Novostavby.sk
Nájdených 3 270 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Bratislava

Reality holding+ ponúka Kancelárie Bratislava-Staré Mesto Michalská na prenájom - TOP ponuka

Reality holding+ ponúka Kancelárie Bratislava-Staré Mesto Michalská na prenájom - TOP ponuka

Lokalita: Michalská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 175 m²

Reality Holding + vám ponúka Reality holding + ponúka na prenájom kancelárie v novopostavených priestorov v objekte Bratislava-Staré Mesto na Michalskej ulici. Celková výmera je 175,58m2. Nachádzajú sa na 5 podlaží. Výmera kancelárií: miestnosti č.: 6.22 (47,38 m²), 6.18 (47,82 m²), 6.08 (3,21 m²), 6.07 (35,54 m²), 6.09a (2,32 m²), 6.09b (1,78 m²), 6.10a (2,32 m²), 6.10b (2 m²), 6.17 (14,89 m²), 6.16 (18,32 m²). Mesačný nájom : 1.650,- EUR Fixné služby : 350,- EUR Mesačné nájomné spolu : 2.000,- EUR Fixné služby zahŕňajú: a) správa budovy (upratovanie spoločných priestorov, údržba zariadení, zimná údržba exteriéru) b) vykurovanie (dodávka plynu), klimatizácia c) spotreba elektrickej energie na spoločné priestory d) odvoz odpadu Zálohové platby: - elektrická energia: 80,- EUR / mesiac - dodávka vody a stočné: 20,- EUR / mesiac (budú vyúčtované na základe dodávateľských faktúr). Všetky uvedené čiastky sú uvedené bez DPH, k uvedeným sumám sa pripočíta DPH. V cene nájmu je zahrnuté aj zariadenie priestorov nábytkom, ktorý je k dispozícii. K uvedeným kanceláriám je možné si prenajať parkovacie miesta na Drevenej ulici mesačne za cenu 152,25 EUR + DPH. Energetická trieda: B. Ev. číslo: 128721 Kontakt maklér: +421917206206, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk. Popis loklity: velmi dobrá občinská vybavenosť. Centrum mesta

2 000 €
11,43 €/m²
+ 350 €/mes. energie
Reality holding, s.r.o.
REZERVOVANÝ - 3-izbový byt v štandarde

REZERVOVANÝ - 3-izbový byt v štandarde

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vyhotovený v štandarde s kuchynskou linkou v rodinnom dvojdome s balkónom a dvoma parkovacími státiami v novostavbe na Hradskej ulici vo Vrakuni. Rodinný dvojdom ponúka súkromie a pokojné bývanie v uzatvorenom areáli spoločne s ďalším radovým rodinným domom s tromi 4-izbovými bytovými jednotkami v blízkosti Vrakuňského lesoparku. Byt, s celkovou výmerou dispozície A 93,1m2, sa nachádzajú na 2.np. Byt je priestranný a dispozične dobre riešený. Byt má priestranný balkón o výmere 5,3m2. Vedľa domu sa nachádzajú dve vonkajšie parkovacie státia. Vo vchode sa nachádzajú tri byty, každý na samostatnom podlaží. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, dvojumyvadlom a samostatného wc, otvoreného priestoru kuchyne s obývacou izbou, dvoch spální a priestranného balkóna. Každý byt má svoj zdroj vykurovania (elektrokotol) a podlahové kúrenie v celom byte. K bytom prislúcha spoločný priestor (sklad) na odkladanie bicyklov. Stavba je dokončená a skolaudovaná. Byt sa predáva v stave štandard s kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi v cene 253.000eur. V cene sú zahrnuté aj dve parkovacie státia v uzatvorenom dvore. Technické vybavenie rodinného domu: Stavba je vyhotovená z kvalitných stavebných materiálov. Obvodové nosné murivo je z tehál Porotherm 30T Profy Dryfix hr.30cm zateplené hrúbkou 20cm polystyrénom. Vnútorné nosné murivo z Porotherm 30 Profy a deliace medzi bytové murivo dvojitá stena z Porotherm 25 AKU. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. Z ďalšieho technického vybavenia je v bytoch predpríprava na klimatizáciu, videovrátnik a predpríprava na alarm. Lokalita ponúka dobrú občiansku vybavenosť. V okolí bytového domu sa nachádza autobusová zastávka, základná občianska vybavenosť (obchody, reštaurácia, služby), základná škola, materská škola a dostatok zelene – Vrakuňský lesopark, cyklotrasa, rameno Malého Dunaja. Dostupnosť do centra mesta je 10 min. autom.

