Novostavby.sk
Nájdených 3 178 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Bratislava

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 159
Top ponuka exkluzívnej budovy

Top ponuka exkluzívnej budovy

Lokalita: Prípojná 5, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 2034 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne priestory v osobnom vlastníctve špecifického zamerania (showroom, kancelárske a skladové priestory) v lokalite frekventovanej križovatky (cca. 30tis. vozidiel denne) s možnosťou využitia mimoriadnej opcie na odkúpenie objektu. Špecifikácia objektu: Prípojná 5, Bratislava - Podunajské Biskupice Výmera pozemku: 2.837 m2 Úžitková plocha: 2.034 m2 Zastavaná plocha: 935 m2 Dispozícia objektu: 1.NP : 878 m2 /výstavná hala, foyer, sociálne zariadenia, sklad, kotolňa, kancelária, garáž/ 2.NP : 187 m2 /5 kancelárií, sociálne zariadenia, kuchynka/ 3.NP : 368 m2 /kancelária (open space), 1 samostatná kancelária, sociálne zariadenia, kuchynka/ 4.NP : 405 m2 /1 kancelária (open space), 1 apartmán (3 izby, šatník, kuchyňa, kúpeľňa, WC, terasa) 5.NP : 193 m2 /1 apartmán (3 izby, 2 kúpeľne, sauna, kuchyňa, šatník, technická miestnosť, terasa) Konštrukčná časť budovy je riešená ako železo-betónový monolitický skelet (budova B) s výplňovým murivom tehla 380, zateplenie PS 100 mm, nízkoenergetické drevo-hliníkové a plast-hliníkové okná a dvere Internorm, hala z oceľovej konštrukcie (budova A) opláštenie panel PUR 120 mm, hliníková presklená fasáda z bezpečnostného skla. Technické zabezpečenie budovy: - vykurovanie objektu teplovodne cez radiátory, kotle 3ks Viessmann Vitodens 200, príprava TUV Viessmann Vitocell 100 - chladenie objektu prostredníctvom lokálnych vnútorných nástenných a stropných splitov s vonkajšími jednotkami umiestnenými na strechách objektu, značky Daikin a Sinclair - elektro: v budove sú osadené svetelné zdroje s nízkym odberom elektrickej energie, veľké reflektorové osvetlenie interiéru a exteriéru realizované indukčnými svetelnými zdrojmi s nízkym odberom energie ale veľkým svetelným výkonom - slaboprúdové siete: budova má komplet štruktúrovanú káblovú sieť (FTP), telefónnu sieť (FTP), televíznu sieť (koax), pripojenie budovy s vysokorýchlostným internetom (500Mb/s), budova je zabezpečená komplet kamerovým systémom, alarmom a dymovými hlásičmi - zvislá doprava v budove prostredníctvom trakčného výťahu (5 staníc)

4 300 000 €
2 114,06 €/m²
+ 1000 €/mes. energie
Aran Yacht Investment, s.r.o.
Ponúkame na dlhodobý prenájom exkluzívne priestory

Ponúkame na dlhodobý prenájom exkluzívne priestory

Lokalita: Prípojná, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 2034 m²

ŠPECIÁLNA CENA ZA CELÝ OBJEKT! Ponúkame na dlhodobý prenájom exkluzívne priestory v osobnom vlastníctve špecifického zamerania (showroom, kancelárske a skladové priestory) v lokalite frekventovanej križovatky (cca. 30tis. vozidiel denne) s možnosťou využitia mimoriadnej opcie na odkúpenie objektu. Špecifikácia objektu: Prípojná 5, Bratislava - Podunajské Biskupice Výmera pozemku: 2.837 m2 Úžitková plocha: 2.034 m2 Zastavaná plocha: 935 m2 Dispozícia objektu: 1.NP : 878 m2 /výstavná hala, foyer, sociálne zariadenia, sklad, kotolňa, kancelária, garáž/ 2.NP : 187 m2 /5 kancelárií, sociálne zariadenia, kuchynka/ 3.NP : 368 m2 /kancelária (open space), 1 samostatná kancelária, sociálne zariadenia, kuchynka/ 4.NP : 405 m2 /1 kancelária (open space), 1 apartmán (3 izby, šatník, kuchyňa, kúpeľňa, WC, terasa) 5.NP : 193 m2 /1 apartmán (3 izby, 2 kúpeľne, sauna, kuchyňa, šatník, technická miestnosť, terasa) Konštrukčná časť budovy je riešená ako železo-betónový monolitický skelet (budova B) s výplňovým murivom tehla 380, zateplenie PS 100 mm, nízkoenergetické drevo-hliníkové a plast-hliníkové okná a dvere Internorm, hala z oceľovej konštrukcie (budova A) opláštenie panel PUR 120 mm, hliníková presklená fasáda z bezpečnostného skla. Technické zabezpečenie budovy: - vykurovanie objektu teplovodne cez radiátory, kotle 3ks Viessmann Vitodens 200, príprava TUV Viessmann Vitocell 100 - chladenie objektu prostredníctvom lokálnych vnútorných nástenných a stropných splitov s vonkajšími jednotkami umiestnenými na strechách objektu, značky Daikin a Sinclair - elektro: v budove sú osadené svetelné zdroje s nízkym odberom elektrickej energie, veľké reflektorové osvetlenie interiéru a exteriéru realizované indukčnými svetelnými zdrojmi s nízkym odberom energie ale veľkým svetelným výkonom - slaboprúdové siete: budova má komplet štruktúrovanú káblovú sieť (FTP), telefónnu sieť (FTP), televíznu sieť (koax), pripojenie budovy s vysokorýchlostným internetom (500Mb/s), budova je zabezpečená komplet kamerovým systémom, alarmom a dymovými hlásičmi - zvislá doprava v budove prostredníctvom trakčného výťahu (5 staníc)

