Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 5 301 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Bratislava

1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 266
HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Bratislava Nové Mesto, Račianska ul. OPEN SPACE (199 m

HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Bratislava Nové Mesto, Račianska ul. OPEN SPACE (199 m

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 199 m²

Ponúkame na prenájom veľký exkluzívny administratívny priestor - OPEN SPACE o výmere 199 m2 vrátane sociálneho zariadenia a kuchynky. Je situovaný na 3 NP (nadzemnom podlaží) v objekte s obchodnými, administratívnymi a skladovými priestormi. Súčasná dispozícia priestoru je rozdelená na 3 časti: Prvá časť veľký priestor (OPEN SPACE), druhá časť menší priestor (možnosť využívať ako rokovaciu miestnosť alebo ho zlúčiť s veľkým priestorom). Tieto 2 časti sú oddelené veľkou sklenenou priečkou. Tretia časť zázemie s kuchynkou a sociálnym zázemím (zvlášť pre ženy a zvlášť pre mužov). Priestor je voľný od 1. februára 2020. VŠETKY CENY SÚ UVEDENÉ BEZ DPH !!! Cena bez DPH za OpenOffice komplet priestor 199 m2 je 9.50 €/m2/mesiac + prevádzkové náklady a energie. Cena bez DPH parkovacieho boxu 75 €/mesiac 1 státie. K dispozícii je voľných 16 parkovacích miest Vybavenie: - Na podlahe v OpenOffice sú kvalitné koberce. - Všetky priestory sú plne klimatizované a prepojene cez server kompletnou štruktúrovanou kabelážou pre PC sieť. - Možnosť objednať si buď štandardný internet ale aj vysoko-rýchlostný internet s opticky´m vláknom a vlastnou IP adresou. - Stravovanie je priamo pred budovou v 2 zariadeniach systém menu. - Priestory ako aj parkovacie miesta sú monitorované kamerovým systémom, každé podlažie má vlastný systém alarmu a nočnú službu. - K dispozícii máme aj vlastné pútače, Bilbordy a Megaboardy na našom pozemku. Je možné si ich aj dlhodobo prenajať. Províziu pre RK naplatíte! Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 341 366 alebo na dusanpozgay@haloreality.sk. ID ponuky: BA-49157 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

2 388 €/mes.
12 €/m²/mes.

HALO reality Bratislava
HALO reality - Prenájom, skladový priestor Bratislava Nové Mesto, (98 m2) Račianska ul. - NOVOSTAVBA

HALO reality - Prenájom, skladový priestor Bratislava Nové Mesto, (98 m2) Račianska ul. - NOVOSTAVBA

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame na prenájom veľký skladový priestor s vysokým stropom ( Svetlá výška: 4,5 m) v Bratislave na Račianskej ulici pri Figare, je situovaný vo dvore v uzavretom areály s administratívnymi a obchodnými objektami, chránený kamerovým systémom a strážnou službou. Do priestoru je priamy prístup s dodávkou cez sekčnú priemyselnú bránu na diaľkové ovládanie. Brána má rozmer: 3,3 x 4,2 m (Š x V)). Možnosť využitia pre rôzne účely. Voľné ihneď. Cena nájom: 6 -€ /m2/mesiac bez DPH Cena služby a energie: 1,20-€/m2/mes bez DPH Cena parkovanie: 75,-€/mes/miesto bez DPH PROVÍZIU NEPLATÍTE! Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 341 366 alebo na dusanpozgay@haloreality.sk. ID ponuky: BA-50136 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

900 €/mes.
9,18 €/m²/mes.

HALO reality Bratislava
HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Bratislava Ružinov, Trnávka - NOVOSTAVBA - EXK

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Bratislava Ružinov, Trnávka - NOVOSTAVBA - EXK

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 106 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Priestor sa nachádza v polyfunkčnom bytovom dome z roku 2010. Celková plocha je 106 m2, možnosť užívania dvoch samostatných priestorov s vlastnými vstupmi priamo z ulice. Priestor č. 1 s celkovou výmerou 83,255 m2 pozostáva zo vstupnej haly/recepcie, spojovacej chodby, dvoch menších priestorov, jednej väčšej miestnosti 27 m2, kúpeľne, toalety a plne vybavenej kuchynky. Priestor č. 2 s celkovou výmerou 23 m2 pozostáva zo zádveria, jednej miestnosti s veľkosťou 12,8 m2 a toalety. Priečky v objekte sú prispôsobené súčasnému využitiu a dajú sa upraviť podľa potreby. Priamo pred vstupom sa nachádzajú 3 parkovacie miesta, ktoré je možné odkúpiť za 20.000 € + DPH. Priestor je možné odkúpiť plne zariadený alebo bez zariadenia podľa žiadosti nového majiteľa. Obchodné priestory ponúkajú vynikajúcu možnosť pre vaše podnikanie, možnosť odkúpiť samotný priestor, prípadne zriadenú prevádzku súčasného využitia generujúcu mesačný zisk. Všetky informácie budú poskytnuté záujemcovi na osobnej obhliadke. Nízke režijné náklady. K uvedenej cene bude pripočítaná DPH. Maklér odporúča obhliadku. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0919 225 556 alebo na michaljediny@haloreality.sk. ID ponuky: BA-47469 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

