Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 4 301 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Bratislava

Exkluzívny komerčný priestor v Starom Meste- 275 m2

Exkluzívny komerčný priestor v Starom Meste- 275 m2

Lokalita: Šancová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 275 m²

Ponúkame na prenájom priestor vhodný na služby, obchod, či administratívu. Komerčný priestor sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite- na Šancovej ulici. Je dôležitou komunikačnou tepnou v Bratislave a atraktívnou lokalitou pre bývanie. Dopravnú dostupnosť s ostatnými časťami Bratislavy zaisťuje celá sieť autobusov, trolejbusov a električiek. V blízkosti sa taktiež nachádza Hlavná stanica aj Autobusová stanica Nivy. Komerčný priestor sa nachádza v rezidenčnom projekte Premiére. V 23-podlažnom komplexe sa nachádza 165 bytových jednotiek. Výhody podnikania v Premiére sú: -bezproblémové parkovanie pre zákazníkov priamo v budove -výborná dostupnosť MHD -vzdialené iba 15 minút od centra -novostavba skolaudovaná v roku 2020 -dobrá viditeľnosť značky -výborná dostupnosť – hlavná dopravná tepna -množstvo zákazníkov v okolí -možnosť variabilného usporiadania Komerčný priestor má rozlohu 274,9 m2 a nachádza sa na prvom nadzemnom podlaží. Orientovaný je na Juh.

6 598 €/mes.
23,99 €/m²/mes.
+ 550 €/mes. energie
FINEP SK a. s.
Lukratívny komerčný priestor na Šancovej ulici- 62 m2

Lukratívny komerčný priestor na Šancovej ulici- 62 m2

Lokalita: Šancová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory

Ponúkame na prenájom priestor vhodný na služby, obchod, či administratívu. Komerčný priestor sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite- na Šancovej ulici. Je dôležitou komunikačnou tepnou v Bratislave a atraktívnou lokalitou pre bývanie. Dopravnú dostupnosť s ostatnými časťami Bratislavy zaisťuje celá sieť autobusov, trolejbusov a električiek. V blízkosti sa taktiež nachádza Hlavná stanica aj Autobusová stanica Nivy. Komerčný priestor sa nachádza v rezidenčnom projekte Premiére. V 23-podlažnom komplexe sa nachádza 165 bytových jednotiek. Výhody podnikania v Premiére sú: -bezproblémové parkovanie pre zákazníkov priamo v budove -výborná dostupnosť MHD -vzdialené iba 15 minút od centra -novostavba skolaudovaná v roku 2020 -dobrá viditeľnosť značky -výborná dostupnosť – hlavná dopravná tepna -množstvo zákazníkov v okolí -možnosť variabilného usporiadania Komerčný priestor má rozlohu 62,4 m2 a nachádza sa na prvom nadzemnom podlaží. Orientovaný je na Západ.

1 260 €/mes.

FINEP SK a. s.
YamiDomi_invest ponúka na prenájom krásny 2i byt, BA I

YamiDomi_invest ponúka na prenájom krásny 2i byt, BA I

Lokalita: Na Kalvárii, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 71 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, slnečný a luxusne zariadený dvojizbový byt v 2-podlažnom bytovom dome Na Kalvarii. Byt o rozlohe 71m² sa nachádza v dome "Vila Kalvaria" na prízemí , má priestrannú terasu 19,55 m²a záhradu 150 m²a jekomplet zariadený. Byt ja veľmi dobre dispozične riešený, pozostáva z jednej spálne a priestrannej kuchyne prepojenej s obývacou časťou, odkiaľ je vstup na terasu, predsiene a WC .Kuchynská linka so všetkými zabudovanými elektrospotrebičmi (chladnička, mraznička, umývačka riadu,el.rúra, sklokeramická doska, mikrovlnová rúra) je od jedálenskej časti oddelená pultom. V druhej časti bytu sa nachádza spálňa , odkiaľ je vstup do záhrady, kúpelňa s vaňou, sprchovacim kútom, umývadlom a WC. V celom byte je podlahové kúrenie,ktoré sa dá v každej izbe regulovať samostatne, plastové okná a vonkajšie žalúzie. Byt môžeme dozariadiť alebo vyprázdniť podľa potreby nájomcu. .Bytový dom "Vila Kalvaria" sa nachádza v mestskej štvrti Horský park, prestížnej lokalite mestskej časti Staré Mesto, v tichom prostredí s nádherným výhľadom na mesto. Bezprostredná blízkosť Horského parku (cca. 2min pešo), jedného z najväčších a najkrajších parkov v Bratislave, a ľahká dostupnosť do centra mesta (3 min autom, 12 min peši na Hodžovo námestie) sú najväčšími pozitívami tejto lokality. Cena nájmu 1 000 eur + energie 200 eur. Energetický certifikát je vyžiadaný.