19 990 €/mes.
9,83 €/m²/mes.
+ 1000 €/mes. energie
Aran Yacht Investment, s.r.o.
Na predaj výnimočný 3i byt s terasou v novostavbe

Na predaj výnimočný 3i byt s terasou v novostavbe

Lokalita: Ota Holúska, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3i byt v novostavbe mestskej časti Bratislava Záhorská Bystrica. Táto jedinečná nehnuteľnosť sa nachádza v novovybudovanej lukratívnej časti s dobre vybudovanou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou. Byt sa nachádza na štvrtom nadzemnom podlaží (4/4) bytového domu, na rozhraní so zástavbou rodinných domov, čím zaručuje príjemné výhľady na panorámu jednak luxusnej časti Záhorskej Bystrice ako aj samotných Karpát. Vhodnú dispozíciu bytu, kde je ideálne využitý každý m2, reprezentuje jeho podlahová plocha 75m2 a terasa ideálnych rozmerov s bohatou výmerou tiež 75m2. Bytový dom sa nachádza v skvelej kondícii a spĺňa kvalitné štandardy vybavenia, pri ktorých bolo myslené na všetko. Ideálny komfort bývania dopĺňa parkovanie suchou nohou v podzemnej garáži bytového domu a pivničná kobka, ktoré sa predávajú k bytu. Cena: Byt 355 000,- EUR Garážové státie 18 000,- EUR Pivničná kobka 7 000,- EUR

355 000 €
2 366,67 €/m²

Luxsusne priestranný hausbot v Ružinove

Luxsusne priestranný hausbot v Ružinove

Lokalita: Vlčie hrdlo, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Hausbót   Úžítková plocha: 425 m²

Luxusný hausboat absolútne jedinečný, celoročne obývateľný s perfektnou polohou na Vlčom hrdle. Bývanie na vode má svoje čaro ako byť na dovolenke každý deň. Tento mestský hausboat ponúka veľkorysý priestor 425m2, čo ho pasuje na najväčší hausbot na realitnom trhu. Je dvojpodlažný s veľkou terasou. Novostavba je vyrobená z kvalitných materiálov, obložená smrekovým drevom a s plastovými drevenými oknami. Investor sa inšpiroval nemeckým architektom, ktorého najmodernejšie štýlové hausboaty sú osadené v Nemecku, Rakúsku a na viacerých miestach riek západnej Európy. Inštalovaná fotovoltalika a čerpanie pitnej vody z vlastnej studne pri brehu, robí tento hausboat skoro energeticky samostatným. Malé náklady na bývanie prispievajú k atraktivite tejto hnuteľnosti. Kanalizácia je riešená vlastným septikom /3 m3/. Napojenie na elektriku je urobené prípojkou. Kedže sa jedná o novostavbu nič nenechal majiteľ na náhodu. Môžete si tu odstaviť aj vlastnú loď. Pribudnú ešte nové mostíky. Nový pán hausbotu si może určiť plán izieb podľa vlastnej vízie alebo ponechať velký otvorený priestor. Dispozícia tohto domu na vode obsahuje 2 x WC a sprchu. Skutočne super poloha Vlčie hrdlo s krátkou vzdialenosťou do CENTRA Bratislavy láka spomaliť a relaxovať. Táto tichá, zaujímavá lokalita disponuje kvalitnou prístupovou cestou, cyklotrasou a neďalekou občianskou vybavenosťou. Okolie je ideálne na bicyklovanie, beh, prechádzky pri vode. Jednoducho krásne miesto na relax ponúkajúce veľa možností na zábavu. Komfort prístavu Marína v Ružinove ukáže krásu užastného výhľadu aj na siluetu Bratislavského hradu. Je skvelé sedieť na terase popíjať kávu a zároveň meditovať pri šume okolitej prírody, pozorovať zvlnenú hladinu vody pri západe slnka a v diaľke sa kochať výhľadom na Bratislavu. Príďte si vychutnať, zažiť, precítiť tento nezabudnuteľný pocit. Odporúčanie makléra: Tento objekt je vhodný aj ako investičná príležitosť na zriadenie gastro-podnikania ako botel, reštaurácia, bar. Alebo chcete víkendový dom bez cestovania? Dennodenné bývanie v lone krásnej prírody? Je na Vás prečo sa rozhodnete. No v každom prípade sa rozhodnete správne. Zažite pocit Slobody života. Cena je  398.000,- eur. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0917 222 124.