235 000 €
2 216,98 €/m²

HALO reality  s. r. o.
HALO reality - Predaj, garáž Bratislava Ružinov, Nivy - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

HALO reality - Predaj, garáž Bratislava Ružinov, Nivy - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garáž   Úžítková plocha: 14 m²

NOVÁ VÝHODNÁ CENA! Ponúkame na predaj parkovacie miesta v podzemnej garáži, ktorá sa nachádza v novej vyhľadávanej lokalite CityPark Ružinov. V ponuke je 8 parkovacích miest, z ktorých je možné si vybrať. Všetky miesta sa nachádzajú na -3 poschodí podzemnej garáže do ktorej je vjazd resp. výjazd z ulíc Plynárenská aj Jarabinková. Parkovacie miesta sú situované v bezprostrednej blízkosti 2 výťahov, pričom jeden z nich vedie k obchodným prevádzkam v areáli a druhý do obytnej časti veže. Parkovacie miesta sú vhodným riešením nie len pre majiteľov bytov a apartmánov či obchodných priestorov v komplexe, ale rovnako pre súkromné a firemné účely parkovania v blízkom okolí. O údržbu parkovacieho miesta sa stará správca budovy a k dispozícií je pre každého majiteľa parkovacieho miesta čip na otváranie vchodov a východov podzemnej garáže. Možnosť kúpy jedného alebo viacerých miest naraz, ako súkromná osoba alebo do firemného vlastníctva. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 677 388 alebo na lenkajusko@haloreality.sk. ID ponuky: BA-52925 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

17 300 €
1 235,71 €/m²

HALO reality  s. r. o.
Na predaj 4 izbový byt na Rozvodnej ulici na Kramároch, BAIII

Na predaj 4 izbový byt na Rozvodnej ulici na Kramároch, BAIII

Lokalita: Rozvodná, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 91 m²

Ponúkame na predaj 4izbový byt na Kramároch na Rozvodnej ulici. Byt má výmeru 91m2 + terasa a nachádza sa na 4.poschodí v novostavbe s výťahom. Byt sa predáva v štandarde, interiérové dvere, podlahy, komplet sanita a kuchyňa so spotrebičmi. K bytu prislúcha pivnica. V prípade záujmu je možné prikúpiť parkovacie státie. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť.

355 000 €
3 901,10 €/m²

Reality Bratislava, s.r.o.
VÝHĽAD SNOV - KOMPLETNE ZARIADENÝ 3i (78,91m2) s VEĽKOU TERASOU (33,9m2)

VÝHĽAD SNOV - KOMPLETNE ZARIADENÝ 3i (78,91m2) s VEĽKOU TERASOU (33,9m2)

Lokalita: Bratislavská, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 79 m²

