Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 4 903 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Bratislava

BA-Ružinov: prenájom skladu s prísl. pri IKEA

BA-Ružinov: prenájom skladu s prísl. pri IKEA

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 926 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vo výmere 926,16 m2 v priestoroch obchodného centra KORZO v Bratislave II-Ružinov. V priestoroch sa nachádzajú samostatné skladové priestory, zázemie (kuchynka, sociálne zariadenie). Cena za m2: 12 €/m²/mes. Cena nájmu celkom 11 112 €/mesiac + energie podľa skutočnosti + iné mesačné prevádzkové náklady Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 936 713 alebo mikula@apollo.house V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľnosti (tiež Vám radi pomôžeme s predajom Vašej nehnuteľnosti) - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac nehnuteľností nájdete na stránke apollo.house © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom aj realitnej kancelárie Apollo House s.r.o.  Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti? VOLAJTE NA ČÍSLO: 0915/936 713

11 112 €/mes.
12 €/m²/mes.

Bratislavský kraj
NANDU - prenájom 2izbového komplet zariadeného bytu - Blumental

NANDU - prenájom 2izbového komplet zariadeného bytu - Blumental

Lokalita: Radlinského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

NANDU ponúka na prenájom 2-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe polyfunkčného objektu BLUMENTAL v Bratislave. Nachádza sa na 2. podlaží z celkového počtu 8, vo vchode K. Plocha bytu 62,04 m2 + lodžia. Byt pozostáva z predsiene, obývacej časti spojenej s kuchyňou, z ktorej je výstup na lodžiu, spálne, kúpeľne (vaňa), samostatného WC s umývadlom, komora. Byt sa aktuálne zariaďuje. K dispozícii 1 parkovacie miesto. V celom byte sú veľkoformátové hliníkové okná, exteriérové žalúzie, podlahové kúrenie, chladené stropy. Projekt sa nachádza v blízkosti centra Bratislavy, tiché zelené bývanie. Všetka občianska vybavenosť. Nájomné 650,- Eur + 200,- Eur energie + 100,- Eur parking.

650 €
10,48 €/m²
+ 200 €/mes. energie
NANDU REA, s.r.o.
For rent  - 3 bedroom and living room,  brand new apartment in downtown, 113m2, Sasinkova street

For rent - 3 bedroom and living room, brand new apartment in downtown, 113m2, Sasinkova street

Lokalita: Sasinkova 21, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt

For rent - 3 bedroom and living room, brand new! apartment in downtown, 113m2, Sasinkova street with big balcony...will be fully furnished! for more info check the video link below> https://www.youtube.com/watch?v=a6KdZcYRJaA 2000e - all incl. ............................ Interested in this property? Call Urbanica Slovakia between 8am and 8pm, 7 days a week, on: Tel.: 00421-903449058 www.in-slovakia.com Or skype us: marek hlina / urbanica Slovakia -------------------- -urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES- DOESNT MATTER WHETHER YOU ARE STUDENT OR AMBASSADOR - WE WILL FIND YOUR FLAT - WRITE TO US – GUARANTED RESPONCE WITHIN 2 HOURS Not exactly what you looking for? Call us anytime for the newiest and updated offers! ---------------------------------------------------------- PONUKA NA SPOLUPRÁCU - spolupracujte s nami a radi sa finančne odmeníme /až do výšky 500 euro/ za každú sprostredkovanú nehnuteľnosť určenú k predaju / prenájmu. Finančná odmena od 10 do 200 euro za každý tip vedúci k vypracovaniu energetického certifikátu. Rozhliadnite sa okolo seba, možno práve váš sused plánuje v blízkej budúcnosti kolaudovať svoj nový dom, či premýšľa nad jeho predajom... Volajte: 0903449058 / skype: marek hlina / urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES - CALL US ANYTIME Aktívne participujeme a pokiaľ možno pomáhame na projektoch o ktorých sme presvedčení, že majú význam. V prípade ak sa na nás obráti majiteľ so žiadosťou o pomoc pri predaji, či prenájme - 25% z každej našej provízie odvádzame ľuďom v skutočnej núdzi – aj my sme ´Dobrý anjel´. We understand you would probably prefer to concentrate on your “day job”, so we’re here to make your move as easy as possible: matching your needs, screening available houses, guiding you through viewings and generally smoothing the journey all the way to your new home. We’re your complete home finding service: One point of contact... looking after you and your family throughout the whole process, making sure you’re well informed, totally involved and above all, happy. Proactive service... giving you exactly what you need, when you need it; adapting to market conditions to guarantee you the best outcome possible. Ongoing support... to make sure you’re settled in your new home; and if you’re renting, we support you throughout your tenancy to make everything go smoothly. Help with associated services... we’ll arrange your gas and electricity supplies, have a phone connected, even find you a nanny: whatever you need, we’re here to help. So, if you’re moving house, we can help you find a home... saving you time, money and a lot of stress!