253 000 €
2 720,43 €/m²

GRAVITAS a. s.
Prenájom 3-izb.bytu s balkónom, terasou s 2 parkovacími miestami

Prenájom 3-izb.bytu s balkónom, terasou s 2 parkovacími miestami

Lokalita: Na varte, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 88 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový 3-izbový byt o celkovej výmere 149,10m2 z toho výmera bytu je 88,4 m2 s 2 balkónmi (2,4m2 + 2,4m2), terasou (26,70m2) s záhradkou (29,20 m2) v novom rezidenčnom komplexe na tichej slepej ulici Na Varte, hneď na začiatku Koliby. Ponúkaný byt sa nachádza na druhom poschodí viladomu. Projekt predstavuje privátnejšie bývanie zložené zo 6 viladomov a v každom sú len 3 byty v prevedení nadštandard s priestrannými záhradami alebo terasami. Rezidencia ponúka pohodlné bývanie každému, kto chce mať prírodu na dosah ako napr. neďaleký Kamzík, ale zároveň bratislavské Staré Mesto dostupné do 5 minút autom. Cena prenájmu 3-izbového bytu vrátane 2 parkovacích státí je 1.100 EUR za mesiac + energie cca 230 EUR. Prevedenie bytu: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený s kvalitným štandardom. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné v oceľovej zárubni. V byte sú interiérové dvere, drevené parkety a hliníkové okná s izolačným troj-sklom, kuchynská linka so spotrebičmi, šatník. V kúpeľni a WC je dlažba a obklad a závesné WC, príprava na pripojenie práčky. V bytoch sú kompletne zrealizované klimatizačné rozvody(jednotky nie), televízny signál v digitálnej kvalite, vysokorýchlostný internet, IP telefón. Príprava TÚV je centrálne v kotolni – plynovým kotlom. Záhradka má vývody vody na polievanie. Na balkónoch a terasách je tropické drevo a oceľové priehľadné zábradlie. Byt má farebný domáci videotelefón s možnosťou komunikácie so vstupnou jednotkou umiestnenou pred vchodom na schodisko, samozrejmosťou je výťah. Lokalita: Táto novostavba zabezpečuje pokojné komornejšie bývanie v tichom prostredí len na skok od obľúbenej relaxačnej a športovej zóny. Nenáročné turistické chodníčky, cyklotrasy, svah na zimné športy, ako aj reštaurácie, základná a materská škola sú v pešej vzdialenosti od bytového domu. Výborná dostupnosť do centra mesta s ostatnou občianskou vybavenosťou je zabezpečená autom, alebo linkami MHD do 5 minút.

1 100 €/mes.
12,50 €/m²/mes.
+ 230 €/mes. energie
GRAVITAS a. s.
Administratívne priestory na prenájom AB Kubínska