B10 Vám ponúka na predaj nadštandardný, plne zariadený 3 izbový byt s úžitkovou plochou 78,91m2 (z toho 6,61m2 pivničná kobka) s priestrannou terasou (+33,9m2) a balkónom (+2,51m2) v štvorpodlažnom tehlovom bytovom dome (kolaudácia 2010), ktorý je súčasťou projektu Rezidencia Záhorská. Byt sa nachádza na najvyššom 4. nadzemnom podlaží, pričom orientácia obývačky s kuchyňou, odkiaľ sa vychádza na terasu je na východ. Spálňa a detská izba sú orientované na západ. Dispozične byt pozostáva z predsiene, z ktorej sa dostávame po pravej strane do priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou, odkiaľ je východ na terasu. Keď sa vyberieme zo vstupnej chodby doľava, nájdeme postupne detskú izbu, spálňu (z ktorej je východ na balkón), veľkú kúpeľňu a samostatné WC. K bytu prislúcha murovaná pivničná kobka, ktorá spoľahlivo poslúži na uskladnenie všetkých sezónnych vecí. Byt prešiel pred pár rokmi rekonštrukciou, počas ktorej sa vymenili podlahy a boli spravené sadrokartónové podhľady s podsvietením s možnosťou ovládania a bodové osvetlenie. Na terase bola položená drevoplastová podlaha. Byt je vo veľmi dobrom stave a predáva sa kompletne zariadený. Kuchynská linka je zariadená vstavanými spotrebičmi značky Whirlpool - elektrická rúra, mikrovlnka, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, digestor. Nábytky v spálni aj v predsieni boli realizované na mieru nábytkovými štúdiami SEGUM, resp. ZAMA interiér. Klimatizácia značky Daikin sa nachádza v obývacej izbe. Za zmienku v neposlednom rade stojí určite hliníková pergola francúzskej značky Solisystem, ktorú môžete ovládať pomocou diaľkového ovládania. Disponuje tiež senzormi (dažďovým a veterným), ktoré automaticky zatiahnu/vytiahnu strešné lamely a bočné screeny v prípade dažďa alebo silného vetra. LOKALITA: Záhorská Bystrica je vyhľadávanou lokalitou najmä vďaka svojej výbornej dopravnej dostupnosti (15 min. do centra mesta), ako aj kompletnej občianskej vybavenosti (potraviny, reštaurácie, kaviarne, lekáreň, pekáreň, pošta, fitnescentrum, základná škola, škôlky, detské ihriská, zdravotné stredisko, Bory Mall - 6 min. autom). Projekt Rezidencia Záhorská sa nachádza priamo pri vstupe do Záhorskej Bystrice smerom od centra Bratislavy. V bezprostrednej blízkosti bytového domu (1 min.) je zastávka MHD (linky č. 36, 37), vďaka čomu budúci majitelia nie sú odkázaní na auto. TIP MAKLÉRA: Ponuka je svojím charakterom určená pre pár, prípadne rodinku, ktorá ocení možnosť vychutnať si raňajky pri východe slnka, prípadne večerné posedenia s rodinou, či priateľmi na štýlovej terase s krásnym výhľadom na neďaleké lesy Malých Karpát, kostola a starú časť Záhorskej Bystrice. Ponuka je zaujímavá pre ľudí, ktorí snívajú o bývaní v blízkosti prírody, no zároveň chcú žiť v lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta. K bytu je možné dokúpiť garážové státie. Pre bližšie info ohľadom parkovania ma prosím kontaktujte na nižšie uvedenom t.č. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 83368 Cena: 249990 €  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

249 990 €
3 164,43 €/m²

B10 reality, s.r.o.
1izb byt, balkón, parkovacie miesto, novostavba

1izb byt, balkón, parkovacie miesto, novostavba

Lokalita: Važská 16, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Skutočný 1-izb byt s oddelenou kuchyňou, murovanou pivnicou, balkónom a vl. parkovacím miestom. TOP REALITY BRATISLAVA ponúka na predaj jeden z najlepších štartovacích bytov vo Vrakuni. - V prvom rade má byt výbornú polohu. Na rozhraní rodinných domov, v jednosmernej ulici. Okolitá nízka zástavba neevokuje sídliskové bývanie. Na peši je dosiahnuteľná kompletná vybavenosťou pre dospelých aj pre deti, mestská časť postupne zrekonštruovala všetky detské ihriská, blízko je hrádza, lesopark aj v súčastnej dobe na prechádzku požadovaný “extravilán” :) - Dom, v ktorom sa byt nachádza je 15ročná tehlová stavba s vlastným uzavretým parkovacím dvorom, kde má každý vyhradené svoje miesto a slušnými, prevažne mladými susedmi. - Byt samotný má veľmi dobrú dispozíciu: na 40m2 sa rozkladá oddelená priestranná kuchyňa a samostatná izba, kúpeľňa s vaňou spojená s wc. Veľkým benefitom je balkón a murovaná pivnica. Nachádza sa na 3 zo 4 posch. bez výťahu a je výbornej JV orientácie s množstvom zelene pred oknami. - Nízke mesačné náklady iba 90,- Eur + elektrika a plyn na varenie. Byt má centrálne kúrenie radiátormi. - V cene bytu je vstavané zariadenie, kuchyňa so všetkými zabudovanými spotrebičmi, svietidlá a v prípade záujmu po dohode aj iný mobiliár. Byt je bez tiarch, možnosť kúpy na úver! Cena spolu: 109.900,- plus provízia pre RK

109 900 €
2 747,50 €/m²

Top Reality Bratislava
Úplne nový, klimatizovaný, 1-izbový byt so zasklenou lódžiou