2 000 €/mes.
vrátane energií
urbanica Slovakia sro
RENT - uplne nove / 2 izb. byty, 53m2, Sasinkova ul. / brand new apartments in downtown

RENT - uplne nove / 2 izb. byty, 53m2, Sasinkova ul. / brand new apartments in downtown

Lokalita: Sasinkova 21, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Uplne nove 2x 2 izb. byt, 53m2, Sasinkova ul. / brand new apartments in downtown na prenajom - prave sa dozariadzuju! more info check link from 2.06min: https://www.youtube.com/watch?v=a6KdZcYRJaA ............................ Interested in this property? Call Urbanica Slovakia between 8am and 8pm, 7 days a week, on: Tel.: 00421-903449058 www.in-slovakia.com Or skype us: marek hlina / urbanica Slovakia -------------------- -urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES- DOESNT MATTER WHETHER YOU ARE STUDENT OR AMBASSADOR - WE WILL FIND YOUR FLAT - WRITE TO US – GUARANTED RESPONCE WITHIN 2 HOURS Not exactly what you looking for? Call us anytime for the newiest and updated offers! ---------------------------------------------------------- PONUKA NA SPOLUPRÁCU - spolupracujte s nami a radi sa finančne odmeníme /až do výšky 500 euro/ za každú sprostredkovanú nehnuteľnosť určenú k predaju / prenájmu. Finančná odmena od 10 do 200 euro za každý tip vedúci k vypracovaniu energetického certifikátu. Rozhliadnite sa okolo seba, možno práve váš sused plánuje v blízkej budúcnosti kolaudovať svoj nový dom, či premýšľa nad jeho predajom... Volajte: 0903449058 / skype: marek hlina / urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES - CALL US ANYTIME Aktívne participujeme a pokiaľ možno pomáhame na projektoch o ktorých sme presvedčení, že majú význam. V prípade ak sa na nás obráti majiteľ so žiadosťou o pomoc pri predaji, či prenájme - 25% z každej našej provízie odvádzame ľuďom v skutočnej núdzi – aj my sme ´Dobrý anjel´. We understand you would probably prefer to concentrate on your “day job”, so we’re here to make your move as easy as possible: matching your needs, screening available houses, guiding you through viewings and generally smoothing the journey all the way to your new home. We’re your complete home finding service: One point of contact... looking after you and your family throughout the whole process, making sure you’re well informed, totally involved and above all, happy. Proactive service... giving you exactly what you need, when you need it; adapting to market conditions to guarantee you the best outcome possible. Ongoing support... to make sure you’re settled in your new home; and if you’re renting, we support you throughout your tenancy to make everything go smoothly. Help with associated services... we’ll arrange your gas and electricity supplies, have a phone connected, even find you a nanny: whatever you need, we’re here to help. So, if you’re moving house, we can help you find a home... saving you time, money and a lot of stress!

1 000 €/mes.
vrátane energií
urbanica Slovakia sro
4-izbový byt v Parkville - Koliba

4-izbový byt v Parkville - Koliba

Lokalita: Strážna, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 130 m²

Nový, luxusný 4-izbový byt sa nachádza v jedinečnom vilovom komplexe Parkville na Strážnej ulici v prestížnej lokalite bratislavskej Koliby. Priestranný byt s rozlohou 130 m2 pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby spojenej s kuchyňou so zabudovanými elektrospotrebičmi, 3 spální, 2 kúpeľní s WC, samostatnej toalety, práčovne, šatníka a veľkej terasy. K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta v podzemnej garáži komplexu a pivnica. Byt sa ponúka čiastočne zariadený a k vybaveniu bytu patria kuchynské spotrebiče, práčka, alarm, vstavané skrine, pripojenie na internet a káblovú TV a iné. Luxusné bývanie je určené výhradne pre najnáročnejšiu klientelu. Parkville predstavuje to najlepšie, čo súčasná architektúra bývania ponúka: vilové domy využívajúce exkluzívne materiály sú citlivo zakomponované v prírodnom prostredí a ponúkajú nádherný výhľad na celé mesto a dobrú dopravnú dostupnosť do centra.