398 000 €
936,47 €/m²

100pro s. r. o.
Rodinný dom v relaxačnej zóne prírody hneď vedľa malého Dunaja - Podunajské Biskupice

Rodinný dom v relaxačnej zóne prírody hneď vedľa malého Dunaja - Podunajské Biskupice

Lokalita: Závodná, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

Ponúkame Vám na predaj 4,5 izbový rodinný dom hneď vedľa malého Dunaja - Podunajské Biskupice  Na pozemku s rozlohou 2x 600m2 je útulný bungalov 112m2, postavený z tehly a zateplený. Výhodou kúpy je lukratívna lokalita, krásny priestranný pozemok v tichom prostredí poskytujúci úplné súkromie. Ide priam o dokonalé miesto pre bývanie – poskytujúce jedinečný a všadeprítomný dotyk prírody, no taktiež vynikajúcu dostupnosť do centra mesta a občiansku vybavenosť prakticky za rohom. Je tak ideálnou voľbou pre rodiny, aktívnych ľudí či úspešných profesionálov. Nehnuteľnosť je vhodná aj pre rozvíjajúce sa firmy, ktoré chcú mať svoje sídlo firmy mimo rušnej ulice a tiež je tu možnosť budúcej investície, predelením na 2 samostatné pozemky. Objekt je monitorovaný kamerovým systémom a chránený elektrickým plotom. Pri vstupe na pozemok vysunutím elektricky ovládanej brány sa vám naskytne pohlaď na veľkoryso priestrannú parkovaciu plochu, v ktorej sa nachádza zastrešené parkovanie pre 2 autá a pár motoriek. Mimo zastrešenej plochy môžete zaparkovať aj dva kamióny. Na protiľahlej strane pozemku sa nachádza oddychová záhrada s altánkom a sklad na náradie. Altánok poskytuje súkromie a dostatočný priestor pre každé grilovanie alebo posedenie s priateľmi. Výhodný internet 500Mb/ ktorý je dostupný za zlomkovú cenu. Dom má 3 druhy kúrenia: podlahové kúrenie je zabezpečené tepelným čerpadlom + doplnkové kúrenie samostatnou pecou a pri krbe v obývačke si môžete užívať pohodlie domova s plápolajúcim ohňom čo je snom mnohých ľudí. Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky s balkónovými dverami, 2 spální, kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom a wc, skladovacej miestnosti, ktorá slúži ako vedľajší vchod z garáže. Veľká rohová kuchyňa je vybavená umývačkou riadu. Záver ako veľký bonus veľká oplotená záhrada popri ktorej tečie malý Dunaj. Táto plocha cca 650m2 je prístupná len z vášho pozemku a má niekoľko vysadených ovocných stromov, susedia majú podobnú plochu za domom a využívajú ju na sadenie plodín. Ak vás neosloví sadenie plodín 3minúty chôdze sa nachádza supermarket. Fotky pošlem na vyžiadnanie. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č 0917222124

336 000 €
3 000 €/m²

100pro s. r. o.
Prenájom zariadený 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Vyšehradská ulica, Bratislava V. Petržalka

Prenájom zariadený 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Vyšehradská ulica, Bratislava V. Petržalka

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Vyšehradská ulica v Bratislava V. mestská časť Petržalka. Ponúkaný byt sa nachádza na 4/11 poschodí s výťahom. Výmera je 56 m2, patrí k nemu balkón 3 m2. STAV BYTU: Súčasťou sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi: chladnička, sporák, mikrovlnná rúra, práčka, umývačka riadu. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, spoločný obývací priestor s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s vaňou, WC, balkón. Voľný od 1.10, vhodný pre 2 osoby, nefajčiari, bez zvierat. Cena 500,- € + 150,-€ energie, KTV a internet. PLATBY: Depozit - 650,- €, nájom - 650,-€ + energie, provízia RK - 500,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €/mes.
8,93 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Predaj obchodných priestorov pri Račianskom mýte

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Predaj obchodných priestorov pri Račianskom mýte

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 114.63 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory v novostavbe na Račianskej ulici. Priestor má výmeru 114,63m2 a nachádza sa na prízemí bytového domu s výkladom. Dispozícia: veľký open space, kuchynka s barom, 2x šatne, 2x toaleta, 3x sprcha. V priestore sú použité kvalitné drevené parkety a dlažba. Výhody: klimatizácia, predpríprava na vzduchotechniku, odsávanie do komína, vybudované mužské a ženské toalety, použité kvalitné materiály Dostupnosť: výborná dostupnosť MHD - zástavka Ursínyho, pešo z Račianskeho mýta za 7 minút, pešo z Trnavského mýta za 6 minút. Cena: 380 000 €  Kontakt: JUDr. Marcel Korec, korec@karinpartners.sk 0908 763 329

380 000 €
3 315,01 €/m²

KARIN & PARTNERS real, s.r.o.
NOVINKA: Prenájom 2 izb.bytu v Rači, útulná novostavba  s garážovým státím, kde sa budete cítiť ako

NOVINKA: Prenájom 2 izb.bytu v Rači, útulná novostavba s garážovým státím, kde sa budete cítiť ako