1 000 €/mes.
14,08 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
YamiDomi_invest
Dragons den 2 izb. /54m2/, Panorama city na prenajom

Dragons den 2 izb. /54m2/, Panorama city na prenajom

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Krasny 2 izb. byt na prenajom, veza 2, 9. poschodie...900e all incl. 54 m vrátane balkónu so sedením pre 2 osoby, komplet zariadený,klíma,pračka, sušička, myčka, mikrovlnka, žehliaca doska, žehlička , vysávač, 2 x televízor, atď ... video link: https://www.youtube.com/watch?v=snvZ9deb-jg&feature=youtu.be ............................ Interested in this property? Call Urbanica Slovakia between 8am and 8pm, 7 days a week, on: Tel.: 00421-903449058 www.urbanica-slovakia.com Or skype us: marek hlina / urbanica Slovakia -------------------- -urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES- DOESNT MATTER WHETHER YOU ARE STUDENT OR AMBASSADOR - WE WILL FIND YOUR FLAT - WRITE TO US – GUARANTED RESPONCE WITHIN 2 HOURS Not exactly what you looking for? Call us anytime for the newiest and updated offers! ---------------------------------------------------------- PONUKA NA SPOLUPRÁCU - spolupracujte s nami a radi sa finančne odmeníme /až do výšky 500 euro/ za každú sprostredkovanú nehnuteľnosť určenú k predaju / prenájmu. Finančná odmena od 10 do 200 euro za každý tip vedúci k vypracovaniu energetického certifikátu. Rozhliadnite sa okolo seba, možno práve váš sused plánuje v blízkej budúcnosti kolaudovať svoj nový dom, či premýšľa nad jeho predajom... Volajte: 0903449058 / skype: marek hlina / urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES - CALL US ANYTIME Aktívne participujeme a pokiaľ možno pomáhame na projektoch o ktorých sme presvedčení, že majú význam. V prípade ak sa na nás obráti majiteľ so žiadosťou o pomoc pri predaji, či prenájme - 25% z každej našej provízie odvádzame ľuďom v skutočnej núdzi – aj my sme ´Dobrý anjel´. We understand you would probably prefer to concentrate on your “day job”, so we’re here to make your move as easy as possible: matching your needs, screening available houses, guiding you through viewings and generally smoothing the journey all the way to your new home. We’re your complete home finding service: One point of contact... looking after you and your family throughout the whole process, making sure you’re well informed, totally involved and above all, happy. Proactive service... giving you exactly what you need, when you need it; adapting to market conditions to guarantee you the best outcome possible. Ongoing support... to make sure you’re settled in your new home; and if you’re renting, we support you throughout your tenancy to make everything go smoothly. Help with associated services... we’ll arrange your gas and electricity supplies, have a phone connected, even find you a nanny: whatever you need, we’re here to help. So, if you’re moving house, we can help you find a home... saving you time, money and a lot of stress!

800 €/mes.
14,81 €/m²/mes.

urbanica Slovakia sro
Komerčné priestory na prenájom na aktraktívnom mieste

Komerčné priestory na prenájom na aktraktívnom mieste

Lokalita: Šancová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory

FINEP SK a.s., vám ponúka na prenájom priestory pre vaše podnikanie v rezidenčnom projekte PREMIЀRE. Uvedené priestory sú vhodné pre administratívu, obchod alebo služby. Počet priestorov: 6 Výmera: od 62,22 - 350,26 m2 Cena mesačného nájmu: od 16€/m2 (bez DPH) a energie cca 2,5 €/m2 (bez DPH) Stav: skolaudované Výhody tohto priestoru pre vás: • atraktívna lokalita • jedinečné priestory • viac ako 165 bytov v projekte • množstvo zákazníkov v okolí • dobrá viditeľnosť značky • výborná dostupnosť - hlavná dopravná tepna • bezproblémové parkovanie pre zákazníkov priamo v budove

21 €/mes.