1 700 €/mes.
13,08 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
B8-predaný

B8-predaný

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 124.35 m²

Vila Grand Vue je harmónia prírody, priestoru, pestrosti farieb striedajúcich sa ročných obdobi a výnimočnosti Vašho domova, akú ste doteraz iba hľadali.

Info v RK

GALLERY Reality s.r.o.
B7-predaný

B7-predaný

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 120.53 m²

Vila Grand Vue je harmónia prírody, priestoru, pestrosti farieb striedajúcich sa ročných obdobi a výnimočnosti Vašho domova, akú ste doteraz iba hľadali.

Info v RK

GALLERY Reality s.r.o.
B6-predaný

B6-predaný

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 139.94 m²

Vila Grand Vue je harmónia prírody, priestoru, pestrosti farieb striedajúcich sa ročných obdobi a výnimočnosti Vašho domova, akú ste doteraz iba hľadali.

Info v RK

GALLERY Reality s.r.o.
B5-predaný

B5-predaný

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 150.54 m²

Vila Grand Vue je harmónia prírody, priestoru, pestrosti farieb striedajúcich sa ročných obdobi a výnimočnosti Vašho domova, akú ste doteraz iba hľadali.

Info v RK

GALLERY Reality s.r.o.
4izbový luxusný byt s terasou, živým krbom a garážou B4

4izbový luxusný byt s terasou, živým krbom a garážou B4

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 162.46 m²

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + panoramatický výhľad + 1x garážové státie (v cene) + 1x vonkajšie parkovacie státie (v cene) + živý krb v obývačke + samostatný vstup BYT 4- izbový úžitková plocha 162,46 m2 terasa 19,98 m2 pivnica garáž - súčasť bytu 20 m2 1. poschodie / 3 orientácia juhozápad/juhovýchod VYBAVENIE BYTU hliníkové okná bezpečnostné 8 – bodové dvere SHERLOCK podlahové kúrenie predpríprava na klimatizáciu predpríprava na exteriérové žalúzie inteligentná elektrina DISPOZÍCIA BYTU vstupná hala WC šatník technická miestnosť kúpeľňa č.1 izba hala kuchyňa obývacia izba a jedáleň kúpeľňa č.2 izba č.2 izba č.3 terasa BYTOVÝ DOM tehlový bytový dom výťah obsluhujúci všetky podlažia kočikáreň centrálne vykurovanie plynovou kotolňou v dome murovaná pivničná kobka

498 800 €
3 070,29 €/m²

GALLERY Reality s.r.o.
4izbový luxusný, veľkometrážny byt s terasou a garážou B3

4izbový luxusný, veľkometrážny byt s terasou a garážou B3

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 143.16 m²

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + panoramatický výhľad + 1x garážové státie + 1x vonkajšie parkovacie státie BYT 4- izbový úžitková plocha 167,16 m2 terasa 29,47 m2 pivnica garáž - súčasť bytu 20 m2 1. poschodie / 3 orientácia juhozápad/juhovýchod VYBAVENIE BYTU hliníkové okná bezpečnostné 8 – bodové dvere SHERLOCK podlahové kúrenie predpríprava na klimatizáciu predpríprava na exteriérové žalúzie inteligentná elektrina DISPOZÍCIA BYTU vstupná hala kúpeľňa č.1 sklad technická miestnosť kúpeľňa č.2 izba izba č.2 obývacia izba a jedáleň kuchyňa kúpeľňa izba č.3 terasa BYTOVÝ DOM tehlový bytový dom výťah obsluhujúci všetky podlažia kočikáreň centrálne vykurovanie plynovou kotolňou v dome murovaná pivničná kobka