Administratívne priestory na prenájom AB Kubínska

Lokalita: Kubínska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory štandardu "B" v Administratívnej budove na Kubínskej ulici, Bratislava – Petržalka. Administratívna budova sa nachádza v lokalite s výbornou dostupnosťou na diaľničný obchvat a v tesnej blízkosti rakúskych hraníc. Štandard a vybavenie projektu : Administratívna budova je chránená kamerovým systémom a prístup do budovy je podľa potreby. Bezproblémové parkovanie je priamo pred budovou. Štandard kancelárií zahŕňa klimatizáciu, štruktúrovanú kabeláž, otvárateľné okná, dlažbu a priečkovanie. K dispozícii je spoločenská zasadacia miestnosť, WC a kuchynka. Údaje o projekte : Budova je dvojpodlažná. Celková prenajímateľná plocha je 235,52 m2. Výmera kancelárií je od 62,17m2 do 235,52 m2 a minimálna plocha kacelárskej jednotky je 62,17m2. V prípade potreby je možné prenajať ku kancelárii aj skladové priestory. Lokalita a okolie : Svojou vynikajúcou polohou je objekt výborne dostupný z neďalekého centra mesta zo 4- och smerov: z diaľnice na Rakúsko, z výpadovky na Berg, z Kopčianskej, Panónskej a Bratskej ulice. Cca 200 metrov je vzdialená zastávka MHD. Výhodou je teda okamžité dopravné napojenie na diaľničný obchvat smer Nitra, Brno, Viedeň a Budapešť a jednoduchá prístupnosť mostov. V blízkosti je známy Matador a železničná stanica Petržalka. Existujúci nájomcovia: Medzi existujúcich nájomcov patrí Trigon, SlovakPromo Management, Evento. Náš názor : AB Kubinska ponúka dostatok možností pre nerušenú prácu. Je vhodná pre firmy, ktoré preferujú tiché prostredie s bezproblémovým parkovaním a rýchlym prístupom na diaľničný obchvat. V prípade záujmu o kancelárske priestory v tomto projekte nás neváhajte kontaktovať. Do 24 hodín pre Vás pripravíme ponuku kancelárií na mieru.

cena dohodou

GRAVITAS a. s.
Samostatná kancelária 19,16 m2 - Lamačská cesta

Samostatná kancelária 19,16 m2 - Lamačská cesta

Lokalita: Lamačská cesta, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 19.16 m²

Na prenájom kancelársky priestor na Lamačskej ceste o výmere 19,16 m2 a prislúcha k nemu jedno parkovacie státie vo dvore. Priestor je ihneď k dispozícii. Dispozícia: Priestor sa nachádza na 1 poschodí administratívnej budovy a je klimatizovaný. Na každom poschodí sú spoločné sociálne zariadenia. Do budovy je 24 hodinový prístup. Priestor je napojený na pult centrálnej ochrany. V serverovni je ukončené optické pripojenie a je tu možnosť výberu z viacerých poskytovateľov internetu. Miestnosti sú klimatizované a poskytujú komfort pre klientov počas celého roka. Budova je z tehly a je zateplená. Lokalita : Jedná sa o veľmi dobrú a frekventovanú lokalitu v Lamači. Kancelársky priestor je výborne dostupný mestskou hromadnou dopravou ako aj automobilom.

210,76 €/mes.
11 €/m²/mes.
+ 96 €/mes. energie
GRAVITAS a. s.
Samostatná kancelária - Lamačská cesta

Samostatná kancelária - Lamačská cesta

Lokalita: Lamačská cesta, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 17 m²

Na prenájom kancelársky priestor na Lamačskej ceste o výmere 17 m2 a prislúcha k nemu jedno parkovacie státie vo dvore. Priestor je ihneď k dispozícii. Dispozícia: Priestor sa nachádza na 1 poschodí administratívnej budovy a je klimatizovaný. Na každom poschodí sú spoločné sociálne zariadenia. Na prízemí sa nachádza spoločná kuchynka. Do budovy je 24 hodinový prístup. Priestor je napojený na pult centrálnej ochrany. V serverovni je ukončené optické pripojenie a je tu možnosť výberu z viacerých poskytovateľov internetu. Miestnosti sú klimatizované a poskytujú komfort pre klientov počas celého roka. Budova je z tehly a je zateplená. Lokalita : Jedná sa o veľmi dobrú a frekventovanú lokalitu v Lamači. Kancelársky priestor je výborne dostupný mestskou hromadnou dopravou ako aj automobilom.

239,50 €/mes.
14,09 €/m²/mes.