FINEP SK a. s.
Lukratívne nebytové priestory na predaj v meste Bratislava

Lukratívne nebytové priestory na predaj v meste Bratislava

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 450 m²

Ponúkame na predaj lukratívne nebytové priestory v centre mesta Bratislava, priamo pod hradom. Celková výmera ponúkaných priestorov je 450 m2. Nebytové priestory sú cca 16 ročná. V rámci celého objektu je výťah, spoločné átrium a v podzemí vyhradené parkovanie. V priestore sú veľké vzdušné miestnosti s klimatizáciou, kuchynkou s jedálenskou časťou, sociálnym zariadením - kúpeľňa, WC. Využiteľnosť priestorov napríklad na kancelárske priestory, pre súkromnú kliniku (zubná, plastická, ...), školiace, vzdelávacie stredisko, ..... Dostupnosť k priestorom je dobrá autom, prostriedkami MHD.

Info v RK

NOTRE - reality s.r.o
RENT - uplne nove / 2 izb. byty, 53m2, Sasinkova ul. / brand new apartments in downtown

RENT - uplne nove / 2 izb. byty, 53m2, Sasinkova ul. / brand new apartments in downtown

Lokalita: Sasinkova 21, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Uplne nove 2x 2 izb. byt, 53m2, Sasinkova ul. / brand new apartments in downtown na prenajom - prave sa dozariadzuju! more info check link from 2.06min: https://www.youtube.com/watch?v=a6KdZcYRJaA ............................ Interested in this property? Call Urbanica Slovakia between 8am and 8pm, 7 days a week, on: Tel.: 00421-903449058 www.in-slovakia.com Or skype us: marek hlina / urbanica Slovakia -------------------- -urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES- DOESNT MATTER WHETHER YOU ARE STUDENT OR AMBASSADOR - WE WILL FIND YOUR FLAT - WRITE TO US – GUARANTED RESPONCE WITHIN 2 HOURS Not exactly what you looking for? Call us anytime for the newiest and updated offers! ---------------------------------------------------------- PONUKA NA SPOLUPRÁCU - spolupracujte s nami a radi sa finančne odmeníme /až do výšky 500 euro/ za každú sprostredkovanú nehnuteľnosť určenú k predaju / prenájmu. Finančná odmena od 10 do 200 euro za každý tip vedúci k vypracovaniu energetického certifikátu. Rozhliadnite sa okolo seba, možno práve váš sused plánuje v blízkej budúcnosti kolaudovať svoj nový dom, či premýšľa nad jeho predajom... Volajte: 0903449058 / skype: marek hlina / urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES - CALL US ANYTIME Aktívne participujeme a pokiaľ možno pomáhame na projektoch o ktorých sme presvedčení, že majú význam. V prípade ak sa na nás obráti majiteľ so žiadosťou o pomoc pri predaji, či prenájme - 25% z každej našej provízie odvádzame ľuďom v skutočnej núdzi – aj my sme ´Dobrý anjel´. We understand you would probably prefer to concentrate on your “day job”, so we’re here to make your move as easy as possible: matching your needs, screening available houses, guiding you through viewings and generally smoothing the journey all the way to your new home. We’re your complete home finding service: One point of contact... looking after you and your family throughout the whole process, making sure you’re well informed, totally involved and above all, happy. Proactive service... giving you exactly what you need, when you need it; adapting to market conditions to guarantee you the best outcome possible. Ongoing support... to make sure you’re settled in your new home; and if you’re renting, we support you throughout your tenancy to make everything go smoothly. Help with associated services... we’ll arrange your gas and electricity supplies, have a phone connected, even find you a nanny: whatever you need, we’re here to help. So, if you’re moving house, we can help you find a home... saving you time, money and a lot of stress!