458 800 €
3 204,81 €/m²

GALLERY Reality s.r.o.
3izbový luxusný, útulný byt s krbom a terasou B2

3izbový luxusný, útulný byt s krbom a terasou B2

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89.76 m²

KOMONICOVÁ ul., BA IV., NA PREDAJ 3izbový luxusný, útulný byt s krbom a terasou B2 VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + panoramatický výhľad + živý krb + novostavba + 2x parkovacie státie (v cene) BYT 3- izbový úžitková plocha 89,76 m2 terasa 22,43 m2 pivnica prízemie / 3 orientácia juhozápad/juhovýchod VYBAVENIE BYTU hliníkové okná bezpečnostné 8 – bodové dvere SHERLOCK podlahové kúrenie predpríprava na klimatizáciu predpríprava na exteriérové žalúzie inteligentná elektrina DISPOZÍCIA BYTU vstupná hala WC kúpeľňa šatník pracovňa chodba kuchyňa a jedáleň obývacia izba izba terasa BYTOVÝ DOM tehlový bytový dom výťah obsluhujúci všetky podlažia kočikáreň centrálne vykurovanie plynovou kotolňou v dome murovaná pivničná kobka

288 800 €
3 217,47 €/m²

GALLERY Reality s.r.o.
4izbový luxusný, byt so slnečnou terasou B1

4izbový luxusný, byt so slnečnou terasou B1

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 158.42 m²

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + panoramatický výhľad + novostavba + 2x vonkajšie parkovacie státie (v cene) BYT 4- izbový úžitková plocha 158,42 m2 terasa 44,67 m2 pivnica prízemie / 3 orientácia juhozápad/juhovýchod VYBAVENIE BYTU hliníkové okná bezpečnostné 8 – bodové dvere SHERLOCK podlahové kúrenie predpríprava na klimatizáciu predpríprava na exteriérové žalúzie inteligentná elektrina DISPOZÍCIA BYTU vstupná hala šatník komora šatník technická miestnosť kúpeľňa č.1 chodba izba č.1 izba č.2 izba č.3 obývacia miestnosť a jedálenský kút kuchyňa kúpeľňa č.2 terasa BYTOVÝ DOM tehlový bytový dom výťah obsluhujúci všetky podlažia kočikáreň centrálne vykurovanie plynovou kotolňou v dome murovaná pivničná koka

498 800 €
3 148,59 €/m²

GALLERY Reality s.r.o.
Novostavba RD, ÚP: 150 m2, 3,5 izby, balkón, zimná záhrada, prístrešok, vl. rybárske mólo, 2,32 á

Novostavba RD, ÚP: 150 m2, 3,5 izby, balkón, zimná záhrada, prístrešok, vl. rybárske mólo, 2,32 á

Lokalita: Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
Druh: Rodinný dom

PONÚKAME NA PREDAJ 5 ročnú 3,5 izbovú novostavbu dvojpodlažného rodinného domu s balkónom (kvôli lokalite je vedený ako záhradná chata), s prístreškom na posedenie a vlastným rybárskym mólom s posedením, na vydláždenom, 2,32 á pozemku, nachádzajúceho sa v mestskej časti Vajnory, len 15 m od jazera. DOM S ÚŽITKOVOU PLOCHOU 150 m2 bol kolaudovaný v roku 2014 a je postavený z 35 cm tehál YTONG a zateplený 10 cm polystyrénom. Väčšia časť fasády je obložená imitáciou kameňa. Strecha je pokrytá asfaltovým šindlom. Okná sú plastové so žalúziami, na podlahách je keramická dlažba, v izbách laminátové plávajúce podlahy. Na stenách sú omietky, v kuchyni a na schodisku doplnené dizajnovými tapetami. V obývačke je krb s vložkou na pevné palivo. Dom je dispozične veľmi dobre riešený a pôsobí priestranne. Každá z izieb na poschodí má aj vlastný šatník. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: vstupuje sa do zimnej záhrady, za ktorou je menšia izba s východom na zadnú časť pozemku. Tam je plánované vybudovanie prístrešku na drevo. Zo zimnej záhrady sa vstupuje do obývačky prepojenej s kuchyňou, ktoré tvoria jeden veľký otvorený priestor. Kuchynská linka má zabudovanú umývačku riadu, sklokeramickú varnú dosku a elektrickú rúru. Vedľa kuchynskej linky je vstup do kúpeľne so sprchovým kútom, bojlerom na teplú vodu, WC a umývadlom. Vedľa kúpeľne je schodisko na poschodie. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: po schodoch sa vyjde na chodbu so vstupmi do dvoch izieb a druhého WC s umývadlom, ktoré je oproti schodisku. Napravo je izba s rolldorovým šatníkom, naľavo je veľká spálňa do tvaru L. Časť izby tvorí šatník, ktorý siaha až po múr toalety. Z tejto izby je východ na balkón s výhľadom na jazero. INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na elektrinu a vlastnú vodu, odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie je elektrickými radiátormi a pieckou na pevné palivo, teplá voda je pripravovaná bojlerom v kúpeľni. Dom je napojený na alarm, TV signál je prijímaný prostredníctvom satelitu. POZEMOK JE VYDLÁŽDENÝ zámkovou dlažbou. V časti pred domom je prístrešok, ktorý je rozdelený na dve časti. V prvej, ktorá slúži ako spoločenská časť, je posedenie, gril a televízor. Druhú časť prístrešku tvorí dielňa. Oproti domu cez cestu je vlastné rybárske mólo s vybudovaným zastrešeným posedením. Približne 50 metrov od domu je Koliba Vajnorák, od ktorej je možné okamžité napojenie na diaľničný obchvat. CENA: 255.000,-€, aj na čiastočný HÚ. KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, Tel: 0903 758 502. ***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