Úplne nový, klimatizovaný, 1-izbový byt so zasklenou lódžiou

Lokalita: Šancová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Na prenájom ponúkame nový, ešte neobývaný, zariadený, 1-izbový byt v novostavbe, v lukratívnom prostredí, na Šancovej ulici. Lokalita je obľúbená najmä pre blízkosť Hlavnej stanice, pešou dostupnosťou do centra, či do nákupných centier. V blízkom okolí sa nachádza taktiež Račianske mýto, jeden z hlavných MHD uzlov Bratislavy.Račianske mýto je tiež obľúbené pre veľký park s možnosťami oddychu, relaxu či prechádzok. V blízkom okolí sa nachádza mnoho reštaurácií, kaviarní, škôlka, banky, Autobusová stanica, nákupné centrum Central či Trnavské mýto. Byt sa nachádza na 2.poschodí v 23-podlaždnom bytovom dome. Bytový komplex Premiére je novostavba kolaudovaná v roku 2020. Bytový dom disponuje plnou občianskou vybavenosťou, ako sú napríklad potraviny či kaviareň. Na šiestom poschodí bytového domu sa nachádza súkromná záhrada, prístupná pre všetkých obyvateľov komplexu. K dispozícií taktiež detské ihrisko v MŠ Beskydská, výhradne pre obyvateľov Premiére, dostupné cez víkendy a v popoludňajších hodinách. V objekte sa taktiež nachádza 24h recepcia a bezpečnostná služba. Byt je orientovaný na Juh, vďaka čomu je presvetlený. Táto orientácia Vám poskytne jedinečný výhľad na Šancovú ulicu, vďaka čomu môžete zažiť pravú atmosféru centra mesta priamo u Vás doma. K bytu o výmere 32 m² prislúcha lódžia s rozlohou 4,8 m². Byt je klimatizovaný. K dispozícií je elektrická kolobežka. Byt je dostupný k nasťahovaniu ihneď. Dispozícia bytu: -vstupná hala -kúpeľňa so sprchovým kútom a WC -spací kút -obývačka prepojená s kuchyňou -lodžia Mesačný nájom je 480€+ 100€ (energie). Depozit a provízia sa platí vo výške jedného nájmu.

480 €/mes.
12,97 €/m²/mes.

FINEP SK a. s.
Citypark ružinov parkovacie miesto a sklad v podzemnej garáži

Citypark ružinov parkovacie miesto a sklad v podzemnej garáži

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garáž   Úžítková plocha: 5 m²

TOP REALITY BRATISLAVA ponúka na predaj parkovacie miesto na -2p. podzemnej garáže pod vežou A. Je možnosť kúpy len samotného parkovacieho státia za 18.500,- Eur Alebo spolu s bezprostredne susediacim skladom za 22.000,- Eur Sklad má veľkosť 5,5m2. Rozmeru cca 2x3m.

18 500 €
3 700 €/m²

Top Reality Bratislava
V oblakoch, vo vlastnom súkromnom svete, vysoko nad ruchom mesta Citypark Ružinov

V oblakoch, vo vlastnom súkromnom svete, vysoko nad ruchom mesta Citypark Ružinov

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

Panoramatický výhľad z veľkej terasy, mesto ako na dlani, garáž 3-izb. byt, Ružinov- Plynárenská ul – Ponúkame exkluzívne na prenájom byt na 20/21 poschodí v exkluzívnej novostavbe City Park Ružinov vo vyhľadávanej lokalite pre blízkosť starého mesta a v tesnej blízkosti bussines centier (Apollo, BBC 1-5, CBC, BCB, Forum a iné ) - ideálnu pre zahraničného manažéra, príp. niekoho, ktorý ocení pešiu dostupnosť do práce a blízku vybavenosť. Eurovea, cyklohrádza, kúpalisko, všetko do 5min. Aktuálne už je k dispozícií aj vnútroblokový dvor, kde sa nachádza detské ihrisko, vonkajšie fitness, lezecká stena, „venčisko“ pre psíkov, parčík a obchodné priestory, kaviarničky, potraviny, atd v ktorých bude všetko potrebné pre komfortné mestské bývanie a pritom s dostupnosťou napr hrádze na bicyklovanie, či všetkých ružinovských ihrísk. Byt svojou polohou na takmer najvyššom poschodí a iba s jedným susedom zabezpečuje viac ako nerušené a pokojné bývanie. Zabezpečuje pocit luxusu, súkromie a prehľad. Dispozične sa na 92 m2 plochy nachádzajú tri nepriechodné izby, samost kúpeľňa s vaňou, wc a cca 30 m2 veľká terasa, čiastočne prekrytá slnečnou markízou, zariadená záhradným nábytkom, tujami, prístupná z obývačky s panoramatickým výhľadom do diaľky na celý zimný prístav, hrad, Dunaj a v noci krásne osvetlené mosty. Byt sa prenajíma komplet zariadený so všetkými zabudovanými spotrebičmi v kuchyni. Zariadenie bolo robené na mieru, interiér navrhovaný architektom v industriálnom štýle, viacero nadštandardných, účelných aj efektných vychytávok, rôzne druhy podsvietení, či náladových osvetlení a najmä obrovské množstvo úložných priestorov. K dispozícií optický internet, TV s celosvetovými kanálmi. Kvalitná stavba a dobrí susedia zabezpečujú nerušené a pokojné bývanie. V cene parkovacie miesto v suteréne objektu, v prípade záujmu aj pivnica na bicykle, kočík a pod. Provízia pre sprostredkovateľa iba 1 mesačný nájom bez energií! Cena: 1300,-/mesiac + 250,- /mesiac energie