1 000 €/mes.
vrátane energií
urbanica Slovakia sro
2 izb.byt na Mickiewiczovej ul. /60m2/, centrum, parkovanie

2 izb.byt na Mickiewiczovej ul. /60m2/, centrum, parkovanie

Lokalita: Mickiewiczova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Na prenajom 2 izb.byt na Mickiewiczovej ul. /60m2/, centrum, parkovanie.... ............................ Interested in this property? Call Urbanica Slovakia between 8am and 8pm, 7 days a week, on: Tel.: 00421-903449058 www.in-slovakia.com Or skype us: marek hlina / urbanica Slovakia -------------------- -urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES- DOESNT MATTER WHETHER YOU ARE STUDENT OR AMBASSADOR - WE WILL FIND YOUR FLAT - WRITE TO US – GUARANTED RESPONCE WITHIN 2 HOURS Not exactly what you looking for? Call us anytime for the newiest and updated offers! ---------------------------------------------------------- PONUKA NA SPOLUPRÁCU - spolupracujte s nami a radi sa finančne odmeníme /až do výšky 500 euro/ za každú sprostredkovanú nehnuteľnosť určenú k predaju / prenájmu. Finančná odmena od 10 do 200 euro za každý tip vedúci k vypracovaniu energetického certifikátu. Rozhliadnite sa okolo seba, možno práve váš sused plánuje v blízkej budúcnosti kolaudovať svoj nový dom, či premýšľa nad jeho predajom... Volajte: 0903449058 / skype: marek hlina / urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES - CALL US ANYTIME Aktívne participujeme a pokiaľ možno pomáhame na projektoch o ktorých sme presvedčení, že majú význam. V prípade ak sa na nás obráti majiteľ so žiadosťou o pomoc pri predaji, či prenájme - 25% z každej našej provízie odvádzame ľuďom v skutočnej núdzi – aj my sme ´Dobrý anjel´. We understand you would probably prefer to concentrate on your “day job”, so we’re here to make your move as easy as possible: matching your needs, screening available houses, guiding you through viewings and generally smoothing the journey all the way to your new home. We’re your complete home finding service: One point of contact... looking after you and your family throughout the whole process, making sure you’re well informed, totally involved and above all, happy. Proactive service... giving you exactly what you need, when you need it; adapting to market conditions to guarantee you the best outcome possible. Ongoing support... to make sure you’re settled in your new home; and if you’re renting, we support you throughout your tenancy to make everything go smoothly. Help with associated services... we’ll arrange your gas and electricity supplies, have a phone connected, even find you a nanny: whatever you need, we’re here to help. So, if you’re moving house, we can help you find a home... saving you time, money and a lot of stress!

580 €/mes.
+ 140 €/mes. energie
urbanica Slovakia sro
NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PRI APPOLO BC RUŽINOV

NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PRI APPOLO BC RUŽINOV

Lokalita: NEVÄDZOVA, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

BONY REAL - NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PRI APPOLO BC RUŽINOV / 1. ROOM FLAT CLOSE TO APPOLO BC RUZINOV Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Ružinov, NEVÄDZOVA ulica. Plocha: 38m2. Poschodie 11 s výťahom. Lodžia. Stav: novostavba Retro. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Byt má aj Spaciu časť! Internet je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! +Energie 60€. Voľný od 1.9.2020! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, pošli nám kritéria a my ti pošleme ďalšiu ponuku. For rent 1. bedroom apartment Bratislava – Ružinov, NEVÄDZOVA street. Area: 44m2. Floor 11 with elevator. Loggia. Condition: new building Retro. Parking: public. This apartment is fully furnished and fully equipped with appliances. The kitchen is connected to the room. The apartment also has a sleeping area! The apartment is located in an area with excellent civic amenities! Quick access to the center and to all directions of the city! Stop! + Utilities 60 €. Available from 1.9.2020! You can find more info at 0948 314 905 and info@bonyreal.sk. You can find the current offer at bit.ly/Bony_Real

490 €/mes.
11,14 €/m²/mes.
+ 60 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
IMPEREAL - prenájom – kancelársky priestor 3. NP, 200 m2, 4 voľné kancelárie, ,Košická ul., Bratisl