GRAVITAS a. s.
Na prenájom exkluzívne kancelárske priestory v centre, Staré Mesto

Na prenájom exkluzívne kancelárske priestory v centre, Staré Mesto

Lokalita: Palisády, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 387.18 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne kancelárske priestory o výmere 387,18 m2 v centre mesta. K dispozícií je 17 – 20 parkovacích miest v podzemnej garáží čo umožňuje v prípade nepriaznivého počasia vstup do kancelárie suchou nohou. Cena : 5226,93 € bez DPH + energie a služby spojené s užívaním 1900 € bez DPH. Dispozícia a vybavenie : Priestor sa skladá z desiatich samostatných kancelárií, vstupnej recepcie, samostatných WC a kuchynky v ktorej sa nachádza uzamykateľný RACK. Celé priestory sú plne klimatizované, ľavá strana disponuje stropnou klimatizáciou a pravá strana disponuje nástennou vzduchotechnikou, ktorá chladí a aj ohrieva vzduch. Podlaha je pokrytá technickým kobercom. Priestor bude pred odovzdaním vymaľovaný. V budove sa nachádza optické pripojenie na internet a pripojenie si rieši klient samostatne. Náš názor : Budova ponúka vysoký štandard s dostatočným počtom parkovacích miest. Jedná sa o reprezentatívne sídlo spoločnosti, ktoré ponúka klientom kompletnú občiansku vybavenosť dostupnú pešo.

5 226,93 €/mes.
13,50 €/m²/mes.
+ 1900 €/mes. energie
GRAVITAS a. s.
Na prenájom samostatná kancelária s parkovacím státím, Lamačská cesta

Na prenájom samostatná kancelária s parkovacím státím, Lamačská cesta

Lokalita: Lamačská cesta, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 21.04 m²

Na prenájom kancelársky priestor na Lamačskej ceste o výmere 21,04 m2 a prislúcha k nemu jedno parkovacie státia vo dvore. Priestor je ihneď k dispozícii. Dispozícia: Priestor sa nachádza na 2 poschodí administratívnej budovy a je klimatizovaný. Na každom poschodí sú spoločné sociálne zariadenia. Do budovy je 24 hodinový prístup. Priestor je napojený na pult centrálnej ochrany. V serverovni je ukončené optické pripojenie a je tu možnosť výberu z viacerých poskytovateľov internetu. Miestnosti sú klimatizované a poskytujú komfort pre klientov počas celého roka. Budova je z tehly a je zateplená. Lokalita : Jedná sa o veľmi dobrú a frekventovanú lokalitu v Lamači. Kancelársky priestor je výborne dostupný mestskou hromadnou dopravou ako aj automobilom.

325,60 €/mes.
15,48 €/m²/mes.

GRAVITAS a. s.
ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PRI DUNAJI V PRÉMIOVOM PROJEKTE - 3 IZBOVÝ BYT, 102,5 M2

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PRI DUNAJI V PRÉMIOVOM PROJEKTE - 3 IZBOVÝ BYT, 102,5 M2

Lokalita: Prístavná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 102.5 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v projekte vo výstavbe situovanom v blízkosti downtownu, v mestskej časti Ružinov. Lokalita, vysoký štandard projektu so vstupnou lobby vybavenou 24 hodinovou recepciou či dispozičné riešenie bytu ponúknu svojim obyvateľom unikátne a komfortné bývanie s výhľadmi na Dunaj z perspektívy Zimného prístavu.  BYT: - 3-izbový byt - 3/9 NP - Juhovýchodná orientácia - Byt 67,7 m2 + loggia 32,7 m2 - V cene je pivničná kobka s výmerou 2,1 m2 - Stropné chladenie (účinnejšia alternatíva klimatizácie) - Podlahové kúrenie - Externé hliníkové žalúzie ovládané elektronicky zabezpečujúce tienenie - Veľkoformátové okná s hliníkovým rámom a izolačným trojsklom - Drevené podlahy - Kúpeľňa a WC s obkladmi 600x1200 a dlažbou 600x600 - Gresová dlažba na loggii - Vysoké stropy zabezpečujúce pocit väčšieho priestoru a vzdušnosti  POPIS LOKALITY: Lokalita s potenciálom, ktorá je súčasťou novovznikajúceho bratislavského downtownu s vynikajúcou dostupnosťou do všetkých častí mesta a na diaľnicu D1. Projekt umiestnený v bezprostrednej blízkosti bratislavského Zimného prístavu bude patriť do zóny rozširujúceho sa nového downtownu. Developer počítal s nasledujúcim zatraktívnením Prístavnej ulice, s úpravou nábrežia a rozvojom blízkeho okolia. Bratislavské nábrežie ako jedna z najatraktívnejších lokalít sa postupnou revitalizáciou stáva najdôležitejším mestským verejným priestranstvom. Navyše, miesto, ktoré je len na skok od bratislavských business a administratívnych centier s rýchlym napojením na diaľnicu D1 zvyšuje záujem o bývanie nielen u mladých, dynamických ľudí, ale stáva sa lákavým pre všetky kategórie.  CENA: 369.900 eur  K bytu je možné dokúpiť si parkovacie miesto v garáži za 22.000 eur ----------------------------------------------- KONTAKT NA PREDAJCU: Mgr. Adriána Kminiaková Tel.: +421 917 525 744 E-mail: adriana.kminiakova@brothersreal.com