1 300 €/mes.
14,13 €/m²/mes.
+ 250 €/mes. energie
Top Reality Bratislava
Citypark Ružinov, terasa, panoramatický výhľad, parkovanie, šatník

Citypark Ružinov, terasa, panoramatický výhľad, parkovanie, šatník

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Blízko Eurovea, cyklohrádza, centrum mesta, parky a zeleň 3-izb. byt, Ružinov- Plynárenská ul – Ponúkame exkluzívne na prenájom novostavbuCity Park Ružinov vo vyhľadávanej lokalite v novom centre Bratislavy s viacerými bussinescentrami (Apollo, BBC 1-5, CBC, BCB, Forum a iné ) naokolo - ideálnu pre zahraničného managera, príp. niekoho, kto ocení pešiu dostupnosť do práce, blízku vybavenosť, shopping Eurovea a výborné voľnočasové možnosti. Aktuálne už je k dispozícií aj vnútroblokový dvor, kde sa nachádza detské ihrisko, vonkajšie fitness, lezecká stena, „venčisko“ pre psíkov, parčík a obchodné priestory, v ktorých bude všetko potrebné pre komfortné mestské bývanie a pritom s dostupnosťou napr hrádze na bicyklovanie, či všetkých ružinovských ihrísk. Byt sa nachádza na 6/21 poschodí nadštandardnej novostavby. Kvalitná stavba a dobrí susedia zabezpečujú nerušené a pokojné bývanie. Dispozične sa na 78 m2 plochy nachádzajú tri nepriechodné izby, vstupovací šatník, samost kúpeľňa s vaňou a wc, šatník a pekná terasa veľkosti cca 10 m2 prístupná z obývačky s výhľadom do diaľky až na televíznu vežu. Byt sa prenajíma komplet nadštandardne zariadený so všetkými zabudovanými spotrebičmi v kuchyni, alebo aj bez zariadenia. Zariadenie bolo robené na mieru, interiér navrhovaný architektom, viacero nadštandardných, účelných aj efektných vychytávok. K dispozícií optický internet, TV s celosvetovými kanálmi, klimatizácia. Je voľný ihneď, možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemnej garáži, dostupnej výťahom až do bytu za 60 eur/mesiac. Provízia pre sprostredkovateľa 1 mesačný nájom. Cena: 800,-/mesiac + 200,- /mesiac energie

800 €/mes.
10,26 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
Top Reality Bratislava
Moderné kancelárske priestory v novostavbe v centre BА 166м2

Moderné kancelárske priestory v novostavbe v centre BА 166м2

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Moderné kancelárske priestory v novostavbe priamo v centre Bratislavy Prenajmeme moderné kancelárske priestory v malom udržiavanom súkromnom dome priamo v centre pešej zóny Starého Mesta. Ihneď k dispozícii. Výhodná lokalita: Bratislava - Staré Mesto Celková plocha: 166 m2 Poschodie: 3 Stav objektu: kompletná rekonštrukcia, plávajúca podlaha, klíma, otvárateľné okná, výťah. Dispozícia: 4 samostatné izby, 2 kúpeľne spojené s WC a 1 samostatné WC pri vchode, 1 väčšia konferenčná miestnosť, kuchyňa-štúdio, na veľkej chodbe sa dá spraviť aj recepcia. Prenajíma sa s nábytkom. Všetko je v perfektnom stave. Klimatizácia v každej izbe. Útulné, pohodlné priestory. Bezpečné prostredie, pokojní susedia. Kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť MHD. V okolí sa nachádza viacero kancelárskych budov, množstvo reštaurácií a kaviarní, pobočiek bánk atď. Cena: 1. Nájomné: 166 eur x 10 eur m2 = 1660 eur/mes 2. Záloha: - elektrina: 80 eur/mes - kúrenie a teplá voda: 80 eur/mes - vodné a stočné: 60 eur/mes - údržba a oprava výťahu: 30 eur/mes - odvoz odpadu: 30 eur/mes 3. Služby: - čistenie spoločných priestorov, - všeobecná elektrina, - údržba spoločných priestorov v dome, - údržba klimatizácií, - kúrenie kotlami, - hasičské služby, atď. Spolu =160 eur/mes Celková cena: 2 100 € mesačne + DPH