IMPEREAL - prenájom – kancelársky priestor 3. NP, 200 m2, 4 voľné kancelárie, ,Košická ul., Bratisl

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 200 m²

IMPEREAL vám ponúka na prenájom kancelárske priestory na Košickej ul. PO Viktória je ideálnym miestom na prenájom kancelárie v Bratislave. Jednou z jej najväčších výhod je TOP lokalita v širšom centre Bratislavy na Košickej ulici, vďaka ktorej je budova dobre dostupná zo všetkých smerov mesta. Okrem kvalitných priestorov na prenájom ponúka aj bohatý servis, občiansku vybavenosť a množstvo služieb, ktoré sa nachádzajú priamo v objekte. Prevádzky ako Moods bakery & coffee, TESCO Expres, Zdravé Bistro, Fitness centrum, Kadernícky a kozmetický salón Viktória, Zubárska ambulancia priniesli výborné služby pre všetkých. V tesnej blízkosti objektu klienti nájdu Lekáreň, Tatra banka, bankomat Prima banka a Slovenská sporiteľňa, detské škôlky, zdravotné stredisko, trhovisko Miletičová, zástavky MHD, OC Centrál, Twin City, Pradiareň, ZWIRN a iné. Budova je dostupná 24 hodín denne a 7 dní v týždni. V prípade záujmu o prenájom kancelárie v Ružinove je projekt Viktória veľmi výhodnou voľbou, keďže okrem klimatizácie má každá kancelária aj otvárateľné okná. Kancelársky priestor sa nachádza na 3. NP s rozlohou 200 m2 Umiestnenie: 3 nadzemné podlažie. Počet kancelárii 4 , 200 m2. Požadovaný čistý nájom 12,50,- €/ m2 /mesačne bez Prevádzkové náklady 3,50,- €/ m2 /mesačne bez DPH Parkovací státie 100,- €/ státie /mesačne bez DPH Požadovaná dĺžka nájmu 36mesiacov Vhodný nájomca : Architekti, Finančné poradenstvo, Reklamné štúdio, Právne služby, IT spoločnosti, personálne agentúry, zdravotné poradenstvo, školiace centrum Platba: mesačne vopred. Zábezpeka/Depozit: hotovostný a to vo výške dvojmesačného nájomného, Štandard kancelárií: Ačkový kancelársky štandard, zdvojené podlahy, technológie (chladenie, klimatizácia, vykurovanie) 24hod.prístup Indexácia: ročne, podľa zmien Spotrebiteľského cenového indexu v Eurozóne. Začiatok nájmu: podlieha dohode a uzatvoreniu nájomnej zmluvy Všeobecne: všetky uvedené údaje podliehajú zdaneniu DPH vo výške bežnej legálnej sadzby a sú podmienené uzatvorením zmluvy. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos@impereal.sk Províziu RK neplatíte.

3 200 €/mes.
16 €/m²/mes.

IMPEREAL s. r. o.
IMPEREAL - prenájom – kancelársky priestor 2. NP, 105,79 m2, 3 voľné kancelárie + zdieľaná zasadačk

IMPEREAL - prenájom – kancelársky priestor 2. NP, 105,79 m2, 3 voľné kancelárie + zdieľaná zasadačk