255 000 €

inREAL realitná kancelária, s.r.o.
 Luxusný 2 izb.byt 65m2 s gar. PARKINGOM, klíma, mur. pivnica, projekt STEIN, Bernoláková ul., BA I

Luxusný 2 izb.byt 65m2 s gar. PARKINGOM, klíma, mur. pivnica, projekt STEIN, Bernoláková ul., BA I

Lokalita: Bernolákova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

==== Prenájom luxusného 2 izb. bytu v rezidenčnom bytovom projekte STEIN na Bernolákovej ul., v lukratívnej lokalite centra mesta. Výmera podlahovej plochy bytu je 65m2, byt je situovaný na 1/7posch. pod bytom sa nachádzajú komerčné priestory. K bytu patrí MUROVANÁ PIVNICA a jedno GARÁŽOVÉ STOJISKO v dvojpodlažnej suterénnej garáži domu v cene prenájmu. ==== Byt je zariadený v nadčasovom elegantnom štýle s dôrazom na čisté línie a prepracovanosť detailov. ==== Byt pozostáva z obývačky integrálne prepojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou, samostatnej spálne so vstavaným šatníkom rolldoor. K dispozícii je komfortná kúpeľňa s vaňou, sušičkou a pračkou, toaleta je oddelená. Štýlotvorným prvkom bytu je taktiež nadštandardná kuchynská linka s mramorovou pracovnou doskou so zabudovanými spotrebičmi vyššieho radu a s podsvietením a dostatkom úložného priestoru. ==== Byt je klimatizovaný. ==== Úložný priestor v byte je riešený formou dvoch zabudovaných šatníkových systémov rolldoor v predsieni a v spálni. ==== Bytový komplex STEIN má v rámci Starého mesta vynikajúcu strategickú polohu, poskytuje ideálnu kombináciu moderného bývania a tradičného mestského dvora na dobrej adrese. Uzatvorený vnútroblok so zeleňou a oddychovou zónou podporuje susedskú komunitu a poskytuje tiché zázemie v inak rušnom centre mesta. Na prízemí domu sa nachádzajú rôzne prevádzky obchodu a služieb. ==== Byt je k prenájmu ihneď voľný od 01.01.2020, technickými parametrami, kvalitatívnym prevedením interiéru ako aj strategickou polohou v rámci mesta spĺňa podmienky nadštandardného bývania aj pre nájnáročnejšieho klienta. Byt je vhodný k prenájmu pre max dve osoby. ==== K inzerovanej cene prenájmu 700,- € bude pripočítaná vyúčtovateľná zálohová platba za energie vo výške 150,- € ==== podľa dostupných informácií, budova nemá vypracovaný energetický certifikát. ==== © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o. ==== Obhliadku pre Vás čo najskôr radi zabezpečíme, aj cez víkend, volajte ešte dnes na: 0905 450 900, 0905 100 105, alebo píšte na: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk

700 €/mes.
10,77 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
GRAFT ponúka 2-izb. byt Nevädzová ul.