Lokalita: Rustaveliho, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2 izb.byt v Rači v novostavbe na Rustaveliho ul. Byt s výmerou 52 m2 je nádherne zariadený, kompletne vybavený nábytkom a spotrebičmi. Byt má dve samostatné izby, obývacia izba je prepojená s rohovou kuchyňou.Súčasťou kuchyne je špajza. Z obývacej izby je východ na loggiu. V spálni je veľká manželská posteľ, pracovný stôl a rolldor. WC a kúpeľňa sú samostatné. V kúpeľni je práčka a sušička. V chodbe je veľký rolldor. Celý byt pôsobí veľmi príjemne a nový nájomník sa v ňom bude cítiť ako doma. V suteréne sa nachádza pivnica a garážové státie. Bytový dom sa nachádza na sídlisku Záhumenice s kompletnou vybavenosťou-MHD, potraviny, pošta, banky, fitness, rôzne obchody, tržnica, reštaurácie, atď. - všetko v pešej dostupnosti. Byt je voľný od 1.10.2022. Cena 730 EUR/mesiac je vrátane energií a garážového státia. Max.pre 2 osoby! V prípade záujmu o obhliadku  prosím kontaktujte: p.Valent, 0903 521 521

730 €/mes.
14,04 €/m²/mes.
vrátane energií
DEWALL,  s.r.o.
NOVINKA!! Na prenájom 2 izbový byt v projekte Mercatino

NOVINKA!! Na prenájom 2 izbový byt v projekte Mercatino

Lokalita: Rustaveliho, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Na prenájom Vám ponúkame 2 izbový byt v projekte Mercatino v Rači na Rustaveliho ulici, byt sa nachádza na 6 poschodí/8,celková výmera bytu je 71,70 vrátane lodžie a pivničnej kobky, prenajíma sa plne zariadený, klimatizovaný s garážovým státím. Dispozícia bytu: veľká vstupná hala, kuchyňa v tvare L + kuchynský kút, obývacia izba so vstupom na lodžiu, kúpeľňa s klasickou vaňou, samostatné wc a pivničná kobka. Max 2 osoby bez domácich zvieratiek. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane obchodov, reštaurácii, školy, škôlok, pošta, fitcentrum... V blízkosti Malé Karpaty, cyklotrasa Jurava.. Bližšie info a obhliadky: Rathouský 0903 547 547 Cena: 720,00 Eur s energiami a garážovým státím.

720 €/mes.
11,08 €/m²/mes.
vrátane energií
DEWALL,  s.r.o.
Úplne novučký 2i byt hľadá svojho obyvateľa, vnútorné garážové státie k dispozícii.

Úplne novučký 2i byt hľadá svojho obyvateľa, vnútorné garážové státie k dispozícii.

Lokalita: Sputniková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 83 m²

Ak máte radi všetko nové, ste na správnom mieste. Ponúkam na prenájom moderne zariadený 2i byt v Ružinove pri parku Ostredky. Byt v novostavbe na Sputnikovej 11, vysoká kvalita použitých materiálov, nadštandardné zariadenie, vzdušnosť charakterizujú túto nehnuteľnosť a bytu dávajú pocit exkluzivity, súkromia a vlastného domova. Už pri vstupe do bytu budete mať emóciu, ktorá Vám napovie, že práve táto nehnuteľnosť je ako stvorená pre Vás, nehnuteľnosť, kde sa budete cítiť výborne. Priestranný interiér má 83 m2 a loggiu o veľkosti 2,9 m2. Nachádza sa na 4. poschodí s výťahom a je orientovaný do vnútorného átria bytového domu na západ a do uzavretej záhrady pre rezidentov projektu na východ. Byt pozostáva z obývacej izby prepojenej s modernou kuchyňou a jedálenskou časťou, z ktorej je možné vyjsť na loggiu. Spálňa je priestranná s možnosťou vytvorenia priestoru pre v súčasnosti často využívaný home office. Kúpeľňa a samostatná toaleta je v príjemnom dizajne a farebnom prevedení. Benefitom je veľký úložný priestor vo vstavaných skriniach zhotovených na mieru v chodbe aj spálni. Na oknách sú inštalované elektrické žalúzie, byt ma rekuperáciu. Byt sa prenajíma komplet zariadený... má v obývačke klimatizáciu, je zariadený nábytkom a plne vybavený elektrickými spotrebičmi: umývačka riadu, indukčná varná doska, digestor, rúra, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, práčka so sušičkou, televízor... len sa nasťahovať. K bytu prislúcha pivničná kobka. K dispozícii je aj vnútorné parkovacie státie. Tento byt je ideálny pre dvojicu, ktorá hľadá bývanie v obľúbenej mestskej časti. Výhodou bytu je okamžité bývanie v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí. Vďaka MHD zastávke za bytovým domom a ideálnemu napojeniu na Trnavskú cestu je dostupnosť do centra mesta či na obchvat otázkou niekoľkých minút. V pešej dostupnosti sa nachádzajú potraviny (Starý Otec, Terno, večierka Malina), reštaurácia, cukráreň, školy, škôlky a obľúbený park Ostredky s množstvom zelene a priestorom pre oddych a relax. Cena prenájmu vrátane parkovacieho je 630 € + energie 170 €. Provízia pre RK 350 €. V prípade, že sa vám zapáčil tento nový doteraz nikým neobývaný byt, kontaktujte ma 0950 893 977 a rada vám ho ukážem. Našim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť alebo nájsť Vám nový domov tak, aby ste boli spokojní. Dôvera každého klienta je pre nás zaväzujúca, preto individuálnym prístupom pre Vás robíme maximum. Vďaka viac, ako 20 ročným skúsenostiam vo svete realít a financií, novým technológiám a nášmu zodpovednému prístupu to vieme.

