť lesa ponúka možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v Bratislave.

490 €/mes.
16,33 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom veľký 1 izbový byt v NOVOSTAVBE, Kresánkova ulica, BA IV Karlova Ves

Prenájom veľký 1 izbový byt v NOVOSTAVBE, Kresánkova ulica, BA IV Karlova Ves

Lokalita: Kresánkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný veľký 1 izbový byt v NOVOSTAVBE, Bratislava IV Karlova Ves - Dlhé Diely, Kresánkova ulica. Nachádza na 3/6 poschodí s výťahom. Výmera je 65 m2 + balkón. Prislúcha k nemu garážové státie. STAV BYTU: Pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obytnej izby čiastočne prepojenej s kuchyňou a veľkej kúpeľne s toaletou. Izbu je možné predeliť na spaciu a obývaciu časť. V byte je kuchynská linka so spotrebičmi (chladnička, rúra na pečenie, el. varná doska). V kuchyni je možné doplniť stôl so stoličkami. V kúpeľni je sprchovací kút, rebrinový radiátor, toaleta je čiastočne oddelená stenou, priestor je odvetrateľný digestorom. V izbe a v kuchyni sú parkety, v predsieni a v kúpeľni dlažba a v celom byte je podlahové kúrenie s termostatom. V predsieni je vstavaná skriňa. V izbe je manželská posteľ s dvoma stolíkmi. Podľa potreby môžeme doplniť aj iné zariadenie bytu, ako napr. sedačku a práčku. Byt má bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami. Prenajíma sa čiastočne zariadený. K bytu prináleží jedno garážové státie v garáži bytového domu s diaľkovým otváraním brány. K dispozícii ihneď. Bez domácich zvierat. Cena : 420,-€ + 130,-€ energie. PLATBY: Záujemca pri podpise Nájomnej zmluvy hradí prvé nájomné 550,-€, depozit 550,-€, províziu pre RK 420,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

420 €/mes.
6,46 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Bajkalská ulica, BA II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Bajkalská ulica, BA II Ružinov

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v bytovom komplexe Nový Ružinov, v lokalite Bratislava II Ružinov, Bajkalská ulica. Plocha je 56 m2, lodžia 11 m2. Nachádza sa na 3/6 poschodí bytového domu. Možnosť garážového miesta. STAV BYTU Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka. Dispozícia bytu – pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom a jedálenskou časťou, spálne so šatníkovou skriňou, kúpeľne s WC a veľkého balkóna. CENA: 600,-€ energie, KTV, internet, možnosť prenájmu garážové miesta v cene 60,-€/mesiac. Byt je vhodný pre 2 osoby. Zvieratá nie sú povolené. Voľný je ihneď. PLATBY: Depozit - 600,-€, nájom - 600,-€ , provízia RK - 500,- € LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

600 €/mes.
10,71 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom kancelársky priestor, 71 m2, Ružinovská ulica, BA II Ružinov

Prenájom kancelársky priestor, 71 m2, Ružinovská ulica, BA II Ružinov

Lokalita: Ružinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 71 m²

POPIS PRIESTORU: Ponúkame na prenájom pekné kancelárske priestory o ploche 71,47 m2, ktoré sa nachádzajú na 1.poschodí v polyfunkčnom bytovom dome v jednej z najlepších lokalít z pohľadu dopravnej dostupnosti a občianskej vybavenosti, Bratislava II Ružinov, na ulici Ružinovská. K dispozícií je kancelársky priestor, ktorý pozostáva zo vstupnej miestnosti s recepciou, 3 samostatných kancelárii, zasadačky, menšieho skladu a toalety. Vybavenie: plastové okná so žalúziami, klimatizácia, koberce, pri vstupe je recepčný pult a kuchynská linka, vstupné bezpečnostné dvere. Priestory sú vhodné pre firmu na kancelárske účely, prenajímajú sa nezariadené. Voľné sú ihneď. PLATBY: Cena prenájmu je 800,- €/mesiac + elektrina, internet. Depozit je vo výške jednomesačného nájmu. LOKALITA: Lokalita s výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou.