2 100 €/mes.
vrátane energií
ABC- real
Pozrite si najlepšiu ponuku nebytových priestorov v Starom Meste v Bratislave

Pozrite si najlepšiu ponuku nebytových priestorov v Starom Meste v Bratislave

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Ponúkame nebytové priestory na predaj v objekte s piatimi nadzemnými a dvomi podzemnými podlažiami. Tehlový objekt je po kompletnej rekonštrukcii NEBYTOVÉ PRIESTORY -1NP č. 102 - 47,10m2 - 141 500 € -1NP č. 103 - 42,06m2 - 126 200 € -1NP č. 104 - 70,11m2 - 210 500 € -1NP č. 105 - 53,01m2 - 159 000 € Štandrard nebytových priestorov: vchodové protipožiarne dvere interiérové dvere protihlukové platové okná laminátová podlaha alebo koberec sociálne zariadenie všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy slaboprúdové rozvodu pre internet, TV, intercom Ceny nebytových priestovov sú + DPH. LOKALITA - Centrum starého mesta – záhrada prezidentského paláca, Horský park, Hrad - Výhľad na Bratislavský hrad alebo do tichého uzatvoreného dvora - Nadštandardné apartmány so zárukou 2 roky - Tehlová konštrukcia budovy - Tichá lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou MHD

126 000 €

ABC- real
Prenájom 2 izb. byt, LUŽNÁ ul.

Prenájom 2 izb. byt, LUŽNÁ ul.

Lokalita: Lužná, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v Petržalke, Lužná ul.. Byt má výmeru 60 m2 + balkón. Nachádza sa na 4. poschodí 5 poschodového bytového domu s výťahom. Byt sa nachádza v novostavbe z roku 2013. Má plastové okná, plávajúceho podlahy v obývačke a spálni, dlažbu v predsieni, kúpeľňu s vaňou, samostatné WC, kuchynskú linku so spotrebičmi. Byt je kompletne zariadený. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, obchodné centrum Aupark (obchody, služby, kino...), nábrežie Dunaja, Sad Janka Kráľa, rýchla dostupnosť do centra... Cena 600 €/mesiac + elektrina Kontakt: NIKO-REAL, s.r.o., Ing. Katarína Bajčeva, 0903 718 743, 0903 905 588 Našu kompletnú aktuálnu ponuku si môžete pozrieť na www.nikoreal.sk

600 €/mes.
10 €/m²/mes.

NIKO - REAL, s. r. o.
Kancelárske priestory, Mierová ul., SOLITAIRE

Kancelárske priestory, Mierová ul., SOLITAIRE

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 73 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový nebytový priestor, vhodný na kancelárie (administratívne priestory) v Ružinove - Prievoz na Mierovej ulici. Priestor je momentálne využívaný a prispôsobený na bývanie. Priestor má výmeru 71,87 m2, má terasu o výmere 11,40 m2 zasklenú plastovými oknami, pivnicu o výmere 1,50 m2. Nachádza sa na prízemí 5 poschodového, tehlového bytového domu, ktorý je zateplený. Pozemok pod domom je v spoluvlastníctve vlastníkov bytov v dome. Nachádza sa v stavbe Solitaire (kolaudácia v roku 2006), má plastové okná, žalúzie, plávajúce podlahy v izbách, dlažbu na chodbe, drevené interiérové dvere a zárubne, v predsieni vstavanú skriňu, rohovú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, chladnička), WC je samostatné – závesný podomietkový systém. Kuchyňa je spojená s obývačkou, jedálňou a pracovným kútom. Výhodou bytu je vlastné kúrenie, veľký samostatný šatník s policami, samostatné spálne. Cena priestoru je 181 500 € Možnosť dokúpiť garáž v suteréne domu za 25 000,- EUR. Podlahová plocha garáže je 16,80 m2. K cene bude pripočítaná provízia vo výške 3% z kúpnej ceny.   Provízia zahŕňa kvalitné realitné a právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti: - vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie (zmluva o budúcej zmluve, rezervačná zmluva, zmluva o prevode vlastníctva bytu, návrh na vklad vlastníckych práv, prípadné dodatky, protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti...) - notárske poplatky spojené s overovaním podpisov predávajúceho na zmluve o prevode vlastníctva bytu - správny poplatok (kolok v hodnote 66,- EUR) spojený s návrhom na vklad vlastníckych práv - zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom znalca, ktorý je akceptovaný všetkými bankami Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponúkame bezplatné stretnutie a poradenstvo s hypotekárnym špecialistom priamo u nás v kancelárii. Kontakt: NIKO-REAL, s.r.o., Ing. Katarína Bajčeva, 0903 718 743, 0903 905 588 Našu kompletnú aktuálnu ponuku si môžete pozrieť na www.nikoreal.sk