GRAFT ponúka 2-izb. byt Nevädzová ul.

Lokalita: Nevädzová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

GRAFT ponúka 2-izb. byt Nevädzová ul. - Ružinov / NOVOSTAVBA RETRO / na prenájom, 50 m2, 12p., garáž, loggia, pivnica, výťah. Byt pozostáva z predsiene, obývačky prepojená z kuchyňou ktorá je pne vybavená, spálne, kúpelne s vaňou, samostatné WC. - V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na týchto číslach:  0903/210582, 0902/896 789, 0904/898, 328, 0911/937 698. K cene sa pripočítava 125,- € za energie, TV, internetu a parkovania  + depozit a odmena. 

580 €/mes.
11,60 €/m²/mes.
+ 125 €/mes. energie
GRAFT Slovakia s.r.o.
Prenájom 6 izb. RD 320m2 s garážou a záhradou 690m2, Bratislavská ul., BA IV - Záhorská Bystrica, vý

Prenájom 6 izb. RD 320m2 s garážou a záhradou 690m2, Bratislavská ul., BA IV - Záhorská Bystrica, vý

Lokalita: Bratislavská, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 320 m²

Prenájom priestranného 6 izb. rodinného domu na začiatku mestskej časti Záhorská Bystrica, na Bratislavskej ul. s výborným dopravným napojením do centra mesta. ==== Dom je murovaný, trojpodlažný s obytným suterénom a dvomi nadzemnými podlažiami, je veľkoryso priestorovo riešený s prevládajúcou JV orientáciou, je napojený na všetky IS. ==== Výmera podlahovej plochy domu je cca 320m2 + suterénne priestory a garáž. === Dispozičné riešenie: na prízemí domu (1.NP) sa nachádza zádverie so vstupnou halou, schodisko, obývačka s krbom a vstupom do záhrady integrálne prepojená s jedálenskou časťou, samostatná kuchyňa, hosťovská izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. ==== na poschodí (2.NP) sa nachádza chodba s veľkým vstavaným šatníkom rolldoor, 4 nepriechodné izby - spálne (jedna väčšia s výhľadom do záhrady + 3 menšie izby), samostatná toaleta a 2x kúpeľňa s toaletou... ==== V suterénnych priestoroch domu je situovaná veľká garáž a 3 miestnosti s využitím ako herňa, fitness, komora alebo sklad.. ==== Dom je čiastočne zariadený s možnosťou dozariadenia po dohode. ==== K domu patrí príjemná, starostlivo udržiavaná záhrada so závlahovým systémom a večerným osvetlením. Služby záhradníka vo výške 120,- €/1 mesiac počas 9 mesiacov v roku sú zahrnuté v zálohovej platbe za energie. ==== K dispozícii je garáž (aj pre dve menšie autá), parkovanie pre ďalšie autá je možné na parkovacej ploche pred domom s vjazdovou bránou na diaľkové ovládanie, alebo na ulici pred domom bez obmedzení. ==== Dom je k prenájmu ihneď voľný, je vhodný aj pre zahraničnú rodinu s deťmi, vďaka komfortnej dostupnosti k BIS (britská medzinárodná škola na Pekníkovej ul. v Dúbravke). Zastávka MHD je cca 3 min. od domu. ==== Dom je možné prenajať aj na bývanie v kombinácii s výkonom podnikateľských aktivít administratívneho charakteru ako HOME OFFICE. ==== V blízkosti domu sa nachádzajú potraviny BILLA, ako aj ďalšie prevádzky obchodu a služieb, komplexné nákupné možnosti poskytuje obchodné centrum BORY MALL vo vzdialenosti cca 5 min. autom. ==== Volajte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, obrázky a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

2 500 €/mes.
7,81 €/m²/mes.
+ 350 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
GRAFT ponúka 3-izb. byt Opletalova ul. 

GRAFT ponúka 3-izb. byt Opletalova ul. 