369 900 €
3 608,78 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
Slnečný 4-izbový byt vo Fialkovom údolí

Slnečný 4-izbový byt vo Fialkovom údolí

Lokalita: Fialkové údolie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 132 m²

Priestranný 4 - izbový byt s výmerou 132 m2 sa nachádza na 2. poschodí zo 4 novostavby s výťahom vo Fialkovom údolí. DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo vstupnej chodby, otvorenej dispozície obývacej izby, jedálne a kompletne vybavenej kuchyne, 3 samostatných izieb, 2 kúpeľní s WC (jedna so sprchovacím kútom, druhá s vaňou) a 2 balkónov. Jeden balkón s výhľadom na hrad je prístupný z obývacej izby, druhý s výhľadom do záhradky prepája dve izby. Záhradka za domom je prístupná pre všetkých obyvateľov bytového domu. VYBAVENIE Byt sa prenajíma nezariadený. V byte je klimatizácia, podlahové kúrenie a exteriérové hliníkové rolety. Byt má zriadený internet a KTV. LOKALITA Byt sa nachádza v lukratívnej lokalite v blízkosti Bratislavského hradu. Lokalita bytu ponúka dobrú dostupnosť do centra mesta, ako aj na diaľničný obchvat. CENA A DOPLŇUJÚCE INFO Cena nájmu nezahŕňa energie v sume 250 EUR/mesiac. K bytu prislúcha parkovacie státie. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo. Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

2 200 €/mes.
16,67 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
3 izbový byt v Ružinove s garážou a loggiou

3 izbový byt v Ružinove s garážou a loggiou

Lokalita: Tomašikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, slnečný 3-izbový byt v novostavbe z roku 2010 na Tomášikovej ul v Ružinove. Výmera bytu je 100 m2 + 10 m2 loggia, má dve samostatné spálne orientované do tichej časti, obývaciu izbu čiastočne spojenú s kuchyňou, samostatnú murovanú špajzu v rámci kuchyne, veľkú predsieň so vstavanými skriňami, samostatné wc, kúpeľňa so sprchovacím kútom, veľká loggia. K bytu patrí uzamykateľná garáž v suteréne bytového domu s výťahom. Byt je zariadený a voľný k prenájmu. Cena nájmu je 870,-EUR + 130,-EUR EN. Výborná lokalita v blízkosti MHD, reštaurácii, služieb, nak.centra Retro atď. Vhodné pre 2 max 3 dospelé osoby bez domácich zvierat. Voľný Ihneď.

870 €/mes.
8,70 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
PLATINUM REAL s. r. o.
Praktická garsónka v novostavbe