181 500 €
2 486,30 €/m²

NIKO - REAL, s. r. o.
Reštauračné priestory na predaj - ICT Vajnorská

Reštauračné priestory na predaj - ICT Vajnorská

Lokalita: Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Reštauračné priestory   Úžítková plocha: 158 m²

Ponúkame na predaj komerčný priestor vo vyhľadávanej lokalite Nového Mesta, VAJNORSKÁ ul. Priestor má výmeru 157,81 m2, nachádza sa na prízemí polyfunkčného domu ICT Vajnorská, ktorý bol kolaudovaný v roku 2001. Bytový dom má energetický certifikát B. Rozprestiera sa na 2 podlažiach. Výklad je orientovaný do ulice. Dispozícia: Prízemie: otvorený priestor, 2x WC Podzemné podlažie: salónik, vybavená kuchyňa, kancelária, 2x sklad, hygienická časť. Priestor je vhodný na obchod, služby, gastronómiu, reštauračné účely... Cena: 299 000 € Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponúkame bezplatné stretnutie a poradenstvo s hypotekárnym špecialistom priamo u nás v kancelárii. Kontakt: NIKO-REAL, s.r.o., Ing. Katarína Bajčeva, 0903 718 743 Našu kompletnú aktuálnu ponuku si môžete pozrieť na www.nikoreal.sk

299 000 €
1 892,41 €/m²

NIKO - REAL, s. r. o.
Parkovacie miesto, PERLIČKOVA ul.

Parkovacie miesto, PERLIČKOVA ul.

Lokalita: Perličková, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Spevnené plochy

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Podunajských Biskupiciach, pred bytovým domom na Perličkovej ulici. Cena: 4500,- EUR Kontakt: NIKO-REAL, s.r.o., Ing. Katarína Bajčeva, 0903 718 743, 0903 905 588 Našu kompletnú aktuálnu ponuku si môžete pozrieť na www.nikoreal.sk

4 500 €
346,15 €/m²

NIKO - REAL, s. r. o.
Luxusný 3 izb. byt v novostavbe, MÝTNA ul.

Luxusný 3 izb. byt v novostavbe, MÝTNA ul.

Lokalita: Mýtna, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Ponúkame na predaj LUXUSNÝ 3 izbový byt v NOVOSTAVBE v Starom Meste, MÝTNA ul.   - byt má výmeru 78,68 m2 + 2x veľká LOGGIA - nachádza sa na 4. poschodí zatepleného bytového domu. Bytový dom má energetický certifikát A - novostavba BLUMENTÁL, skolaudovaná v roku 2018 - pozemok pod domom je v spoluvlastníctve vlastníkov bytov v dome.   Byt je kompletne a MODERNE vybavený, má hliníkové okná s elektrickými vonkajšími roletami; laminátové podlahy; v kúpeľni sa nachádza vaňa aj sprchovací kút; WC je samostatné, s umývadlom; kompletne vybavená kuchynská linka do tvaru U, kávovar a rúra zn. Siemens, práčka zn. Whirlpool, varná doska, chladnička; ústredné radiátorové kúrenie, STROPNÉ chladenie. Byt je ZARIADENÝ.   Byt je orientovaný na 2 svetové strany: obývačka spojená s kuchyňou, loggia a spálňa sú orientované do Mýtnej ul., druhá spálňa s loggiou sú orientované do vnútrobloku.   K bytu je možné dokúpiť vnútorné parkovacie státie v suteréne domu.   V okolí domu je k dispozícii široká škála občianskej vybavenosti – škola, škôlka, obchodné prevádzky, služby, kultúrne pamiatky, úrady, reštaurácie, potraviny, kaviarne... Priamo na prízemí domu sa nachádza nákupná pasáž – reštaurácie, kaviarne, potraviny, drogéria, kvetinárstvo. Na námestí sa organizujú kultúrne podujatia.   CENA BYTU: 425 000,- EUR CENA GARÁŽOVÉHO STÁTIA: 35 000,- EUR Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponúkame bezplatné stretnutie a poradenstvo s hypotekárnym špecialistom priamo u nás v kancelárii.   Kontakt: NIKO-REAL, s.r.o., Ing. Katarína Bajčeva, 0903 718 743   Našu kompletnú aktuálnu ponuku si môžete pozrieť na www.nikoreal.sk