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 106 m²

IMPEREAL vám ponúka na prenájom kancelárske priestory na Košickej ul. PO Viktória je ideálnym miestom na prenájom kancelárie v Bratislave. Jednou z jej najväčších výhod je TOP lokalita v širšom centre Bratislavy na Košickej ulici, vďaka ktorej je budova dobre dostupná zo všetkých smerov mesta. Okrem kvalitných priestorov na prenájom ponúka aj bohatý servis, občiansku vybavenosť a množstvo služieb, ktoré sa nachádzajú priamo v objekte. Prevádzky ako Moods bakery & coffee, TESCO Expres, Zdravé Bistro, Fitness centrum, Kadernícky a kozmetický salón Viktória, Zubárska ambulancia priniesli výborné služby pre všetkých. V tesnej blízkosti objektu klienti nájdu Lekáreň, Tatra banka, bankomat Prima banka a Slovenská sporiteľňa, detské škôlky, zdravotné stredisko, trhovisko Miletičová, zástavky MHD, OC Centrál, Twin City, Pradiareň, ZWIRN a iné. Budova je dostupná 24 hodín denne a 7 dní v týždni. V prípade záujmu o prenájom kancelárie v Ružinove je projekt Viktória veľmi výhodnou voľbou, keďže okrem klimatizácie má každá kancelária aj otvárateľné okná. Kancelársky priestor sa nachádza na 2. NP s rozlohou 105,79 m2 Umiestnenie: 2. nadzemné podlažie. Počet kancelárii 3, 40,18 + 40,18 + 25,43 m2. Požadovaný nájom vrátane prevádzky 623,- € + 623,- € + 395,- €//mesačne bez DPH za kanceláriu. Parkovací státie 100,- €/ státie /mesačne bez DPH , Požadovaná dĺžka nájmu 24 mesiacov Vhodný nájomca : Menšie spoločnosti s 2 až 4 zamestnancami Platba: mesačne vopred. Zábezpeka/Depozit: hotovostný a to vo výške dvojmesačného nájomného, Štandard kancelárií: Ačkový kancelársky štandard, zdvojené podlahy, technológie (chladenie, klimatizácia, vykurovanie) 24hod.prístup Indexácia: ročne, podľa zmien Spotrebiteľského cenového indexu v Eurozóne. Začiatok nájmu: podlieha dohode a uzatvoreniu nájomnej zmluvy Všeobecne: všetky uvedené údaje podliehajú zdaneniu DPH vo výške bežnej legálnej sadzby a sú podmienené uzatvorením zmluvy. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos@impereal.sk Províziu RK neplatíte.

1 641 €/mes.
15,48 €/m²/mes.

IMPEREAL s. r. o.
 IMPEREAL - prenájom – kancelársky priestor 4. NP, 354 m2, Košická ul., Bratislava II.

 IMPEREAL - prenájom – kancelársky priestor 4. NP, 354 m2, Košická ul., Bratislava II.

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 354 m²

IMPEREAL vám ponúka na prenájom kancelárske priestory na Košickej ul. PO Viktória je ideálnym miestom na prenájom kancelárie v Bratislave. Jednou z jej najväčších výhod je TOP lokalita v širšom centre Bratislavy na Košickej ulici, vďaka ktorej je budova dobre dostupná zo všetkých smerov mesta. Okrem kvalitných priestorov na prenájom ponúka aj bohatý servis, občiansku vybavenosť a množstvo služieb, ktoré sa nachádzajú priamo v objekte. Prevádzky ako Moods bakery & coffee, TESCO Expres, Zdravé Bistro, Fitness centrum, Kadernícky a kozmetický salón Viktória, Zubárska ambulancia priniesli výborné služby pre všetkých. V tesnej blízkosti objektu klienti nájdu Lekáreň, Tatra banka, bankomat Prima banka a Slovenská sporiteľňa, detské škôlky, zdravotné stredisko, trhovisko Miletičová, zástavky MHD, OC Centrál, Twin City, Pradiareň, ZWIRN a iné. Budova je dostupná 24 hodín denne a 7 dní v týždni. V prípade záujmu o prenájom kancelárie v Ružinove je projekt Viktória veľmi výhodnou voľbou, keďže okrem klimatizácie má každá kancelária aj otvárateľné okná. Kancelársky priestor sa nachádza na 4. NP s rozlohou 354 m2 Uvedený priestor bude voľný do 2 mesiacov od zadania modernizácie Umiestnenie: 4. nadzemné podlažie. Počet kancelárii 9 rôznych veľkostí vrátane OPEN space zóny Požadovaný čistý nájom 12,50,- €/ m2 /mesačne bez Prevádzkové náklady 3,50,- €/ m2 /mesačne bez DPH Parkovací státie 100,- €/ státie /mesačne bez DPH Požadovaná dĺžka nájmu 60 mesiacov Vhodný nájomca : Architekti, Reklamné štúdio, Finančná inštitúcia, Audítori, Advokáti, Právnici, IT spoločnosti, Personálne agentúry, Štátne inštitúcie Platba: mesačne vopred. Zábezpeka/Depozit: hotovostný a to vo výške dvojmesačného nájomného, Štandard kancelárií: Ačkový kancelársky štandard, zdvojené podlahy, technológie (chladenie, klimatizácia, vykurovanie) 24hod.prístup Indexácia: ročne, podľa zmien Spotrebiteľského cenového indexu v Eurozóne. Začiatok nájmu: podlieha dohode a uzatvoreniu nájomnej zmluvy Všeobecne: všetky uvedené údaje podliehajú zdaneniu DPH vo výške bežnej legálnej sadzby a sú podmienené uzatvorením zmluvy. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos@impereal.sk Províziu RK neplatíte.