800 €/mes.
11,27 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt s garážou, Slávičie údolie, BA I Staré Mesto

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt s garážou, Slávičie údolie, BA I Staré Mesto

Lokalita: Slávičie údolie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava I Staré Mesto, Slávičie údolie. Nachádza sa na 2/5 poschodí. Výmera je 60 m2, patrí k nemu lodžia, garážové miesto a pivnica. STAV BYTU: Dispozícia bytu: vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským kútom, nepriechodná spálňa, šatník, kúpeľňa s vaňou a toaleta, lodžia. Byt je kompletne moderne zariadený nábytkom a vybavený elektrospotrebičmi, k štandardu patria drevené okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere. Vybavenie spotrebičmi - sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, práčka, umývačka riadu, TV. K bytu patrí murovaný pivničný priestor (4m2) priamo na poschodí, vybavený policovým systémom. Parkovacie miesto (14m2) je v suteréne domu, dostupné schodiskom a výťahom. V byte je internet a káblová televízia UPC. Je k dispozícii okamžite. Cena: 600 € + Energie (cca. 50 €/mesiac) PLATBY: Depozit: 600,- €, nájom : 650,- €, provízia RK : 300,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

600 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 50 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Pekný 2 izbový byt, Heyrovského ulica, Bratislava IV Lamač

Pekný 2 izbový byt, Heyrovského ulica, Bratislava IV Lamač

Lokalita: Heyrovského, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v tichej lokalite Bratislava IV Lamač, na ulici Heyrovského. Nachádza sa v bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v r. 2009, na zvýšenom prízemí /6 poschodí s výťahom. Celková plocha bytu je 45 m2 s francúzskym balkónom. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie, má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, modernú kuchynskú linku na mieru s elektrospotrebičmi (chladnička s mrazničkou, plynová varná platňa, elektrická rúra). V kúpeľni s vaňou je práčka a vlastný kotol na kúrenie a ohrev teplej vody, je spojená s WC. DISPOZÍCIA BYTU: Byt je veľmi dobre architektonicky riešený, pozostáva z priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, kúpeľne a samostatnej spálne. Prenajíma sa čiastočne zariadený, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, stolom a stoličkami, vstavaná šatníková skriňa s posuvnými dverami v rámci predsiene. Voľný je od 10.4.2021, vhodný je na dlhodobý prenájom pre jednotlivca alebo pár, bez zvierat, nefajčiari. Cena nájmu je 410,- € + 150.-€ energie pre 2 osoby, internet a KTV. PLATBY: Depozit : 560.-€, nájom : 560.-€, provízia pre RK : 210.-€ LOKALITA: Tichá lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

410 €/mes.
9,11 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt,Bosákova ulica,Bratislava V Petržalka

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt,Bosákova ulica,Bratislava V Petržalka

Lokalita: Bosákova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe na ulici Bosákova, Bratislava V Petržalka. Nachádza sa na 12/18 poschodí s výťahom. Výmera je 56 m2 + balkón 5 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je členený na obývaciu izbu s kuchynským kútom, spálňu, kúpeľňu a WC, balkón. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV. Je voľný ihneď, vhodný je pre 2 osoby, bez domácich zvierat. Cena nájmu 500,- € + 160,-€ energie a internet pre 1 osobu + 20,-€ 2 osoba. PLATBY: Depozit - 660,-€, nájomné 660,- €, provízia pre RK 500,-€,-. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €/mes.
8,93 €/m²/mes.
+ 160 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, ulica Na križovatkách, Bratislava II Ružinov