Lokalita: Opletalova, Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 76 m²

GRAFT ponúka 3-izb. byt Opletalova ul. - Devínska / NOVOSTAVBA / na prenájom, 76 m2, 4/4, terasa 34 m2, výťah, 2 parkovacie miesta. Byt je moderný, práve skolaudovaný. K bytu prislúcha aj komora na tom istom poschodí o výmere 1,98 m2 a pivnica na prízemí 1,79m2. Byt je kompletne zariadený vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, el. rúra, umývačka riadu, indukčná varná doska, TV + internet a pračka) Byt je vybavený dvoma klimatizačnými jednotkami. V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, zastávka MHD, v blízkosti sa nachádza aj železničná stanica, reštaurácia, potraviny, cyklotrasa na Devín a okolie Moravy, Devínska Kobyla. - V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na týchto číslach:  0903/210582, 0902/896 789, 0904/898, 328, 0911/937 698. Cena za prenájom vrátane energií a dvoch parkovacích miest je 750,- €/mesačne + 150,- € energie + odmena. 

750 €/mes.
9,87 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
GRAFT Slovakia s.r.o.
[ENGLISH BELOW] Vynimočný výhľad na centrum mesta 3 izbový byt, fitness, recepcia, ihrisko

[ENGLISH BELOW] Vynimočný výhľad na centrum mesta 3 izbový byt, fitness, recepcia, ihrisko

Lokalita: Bajkalská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 91 m²

Ponukám na predaj 3 izbový byt v Bratislave na Bajkalskej ulici v polyfunkčnom objekte III Veže/Tri veže Byt sa nachádza na 20 poschodí z 22 p. obytného domu. Jedná sa o 10 ročnú novostavbu. Budova má vlastnú recepciu a bezpečnostnú službu (SBS). Celková podlahová plocha bytu je 91 m2 z toho podlahová plocha lodžie je vo výmere 9 m2. Orientácia bytu je na juhozápad. Byt je slnečný a má výnimočný výhľad na mesto. Popis bytu je následovný: Vo vstupnej miestnosti sa nachádza šatník. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou, k jej vybaveniu patrí kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi ( umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, varná doska, vstavaná elektrická rúra, digestor ), Obývacia izba je priestranná, s výstupom na lodžiu. Zo všetkých izieb je výhľad na celé mesto a taktiež obývačka disponuje výstupom na lodžiu. Kúpeľňa je oddelená od toalety a je vybavená vaňou. Toaleta je spolu s umývadlom. Byt je klimatizovaný. Okolie: V okolí je výborná občianska vybavenosť, futbalový štadion Slovan, zimný štadión Ondreja Nepelu, bežecká dráha, jazero Kuchajda a Štrkovec, nakupné centrum Polus/Vivo, tenisové centrum (NTC) a plaváreň. Každý s týchto troch objektov má vlastné fitness, ihrisko, park a niekoľko konferenčných miestností, ktoré rezidenti majú možnosť využiť zadarmo. K bytu je možné si dokúpiť parkovacie státie. V blízkosti autobusové zástavky a električky. Byt je momentálne obyvaný. Staré mesto, Nivy, obchvat, centrum, Zaha Hadid, Panorama city, Sky park, výhľad, Výhlad na mesto, Koliba, Bajkalská, Slovan, Futbalový štadión, zimný štadión, Ondreja Nepelu, Kuchajda ----------------------------------------------- 3 bedroom flat for sale in Bratislava on Bajkalská street in multifunctional building. The apartment is located on 20ieth floor of 22 floored residential house. This is a 10-year old building. The building has its own reception and security service (SBS). The total floor area of ​​the apartment is 91 m2 of which balcony floor area is 9 m2. The orientation of the apartment is to the southwest. The apartment is sunny and has an exceptional view of the city. Description of the apartment is as follows: In the entrance hall there is a wardrobe. The kitchen is connected to the living room and is fully equipped (dishwasher, fridge / freezer, hob, built-in electric oven, hood), Living room is spacious, with exit to the loggia. All rooms have a view of the entire city and the living room has a loggia exit. The bathroom is separated from the toilet and is equipped with a bathtub. Toilet is equipped with sink. The apartment is air conditioned. Surroundings: There are excellent civic amenities, football stadium Slovan, ice stadium Ondrej Nepela, running track, lake Kuchajda and Strkovec, shopping center Polus / Vivo, tennis center (NTC) and swimming pool. Each of these three facilities has its own fitness, playground, park and several conference rooms that residents have the opportunity to use for free. It is possible to buy a parking space. Close to bus stops and trams. Old town, Nivy, bypass, center, Zahy Hadid, Panorama city, Sky park, view, City view, Koliba, Baikal, Slovan, Football stadium, ice stadium, Ondrej Nepela, Kuchajda Call or sms 00421944067217