Praktická garsónka v novostavbe

Lokalita: Vietnamská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 22 m²

Realitná kancelária Echo real ponúka na predaj garsónku v novostavbe Dornyk I na Vietnamskej ulici neďaleko od nákupného strediska AVION. Byt je kompletne zariadený moderným nábytkom. Rozloha bytu je 22m2. Nachádza sa na prízemí s predzáhradkou v uzavretom areáli. Garsónka sa predáva kompletne zariadená s nábytkom vrátane spotrebičov. Je to jedinečná príležitosť kúpiť praktickú garsónku za dobrú cenu, neváhajte a kontaktujte ma, dohodneme si obhliadku. Cena bytu je 123 000€ a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2 000€, v rámci ktorej zabezpečujeme pre našich klientov kvalitný obchodný a právny servis. Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy. Kvalitný obchodný a právny servis zahŕňa: Komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti. Kompletný poradenský servis. Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad ). Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách. Katastrálne správne poplatky vo výške 66,- € (vlastnícke právo). Realitné ,daňové a hypotekárne poradenstvo V prípade akýchkoľvek otázok, alebo ak ste tu nenašli, čo hľadáte neváhajte ma kontaktovať. Váš maklér Michal Janák Volajte 0910 942 131, alebo píšte na: m.janak@echoreal.sk Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť stačí ak nám na email pošlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

123 000 €
5 590,91 €/m²

Echo real s.r.o.
AMEXA » Na predaj - Luxusný 2-izbový byt s wellnesom

AMEXA » Na predaj - Luxusný 2-izbový byt s wellnesom

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 134 m²

AMEXA REAL ponúka na predaj moderný a luxusne zariadený veľkometrážny 2-izbový byt na Zámockej ulici priamo pod hradbami Bratislavského hradu. Luxusné zariadenie na mieru, dopĺňa vírivka a sauna, ako aj príjemná terasa s priamym vstupom do parku pod južnou hradbou. Byt ocení jednotlivec, alebo pár, ktorý si potrpí na luxus, veľké priestory, peší prístup do mesta a výnimočnosť lokality. Byt reprezentuje úspech a vkus. » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Byt má priamy vstup z terasy cez bránku do parku pod hradbami. Z druhej strany sa nachádza na 5. poschodí s výťahom. Je klimatizovaný a má rozlohu 134 m2 + terasa s rozlohou 30 m2. K bytu prislúcha priestranná pivnica s výmerou 20 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, a bol kompletne zariadený do industriálneho štýlu renomovanou architektkou. Nehnuteľnosť je vedená ako nebytový priestor, s možnosťou preklasifikovania na byt. » 3D SCAN NEHNUTEĽNOSTI, 360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA » POPIS NEHNUTEĽNOSTI Vstup do bytu zaisťujú bezpečnostné dvere. Veľké vstavané skrine poskytujú dostatok úložného miesta hneď pri vchode. Z predsiene sa prechádza priamo do priestrannej kuchyne, ktorá je spojená s obývacou časťou. Z dennej časti sa vstupuje priamo na terasu. Kuchyňa je vybavená špičkovými spotrebičmi Küppersbusch - TEKA a vinotékou. Obývacej časti dominuje lesklá mramorová TV stena a veľká sedacia súprava, v jej zadnej časti je pracovný kút. Pravé krídlo bytu je venované relaxačnej zóne. V súkromnom wellnesse je vírívka, sauna a relaxačná posteľ pre dve osoby, ako aj priestranná kúpeľňa s wc a sprchovým kútom. Ľavé krídlo bytu je venované spálni s vlastným šatníkom a wc a s priamym vstupom na terasu. Terasa je priamo pri parku pod hradbami. Je zabezpečená oplotením s bránkou umožňujúcou vstup do parku. Celý byt je vykurovaný podlahovým kúrením a je klimatizovaný. Hliníkové okná s exteriérovými žalúziami ovládanými diaľkovým ovládačom zaručujú ticho, súkromie a bezpečnosť. » LOKALITA Podhradie snáď ani netreba predstavovať. Prestížna adresa s pešou dostupnosťou do mesta, ako aj výborným napojením na obchvat Bratislavy. Priamo z terasy je vstup do parku pod hradbami. Na Dunajskú hrádzu sa bicyklom dostanete za pár minút (0,8km). Obchody a služby – na blízkom Hodžovom námestí sa nachádza základná občianska vybavenosť. Potraviny BILLA, DM drogéria, farmárske potraviny, lekáreň, kaderníctvo, barber shop, nechtové štúdio a kozmetika. Pešo do starého mesta si môžete vychutnať širokú paletu reštaurácií, kaviarní, či spoločenských udalostí. Auto - Dostupnosti autom: diaľničný obchvat (2 min.), centrum (1 min.), hlavná stanica (3 min.), stanica NIVY 7 (min.) » PARKOVANIE Vaše auto pohodlne zaparkujete v podzemnej garáži na vlastnom parkovacom mieste. » CENA 980.000 € 30.000 € garážové státie » Bezplatný Hypotekárny servis radi zabezpečíme prostredníctvom špecialistu na financovanie nehnuteľností. » V cene je započítaná provízia realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa kompletný manažment predaja a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. » V prípade záujmu o obhliadku, či akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať! Ing. Michal Kulla +421 903 369 199 kulla@amexa.sk » Predávajúci si vyhradzuje právo prijať ľubovoľnú ponuku, alebo ponuku odmietnuť bez udania dôvodu. » Obsah inzerátu, fotografie a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti AMEXA REAL© s.r.o.