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, ulica Na križovatkách, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Na Križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe objekte Galvaniho dvory, Bratislava II Ružinov - Trnávka, ulica Na križovatkách. Nachádza sa v tehlovom dome na 7/7 poschodí s výťahom. Výmera je 40 m2, balkón 5 m2 + pivnica. Možnosť prenájmu garážového miesta. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa zariadený nábytkom a je vybavený nasledovnými spotrebičmi: chladnička, sporák, umývačka riadu, práčka, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa, WC, balkón. Voľný je od 1.5.. Cena nájmu je 500,-€ + 130,-€ energie, KTV a internet + 70,-€ garážové miesto. PLATBY: Depozit -500,-€, nájom - 630,-€, provízia RK -500,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

499 €/mes.
12,48 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Nadštandardný 1 izbový byt, Bajkalská ulica, Bratislava III Nové Mesto

Nadštandardný 1 izbový byt, Bajkalská ulica, Bratislava III Nové Mesto

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom nadštandardný 1 izbový byt v Rezidenčnom projekte TEHELNÉ POLE, v lokalite Bratislava III Nové Mesto, na Bajkalskej ulici. Nachádza sa na 3/5 poschodí s výťahom. Celková výmera bytu je 46 m2 spolu s terasou 10,15 a pivnicou 6 m2. Je orientovaný na juhozápad s výhľadom na moderný štadión. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie, aké novostavba môže poskytnúť. Má bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere, okná s izolačným trojsklom, vonkajšími a vnútornými parapetmi vonkajšie hliníkové žalúzie elektronicky ovládané, podlahové kúrenie, modernú kuchynskú linku na mieru so zabudovanými spotrebičmi. Prenajíma sa kompletne zariadený moderným nábytkom, v ktorom je dostatok úložného priestoru. DISPOZÍCIA BYTU: Pozostáva zo vstupnej chodby s Rolldoorom, priestranná spálňovo-obývacia miestnosť prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou so zabudovanými spotrebičmi, kúpeľňa s vaňou a WC a práčkou. Voľný je ihneď, vhodný je na dlhodobý prenájom pre jednotlivca, nefajčiar, bez zvierat. Cena nájmu je pre 1 osobu 450 + 100.- € energie, bez internetu a KTV. Je možné si prenajať garážové státie pod domom. PLATBY: Depozit - 550,-€, nájom - 550,-€, provízia pre RK - 300,-€. LOKALITA: Atraktívna lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD),v ktorej nájdete rôzne možnosti kultúrneho, spoločenského i športového vyžitia. V tesnej blízkosti je nákupné centrum VIVO, detské ihrisko. Blízka zastávka MHD dáva možnosť rýchleho presunu do centra aj iných lokalít mesta. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

450 €/mes.
9,78 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Saratovská ulica, Bratislava IV Dúbravka

Prenájom NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Saratovská ulica, Bratislava IV Dúbravka

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 1 izbový byt v novostavbe Rustika, Bratislava IV Dúbravka, Saratovská ulica. Nachádza sa na 10/13 poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom. Má rozlohu 40 m2, je s lodžiou. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, TV, mikrovlnná rúra. Voľný je od 15.5. Cena nájmu je 480,-€ vrátane energii, KTV, internetu. PLATBY: Depozit -480,-€, nájom - 480,-€, provízia RK - 400,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

480 €/mes.
12 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom pekný 2 izbový byt, Páričkova ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom pekný 2 izbový byt, Páričkova ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Páričkova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom štýlový 2 izbový byt, v novostavbe PARI v lokalite Bratislava II Ružinov - Nivy, na ulici Páričkova. Plocha je 45 m2, balkón 2 m2, nachádza sa na 4/5 poschodí tehlového bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha parkovacie státie za rampou. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, moderná kuchynská linka na mieru, bezpečnostné vchodové dvere, moderná kúpeľňa. Prenajíma sa kompletne štýlovo zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - chladnička, sporák, digestor, práčka, umývačka riadu, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná predsieň, obývacia izba spolu s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Cena nájmu je 760,-€ vrátane energií, KTV a internetu. Voľný je od 1.5., vhodný pre 1-2 osoby, nefajčiarov, bez domácich zvierat. PLATBY: Depozit - 760,-€, nájom - 760,-€, provízia RK - 600,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