335 000 €
3 681,32 €/m²

Pronia s.r.o.
[ENGLISH BELOW] Vynimočný výhľad na centrum mesta 3 izbový byt, fitness, recepcia, ihrisko

[ENGLISH BELOW] Vynimočný výhľad na centrum mesta 3 izbový byt, fitness, recepcia, ihrisko

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 91 m²

Ponukám na predaj 3 izbový byt v Bratislave na Bajkalskej ulici v polyfunkčnom objekte III Veže/Tri veže Byt sa nachádza na 20 poschodí z 22 p. obytného domu. Jedná sa o 10 ročnú novostavbu. Budova má vlastnú recepciu a bezpečnostnú službu (SBS). Celková podlahová plocha bytu je 91 m2 z toho podlahová plocha lodžie je vo výmere 9 m2. Orientácia bytu je na juhozápad. Byt je slnečný a má výnimočný výhľad na mesto. Popis bytu je následovný: Vo vstupnej miestnosti sa nachádza šatník. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou, k jej vybaveniu patrí kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi ( umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, varná doska, vstavaná elektrická rúra, digestor ), Obývacia izba je priestranná, s výstupom na lodžiu. Zo všetkých izieb je výhľad na celé mesto a taktiež obývačka disponuje výstupom na lodžiu. Kúpeľňa je oddelená od toalety a je vybavená vaňou. Toaleta je spolu s umývadlom. Byt je klimatizovaný. Okolie: V okolí je výborná občianska vybavenosť, futbalový štadion Slovan, zimný štadión Ondreja Nepelu, bežecká dráha, jazero Kuchajda a Štrkovec, nakupné centrum Polus/Vivo, tenisové centrum (NTC) a plaváreň. Každý s týchto troch objektov má vlastné fitness, ihrisko, park a niekoľko konferenčných miestností, ktoré rezidenti majú možnosť využiť zadarmo. K bytu je možné si dokúpiť parkovacie státie. V blízkosti autobusové zástavky a električky. Byt je momentálne obyvaný. Staré mesto, Nivy, obchvat, centrum, Zaha Hadid, Panorama city, Sky park, výhľad, Výhlad na mesto, Koliba, Bajkalská, Slovan, Futbalový štadión, zimný štadión, Ondreja Nepelu, Kuchajda ----------------------------------------------- 3 bedroom flat for sale in Bratislava on Bajkalská street in multifunctional building. The apartment is located on 20ieth floor of 22 floored residential house. This is a 10-year old building. The building has its own reception and security service (SBS). The total floor area of ​​the apartment is 91 m2 of which balcony floor area is 9 m2. The orientation of the apartment is to the southwest. The apartment is sunny and has an exceptional view of the city. Description of the apartment is as follows: In the entrance hall there is a wardrobe. The kitchen is connected to the living room and is fully equipped (dishwasher, fridge / freezer, hob, built-in electric oven, hood), Living room is spacious, with exit to the loggia. All rooms have a view of the entire city and the living room has a loggia exit. The bathroom is separated from the toilet and is equipped with a bathtub. Toilet is equipped with sink. The apartment is air conditioned. Surroundings: There are excellent civic amenities, football stadium Slovan, ice stadium Ondrej Nepela, running track, lake Kuchajda and Strkovec, shopping center Polus / Vivo, tennis center (NTC) and swimming pool. Each of these three facilities has its own fitness, playground, park and several conference rooms that residents have the opportunity to use for free. It is possible to buy a parking space. Close to bus stops and trams. Old town, Nivy, bypass, center, Zahy Hadid, Panorama city, Sky park, view, City view, Koliba, Baikal, Slovan, Football stadium, ice stadium, Ondrej Nepela, Kuchajda Call or sms 00421944067217

335 000 €
3 681,32 €/m²

Pronia s.r.o.