980 000 €
7 313,43 €/m²

AMEXA REAL, s.r.o.
Prenájom 2-izb. bytu na Hrachovej v Ružinove

Prenájom 2-izb. bytu na Hrachovej v Ružinove

Lokalita: Hrachová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový zariadený byt v novostavbe rodinného domu na Hrachovej ul. Byt sa nachádza v oplotenom areáli rodinných domov, má samostatný vchod s vlastnou záhradkou, s vlastným kúrením a samostatným priestorom pre uskladnenie vecí. Byt je na dvoch podlažiach, na prízemí sa nachádza kuchyňa s obývačkou a kúpeľňa a na hornom podlaží je spálňa. Cena 580 €/mesiac + 100 EUR energie Kontakt: 0907826574

580 €/mes.
vrátane energií
RealityOne spol. s r.o.
Na predaj obchodné domy - Bratislava

Na predaj obchodné domy - Bratislava

Lokalita: Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: Objekt pre obchod

Ponúkame na predaj moderné obchodné domy v Bratislave. V objektoch sa nachádzajú prevádzky zamerané na obchod a služby. Ide o dvoj a trojpodlažné objekty. Parkovanie je možné na parkoviskách prislúchajúcich k OD. (foto ilustračné) Viac informácií a cena v RK.

cena dohodou

Biela s.r.o.
PREDAJ GARÁŽOVÝCH STÁTÍ Jarabinková, Mlynské Nivy

PREDAJ GARÁŽOVÝCH STÁTÍ Jarabinková, Mlynské Nivy

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garáž

Predáme garážové parkovacie státia v projekte JARABINKY na Jarabinkovej ulici v Bratislave. Vjazd do garáže cez bránu na diaľkové ovládanie + rampa na čip s automatickým rozoznávaním EČV. Cena gar. státí pre autá od 19.500€ Cena gar. státí pre motorky od 11.000€ Kontakt: Silvia Mojžišová Tel. 0911 111 464 mojzisova@urbanpartner.sk

19 500 €

Urban & Partner spol. s r. o.
Suché Mýto - 2izb.

Suché Mýto - 2izb.

Lokalita: Suché mýto, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Suché mýto. • novostavba • 7. poschodie • výmera 44 m2 (2 izby) • bez parkovacieho miesta • nezariadené, s možnosťou zariadiť • cena 600 eur + 150 eur • cena je bez internetu a KTV Kontakt: 0907826574

600 €/mes.
13,64 €/m²/mes.
vrátane energií
RealityOne spol. s r.o.
Komerčné priestory na prenájom v Petržalke