630 €/mes.
7,59 €/m²/mes.

sunnyreal s.r.o.
Kompletne zariadený 2,5 izb. byt s terasou v novostavbe na Antolskej ul. pri Draždiaku

Kompletne zariadený 2,5 izb. byt s terasou v novostavbe na Antolskej ul. pri Draždiaku

Lokalita: Antolská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený byt 47,23 m2 plus terasa 32,10 m2 v 7 ročnej novostavbe na Antolskej ulici v Petržalke. Nachádza sa na 1.poschodí v bytovom dome s kamerovým systémom a tromi výťahmi (jeden nákladný). Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, oddeleného príslušenstva, obývačky spojenej s kuchyňou, pracovne (pôvodne bol myslený šatník) a spálne. Z obývačky aj spálne je výstup na veľkorysú terasu. Byt sa predáva kompletne zariadený nábytkom aj spotrebičmi ako je na foto (okrem postele v spálni). Mesačné náklady sú 100,-Eur nájom, plus 20,-Eur elektrina plus internet. (v byte je aktuálne Telekom). Bezproblémové parkovanie  priamo pri dome. V okolí kompletná občianska vybavenosť ako aj dostupnosť do mesta. Pred domom zastávka autobusu 59 a 99. Jazero Draždiak 50 metrov, Lužný les 30 metrov, cyklotrasa do centra poprípade k Dunaju a na Dunajskú hrádzu. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia vo výške 2% za kompletný právny servis a s tým súvisiace poplatky. Možnosť financovať aj prostredníctvom HÚ ktorý Vám v prípade záujmu bezplatne sprostredkujeme v ktorejkoľvek banke. Ohľadne obhliadky volajte 0904/682524.

210 000 €
4 468,09 €/m²

NIKO - REAL, s. r. o.
Na predaj mimoriadny rodinný dom | 285 m² | nádherný pozemok | bazén | vírivka | sauny | výťah | Bra

Na predaj mimoriadny rodinný dom | 285 m² | nádherný pozemok | bazén | vírivka | sauny | výťah | Bra

Lokalita: Vtáčikova cesta, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 285 m²