760 €/mes.
16,89 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Kazanská ulica, Bratislava II Podunajské Biskupice

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Kazanská ulica, Bratislava II Podunajské Biskupice

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe Mendelsohn, v lokalite Bratislava II Podunajské Biskupice na ulici Kazanská. Plocha je 45 m2 bez balkóna. Nachádza sa na 2/9 poschodí bytového domu. Garážové miesto je v cene prenájmu. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, TV. Dispozícia bytu – pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne s WC. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto v podzemnej garáži. CENA: 570,-€ vrátane energie, TV s internetom a garáže. Voľný je od 1.5. PLATBY: Depozit - 570,-€, nájom - 570,-€, provízia pre RK - 450,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

570 €/mes.
12,67 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt Záporožská ulica, Bratislava V Petržalka

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt Záporožská ulica, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Záporožská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Záporožská ulica, Bratislava V. Nachádza sa na 2/5 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 64 m2 s lodžiou. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná predsieň, priestranná obývacia izba spojená s kuchynským kútom, spálňa je bez postele so vstupom na balkón, kúpeľňa a WC. Voľný je od 1.6., vhodný pre 1- 2 osoby, bez domácich zvierat. Cena za prenájom 650,- € vrátane energií. PLATBY: Depozit - 650,- €, nájom - 650,-€, provízia RK - 500,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

650 €/mes.
10,16 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom 3 izbový byt s garážou, Uhrova ulica, Bratislava III Kramáre

Prenájom 3 izbový byt s garážou, Uhrova ulica, Bratislava III Kramáre

Lokalita: Uhrova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 94 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom slnečný 3 izbový byt v novostavbe, ulica Uhrova, Bratislava III Nové Mesto - Kramáre. Nachádza sa na 2/5 poschodového zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 94 m2, balkón. Prislúcha k nemu aj garážové státie a pivnica. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom, spálňa, 2. spálňa je nezariadená, kúpeľňa s vaňou, balkón. Byt je voľný od 1.6. PLATBY: Cena za prenájom 650,-€ + 150,-€ energie, KTV, internet, garážové státie. Depozit - 800,-€, nájom - 800,-€ , provízia RK - 650,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

650 €/mes.
6,91 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Barber shop, Kadernictvo

Barber shop, Kadernictvo

Lokalita: Landererova 7743/8, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 40 m²

Odstupim zabehnuty barbershop s kompletnym vybavenim a zariadenim v Panorama city Viac info na 0918666738

cena dohodou

Predám 2i byt, parkovanie v cene,Železná Studienka

Predám 2i byt, parkovanie v cene,Železná Studienka

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 71 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený, slnečný byt na ulici K Lomu, Bratislava - Staré mesto (Patrónka). Ideálny pre ľudí, ktorí milujú prírodu a zároveň chcú zostať v blízkom kontakte s centrom mesta. V dosahu park Železná Studienka a iné pešie, či cyklo trasy v prírode. Byt pozostáva z priestrannej chodby, veľkorysej obývacej izby spojenej s kuchyňou, z ktorej sa vychádza na balkón orientovaný na východ, samostatnej spálne, kúpeľne a WC. K bytom prislúcha spoločná záhrada s altánkom na grilovanie a s detským ihriskom. Rozloha bytu: 64,56 m2 Balkón: 7,31 m2 Pivnica: 4,69 m2 K bytu prislúcha aj parkovacie miesto v podzemnej garáži. Cena 20.000.- Cena spolu 285.000.- Byt sa predáva kompletne zariadený. RK NEVOLAŤ!

265 000 €
3 732,39 €/m²

Krásny 3i byt, 2x balkón, parking, Račianska ul., Nové M.

Krásny 3i byt, 2x balkón, parking, Račianska ul., Nové M.