Komerčné priestory na prenájom v Petržalke

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 180 m²

REAL STEP ponúka na prenájom reprezentatívne priestory v ľahko dostupnej lokalite, na ulici Vyšehradská v Petržalke. Priestory sa nachádzajú na prízemí bytového domu - 11ročnej novostavby Pegas. Majú vlastný presklený vchod priamo z ulice. Úžitková plocha priestorov je 180 m2. Priestory sú veľmi zachovalé a reprezentatívne. Lokalita je ľahko dostupná, či z mesta, alebo z diaľnice. V okolí je kompletná vybavenosť, autobusová zastávka, fit centrum, praktický lekár, lekáreň, OC Tesco... VYUŽITIE V priestoroch doteraz fungovali 2 ambulancie. Priestor je však možné využiť na mnohé ďalšie účely ( showroom, obchod, kancelárie, masážny salón, štúdio krásy atď.) Majiteľ v prípade záujmu môže poskytnúť kancelárske zariadenie. DISPOZÍCIA Aktuálne je priestor usporiadaný nasledovne: Vstupuje sa do veľkej otvorenej miestnosti aktuálne spoločnej čakárne, do ktorej sa vchádza cez presklené zádverie. Ďalej sa prechádza do členitého priestoru, kde sú samostatné 4 priestory a sociálne zariadenie pre pacientov aj pre lekárov (personál). V rámci sociálneho zariadenia sú 2 oddelené toalety, miestnosť pre upratovanie a sprchový kút. Zmenu dispozície je majiteľ ochotný pri dlhodobom nájme akceptovať/ zabezpečiť, záleží na dohode. V prípade záujmu zašlem aktuálny pôdorys priamo do e-mailu. Cena prenájmu je 1400 Eur bez DPH/ mesiac. Ďalej nájomník platí energie, cca 250 Eur/ mesiac - podľa aktuálnej spotreby. V prípade záujmu je možné prenajať si k priestoru parkovacie státie. V prípade záujmu alebo otázok ma prosím neváhajte kontaktovať telefonicky 0903 500 460, alebo e-mailom info@realstep.sk

1 400 €/mes.
7,78 €/m²/mes.
+ 250 €/mes. energie
REALSTEP, s.r.o.
Kompletne vybavený 3i byt, balkón, 2 garážové státia, prenájom, Dúbravka

Kompletne vybavený 3i byt, balkón, 2 garážové státia, prenájom, Dúbravka

Lokalita: Pri Hrubej lúke 15, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

V novostavbe TAMMI v Dúbravke pri Hrubej lúke ponúkame na prenájom kompletne zariadený, moderný, klimatizovaný, priestranný byt s balkónom a 2 garážovými státiami. Byt je situovaný na 5. poschodí zo 6 s výťahom. Dispozičné riešenie: vstupná chodba s vešiakovou zostavou s botníkom, obývačka spojená s kompletne vybavenou kuchyňou a jedálňou s výstupom na balkón, spálňa s manželskou posteľou a šatníkom, detská izba s 2 posteľami a roll-door zostavou, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta. Vybavenie: chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska, digestor, elektrická rúra. Parkovanie: k bytu prislúchajú 2 garážové parkovacie státia. V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť (potraviny, lekáreň, reštaurácia). Niekoľko detských ihrísk sa nachádza priamo vo vnútro bloku. Zastávka MHD 5 min. pešou chôdzou. Cena: 1.300 EUR/mesiac vrátane energií, internetu a káblovej TV Zábezpeka/kaucia: 1-mesačné nájomné Provízia RK: 500 EUR Kontakt: Janka Kováčová Mobil: 0948 174 804 / 0905 821 777 e-mail: kovacova@royals.sk In a new development TAMMI in Dúbravka we are offering to let a completely furnished and equipped 2-bedroom apartment with a balcony and 2 parking lots in a garage. The apartment is situated on the 5th floor out of 6 with elevator. Disposition: entrance hall with hanger assembly, living-room connected with a fully equipped kitchen and dining room entering the balcony, master bedroom with closet, another bedroom/kids room with 2 beds and closet, separate toilet, bathroom with bathtub. Equipment: fridge with freezer, electric cooking range, electric oven, fume hub. Parking: there are 2 parking lots in a garage belonging to the apartment. All amenities nearby (grocery store, pharmacy, restaurant). There are several playgrounds in the inner yard of the bock of flats. Bus and tram station 5 min. walking distance. Price: 1.300 EUR/month utilities/energies, internet and cable TV included Safety deposit: 1-month rent Agency fee: 500 EUR Contact: Janka Kováčová Mobile: 0948 174 804 / 0905 821 777 e-mail: kovacova@royals.sk

1 300 €/mes.
18,06 €/m²/mes.

Royals s.r.o.