Vytvorte svojej rodine dokonalé zázemie na tej najvyššej úrovni Na predaj luxusná novostavba 4-izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 285 m², suterénom o rozlohe 230 m², garážou pre tri autá, výťahom, dvomi saunami, prémiovými materiálmi tých najzvučnejších značiek. Rodinný dom je plne inteligentný a leží na krásnom 23 árovom pozemku s bazénom, vírivkou či letnou kuchynkou. Pohľad na panorámu Bratislavy a bezprostredný dotyk prírody sú pre mestskú časť Rača príznačné a vyhľadávané. POZVITE DO VÁŠHO ŽIVOTA EŠTE VIAC HOJNOSTI Nebudem preháňať, ak poviem, že atmosféru, ktorú zažijete pri návšteve tohto domu vás naplní poriadnou dávkou energie a vyrovnanosti. Ak sa posadíte na terasu, tak budete počuť vánok vetra, štebot vtáčikov a kochať sa pohľadom na panorámu Bratislavy, ktorá vás dostane do tranzu v tom najlepšom slova zmysle. Majestátnosť, luxus aj vyberavý vkus materiálov či zariadenia tohto domu vás budú inšpirovať každý deň. Aj to vám dodá ešte väčšie sebavedomie a spokojnosť, z ktorej budete ťažiť v každodenných rozhodnutiach. Prečo sa teda neobklopiť prostredím tohto domu, ktoré z vás môže spraviť ešte silnejšiu osobnosť, ktorou bezpochyby ste! NEBUDETE CHCIEŤ ODÍSŤ PREČ Vysoké hliníkové a presklenné vstupné dvere vám otvoria neobyčajný priestor. Stropy vysoké 3,3 metra dodávajú punc zaslúženej exkluzivity tohto domu. Spoločenská hala s biliardovým stolom zasiahne hráčske srdce. Obojstranný bio krb prepájajúci halu s obývacou izbou, o rozlohe 57 m², dômyselne spája tieto dve miestnosti. Interiérové dvere sú vďaka vysokým stropom výrazné, robustné, a taktiež im sekundujú francúzske hliníkové okná značky SCHÜCO, ktoré sú rozmiestnené v každej časti domu a privedú vás priamo na terasu. Drevené parkety a keramická dlažba sú vsadením na istotu a ich kombinácia v prvkoch interiéru bude vždy pôsobiť nadčasovo. Nemecká kuchynská linka Bulthaup so vstavanými spotrebičmi Miele sú garanciou prémiového segmentu a vysokej spoľahlivosti. V kombinácii s priestrannosťou kuchynskej časti budete toto miesto dozaista milovať. WELLNESS 24 HODÍN DENNE A 7 DNÍ V TÝŽDNI Hlavná spálňa v rodinnom dome bola navrhnutá ako kompaktná relax zóna, ktorá vám je kedykoľvek k dispozícii. Presvetlenie priestoru v podobe troch francúzskych okien, veľký šatník, kde budú vaše kolekcie oblečenia vystavené na obdiv a kúpeľňa, ktorá je impozantne prepojená so spálňou. Sklenená priečka medzi kúpeľňou a spálňou dotvára odvážny a zároveň romantický spôsob prepojenia týchto dvoch svetov. Kúpeľňa má okrem dizajnovej vane, sprchového kúta a toalety k dispozícii aj dve sauny. Konkrétne fínsku a parnú. Ostatné dve izby v dome sú prepojené a jednu z nich môžete využiť, napríklad, ako detskú či hosťovskú izbu. Tú druhú izbu, s výhľadom na záhradu, zasa ako pracovňu. Obe izby majú k dispozícii spoločnú kúpeľňu a kuchynský kútik, čo podčiarkuje všestrannosť bývania v tomto rodinnom dome. UCHOVÁVAJTE SVOJE VECI EFEKTÍVNE A V BEZPEČÍ Suterén rodinného domu bol navrhnutý pre dostatok úložného miesta, a aj ako “hardvér” celého domu. Okrem samostatného schodiska je suterén s dennou časťou domu prepojený vlastným výťahom. Posilňovňa, práčovňa, serverovňa, technická miestnosť, bazénová technológia, elektroinštalácia a mnoho ďalšieho. Lepšie je raz vidieť, ako stokrát počuť. Suterén rodinného domu zakončuje garáž pre tri autá, čiže váš vozový park bude vždy v čistučku a v teple počas celého roka. DOVOLENKA NA VLASTNEJ ZÁHRADE Nečudoval by som sa, ak by ste 90% času trávili na terase tohto rodinného domu. K dispozícii sú tri terasy o spoločnej rozlohe 132 m². Práve na tomto mieste pocítite jedinečnosť polohy a prostredia tohto domu. Pred vami pohľad na Bratislavu, za vami pohľad na neďaleké kopce a les. Všade navôkol upokojujúca atmosféra tohto prostredia. Záhradná architektka, Lucia Daňová, si dala záležať na vytvorení prostredia, ktoré je obklopené zeleňou a farbami, ktoré vás dobijú energiou. Krytý a vyhrievaný bazén je pri tomto dome v skutku štandardom, avšak jeho prítomnosť vytvára možnosti, kde si s rodinou môžete užívať dovolenkovú atmosféru od konca marca na 110%. Rozmermi 8x4 metra vám umožní precvičiť si vaše plavecké schopnosti, a ak si chcete dopriať viac relaxu, tak masážna vírivka značky Jacuzzi je hneď vedľa neho plne k dispozícii. VYSPELÝ SVOJIMI TECHNOLÓGIAMI Osvetlenie interiéru aj exteriéru, teplotu vzduchu, teplotu vody, hudbu v každej miestnosti, nastavenie žalúzií alebo samozavlažovací systém záhrady si prispôsobíte podľa vašej nálady. Tento rodinný dom je plne inteligentný a môže kopírovať vaše potreby o akomkoľvek čase. Tepelné čerpadlo, slnečné kolektory, vetranie a rekuperácia vzduchu sú v DNA tohto domu hlboko zakorenené. PREPOJENÝ S MESTOM AJ S PRÍRODOU Pozemok s plochou 23 árov a v tomto umiestnení je veľmi vzácny. Prechádzky, beh, bicyklovanie alebo dokonca dve kúpaliská, čo by ste kameňom dohodili. Zástavka MHD je od domu do 300 metrov. Tiež je k dispozícii aj električka či občianska vybavenosť obchodov, škôlok, škôl či gymnázia. Čo považujem za obzvlášť dôležité je, že na okolí nie je žiadny priemysel. Ďalším skrytým bonusom je milá komunita ľudí. Keď to všetko podčiarkneme a spočítame, tak je táto lokalita priam predurčená na výchovu detí alebo návštevy vnúčat. POĎTE DO AKCIE Tento rodinný dom je predurčený pre ambicióznych a cieľavedomých ľudí, medzi ktorých bezbpochyby patríte aj vy! Prvý krok je teda na vás. Poďte do akcie a napíšte mi na e-mail porubsky@vernus.sk alebo mi zavolajte na telefónne číslo +421 915 555 403 a dohodnite si somnou stretnutie. Rodinný dom vám predstavím ja osobne a budete môcť jeho atmosféru okúsiť aj na vlastnej koži. Teším sa na naše spoločné stretnutie! S pozdravom Tomáš Porubský

1 790 000 €
6 280,70 €/m²
+ 450 €/mes. energie
PORUBSKÝ s.r.o.
**Nebytový priestor v štandardnom vyhotovení v TOP lokalite v centre Záhorskej Bystrice!!