425 000 €
5 448,72 €/m²

NIKO - REAL, s. r. o.
2 izb. byt, STARÉ GRUNTY, novostavba

2 izb. byt, STARÉ GRUNTY, novostavba

Lokalita: Staré Grunty, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v novostavbe pri obchodnom centre CUBICON!   INFO O BYTE: - nachádza sa v Karlovej Vsi, na ul. STARÉ GRUNTY - byt má výmeru 65,97 m2 + 1,75 m2 pivnica + 3,80 m2 BALKÓN - nachádza sa na 5. poschodí osem poschodového, zatepleného bytového domu - bytový dom bol skolaudovaný v roku 2009. Energetický certifikát B. - pozemok pod domom je v spoluvlastníctve vlastníkov bytov v dome - mesačné náklady: 161,- EUR + elektrina - možnosť suchou nohou prejsť do obchodného centra CUBICON   Byt sa nachádza v 11 ročnej NOVOSTAVBE.   Na byte prebehla nová rekonštrukcia. V rámci rekonštrukcii boli vymenené: nové stierky a maľovky; nové interiérové dvere, zárubne a kľučky; v kúpeľni nová dlažba, obklad, kúpeľňová skrinka s umývadlom a batériou, vaňa aj sprchovací kút; vo WC umývadlo; nové plávajúce podlahy. Samostatný šatník s policovým systémom! Nová KUCHYNSKÁ LINKA.   Možnosť kúpy garážového státia v suteréne bytového domu.   CENA: 225 900,- EUR K cene bude pripočítaná provízia vo výške 2% z kúpnej ceny.   Provízia zahŕňa kvalitné realitné a právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti: - vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie (zmluva o budúcej zmluve, rezervačná zmluva, zmluva o prevode vlastníctva bytu, návrh na vklad vlastníckych práv, prípadné dodatky, protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti...) - notárske poplatky spojené s overovaním podpisov predávajúceho na zmluve o prevode vlastníctva bytu - správny poplatok (kolok v hodnote 66,- EUR) spojený s návrhom na vklad vlastníckych práv - zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom znalca, ktorý je akceptovaný všetkými bankami Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponúkame bezplatné stretnutie a poradenstvo s hypotekárnym špecialistom priamo u nás v kancelárii. Kontakt: NIKO-REAL, s.r.o., Ing. Katarína Bajčeva, 0903 718 743 Našu kompletnú aktuálnu ponuku si môžete pozrieť na www.nikoreal.sk

225 900 €
3 371,64 €/m²

NIKO - REAL, s. r. o.
Predaj 1 izb.bytu na Kadnárovej ul., v Novostavbe v tichej lokalite.

Predaj 1 izb.bytu na Kadnárovej ul., v Novostavbe v tichej lokalite.

Lokalita: Kadnárova, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt na Kadnárovej ul. v Krasňanoch. Výmera bytu je 43,32m2 sa nachádza na zvýšenom prízemí v 10-ročnej novostavbe. V rámci spoločných priestorov je možnosť využívať kočikáreň. Dispozícia bytu: za vchodovými dverami je chodba z ktorej sa ide do kúpelne s WC, do priestranného šatníka s policami a odkladacím priestorom a do obývacej izby. Tu sa nachádza kuchynská linka rohová so zabudovanými spotrebičmi, chladnička s mrazničkou.... Spacia časť je oddelená nábytkom a poskytuje dostatok priestoru na postel. V byte je plávajúca podlaha, bezpečnostné dvere, plastové okná, v dome pevná linka aj optický kábel. Byt a prístup k bytu je bezbariérový. Spolu s bytom sa predáva aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod domom.  Krasňany sú lokalita s výbornou priamou dostupnosťou do centra mesta, zároveň v blízkosti Karpát, možnosť cykloturistiky a turistiky. Je tu kompletná infraštruktúra, zeleň a výborná dostupnosť aj na Mhd a aj vlaková stanica Vinohrady. Kontakt: Podhorská Monika 0905 673 706 Cena za byt je 123 990 €. K cene bude pripočítaná provízia pre našu RK vo výške 2 500 €, za kompletný právny servis.

123 990 €
2 883,49 €/m²

NIKO - REAL, s. r. o.
1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 266