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

Na prenájom ponúkame krásny a zariadený 3-izbový byt na Račianskej ulici v novostavbe Manhattan v Bratislave. Výhody bytu: - Parkovacie miesto - klimatizácia - možnosť prenajatia aj so psíkom - zariadený - novostavba - internet a KTV v cene nájmu - krásny výhľad na Hrad a panorámu Bratislavy - grátis 1x mesačne upratovanie základných priestorov Podlahová plocha bytu predstavuje 100m2. Byt sa nachádza na 21.p. v bytovom dome Manhattan s 24/7 recepciou, SBS a na 1. podlaží sa nachádza PartyRoom na posedenie pre hostí. V nájomnom je zarátané aj 1miesto v podzemnom PARKOVISKU budovy, veľkorysé (predošlý nájomca tam parkoval s pickup jeepom,2xmotorkou a 4kolkou+ sa dajú uskladniť aj nejaké veci navyše) V prípade že nie je záujem o parkovacie miesto je možné odrátať z ceny 60€. Byt sa prenajíma zariadený: Obývacia miestnosť je komplet vybavená so všetkým čo treba a viac,(máte tam premietačku na filmové večierky na HDMI, internetová televízia od Orange..,playstation 3. Kuchyňa - plne vybavená od sporáku, cez mikrovlnku, chladničku, toaster, kávovar... až po taniere... Presklenná balkón v obývačke má záhradný nábytok pre 4roch a je využiteľný po celý rok. Celým apartmánom vedie dlhánska chodba plná súčasného umenia. Kúpeľňa s vaňou a dvoma umývadlami a samostatná toaleta. Spálňa I. tradične zariadená aj s TV a balíkom programov. Druhá spálňa II./CHILLOUT ROOM slúži ako pracovňa/druhá spálňa ,fittko: nakoľko je tam aj Katsuddo mech a dosť miesta na žinienku a jóga zostavy. Je možné z nej mať pracovňu, hosťovskú, fitko, 2.spálňu, ateliér/štúdio...je to len na Vás.. Je to rožná miestnosť, nad sebou má len terasy a nesusedí so susedmi V chodbe je tiež kumbál s úložným priestorom a automatickou práčkou. Komplet všetky izby sú klimatizované novou klimatizáciou. Celý byt má mikrovetranie, takže tam je stále príjemne vyvetrané. Po predošlých nájomníkoch sa byt zrepasoval, dôkladne upratal a vydezinfikoval ozónom. Bytový dom sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a taktiež zástavkami MHD. Byt je voľný ihneď. Mesačný prenájom predstavuje sumu 680 € + 320 € energie, internet, KTV a parkovacie miesto. Kontakt: 0948 902 506 Email: klimanova@primereality.sk

680 €/mes.
6,80 €/m²/mes.
+ 320 €/mes. energie
PRIME Reality, s. r. o.
OLYMP - 3-izb. byt v novostavbe na Kresánkovej s park. miestom v garáži

OLYMP - 3-izb. byt v novostavbe na Kresánkovej s park. miestom v garáži

Lokalita: Kresánkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 94 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt v novostavbe na Kresánkovej ulici s parkovacím miestom v garáži, čiastočne zariadený, 3/7, dva výťahy, veľká slnečná loggia, na ktorú je vstup z obývacej izby a spálne, výmera bytu 83 m2 + loggia 11 m2, pekný výhľad, orientácia na JV, klimatizácia, všade plastové okná so sieťkami, plávajúca podlaha s dlažbou. Dispozícia bytu: veľká priestranná otvorená obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským stolom, dve samostatné izby, veľká kúpeľňa s vaňou a WC, šatník, komôrka. Kuchyňa je kompletne vybavená kvalitnými elektro spotrebičmi. Výborná tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou. V okolí sa nachádzajú detské ihriská, školy, potraviny, pošta. Výborná dostupnosť do mesta autom po obchvate aj MHD. Cena: 700 euro vrátane parkovania + energie 110 euro + 400 euro pre RK. Ihneď k dispozícii. Kontakt: 0918 482 690.

700 €/mes.
7,45 €/m²/mes.
+ 110 €/mes. energie
OLYMP real, s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 244