5 664 €/mes.
16 €/m²/mes.

IMPEREAL s. r. o.
PREDAJ, garážového státia v bytovom komplexe Koloseo na Tomášikovej ulici

PREDAJ, garážového státia v bytovom komplexe Koloseo na Tomášikovej ulici

Lokalita: Tomášiková, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Garáž   Úžítková plocha: 12 m²

Ponúkame na predaj garážové miesto v hromadnej podzemnej garáži v bytovom komplexe Koloseo na Tomášikovej ulici. Cena parkovacieho miesta : 19 900,-Eur ( nachádza sa pod blokom C ) Vstup do podzemných garáží je cez elektronickú rampu. Objekt je strážený kamerovým systémom a SBS službou. Mesačné náklady sú 28€ / mesiac. +421 911 122 771 dobransky@dconsult.sk www.dconsult.sk

19 900 €
1 658,33 €/m²

D Consult, s.r.o.
Predaj obchodného priestoru v novostavbe Belaria Koliba, BA III

Predaj obchodného priestoru v novostavbe Belaria Koliba, BA III

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 87 m²

Ponúkame na predaj komerčný priestor v novostavbe bytového domu Belaria Koliba v mestskej časti Nové Mesto na Svätovavrineckej ul. Priestor disponuje plochou 87,20 m2, je situovaný na prízemnom podlaží budovy s priamym vstupom z verejnej komunikácie. Ponúka sa v prevedení holopriestor so všetkými prípojkami IS. Moderná a vzdušná architektúra projektu, upravené okolie a blízkosť ďalších bytových objektov predurčujú priestor na akékoľvek využite najmä v sektore služieb, obchodu, ako showroom alebo sídlo firmy. V prípade záujmu sú k odpredaju vonkajšie parkovacie státia. Lukratívna lokalita v širšom centre s dobrou dostupnosťou do centra mesta mestskou hromadnou dopravou alebo osobnou prepravou. Cena nehnuteľnosti: 177.900 EUR s DPH

177 900 €
2 044,83 €/m²

WBA Property Development, s.r.o.
B7 - podkrovný byt

B7 - podkrovný byt

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 120.53 m²

Vila Grand Vue je harmónia prírody, priestoru, pestrosti farieb striedajúcich sa ročných obdobi a výnimočnosti Vašho domova, akú ste doteraz iba hľadali.

453 800 €
3 765,04 €/m²

GALLERY Reality s.r.o.
B5 - 4 izbový byt s terasou

B5 - 4 izbový byt s terasou

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 150.54 m²

Vila Grand Vue je harmónia prírody, priestoru, pestrosti farieb striedajúcich sa ročných obdobi a výnimočnosti Vašho domova, akú ste doteraz iba hľadali.

513 800 €
3 413,05 €/m²

GALLERY Reality s.r.o.
4izbový luxusný byt s terasou, živým krbom a garážou B4

4izbový luxusný byt s terasou, živým krbom a garážou B4

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 162.46 m²

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + panoramatický výhľad + 1x garážové státie (v cene) + 1x vonkajšie parkovacie státie (v cene) + živý krb v obývačke + samostatný vstup BYT 4- izbový úžitková plocha 162,46 m2 terasa 19,98 m2 pivnica garáž - súčasť bytu 20 m2 1. poschodie / 3 orientácia juhozápad/juhovýchod VYBAVENIE BYTU hliníkové okná bezpečnostné 8 – bodové dvere SHERLOCK podlahové kúrenie predpríprava na klimatizáciu predpríprava na exteriérové žalúzie inteligentná elektrina DISPOZÍCIA BYTU vstupná hala WC šatník technická miestnosť kúpeľňa č.1 izba hala kuchyňa obývacia izba a jedáleň kúpeľňa č.2 izba č.2 izba č.3 terasa BYTOVÝ DOM tehlový bytový dom výťah obsluhujúci všetky podlažia kočikáreň centrálne vykurovanie plynovou kotolňou v dome murovaná pivničná kobka