**Nebytový priestor v štandardnom vyhotovení v TOP lokalite v centre Záhorskej Bystrice!!

Lokalita: Československých tankistov, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 44.44 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ nebytový priestor na podnikanie situovaný v TOP lokalite/v centre mest. časti Záhorskej Bystrice. Podlahová plocha nebytového priestoru je 44,44 m2. Nebytový priestor sa nachádza v tehlovom bytovom dome s výbornou polohou a kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkosti MHD, pekárne, reštaurácií, pošty, kostola, ale aj umeleckej školy. Nebytový priestor je umiestnený v suteréne byt. domu a má vlastný vchod z exteriéru. Možnosti jeho využitia môžu mať rôzny charakter, či už je možné využiť priestor aj na bývanie, prípadné využitie aj na podnikanie ako napr. kadernícky salón, kozmetický salón, priestor na preskladnenie tovaru, kancelária... alebo ateliér. DISPOZÍCIA NEBYT. PRIESTORU: Nebytový priestor pozostáva z 2 samostatných miestností a kúpeľne s toaletou. *Kúrenie je zabezpečené podlahovým vykurovaním pomocou kombinovaný s plyn. kotlom. Byt sa predáva vo vyhotovení ŠTANDARD vrátane kuchynskej linky!! BENEFITY NP: - samostatné vykurovanie - TOP lokalita - CENTRUM - vlastné parkovanie v CENTRE obce - možnosť podnikania/ prenájmu al. dvojgeneračného bývania LOKALITA BYTYU: Poloha hneď na začiatku Záhorskej Bystrice vám zabezpečí jednoduchú dostupnosť /cca 10 min autom) do Hlavného mesta ako aj výbornú občiansku vybavenosť v blízkosti obchodného centra Bory Mall. Priamo v obci nájdete základnú školu, škôlku, viacero potravín, výborných reštaurácii a kaviarní. V priamom susedstve bytového domu sa nachádza vyhlásená pekárnička Floriánka a reštaurácia. V prípade záujmu o nehnuteľnosť Vám poskytneme komplexný realitný, právny aj hypotekárny servis. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 905 982 409, alebo e-mailom na: espan@espan.sk *Popis nehnuteľnosti, text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Espan s.r.o.©

150 000 €
3 375,34 €/m²

Espan,s.r.o.
ÚPLNE NOVÝ DIZAJNOVÝ 1-IZB.BYT S BALKONOM,PARKOVANÍM A VÝHĽADOM ČAKÁ NA SVOJHO NÁJOMCU,PETRŽALKA

ÚPLNE NOVÝ DIZAJNOVÝ 1-IZB.BYT S BALKONOM,PARKOVANÍM A VÝHĽADOM ČAKÁ NA SVOJHO NÁJOMCU,PETRŽALKA

Lokalita: Zuzany Chalupovej, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

ÚPLNE NOVÝ DIZAJNOVÝ 1-IZB.BYT S BALKONOM,PARKOVANÍM A VÝHĽADOM ČAKÁ NA SVOJHO NÁJOMCU,PETRŽALKA Byt sa nachadza na 3/6 posch. v novostavbe bytoveho domu Slnecnice A3 zona mesto na ulici Zuzany Chalupovej, Bratislava-Petrzalka. Výmera: 40 m2, loggia 6 m2 Byt sa prenajima kompletne moderne zariadeny novym nabytkom a spotrebicmi. Dispozícia: prakticky oddelená obývacia a spacia časť sadrokartonovou stenou a -loggia po celej dĺžke bytu s dvoma vystupmi z obyvacej a spacej časti Byt sa nachadza v lokalite s vybornou obcianskou vybavenostou a rychlym pristupom do centra mesta. Cena prenajmu je 480eur / mes. Možnosť parkovania v podzemnej garazi v suteréne bytového domu. Cena prenájmu parkovacieho státia je 50,-eur/mes. K dispozícii od 1.9. Kontakt: Ivor Slavčev 0903 224 211

480 €/mes.
12 €/m²/mes.

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
Ponúkame na PRENÁJOM garážové státie v projekte JARABINKY

Ponúkame na PRENÁJOM garážové státie v projekte JARABINKY

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie v Bratislave-Ružinov, ul. Jarabinková. Novostavba JARABINKY Plocha vyhradeného státia 12,7m2. Nachádza sa -2 podlaží Stav objektu: novostavba. Cena 80 €/mesiac.-mesiac

80 €/mes.
6,67 €/m²/mes.
vrátane energií
Spirit Reality, s.r.o.
Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 4 a 3i dvojpodlažných bytoch s vla

Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 4 a 3i dvojpodlažných bytoch s vla

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 88 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 4 a 3 izbové dvojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie 1/2 2024. Každý byt má obytnú časť rozdelenú na dvoch podlažia a plus veľký pochôdzny povalový úložný priestor - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou-sprchovým kútom a WC / na povale veľký pochôdzny úložný priestor. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové podlahové kúrenie v celom byte, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 4i byty / výmera obytnej časti 88,34 m2 plus úložný priestor na povale 29,28 m2/ záhrada 53-88m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 334.500€ 3i byty / výmera obytnej časti 81,68 m2 plus úložný priestor na povale 27,18 m2/ záhrada 48-49m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 291.500€ Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome. Prvých 10% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

334 500 €
3 801,14 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 3 a 4i dvojpodlažných bytoch s vla

Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 3 a 4i dvojpodlažných bytoch s vla