513 800 €
3 162,62 €/m²

GALLERY Reality s.r.o.
4izbový luxusný, veľkometrážny byt s terasou a garážou B3

4izbový luxusný, veľkometrážny byt s terasou a garážou B3

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 143.16 m²

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + panoramatický výhľad + 1x garážové státie + 1x vonkajšie parkovacie státie BYT 4- izbový úžitková plocha 167,16 m2 terasa 29,47 m2 pivnica garáž - súčasť bytu 20 m2 1. poschodie / 3 orientácia juhozápad/juhovýchod VYBAVENIE BYTU hliníkové okná bezpečnostné 8 – bodové dvere SHERLOCK podlahové kúrenie predpríprava na klimatizáciu predpríprava na exteriérové žalúzie inteligentná elektrina DISPOZÍCIA BYTU vstupná hala kúpeľňa č.1 sklad technická miestnosť kúpeľňa č.2 izba izba č.2 obývacia izba a jedáleň kuchyňa kúpeľňa izba č.3 terasa BYTOVÝ DOM tehlový bytový dom výťah obsluhujúci všetky podlažia kočikáreň centrálne vykurovanie plynovou kotolňou v dome murovaná pivničná kobka

473 800 €
3 309,58 €/m²

GALLERY Reality s.r.o.
3izbový luxusný, útulný apartmán s krbom a terasou B2

3izbový luxusný, útulný apartmán s krbom a terasou B2

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89.76 m²

KOMONICOVÁ ul., BA IV., NA PREDAJ 3izbový luxusný, útulný apartmán s krbom a terasou B2 VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + panoramatický výhľad + živý krb + novostavba + 2x parkovacie státie (v cene) BYT 3- izbový úžitková plocha 89,76 m2 terasa 22,43 m2 pivnica prízemie / 3 orientácia juhozápad/juhovýchod VYBAVENIE BYTU hliníkové okná bezpečnostné 8 – bodové dvere SHERLOCK podlahové kúrenie predpríprava na klimatizáciu predpríprava na exteriérové žalúzie inteligentná elektrina DISPOZÍCIA BYTU vstupná hala WC kúpeľňa šatník pracovňa chodba kuchyňa a jedáleň obývacia izba izba terasa BYTOVÝ DOM tehlový bytový dom výťah obsluhujúci všetky podlažia kočikáreň centrálne vykurovanie plynovou kotolňou v dome murovaná pivničná kobka

313 800 €
3 495,99 €/m²

GALLERY Reality s.r.o.
4izbový luxusný, byt so slnečnou terasou B1

4izbový luxusný, byt so slnečnou terasou B1

Lokalita: Komonicová, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 158.42 m²

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + panoramatický výhľad + novostavba + 2x vonkajšie parkovacie státie (v cene) BYT 4- izbový úžitková plocha 158,42 m2 terasa 44,67 m2 pivnica prízemie / 3 orientácia juhozápad/juhovýchod VYBAVENIE BYTU hliníkové okná bezpečnostné 8 – bodové dvere SHERLOCK podlahové kúrenie predpríprava na klimatizáciu predpríprava na exteriérové žalúzie inteligentná elektrina DISPOZÍCIA BYTU vstupná hala šatník komora šatník technická miestnosť kúpeľňa č.1 chodba izba č.1 izba č.2 izba č.3 obývacia miestnosť a jedálenský kút kuchyňa kúpeľňa č.2 terasa BYTOVÝ DOM tehlový bytový dom výťah obsluhujúci všetky podlažia kočikáreň centrálne vykurovanie plynovou kotolňou v dome murovaná pivničná koka

513 800 €
3 243,28 €/m²

GALLERY Reality s.r.o.