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 a 4 izbové dvojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie 1/2 2024. Každý byt má obytnú časť rozdelenú na dvoch podlažia a plus veľký pochôdzny povalový úložný priestor - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou-sprchovým kútom a WC / na povale veľký pochôdzny úložný priestor. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové podlahové kúrenie v celom byte, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 3i byty / výmera obytnej časti 81,68 m2 plus úložný priestor na povale 27,18 m2/ záhrada 48-49m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 291.500€ 4i byty / výmera obytnej časti 88,34 m2 plus úložný priestor na povale 29,28 m2/ záhrada 53-88m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 334.500€ Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome. Prvých 10% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

291 500 €
3 554,88 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 5i a 4i trojpodlažných bytoch s vl

Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 5i a 4i trojpodlažných bytoch s vl

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 112 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 4 izbové a 5i trojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Záhrady sú prístupné súkromným prístupovým chodníkom aj z jej zadnej časti, čo zvyšuje komfort ich využívania (prístup s bicyklom, dovoz materiálu do záhrady a pod.). Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie 1/2 2024. Byty majú obytnú časť rozdelenú na troch podlažiach - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom) / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC / na treťom podlaží priestranná spálňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a pri 5i bytoch aj loggia. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové podlahové kúrenie v celom byte, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 5i byty / výmera 106 (s loggiu 112m2) / záhrada 81-181m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 366.000€ 4i byty / výmera 92m2 / záhrada 40-92m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 299.000€ Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome. Prvých 10% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

366 000 €
3 267,86 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 4i a 5i trojpodlažných bytoch s vl

Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 4i a 5i trojpodlažných bytoch s vl

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 4 izbové a 5i trojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Záhrady sú prístupné súkromným prístupovým chodníkom aj z jej zadnej časti, čo zvyšuje komfort ich využívania (prístup s bicyklom, dovoz materiálu do záhrady a pod.). Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie 1/2 2024. Byty majú obytnú časť rozdelenú na troch podlažiach - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom) / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC / na treťom podlaží priestranná spálňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a pri 5i bytoch aj loggia. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové podlahové kúrenie v celom byte, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 4i byty / výmera 92m2 / záhrada 40-92m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 299.000€ 5i byty / výmera 106 (s loggiu 112m2) / záhrada 81-181m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 366.000€ Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome. Prvých 10% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

299 000 €
3 250 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
PREDAJ: 5 izbový byt s vlastným pozemkom 804 m2, Stredná ulica, Trnávka

PREDAJ: 5 izbový byt s vlastným pozemkom 804 m2, Stredná ulica, Trnávka

Lokalita: Stredná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 185 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový byt v rodinnom dome s dvoma bytovými jednotkami. Ide o staršiu, 14 ročnú NOVOSTAVBU kolaudovanú v roku 2008 na ulici Stredná na Trnávke. Byt sa nachádza na celom prízemí rodinného domu a patrí k nemu pozemok/záhrada o rozlohe 804 m2. Na pozemku je k dispozícii krytá terasa so sedením, malé detské ihrisko, vonkajšia pivnica, dielňa, dreváreň, udržiavaná okrasná záhrada s veľkým orechom a parkovisko pre cca 4 autá. Pôvodná dispozícia bytu: vstupná hala a chodba, veľká kuchyňa so špajzou spojená s jedálňou a obývacou izbou (tento veľký priestor sa dá úplne predeliť a vznikne tak kuchyňa spojená s obývačkou a ďalšia izba navyše), štyri izby, veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, WC, kotolňa, komora a vstup na spoločné schodisko ktoré vedie k hornému bytu. Majitelia však v rámci dispozičnej zmeny urobili z jedného bytu dve bytové jednotky. Každá má samostatný vstup. Vznikol tak 3 izbový veľkometrážny byt a dvojgarsónka. Jednoduchou úpravou je možné byty opäť prepojiť do jedného. Zastavaná plocha: 241 m2 Úžitková plocha: 185 m2 (z toho 3 izbový byt cca 147 m2 a dvojgarsónka cca 38 m2) Orientácia: na všetky svetové strany Kolaudácia: 2008 Pozemok: 804 m2 Parkovacie miesta: 4 na pozemku + 2 pred bránou domu Kúrenie: plynový kotol a radiátory, krb v obývacej časti Inžinierske siete: elektrina, voda, plyn, ČOV Konštrukcia: 45 cm pálená tehla V prípade záujmu je možné odkúpiť aj horný, 4 izbový byt a takto by vznikol úplne samostatný rodinný dom s dvoma (aktuálne troma) bytovými jednotkami. Všetky majú samostatný vstup do domu. Dispozičné riešenie horného bytu: vstupná hala, kuchyňa spojená s obývačkou, 3 izby, kúpeľňa, WC a balkón. Rodinný dom sa nachádza v tichej, kľudnej lokalite na Trnávke, v blízkosti jazera Zlaté Piesky a Shopping centra Avion. V blízkom okolí taktiež k dispozícii škôlka a jasle, potraviny LIDL, veterinárna poliklinika, MHD a dobrá dostupnosť na diaľničný obchvat. Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je nadštandardne veľký pozemok. Nehnuteľnosť je okrem spokojného bývania vhodná aj na sídlo firmy (parkovanie je plusom), prípadne investične na prenájom oboch bytových jednotiek. Túto nehnuteľnosť pripravila a nafotila realitná fotografka Kristína Toroková.

495 000 €
2 675,68 €/m²

RE/MAX Slovakia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 159